Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:01:58

LOGOUT.hu

AMD FX processzorok topikja
- AM3+ tokozás
- Nyolc, hat, vagy négy mag
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes modellek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50451) istvan1226


istvan1226
csendes tag

Gépet szeretnék összerani és az lenne a kérdésem,hogy milyen lapot ajanlotok egy fx8320hoz?minnél olcsóbb annál jobb.

(#50452) lovas001 válasza persil (#50450) üzenetére


lovas001
aktív tag

Nos elsősorban javaslom olvasd el az összefoglalót abban sok hasznos infó van leírva.Ha már ez megtörtént akkor érdemes a turbo core-t kikapcsolni mert az is tulfeszelheti mikor bekapcsol. Feszültség alap órajelen szerintem 1,2v körül normális, lehet hogy kevesebbel is beérni (nem hajtottam alapon sose :DDD ).Ahőmérséklet amit linkeltél pedig maghő, ami egy számított érték és terhelés közben mutat reális képet a hőmérsékletről. Erre szokták mondani hogy az amd 62 fokig garantálja a hibamentes működést. Ez a hőfok felett már hibázhat a processzor.

Nem tudta, hogy lehetetlen, ezért megcsinálta.

(#50453) lovas001 válasza istvan1226 (#50451) üzenetére


lovas001
aktív tag

Asus M5A97 evo r 2,0 a minimum. Hogy ne szóljanak meg mások van talán pár ezressel olcsóbb gigabyte lap is Gigabyte 970A-UD3 vagy Gigabyte 970A-UD3p néven találsz rá

[ Szerkesztve ]

Nem tudta, hogy lehetetlen, ezért megcsinálta.

(#50454) persil válasza lovas001 (#50452) üzenetére


persil
nagyúr

Értrem, amit írsz, az összefoglalót is elolvastam már(párszor, ez alatt a pár éve alatt, mióta tag vagyok :D )
Csak furcsának tűnt, hogy a gép lekapcsol és biosban 90 fokot látok, rá 10 percre meg a coretemp kiírja, hogy 16 fokos, ez minden csak nem normális :D

A turbo core-t kilőttem természetesen, most épp terhelés alatt nézegetem, egyelőre 46fok volt a maximum, amit mért, szóval úgy tűnik az újrapasztázás éps új hűtő felszerelése meg is oldotta a dolgot, a feszüktség problémát meg bebeszéltem magamnak, remélem így is marad minden.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#50455) lovas001 válasza persil (#50454) üzenetére


lovas001
aktív tag

:D Nohát akkor örülök hajtsad sok örömmel . De remélem később majd látunk szebb órajeleket is tőled :DDD Mert ezeket szinte kötelező tuningolni :)

Nem tudta, hogy lehetetlen, ezért megcsinálta.

(#50456) ViZion válasza persil (#50454) üzenetére


ViZion
félisten

Szerintem kevered. Nem az alapelveket, hanem itt a topik tetején az 1. hsz-t olvasd el, ha még nem tetted. Csak ma már összefoglaló a neve, meg lenyitós. :K

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#50457) Kutya_7


Kutya_7
tag

Nem tudom, hogy jelent-e vmit a következő kép vagy sem, mindenesetre számomra elég érdekes :)

:F

Cuccváltás folyamatban: AMD C-60 Asus laptop még működik :)

(#50458) ViZion válasza Kutya_7 (#50457) üzenetére


ViZion
félisten

Idle állapot gondolom. Hol a pánik oka? :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#50459) lovas001 válasza Kutya_7 (#50457) üzenetére


lovas001
aktív tag

Nem hinném nekem is ezt írja ki a 128 fok azért morcos lenne :D ,de szerintem csak fals eredmény...

Nem tudta, hogy lehetetlen, ezért megcsinálta.

(#50460) Balathruin válasza Kutya_7 (#50457) üzenetére


Balathruin
veterán

Nekem is közel 100°C, pedig 1 modulos A6 APU-m van kikapcsolt IGP-vel.

