Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-14 09:52:23

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. június

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50501) bandus


bandus
veterán

olvasgattam, szűkítgettem, a következőkre utottam:
lenovo ideatab a5500
asus memopad 8
dell venue base 8 android

melyiket érdemes venni? a lenovo-ban nincsen gps, ami azért jól tudna jönni néha, így talán marad az asus és a dell. 50k vs 60k. egyéb szempont, amit meg kellene nézni?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#50502) tjb007 válasza bandus (#50501) üzenetére


tjb007
nagyúr

A Lenovoban is van GPS.
Mondhatni gyakorlatilag mindegy melyiket választod, mindegyiken ugyanúgy gond nélkül menni fog az, amire neked kell.

[ Szerkesztve ]

(#50503) Badboys


Badboys
őstag

Tablet cserén gondolkodom ebben kérnék javaslatot. Első számú jelölt a CovLever Orion 102 es lenne Szlovák webshopból 48 ezer ft postával 2 év garanciával. Esetleg erről ha valakinek lenne tapasztalata ? Itthon sajnos 10+ e ft al drágább. Vagy esetleg valami javaslat mit lenne érdemes meg vásárolni amire van support romok stb. Ez a feleségemnek lenne Német ben dolgozik és Skype, meg közösségi oldalak látogatása lenne a fő cél. Sajnos a wifi ott elég gyenge. Ezt meg néztem itthon eléggé stabilnak tűnt a wifije.Azért erre eset a választás mivel billentyűzetes. Bármilyen hasznos tanácsot elfogadok. Jelenleg Hyundai T7S et használ,de erre nincs semmilyen támogatás meg már lassan 2 éves. Ennek sajnos nem igazán jó a wifi része. Lehetőleg ne MTK ás processzora legyen nem bízom benne. Köszi

(#50504) Kapanyél


Kapanyél
őstag

Sziasztok!

Kinéztem egy Onda V975-öst, de nem tudom, hogy az Inteles (Z3735D) vagy az AmLogicos (AML M802) változatot vegyem. Melyik a jobb választás?
Az atomosra elvileg van Win8 is... de W8.1 már nem fog rá kijönni, így ez annyira nem szempont.
Köszi előre is a választ!

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#50505) haruspex válasza Badboys (#50503) üzenetére


haruspex
aktív tag

51 körül már itthon is megkapod, de sokat nem lehet tudni a típusról, még magyar termékoldala sincs.

A Concorde Q10 kicsit gyengébb hardverrel, de 4.4-es androiddal, szintén billentyűzettel 50k az edigitalban, és ha minden igaz holnapig még van valamilyen 10%-os akció is rá. Ez sem a legelterjedtebb típus, de legalább lehet tudni valamit róla, van magyar központ, ha gond van, illetve van magyar fóruma is.

Ha nem kell a billentyűzet akkor a lenovo 6000l szintén 50 ezer ugyanott. Mondjuk ez valószínű nem fog már verzió frissítést kapni, viszont "A" brand tablet. Szerintem mindkettő ajánlottabb a Gocelvernél, de ha esetleg azt veszed akkor semmiképp ne egy szlovák webshopból szerintem.

(#50506) Hungarikum87


Hungarikum87
tag

10-es képernyővel, melyik a legjobb kínai tablet most a piacon? Fontos lenne a gyönyörű képernyő, ami napsütésben is tisztán látszik, és kiadja a HD filmek szépségét is. Nézegettem de az itthon kapható nemzetközi márkák (Samsung-Sony-Asus) termékei sajnos túl drágák...

Hülye vagyok, ezért sokat kérdezek, ilyen ez ()

(#50507) kutymorg


kutymorg
tag

Sziasztok!

7-8"-os tabletet keresek páromnak. Böngészés, fácsé, képnézegetés néha youtube-ra lenne használva WiFi-n. GPS, 3G nem kell.

Mi lenne a legjobb új, hazai eszköz max. 30eFt-ig.

