Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:29:55

LOGOUT.hu

Az AliExpress használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71951) jojoando válasza playerako (#71941) üzenetére


jojoando
senior tag

[link] [kép] így talán érthetőbb, hiába a nyomkövető ha rosszul adja meg az opcionális helyeket, vagy azok értelmezését, röviden.

(#71952) Alpachino


Alpachino
veterán

PNLUC166041130016931000000

Ezt a csomagot ki fogja kézbesíteni ? Kb 20x rendeltem csomagot az Alirol, de eddig mindig a EO kézbesítette nekem kivétel nélkül...Kis értékű/terjedelmű csomag lehet, mivel 3db óraszíjnak kell, hogy benne legyen :)

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#71953) LouiS22 válasza Alpachino (#71952) üzenetére


LouiS22
veterán

összefoglalót olvastad-e?

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#71954) V/ válasza Alpachino (#71952) üzenetére


V/
Topikgazda

No erre azért ki lehet akadni.
Fent jobbra a kereső

PNLUC beírása

a tiéddel együtt 254 találat és a legtöbbjénél említve az MPL

(#71955) Jar válasza Alpachino (#71952) üzenetére


Jar
tag

Valószínűleg Szegedről az MPL.

https://youtu.be/UL7yJtYR_kw?si=5II7Zro1GjkXewT3

(#71956) Alpachino


Alpachino
veterán

Olvastam...és ? :F

Jar :R

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#71957) Alpachino válasza V/ (#71954) üzenetére


Alpachino
veterán

Nem ez volt a kérdés lényege :N hanem az hogy posta kocsi hozza-e ki, vagy postára kell bemennem érte...és elnézést, hogy kérdezni mertem kereső nélkül :U

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#71958) V/ válasza Alpachino (#71957) üzenetére


V/
Topikgazda

Mindent elnézünk, de régóta itt vagy a PH-en, minden topiknak van Téma tudnivalója.
Ez lenne itt:

Erre gondolva ment a hsz.

Másik a dolog hogy nem ez van a PNLUC... kezdetű csomagoknál: posta kocsi hozza-e ki, vagy postára kell bemennem érte.

Ezt az MPL futár kézbesíti, miután átveszik 24 órás első kézbesítés, ha ez sikertelen valami értesítő hagyással ezután egy második kézbesítési kísérlet, ha ez is sikertelen akkor leadják az illetékes Postahivatalba ottani átvételre.
Ez belföldi, személyes kézbesítésű üzleti csomag.
A Magyar Posta csak a sikertelen átvételek után lépbe a kézbesítési folyamatba, annak ellenére hogy a Magyar Posta hozta létre ezt a futár céget.

[ Szerkesztve ]

(#71959) Alpachino válasza V/ (#71958) üzenetére


Alpachino
veterán

Köszönöm, így már számomra is teljesen érthető és világos :B

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#71960) stomi61 válasza V/ (#71949) üzenetére


stomi61
tag

Más csomagomnál működik a nyomkövetőjük, csak ezt az egyet nem látta.

(#71961) V/ válasza stomi61 (#71960) üzenetére


V/
Topikgazda

Értem, köszi.

(#71962) menledge


menledge
senior tag

Sziasztok!
Refund igény esetében akkor kapod vissza a pénzt, ha visszaérkezett a termék, jól gondolom?
Ha a legnagyobb igyekezet ellenére is picit sérült a doboz, akkor levonhatnak az összegből?
Az ingyenes visszaküldésről valakinek van tapasztalata? Ahogy visszaolvastam, azt láttam, hogy Mo.-ra nincs ilyen opció, de én mégis így vásároltam. Egyébként a terméket express one hozta. Előre is köszönöm a segítséget!
Üdv!

(#71963) V/ válasza menledge (#71962) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha terméket sérülten küldted vissza legfeljebb akkor vonhatnának le valamennyit.
Hivatalosan akkor jön vissza a pénz ha átvették a visszaküldött terméket.

Annyi változás van hogy lehet kérni az ingyenes visszaküldést, ha ott az igénylési lehetőség, ami azt jelenti hogy megadhatod az e-mail címed erre.

[ Szerkesztve ]

(#71964) menledge válasza V/ (#71963) üzenetére


menledge
senior tag

A termék nem sérült, csak a csomagoláson egy belső papirborító tépödött be.

