Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:01:58

LOGOUT.hu

AMD FX processzorok topikja
- AM3+ tokozás
- Nyolc, hat, vagy négy mag
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes modellek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50151) GeronimoTama válasza Joke63 (#50133) üzenetére


GeronimoTama
tag

Köszönöm szépen! Amint hazaértem már próbálom is ki.
2x4 giga 1866os ramok és 2x2 giga 1600asok vannak a gépben, szerintetek csak a 1866osok maradjanak zen a frekin vagy inkább ez a 4 db 1600on?

GTAO: tamadotcom

(#50152) ViZion válasza Tito30 (#50128) üzenetére


ViZion
félisten

Jajj, ez nagyon mellé ment... :B
Ahogy írták is, Don Sassss már akkor FX-et tuningolt, mikor csak benéztem ide, h Phenom II-t cseréljem-e.
Megnyugtatásul: [link]
2012-02-27 "Sziasztok, kb 2 hete vettem meg az uj FX-6100 proceszoromat. Asus M5A97-PRO deszkaval, 12 giga rammal (2 x 2 corsair xms3 1600 + 2 x 4 mushkin 1600 mhz). Felhuztam 4,2 ghz-re, eleg jol megy."

Ha valaki, akkor Ő végigjárta az AMD és az Intel oldalt is, FX offban olvashatod, hogy mennyi gépet rakössze másnak, vagy ilyen-olyan célra. ÉS -ami ritkaság- objektíven is szokott nyilatkozni, talán kicsit szigorúan (ezért is volt 2 év alatt 10 deszkája ;] ). Gúnyolódni szokott, de nem ilyen nV vs AMD vagy Intel vs. AMD témában, annak semmi értelme. APUktól csodát várni dícséretes, sajnos AMD-t ismerve (ős AMD user vagyok...) ezeket a lila álmokat ellövik pár évente, de valahogy a csodára mindig várni kell. Ettől még szeretem én is, igaz mobil vonalon egy hulladék, de asztaliban nem vennék mást :K

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#50153) Habugi válasza ViZion (#50152) üzenetére


Habugi
addikt

Azért azt bekell látni, van itt a PH-n pár száz ezer Inteles fórumtárs, akik mindennemű AMDs gyakorlati tapasztalat híján vödörszám öntik a sz@rt AMD-s társaik nyakába, gyakorlatilag minden létező topicban/minden elképzelhető apropóból. Lelkes és hangos fogalmatlanságuk kellős közepette..

Nem vagyok egy érzékeny lelkületü ember, de pl a prociajánló topicban időről-időre lekell ápoljam néha ezeket a homálylakókat amikor a sötétség már nagyon elharapódzik.. :U

Gyakorlatilag bármelyik topicba olvasol bele ugyan az a saláta megy, nagyon sok AMD-snek televan már vele a hócipője. Szerintem Tito30 is belefutott már pártucat ilyen/ehhez hasonló burkolt, fogalmatlanságból eredő megjegyzésbe és egyszerűen unja. Feltételezem ezért "ugrott neki" Sasbá'nak.
Egyszerű félreértés volt.., néha még ide az AMD-s "katlanba" is be-be téved egy ilyen peremlény és elkezdi osztani az észt. Nem gond az, ha vannak akik élből lepattintják őket. ;]

Kivétel erősíti a szabályt, ez most félrement, remélem Sasbá' sem vette magára. :R

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#50154) Lacielvtárs válasza ViZion (#50152) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

szóval Sass Úr is AMD-s volt a kőkorszakban?
azt tudtam hogy te is törzsgyökeres AMD fun vagy/voltál és maradsz is örökre de ezt nem tudtam a DON-ról :C
hát látom el vagyok én maradva itten is ;]
én is AMD-s maradtam volna ha valaki/valakik le nem beszélnek róla :DDD
I love 4ever AMD, de az Intel a jobb ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#50155) Habugi válasza Lacielvtárs (#50154) üzenetére


Habugi
addikt

"I love 4ever AMD, de az Intel a jobb ;]"

Ahhoz képest a négy napos szünetre megbeszélt tesztet/virtuális e-peen összemérést szépen elsumákoltad, direkt nem írtam rád mert kíváncsi voltam mi lesz belőle.

Tényleg érdekelne, hogy a K nélküli Haswell-E i7-ed mennyi plusszt tud render/tömörítés/konvertálás szinten felmutatni az 5genyós FX-el szemben, mert a proci+lap ára majdnem annyi mint nálam az egész config! :K :R

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#50156) Lacielvtárs válasza Habugi (#50155) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

írtam Pm-et ékesszóló Barátom :P

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#50157) ViZion válasza Habugi (#50153) üzenetére


ViZion
félisten

Persze, igazad van, Tito félreértette amit írt Sass, ennyi.

