Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-14 09:52:23

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. június

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51851) KubanitoS válasza tjb007 (#51850) üzenetére


KubanitoS
veterán

Érdekes, mert ezek szerint jelen pillanatban is egy nem támogatott eszközön megy a cucc akkor.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#51852) tjb007 válasza KubanitoS (#51851) üzenetére


tjb007
nagyúr

Valóban érdekes, mert most kipróbáltam és a két tableten ugyanúgy nem lehet az adásokat nézni mint eddig, a telefonon viszont, ami szintén nem szerepel a listán gond nélkül tudom nézni a műsorokat.
Így aztán végképp nehéz bármit is mondani, mert fifti-fifti az esélye annak, hogy menni fog-e.

(#51853) imcsoo válasza tjb007 (#51852) üzenetére


imcsoo
aktív tag

Melyik tablet tudja az ingyenes földfelszíni adásokat fogni? Amelyik tudja ahhoz kell net? Bocsi a kis offért :)

(#51854) tjb007 válasza imcsoo (#51853) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem fogok most tudni konkrét modellt mondani, amiben beépített DVB-T vevő van, de létezik ilyen, csak épp jó ritka. Egy ilyen és ehhez hasonló eszközzel amúgy bármelyik Androidos telefon vagy tablet képessé tehető erre.

(#51855) imcsoo válasza tjb007 (#51854) üzenetére


imcsoo
aktív tag

Azt olvastam hogy a Wayteq xtab 7x quad tudja fogni, szerinted? :)

(#51856) Zeki válasza imcsoo (#51855) üzenetére


Zeki
nagyúr

mindigtv netes adása. A playről letölthető.
De nincs benne DVB-T vevő, sem antenna.

(#51857) randras_83 válasza tjb007 (#51840) üzenetére


randras_83
addikt

Köszönöm a válaszokat! :R

https://www.flickr.com/randras83/

(#51858) qwe_2005 válasza imcsoo (#51853) üzenetére


qwe_2005
csendes tag

Amiko tab7. A MindigTv HD adásait is tökéletesen fogja. Nagyon szép IPS kijelzője van, és jó előlapi sztereó hangszórói, úgyhogy tévét, filmet nézni tökéletes. Kipróbáltam külső DVB-T eszközöket, de tévét nézni ez a legjobb.

(#51859) Hoffer


Hoffer
őstag

Sziasztok!

35.000Ft-ig bezárólag milyen tablet a legjobb választás max 8"-ig?
Szemezgetek a Navon Raptor 8-al a Navon Predator 8-al illetve a Lenovo A7-50-el!

(#51860) tvamos válasza tjb007 (#51854) üzenetére


tvamos
nagyúr

Hogyha beledugom ezt a telefonba, akkor tudom kozben tolteni is a telefont? (Van rajta USB aljzat?)

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#51861) tjb007 válasza tvamos (#51860) üzenetére


tjb007
nagyúr

Elképzelhető, hogy létezik olyan is, amin van, de például a linkelten nincsen.

(#51862) Hyacinto


Hyacinto
tag

Üdv újra :) !

Mivel az elmúlt hónapokban továbbra sem sikerült választanom, illetve döntenem, ismét a segítségeteket kérném. Volt már pár variáció a fejemben. Dual sim telefon+tethering+wifis tablet, dual simes phablet, wifis tablet+hotspot, de a végén győzött a beépített 3G-s tablet.

A T-mobile-nál lehetőségem lenne elhozni egy Huawei Mediapad M1 8-at 58 ezer jó magyar forintért. Ez jó ár érte, vagy kb. ennyiért vagy olcsóbban ezekkel a tulajdonságokkal van más alternatíva is?

A számomra ideális tabletről már értekeztem itt (a 4:3-as arány már nem annyira fontos), illetve bővebben pedig itt (bár telefonra írtam vonatkozik a tabletre is) .

Címszavakban: 3G, általános felhasználás, 8 col, 60 ezres ár, hazai gari, valamelyest strapabíró (értsd: fémház, vagy pl. szilikon tok elérhető/kapható hozzá). Kínai-kínai csak nagyon indokolt esetben!

