Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-14 09:52:23

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. június

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51601) hbala válasza kelzsoca (#51599) üzenetére


hbala
aktív tag

A Wayteq-nél nincs tervbe véve windows-os tablet, vagy telefon?

(#51602) Bass


Bass
addikt

Sziasztok,vettem egy asus memo pad 7 tabletet(k01a) a mediabam me70c-nek arultak,igazabol nem is tudom miben mas a ket tabicsek,viszont nem talalok gps jelet vele 5perc alatt sem,ugyan onnan a telom kb 30mp alatt talal (lg f6) ? Kell valami trukk vagy mi lehet?

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#51603) tjb007 válasza CactuS (#51600) üzenetére


tjb007
nagyúr

GPS nélkül Prestigio MultiPad 4 Quantum 7.85, WayteQ xTAB-79qci, ConCorde Tab AMAZON; GPS-szel Lenovo IdeaTab A5500, Prestigio MultiPad 4 Quantum 7.85 3G, Alcatel One Touch POP 8, Acer Iconia Tab A1-810.
Mindegyik ára 50e forint alatt van.

(#51604) CactuS válasza tjb007 (#51603) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Köszönöm szépen a listát, apum elé tárom. :R

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#51605) tjb007 válasza hbala (#51601) üzenetére


tjb007
nagyúr

Biztos vizsgálják már ilyen az eszközök bevezetésének lehetőségét. ;)

(#51606) CactuS válasza tjb007 (#51603) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Még egy utolsó kérdés, ami eszembe jutott: van arra bármi esély, hogy ezek a tabletek közül bármelyik megkapja majd az Android L-t? Vagy ilyenbe ne is reménykedjek, mert ha ilyet akarok akkor várjunk az ősszel megjelenő készülékekre? :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#51607) glocker


glocker
tag

ha valaki esetleg a jövő ködébe szeretne révedni...

Android L, ARM Cortex A53 / A57, Snapdragon 810 / 810

bocs a béna kérdéseket :-(

(#51608) kovacs65 válasza glocker (#51607) üzenetére


kovacs65
senior tag

Kezdetek gyűjteni az egy hetes Tab S 8.4 utódjára. :C

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#51609) glocker válasza kovacs65 (#51608) üzenetére


glocker
tag

én is Tab S 8.4 szeretnék / szerettem volna... de kicsit elbizonytalanított, hogy itt azt írja a kolléga, hogy:

A Tab S WiFi-s változata az Exynos 5420-as chipsettel és az ARM Mali-628MP6 GPU-val lett felszerelve, az LTE-s variáns idehaza ugyanezzel a kombóval jön, de egyes piacokon a Snapdragon 800-as SoC-t és az Adreno 330-as grafikus gyorsítot kapta.

Én Snapdragonos változatot szeretnék :)) / szerettem volna... de a 64bit-es architektúra megjelenése érdekes változásokat hozhat... (szóval megfordult bennem, hogy most csak egy 1xű tabletet kellene venni, mivel a jelenleg forgalomban lévőknek, hamarosan komoly kihívói akadnak...)

bocs a béna kérdéseket :-(

(#51610) kovacs65 válasza glocker (#51609) üzenetére


kovacs65
senior tag

Erről jut eszembe, hogy még nem is engedtem rá az Antutut.

Ha mindig csak az újabbakra várnék soha nem vennék semmit sem (tudom, ez közhely).

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#51611) tjb007 válasza CactuS (#51606) üzenetére


tjb007
nagyúr

50-50% az esély rá.

(#51612) atosan


atosan
addikt

Sziasztok,
[link] erre tudnátok ajánlani valamit?
Elöre is köszi :R

Maine coon

(#51613) stigma


stigma
addikt

Sziasztok, tudom ez nem épp az a topic ahova írnom kéne de kellene egy gyorshelp részemről. Adott egy Myaudio 916DCC tablet ami RK3066 chippel szerelt és szerettem volna romot frissíteni rajta, de még mielött megtettem volna, a tabletet kikapcsoltam és kivettem a memóriakártyát, mert leírás alapján írták lehet a frissítés adatokat töröl le róla.

Azóta a tablet olyan mintha tégla lett volna, bekapcsolásra nem reagál, se logo , se bekapcsolás nem működik.