Lacielvtars: voltak alkalmanként ilyen-olyan gépeim, de a "fővas" az AMD volt. Miért?
CSAK EZÉRT! ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#50158) Lacielvtárs válasza ViZion (#50157) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

az igen :DD :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#50159) haffner17


haffner17
csendes tag

Sziasztok.

Valaki esetleg meg tudná nekem mondani hogy egy Asus Lion Square hűtőt fel lehet szerelni egy fx 8320-ra mert konkrétan sehol nem találtam,hogy jó lenne am3+-ra de viszont képeken nagyon ugy tűnik.
köszi.

(#50160) ViZion válasza haffner17 (#50159) üzenetére


ViZion
félisten

...gyártó oldala megtudná [link]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#50161) Misiviktor


Misiviktor
csendes tag

Sziasztok!

Lehetséges hogy a proci miatt fagy ki a gépem ha Goolge Chromet használok?
Minden cserére került már csak a proci nem (AMD FX 6100 ) és ha Goolge Chromet használok akkor kifagy a gépem...
Mi okozhatja ?

Illetve normális az hogy BF4 ben 30-70 között mászkál az FPS-em foll low vagy ultra beálitások mellett egyaránt, lényegében egyforma FPS em van akármilyen ferbontást grafikai beállitást használok...

Gép adatai: AMD FX 6100 gyári alap beállitásokkal,
Asus R9 270x 4 GB
Kingstone HyperX Blue 8GB 1600
Asrock 970 Extreme 3
Thermaltake 630 Berln táp
Samsung 840 EVO SSD 120GB

[ Szerkesztve ]

(#50162) ViZion válasza Misiviktor (#50161) üzenetére


ViZion
félisten

a fagyások okának a hibás ram beállításokat tippelném. Semmi érdemi infót nem adtál a jelenlegi beállításokról. Adatlapod töltsd ki és kellene CPU-Z SPD és memory fül, CPU fesz, freki, HT link, CPU Nb sebesség, feszültségek, Mars-Föld legkisebb távolsága, RAM feszültsége, ilyesmik... :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#50163) Habugi válasza Lacielvtárs (#50156) üzenetére


Habugi
addikt

Vettem vörös ötös, berepülök! :R

(#50161) Misiviktor:

GeronimoTama topictárs hasonló azonos problémával küzdött nemrég és sikeresen orvosolta.

Pontos részleteket ugyan nem ismerek, hogyan s mi(n)t finomhangolt, de látszólag unlockolta az fps drop mentes BF4 achievementet. Egy privit irányába mindképpen megér, csak még mielőtt hozzá hasonlóan te is küldesz Shit AMD című YT videóanyagot BF4-ről, amiben még ingame chaten/publikban is azt irogatod milyen kukás az AMD..! ;) ;]

Viccelek ám..! Elrettentő példa! :R

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#50164) GeronimoTama válasza Habugi (#50163) üzenetére


GeronimoTama
tag

Hát hogy sikeres, azt még nem merném 100%-ban kijelenteni de működőképes.

Misiviktor egyébként egyik barátom és én mondtam neki hogy írjon ide mert itt élnek Fx bűvölők :D
Ramokat ma állítottam be manuálisan 9-9-9-24-be, semmi mást nem állítottam félve hogy nem tetszene nekik mivel most 2 féle ramot használok és a Corsair-el mernék babrálni de a kingmaxokkal nem.

Na nem tehetek róla hogy tele lett az a bizonyom csizma :)

[ Szerkesztve ]

GTAO: tamadotcom

(#50165) Misiviktor válasza Habugi (#50163) üzenetére


Misiviktor
csendes tag

Igen tudom neki mi volt a problémája napi kapcsolatban állunk,... és volt fejvakarás hogy neki miért droppolt egyből ahogy procit váltott :D
Nem rakok ki anyagot arrol hogy mennyire szarul megy mert a videó felvétel végét nem élné meg épségben a gép.. :DDD

(#50166) Lacielvtárs válasza Habugi (#50163) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Csak nehogy pofira essek ha a cájgod legyalázza az én ketyerémet :C
Csak hogy írjak valami e-szlengeset ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#50167) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Úgy néz ki, sikerült összehozni az 1866-ot az 1600-as XMS3-aknak.