Megpróbálom akkor a visszaküldést.

(#71965) dzf007


dzf007
aktív tag

Jelentem 17 nap után megmozdult a 25. óta mozdulatlan 26 csomag in 1.. :C

(#71966) Jar válasza peestike (#71385) üzenetére


Jar
tag

Csak megmozdult !

https://youtu.be/UL7yJtYR_kw?si=5II7Zro1GjkXewT3

(#71967) atos30 válasza dzf007 (#71965) üzenetére


atos30
aktív tag

Enyém is. Lehet visszaküldték kínába az egész konténert :D :D

A pénz azért van, hogy elköltsük!

(#71968) dzf007 válasza atos30 (#71967) üzenetére


dzf007
aktív tag

Nekem ez írja:

2023-12-11 22:23
GMT+1

Out for delivery
Arrived in transit country/region

Akkor még Budapesten lehet?

(#71969) Jar válasza dzf007 (#71968) üzenetére


Jar
tag

Kiadták a kézbesítő cégnek, gondolom én.

https://youtu.be/UL7yJtYR_kw?si=5II7Zro1GjkXewT3

(#71970) atos30 válasza dzf007 (#71968) üzenetére


atos30
aktív tag

Ugyanez csak 22:30 az idő. Lehet több konténer. Hááááát....., ha visszaküldték az egész repülőnyi cuccot, akkor a tranzitország akár kína is lehet :DD

De , mivel ott az out delivery, szerintem délutánra megkapjuk az EO értesítését is.

[ Szerkesztve ]

A pénz azért van, hogy elköltsük!

(#71971) tradeelek11 válasza atos30 (#71970) üzenetére


tradeelek11
aktív tag

Csak megerősíteni tudom :DD


Tisztelettel :R

(#71972) dzf007 válasza Jar (#71969) üzenetére


dzf007
aktív tag

Fura mert még valahol megáll, mint másik csomag is 2,5-3 napot állt valahol raktárba stb.

2023-12-08 15:45
GMT+1
Out for delivery
Leaving transit country/region

2023-12-06 00:45
GMT+1
Arrived in transit country/region

(#71973) V/


V/
Topikgazda

Örülök hogy a beragadt csomagjaitok elindultak, ugye hasznos volt többünk tanácsa hogy várjátok türelemmel.
Most még akinek ez nem történt meg, annak továbbra is türelmes várakozás javasolt.
Azt mos nem kellene írni hogy az enyém meg mindig nem.

De még mindig igaz amit írtam a moderálási elvekről, ne legyen már Flood minden nap, a III/10. pont 1,5,8,9 alpontjai élő szabályok.

[ Szerkesztve ]

(#71974) bikfic1


bikfic1
tag

Sziasztok. Yunexpress szállítással küldték egy csomagom. Dec 6 óta átadva a futárszolgálatnak elvileg ,de dpd még csak az adatokat kapta meg. Hiába kérdeztem őket telefonon is. Hol lehet a csomag most? Lassan 1 hét és még nem hozza a dpd. Kit lehet hivni ? Akár el is mennék érte Budapesten de nem tudom hol érdeklődjek 😝 köszi.

(#71975) Jar válasza bikfic1 (#71974) üzenetére


Jar
tag

"Hol lehet a csomag most?"

Tedd a szívedre a kezed, szerinted e fórumon belül meg tudja ezt bárki is válaszolni ?

https://youtu.be/UL7yJtYR_kw?si=5II7Zro1GjkXewT3

(#71976) sambenez válasza bikfic1 (#71974) üzenetére


sambenez
addikt

Én arra tippelek ott van a dpd-nél annak a nagy kupacnak az alján amit még nem dolgoztak fel a beérkezése óta

(#71977) V/ válasza bikfic1 (#71974) üzenetére


V/
Topikgazda

Ma a 4. munkanap. Van itt akinek ennél jóval több. De ahogy sambenez írja a DPD-nél kell lenni akármit is állítanak.

(#71978) spiky03 válasza V/ (#71867) üzenetére


spiky03
veterán

Ma megis érkezett :R:C

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#71979) jojoando válasza spiky03 (#71978) üzenetére


jojoando
senior tag

Átvétel esetén nyomj az 1 USD-re mert késett! :D a 15 napon túl van keress ikont vagy mit!