(#50461) Kutya_7 válasza ViZion (#50458) üzenetére


Kutya_7
tag

Pánik??? Ki emlegetett itt pánikot? :DD
Minden működik szépen, csak érdekes a package 128,5 fokkal :)


Kb 1 hete használom így a kicsikét, igyaz IBT-t nem tudom lefuttatni, mert elszáll a hőmérséklet, Prime95-ben elhullanak a magok a hőmérséklet elszállásával...
Hogy stabil-e? Amire eddig használtam arra stabil (Watch Dogs, C3 WTTJ, WoW, AutoCad, net) :))

Azért terveben van egy nagyobbacska vmi a hűtésre persze ;)

Cuccváltás folyamatban: AMD C-60 Asus laptop még működik :)

(#50462) hackeeeee válasza Kutya_7 (#50461) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Kolléga gépén is láttam hasonlót H100i-vel. 4,1GHz-n.

Véleményem szubjektív...

(#50463) Kutya_7 válasza hackeeeee (#50462) üzenetére


Kutya_7
tag

Mármint mit? Eredményt vagy Package hőfokot 128,5 fokkal? :D

Cuccváltás folyamatban: AMD C-60 Asus laptop még működik :)

(#50464) hackeeeee válasza Kutya_7 (#50463) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Valami 110, vagy 120 fok körüli értéket, igen. :K

Véleményem szubjektív...

(#50465) Kutya_7 válasza hackeeeee (#50464) üzenetére


Kutya_7
tag

Hála az FX-ek istenének... :DD Már kezdtem aggódni... :C

Cuccváltás folyamatban: AMD C-60 Asus laptop még működik :)

(#50466) ViZion válasza Kutya_7 (#50463) üzenetére


ViZion
félisten

szvsz egyértelmű ilyenkog, hogy a szenzor vagy a progi kuka. A stabilan, szépen működő open HW monitor szerint a 9370 már kvantum proci a hypertérben... Néztem és felállítottam a lehetőségeket:
a.: sikerült alig használtan egy Asgard kvantum procit szerezni FX tokozással
b.: a progi nem ismeri
c.: valami egyéb sz@r

Nehéz volt, mondjuk a c-t kizártam fél nap alatt. :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#50467) Kutya_7 válasza ViZion (#50466) üzenetére


Kutya_7
tag

Na ez igen: :C
"kvantum proci a hypertérben... "

MASTER :R

Cuccváltás folyamatban: AMD C-60 Asus laptop még működik :)

(#50468) remusz13


remusz13
tag

sziasztok. furdal a kíváncsiság, utána is olvastam, de úgy érzem itt fogok tuti választ kapni a kérdésemre. ugye egyelőre csak 4300 van, asus m5a97 r2.0 lapban, de később úgyis fejleszteném, de nemtudom mire, 6300ra , vagy 8320, a lényeg a kérdésben, hogy az utóbbit hogy viselné el a lap? :O

(#50469) ViZion válasza remusz13 (#50468) üzenetére


ViZion
félisten

Többeknek van ilyen kombó itt is sztem. Jó hűtővel és táppal még a tuningot is bírja.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#50470) Omli85 válasza Kutya_7 (#50461) üzenetére


Omli85
őstag

Adtál neki tápot rendesen a lámpák nem pislákolnak a környéken mikor bekapcsolod a gépet ? :D
Ez 0-24-es setup? Nem meredek ez a fesz ahhoz ? :O

Amúgy szép eredmény :C

[ Szerkesztve ]

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#50471) hackeeeee válasza Omli85 (#50470) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ha tudja rendesen hűteni terhelés, pl. prime alatt, akkor nem meredek.

Véleményem szubjektív...

(#50472) Kutya_7 válasza Omli85 (#50470) üzenetére


Kutya_7
tag

Igen 24/7-be használom így. :P
A gép működjön, az meg hogy a környéken pislákolnak a lámpák vagy sem az nem az én gondom... :)
Nem tudom hűteni Prime és IBT alatt sem, mint írtam, de eddig még a socket 63 foknál nem ment feljebb.
Kb. 2 hétig nyúztam a gépet Prime+IBT kombóval, így 4,8-at tudtam kihozni belőle, de úgy döntöttem mivel sem videókonvertálással, sem 3D rendereléssel nem dolgozom (ugye ezek izzasztják meg rendesen a procit), így maradt az általam célnak kitűzött 5,0 Ghz beállítása és tesztelése az általam használt programok/játékok alatt.
Persze majd később jobb hűtővel igyekszem Prime/IBT stabillá tenni, de valószínű ahhoz még durvább feszültség kell majd. ;] (A lap bírni fogja, mert VRM max 63 fokos most :DD )
Mielőtt beállítottam volna az 5,0 Ghz-et már külön-külön is vizsgálgattam a modulokat és hát igen, nem egyformák... :((( (Az első 2 modul viszi akár 1,48V-al az 5,0 Ghz-et Prime/IBT stabilan, de a másik kettő még 1,53V-al sem Prime/IBT stabil)