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#50508) Freddycom


Freddycom
őstag

Sziasztok

Kérdezni szeretném, hogy létezik-e a 12 colos Galaxy TabPRO-hoz magyar kiosztású billentyűzet-tok?

Amennyiben nem, milyen szintén 12 colos androidos táblagép létezik, amihez kapható igényes, ilyen jellegű tok? Végső esetben persze a bluetoothos bill is oké, csak első nekifutásra tokosat keresek.

(#50509) Yany válasza bandus (#50501) üzenetére


Yany
addikt

A5500-ast 60-ért már nem csak GPS-szel, de 3G-vel is megkapod, és amit azóta tudok, hogy roppan takarékosan csücsül a helyén, illetve a sztereo hangszórói nagyon szépen, tisztán szólnak, illetve kellően hangosak is. Az alap launchere nem különböztet meg alkalmazás-listát és home-screent, ami nekem picit szokatlan volt, de teljesen jó így is.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#50510) Oldman2


Oldman2
veterán

Most találtam rá a Koobe X8 Slim Nav&Call tabletre, érdekelne van-e valakinek ilyen és mik a gyakorlati tapasztalatai vele?

A tesztek nagyon dicsérik, de a gyakorlatban lehetnek vele más jellegű észrevételek is.
:-)

(#50511) spacejoker


spacejoker
csendes tag

Sziasztok!

Segítségeteket kérném tablet vásárlás ügyben. Körülnéztem a kínálatban és a következő 2 tablet maradt fenn a szitán:
- Lenovo Ideatab S6000
- Alcor Zest Q933R
Mindkét gép 50.000 körül kapható. Hosszú távra tervezek.

Szerintetek melyik legyen?

Köszi!

(#50512) pro.polisz válasza ANT (#50467) üzenetére


pro.polisz
csendes tag

Én egy pár nappal utánad vettem a Navon Predator 8-at a gyereknek. Ő kb. 4 órát tud játszani rajta egy töltéssel. Ha jól emlékszem 3.500 mAh az akksija.... Gyári tok nincs hozzá, kínából rendeltem valamit. Azon gondolkodtam, hogy egy lapos powerbank-ot beszerkesztek a tok és a gép közé. De lehet a 4 óra játék még sok is a gyereknek, tanuljon inkább! :-)

[ Szerkesztve ]

(#50513) sith7 válasza pro.polisz (#50512) üzenetére


sith7
nagyúr

4 órát ??? :Y

milyen game ?
nálunk a mérges madarak 1 óra alatt kifektette ... igaz azóta visszavittem, mert gyengélkedett a wi-fi, meg kb. 20x gombnyomásra tudtam csak ki-be kapcsolni

lett helyette egy Alcor Zest Q813I ... ez egyelőre jól muzsikál ... kopp - kopp :U

(#50514) pro.polisz


pro.polisz
csendes tag

Hál' istennek nem tudom milyen hülyeségekkel játszik a fiam. Ha nagyon kell, teszteltetek vele valamit (14 éves korig szóló játékot!) :-)
A wifi sebességét teszteltem lakáson belül, a lenovo notebookhoz képest talán 20-30%-kal mért kevesebbet az online teszt (ez nem tudom mennyire mutat valósat). A ki-be kapcsoló gomb tényleg elég béna. Szerencsére nem én nyomkodom!

[ Szerkesztve ]

(#50515) sith7 válasza pro.polisz (#50514) üzenetére


sith7
nagyúr

már tárgytalan, - visszavittem - csak meglepődtem, de akkor lehet nem ezzel játszott

(#50516) K4jusz


K4jusz
tag

Onda v819 mini:

Pozitívum:
Minőségi összeszerelés, jók az illesztések, szép külső. Szép képet adó IPS kijelző. A rendszer 4.2.2, de frissítgetik gyakran. Gyors, nem akad, nem fagy. Élmény kézbe venni. WIFI vétele nagyon jó.

Negatívum:
automata fényerőszabályzás nincs, akksi kicsit karcsú, kamerák képminősége.