Segítségeteket előre is köszönöm! Remélem sikerül meghozni a végleges döntést végre :)) ...

[ Szerkesztve ]

Hiába no, nem igazán értek a hardwerekhez. (És a szoftwerekhez sem...)

(#51863) Süvi válasza tjb007 (#51850) üzenetére


Süvi
őstag

Köszönöm szépen.
(Az Ipadunk tetszik nekik, de gondoltam megkérdezem, hogy van-e olcsóbban alternatíva, de ezek szerint nem sokkal olcsóbbak a felső kategóriás Androidok se.)

(#51864) qwe_2005 válasza tvamos (#51860) üzenetére


qwe_2005
csendes tag

Sajnos tölteni és külső micro USB-s eszközöket használni egy időben nem lehet, mert vagy adatforgalom, vagy töltés megy a csatlakozón, a kettő egyszerre nem. Tehát az adott eszközt addig tudod használni, amíg az akksid bírja. Alternatívaként tudom ajánlani a MyGica WiTV nevű készüléket.

(#51865) Mclovin


Mclovin
senior tag

Üdv! Szeretnék egy tabletet, elsősorban egyetemi jegyzetek olvasására és böngészésre használnám. 30 ezer jó magyar forint lenne a keretem. Ti melyik masinákat ajánlanátok?

(#51866) Gabor343


Gabor343
tag

Sziasztok!

Egy ismerősöm itt hagyott nálam egy tabletet, hogy nézzem meg mert nem ismerte fel rendesen a rádugott pendriveokat és nem lehetett rájuk menteni semmit.
Viszont a tableten android rendszer fut, amit én nem nagyon ismerek.
Gondoltam egy rendszerfrissítés talán megoldja a problémát, mert még sose mentek netre vele, így még az alap gyári rendszer volt rajta.
Viszont úgy néz ki tévedtem, mert amióta felrakta automatikusan a rendszerfrissítést netről, semmit nem tudok csinálni vele.
Ahogy feláll a gép egyből feldob egy hibaüzenetet hogy "a launcher3 alkalmazás sajnos leállt" és hiába nyomok az ok-ra mindig visszajön ez az üzenet és nem lehet ezen továbblépni.

Na most az lenne a kérdésem, hogy tudnám visszaállítani a gépet működő állapotba?
És esetleg van ötlete valakinek, hogy a pendriveokat miért nem ismerte fel?
A pendriveokon lévő mappákat és fájlokat látta, de ha bármit menteni akartam rá akkor valami olyasmit írt hogy "a fájl nem hozható létre" .

A tablet típusa: MEDION LIFETAB S7852 (MD 98625) A-DE N
A gép németországban lett vásárolva.

(#51867) Looserke válasza Gabor343 (#51866) üzenetére


Looserke
őstag

Gyári visszaállítást / factory resetet toltál a frissítés után? Beállításokon belül találod, de ez töröl mindent a tabról, szóval előtte a fényképeket, zenéket mentsd le.

[ Szerkesztve ]

(#51868) Gabor343 válasza Looserke (#51867) üzenetére


Gabor343
tag

Az a gond, hogy egyáltalán el se lehet jutni a beállításokig.
De a tablet hátulján van valami kicsi reset gomb, az is jó? és az is töröl minden adatot?

(#51869) paulkaresz


paulkaresz
aktív tag

Sziasztok!

10" tabletet keresek Asust (ME102A) néztem 60 körül,esetleg van jobb alternatíva?Hazai beszerzés érdekel,játékra és wifin keresztüli netezésre,filmnézéshez kellene.Fehér színben szeretnék,a fent említett ha jól tudom csak 1GB-os, esetleg 2GB-os ennyiért belefér-e.

köszönöm

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint egy tekercs WC-papír ... Minnél közelebb van a vége annál gyorsabban fogy!

