Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-17 19:00:18

LOGOUT.hu

AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
Megnyitott a Retro beárazás topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51701) DarthSun válasza arn (#51700) üzenetére


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

Később majd lemérem a PIII- asokat is. A fogyasztás nálam nem szempont, ezeket már csak kíváncsiságból mérem, a bennük levő tápok biztosan elegek. A Phenomokat/Athlon II- őt mértem a tápok miatt, melyikben kicsi.

(#51702) frescho


frescho
addikt

Segítsetek nekem. Szertném megtudni, hogy miben használták ezt: [link]

Az is nagy kérdés, hogy 40-60 éves elporladt régi szivacsot mivel lehet hajszálvékony rézdrótok közül eltávolítani.

https://frescho.hu

(#51703) quailstorm válasza frescho (#51702) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Kénsav :DDD
Viccet félretéve kéne valami oldószer, ami a szivacsot oldja de semmi mást nem. Valamint nem korrozív.
Elég lehetetlen küldetés.

[ Szerkesztve ]

(#51704) DarthSun


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

Wattok 5

Kemény retro, a 478- as szörnyem

Gigabyte GA-8IPE1000-G alaplap
P4 EE Gallatin 3.4GHz@3.6GHz proci
Asus GeForce 6800GT videokártya
4x512MB Kingmax hardcore 500MHz RAM
SB Live hangkártya
80 és 40GB IDE HDD- k
LG CDRW
1.44FDD
Noname ház, 350W FSP táp
WinXP SP3

Részletesen ebben a blogban a 2. gép

Standby : 6.5W :Y
BIOS : 155W
XP desktop : 122W
3DMark2001 : 213-244W ( a 244- be a Dragon alatt csapott bele )
3DMark03 : 207-251W
GLQuake :150W
Quake2 : 154W
Quake III : minden maxon , 1280x1024 : 204W

Monitorral együtt - HP L1906 CCFL 1280x1024 4:3 LCD , fényerő : 45%, kontraszt : 70%
Standby : 7.6 W
BIOS : 177W
XP desktop : 140W

A spec alapján a kis HP monitor fogyasztása max kihajtással 33W, míg az LG-27MP58VQ-P-led-monitoré csak 27W max. Itt a retro HP a fenti beállításokkal olyan 20W+ - t adott, a 27"- ossal nem mértem de ott akkor elvileg kisebb a fogyasztás.

Próbáltam a gépet ismét meghajtani, 3.77GHz- ig stabil ugyan ( alapfeszen ), de itt már 70W- al többet vesz fel. Jó sok wattot elfüstöl a 478-as proci, a teljesítmény meg nem sokkal nagyobb, ezért választottam a 3.6GHz- et állandóra, jó kompromisszum.
Most is csodálkoztam milyen szépen megy a korabeli progikkal, főnyeremény egy konfig. Főleg úgy hogy az alaplap+RAM+hűtőt bacsis szerezte postaköltségért. A CPU akosf- től ajándékba. A ház 0,5K, a táp 2.5K volt. Az Asus 6800GT meg 3.5K. Az összköltség mintegy 7.5K, de highend 478 lett ennyiért.

[ Szerkesztve ]

(#51705) flymi válasza DarthSun (#51704) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Ez így rendben is van. :K Nekem is hasonló lesz a konfig (ha egyszer végre összerakom), csak picit több volt a ráfordítás. :D

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#51706) DarthSun válasza flymi (#51705) üzenetére


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

Szereld össze, kíváncsian várom milyen lesz.

(#51707) flymi válasza DarthSun (#51706) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Az egyik legfontosabbat nem írtad le, milyen hűtő van rajta? :D Valami bika tuning példány, víz, kompakt vagy gyári? Sima alu borda, megnéztem a bejegyzést. :B
Tényleg össze kéne rakni, de annyi féle variációs lehetőség van (nálam ugye főleg hűtőből nagy a választék), elég nehéz dönteni, melyik felállás a legszebb/legjobb.

Majd csinálok egy kisebb tesztet azokkal a coolerekkel, amik elérhetőek a piacon, de veszek bele 1-2 ritkább példányt is. Mondjuk az összesről található a neten teszt, de most már engem is piszkál, h melyik mennyire képes lehűteni a kazán 3,4 presit. Fesz mókolás nélkül mennyit lehet rajta húzni vajon?
Csak az azonos körülményeket lesz nehéz biztosítani (szobahőmérsékleten), mivel nincs légkondi, de majd megoldom valahogy.
Mivel lehet jobban terhelni a procit? Nem akarom szénnérommá tesztelni (superpiről hallottam, h károsíthatja, hazavághatja), de jó lenne picit terhelni.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#51708) FF23 válasza flymi (#51707) üzenetére


FF23
senior tag

Ha csak a procit vesszük, akkor az Aida stressz FPU teszt melegíti a legjobban, és itt fogyaszt a legtöbbet.
Nem hinném, hogy bármely (teszt)progi is károsíthatja a CPU-t. Ez nem valami urban legend?