Ha géppel csatlakoztatom akkor felismeri a tabletet (Rockchip drivert fel tudom tenni) de eredeti firmware-t nem tudom telepíteni mert azt írtja minden program (RkbatchAndroid, RKAndroidTool) hogy ,,device not found...Valami ötletetek van mit lehet vele kezdeni?

Jó lenne, ha lehetne vele valamit kezdeni, mert most nem igazán akarok egy új tabletet venni.

Bármilyen nemű recovery-t próbáltam már nyomkodni a gombok kombinációjával de semmire nem reagál.

Előre is köszönöm a segítséget.

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#51614) kovacs65 válasza kovacs65 (#51610) üzenetére


kovacs65
senior tag

35087

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#51615) glocker válasza kovacs65 (#51614) üzenetére


glocker
tag

az szép
:R
(és kívánatos ;] )

[ Szerkesztve ]

bocs a béna kérdéseket :-(

(#51616) Mercutio_


Mercutio_
félisten

8"-os tablethez milyen billentyűzetes tokot javasoltok?
Ebay vagy ha nincs nagy eltérés árban jöhet hazai bolt is :R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#51617) ZeUS2140


ZeUS2140
aktív tag

Sziasztok!

A héten vettem egy Onda V975s tabot.

Kerestem olna hozzá root-ot, de csak a V1-es firmware verzióhoz találtam. Az enyémen V5 van. Megpróbálnám, de minden oldalon only V1 szerepel, szóval lehet ne mindegy :)

A kérdésem az lenne, hogy van valakinek valami tapasztalata, hogy melyik progival lehetne megpróbálni root-olni?

Előre is köszönöm!

Üdv!

hülye ember nincs, csak keveset kérdez...

(#51618) draco31


draco31
veterán

Hello!

Ismerősöm kórházba vonul egy időre, és szerinte egy Androidos tablet lesz a megfelelő társa. Farmvill-t és társait lehet ezeken játszani? Nem ismerem ezeket a játékokat. 3Gb netet kapna hozzá havonta a vodától. Nem tudom pontosan melyik tipust veszi, nem ért hozzá, és nem is emlékezett melyiket ajánlották.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#51619) this is life válasza draco31 (#51618) üzenetére


this is life
Ármester

A droid tabok nem igazan jok flashes jatekokra, mert azok egerre es nem erintesre vannak optimalizalva. Kisse maceras a flash jatekok futtatasa... mind e mellett fogja a hw-t mig betolt. Nem egy x86 elmeny jatszani flash jatekot androidon...esetleg ha klienst, dedikalt programot talaltok hozza akkor jo a dolog...amugy flash jatekra egy win tab a megfelelo egerrel ...stb.

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#51620) jarisz46


jarisz46
csendes tag

Helló! Phabletet, vagy a lenti celnak megfelelo okostelot vennék. A kereséshez, összehasonlitáshoz jo lenne a specifikácios parametrekröl valami bövebb leiras, szotar,lista , weboldal. / ne kelljen egyenkent keresgelni/
A célom az elavult /10 eves telo,pc, es a 3 éves tablet/ kivaltása. Koszi a segitseget.:))

(#51621) jarisz46 válasza jarisz46 (#51620) üzenetére


jarisz46
csendes tag

Ha esetleg keszuleket ajanlotok: 100-130e lenne rá. /Lte/g4 alabol/ Kulfoldi rendeles nem ok!

(#51622) draco31 válasza this is life (#51619) üzenetére


draco31
veterán

Rendben, Köszönöm!

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#51623) bozsozso


bozsozso
őstag

Sziasztok,

Szeretnék egy olcsó táblagépet amin a subway surfers akadás nélkül fut. Mit tudnátok ajánlani?

(#51624) tjb007 válasza jarisz46 (#51620) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ezzel a kérdéssel fáradj át ide: [link]

(#51623) bozsozso

Mennyire kell olcsónak lennie ?

(#51625) atosan


atosan
addikt

Sziasztok,
Após fel vitte a keretet 30 ezerre, így már tudtok ajánlani valamilyen tabletet?
Új, film nézésre/internetre, elég a wifis, hazai boltból rendelhetö. Vagy legalább annyit áruljatok el, hogy mire figyeljek, gondolok itt arra, hogy vannak más chipsetek is, mint a telefonolnál, pl rockchip, ha jól emlékszem. Melyiket kerüljem, melyiket ajánljátok?

