Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:01:58

LOGOUT.hu

AMD FX processzorok topikja
- AM3+ tokozás
- Nyolc, hat, vagy négy mag
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes modellek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50551) hackeeeee válasza Beretvás (#50547) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Max majd akkor hasal el, amikor nem számítasz rá. :)

Véleményem szubjektív...

(#50552) Balathruin


Balathruin
veterán

Hétvégi verseny:
Extrának bedobhatok majd a 6400K-ról eredményeket? 1 modullal és baromira kevés kessel szépek fognak születni. :D

(#50553) hackeeeee válasza Balathruin (#50552) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Valahogy nem éppen az FX kategóriába tartozik az a proci.

Véleményem szubjektív...

(#50554) Beretvás válasza Habugi (#50550) üzenetére


Beretvás
addikt

22.5-ös szorzó felett nem hajlandó stabil lenni még 1,5 volton sem..S: lehet ha a szorzót venném lejjebb és az fsb-t növelném akkor menne?

win 8.1 amúgy.

[ Szerkesztve ]

(#50555) ViZion válasza hackeeeee (#50553) üzenetére


ViZion
félisten

A lelke mélyén FX-es a srác, posztolja csak! :K

Nekem még mindig passzív hűtésem van és van szívem is, szal. tutira nem hajtom meg a cuccot :B
Itt a CPU-Z amit beszéltünk a ramról nálam:

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#50556) Habugi válasza Beretvás (#50554) üzenetére


Habugi
addikt

Könnyen elképzelhető, mivel nálam is ugyan ez a helyzet. :K

Csak szorzózással nem tudok "normálisan" 5Ghz-re vagy fölé keveredni, soha nem is ment.
A gép bootolása esetleges, arról nem beszélve hogy a ramok ilyenkor látszólag "megőrülnek", értsd bootnál 633-840 és hasonló órajeleket mutatnak.
Ha megnézed bármelyik CPU-Z ablakom, mindegy éppen minek az apropójából van feltüntetve, láthatod hogy az FSB minden esetben 200 fölött van! Az új hűtő/ház óta 2percet nem ment a gép FSB "tunning" nélkül.. :N
(A kényszer nagy úr! :D)

Mindenképp próbáld meg! :K

(#50555) ViZion:

"és van szívem is, szal. tutira nem hajtom meg a cuccot.."

Orrmányos mester ember, mentorom, irányadóm.. :R

Yllgrim által meghírdetett tunning hétvégén.., értjük ám hogy passzív hűtésen vagy még mert építed a nagyvizet, de ezt a van szíved dolgot ezt ne már, pls! Ez ész és nem szív dolga.. :N
Nem a legjobb pillanat elérzékenyülni szerintem..! :N ;] :R

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#50557) Lacielvtárs válasza ViZion (#50555) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

azt a mennyi bizgentyűd van Mester a Firefoxod könyvjelző eszköztárásban ;]

Jó napot Habugi kollégának is :B

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#50558) ViZion válasza Lacielvtárs (#50557) üzenetére


ViZion
félisten

guglikróm... :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#50559) Beretvás válasza Habugi (#50556) üzenetére


Beretvás
addikt

megpróbáltam... ennyire szar procit fogtam ki... még kisebb szorzóval +fsb vel sem hajlandó 4500+ on menni, ramokat is belőttem alapra hogy az fsb ne húzza az egekig de még 1.5 voltal sem megy.. a fesz nem droppol..S:

(#50560) ViZion válasza Beretvás (#50559) üzenetére


ViZion
félisten

Ht link és CPU NB rakd 2200-ra, ramot meg 1333-ra és próba. Utána finomítsd, ha megvan a proci vége.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#50561) Lacielvtárs válasza ViZion (#50558) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

:DD :W
már lassan, kinéztre olyan egyformák...

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#50562) Beretvás válasza ViZion (#50560) üzenetére


Beretvás
addikt

ha 2000 re teszem akkor sem stabil sajnos 45000 felett.. létezik hogy ennyire ócska a proci?

