Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-14 09:52:23

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. június

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51801) Zeki válasza nbence94 (#51799) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ez a Polaroid gyerektablet erősebb nála. :)
Legalábbis leírás szerint.

(#51802) nbence94 válasza Zeki (#51801) üzenetére


nbence94
tag

haha :D amúgy én nem game-elni venném, úgyhogy gyakorlatilag teljesen mindegy lenne hogy milyen processzor hajtja :) a nagyon alacsony ára miatt tetszett meg, pro laptop mellett igazából nincs is rá szükségem, csak tetszik... annyira használnám hogy bemegyek az egyetemre, és ne a 17,3"-as nehéz laptopot vigyem, hanem ezt a picit billentyűzettel, aztán jegyzetelnék bele. esetleg filmet néznék rajta, zene, youtube, vagy olvasnék :D de azért továbbra is kíváncsi lennék hátha van-e valakinek ezzel, vagy egy hasonló vacakkal tapasztalata :)

(#51803) bostone válasza nbence94 (#51802) üzenetére


bostone
addikt

Amennyiben téged nem zavar, hogy gyorsan merül az akku, rendszeresen újraindul, rosszul kezeli az alkalmazásokat, legkellemetlenebb pillanatban bezárja őket, napfénynél olvashatatlan a kijelző, egyébként invertálódnak a színek, akkor ez a te járgányod.
Kidobott pénz, megkeseríti az életed, nem éri meg a minimális befektetést sem.
Igaz egy trabanttal is el lehet jutni bárhová, csak több időbe kerül és baromi kényelmetlen.
Itthon 30-40-nél kezdődik a használható kategória, ha ennyit nem akarsz kiadni érte, de egyébként nincs rá szükséged, akkor kár erőltetni.

(#51804) Zeki válasza bostone (#51803) üzenetére


Zeki
nagyúr

Egyetértek.
- brutál lassú
- a betekintési szög és a színek sem jók
- azon a felbontáson semmi sem jelenik meg normálisan
Olcsó szarra pénzkidobás.

Egy 512 ramos dual kóros telefon (nem a gagyi), százszor kezelhetőbb mint ez a tablet.

(#51805) minek?:S


minek?:S
őstag

Üdv.

Édesapámnak szeretnék venni tabletet, ami nagyon fontos lenne neki az a rajz, facebook, skype.. mellékesen film nézés, tehát valami szebb kijelzővel megáldott modell kerestetik. Árat nem mondok, mert nem tudom, hogy hol kezdődnek az efféle ajánlott tabletek.

Szerk.: Csak új játszik.

UI.: Megköszönném, ha Samsungot nem írnátok! :R

[ Szerkesztve ]

Üdv.:M.

(#51806) Armagedown válasza nbence94 (#51792) üzenetére


Armagedown
őstag

Ez konkrétan ipari hulladék, kár az ilyenért pénzt kiadni.
Ha van lehetőséged bemenni olyan üzletbe, ahol ki vannak állítva a tabok és ki lehet próbálni őket, akkor látni fogod hogy mennyire rossz egy ilyen, kicsit megnyomod, elszineződik az amúgy is nagyon gyenge kijelző.
Még annyit sem ér, amennyiért árulják.
Legalább egy ilyet vegyél ha használhatót akarsz, ez pedig 3g-s

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#51807) nbence94 válasza Armagedown (#51806) üzenetére


nbence94
tag

köszönöm mindenkinek a válaszokat, akkor erről lebeszéltetek :N

(#51808) bostone válasza minek?:S (#51805) üzenetére


bostone
addikt

Sajnálatos, hogy a samsungot eleve kizárod, holott a note sorozat, előtérbe helyezi a rajzolás funkciót. Az egyik leghasznosabb beállítás, ebből a szempontból, hogy csak a "ceruzát" érzékeli a felület.
Az autodesk sketchbook pro alkalmazás (sokszor volt akciós) mobilos szinten, elég jól muzsikál, viszont érdemes egy erősebb tabletet venni, hogy ne késsen zavaróan sokat a vonal, amit húzol.