Maine coon

(#51626) bozsozso válasza tjb007 (#51624) üzenetére


bozsozso
őstag

Hát minél olcsóbb annál jobb. Gyerek szeret vele játszani csak állandóan az asszony telefonját meríti vele ezért kellene. Használt sem gond csak milyet érdemes venni.

(#51627) this is life válasza bozsozso (#51626) üzenetére


this is life
Ármester

Nezzel pl hasznalt samsung p3110-et...

Atosan

Amire figyelj hogy lehetoleg ips kijelzo legyen , 1 giga ram , es lehetoleg az atm soc-kot keruld el.

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#51628) atosan válasza this is life (#51627) üzenetére


atosan
addikt

Köszönöm :R

Maine coon

(#51629) synar


synar
őstag

Amennyiben nincs gyári autós tartó a tablethez, akkor minimális sufnituning után íme egy lehetséges megoldás.

(#51630) pity-putty válasza pity-putty (#51506) üzenetére


pity-putty
tag

Ebben tudnátok segíteni?

(#51631) Gaben01


Gaben01
őstag

Sziasztok!

Sógornőmnek szeretnénk a születésnapjára egy tabletet venni. A keret 25-30K (inkább 25), csak újban gondolkozunk, 7"-8" méretben, 4-8GB. 3G nem kell, leginkább netelésre és főleg játékra használná (angry birds, hay day, stb). Nincs kiszemeltem vagy favoritom, érdekelne hogy ti, mint hozzáértők mit javasoltok.
Van itthon a családban egy wayteq xtab-700dc, amivel nincs semmi komolyabb gond, leszámítva a nem túl combos akksit és a már háromszor javított töltőcsatlakozót. Minden javaslat érdekel és előre is köszönöm a segítséget.

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#51632) synar válasza Gaben01 (#51631) üzenetére


synar
őstag

ITT most jó árban van a Lenovo A3500L, nekem is ilyen van, merem ajánlani. Ebben a fórumban olvashatsz róla bővebben.

[ Szerkesztve ]

(#51633) tjb007 válasza pity-putty (#51630) üzenetére


tjb007
nagyúr

Lenovo IdeaTab A5500, ASUS MeMO Pad 8 (ME180A), ASUS MeMO Pad HD 10 (ME102A), LG G Pad 8.0, Alcatel One Touch POP 8

(#51634) lenox


lenox
veterán

Megvettem az lg g pad 7.0-t, tud valaki hozza tokot? Olyat, amit konyvszeruen nyithato, es nem gumiszalag rogziti benne a tabot, hanem konrketan ehhez van gyartva, tehat racuppan.

(#51635) tjb007 válasza lenox (#51634) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ilyenre gondolsz ? [link] & [link]

(#51636) lenox válasza tjb007 (#51635) üzenetére


lenox
veterán

Az elsore. Lehet valahol Magyarorszagon kapni ilyet?

(#51637) tjb007 válasza lenox (#51636) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem lehet.

(#51638) lenox válasza tjb007 (#51637) üzenetére


lenox
veterán

Kiraly :). Azert koszi.

(#51639) TabletKaland


TabletKaland
újonc

Sziasztok,
Hosszú keresgélés után, benneteket is olvasva két 7.85 (illetve 7.9) tabletnél maradtam.
Alcor Zest Q813IS
Prestigio MultiPad 4 Quantum 7.85
Amire használnám: netezés, email, olvasás, olykor film nézés.
Viszont ketten használnánk a párommal, így fontos lenne a többfelhasználó mód, már a levelezés miatt is, meg persze kinek-kinek mi a szimpatikus beállítás, stb.
Az Alcor-ról azt olvastam, hogy volt benne, de kivették.
A Prestigio-ról meg egyáltalán nem találtam, hogy van-e benne.
Azt tudom, hogy az Android verzió elméletben mindkettőn támogatja a többfelhasználós módot.
Előre is köszi a segítséget.
Illetve, ha már tanács, akkor melyiket inkább?
Az Alcor ugye papíron izmosabb (16GB/2GB), és néhány tekintetben (pl. kamera) egy kicsit jobb.
Viszont nekem inkább a megbízhatóság számítana, szóval nem a nyers erő mindenek felett :)

Köszi!

