Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-14 09:52:23

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. június

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50301) katalin888 válasza Mik_i (#50299) üzenetére


katalin888
aktív tag

Es ha ettol eltekintunk melyiket erdemes megvenni? Melyiknek az aksija birja tovabb?

(#50302) Lipton válasza tjb007 (#50283) üzenetére


Lipton
őstag

Köszi!

(#50303) Mik_i válasza katalin888 (#50301) üzenetére


Mik_i
tag

Én pont ma délután fogom átvenni a Bluetoothos billentyűzetemet amit a Note 2 telefonomhoz rendeltem. Azért választottam a Bluetooth-t az USB-vel szemben, mert így a billentyűzet nem a telefonom akksiját meríti, hanem a sajátját. Általában 1 hónap körüli aktív használatot szoktak mondani az ilyen billentyűzetekre, szóval nem merülnek le gyorsan. Konkrétan egyébként egy ilyen típusról van szó, remélem beválik.

[ Szerkesztve ]

(#50304) Mik_i válasza katalin888 (#50301) üzenetére


Mik_i
tag

Újra olvasva a kérdést lehet, hogy félreértettem egy kicsit. Ha nem a billentyűzetre voltál kíváncsi akkor viszont a Sony Z2 az egy telefon. Még ha egyébként méretes is a kijelzője, akkor is csak fele akkor mint az említett táblagépeknek, szóval más célt szolgál. Autóba emiatt inkább a tabletek valók. Azt, hogy ülés háttámlájába, vagy fejtámlájába hogyan lehet beépíteni, ezt viszont őszintén szólva nem tudom.

(#50305) Chereiose


Chereiose
addikt

Találtam egy elég jó tabletet, ami 80 ezer Ft környékén van. LG G Pad 8.3
A 3G-t hiányolom egyedül, de egyébként elég jó árért kap az ember egy nagyon jó tabletet.

Ilyen árban van konkurenciája ennek?

(#50306) HeavyToys válasza Chereiose (#50305) üzenetére


HeavyToys
senior tag

Samsung Galaxy Tab Pro 8.4 esetleg. Jobb hw és magasabb felbontású kijelző. Hátrányát én nem tudok, de majd lehet mondanak!

(#50307) Jassz


Jassz
tag

Sziasztok!

Használtam a keresőt, de semmit nem találtam az Alcatel One Touch POP 8ról.
A telenornál egész jó áron van most. [link]

Tud esetleg valaki valamit mondani róla? A GPS pl nagyon érdekelne, az üzemidő, fényerő, ilyesmi.
Előre is köszönöm!

(#50308) tjb007 válasza napata22 (#50290) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem maximumra állított fényerő mellett 7-8 órát elmegy (internetes böngészés).

(#50291) Mik_i

Lenovo IdeaTab A3500L, ASUS MeMO Pad 7 HD, LG G Pad 7 (E7 néven találod meg), refurbished Nexus 7 (2012-es modell, 32GB)
Ha nagyobb kéne jelezd!

(#50295) stilo18

Max. 35e forintért ? Lenovo IdeaTab A3500L, esetleg még a NAVON Predator 8.

(#50296) metrion

Attól függ mik az elvárásaid.
Mindegyiknek más az erőssége:
- a WayteQ és a Navon 8 hüvelykes, a Lenovo viszont csak 7 hüvelykes kijelzővel rendelkezik
- a WayteQ rendelkezik hármójuk közül a legalacsonyabb kijelzőfelbontással (1024x768), a másik kettőé megegyezik (1280x800)
- a WayteQ 4:3-as képaránnyal bír, a Lenovo és a Navon 16:10-essel
- a WayteQ-ben van a legerősebb processzor, utána a Navon jön, legvégül pedig a Lenovo
- a WayteQ-en és Navonon van HDMI kimenet, a Lenovon nincs

Röviden ennyi, szóval van, ami alapján dönteni lehet.

(#50298) katalin888

Ha gyárit nem is, de univerzálisat mindegyikhez.
Az meg az elvárásaidtól függ, hogy melyiket érdemes hármójuk közül megvenni. A Nexus 10-ről mondjuk én inkább már lebeszélnélek, így maradna kettő, amik közül választani kéne.