(#51871) Zeki


Zeki
nagyúr

Megjött ez a gyerek tablet, innen.
Szuper kis gép, tele sok minőségi játékkal. De a kínai eleve aktivált szülői felügyelettel küldte el, a jelszót kunyerálni kell.
DHL-el itt volt 3 nap alatt, már a feladástól. Mondjuk ő a 4. napon adta fel.

(#51872) Hyacinto válasza ben11 (#51870) üzenetére


Hyacinto
tag

Köszi, de én most nyolc colosat keresek, mivel én is hétről váltanék fel :) .

Hiába no, nem igazán értek a hardwerekhez. (És a szoftwerekhez sem...)

(#51873) tjb007 válasza Hyacinto (#51862) üzenetére


tjb007
nagyúr

Az a helyzet, hogy a 60e forintért itthon ennél csak gyengébb modelleket kapsz, tehát ha nincs más plusz költség (az előfizetési díjon felül), akkor ez bizony egy nagyon jó ár.

(#51866) Gabor343

Nem biztos, hogy működni fog, de azért próbáld meg (minden adat, beállítás törlődni fog!).

Hangerő FEL + bekapcsológomb kombinációval bekapcsolod (kb. 5 másodpercig nyomva tartod mindkét gombot, majd felengeded őket), a fekvő robotnál hangerő a FEL gombot megnyomod és bejön a recovery.
A hangerő LE gombbal ellépkedsz a wipe data/factory reset menüpontig, leokézod a bekapcsológombbal, lelépkedsz a Yes feliratig, majd ismét leokézod a bekapcsológombbal.
Ha a folyamat véget ért a reboot system menüponton nyomd meg a bekapcsológombot.

(#51869) paulkaresz

Maradj inkább annál, amit kinéztél.

(#51874) paulkaresz válasza tjb007 (#51873) üzenetére


paulkaresz
aktív tag

köszönöm !

Az élet olyan mint egy tekercs WC-papír ... Minnél közelebb van a vége annál gyorsabban fogy!

(#51875) dauphin válasza Zeki (#51871) üzenetére


dauphin
aktív tag

Szia! :) Megkérhetlek valamire? Írnál majd néhány szót a gépről, ahogy jobban megismered? Én is szeretnék egy tabletet venni a kölyköknek, és ha jókat írsz róla, akkor szerintem ez a kis Polaroid nekik is megtenné. Eddig csak egyszer rendeltem Hong-Kongból az eBay-en keresztül, a mobilomhoz egy telefontokot 3000 forint értékben, az rendben meg is jött. Így van egy kevés tapasztalatom mire számíthatok (remélem ez a kellemes emlék nem fog megváltozni). Előre is köszönöm a fáradozásodat! :R

[ Szerkesztve ]

"És különben is: nem létezik akkora probléma, amekkora elől meg ne lehetne futamodni."

(#51876) Zeki válasza dauphin (#51875) üzenetére


Zeki
nagyúr

Szia!
Holnap egész nap nem leszek itthon, szóval így nem tudok elmélyülni a dolgokban, na meg várom hogy a kínai megküldje a jelszót, mert bekapcsolva, és a gyerekfelülettel lett küldve, amiből nem tudok kilépni, csak jelszóval.

Az biztos, hogy a Beneve R70DL gyerek tabletet lenyomja, így első blikkre.Az is dual core, 1/8GB-os.
És jóval drágább.
Szóval ezen sokat nem törpölnék, mert ha elfogy a kiárusítás, akkor nem lesz ilyen olcsón ilyen jó gyerektableted.
A kamerája jobb, a hangszórója jobb, a kijelzője jobb, Mást most még nem tudok összehasonlítani.

Ami fura, hogy alul jobb oldalt átvilágít a műanyagon valami lámpa, amikor a kijelző is világít. Lehet valami műszaki malőr miatt nem vették át az amcsik, és azért árulják ki?

(#51877) dauphin válasza Zeki (#51876) üzenetére


dauphin
aktív tag

Köszönöm szépen az első beszámolódat! Várom a továbbiakat. :) Használjátok közmegelégedésre, legyen benne sok örömötök. :K

[ Szerkesztve ]

"És különben is: nem létezik akkora probléma, amekkora elől meg ne lehetne futamodni."