Postázós üzenetekre nem válaszolok. Sajnálom...RT-AX58U v1

(#51709) quailstorm válasza FF23 (#51708) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nincs ilyen program, főleg nem egy ennyire elterjedt és sokat tesztelt, mint az Aida64. Az elégtelen hűtés, a hővédelem hiánya, a tápellátás hibája és az overvoltage-dzsel kombinált stress teszt lehetnek halál okozók, de ebből a legutolsónak van a legkisebb esélye ha az előtte lévők nem teljesülnek.

(#51710) FF23 válasza quailstorm (#51709) üzenetére


FF23
senior tag

Én is így gondolom :) A P4 is throttlingol, ha túlfut, de alapfeszen, jó hűtővel ez nem okozhat gondot.

Postázós üzenetekre nem válaszolok. Sajnálom...RT-AX58U v1

(#51711) flymi válasza FF23 (#51708) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Akkor Aida lesz, rendben.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#51712) frescho válasza quailstorm (#51709) üzenetére


frescho
addikt

Én inkább a tápot félteném. Öreg, sokat futott megkapja a nagy terhelést és főként ha valami gagyibb darab szépen kijön belőle a füst.

https://frescho.hu

(#51713) quailstorm válasza frescho (#51712) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Miért rakna valaki ilyet egy Prescott mellé? Tápellátást írtam a hszemben, ha valaki JNC-re ráereszti a P4EE-t és elpukkan, akkor nem kell csodálkozni valóban. De ha abból indulunk ki, hogy megkapja a szükséges minimumot táp oldalról, akkor lehet stress testelni napokig is.

(#51714) FF23 válasza frescho (#51712) üzenetére


FF23
senior tag

Régebben hoztak egy P4 konfigot Codegen táppal, ami fordítva volt betéve! A ház teteje és a táp 12cm-es ventije közt kb. fél centi ha volt :D

[ Szerkesztve ]

Postázós üzenetekre nem válaszolok. Sajnálom...RT-AX58U v1

(#51715) flymi válasza frescho (#51712) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Egykutya. Egy 3,4-es presi egy árban van egy 400-as Seasonic táppal. Kábé. Csak a procit tovább tart beszerezni. Persze mindkettőért kár lenne, a vargáné és tsai típusú delejezőktől már évekkel ezelőtt megszabadultam. Így nem lesz teljesen autentikus, de biztonságosabb.
Gondolkodom rajta, h gépbe építve teszteljem-e vagy házi bench asztalon. Sokat számíthat, h nincs dobozba zárva, de zárt térben viszont két házventivel van egyirányú légáramlás, szóval nem tudom, h lenne érdemesebb és hitelesebb a mérés, ha egyszer eljutok majd odáig. Utóbbi kétség kívül kényelmesebb megoldás, mert nem kell folyton ki-be szerelni a mobot.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#51716) arn


arn
félisten

egyedul a tap, aminel nem kotom az ebet a karohoz, hogy korhu, stb legyen :) sokaig szeretnem a nehezen osszegyujtogetett vasakat hasznalni.

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#51717) flymi válasza arn (#51716) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Ezzel így vagyok én is. Bár mondjuk ha sikerülne gombokért szerezni 1-2 darab 400-as narancs kodegányt, az még beleférne szerintem. Volt egy, de eladtam.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#51718) DarthSun válasza flymi (#51707) üzenetére


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

Érdekes ez a hűtő. Nemtudom a típusát, azért is felejtettem ki a listából. Amúgy meg úgy írtam volna bele hogy a legjobb noname hűtő. A P4- eseken mindíg azt az egyen/sima/Intel hűtőt láttam. Aztán vettem egy TTake Silent Tower- t, ezt a nonamet meg kaptam. Néztem mint a vettmalac mert ugyanannyira lehűtötte a Gallatint mint a Tower. A TT most a tartalék P4P800+Prescott- ra van téve és úgy elrakva. Tehát lett volna lehetőségem a nonamet cserélni, de nem kellett.