Van belőle intel procis, és 3G-s változat is. Én ~30k+ÁFA-ért vettem Tinydeal-ről. Ennyiért pazar.

[ Szerkesztve ]

(#50517) bandus


bandus
veterán

eszembe jutott még egy kérdés. létezik bármilyen androidos alternatívája az ipad mininek, aminek nagyobb a felbontása az 1024 x 768-nál? nekem nem sikerül rábukkannom,

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#50518) Pacino68 válasza bandus (#50517) üzenetére


Pacino68
tag

Igen, én is szemezgetek vele.
ifive mini 3gs retina.
www.ebay.com/itm/FNF-Ifive-mini-3GS-7-9-Retina-screen-3G-Tablet-PC-MTK6592-Octa-core-2G-RAM-16G-/271502042022?pt=US_Tablets&hash=item3f36c863a6

[ Szerkesztve ]

"A 22-es csapdája"

(#50519) bandus válasza Pacino68 (#50518) üzenetére


bandus
veterán

nemrossz, de azért én nem biztos, hogy meg merném kockáztatni ezt egy noname gyártótól.

viszont azt hiszem megtaláltam a tökéleteset (a 3g hiányával együtt tudok élni): HP Slate 8 pro
akik értenek hozzá, esetleg felvilágosíthatnának, hogy mennyire izmos az ebben lévő hardver, köszi :R

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#50520) Pacino68 válasza bandus (#50519) üzenetére


Pacino68
tag

Youtube-on van fennt róla több videó, korrektnek tűnik.

"A 22-es csapdája"

(#50521) Zeki válasza Pacino68 (#50518) üzenetére


Zeki
nagyúr

Itt jobb áron van, a posta is benne van az árban. De a sima postát kínából mostanában jobb kihagyni, és DHL-el kell rendelni.

(#50522) tjb007 válasza bandus (#50519) üzenetére


tjb007
nagyúr

Attól függ mihez viszonyítjuk.
Nem mondható gyengének, de már a most érkező új kínai SoC-k (RK3288, Allwinner A80 stb.) is sokkal erősebbek a Tegra 4-nél.
Amúgy meg csak annyi gond van vele, hogy pofátlanul drága. Itthon egy cég forgalmazza csak 130e forintos áron, ennyit mondanom sem kell, hogy nem ér (Németországban 340 euró, szóval ott sem sokkal olcsóbb). Ennyi pénzért már olyan felsőkategóriás modelleket lehet kapni (pl. Samsung Galaxy TabPRO 8.3), amik ezt háromszor is körberöhögik, sőt, még olcsóbban is (pl. LG G Pad 8.3).

[ Szerkesztve ]

(#50523) kelzsoca válasza Zeki (#50521) üzenetére


kelzsoca
félisten

DHL esetén szinte biztosan megvámolják.

(#50524) Zeki válasza kelzsoca (#50523) üzenetére


Zeki
nagyúr

Már amúgy is vámolnak. Nem véletlen 2 hetes már a vámolási folyamat itthon.

(#50525) bandus válasza tjb007 (#50522) üzenetére


bandus
veterán

igen, értem az érveid, de mivel leginkább olvasásra kellene, ott nagyon jól jön ez a képarány ellentétben a full hd-val szemben. és ezt normális felbontás mellett csak az ipad mini tudja. igazából eddig le sem esett, hogy amiket eddig nézegettem, azoknak más a képaránya, csak a 8 colra figyeltem.

de ha összességében az árat nem számítva azt mondod, hogy nem rossz gép, akkor megpróbálok rárepülni (mit ad isten, az asszony pont egy kétbetűs cégnél dolgozik :D )

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#50526) Hungarikum87


Hungarikum87
tag

Ismét :) Uraim kérem segítsenek :) 10körüli kijelző méretű, tabletre lenne szükségem. Fomtos lenne a gyönyörű kijelző, ami nappal szemben is jól látszik. Netezésre , filmnézésre, könnyebb játékra kellene. Néztem a prémium gyártókat (Samsung-LG-stb...) de túl drágák. Úgy gondoltam ismét vennék kínából kínait, de másfél éve nem követem a tablet piacot, így nem tudom mi felelne meg most az igényeimnek a távolkeleti kínálatból. Kérhetnék egy két ötletet? :F