(#51878) Zeki válasza dauphin (#51877) üzenetére


Zeki
nagyúr

Hja, 3 gyerek, az 3 tablet... csak pénz nincs rá, így összeveszés volt.
De majd rendeződnek a dolgok, ha megy ősztől mindenki a helyére. :)
Az ebookok is jók, menő mozifilmes mesék vannak választható nyelven (magyar nem) feliratozva, és ahogy olvassa egy narrátor, úgy jelzi hol jár a mondatban. Tiszta karaoke. :)
Nyelvtanulásra is jó.

(#51879) Satra74 válasza Mclovin (#51865) üzenetére


Satra74
tag

Én egy wayteq xtab 7x Quad-ot vettem és nagyon nem bántam meg.

Igaz a plusz kiadásaimmal (16GB kártya, tok, wifi-s router stb) már kb. 50K-t költöttem, de a tabbal eddig semmi gond nincs. Gyors, nem fagy, mennek rajta az alkalmazások. Egy gyenge pontja, hogy 4-5 óránál tovább nem nagyon bírja a kiképzést. A keretedbe éppen belefér. Ajánlom.

i5-4670K, GA-Z87-HD3, Asus 1060 6GB, COOLERMASTER Silencio 550, CM Elite Power 500W, CORSAIR 16GB Vengeance DDR3 1600MHz CL8 KIT, THERMALRIGHT Macho 120, Samsung 840 120GB SSD, Seagate 2TB 7200RPM SATA-III 64MB

(#51880) Zeki válasza Zeki (#51878) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nincs playstore, a webböngészője lassú. A saját alkalmazásboltja az amazont magyarázza.

(#51881) whYz


whYz
addikt

Sziasztok

Androidos ilyen mindenes tabletet keresnek amin lehetne filmezni(hdmi vagy mhl kimenet, nagy tarhely/bovithetoseg), jatszani(ps3 kontroller), dolgozni(bt eger/bill) stb... tehat erosnek kell lennie es olyan 8-10" koruli kijelzovel rendelkeznie.

Neztem a Xiaomi MiPadot ami tokeletesen megfelelne a celra, csak nincs MHL kimenete. Valami massal meg tudnam oldani a TV outot? Mas hasonlo tudasu, erossegu tabletet tudtok ajanlani ilyen olcson?

(#51882) Zeki válasza Satra74 (#51879) üzenetére


Zeki
nagyúr

Igen, másik is dícsérték már a gépet, valami logoutblog/teszt is volt az eredeti készülékről, amit innen a legolcsóbb megvenni, és mások is innen vették meg.

(#51883) mumk1


mumk1
addikt

Üdv mindenkinek!

Kis segítség kellene. :)
Keresnék egy 7"-os tabot elég speciális felhasználásra. Jelenleg az autómba van beépítve még egy első generációs Nexus 7-es és ezt szeretném lecserélni.
A legfontosabb kritériumok a sim kártya + SD foglalat megléte, a jó betekintési szögű, nagy fényerejű kijelző és lehetőleg egy kevésbé melegedő típus érdekelne. Szintén fontos lenne a jó és megbízható GPS modul.
Ami viszont értelemszerűen nem szempont, azaz üzemidő, a szoftveres felszereltség, a kamera, illetve különösebben az ára sem.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#51884) marteeka


marteeka
csendes tag

Sziasztok, leendő újdonsült tablet használóként teljesen tanácstalanul támaszkodnék a tapasztalataitokra, hogy miket érdemes nézegetni.