(#51640) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

Vacilálok LG G Pad 8.3 és az iPad mini között..
Amit nem tudok, hogy mennyi játék lehet free az iPad minihez.

Kamera ilyesmi nem érdekel, de az, hogy hogy mennek a játékok rajta, fontos lenne.

Szerintetek ?
A 2 hardver teljesen eltérő, de amiket láttam videókat, nagyon meggyőző az apple. :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#51641) mm89 válasza eladogeppc (#51640) üzenetére


mm89
őstag

Persze, hogy meggyőző, mert apple! Csúcshardver.
DE!
Annak azért nem árt utánajárnod, hogy milyen játékokkal szeretnél játszani. Szinte biztos vagyok benne (nincs apple termékem, de két öcsémnek, anyumnak is iphone-ja van), hogy sokkal több free játékot lehet letölteni androidra, mint iOs-re. (a warez cuccokról nem is beszélve, az még egyszerűbb).

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#51642) .OM.


.OM.
aktív tag

Valaki tud tokot WayteQ Xtab-100qcr -re?
Google-ben én is találtam, de mindenhol hiánycikk, ahova odatelefonáltam - az írjon aki konkrétan tud Pesten..

ex .Oldman.

(#51643) Mercutio_ válasza .OM. (#51642) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ha már tok: Prestigio Multipad 4 Quantum 7.85-ös tabhoz jó lenne ez az iGear 7-8"-os univerzális tok?
A billentyűzet működne az usb-csatiján keresztül, vagy csak OTG-képes taboknál használható?
:R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#51644) brobert1


brobert1
tag

üdv!
egy samsung gt p1000 re szeretnék online rádiót telepíteni honnan tudnék ingyenes Tuneln Radio letöltést találni
köszönöm

(#51645) DemonDani


DemonDani
addikt

Hello!

Pipo P4 beszerzése (vagy valami hasonló, javaslatot elfogadok) honnan lenne leginkább megoldható? Ahol jó áron megy, azt a boltot nagyon lehúzzák (dealsprime)...

Köszi!

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#51646) Zeki válasza DemonDani (#51645) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az aláírásomban van egy halom kínai webshop, nézelődj!
Ha nincs máshol, csak a dealpsrime-nál, és ott veszed, akkor is véd a paypal, ha nem küldenék.

(#51647) DemonDani válasza Zeki (#51646) üzenetére


DemonDani
addikt

Nem is az eladással van ott a gond a legtöbb feedback alapján, hanem azzal, hogy amint eladják, szarnak az emberre.

[ali] erről vélemény? 76 ezer üzlet alin, azért elég masszív.

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#51648) kelzsoca válasza DemonDani (#51647) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem lenne érdemes várni ezzel a friss RK3288-as SoC-al, illetve a ráépülő készülékekkel? csak mert ilyenkor általában a próbagyártás során készült hulladékot szórják ki a kínai "piacon".

[ Szerkesztve ]

(#51649) Zeki válasza DemonDani (#51647) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ez az aftersale leszarás eléggé kínai sajátság. Bár ahogy hallom a csodás hazai szervizek sem piskóták.
Talán az Aldiban árulnak úgy saját márkás tabletet, hogy 3 éven belül ha leromlik pénz vissza, vagy csere.

(#51650) DemonDani válasza kelzsoca (#51648) üzenetére


DemonDani
addikt

Nem saját részre lesz, hanem ismerősnek, aki az iskolakezdésre szeretne valamit... Amúgy meg nem mindegy, hogy új cucc ami azért lehet szar, vagy a jól bejáratott szarok? :U

50 alatt vagy max 60-ban vámmal meg akar állni, itt pedig azért még nem annyira szórják a 2 GB ramot, 1 GB-tal meg nyilván meg lehet akasztani az Androidot. Muszáj lesz rizikót vállalnia. Aztán majd elválik, hogyan tova. (xTAB 9-et ajánlottam neki egyébként, ami a leginkább problémamentesebb lett volna, de a Tech2 Android 4.4.4-es videója lehangolta)

(#51649) CineDOG1
Kíváncsi lennék én erre az Aldisra is... Eladás után mindenki szereti leszarni a usert :( de ez a kínai bolt az átlagosnál is jobb ebben.

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.