Hülye vagyok, ezért sokat kérdezek, ilyen ez ()

(#50527) Pacino68 válasza Zeki (#50521) üzenetére


Pacino68
tag

Köszi, valóban. :-)

"A 22-es csapdája"

(#50528) dragonfx


dragonfx
veterán

valaki probált már otg usb kábelen keresztül usb 3g stickkel netezni tab.on?
bluetoth billentyűzet mükődik velük rendesen avgy hamar lemerül az akksijuk?
inkább érdemesebb micro usb billenytűzetet venni hozzá? és usb otg. keresztül rákötni?
ezek igy mükődnek kompatibiliske mindenhogy?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#50529) lazlogogola válasza d@vee (#50484) üzenetére


lazlogogola
tag

Attól függ mennyit olvasol.
Ha sokat e-book,ha nem 7" tablet.

(#50530) ANT válasza pro.polisz (#50512) üzenetére


ANT
őstag

Csak játékkal kb. jó az a 4 óra. Most töltöttem fullra az akksit, az AkkumulátorHD app is annyit becsül.

Egyfolytában még nem játszott négy órát a fiam, de szűk két óra "engribördsszel" merített 45%-ot az akkun, tehát arányosan így is kijön a négy óra.
Mér' tanuljon most az a gyerek? Nyári szünet van! ;)

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#50531) mézespálinka


mézespálinka
senior tag

Üdv!

Szeretnék segítséget kérni. Milyen tabletet ajánlanátok?

felhasználás:
-internet
-film, zene
-dokumentumok olvasása! (prio1)
elvárás:
-gyors használhatóság (gyors reakció a tablet részéről)
-jó akkumulátor üzemidő(prio!)
-minőségi(bb) összeszerelés
-gps, ha van az nem baj

ár:
minél olcsóbban, 50k-ig max. (nem laptopot helyettesítésére csupán kiegészítésére kellene)

u.i. ha esetleg nem konkrét típust, hanem hw elemeket (soc, ram méret, stb) írtok, azt is megköszönöm!

(#50532) bandus válasza lazlogogola (#50529) üzenetére


bandus
veterán

attól is függ, hogy mit. ugye magazinokra, vagy olyan könyvekre, amikben sok ábra van nem a legmegfelelőbb az e-book olvasó.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#50533) tjb007 válasza mézespálinka (#50531) üzenetére


tjb007
nagyúr

LG G Pad 7, Lenovo IdeaTab A5500, Dell Venue 7 Base, Lenovo IdeaTab S6000L, Alcatel One Touch POP8

(#50534) dragonfx


dragonfx
veterán

Hi.

Szeretnék tab.öt venni.ujját.itthonról.színe nem érdekes.

8 coll,2 mag legalább, 1gb rám, wifi,bluetoth, micro sd bovithetoseg, min 4.1 android,.
Mit javasoltok?
Nehéz ilyet találni.....usb otg.s kéne.vagy netán 3g modemes. Gps hdmi nem szamit.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#50535) tjb007 válasza dragonfx (#50534) üzenetére


tjb007
nagyúr

Maximum ár ?

(#50536) Yany válasza dragonfx (#50534) üzenetére


Yany
addikt

Az A5500-as Lenovo pont ilyen. Annyi, hogy 4 magos és KitKat (4.4.2) fut rajta. ;)

[ Szerkesztve ]

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#50537) Hungarikum87 válasza Hungarikum87 (#50526) üzenetére


Hungarikum87
tag

Akkor kezdem az elejéről hátha így tudok tanácsot kapni :) próbálok belemélyedni a témába :) Szóval ha minőségibb kínai tabot szeretnék akkor érdemes a Rockchip RK3188 szerelt darabokat keresnem, vagy van más hasonló minőségi alternatíva is? Mondjuk mtk8389 ?