Mondjuk még járatni kell, hogy biztosan stabil-e, de eddig jónak tűnik.

Véleményem szubjektív...

(#50168) GeronimoTama válasza Habugi (#50163) üzenetére


GeronimoTama
tag

Egyébként majd téli hideg hónapokban amikor nem lesz sok munka és lesz időm, szépen leülök átnyálazok valami féle oc guide-ot hogy én pontosan miket is állítgatok a biosban azzal a sok %-os értékkel meg az extreme-very high opciókkal aztán majd ha eztet megtettem, szépen kinyitom az ablakot, berakom elé a gépet és mehet az oc :)

[ Szerkesztve ]

GTAO: tamadotcom

(#50169) Habugi válasza Misiviktor (#50165) üzenetére


Habugi
addikt

Hát bezony a számítógép nem olyan mint egy okostelefon, hogy megveszed és egybő' minden olyan mint szeretnéd. Az online gaming közbeni agyvérzések előtti pillanatokban 30-40 fekvőtámasz csodákra képes! A kiváltó ok mindegy! ;]
10évig UT'99-eztem versenyszinten, tapasztalatból beszélek! ;)

Orrmányos kolega útmutatásait követed és elkezdjük cincálni az idegrendszered/configod problémát! :D

(#50166) Lacielvtars:

Azért nem sok esélyét látom annak, hogy ez fenyegetne.. :N
Csak érdekel mennyi az annyi, pláne most hogy lassan jön a Broadwell/Skylake, amikre némi DDR4 társaságában már magam is kacsintgatok! :B

(#50167) hackeeeee:

Csak nem nálad is 28 az a 24? :)

(#50168) GeronimoTama:

:C

Ne is mond.., mit nekünk magyar téli depresszió.., nagyon várom az első minuszokat!
eldiablo olyan tunningokat csinál, hogy trambulinról is kihívás követni.. :)

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#50170) MiklosSaS válasza Habugi (#50143) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Az a huto nalam jobban teljesitett mint a H100i. Az egyik legjobb huto meg mindig!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#50171) hackeeeee válasza Habugi (#50169) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Eddig úgy néz ki, hogy igen.

Lehet, hogy menne lentebb is, majd még próbálkozom. :)

Véleményem szubjektív...

(#50172) Habugi válasza hackeeeee (#50171) üzenetére


Habugi
addikt

Ez azért mókás, mert én viszont elkezdtem a Te időzítéseid miatt lejjebb tesztelgetni! :D

Egyelőre 27.., AIDA-t viszi, C3 WTTJ incoming..
Találkozzunk félúton.., mit szólnál ha kiegyeznénk 26-ban?
Szerintem annak mindketten örülnénk.., már csak mennie kéne.. :)

(#50170) miklosss2012:

Egy a lényeg, örök hálám! :R

Ha jól emlékszem akkortájt tesztelgette a Macska is a H100i-t, finoman szólva nem volt elragadtatva tőle.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#50173) EnterR válasza Misiviktor (#50161) üzenetére


EnterR
veterán

Az R9 270X topikban pont errõl ment eszmecsere. Elméletileg a BF4 rengeteget leakel, ami miatt a pagefile hamar megtelik. Próbáld meg 8GB-ra emelni. Nekem FC3-nál ugyanez volt a probléma.

PSN ID: marquuard

(#50174) GeronimoTama válasza Habugi (#50169) üzenetére


GeronimoTama
tag

Misiviktor mindenképp húzni akar a kis fx-en, remélhetőleg szombaton viszem is neki a hűtőt hozzá (Thermaltake Contac 21), de mondtam is neki hogy több mint valószínű hogy nem az lesz a baja.
Multkor madár távlatból ts-en keresztül böngésztük azt az asrockos uefi bios csodát és ram frequency neki nem 1333 meg ilyenek hanem 1423 meg hasonló furcsaságok. Na itt elkezdett vakarózni a fejem :)

GTAO: tamadotcom

(#50175) GeronimoTama válasza EnterR (#50173) üzenetére


GeronimoTama
tag

8 giga ramja van, ha arra gondolsz, a vga 4 gigás :)

GTAO: tamadotcom

(#50176) Joke63 válasza GeronimoTama (#50164) üzenetére


Joke63
csendes tag

Nálam nem a 9-9-9-24-el volt a gond, hanem a többi időzítéssel. Természetesen lassabbra vettem egy-két értéket és így lett stabil. Teszek majd fel screenshotot.