(#51809) canadaa


canadaa
tag

Tableteknél léteznek olyan kialakítások, ahol nem helyezik előtérbe a játékokat (Mint laptopoknál mikor van egy erősebb cpu,4/8GB RAM valami gyenge intel vga-val)? 40-50k között keresnék tabletet, játékokat nem kell tudnia vinni.
Ami kellene:
- Jó kijelző (IPS?)
- Elfogadható CPU
- Nagy kérés ebben az árszegmensben 2GB ram-ról beszélni?
- Wifi
Nem kell:
- 3G/4G
- Sim
- Erős VGA chip
- ~7" -nál nagyobb kijelző
- 16GB-nál nagyobb tárhely

Köszönöm a segítséget!

Megj.: Dell tabletek megbízhatóak?
Néztem pl. itt: http://www.tablet.hu/kereses/5/14/5/17/15/89/15/27/16/34/17/40/18/43

[ Szerkesztve ]

(#51810) tjb007 válasza canadaa (#51809) üzenetére


tjb007
nagyúr

ASUS MeMO Pad HD 10, Asus MeMO Pad 8 (ME180A), LG G Pad 8.0, Lenovo A8

Amelyik SoC (mert a tabletekben az van, tehát nincs külön CPU és VGA chip) erős processzormagokat tartalmaz, az mellett az esetek 90%-ában erős(ebb) GPU is van.

(#51811) Moonwolf


Moonwolf
senior tag

Sziasztok!

Az ACER Iconia A3-A10 10.1" 16GB tablettal van valami tapasztalat vagy vélemény?

Átlagos felhasználásra kellene, böngészés, levelezés, filmezés meg egy kis rajzolás.

A segítséget előre is köszönöm!

Üdv.

[ Szerkesztve ]

=Privát üzenetre illik válaszolni!= \...Az élet értelme nem a létezés, hanem a létezés által megtett út...\

(#51812) canadaa válasza tjb007 (#51810) üzenetére


canadaa
tag

Az említettek közül én csak a Lenovo-t találtam meg 50k-ért, a többi mint felette van. Vagy nem jó helyen nézelődök?

(#51813) tjb007 válasza Moonwolf (#51811) üzenetére


tjb007
nagyúr

[link]

(#51812) canadaa

Én néztem be, valamiért a 60e Ft rögzült az agyamban.

(#51814) adambaru


adambaru
újonc

Üdv!

Van egy myaudio 908 -as tabletem. Gondoltam frissítem, de nem a rá való firware-rel próbáltam meg. Az eredmény pedig az lett, hogy ha rádugom a gépre, halvány feketén világít és ennyit tud. Nem tudom a +, vagy - hangerőgomb és a bekapcs gomb variásával sem életre kelteni. Nem látja a számítógép sem. Így viszont nem tudom a régi firmwaret visszatenni rá. Nem hajlandó a gép többé kommunikálni sem velem, sem a számítógéppel. Rátettem töltőre is, és úgy géphez, sehogy, semmit nem csinál, kivéve, hogy amíg be van dugva számítógépbe, feketén világít. Már szét is szedtem, az aksit lekötöttem egy időre hátha elfelejti, hogy haza b@sztam, de nem. Tud nekem valaki ebben segíteni? Kuka lesz?
Előre is köszi

(#51815) Baxo89


Baxo89
tag

Hali!

Egyik ismerősöm tabletjét (MID - Android GA10H) kellene megcsinálni. Olyan probléma van vele, hogy nem tudok wifire csatlakozni vele. Otthon próbálkozok vele, minden más készülékkel itthon tudjuk használni a wifit. Náluk is ez a probléma van, hogy nem tudják bekapcsolni. Azt gondolta, hogy valami virus csinálta. Végigfuttattam egy vírusirtót és nem talált vírust. Mikor be akarom kapcsolni akkor keresi az elérhető wifit, de 1 perc után megáll a kereséssel és újra engedélyezi a bekapcsolást. Csináltam rajta gyári visszaállítást, resetet meg miegymást, de nem oldotta meg a problémát. Beállításokban Állapotnál nem érhető el wifi meg az ip cím sem. Ez lehet a probléma? Hogyan tudnám megoldani a problémát? help!