A Prime95 sztem a legagresszívebb program, többmagos procik esetén is a magok azonnal felugranak 100%- ra és ott egyenes vonalat húznak. Valamint jó hűtővel is magasra tud mennni a hőfok. Én erről hallottam hogy a huzamosabb használata károsíthatja a procit. A SPi közelsem terhel ennyire.

(#51719) zoltanz


zoltanz
nagyúr

MP3 (128-320 kbps 44,1 KHz) lejátszása egy 486-oson is milyen szépen megy. :)
[link]

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#51720) arn válasza zoltanz (#51719) üzenetére


arn
félisten

anno egy lejatszora emlekszem 96bol, ami mutatta a szazalekos terheltseget - olyan 80%on "porgott" a dx4 :) a pentiumok mar konnyeden vettek.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#51721) arn válasza DarthSun (#51718) üzenetére


arn
félisten

nincs agressziv program, csak szarul osszerakott pc... :)

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#51722) DarthSun válasza arn (#51721) üzenetére


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

Persze, de azért érdekes, használtad már a Prime95- öt ? Nézegettem erősebb játékok alatt a CPU terhelést, és olyan nem volt hogy folyamatos 100% minden magon... :U

(#51723) zoltanz válasza arn (#51720) üzenetére


zoltanz
nagyúr

486-on én akkoriban wav formátumban hallgattam zenét, Audio CD-ről, és volt egy párszáz midi zeném, még a Cyrix 686MX-en sem. :)
Talán a Pentium 2 mikor meglett, kezdem el begyűjteni a zenéket MP3-ban, a korszak végére már jó sok albumom megvolt.

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#51724) arn válasza DarthSun (#51722) üzenetére


arn
félisten

persze, hogy hasznaltam, a retropcimen is mindig futtatok stabilitastesztet (memtest86, prime, furmark, 3dmark loop)... mongy a 486on csak doomot szoktam, ott nehez megallapitani, hogy mire erzekenyebb.

a 90es evekben, azt is nehez volt megtalalni egy tuningolt gepnel, hogy mire erzekenyebb, igy ezek a stresszprogramok anno nagy segitsegek voltak tuningnal. mostanaban inkabb csak arra hasznalom, hogy rendesen mukodik e a (tuningolatlan) gep.

van a jatekokon tul is elet :) ezek a stresszprogramok sem ugy szulettek, hogy "nah most irjunk egy jo kibaszos programot", hanem a hetkoznapi alkalmazasokat kezdek el celzottan hasznalni ilyen celra (anno ennek megtalalasa is a te feladatod volt), vannak olyan felhasznaloi programok, amik hasonloan meggyotrik a gepet - ha neked eppen erre van szukseged, akkor nem hasznalod, mert "art" a gepnek?

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#51725) DarthSun válasza arn (#51724) üzenetére


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

Elindítottam, csak a hűtés/procihőfok miatt, elég jó ez a hűtő. Igaz csak 3 iterációt mertem :B , de ennyi már bőven elég hogy beálljon a max maghőmérséklet.

1 CPU, 2 szál, HT on, idle, mérsékelt tuninggal - 3.6GHz, CPU 27 fok

Ugynez 3 iteráció után, 47 fok

Látszik hogy a 2 szál terhelése végig 100%, és meg sem rezzen a vonal, én ilyet még egy programnál/játéknál sem tapasztaltam :U

(#51726) arn válasza DarthSun (#51725) üzenetére


arn
félisten

keress prim szamokat :D de rendernel es nagy videok kodolasanal is terhelve van rendesen.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#51727) alvaro válasza zoltanz (#51719) üzenetére


alvaro
senior tag

Én anno 5x86-133-on játszottam winplay3-mal. Akadásmentes volt, legalábbis a korabeli 128-as izékkel. De annyira lefoglalta a CPU-t, hogy szöveget írni is nettó kínszenvedés volt vele, a billentyűleütéseimet is nagy késéssel és némi hangulatfaktorral követte, szóval oda kellett figyelnem, nehogy kimaradjon a szó fele :DDD

(#51728) DarthSun válasza arn (#51726) üzenetére


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

Egyiket sem szoktam, net, játék, filmnézés, zene stb, normál felhasználás túlnyomórészt.