(#50177) #21346560 válasza EnterR (#50173) üzenetére


#21346560
törölt tag

Pagefile?!
Mióta 4 GB ramom van, azóta ki van kapcsolva, pedig az aztán jó pár éve van már...

(#50178) GeronimoTama válasza Joke63 (#50176) üzenetére


GeronimoTama
tag

Rendben köszönöm szépen! ramhoz még sosem nyúltam, szerintem kiveszem a kingmax-okat aztán a 8 giga 1866-os corsair-eket gyilkolom.

GTAO: tamadotcom

(#50179) hackeeeee válasza Habugi (#50172) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

26-os tRAS még meglehet, bár.. Az a gond ezzel, hogy hiába stabil teszt alatt, teljesen más alkalmanként kezd el rosszalkodni.

24-en pl, minden ok volt, csak a Firefox omlott össze folyamatosan... :)

Véleményem szubjektív...

(#50180) Habugi válasza #21346560 (#50177) üzenetére


Habugi
addikt

Nekem meg 16GB, az is SSD-n..

Tegnap 3-4óra ARMA3 után (server voltam, de nem dedikált.., Altis nagyobbik sziget, ALiVE harctéri mod, sokplayer..) a 16ból 11et foglalt a gama, 8GB ramból pedig 5öt emellett! :K

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#50181) EnterR válasza #21346560 (#50177) üzenetére


EnterR
veterán

Ott van, hogy elméletileg. Nézz be a topikba, az egyik moderátor ajánlotta ugyanerre a problémára. Nem tapasztalatból mondtam, nem BF-ezek.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: marquuard

(#50182) Misiviktor válasza ViZion (#50162) üzenetére


Misiviktor
csendes tag

(#50183) Lacpac válasza hackeeeee (#50179) üzenetére


Lacpac
őstag

Akkor én megfogtam az isten lábát a TeamElite 1333-as rammal.
14K volt a kettő,
1.65V-on:

Már csak egy jó tápot lövök az aprón.

[ Szerkesztve ]

(#50184) ViZion válasza Misiviktor (#50182) üzenetére


ViZion
félisten

Miért FSB-t emelted? Tedd 200-ra, előbb szorzóval tuningolj...
Utána az összefoglalóban az Asus-os írás alapján valami alap tuningot be tudsz lőni sztem. Gyanítom ezzel volt a baj, mert FSB mindent állít, szal. előbb szorzó, kiismerni mit lehet, majd a finomhangolásra már FSB hergelés is jöhet.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#50185) GeronimoTama válasza ViZion (#50184) üzenetére


GeronimoTama
tag

Szombaton elmegyek hozzá és majd én állítgatom neki, mert ő még bios-t sem látott nagyon :), Nem állított fsb-t sőt semmit nem állított úgy van neki ahogy összerakták az okosok a boltban, alapon minden.

Csak 50 km-re lakik és nem nagyon van időm át tekerni hozzá :)

Illetve én kérdésem:
Ez még mindig elég szegényes igaz :F
Hwinfo-t nem reseteltem teszt alatt :\

[ Szerkesztve ]

GTAO: tamadotcom

(#50186) ViZion válasza GeronimoTama (#50185) üzenetére


ViZion
félisten

Ott van, h bus speed 215, ami alapon 200. Szal. valaki belekotort, de nem jól.
Tiédet lehetne még feljebb tornászni, nem? Eldiablo majd ír rá biztosan, neki van Saber. Kizárt, h 4,5 GHz alatt maradjon :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#50187) GeronimoTama válasza ViZion (#50186) üzenetére


GeronimoTama
tag

Battlefield 4 még medium grafikán is képes 50 fps-re leesni ahol már akad -.- , csgo is akad ritkán, akkor ez már lehet memóriák miatt, amint lesz Joke63 kolléga által feltöltött bios memory settings screenshot azt feltétlen kipróbálom, nem cél a 4500 Mhz, (még ;) ). Szvsz többet kellene hozni ennek a rendszernek battlefield alatt.

Nem nyúlt bele, legalább is nem hiszem mert minden auto-n van neki. Bár asrock, ki tudja..

[ Szerkesztve ]

GTAO: tamadotcom

(#50188) hackeeeee válasza Lacpac (#50183) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez nem rossz. :)

Plusz, sok függ attól, hogy a nano időzítések, ergo a CPU-Z-n nem szereplő időzítések, milyen értékeken állnak. :) Plusz, mennyi a késleltetés.

Példa:

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#50189) newwave0507


newwave0507
tag

Sziasztok !