(#51816) Frod


Frod
addikt

Sziasztok!
Szüleim szeretnének egy tabletet venni, én nem nagyon értek ezen szegmenshez, így a segítségeteket szeretném kérni, mielőtt még valami rosszba futnának bele.
Ami biztos, hogy az "egyszer veszek, de akkor jót" elv a fontos, így értékhatárban akár a 60-80e is megcélozható.

Néhány főbb kritérium:
- ha lehet minél jobb minőségű, nagy felbontású kijelző
- nagy sebesség, ne akadjon le (gondolom ez nagy proci/ram függvénye?)
- filmnézés, játék, internetre lenne használva
- esetleg kamera Skype esetére.

Előkerült itt már LG, Asus MemoPad és Lenovo is, de gondoltam a legbiztosabbat Tőletek tudom meg!
Előre is köszönöm!

Do you see the white shadow?

(#51817) bostone válasza Baxo89 (#51815) üzenetére


bostone
addikt

Konkrétan nem ismerem a megoldást, de lehet, hogy itt tudnak neked segíteni.

[ Szerkesztve ]

(#51818) Baxo89 válasza bostone (#51817) üzenetére


Baxo89
tag

Köszi, megkérdezem :)

(#51819) kapi12


kapi12
tag

Sziasztok!

Szeretnék egy Tabletet vásárolni kb 55ezer a keretem.
Igényeim:
- méret: 7" vagy 8"
- szín: fehér
- első kamera
- 4 magos processzor
- bővíthetőség (ha nincs, az nem nagy gond.)
Amiket néztünk:
Tab 4
LG 8.0
Kérdés. A fentieknél, az LG szoftvere még csak 4.2.2 ezekre lehet várni frissítésre, esetleg van-e már?
Melyiknek jobb a támogatása, illetve megbízhatósága?
Köszi a segítséget előre is: Kapi

(#51820) Moonwolf válasza tjb007 (#51813) üzenetére


Moonwolf
senior tag

Megérné az árkülönbözetet az ASUS MeMO Pad HD 10?

=Privát üzenetre illik válaszolni!= \...Az élet értelme nem a létezés, hanem a létezés által megtett út...\

(#51821) tjb007 válasza adambaru (#51814) üzenetére


tjb007
nagyúr

Mondjuk jó lett volna leírni azt is, hogy pontosan melyik 908-asról van szó (van három is), mert talán még menthető a dolog.

(#51816) Frod

Egy valami maradt csak ki, a kijelző mérete.

(#51819) kapi12

A LG Pad 8.0-n 4.4.2 van, nem 4.2.2. El van írva a linkelt oldalon (a 7.0-nál is).
Ezen kívül még ami belefér a keretbe, az elvárásoknak megfelel, és még ajánlott is, az az ASUS MeMO Pad 8 (ME180A) és az ASUS MeMO Pad 7 (ME176C).

(#51820) Moonwolf

Igen.

(#51822) mv


mv
aktív tag

Sziasztok,

Kérlek, ajánljatok nekem egy tabletet! Gyakran utazok Európa és Észak-Amerika között, ezért fontos lenne a hordozhatóság, szép kijelző, erős és megbízható WiFi, megbízhatóan futtasson valamilyen off-line navigációs szoftvert (pontos GPS). Szeretném ha tartós cucc lenne és bírná a gyűrődést. Az Egyesült Államokban szeretném megvenni az eszközt a következő pár napban.

Köszönöm! :R

Figyelem! A felhasználó a nyugalom megzavarására alkalmas képi és hanghatásokat produkálhat.

(#51823) adambaru válasza tjb007 (#51821) üzenetére


adambaru
újonc

bocsi, kihagytam, 908 dcc
Tudsz rá valami megoldást?

(#51824) Frod válasza tjb007 (#51821) üzenetére


Frod
addikt

Valóban.... hát most utánakérdeztem, nagyon 10'-ben gondolkodnak mivel ami jelenleg feljön náluk jelöltként az az LG G-Pad 10.1 és az Asus MemoPad 10, de inkább hallgatok itt a szakértőkre!
Gondolom ilyen méretű képernyőn már jó a filmezés - persze ha lehet akkor nagy felbontás, és minőségi kijelző mellett!