(#50563) ViZion válasza Beretvás (#50562) üzenetére


ViZion
félisten

Nem feltétlenül, lehet másik lapban jobban menne... fene tudja. :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#50564) Beretvás válasza ViZion (#50563) üzenetére


Beretvás
addikt

hát ha seggsziklába is többet megy akkor ebben főleg mennie kel.

sorry dupla lett..:S

45000XDXD jo is lenne..xD

[ Szerkesztve ]

(#50565) PofaJenö


PofaJenö
senior tag

Hali
Megy a tesztelés az Új lappal csak egy kicsit más ez a bios mint a gigá-é volt tanulmányozni kell nagyon
,eddig ami szembe tűnő az a sok beállítási lehetőség ,eddig 4.2 -ön tesztelem de már látok egy gödröcskét már az elején. :B .

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#50566) hackeeeee válasza ViZion (#50555) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én pedig kipróbálnám 10-11-10-26-on. :)

Véleményem szubjektív...

(#50567) pipo112


pipo112
senior tag

szép estét az uraknak!

ma letoltam a firestrike-ot meg a vanatge-et 4,6-on eme eredmények születtek
firestrike:

vantage:

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#50568) ViZion válasza pipo112 (#50567) üzenetére


ViZion
félisten

Hogynepersze... :U Firestrike csak egyben lehet letölteni? 1,5 GB??? Nah, a lószállító fog ennyit tölteni... :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#50569) pipo112 válasza ViZion (#50568) üzenetére


pipo112
senior tag

3gb :DD

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#50570) Richardistva


Richardistva
újonc

Sziasztok!
Sziasztok!Nekem az lenne a problémám hogy egy régi processzoromat cserélltem le egy újra, és azóta lefagynak a játékok, vagy appcrash vagy apphangb1 vagy bluescreen hibaüzenet jelenik meg, de volt olyan is hogy elsötétül a monitor berregés ujra indul a gép de nem kapcsol be a monitor!
Itt a gépem adatai:
CPU:AMD FX 8320 3500Mhz
Alaplap: Gigabyte GA 78LMT-usb3
Gpu:MSI R6950 Twin Frozr III power edition
Ram:4*2gb kingston 1333mhz
Táp:Cooler master thermal master 500W
HDD:Western digital caviar blue 1 TB 7200 ,
Oprendszer:Win 7 64 Home premium
Én a tápra gondolok nem olvastam sok jó véleményt róla,meg elég necces volt hogy bírja e az új processzort, de mivel csak játék közben jelentkezett a probléma és legtöbbször hibaüzenetekkel lép ki a játék,nem csak ujraindulással így vagyok bizonytalan a probléma okában,esetleg az alaplap áramellátásával lehet a gond?
Egy FSP Hyper 700W os tápban gondolkodomha az a gond vagy Raider 550 s ban.
Köszönöm!

(#50571) Picturemaker válasza Richardistva (#50570) üzenetére


Picturemaker
őstag

Üdv!

Milyen procit cseréltél le?

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#50572) Beretvás válasza Richardistva (#50570) üzenetére


Beretvás
addikt

Wint újratelepítetted?

(#50573) Richardistva válasza Picturemaker (#50571) üzenetére


Richardistva
újonc

A régi proceszzor egy amd athlon II X3 460 ami magfeloldással amd phenom II x4 b60 lett

(#50574) Richardistva válasza Beretvás (#50572) üzenetére


Richardistva
újonc

nem telepitettem ujra

(#50575) Picturemaker válasza Richardistva (#50573) üzenetére


Picturemaker
őstag

Én az alaplapra gyanakodnék. Ne kifejezetten FX "bíró" lap sajnos.

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#50576) pipo112 válasza Richardistva (#50574) üzenetére


pipo112
senior tag

Szia Akkor rakd újra ha az se oldja meg lehet a tápod gagyi vagy még ram beállítás is okozhat ilyet ,de szerintem a win lesz a ludas zárójelben még annyi hogy az alaplapod nagyon gyengusz a procihoz.