(#51729) frescho válasza quailstorm (#51713) üzenetére


frescho
addikt

Mert mindig van valaki aki szerint jo otlet ilyen alja tapot hasznalni. "Mert az office gep is elment vele 4 evet es soha semmi baja nem volt." Persze, mert 80W-nal tobbet nem evett, itt meg megprobal kirantani belole 200W+ delejt.

flymi: Ezzel jót tettél az amúgy komor hangulatomnak. "Bár mondjuk ha sikerülne gombokért szerezni 1-2 darab 400-as narancs kodegányt..." Sátáni kacaj és ha találok egyet, akkor megkapod ingyért. :D

DarthSun: Mivel károsítaná a procit? Nem hiszem, mert max a melegedéssel, de arra van bennük védelem. Az már valószínűbb, hogy a táp áramköröket a lapon és PSU-ban is jól meg tudja gyilkolászni ha nincsenek az előzők hűtve, illetve a második meg gagyi.

https://frescho.hu

(#51730) DarthSun válasza frescho (#51729) üzenetére


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

Főleg a lapot féltem, végülis jó kis darab, a VRM is elég erős, de egy P4P800- on, tuning nélkül, még csak másolgatás ment rá, elszállt a déli híd :Y , tehát még csak nem is a VRM, hanem egy kisfogyasztású alkatrész, szereztem helyette másikat, de lehet hogy azóta kicsit paranoiás lettem :DDD . Öreg darabok ezek már, akármi beadhatja a kulcsot rajtuk.

(#51731) Sanchez638 válasza frescho (#51729) üzenetére


Sanchez638
addikt

:D Vicc, én már dobálom ki ezeket. Annyira filléres lett egy régebbi de jó minőségű táp.

Szerintem most is van 2-3db 400w körüli ami megy a veszendőbe.

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#51732) flymi válasza frescho (#51729) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Úgy legyen! :)

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#51733) arn


arn
félisten

Ha annyira filleres... nincs vkinek 12cmes ventis, de meg -5vot tamogato nevesebb tapja? Szivesen megveszem, ha kifogastalan allapotu.

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#51734) Sanchez638 válasza arn (#51733) üzenetére


Sanchez638
addikt

Azt mondtam filléres, nem azt, hogy kiváló legyen minden téren... :D Asszem abból nekem is hiányom van. Mert az SS7 rendszer néha szenved tőle.

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#51735) csabyka666 válasza arn (#51733) üzenetére


csabyka666
addikt

A -5V-ot hogyan kell érteni?

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#51736) The DJ


The DJ
addikt

Sziasztok!

Jött ma egy elég nagy retro HW pakk, bennük két alaplap, az egyiknek segíteni kellene a beazonosításában, egyelőre még nem tudom összerakni idő hiányában, típusszámot pedig nem látok rajta sehol.

Chaintech lap, olyan, mintha sose ment volna még, teljesen újszerű, por és használatnyom mentes, egész komoly 478-as lapnak érzem, remélhetőleg az is, mert akkor ez fog szolgálni a 478-as gépem lapjaként. A jelenlegi projekt, hogy 775-ig bezárólag minden platformra összeállítok egy korhű gépet, néhány már kész is van, majd jövök kérdezgetni, hogy melyik gépbe melyik korhű, de mégis erős HW kerüljön (CPU, RAM, VGA) :) Hiány nincs semmiből, dobozban állnak a régi VGA-k, hűtők, procik, ramok, hangkártyák. Van GUS-om és jó kis SIMM ramos ISA-s Sound Blasterem is, de nem tudom mibe menjen egyelőre.

Na de a lap: [kép] & [kép]

Van tippetek?

Jött még egy ilyen Epox EP-8RDA+ is: [kép] Ez is kimaradt az életemből, mennyire számított ez jó lapnak akkoriban? Sajnos 1-2 kondi púpos, de csak akkor cserélgetném, ha van értelme megmenteni. Már van Socket A-s gép összedobva, de abban elég gagyi lap van per pillanat, ez jobban tetszik (mert van rajta hibajelző :P )

Jött csomó AGP VGA, SD és DDR ramok, SB Live (már kb az összes variánsa megvan Audigy 2-ig) egy brutál nagy és nehéz CPU toronyhűtő is, de arról nem lőttem képet. Szóval most megint retro kánaán van, csak egyszer lenne időm foglalkozni is velük érdemben.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#51737) flymi válasza The DJ (#51736) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

ITT a válasz a kérdésedre. ;)
De van PH cikk is.
Irigykedek kicsit. :B

Jött csomó AGP VGA, SD és DDR ramok, SB Live ... egy brutál nagy és nehéz CPU toronyhűtő is -> KÉPEKET PLS! :K
Főleg a hűtőről. :B

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#51738) arn


arn
félisten

A 8rda is jo kis lap volt, passziv hutessel, nem ugy, mint az abit... bar asszem epp emiatt doglottek.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#51739) The DJ válasza flymi (#51737) üzenetére


The DJ
addikt

Köszönöm, akkor ez egy Chaintech 9PJL Apogee. Nagyon tetszik a lap, nem tudom hol volt és meddig, de egy porszem nincs rajta, még a csatlakozók is olyanok, mintha sose lett volna bennük semmi. Kell ennek valami plexis ház, hogy más is csodálhassa. Imádom a különleges és ritka hardvereket, ez a lap biztos megmarad és szerintem az Epox is (már ha fel tudom éleszteni). Guglizgattam és mindkettő egész korrekt volt a maga idejében, ráadásul egyik márkából se volt még lapom korábban.