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#51825) kapi12 válasza tjb007 (#51821) üzenetére


kapi12
tag

Köszi a választ, megnézzük őket élőben, aztán döntünk :)

(#51826) membrandj


membrandj
nagyúr

Sziasztok . 45-65 ezer ft környékén mik a jó tabletek mostanában?
Semmi egyéb konkrétum nincs.
LG G Pad 8.3 V500 ezt írta nekem,mint ötlet. Én mondtam még neki a nexus 7-et. Árban,ahogy nézem kb azonosak.

[ Szerkesztve ]

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#51827) minek?:S válasza bostone (#51808) üzenetére


minek?:S
őstag

Elsősorban .. Samsung, Samsung.. bár tény, csak a telefonos piacából indulok ki, ott pedig az összes modellje fos és mivel ezek is ugyan úgy néznek ki, mint a telefonjaik(csak nagyobbak) és ugyan úgy TácsViz van rajtuk, nem előlegezem meg nekik a piros pontot, és ezért inkább kerülném. Nem akarok mókolni vele, hogy valami normális ROM-ot tegyek rá, szóval olyasmi kéne, ami alapból gyors HW/ár-ához képest.

Samsung meg 3 gigánál kezd valami emberi sebességet hozni, az alatt semmiféleképpen nem és ugye 3 gigás modellek meg nem olcsók.

Másodsorban meg, nem hiszem, hogy csak Samsung van, amivel lehet rajzolni.. persze.. pozitívum a toll, de belehet szerezni más tabletre is .. az mondjuk kérdés, hogy mennyire működne, ha csak rajzra kéne, talán beleegyeznék, de mivel másra is használná, nem akarom, hogy megutálja az egész androidot meg a "modernséget".

Szóval összegezném:

-relatíve olcsón, jót, itt a jón van a nagyobb hangsúly, de azért 50k alatt legyen mindenféleképp, de annál olcsóbban inkább.
-Rajzra, film nézésre, fb és netezésre lenne használva.
-10-es méretű kijelző lenne az ideális, szép felbontás és/vagy IPS.

Közel 50 éves úrnak megy, szóval ne olyan, amivel sok a baj. Én spec a Qualcomm híve vagyok, de ha megtudtok győzni, hogy egy MTK is felér hozzá és még olcsóbb is, akkor nem fogok ellenkezni.

Előre is köszi a segítséget.

[ Szerkesztve ]

Üdv.:M.

(#51828) randras_83


randras_83
addikt

A Wayteq XTAB 9-ről mi a vélemény?
Vagy inkább Asus_MeMoPad_HD_10_ME102A?

Igazából 8-10" között kellne, max 60k körül. Játszani nem sűrűn játszom, max Clash of Clans-val.
Szóval általános felhasználás, netezés, filmezés, ilyenek.

Még agyalok az N7-en (2013-as), de annak a kijelzője "kicsi".

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/randras83/

(#51829) oncsi


oncsi
őstag

Sziasztok.
Valaki tudja, hogy hol lehet még kapni SG Note 10.1-et (N8000 vagy 8020-at) Samsung prémium garival?
Csak új és fehér érdekel. Köszönöm előre is.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#51830) .OM.


.OM.
aktív tag

Vissza kellett vinni a
WayteQ xTAB-100qcr
tabletemet, mert folyton kikacsol.
Van, hogy bekapcsoláskor is csak logózik, és kikapcsol..

' bő 1 hete van meg, most 2 hét a gariztatás..

Nem vagyok boldog..

ex .Oldman.

(#51831) TSanya


TSanya
aktív tag

Sziasztok!

Egy rokonnak kellene androidos tablet, én egyáltalán nem értek hozzá.
35 ezer körül mik a legajánlottabbak?

Köszönöm.