Hülye vagyok, ezért sokat kérdezek, ilyen ez ()

(#50538) Kapanyél válasza Hungarikum87 (#50537) üzenetére


Kapanyél
őstag

Az Rk3188 egy nagyon jó SoC, de sajnos a rá épülő 10-es tabletekből elég kevés a stabil. (Wayteq 100 qcr, Alcor Zest 933 R(s), stb.)
A napfényben is jól látható kijelző szerintem esélytelen, 5-600 nit fölötti fényerő kell hozzá.
Én direkt nagyobb felbontásút kerestem, mert nagyon tetszik a pixelsűrűség, de rettentően megdolgoztatják a vasat. Ha elegendő egy 1280x800-as, akkor mindenképpen azt javaslom.
Kínából már nem érdemes a korábbi SoC generációból választani, kaphatók az újak is, azok jelentősen erősebbek és hardveresen több mindent támogatnak már, mint pl. az Amlogic M802, a Rookchip RK3288, esetleg kereshetsz Intel Atom Z37xx sorozatból is, azokhoz talán akad Win8 támogatás is, ha arra vetemednél. De már vannak Allwinner 8 magosok is, brutális teljesítménnyel (a mostaniakhoz képest).
A prémium márkás termékeket egyébként jobban preferálom, mert kevésbé jellemző rájuk, hogy dobálják a WiFi-t, hogy nem kompatibilisek a vezeték nélküli képátvitellel és minden portjuk fizikailag is szabványos.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#50539) Hungarikum87 válasza Kapanyél (#50538) üzenetére


Hungarikum87
tag

Na elkezdem értelmezni amit írtál, és utána olvasni , aztán kérdezek tovább :DD Mindenképp Andoridos tablet kell, és max 70ezer a keret elvileg :) RK3288ról most olvasgatok, az Amlogic M802 illetve Atom Z37xx Socjáról még fogalmam nincs de gyorsan pótolom :) Én is preferálnám a prémium gyártókat de az ő áraik bőven e felett vannak :)

Hülye vagyok, ezért sokat kérdezek, ilyen ez ()

(#50540) dragonfx


dragonfx
veterán

A lenovo drága.
Annyit nem adók érte.
Max 30at adók érte.
Ha nem fér bele mit kéne lejjebb húzni??
Ha nincs más legyen csak 7 coll akkor.

Ezeket néztem
Digitech tab mini 7.9
Beex e2
dps titan 8
Navon predator 8.

De mindbol valami hiányzik.valamelyik kitetelnel megbukik. :-(
Bluetoth hianyaba csak micro sd cserelgettessel tudok adatot cserélni teloval?
Gondolom ebbe a szegmensbe az nfc felejto.
Vagy usb otg.vel felismerne a telot?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#50541) bandus válasza dragonfx (#50540) üzenetére


bandus
veterán

ennyi pénzért kénytelen leszel kompromisszumot kötni, el kell döntened, hogy melyik feature a legkevésbé fontos számodra.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#50542) spacejoker válasza Kapanyél (#50538) üzenetére


spacejoker
csendes tag

Helló!

Szeretném megkérdezni, hogy úgy érted az Alcor Zest a stabil gépek közé tartozik?

A Lenovo Ideapad S6000-sel szemezek még. Melyik a jobb proci, az Rk3188 (látom, hogy az pedig A9-es), vagy a Cortex A7?
Mennyit számít hosszú távon a márkanév, jobban támogatják a Lenovo-t?

És mennyit számít 10 col-on hogy egy kijelző 1280*800-as vagy 2048*1536 pixeles?

Köszi, ha segítesz!