Jövök majd képekkel is, ha sikerül fotózgatni, nagyon érik már, hogy összeírjam a VGA pakkomat is úgy, ahogy a procikat anno. AGP és PCI VGA-ból rengeteg van, szerintem 1-2 különlegesség is akad köztük.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#51740) bacsis


bacsis
Közösségépítő

NA srácok, ilyent láttatok-e?!
szereztem nemrég egy Ambra 486-os gyári brand gépet...
bekapcsolom, ad képet meg minden, elsőként csekkolja a POST a bill-t, majd a RAM-ot.. utána meghajtja a floppy-t és a HDD-t... ha mindent okénak tart, akkor...akkor....akkor nem történik semmi, a POST képernyő végén villog a promt majd kajak lefagy az egész gép...
ha lehúzom a floppy-t, HDD-t, vagy kiszedem a gomb elemet, akkor megáll Floppy, HDD, vagy cmos date error hibaüzenettel, és utána fagy le...
DE! ha nyomok egy restartot, tehát nem ki/be kapcsot, akkor ugyanúgy megcsinálja ezeket a csekkolásokat, majd tovább lép, és elkezd bootolni a gép floppy-ról/HDD-ről...
a kérdés az hogy van-e tippetek, miért fagy meg első körben a gép, miért csak restart után megy tovább? és miért nem tudok belépni a BIOS-ban? fel sem kínálja
itt egy francia Videó az én gépem is pont így indul, csak épp ha tovább is lép Bootolásra, akkor sem kínálja fel hogy F2-el BIOS-ba léphessek, ééés persze hiába tiprom az F2-t akkor sem lép be... igaziból ezt a részét még le is xarnám, de az jobban bosszant, hogy reset után hajlandó csak bootolni...

(#51741) arn válasza bacsis (#51740) üzenetére


arn
félisten

Tapcsere?

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#51742) jokeph válasza flymi (#51737) üzenetére


jokeph
nagyúr

Szép lista a Chaintech lapokról.

Most villant be, hogy nekem is van egy belőlük, egy 7NJL1 egészen pontosan. Kitűnő állapotban, eredeti dobozában, tartozékaival nagyjából.

Lesz rá időm, összeépítem retro-konfignak. :)

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#51743) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Szereztem egy ilyet, de a burkolatot és a ventit elvitte a cica. Pormentes állapotba van a PowerColor.

(#51736) The DJ Chaintec lapok különlegesek.

[ Szerkesztve ]

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#51744) The DJ


The DJ
addikt

Most látom, hogy van itt egy 512-es 8800GT is, nem tudom milyen branding, sajnos nem eredeti hűtő van rajta, valaki ráeszkábált egy MSI 4870 coolert, a 4 alsó rögzítőből kettő félig a helyén is van :W Egyébként megy a kártya, de ez így nem túl ideális, kidobni nem akarom, de így használni se fogom. Valakinek nincs véletlenül gyári 8800 hűtője elfekvőben? Aprón is néztem, de egyelőre nem volt szerencsém.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#51745) iday válasza The DJ (#51744) üzenetére


iday
aktív tag

8800 kártya, de milyen a hűtő?
1slot, 2slotos?

3dfx & AMD & ATI forever! http://iday.hu

(#51746) DBob válasza iday (#51745) üzenetére


DBob
őstag

(#51747) The DJ válasza iday (#51745) üzenetére


The DJ
addikt

Így néz ki jelenleg a kártya és a ráeszkábált maszek hűtés: [kép]

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#51748) iday válasza DBob (#51746) üzenetére


iday
aktív tag

Neeeeeeeee... :DDD

The DJ:
Ilyesmi dög kártyám van.
[link]

3dfx & AMD & ATI forever! http://iday.hu

(#51749) The DJ válasza iday (#51748) üzenetére


The DJ
addikt

Hibás és a hűtés pedig eladó róla? :)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#51750) DarthSun válasza The DJ (#51736) üzenetére


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

Szép és ritka az a Chaintech lap.

(#51740) bacsis : én is tápproblémára tippelek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.