Üdv:
S

(#51832) Süvi


Süvi
őstag

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy milyen tabletet ajánlotok az alábbi elvárásokhoz
Kijelző méret: 8-10"
Kijelző felbontás: FullHd vagy magasabb
Aksi: 6-8 óra +
GPS:Igen
Sim:Igen
CPU,Ram: ami mindezt kiszolgálja

Használat: általános + videók 720p-ben (max 1080) való lejátszása
Játék: Nem

Ár: igazából nem tudom honnan kezdődnek, ha tudtok konkrét típust mondani. amik már megfelelnek ennek nagyon hasznos lenne.

50-60 éves családtagnak kellene.

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#51833) brobert1 válasza Süvi (#51832) üzenetére


brobert1
tag

a 7" nagyobb telefonálásra már nem igen alkalmas esetleg fülessel , de kézben tartani problémás

(#51834) Süvi válasza brobert1 (#51833) üzenetére


Süvi
őstag

A sim-et úgy értettem, hogy lehessen rajta netezni.
Köszönöm

(#51835) tjb007


tjb007
nagyúr

Amint tudok időt szakítani rá válaszolni fogok majdnem miden megválaszolatlan kérdésre.
Addig is a türelmeteket kérem!

(#51836) imcsoo


imcsoo
aktív tag

Üdv, max 40k-ig melyik tablet most a legjobb ajánlat?
Vagy szerintetek jobban járnék ha eladnám a mostani telomat ( Huawei Y300, 20ért tudok rá vevőt) és 60 körül vennék egy telefont? :)

(#51837) Baxo89 válasza bostone (#51817) üzenetére


Baxo89
tag

Hali!

Feltettem ugyan ezt a kérdést a WLAN topikban. Kaptam választ, hogy telepítsem fel rá a WIFI analyzer alkalmazást. Felraktam, de nem tudom azzal sem megnézni, hogy milyen wifiket látok, mert nem tudom bekapcsolni a wifit. Nem azzal lehet a probléma, hogy az állapotnál a beállításokon belül a wifi mac cím nem érhető el és az ip cím sem érhető el az eszköznek?

Azt írták még a másik topikban, hogy ez tablet probléma lehet. Nem tudom, ötlet?

(#51838) khalox válasza randras_83 (#51828) üzenetére


khalox
őstag

Az Asus-t válaszd, a Wayteq-nek ezt a modelljét kerüld szerintem, bár a 2Gib RAM csábító lehet.. (Van itt topic-ja, olvass bele.)

[ Szerkesztve ]

(#51839) atroll01


atroll01
újonc

Sziasztok!
Egy elég „speciális” kérdésben szeretném a segítségeteket kérni. Van egy tabletem, itthon vettem és elég gáz. Már többször vittem szervizbe, mindig más miatt, javították, de alkalmanként 2-3 hétig vártam rá, majd pár hónap múlva vihettem megint. A szerviz elutasította, hogy cserélné a tabot és lassan lejár a garancia, így ha elromlik, fizetős lenne a javítás (márpedig el fog romlani, ez 99%)
Szóval azt szeretném megkérdezni, hogy el lehet valahogy úgy rontani egy androidos tabletet, hogy a szervizben ne jöjjenek rá a szándékosságra? Teszem azt, direkt „téglázom” a gépet.
Úgy gondolom, hogy ha annyira elbarmolom, hogy még a download mód sem jön be, akkor nem nagyon tudnak vele mit kezdeni és ha az alaplapot kéne cserélni, akkor talán adnak egy csereutalványt.
Tudom, hogy nem a legtisztább megoldás, a másik járható út, hogy Fogyvédelem, Békéltető testület, ami idő és pénz, de még mindig nem érek semmit sem vele. Maradna a pereskedés.
A tab típusát egyelőre nem szeretném veletek megosztani (kitudja, hátha olvassa a bolt vagy szerviz) :)

(#51840) tjb007 válasza mv (#51822) üzenetére


tjb007
nagyúr

Samsung Galaxy Tab S 8.4, vagy esetleg egy refurbished 2013-as Nexus 7.

(#51823) adambaru

Itt olvashatsz pár módszert a téglátlanításra: [link]

(#51824) Frod

Én is csak ezt a kettőt tudnám ajánlani, szóval ettől a pontól a döntés a ti kezetekben van.