(#50300) CloZee

A revoveryben nyomj egy wipe data-t. Ha nem hoz eredmény húzd újra a szoftvert.

(#50304) Mik_i

Feltételezem (ha már egyszer az Androidos tabletek topikjában vagyunk) Sony Xperia Z2 Tablet akart az lenni, csak lemarad.

(#50305) Chereiose

Nincsen.

(#50306) HeavyToys

Az már 100e forintnál kezdődik (legalábbis ami mellé nem egy év bolti garancia jár).

(#50307) Jassz

[link]

(#50309) Jassz válasza tjb007 (#50308) üzenetére


Jassz
tag

Köszönöm!

(#50310) cimopata


cimopata
csendes tag

Sziasztok.

Van egy Onda 975m tabletem. Frissítettem cserélgettem a ROM-okat rajta próbáltam melyikkel lenne a legjobb. Sajnos abba a problémába ütköztem, hogy a legutóbbi ROM felrakásnál a kis androidos robot logóval szépen feltelepíti a rendszert majd mikor végez újraindul és kezdi elölről. 1-2 perc alatt felrakja majd restartol és indul újból.

Jelenleg itt tölt mellettem nem merem kikapcsolni nem tudom mi tévő legyek?
Hogy tudnám megszakítani biztonsággal?
A rom elvileg megfelelő típusra egyezik verzióra is megfelelő, nem tudom mi baj lehet.

Kissé kétségbe vagyok esve, mi tévő legyek?
üdv: Bálint

(#50311) CloZee válasza tjb007 (#50308) üzenetére


CloZee
aktív tag

Nincs a tableten CWM és újra sem tudom húzni, mert nem látja a rendszert a gép

(#50312) XDModesty


XDModesty
aktív tag

Sziasztok!

Wayteq 700 qci-ről mi a véleményetek egy 10 éves gyereknek aki főleg játszani, netezgetni, filmezni akar a tabletjén? Van ennél jobb ár érték arányú ajánlat hasonló árkategóriában?

Előre is köszi!

(#50313) stilo18 válasza tjb007 (#50308) üzenetére


stilo18
addikt

Köszönöm szépen!

A hsz-ed alapján a Navon Predator 8-al járnék jobban...?

[ Szerkesztve ]

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#50314) napata22 válasza tjb007 (#50308) üzenetére


napata22
csendes tag

Köszi szépen!

Igazából olyan 10 colos Wifis tabletet keresek 90%-ban böngészésre 50-75e-ig, ami sokáig bírja, ami nem akad, nincs vele probléma. Ez eddigi beírások alapján ennek legjobban a Lenovo S6000L felel meg.

[ Szerkesztve ]

(#50315) mm89 válasza Chereiose (#50305) üzenetére


mm89
őstag

Nekünk ilyen tabletünk van, szerintem nagyon jó. Anyaghasználat, minőség hibátlan, akksi jól bírja. Általában facebook, böngészés, color lines. (anyum használja főleg :) )
A 3g nekünk azért nem hiányzik mert így is van már 4 mobilnet előfizu a családban, pont nem hiányzik még egy. Telefonról viszont simán meg lehet neki osztani a netet és kész.

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#50316) Yany


Yany
addikt

Sziasztok,

Szüleimnek szeretnék egy tabletet vásárolni. Segítsetek kérlek, hogy mely típusokat érdemes megfontolni:
- Képernyő: 10" környékén, de legalább 8"
- Max keret: 60e Ft
- Oprendszer: Android
- Kamera: kell
- Hálózat: elsősorban 3G-set keresek, de ha ez reménytelen, akkor WiFi-s is oké
- Egyéb: strapabírás, szoftveres stabilitás
- Állapot: új és újszerű használt is jó

Mivel nem leszek mellettük, hogy segítsek megoldani ha gond van vele, ezért a legfontosabb az lenne, hogy a lehető legproblémamentesebb legyen. Ezért a Nexus-ok jutnak eszembe, csak nem tudom, hogy van e ilyen nagy méretben ilyen áron. Minden típus érdekel, nincs kizárva semmi, ha a fentieknek megfelel.