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#50577) Richardistva válasza Picturemaker (#50575) üzenetére


Richardistva
újonc

ezt találltam
http://www.pc-specs.com/mobo/GigaByte/Gigabyte_GA-78LMT-USB3/1540
7.2 pontot kapott az mégsem annyira rossz

(#50578) ViZion válasza Richardistva (#50570) üzenetére


ViZion
félisten

Szia!
Ahogy írták is, az nem a legjobb ehhez a procihoz. Amúgy szvsz ez is túlmelegedésből adódik nagyrészt, ha csak játék alatt van. Egy reinstall nem árthat, és a biosban nézd meg, hány V-ot kap a kocka. Esetleg alul kell feszelni.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#50579) BPY-167


BPY-167
tag

Tudom hogy nem kifejezetten ide tartozik csak kíváncsi vagyok a véleményetekre.
[link]
Ezt most találtam karbantartható játékvíz várom a véleményeket. :D

(#50580) pipo112 válasza Richardistva (#50577) üzenetére


pipo112
senior tag

Sajna a 760-as chipset-ek gyengék az fx alá főleg 1 8 magoshoz +nincs vrm hűtés szvsz amint a Master is írta melegedés is csinál ilyen gondokat,monitorozd mi melegszik HW info tökéletes progi erre

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#50581) hackeeeee válasza Richardistva (#50570) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az a táp ehhez a géphez elég karcsú. Ha jól emlékszem 1 szálon tud 20A körül max.

Arról nem is beszélve, hogy azt az alaplapot sem ajánlanám 4 magnál többhöz.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#50582) ViZion válasza BPY-167 (#50579) üzenetére


ViZion
félisten

Jópofa belépős víz, hozza kb. a vele egy árban lévő léghűtők szintjét. Erről konkrét infó nincs még, ha nem kuruttyol, jók a ventik akkor nem is vészes az ára.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#50583) hackeeeee válasza ViZion (#50582) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ha újra választhatnék, sanszos, hogy EKWB-t választanék. Erről még nem tudtam akkor, amikor hozzám került a Seidon.

Bár, most tény, hogy a Nepton széria elvileg elég jól sikerült a CM-nél. Bár hozzáteszem, ismerősnél szépen teljesít a H100i a 8350-en.

De ez mégis kicsit más, bontható, stb. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#50584) rappit4 válasza hackeeeee (#50583) üzenetére


rappit4
őstag

(#50585) t1 válasza pipo112 (#50567) üzenetére


t1
addikt

Nekem 4300MHz + 7870 kombóval van hasonló pontszámom : [link]

(#50586) Habugi válasza t1 (#50585) üzenetére


Habugi
addikt

Micsoda egy este.., csoda hogy nem tettem senkiben kárt / bennem nem tett senki kárt, kinek hogy tetszik.. :DDD ;]

Na állok neki, veletek mivan? Arra számítottam tele lesz a topic bencsmárkokkal, pipo112 mentette a topic becsületét! ;)

Yllgrim? Kinyomtad a csodapasztádat ami öntudatára ébredt és visszavitt a jövőbe? :)

Szerk.:

Ops, t1 ezt nem neked szántam.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#50587) pipo112 válasza t1 (#50585) üzenetére


pipo112
senior tag

Érdekes win7-et vagy win 8-8.1-et használsz ?
Mert itt szinte tök ugyan azok a pontok, ok nekem a phisycs azért pár százassal jobb ami mutatja is a 2 cpu közti órajel különbséget rendesen szvsz itt meg is mutatkozik hogy 6300 vs 6350 között inkább tdp eltérés van s minimális teljesítmény töblet a 350-es javára

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#50588) pipo112 válasza Habugi (#50586) üzenetére


pipo112
senior tag

:R igyekeztem de majd jön még a cb 15 is meg majd meglesem 5ghz megyen vagy álom marad viszont ott majd lehet kérem a segítséget az fsb tuninghoz .

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#50589) t1 válasza pipo112 (#50587) üzenetére


t1
addikt

Win 7, azért is küldtem el mert láttam, hogy majdnem ugyanazok :)

(#50590) Kutya_7


Kutya_7
tag

Na én is csinálgattam ilyeneket:


Többre nem volt időm/energiám... :(((

Kicsit variáltam a "házhűtésen", mostmár a magok szállnak el, nem a socket... :O (82 foknál lekapcsol...)
Akkor valszeg elértem a 2x6 cső maximális hőelvezetését? :F
Van vmi trükk amivel lehet javítani a proci hőátadásán a hűtő felé? (Síkolás vagy vmi más érdekesség)