Úgyhogy egyenlőre ennyi, köszönöm a topicnak/lakóinak, hogy vannak és volt miből okulni/ötletelni. :R

Cuccváltás folyamatban: AMD C-60 Asus laptop még működik :)

(#50473) Omli85 válasza Kutya_7 (#50472) üzenetére


Omli85
őstag

Én sem vagyok mondjuk híve az IBT meg Prime gyilkolászásnak ha a használt alkalmazásokkal hónapokon át stabil akkor részemről kijelentem, hogy stabil az OC :)
Nem tudom miért én bennem valamiért még régebbről az maradt meg, hogy az 1.5v az már elég meredek mondjuk most, hogy össze állt a víz lehet én is nyugodtabban belevághatnék a magasabb órajelek próbálgatásába :D

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#50474) Kutya_7 válasza Omli85 (#50473) üzenetére


Kutya_7
tag

Az előző procim (Phenom II X6 1055T) is kapta az 1,5V+-t a 4,05 Ghz-hez, nálam töltött 4 éve alatt nem panaszkodott sose. ;)

Meg amúgy is ha vmi nagyon nem ok, akkor leáll a rendszer, vagy fagy, vagy kékhalál, vagy lekapcsol, védik "ezek" magukat rendesen.

Nem hallottam még olyat, hogy ha odafigyelt vki a hőfokokra akkor megsült volna a proci.
Lásd pl. Eldiablo eredményeit (1,6V+-al is megy/működik amíg a hőmérsékletre oda figyel az ember) ;] :R

[ Szerkesztve ]

Cuccváltás folyamatban: AMD C-60 Asus laptop még működik :)

(#50475) Omli85 válasza Kutya_7 (#50474) üzenetére


Omli85
őstag

Az tény ha oda figyel az ember nagy gond nem lehet én is általában monitorozok mindent meg egyes alkatrészeket kézi infra hőmérővel is csekkolni szoktam biztos ami biztos :D
A hétvégén lesz időm vele kicsit foglalkozni meglátom mennyit bír a drágaszág ^^

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#50476) remusz13 válasza ViZion (#50469) üzenetére


remusz13
tag

áhá értem, köszönöm

(#50477) Habugi válasza MinionFlasH (#50428) üzenetére


Habugi
addikt

Kérem tisztelettel.., van nékem integrált hangkártyám, működik is ha bekapcsolom köszöni szépen, csak kicsit recés/rekedtes a hangja mint Joe Cockernek 40év dohányzás után. :D

Egyébként ahogy stratova is írta.., az 5Ghz-et 1.5V-on hozza, míg az 5.3-ra (amikor megnyekkent a drága..) 1.6V-al próbáltam rá és nem, nem csak egy CPU-Z shot erejéig kapta az 1.6V-ot, hanem cirka 10-15percet gyötörtem C3 WTTJ-n 90+% prociterheléssel.
Tehát a hangsúly azon van, hogy rá is terheltem!
Órajelben nem tűnhet soknak az a 300Mhz difi, de az akkor ezzel járó 0.1V az bezony marhára sok volt. (Hogy minek is volt sok az egyelőre homály, az SA 72°C-on megfogta a procit még ilyen fesz mellett is. Nem tartom kizártnak, hogy a vitatható minőségű tápom büntette meg a lapot, fene sem tudja..)
Barbárság, konkrétan. Életem eddigi legjobb lapja és így elbántam vele.. :O

Pláne azok után, hogy mint legutóbb kis buher után kiderült, 1.525V-al stabil 5.2Ghz-en. :W
Szóval nagy baj nem lett belőle, a harcedzett csataFX füstös képén elhelyeztem egy forradást, ha engem kérdezel kimondottan jól áll neki. :D

(#50461) Kutya_7:

Wooo! :C
Úgy nézem valaki konkrétan lemásolta a configom.. :D
8as Vishera @5Ghz + Tahiti 1200/1700on. Na mit szólsz milyet megy az AMD erőmű?
Az gondolom feltünt, nagyon más így mint 4Ghz környékén, alapórajeles 280X-el.
Volt benne "némi" tartalék ugye? ;)
A Phenomhoz mérten már rá sem kérdezek..