Nagyon köszönöm a segítségeteket. :R

[ Szerkesztve ]

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#50317) Chereiose válasza mm89 (#50315) üzenetére


Chereiose
addikt

Köszi a tájèkoztatást! :)
Akkor ez esèlyes a vètelre :)

(#50318) tjb007 válasza cimopata (#50310) üzenetére


tjb007
nagyúr

Biztonsággal sehogyan.
Nem tudom merjek-e bármit is írni, nehogy én legyek a hibás, ha esetleg tégla lesz belőle.

(#50311) CloZee

Több ötletem sajnos már nincs.

(#50312) XDModesty

Van, a Vega Q7108.

(#50313) stilo18

Ha minél nagyobb kijelzőset szeretnél, akkor igen.

(#50314) napata22

Ami üzemidőben még jobban teljesít (akár 12-13 óra is megy neki) az a Lenovo Yoga Tablet 10, de ez már 80e forintba kerül.

(#50316) Yany

A használt készülék árának alakulását nem követem/figyelem, szóval ilyet nem is fogok írni, csak és kizárólag újakat.
Kezdjük a 3G-s modellekkel. 10 hüvelykes ennyiért nincsen, szóval ezek kiesnek, maradnak a nyolcasok. Kettő ilyen van, az Acer Iconia Tab A1-811 és a Prestigio MultiPad 4 Quantum 7.85 3G. Ezek közül igazából mindegy melyiket választod, mivel szinte ugyanazt kapod.
3G modem nélkül már egy kicsivel nagyobb a választék. Ebbe a 60e forintos keretbe ezek férnek bele, vagyis pontosabban ezek közül érdemes választani: ASUS MeMO Pad 8, Lenovo IdeaTab S6000L, Lenovo Yoga Tablet 8, Alcatel One Touch POP 8

(#50319) Yany válasza tjb007 (#50318) üzenetére


Yany
addikt

:R utána olvasok ezeknek

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#50320) szimla65


szimla65
aktív tag

Sziasztok!
8"-os tableteket nézegetek max 50000ft (inkább 40000 környékén)
mebízhatóság,bluetooth,stabilitás fontos.
Leginkább netre lesz használva.Elvévte film és játék.
Én nézegetem ezt a tipust ,szerintetek érdemes vele foglalkozni?Nem találom a kijelző tipust,szerintem ez nem IPS.
Várom a segítséget

[link]

(#50321) scales válasza tjb007 (#50242) üzenetére


scales
csendes tag

Szervusztok !

Nos , megérkezett a VEGA Q7108 tablet, most próbálok vele ismerkedni. Ezzel kapcsolatban már lenne is kérdésem. Például, USB kábellel összekötöm a laptoppal, amin XP fut. A windows érzékeli a tabletet, de drivert szeretne hozzá telepíteni. Driver nélkül nem látható a PC-n a tablet , így fileokat sem tudok rá másolni.
Valamilyen drivert kellene telepítenem? Vagy esetleg csak Win7 alatt látható a tablet?
Más: Ha megnézem a tablet rendszer információit, akkor memóriánál csak vmi, 1,9Gbyte memóriát jelez, pedig az eszköz leírása szerint 8Gbyte memóriája van. Ez miért van? Köszönöm a válaszokat.

(#50322) mm89 válasza scales (#50321) üzenetére


mm89
őstag

A feltüntetett memóriából foglal még a rendszer is, de ilyet még nem láttam, hogy a 8-ból majdnem 6-ot lefoglaljon :F

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#50323) Csori72 válasza szimla65 (#50320) üzenetére


Csori72
aktív tag

pedig az oldalon az van, h IPS.
lap alja felé a képeken!

..:: 1+TTTTT ::..

(#50324) napata22 válasza tjb007 (#50318) üzenetére


napata22
csendes tag

Néztem én is a Yoga-t, csak a kialakítása nem tetszik. A Lenovo S6000L-hez adnak gyárilag tokot illetve van rajta használható reklámmentes fólia?
Ha nincs, akkor belföldről beszerezhető rávaló fólia?