(#71980) spiky03 válasza jojoando (#71979) üzenetére


spiky03
veterán

Köszi megnézem majd:R

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#71981) lacoka55


lacoka55
aktív tag

Ma megjött a Nov 7-én vásárolt ECSCCA csomagom kicsit sokáig tartott ide érni [kép]
Nov 14-én vásárolt LSxxxNL akku csomagom is mozgásban van
[kép] a postánál még csak 12. 08. 9:30 Feldolgozás Küldemény előkészítése nemzetközi szállításra
kínában elég hamar összedobják a csomagot és feladják
Aliexpress Selection Standard [kép]
viszont van még néhány csomagom 3+ rendelés ami lassan már 1 hónapja úton van utolsó infó 11-24 Out for delivery Arrived at linehaul office HU Customs lehet hogy ezek a csomagok csak papíron vannak itthon ? mert különben már kiszórták volna

(#71982) dzf007


dzf007
aktív tag

Visszaküldték kínába +8 +2 +1 +8 :DD ...? [kép]

(#71984) V/ válasza dzf007 (#71982) üzenetére


V/
Topikgazda

Aztán mi is ennek a nyomkövetési azonosítója, mert nem szokták 6 munkanap után kézbesítési kísérlet nélkül visszaküldeni. Nem is látom hogy olyan lenne, te hol látod a kifelé történő export vámolást?

[ Szerkesztve ]

(#71985) V/ válasza jojoando (#71983) üzenetére


V/
Topikgazda

2022. augusztus 3. a cikk, nem releváns információ dzf007 hozzászólásához és politikai vonzata lehet az értelmezésnek, ilyesmiről itt nem beszélgetünk.

(#71986) Jar válasza V/ (#71984) üzenetére


Jar
tag

Abból lát(hat)ja, hogy GMT+8 időpont szerepel, szerintem nem jól látja.

GMT+8 nagyon nem bizonyít semmit.

[ Szerkesztve ]

https://youtu.be/UL7yJtYR_kw?si=5II7Zro1GjkXewT3

(#71987) batyuska100


batyuska100
senior tag

Hali!
Úgy látom már nagyon unalmas téma ez az elakadt a csomagom dolog, de ilyenkor mi történik? Valami munkaszüneti nap van náluk? November 5.-én rendeltem 5 helyről cuccokat, december 1-8-ig írta az érkezést (15 napos express one-s kiszállítás). Eddig egy db rendelésem jött meg, csodálkoztam is hogy általában össze szoktak rakni mindent egy csomagba. A többi november 30 meg december 9.-én volt utoljára "mozgásban", átmentek a vámhatáron. Nem vagyok betojva hogy elvesztek, kétlem hogy az összes többi egszerre tűnt volna el, főleg hogy más az utolsó dátum, csak már kicsit furdal a kíváncsiság.

(#71988) V/ válasza Jar (#71986) üzenetére


V/
Topikgazda

Hát visszafelé nem a kézbesítési hely az érkezés elsőként, végig kell járni a az import vámot, érkezési logisztikai központokat és azután kézbesítik, de a nyomkövetési azonosító csak a célországig követhető, ha visszaküldik az az utolsó bejegyzés mert az azonosító "lejárt", az hogy mikor érkezne vissza feladóhoz azt nem lehet látni.

(#71989) spiky03 válasza spiky03 (#71980) üzenetére


spiky03
veterán

Én nem nagyon láttam ilyen ikont:(
Csak azt hogy elfogadom a rendelést és visszajelzek.

Merre kellett volna lennie?
Mert a ma érkezett rendelésem is meg a múlt héten érkezett is már túl volt a 15 naptári napon.

Gondolom ha már visszajeleztem akkor buktak a kupont?

Meg azt mire lehet/ett felhasználni?

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#71990) V/ válasza batyuska100 (#71987) üzenetére


V/
Topikgazda

Mivel egyikünk sem dolgozik az ide érkező csomagokkal foglalkozó logisztikai cégnél semmit nem tudunk. Az az elképzelésünk hogy sok a csomag, kevés az ember, de ezt sem megerősíteni, sem cáfolni senki sem tudja. Itt nem kapsz érvényes választ.
Várd és talán megkapod.