Intel® Core™ i7-4790K@4,8 Ghz (1,28V) + ASUS Z97-Pro Gamer + Asus ref. R9 290@1235/1500, WC:Koolance CPU-380i+EK-FC R9-290X-Acetal+Mo-ra2+Phobya DC12-400, 2x4GB Kingtson (SlimKVR/1333)@1866 MHz, Vertex III 120GB SSD, 1,5T Samsung háttér, CORSAIR CX750, Apple G4 Quicksilver ATX Raven mod

(#50591) ViZion válasza Kutya_7 (#50590) üzenetére


ViZion
félisten

Fx-nél nincsenek csodák, nem pasztás a kupakja. Nekem a blokkom polírozott, sokat az sem jelent, max. pár fok, esetleg...
Vízhűtő és HF rendszer, esetleg chiller ami még tudna valamit hozni, de sztem ez is szép eredmény. %-ban hol is tart a stockhoz képest? Ugye? Nem kell többet várni nagyon.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#50592) Habugi válasza Kutya_7 (#50590) üzenetére


Habugi
addikt

Jóóó!

Megy a tiéd is 5Ghz fölött, szép munka! :C
Vantage / CB R15-öt nézted? Előbbi lefutása achievement, míg utóbbi nagyon komolyan fűt..

Egy kis kedvcsináló:

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#50593) Yllgrim válasza Kutya_7 (#50590) üzenetére


Yllgrim
őstag

Szep ehes proci :) lehet kissebb feszen is menne?

Nemsokara en is csinalok par tesztet, csak hogy megnezzuk mitol doglik a legy :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#50594) Habugi válasza Yllgrim (#50593) üzenetére


Habugi
addikt

Jump!! [link] :K

(#50588) pipo112:

Oks, segítek ha tudok.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#50595) Kutya_7 válasza Habugi (#50592) üzenetére


Kutya_7
tag

Vantage-et nem töltöttem le, R15 elhullik (fagy) még 1,58V-al is :O (Többet nem merek neki adni amíg nincs jobb hűtőm)
De azért pár fortéjt elárulhatnál már, hogy hogyan éri be a tiéd 1,456V-al 5,2 Ghz-en... :W :W :W
Bár mondjuk terhelés alatt is ennyi??? Mert azt én is meg tudom csinálni, hogy Extreme-re állítom az LLc-t és 1,53 helyett 1,48-at fog mutatni CPU-z idle-ben ;] . Így is Ultra High-on 1,53-1,548 között van terhelésnél ha 1,53 van neki belőve.

Szívesen megnézném mit alkotna a Te procid a lapomban és az enyém a tiédben. :K (Bár az sem elhanyagolható tényező, hogy nálam a határon vannak a hőfokok... :W (Kell egy SA vagy egyedi víz és akkor megmondom tutira segít-e a hőfokok lenttartása;] , már egy DDC1T-m van hozzá, meg egy 24Vos 30-as venti, ami 12V-on hangtalan de levegőt azt tolja rendesen ;) )

(#50593) Yllgrim
Nem úgy néz ki, mert ha csak egy lépcsőt is lejjebb veszem a feszt akkor fagy még az R11.5 is 5,1-en...

[ Szerkesztve ]

Intel® Core™ i7-4790K@4,8 Ghz (1,28V) + ASUS Z97-Pro Gamer + Asus ref. R9 290@1235/1500, WC:Koolance CPU-380i+EK-FC R9-290X-Acetal+Mo-ra2+Phobya DC12-400, 2x4GB Kingtson (SlimKVR/1333)@1866 MHz, Vertex III 120GB SSD, 1,5T Samsung háttér, CORSAIR CX750, Apple G4 Quicksilver ATX Raven mod

(#50596) Habugi válasza Kutya_7 (#50595) üzenetére


Habugi
addikt

Nincs itt shemmi titok, kismilliószor leírtam már, hogy a 24/7-es 5.06-et 1.5V-al hozza.

Azt, hogy a CPU-Z kevesebbet mutat az okozza, hogy míg Te tudod állítani az LLC-t, addig nekem az AWARD Bios-ban nincs ilyen opció!
A rev 1.0-ás FXA-UD3-hoz nem készült olyan BIOS amiben állítható lenne az LLC, gyárilag High-ra van forceolva ha jól tudom. Tűvétettem már ilyen, akár bétás BIOS-ért mindent, írtam a Giga supportnak, eredmény nuku/nyista! Én örülnék a legjobban ha állítható lenne. :K

Azt is írtam már pártucatszor, hogy komolyabb terhelés alatt felveszi a BIOS-ban beállított értéket!