(#50325) mm89 válasza napata22 (#50324) üzenetére


mm89
őstag

Én is elgondolkoztam a 8-as yogan, nagyon tetszett a fogása, iszonyat kényelmes! Érdemes megfogdosni ha van rá lehetőséged! (végül gpad lett, a belseje miatt :) )

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#50326) Yany válasza tjb007 (#50318) üzenetére


Yany
addikt

Habár nem volt az ajánlatok között, korábban már láttam mások számára a nem 3G-s verzióját: Lenovo A5500 3G

Ár értékben a legjobbnak tűnik nekem az új 3G-s készülékek között, és éppcsak túl kellett moccannom a 60e-en. Remélem jól döntöttem. Ebayen már rendeltem is hozzá egy tokot.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#50327) Old Gyfland


Old Gyfland
tag

Sziasztok.
A feleségemnek vennék egy tabletet, ezt néztem ki. Erről a készülékről szeretnék tapasztalatokat kapni:
Alcor Zest Q813IX 8GB Tablet PC.
Elsősorban böngészésre, levelezésre, film nézésre lenne használva. Fontos viszont, hogy legyen kamerája is, és 7"-nál nagyobb legyen. Árban ez a keret rá (35-40).
......vagy esetleg más, hasonló alternatíva?
Előre is köszönöm.

(#50328) Süvi


Süvi
őstag

Sziasztok!

Egy ismerősöm szeretne tabletet venni, érdeklődnék, hogy mit javasoltok:

- 10"
- Új készülék, Magyarországról
- internet használata, katalógusok és referenciák bemutatása az ügyfeleknek, levelek olvasása táblázatok letöltése és rövid videók bemutatása prezentáció, minél jobb minőségben.Tehát munkára is kellene. (Ha kezeli az érintésérzékeny stylus-t az sem lenne gond, de nem feltétel)
- Kb.130 000.- bruttó

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#50329) haruspex


haruspex
aktív tag

Tisztelt Uraim!

Kinéztem magamnak egy tabletet, nevezetesen EZT.

Nyilván az ára tetszett meg főleg, nem várok tőle nagy csodákat, pláne ennyi pénzért, Papíron nekem elég a hardvere, és a felbontása is. Viszont nem igazán találtam rendes review-t a neten. A kérdésem, az lenne, hogy van-e valakinek tapasztalata ezzel a típussal, esetleg az elődmodelljével, illetve véleményetekre is kíváncsi vagyok természetesen.

[ Szerkesztve ]

(#50330) lazlogogola


lazlogogola
tag

A Médiában levásárolhatom a Navon Predátor 7-es árát (29k)

Arra gondoltam rápótolok (max.20k) és veszek egy jobbat.

Ti mit ajánlanátok?

(#50331) Mankó


Mankó
veterán

Max 40 ezer Ft-ig keresem a legjobb, legstrapabíróbb, jó aksijú 7 colos tabletet. Csak új jöhet szóba!
Melyik típusokat ajánljátok?
Köszi

(#50332) scales


scales
csendes tag

Szervusztok !

Nos , továbbra is várnék segítséget a VEGA Q7108 Windows alatt nem látszik problémával kapcsolatban !!
Továbbá az lenne a kérdésem, hogy egy PC-n futó alkalmazást szeretnék vezérelni a tablet segítségével, erre megfelel a TeamViewer program ugye, illetve van neki Androidos változata is? Jól gondolom?

A "Windows nem látja" probléma viszont fontos lenne, mert, ha nincs megoldás, akkor inkább gondolkodom a 14 napos vásárlástól való elállás gondolatával és inkább cserélném egy Lenovo IdeaTab 3500L -re, még ha rá is kell fizetnem.

Köszi a segítséget

(#50333) Mankó


Mankó
veterán

Lenovo IdeaTab A3500L, ASUS MeMO Pad 7 HD, LG G Pad 7 , refurbished Nexus 7 (2012-es modell, 32GB)

Ezek közül melyik a legajánlottabb vétel, amennyiben belefér az új készülék a 40 ezres árba?

7.-es gyereknek lesz, játék, film, net felhasználásra.

[ Szerkesztve ]

(#50334) Lipton válasza napata22 (#50324) üzenetére


Lipton
őstag

A 6000 dobozában van: tablet, USB kábel, töltő. Fólia nincs rajta semmilyen, tok nincs hozzá. (Edigitalban vettem a héten, akciós (volt) 55e Ft).
Elsőre nagyon vékony, stabil, jó akkuidő, gyors működés - nem akadozik. Negatívum, hogy a tapinyomok jobban látszanak mint az IPAD-en.