Szép munka, használd egészséggel és vigyázz rá!! :K :R

"That Shit can Overcloooock" [link] ;] :DD

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#50478) rappit4 válasza EnterR (#50372) üzenetére


rappit4
őstag

Na mi jött ma a postán... Csak nem egy PCGH-editionos hűtő, mikor direkt nem olyat rendeltem.... :W

(#50479) GeronimoTama válasza rappit4 (#50478) üzenetére


GeronimoTama
tag

Nekem is olyan van, hát egy szó mint száz, nemjó... 1,325-ön 4,5 ghz mellett agyonra terhelve 72 fok. De normál használat mellett 46 a teteje.

GTAO: tamadotcom

(#50480) rappit4 válasza GeronimoTama (#50479) üzenetére


rappit4
őstag

Elvileg csak a hűtőben különbözik nem? Nem lehet hozzá szerezni rendeset? :F

(#50481) GeronimoTama válasza rappit4 (#50480) üzenetére


GeronimoTama
tag

Ventilátorban külömbözik csak,
PCGH: Fan Speed 800 rpm
Air Flow 77.0 m³/h

Rev.A.: Fan Speed 900 - 1,300 U/min
Air Flow 96 - 125 m³/h

igaz semmi hangja sincs de nem is hűt, idle 9-22 fok de terhelést nagyobb fesszel nem szereti.
Hát szerintem biztos találni hozzá 14 centis ventit ami veri légszállításban, de 12 centis ventit is simán fel lehet fogatni rá a gyári rögzítőkkel.

Ez talán segítségedre lehet hogy ki tudd számolni az általad majd kinézett ventilátor légszállítását.

[ Szerkesztve ]

GTAO: tamadotcom

(#50482) EnterR válasza rappit4 (#50480) üzenetére


EnterR
veterán

Ventilátorok cserélhetők akármilyen másik 14cm-es ventilátorra, de ilyen áron már nem éri meg a csere, ha már nem azt hozták, amit rendeltél. Én az egyik 3 betűs boltnál jártam hasonlóan. Azt mondták, hogy kérjek garanciafutárt, aki kicseréli egy másik komponensre, ha a különbözetet kifizetem.

PSN ID: marquuard

(#50483) rappit4 válasza GeronimoTama (#50481) üzenetére


rappit4
őstag

Végül is beszereltem, most netezés közben 40 fokon van, ami eléggé érdekes főleg, hogy nem is húztam a procit.....
(#50482) EnterR :
Megkérdem holnap, hogy már ha így rosszat küldtek nem akarnak-e egy ventivel megajándékozni :D

(#50484) Yllgrim válasza Habugi (#50477) üzenetére


Yllgrim
őstag

Nincs kulonbseg akozott h huzod vagy sem szerintem, 4Ghz es 5Ghz szinte ugyanaz, nincs ertekelheto kulonbseg :Y Neha egy ket falevel megzizzen a szomszed tolgyfajan, de az lehet a szel volt... :)

(Vicceltem, van kulonbseg mielott valaki veres kardot rant :) )

Kutya konfigja majdnem az enyim, a beallitasok nekem kicsit meredekek (tul sok az az 1.536 szerintem, biztos lehet lejjeb is tolni), a hetvegen terveztem kipucolni a gepet es ujrapasztazni, lehet nezek valami tuningot is, mi is most a rekordod? 10k megvan mar Fireban? ;] (ha jol emlekszem meglett :) qrv@ gold cpu-d)

10500 korul vannak a legmagasabb Physics ertekek 8320-8350-el uh nekem is kell meg oda 500 :)

290X-et szepen meg is tekeri 4.8 felett uh a 280X-el 5.0-an nem sok gond kell legyen.