(#50543) Kapanyél válasza spacejoker (#50542) üzenetére


Kapanyél
őstag

Elnézést, félreérhető voltam. Sem a 100qcr, sem a 933R nem túl stabil. Nyilván vannak, akik meg vannak velük elégedve, mert gyönyörű a kijelzője, és csak olvasgat vagy filmet néz vele, de rengeteg a panasz rájuk, akár itt a PH topikjaikban is.
Én is a fenti kettő közül vettem volna, de (talán szerencsére) elvették a kedvemet tőle. Így lett egy Onda V975M. Ez is megakad néha, mint minden droid, de alapvetően nincs baj a teljesítménnyel, mindent folyékonyan visz ezen a felbontáson.
Volt iPad2-m (1024x768) is, láttam is rajta a pixeleket, de teljesen élhető volt, így mindenképp saját szemeddel is tapasztald meg, hogy elég-e az 1280x800.
Az A7-es procik frissebbek, kevesebbet fogyasztanak, de jellemzően alacsonyabb órajelen is járatják őket, így kisebb teljesítményt produkálnak, mint az A9-ek általában. Ami az Ideapad S6000-ben van, azt oda-vissza megeszi az RK3188.

A "márkásabbak" közül jó eséllyel találsz közösségi fejlesztést, supportot. De ezek leginkább a bestbuy vagy sztárgépek, mint pl. a Nexus sorozat vagy a Galaxy Tab fő készülékei. Amelyeket a legnagyobb példányszámban értékesítik, mindig ahhoz vannak a fejlesztések is. Nálam ez általában egy fontos szempont.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#50544) tjb007 válasza Kapanyél (#50543) üzenetére


tjb007
nagyúr

Megeszi, de olyan stabil működést nem kapsz egyik RK3188-as modellnél sem, mint mondjuk az S6000-nél.

(#50545) Lovi24


Lovi24
senior tag

Sziasztok,szerintetek melyik lehet a jobb választás : Onda v975m vagy
Fnf ifive mini 3gs ?
A felbontás ugyanaz,csak más a méret. Az Onda mellett szól a nagyobb akksi. Az Fnf viszont kézbe illőbb.
Wifiről tudna valaki nyilatkozni?

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#50546) anonym1s


anonym1s
őstag

Sziasztok.
Tud valaki ajanlani tabpro 10,1" gephez jo tokot? En nem talaltam tabpro-hoz, ezert vettem egy note-hoz valot, de az tul nagy a tabprohoz. Azert kellene hogy ne torjon ossze a tablet ha veletlenul elejtem.
Itt van, ez az:

[ Szerkesztve ]

(#50547) tjb007 válasza Lovi24 (#50545) üzenetére


tjb007
nagyúr

Azért van még egy elég nagy különbség, az FNF-ben van 3G modem is.
A belsőt tekintve (SoC, akku stb.) az Onda a jobb, viszont nem annyira kompakt, mint az FNF. El kell dönteni mi a fontosabb.

(#50546) anonym1s

Milyen jellegűt ?

(#50548) anonym1s válasza tjb007 (#50547) üzenetére


anonym1s
őstag

Hali.
Barmilyen otlet erdekel, de legjobb lenne valami kelloen vastag szilikon tok, ami nem neheziti tulsagosan a gepet viszont megvedi a serulestol ha veletlenul elejtem.

[ Szerkesztve ]

(#50549) dragonfx válasza bandus (#50541) üzenetére


dragonfx
veterán

Vegulis kekfog nem szükséges.meg ha nem 8 coll csak a standard 7 tulelem.úgyis a kis méret lényeg.
Így esetleg ajánlat a limitben?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#50550) Lovi24 válasza tjb007 (#50547) üzenetére


Lovi24
senior tag

Köszi ! :)
Igen tudom ,hogy van benne 3g modem,csak szándékosan nem is említettem,mert nem fontos számomra. Legalábbis most,ki tudja később kell-e.
Mindenesetre az Fnf-ben nekem is az a szimpatikus,hogy jó a mérete és valóban kompakt. A chuwi v88-ban is azt szerettem hogy 1 kézzel átfogtam és vittem. 9,7-nél kicsit macerásabb.
Az akksit érzem picit kevésnek az Fnf-ben,ekkora felbontásnál mennyit bírhat az a 4050mah?
A hardvereknek gondolom nem jelenthet próblémát a full hd- s filmek lejátszása vagy újabb játékok (gta és hasonlók) ?

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.