(#50335) haruspex válasza Süvi (#50328) üzenetére


haruspex
aktív tag

Stylust tényleg jól a sajáttal rendelkező Samsung Note szeriája kezel, amiből a tavalyi fér bele a keretbe rendes garanciával, de ha csak mutogatni, illetve alap dolgokat csinálni kell, akkor az utólag vásárolt kapacitív stylus szerintem majdnem bármelyikhez jó.

Ha nem csak androidos tablet játszik, akkor, munkára szerintem, és az általad leírtakra, messze az Asus Transformers T100 a legjobb, ezen van teljes előretelepített office, és a 130k-s keretbe talán még a hdd-s verzió is belefér.

[ Szerkesztve ]

(#50336) napata22 válasza Lipton (#50334) üzenetére


napata22
csendes tag

Köszi az infót. Én valószínűleg teszek rá fóliát, amint megvettem.

(#50337) amate


amate
csendes tag

Sziasztok!

Ma kipróbáltam üzletben két Vega Q7108 tabletet is és mindkettő percenként 3%-ot merült kis fényerőn, wifi nélkül, csak a menüben lépegetve.
Az eladó azt mondta ez ennyi tud ennyi pénzért :F
Akinek van ilyen, írna pár sort az akkuidőről.
Köszi!

(#50338) JBela72


JBela72
újonc

Sziasztok
Vettem a napokban egy lg 32LN5400 led televíziót és erre szeretném csatlakoztatni a google nexus 7(nem 2013-as model hanem korábbi) tabletem vettem egy MHL HD TV adaptert kábelt amivel semmire sem mentem tv azt írta nincs jel.Kérlek titeket segítsetek mikép tudon megoldani?
Köszi Béla

(#50339) tjb007 válasza szimla65 (#50320) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nekem ez hamisítványnak tűnik, nem emlékszem rá, hogy a Lenovo gyártott volna valaha is ilyet, ráadásul még az árát is sokallom.
Maximum 50e forintért itthon is kapsz 8 hüvelykes kijelzővel rendelkező modelleket, amik ennél még jobbak is (plusz ugye azokra hazai garancia vonatkozik).

(#50321) scales

A driverrel kapcsolatban próbálj meg itt érdeklődni: [link], vagy esetleg közvetlenül nála: [link]

Az a 8GB meg több részre van particionálva, tehát minden egyes bitje nem fog a rendelkezésedre állni. Van például egy partíció, amin maga rendszer találhat, ez kapásból mínusz 700MB-1GB. Így látatlanba nem tudom megmondani neked a partíciókiosztást, tehát, hogy pontosan melyik mekkora részt vesz el abból a 8GB-ból nem fogom tudni megmondani.
Az az 1,9GB a data partíció lesz, ahová az alkalmazások települnek. Azt a -becsléseim szerint- 4-4,5GB-ot, amit szabadon felhasználhatsz Média, SD kártya, SD, vagy Belső SD kártya néven fogod megtalálni a Beállítások → Tárhely menüpont alatt.

(#50327) Old Gyfland

Itt elég jól le van írva róla minden: [link]
Alternatívának pedig ott van a Prestigio MultiPad 4 Quantum 7.85 és a ConCorde Tab AMAZON.

(#50328) Süvi

Androidos vonalon az ASUS MeMO Pad FHD 10 LTE (most 120e forint a Samsung Galaxy TabPRO 10.1 az Expansyson, de ugye már nem Magyarországon van).
Érdemes még elgondolkodni a Windows 8.1-es modelleken is, amiken gyárilag ott csücsül az asztali Office, ha már ilyen jellegű munkára kell. Ebbe a 130e forintba belefér az ASUS Transformer Book T100, az Acer Aspire Switch, valamint a Full HD kijelzős Lenovo Miix 2 10 (igaz billentyűzetes dokkoló nélkül, azzal egy kicsit többe kerül).

(#50330) lazlogogola

ASUS MeMO Pad HD 7, Acer Iconia A1-830

(#50331) Mankó

Lenovo IdeaTab A3500L, ASUS MeMO Pad HD 7

(#50333) Mankó

Az első.