Fx 6300 tuning miatt érdeklődnék -> MSI 970A-G43 lappal , 4 ghz-t szeretnék elérni . nos , 20 cpu ration van a processzor , 1,425 V ment neki előrször.. kék halál .. , aztán adtam most neki 1435 V-t , ismét kék halál . A lap nem bírja a tuningot ? vagy mi lehet a probléma ? HD 7950-et hajt épp .

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#50190) Picturemaker válasza newwave0507 (#50189) üzenetére


Picturemaker
őstag

Üdv!

Az a lap nem kifejezetten jó OC-ra (föleg FX alá), de a 4GHz-nek azért menni kellene.
Először is az 1,4+V rengeteg 4GHz-re (nálam 4.2 megy 1.23 V-on).
Alapon megy a rendszer normálisan?

[ Szerkesztve ]

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#50191) HERR Z


HERR Z
veterán

Srácok, létezik olyan ddr3-nál, hogy túlfeszelés?
Mert phenom után default 1.675V-on hagytam a ramot, és így megállt 1700@CL9-nél, de most valami isteni szikra hatására úgy néz ki 1750-en is stabilnak tűnik 1.65V-tal, időzítés ugyanaz
Szal vanilyen, vagy csak a -4 fok szobahő?:D
Teamgrup vulkán vagy mifene 1600@cl9

(#50192) Lacielvtárs válasza Habugi (#50169) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

majd látod Uram... azért kíváncsi vagyok a te eredményedre is :R
azért ne feledjük el nekem, összehasonlítási alapom az FX-8150 volt :K
azért a te FX 8320-ad biztos jobb már mint az első szériás FX volt, anno :K

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#50193) FX9 válasza GeronimoTama (#50178) üzenetére


FX9
tag

vedd csak ki a fingmaxot, az nem ram, hanem ipari hulladek. korzer az jáú.

ki az a sas?

(#50194) ViZion válasza FX9 (#50193) üzenetére


ViZion
félisten

Elég dúúúva kijelentés. tekintve, h a korsz@r mennyire csak a nevéből él már legalább 5 éve...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#50195) MiklosSaS válasza FX9 (#50193) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

En!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#50196) FX9 válasza ViZion (#50194) üzenetére


FX9
tag

szutyok korzer szutyok hazanak powerledje kiegett, pentek ejjel nyitottam szutyok honlapjukon ticketet, hetfon approvedeltek, kedden felvette a futar hollandiaban, szerdan nalam volt a komplett csere I/O panel. ingyé. monnyonle.

(#50197) MiklosSaS válasza FX9 (#50196) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ugylatom vagytok meg egy paran akik orulnek ha a szutyok elromlik es rendesen gariztatva van.

Tudod miert nem jo a "fingmax" gariztatasa? Mert sohasem kell gariztatni......ellemben a korszarnak meg a csavarjait is gariztatni kell mert megpattan a menetje....nincs olyan korszar termek ami normalisan mukodne es ne kelljen gariztatni....legyen az tap...ramok...vizhuto, stb.

Egyebkent a Corsair nem gyart ramokat csak cimkezi, es a leggyengebbek a tuning szempontjabol.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#50198) ViZion válasza FX9 (#50196) üzenetére


ViZion
félisten

Tápok sem azok a Corsair tápok, amik anno voltak, amivel a nevét megalapozta. Másnak is cserélgették a hangos, kuruttyolós egybevizeket ingyen... szép gesztus, ha maga a filléres termék jócskán túlárazva került eladásra és sz@r. Pár házuk van valóban, ami szimpatikus, de mást nem vennék tőlük. :B

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#50199) Balathruin válasza ViZion (#50198) üzenetére


Balathruin
veterán

Még ilyet se?

(#50200) FX9 válasza MiklosSaS (#50197) üzenetére


FX9
tag

Hat ddr2 idokben a random bsod-kert 90%-ban a fingmax volt a ludas. Nem kizart, h ddr3-at mar megtanultak gyartani de nem en leszek az, aki kiprobalja. Sem a ddr4et. Hiaba matricaz csak a korzer, attol meg premium brand, ha nem is a termekkel, de a mogotte levo szolgaltatassal mindenkepp.

Vizion: azert ez /= szifon sznoberia, lassug be.
Tap. Azert meg arulnak rendes seasonic belest. Ha a user meg nem nez rendesen utana, h mit vesz, akkor ki s hulye?
Egybeviz. Az osszes egy gyarto termeke, kulonbozo matricaval, majd egyforma aron.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.