[ Szerkesztve ]

(#71991) V/ válasza spiky03 (#71989) üzenetére


V/
Topikgazda

Javaslom egy kicsit keresni a hozzászólások közt. 8-án lett ez bejegyezve:
A példánál december 8-tól számolva 2 napig lehet igényelni a kupont.

Nekem ott volt ez a 4-8-ig szöveg és maga az igénylés a Confirm delivery szöveg alatt hogy majd 8-án kérhetem, ez most megtörtént és nem került kuponok közé, mindkettő csak az egyik. Az előbb egy sem volt.
Ez volt máig, ott a On-time guarantee



és ez volt most



és itt van

[ Szerkesztve ]

(#71992) Golfplusz válasza tradeelek11 (#71971) üzenetére


Golfplusz
csendes tag

Sajna még jó sokat fogsz várni.
Én nekem ez 30.-a óta nem került át az EO-hoz.
Elszomorító. :((

[ Szerkesztve ]

(#71993) gyulazsolti


gyulazsolti
senior tag

12 nap pehenő után ma csengetett az MPL. [link]

De ilyen is van, eltévedt. [link]

(#71994) Pityu99


Pityu99
tag

Látszik, hogy karácsonyi roham van az ExpressOne-nál is. Még szombaton jött a mail, hogy csomag feldolgozását megkezdték, várható kézbesítés tegnap. Na ehhez képest ma sem jött meg, de még lehet, hogy holnap sem fog, bár elvileg már Pestről elindult ma, szóval lehet, hogy még holnap beesik. Csütörtökön jár le a 15 nap, addig tutira pont megjön.

Nyomkövetés szerint "Adat van, csomag nincs" :D :D

(#71995) ztibor


ztibor
senior tag

Múlt héten rendeltem pár dolgot amit össze csomagoltak.
8.-án ezt az összecsomagolt cuccot a kínai vám visszafordította, 10.-én visszakerült az eladókhoz (legalábbis mind a 4 terméknél ez látszik)

A kérdésem hogy ilyenkor mi van? Újra küldik? vagy stornozzák vagy mi lesz? Utálnám ha újra kéne rendelni akciók nélkül.

(#71996) dvtkfan


dvtkfan
senior tag

Sziasztok!

Este rendeltem egy 40ezer ft körüli terméket, de szólt a párom, hogy mégsem az kellene, hanem egy másik...így a vásárlás után kb. max 1,5-2 órával később töröltem a megrendelést a "Cancel order" menüponton belül.

Van még ilyenkor valami teendőm? Ilyenre még nem volt szükségem, eddig sose kellett így törölni és ezért bízom benne, hogy nem küldik ki...40ezer, azért nem kevés összeg, nem szeretném elbukni.

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#71997) V/ válasza ztibor (#71995) üzenetére


V/
Topikgazda

Írj az eladónak, bár ellenőrzésként megadnád a nyomkövetési számot, mert ha a vám fordítja vissza az nem fog az eladóhoz visszakerülni 2 nap alatt náluk sem.

(#71998) V/ válasza dvtkfan (#71996) üzenetére


V/
Topikgazda

Elméletben oké, bár az hogy az eladó automatikusan elfogadja az a fizetés után 1 órán belül él, azután mérlegelheti az elfogadást. De figyeld a vásárlás állapotát, ott annak töröltnek kell lenni, ha az akkor a bankodon múlik hogy 2-5 munkanap után megjelenjen a pénz a bankszámládon.

(#71999) dvtkfan válasza V/ (#71998) üzenetére


dvtkfan
senior tag

Hiába töröltem, reggel már kapott nyomon követési számot és már szállítás alatt van a lengyel raktárból...akkor ezt sajnos buktam és ki fogják szállítani... :O
Már törlési lehetőség sincs, így max visszaküldeni fogom tudni...csak valószínűleg nem a lengyel raktárba kell majd, hanem a "kínaiba", ami kész vagyon...jó tanulópénz lesz... :O

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#72000) Jar


Jar
tag

Ez az első alkalom, hogy úgy kapok kupont, hogy az be is kerül a fiókomba (1USD késés miatt).

Viszont a megítélt, naponta megreklamált 25USD kupont máig sem kaptam meg.

https://youtu.be/UL7yJtYR_kw?si=5II7Zro1GjkXewT3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.