Amit nem probaltam ki, VM-eket (Virtual Machine-okat) futtatni AMD-n, melora kivancsi vagyok milyen, inkabb jatekra hasznalom, fejlodni raerek a melohelyen :)

Habugi, villants valamit, csalni nem er 3dmark Vantage-val meg ilyen Dx10-es hulladekokkal :D

Mindig sasolom mit lehet fejleszteni a gepen, de asszem 4.8-ra feltolom vagy 5.0-ra es ott hasznalom, varok egy evet es kiderul mi lesz akkor a piacon.

ps: 5.0-an milyen beallitasokon is megy neked? Na meg a Vantages beallitasokat belinkelhetned, megnezem nekem azzal mit megy ;]

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#50485) GeronimoTama válasza rappit4 (#50483) üzenetére


GeronimoTama
tag

Hát ha már így alakult akkor nekem is kérhetnél egy ventit :D
Én ezt néztem ki rá, ebből ha sikerülne 2 db-ot felfogatnom rá szerintem már nem lenne gond vele. Csak fogalmam sincs hogy lehetne megoldani, kábelkötegelőt nem akarok használni :)

GTAO: tamadotcom

(#50486) Kutya_7 válasza Habugi (#50477) üzenetére


Kutya_7
tag

Hát egen Kedves Habugi Elvtárs van különbség az fix. :K (Nem is kicsi ;) )

Van is még benne sztem, de egyenlőre ennyire "kínzom" ezzel a hűtővel... ;]

(#50484) Yllgrim Szívesen fogadok építő jellegű ötleteket/kritikákat hogy hogyan is lehetne leljebb menni a feszültséggel...:F

Cuccváltás folyamatban: AMD C-60 Asus laptop még működik :)

(#50487) Yllgrim válasza Kutya_7 (#50486) üzenetére


Yllgrim
őstag

Most nezegettem, nekem ez volt 5Ghz-en, 220x23, igy utolag elnezegetve eleg jo kis huzas volt ez, az utolso kepen lefutott a Firestrike, 5.185Ghz 1.512V-al, az sem rossz, nem is ertem mit panaszkodom a procimra, megtartom :) Tesztekre volt kihegyezve, nem allando terhelesre, bar Firestrike adott neki rendesen, uh akar meg menne is tartosan itt, ezek meg a regi pasztaval mentek, most folyekony femmel tolom, megnezem lejon-e :)

Na hetvegen tolok egy ujjab kort, meglassuk Habugi pucajaban van-e eleg ver felvenni a koszos kesztyut ;]

5.1Ghz

5.186Ghz

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#50488) Habugi válasza Yllgrim (#50487) üzenetére


Habugi
addikt

Megszólítva érzem magam!!! :DDD ;]

Lógsz ám még egy csomó mindennel a nyárról.., nem tudom nem észrevenni a párhuzamot aközött, hogy igencsak lehült a levegő/megjött a tunning kedved! :D

Szóval amikre még nem reflektáltál:

CB R11.5:

CB R15:

Vantage CPU Physics:

Firestrike 10k, ami ugyan meglett a nyáron de shotot nem linkeltem róla, most gyorsan letoltam megint:

Érik ám a 24/7-es 5.2, egész jól haladok a ramokkal! ;)

Nem tudom milyen a klíma a ködös Albionban, itthon a mínuszok még váratnak magukra szóval még várni kell az 5.3-as banzájra..! Mondjuk ha a hétvégén megfutod a fentieket akkor kénytelen leszek nekiesni.. :P

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#50489) Eclips21


Eclips21
őstag

én meg itt sírok nekem 4,3at megy ekkora fesszel :O

(#50490) MrM94 válasza Habugi (#50488) üzenetére


MrM94
őstag

Ez igen uram :R
A macska tiszteleg előtted. :R

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#50491) MiklosSaS válasza Habugi (#50488) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

:Y :Y :Y , a legjobb 8320 amivel talalkoztam. meghajlok elotted! :R

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#50492) Lacielvtárs válasza Habugi (#50488) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

az igen Uram :Y
azért az eredmény :P
rég láttam már itt a billentyűvetéseid :B

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#50493) hackeeeee válasza Habugi (#50488) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Terhelés alatt mennyit változik a fesz?

Véleményem szubjektív...