- hány hüvelykes legyen a kijelző? 8
- új, vagy használt készüléket szeretnél vásárolni? új
- itthon szeretnéd megvásárolni, vagy a külföldről való beszerzés is opció? elsősorban itthon, de megbízható helyről, garanciával akár külföld is szóba jöhet
- mire szeretnéd majd leginkább használni? (játék, internet, filmnézés stb.) e-book, böngészés, social media, skype, mp3 lejátszás
- mekkora pénzösszeget szánsz rá maximum? 35e

Skype miatt előlapi kamera fontos, wifi egyértelmű, memóriabővíthetőség 32GB-ig több, mint elég, filmet nem, esetleg YT videókat néznék és audio fájlokat hallgatnék, de játék és fotó nem.
Ebben a kategóriában bestbuy ajánlatok?

(#51885) fecus


fecus
őstag

Tiszteletem!

Egy ilyet: "SAMSUNG Galaxy Tab 4 (8.0") 16GB Wifi+ LTE" néztem ki használtan, de nem találok róla semmilyen tesztet, véleményt. Ez valami elrontott és megszüntetett típus?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#51886) bostone válasza whYz (#51881) üzenetére


bostone
addikt

Egy fórumtárs sokat panaszkodott a mipadra, húzósabb játékok (3D) esetén, a proci hevülésre hajlamos és 10-15 perc után csökkenti az órajelet, ezáltal darabossá válik a játékmenet.
Itt olvashatsz róla.

Vess egy pillantást erre a tesztre.

[ Szerkesztve ]

(#51887) whYz válasza bostone (#51886) üzenetére


whYz
addikt

Es melyik eros tablet nem csinal ilyet? De ahogy nezem 80k-ert nincs ennel jobb tablet, ugyhogy nem nagyon maradt valasztasom. A tv outot meg meg kell oldanom az intel widi-vel. :(

(#51888) Süvi válasza whYz (#51881) üzenetére


Süvi
őstag

Hol lehet megvásárolni ezt a MiPad csodát?
Köszönöm

(#51889) whYz válasza Süvi (#51888) üzenetére


whYz
addikt

xiaomishop.com-ot ajanlom, van eu warehouse igy megkapod par napon belul es nincs vam.

(#51890) Süvi válasza whYz (#51889) üzenetére


Süvi
őstag

Köszönöm. Hasonló mint az Ifive készülékek.

(#51891) Lovi24 válasza Süvi (#51888) üzenetére


Lovi24
senior tag

Itt meg kb 2-3 ezerrel drágább, mint a xiaomishop.com-on...

[ Szerkesztve ]

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#51892) whYz válasza Lovi24 (#51891) üzenetére


whYz
addikt

Dragabb, csak elorendeles, nincs ajandek(Screen Protector, Flip Leather Case). Csak mondom. :)

[ Szerkesztve ]

(#51893) littlerock


littlerock
aktív tag

Sziasztok!

Az asszony nyaggat egy tablet vásárlásával, de komoly fogalmam nincs a témáról.

A témaindító részt elolvastam (az a pár dolog, hogy mit várnék el egy tablettől), de itt sincs mindenre konkrét válaszom. Valójában olyan érzésem van mintha mindjárt kettő tablet kellene (egy olyan amit ütni-vágni lehet és van benne GPS stb, egy meg otthonra, de az "csilli-villi" és kizárólag netezésre...).