(#50338) JBela72

Azért nem megy, mert a 2012-es modell micro-USB portja nem MHL képes, magyarán nincs lehetőség arra, amit te szeretnél.
--------------------------------------------------
A végére pedig egy „szolgálati” közlemény.
Nem túlzás, ha azt állítom, hogy már hosszú ideje én viszem egyedül a hátamon az egész topikot, ami azért elég megterhelő tud lenni. Most jött el az a pillanat, amikor már ez kezd sok lenni, így egy kicsit most félrevonulok, nevezhetjük akár nyári szünetnek is. Így talán jut egy kis időm a korábban elkezdett, de még be nem fejezett projektemre is.
Természetesen azért néha be-be fogok nézni, de nem leszek úgy jelen mint az elmúlt hónapokban, így arra szeretnék kérni mindenkit, hogy legyetek aktívabbak!

(#50340) Mik_i válasza tjb007 (#50339) üzenetére


Mik_i
tag

Köszi a rendkívül alapos és kimerítő postokat, válaszokat! Jó pihenést! :)

(#50341) Mik_i válasza ANT (#50229) üzenetére


Mik_i
tag

Szia!

Hogy vagy megelégedve a Predator 8-al? Az akku időt hogy értékeled?
Köszi!

(#50342) synar válasza amate (#50337) üzenetére


synar
őstag

Szia!
Itt korábban már leírtam a tapasztalataimat a Vega tabletről, többek között az akkuidőről is.

[ Szerkesztve ]

(#50343) Mankó válasza tjb007 (#50339) üzenetére


Mankó
veterán

ÉS ha kicsit túl lóg a 40es határon nem jobb vétel a 32-es Nexus 7 vagy az Asus Memopad 7?

Nekem Nexus 7-em van, első körben arra gondoltam, jó aksi, megy minden, de azóta eltelt másfél év és nem figyelem a tab piacot.

Csak azért , mert a Nexus meg a Lenovo kb. hasonló hardver, kicsivel drágább a a N7, de az visszajön ha a Lenovo-ba is teszek egy memkártyát. Vagy van számottevő különbség is, ami a Lenovo javára dönti a mérleget?

[ Szerkesztve ]

(#50344) Rick4 válasza Yany (#50326) üzenetére


Rick4
félisten

Ehhez képest az ideatab A3000 is dual simes, igaz, 1280 helyett 1024-es a kijelző, 8" helyett 7", de 63 ezer helyett az ára is csak 35K. Szerintem a drágábbnak annyi előnye nincs, hogy majd dupláját érdemes legyen kifizetni érte.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#50345) tjb007 válasza Mankó (#50343) üzenetére


tjb007
nagyúr

A Nexus 7 igen, a MeMO Pad HD 7 viszont nem.

(#50346) Yany válasza Rick4 (#50344) üzenetére


Yany
addikt

Nem kell dual SIM, a 8" már amúgyis a legalja és a felbontás sokkal jobb. No meg mivel vadi új típusról van szó, gondolom a szoftveres support is tovább érvényes rá. Akármennyivel drágább, az A5500 áll ahhoz legközelebb, amire a gyakorlatban szükségem van.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#50347) Rick4 válasza Yany (#50346) üzenetére


Rick4
félisten

Nyilván ha spéci igény van azt kell venni, de a két modellt egymás mellé téve semmivel sem indokolható a majdnem dupla ár. Amúgy meg annyira nem is drága a drágábbik: [link]

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#50348) XDModesty válasza tjb007 (#50318) üzenetére


XDModesty
aktív tag

Prestigio MultiPad 7.0 Ultra Duo-ról van vélemény? Az általad ajánlott vegához képest milyen? Van bárkinek tapasztalata? Köszi!

(#50349) szimla65


szimla65
aktív tag

Üdv!
Csori72:
Igen a képeket én is néztem ,de felette(a képek felett) a leírásban nem szerepel.

tjb007:
És melyikeket ajánlanád.
Ha nem muszáj nem adnék azért ennyit érte.Csak végső esetben,ha minden kötél szakad.

KÖSZÖNÖM nektek a válaszokat.

(#50350) Süvi válasza tjb007 (#50339) üzenetére


Süvi
őstag

Köszönöm megmondom neki.

hozzátenném, hogy tjb007 kolléga nem csak ezt, hanem, más topikokat is a hátán viszi. Szóval köszönjük.

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.