(#50494) lovas001 válasza Habugi (#50488) üzenetére


lovas001
aktív tag

Ehhez egy picit csatlakoznék :)

MIvel beköszöntött a tuning barát idő így én is megkezdem a gép gyötrését :D Máris indítom a cinebech-et is. :D

[ Szerkesztve ]

Nem tudta, hogy lehetetlen, ezért megcsinálta.

(#50495) ViZion


ViZion
félisten

:((( bakker, tényleg sokba kerül az FX, ha ilyen sok topiklakónál nincs fűtés... :O

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#50496) MiklosSaS válasza ViZion (#50495) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

irigykedsz? :D

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#50497) GeronimoTama válasza rappit4 (#50483) üzenetére


GeronimoTama
tag

Kíváncsiság kép lecseréltem a PCGH 14 centis 800rpm-es ventijét egy CM R4-esre ami csak 12 centis és 30 fokkal hűvösebb lett a
proci terhelés alatt, így már elhiszem hogy több van ebben a hűtőben csak nem ezzel a nyugdíjas ventilátorral.

GTAO: tamadotcom

(#50498) Yllgrim válasza Habugi (#50488) üzenetére


Yllgrim
őstag

Nagyon helyes :) Nincs itt hideg, asszony felcsavarta a futest kiolvadok magambol :)

Ezek meg a tavaszi-nyari eredmenyek, de majd hetvegen megnezem, mit lehet kihozni ebbol, kicsit pasztazom, meg ilyenek :) Szerencsere nem nagyok a kulonbsegek, az a Vantage zavar egy picit, az nalam mindig valahogy vagy gyenge volt, vagy instabil, bar ha jol emlekszem, neked volt egy szuz tuning windows-od :) Vagyis cheatelsz :)

Csinalok en is egyet oszt meglassuk ;] Feltettem este 4.83-ra 1.435-el kostabil, az alatt a par jatek alatt amire kell nem halt be meg, flash ugye a kedvenc tesztunk, kinyitottm ~20 lanyos videos filmet es elindotottam, szigoruan teszt celjabol(!) :DD 5Ghz lesz majd jovore allandora ha mar ez is keves, aztan meg majd meglassuk.

Memoria tuning ugye hogy szamit? Hanyszor le lettem itt cseszve h a "memoria nem szamit" meg "a memoria nem ad a tuninghoz semmit" azt amikor hoztam az eredmenyeket akkor meg "mi megmondtuk hogy kell a memoriat is tuningolni ha jo eredmenyt akarsz" :)

Na melegits, hetvegen sirni fogsz ( ha eleg a gepem akkor en is ) ;] Cinebench 15, Firestrike es Vantage megy majd.

Lovas001: az egy remek Physics, latom felkeszitettek a fiuk :)

Hetvegere rendezhetnenk versenyt, vasarnap ejfelig lehet leadni a legjobb eredmenyeteket Vantage, Firestrike physics es Cinebench 15, csak hogy nojjon a kedv, 4-6-8 magosok versenyezhetnek kulon kategoriankent a gyozteseknek meg kitalalunk valamit :) Szponzoralok szivesen, tovabbi szponzorokat keresunk :)

Vizion: a futes szar de megy mint atom, mert asszony fazik :)

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#50499) ViZion válasza Yllgrim (#50498) üzenetére


ViZion
félisten

Memória tuningból itt megoszlik a vélemény.
Játékok alatt szvsz sokat nem hoz ha 1600 fölött lövöd be. Nekem szerencsém van, működik magasabb frekin is gond nélkül, az 1600-as időzítéssel. De játékban semmi extrát nem látok, nem lett több fps vagy ilyesmi. Benchmarkolni biztos jó, ott látványos. :R

Versenyezni Veletek? Te olvasod a topikot? Ezek vadállatok ööö... nagyon bátrak. Én meg gyáva kis nyuCCi vagyok. Ezt sem pörgetem még 1,5 V-on sem. :N

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#50500) Yllgrim


Yllgrim
őstag

Ma kicsit hektikusan leszek, sok munka, tulora... Priviben csatlakozhatnak a szponzorok illetve dobhattok otleteket, pl: PH Tuningmeister Certificate, erem, medal, AMD-s kutyu... nem kell draga inkabb egyedi :)

Szabalyok szukek, nincs nitro, nincs kephamisitas :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.