(#51828) randras_83

Inkább az ASUS.
A WayteQ xTAB 9-cel sajnos ugyanaz a gond mint a 100qcr-rel, kevés a SoC ereje ekkora felbontáshoz.

(#51829) oncsi

N8000, N8020

(#51831) TSanya

WayteQ xTAB-7X Quad, Lenovo A7-50, ASUS MeMO Pad 7 (ME70C)
Mindegyik 7 hüvelykes, ha nagyobb kéne (ennyi pénzért maximum 8 hüvelyk jöhet szóba) szólj.

(#51832) Süvi

Bőven 100e forint felett kezdődnek az ilyen modellek, nem tudom van-e értelme elkezdenem felsorolni őket.

(#51782) tyuli76

Egyszerűbb ha csak egy Miracast stciket veszel.

(#51841) Süvi válasza tjb007 (#51840) üzenetére


Süvi
őstag

Köszönöm szépen a válaszod.
Ha kivesszük belőle a Sim-et és a GPS-t úgy vannak olcsóbban?

Köszönöm

(#51842) Frod válasza tjb007 (#51840) üzenetére


Frod
addikt

Köszönöm, nekem már a te megerősítésed is sokat számít, akkor most már tudom, hogy nem nyúlhatnak bele rosszba. Egyébként nagyon nagy eséllyel, valószínűleg ezt fogják vásárolni: LG G-Pad 10.1' 16 Gb Black

Do you see the white shadow?

(#51843) TSanya válasza tjb007 (#51840) üzenetére


TSanya
aktív tag

Szia!

Köszönöm a válaszod, továbbítom, aztán majd mond valamit a sógornőm :)

Üdv:
S

(#51844) fudi2002


fudi2002
veterán

Xiaomi Piston II

Pandáról rendeltem, azt kell mondjam kellemes meglepetés volt. Asszonynak rendeltem, gyorsan mielőtt megkapja leteszteltem. A kihívója egy 16.000 ft-os Sony agybadugós füles volt, egy 30.000ft-os sony mp4 lejátszó társaságával. Azt kell mondjam, ugyan úgy szólnak, a mélyek mindkettőnél szuperek, a dinamizmus is tökjó. Annyi, hogy ez 4.400 Ftba fájt, így majdnem 4db kijön egy sony árán... :)

Ha a sony 5 év után esetleg megadná magát tuti egy ilyen fogja cserélni...

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#51845) tjb007 válasza Süvi (#51841) üzenetére


tjb007
nagyúr

Itt inkább a Full HD felbontással van a gond, nem a 3G-vel és a GPS-szel.

(#51846) fudi2002 válasza fudi2002 (#51844) üzenetére


fudi2002
veterán

Bocsi nemide :)

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#51847) Francia91


Francia91
veterán

Sziasztok!
Következő a problémám

Mik a vélemények és tanácsok? Segítségeteket előre is köszönöm! :R

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#51848) Süvi válasza tjb007 (#51845) üzenetére


Süvi
őstag

Értem. Az Alcor készülékek felejtosek? Pl. Alcor Access Q913M Táblagép

Igazából hosszú távra kellene nekik, azért lenne fontos a jó felbontás.
Köszönöm

(#51849) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Sziasztok!

Tabletet szeretnék vásárolni kifejezetten a Telekom TV-Go szolgáltatásának használata céljából, magyarán tévézni. :DD

Véleményetek szerint, egy sima, "teszkós gagyi" 20-30 ezres tablet megfelelhet erre a célra? Nem igazán szeretnék ennél többet kiadni rá, csak nem tudom pontosan mire számíthatok.

Esetleg javasolni is tudnátok valamit? Kínai csodák is szóba jöhetnek, nyilván az a cél, hogy minél nagyobb legyen a kijelzője minél kisebb ár mellett.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#51850) tjb007 válasza Süvi (#51848) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igen.

(#51849) KubanitoS

Csak ezek a készülékek támogatottak, szóval még a 190e forintba kerülő felsőkategóriás Samsung Galaxy Tab S 10.5-ön sem tudod nézni, nem hogy a 20-30e forintos „nonémeken”,

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.