Ebben a hsz-ben [link] ha megnézed a linkelt képet, ott világosan látszik, míg a CPU-Z 1.440V-ot mutat (mivel éppen annyi is elég a procinak..), látszik, hogy IBT közben szépen megkajolta az 1.5V-ot. (CPU kupakhő alatt, vcore ) :K
A lee56-nak szánt válaszom is erről szól!

Utoljára 3napja írtam le az integrált hangkártya kapcsán példaként felhozva --> [link], mivel a mostanság tesztelgetett 5.2-t 1.525V-on tudja stabilan, én marha pedig C3 WTTJ mellé "vakon" 1.6V-ot adtam neki 5.3Ghz kedvéért.

Ohh, nem is, utoljára itt írtam le [link]

Szóval nincs itt semmiféle fortéj, csak (el)kéne olvasni amit írok! ;] :R

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#50597) Kutya_7 válasza Habugi (#50596) üzenetére


Kutya_7
tag

(El)olvasom én, csak hátha kiderül vmi amit nem említettél... ;) (ugye ez lenne a titok ;] )

Akkor ha átlövöm Extreme-re az LLc-t és ha pl. 1,48-al indulok, akkor elm. idleben kevesebbet kap, terhelésnél meg megkapja pl. 1,55-öt, akkor kevésbé nyúzom a "kicsikémet", nem? Vagy jobb neki ha minél kisebbet ingadozik a feszültség? (1,53-1,55 vs 1,48-1,55 melyik a jobb???)

Más:
VDDA-t érdemes babrálni ha 4978-5038 között mozog az órajel??? :F
Ugye ez stabilizálja az "FSB"-t elméletileg. Vagy nem jól tudom?

Intel® Core™ i7-4790K@4,8 Ghz (1,28V) + ASUS Z97-Pro Gamer + Asus ref. R9 290@1235/1500, WC:Koolance CPU-380i+EK-FC R9-290X-Acetal+Mo-ra2+Phobya DC12-400, 2x4GB Kingtson (SlimKVR/1333)@1866 MHz, Vertex III 120GB SSD, 1,5T Samsung háttér, CORSAIR CX750, Apple G4 Quicksilver ATX Raven mod

(#50598) Habugi válasza Kutya_7 (#50597) üzenetére


Habugi
addikt

Nincs titok! Mi értelme lenne bármit eltitkolni egymás elől? :F

Az LLC-s fejtegetésed elméleti/logikai síkon haladva szerintem megállja a helyét.
Gyakorlatilag.., fogalmam sincs! :(
Majd az egyik szaki megaztmondja jól.

VDDA pedig.., így hirtelen fogalmam sincs az micsoda. :B
"Régi" Giga lap/Bios tulaj vagyok kérem, fele annyi beállítási lehetőségem van mind neked, de az is lehet hogy harmad.

Ja tudom.., köszi a semmit de ez van. :B :R

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#50599) Kutya_7 válasza Habugi (#50598) üzenetére


Kutya_7
tag

"Nincs titok! Mi értelme lenne bármit eltitkolni egymás elől?"...Fel ne vedd már, tudom én, csak azért mégis ;]

Kedves Habugi Elvtárs Köszönöm, és igen van mit... :K :R :R

Intel® Core™ i7-4790K@4,8 Ghz (1,28V) + ASUS Z97-Pro Gamer + Asus ref. R9 290@1235/1500, WC:Koolance CPU-380i+EK-FC R9-290X-Acetal+Mo-ra2+Phobya DC12-400, 2x4GB Kingtson (SlimKVR/1333)@1866 MHz, Vertex III 120GB SSD, 1,5T Samsung háttér, CORSAIR CX750, Apple G4 Quicksilver ATX Raven mod

(#50600) newwave0507


newwave0507
tag

Sziasztok !

Tudnátok nekem ajánlani jó hűtőt FX 6300ra ? Alpenföhn Brockenre gondoltam én.

Köszönöm előre is !

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.