Fontosabb szempontok:
- ne kerüljön sokba (valójában lehet, hogy inkább külön árkategóriás javaslatokra lenne szükségem). Hogy mi a sok? elsőre a 40.000 huf, aztán majd meglátjuk.
- nem kell űbergalaktikus kijelző, de azért lehessen látni a dolgokat rajta.
- csúcs játékok nem fognak futni rajta, az nem fontos (a szókereső nem túl grafika igényes).
- lehetőleg stabilabb legyen, mint egy középkategóriás androidos Samsung telefon. (eddigi iskola: Spica, Gal. Ace, S Advance)
- Nem tudom elég- e az 1 GB ram, de az alá nem hiszem, hogy lemegyek, mert a későbbiekben nőhet a hardver igénye az alkalmazásoknak.
- az aksi sokat bírjon. Naponta lehet tölteni, van otthon áram, de azért ha utazik az ember, akkor számíthasson rá,
- legfontosabb felhasználása az otthoni böngészés lesz, mert az asszonynak már "kényelmetlen" a laptop...
- Kindle van, nem ezen fog könyvet olvasni,
- ha már meglesz, lehet nem butaság egy autós tartó, és a GPS,
- szinte biztos, hogy SIM kártya nem megy bele (van egy Gal.Cam otthon, abban sincs),
- a szín nem fontos (most még... aztán majd jön a nyafogás, hogy miért nem fehér... de azt az autóba én nem raknám be, így jó lesz a sötét is)
- azért írok ebbe a topicba, mert az iOS dolgok nem vonzzanak, az MS-t meg csak a Pc-ről és egy GPS/PDA-ból ismerem (ez utóbbi kb 7 éves, és újra is kéne telepíteni)
- láttam még jópofa billentyűzetes tokokat, az sem hátrány, ha egy nem túl drága példány illeszthető hozzá.
- azért nem akarok Kínából rendelni, mert 100 € fölött nem kockáztatok, illetve a garancia kissé macerás lenne.
- a kamerát kb feleslegesnek tartom benne, de ha már megy a skype, akkor jó, ha van, de nem ezzel akarjuk leforgatni az Avatar2-t
- még valami... nem tudom mekkora kijelző lenne optimális... jó a nagy mert látható, jó a kicsi, mert elfér...

Szóval, ha van valakinek jó ötlete, esetleg irányba tud rakni, kérem szánjon meg pár sorral :)

[ Szerkesztve ]

Magyarok vagyunk, nekünk mindenből a fele elég, az sem baj, ha kétszer annyiba kerül...

(#51894) Márton


Márton
nagyúr

üdv,
én egy olyan min. 720p felbontású tabletet keresek, amin ez a panorámakép
- forgatva a készüléket - riccenés nélkül, mint a vaj, teljesen folyamatosan mozog:

PC-n jelenleg ez 60fps, nincs is semmi akadás.
Nálatok? 25/30fps sajna nem elég.

Köszi ha megnézted!

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#51895) littlerock


littlerock
aktív tag

Ezeket nézegettem eddigi tesztek alapján:
[link]

[link]
(tudom, hogy fehér, de talán lesz fekete is)

És egy tok:
[link]

Vélemény/ellenvélemény?

Magyarok vagyunk, nekünk mindenből a fele elég, az sem baj, ha kétszer annyiba kerül...

(#51896) bostone válasza whYz (#51889) üzenetére


bostone
addikt

Mennyibe kerül a szállítás és honnan érkezik?

(#51897) makkalele


makkalele
újonc

Sziasztok!
Szerintetek ez az Asus memo pad hd7 tablet jó választás lenne?[link]
Vagy 50e ft ig tudnátok ajánlani valami másik tabletot ami jobb lenne az asusnál?

(#51898) Lovi24 válasza bostone (#51896) üzenetére


Lovi24
senior tag

Eu warehouse shipping 48$.

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#51899) glocker válasza bostone (#51896) üzenetére


glocker
tag

hát megnéztem... első látásra egészen brutális :))

az oldalon azt írják, hogy szállítási módnál kell jelezni (pirossal jelöltem), hogy EU Warehouse-ból kéred... 48$ a szállítás...

nagyon durva cucc.... :Y

van valakinek konkrét tapasztalata ezzel a készülékkel???

[ Szerkesztve ]

bocs a béna kérdéseket :-(

(#51900) iamgaben


iamgaben
újonc

Sziasztok a segitsegeteket szeretnem kerni 7" os tabletet szeretnek navigaciora hasznalni (igo val)Tudnatok egy olyat ajanlani ami folyamatos muködes közben nem merul le szep lassan !??eddig a nexus 7 es elsö kiadasat probaltam es a wayteq xtab 7x et de mindkettö szep lassan lemerult ha folyamat ment a navi es be volt kapcsolva a kepernyo !! termeszetesen töltöre volt dugva es ugy! ha esetleg tudtok az ipad minin kivul olyat amivel nem ez törtenik irjatok meg ! köszönöm elöre is!

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.