Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25501) Alien83 válasza macilaci78 (#25500) üzenetére


Alien83
senior tag

Huh ennyire nem értek az ilyenekhez, de gyorsan tanulok...köszönöm. :)

(#25502) macilaci78 válasza Alien83 (#25501) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én is csak azért, mert egyszer régen megtanították a domainregisztrációs folyamatot.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25503) Alien83 válasza macilaci78 (#25502) üzenetére


Alien83
senior tag

:)
Innen-onnan hallottam erről, de annyira nem ismerem, az a baj csak azzal vagyok kibékülve és jegyzem meg, és ismerem ami fontos számomra.

(#25504) Alien83 válasza macilaci78 (#25502) üzenetére


Alien83
senior tag

Még 1 kérdésem lenne, a pisztollyal kapcsolatban.
Mivel GBB-s, kenés kell a fegyvernek.
Most vettem, mindjárt vásárlás után vegyek szilikon sprét és fujjam le, vagy használhatom előbb és ha használom, mennyi időközönként érdemes lefújni? Kb hány tár kilövés után?

Mert azt néztem hogy hány helyen kell a szán és a váz felületét beszilikonozni majd.

[ Szerkesztve ]

(#25505) macilaci78 válasza Alien83 (#25504) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ha lehet, kerüld a szilikont. A fémet, műanyagot bánthatja.
A pisztoly kenve, használatra készen érkezett. Tisztítani akkor kell, ha koszos. Használat módjától függ, mennyire koszolódik. Lövészárokban a homokos oldalnak dörgölődve hamarabb koszolódik, mint otthon puttyogtatás közben. A porszemcsék azok, amiket majd el kell távolítani az egymáson csúszó alkatrészekről.
Pici kis kenőzsír elég neki, visszatörölve a felesleget.

A szilikon inkább tisztításra jó, pl a belső csövet, de használat után szárazra kell törölni és kenőanyaggal kenni, vékonyan.

Elég a szán és a tok találkozásánál. Majd néhány zacsi BB után szétszeded és kipucolod.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25506) Alien83 válasza macilaci78 (#25505) üzenetére


Alien83
senior tag

Rendben értem. Köszönöm.
Amúgy az lehetséges hogy a gázos pisztolynak a csöve (amin fut a szán) mozog 4mm-t kb?

(#25507) macilaci78 válasza Alien83 (#25506) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Muszáj neki.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25508) Alien83 válasza macilaci78 (#25507) üzenetére


Alien83
senior tag

Ja én meg azt hittem átcsesztek és valami nem stimmel a putyival, mert alap helyzetbe azt gondoltam fixen van a cső....
Bár néztem videókat és ott is láttam picit rezeg a cső, akkor ezek szerint ez normális jelenség.

Közben utána olvastam rengeteg előírásnak, ajánlásnak, felhasználás, tárolás stb alapon.
Kemény nagyon.

Most rendeltem ilyen szarokat hozzá, azt olvastam nem érdemes szarakodni a gyenge töltényekkel, ez gondolom jobb minőségű, a green gas-nál nem láttam nagy eltéréseket, annál csak gondolom hogy ez jó.
Azt olvastam 1l-nél 60-150 tárhoz, a 4000 golyó meg 153 tárnak elég.

Elleszek vele pár hónapig.

Link töltény
Link gáz

[ Szerkesztve ]

(#25509) macilaci78 válasza Alien83 (#25508) üzenetére


macilaci78
nagyúr

BIO BB-t használj, ha a szabadban lövöldözöl. Fél év alatt elbomlik, nem fogja elrondítani a talajt.
Guarder-t inkább, mint PJ-t.
Gázból meg ami van. Ki mire esküszik... Majd ki fogod tapasztalni. 30-40 fps is lehet gáz és gáz között teli palackból. Érdemes lesz az első 3 flakont különböző típusból venni, aztán amelyik elégedettséggel tölt el, arra ráállni. De ez egy évig is elhúzódhat.

Taiwangun-ról most volt csoportos rendelés a posta miatt. Keresd az alkalmat, jobban jársz, mint magyar shopból vásárolni. Érdemes lesni az akciókat, feliratkozni hírlevélre. Akciós tár, lőszer, tok, fegyvertáska, tártartó, stb... Én most csatlakoztam valakihez, egy pisztolykoffer, ivózsák, táskára klipsz és kötözőplatform 4-4 db volt 9 k, amibe az is belefért, hogy a rendelő elpostázta hozzám.

Tavaly hátizsák akcióban 4-5 fórumtárssal közösen rendeltünk hátizsákokat, MOLLE zsebeket, lőszert, egyéb apróságot, akkor én voltam az elosztó.

Csínján kell bánni az ilyesmivel a fórumban, nehogy hirdetésnek minősüljön.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25510) Alien83 válasza macilaci78 (#25509) üzenetére


Alien83
senior tag

Huh rendes tőled hogy ennyit segítesz, majd figyelek, bár ennyire nem ismerek még itt a közösségben embereket, szóval majd finoman érdeklődöm.

Igen ismerem a szabályzatot nem enged ilyeneket, még ha jóindulattal menne a dolog akkor sem, ezt elfogadtam persze. :)

Töltényt majd akkor figyelem hogy bio legyen legközelebb.

Spré-nél az a baj hogy itthon BAROMI kevés típus van, ha van is (sőtt a legtöbb magyar boltban alig van választék!!!), akkor 1000ml-esből kevés, a 400-600ml-esek meg nem tudom meddig húzzák, mivel azt olvastam a GBB-s fegyóknak sok gáz kell a visszarúgáshoz. Ezért akartam 1000ml-t, elsőre, de igan ahogy mondod ez lesz a próba, kíváncsi vagyok mennyit lehet ebből tölteni.
Valahol azt olvastam 60-150 tár. Én szerintem ennél a fegyvernél ami nekem van 100 alatt tippelem.

Még picit új nekem ez az egész, így a gyakorlatban, majd most letesztelem ezeket amiket rendeltem aztán utána tudatosabban próbálok hozatni majd. :)
Amúgy youtube még mindig érdekel, nézegetem, találtam pár videót, de túl sok nincs használati bemutató, vagy pár magyarázat alaktrészek hozzávalókról.

Ja és említetted a kiegészítőket, ahogy láttam ehhez a pisztolyhoz, max ővtartó meg hangtompító létezik.
Nem hiszem hogy azokat veszek.
Lézer, lámpa még érdekes lenne, de nincs az a 20-as sín a pisztoly elején.

(#25511) macilaci78 válasza Alien83 (#25510) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Coleman propán gázpalack és Madbull propán adapter. Aki komolyan tolja a GBB-t, az így csinálja. Gazdaságosabban üzemeltethető a GG-os fegyver.
Arra kell figyelni, hogy a sima PB-gázban nincs kenőanyag, ezért ezt neked kell pótolnod. Az adapteren van kis bordás lelógó valami a tű tövében erre szolgál.

1000 ml-es GG gáz, vagy 465 g PB gáz. Szerinted melyik a több?

Övtok, póttár, tárhoz tártartó, az egészhez egy fegyvertáska/-koffer idővel kelleni fog. :K Előbb-utóbb sérül a doboz, vagy kidobod, vagy más most félre teszed. A pisztolyt mégsem tarthatod a zoknis fiókban. :D Persze azért vannak még lehetőségek.

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25512) Alien83 válasza macilaci78 (#25511) üzenetére


Alien83
senior tag

Jogos amit írsz. :)
Folyamatossan fogo ezeknek eleget tenni, egyelőre örülök ha ki tudom próbálni.

De furcsa hogy ha tud szabadon mozogni a cső alapon 4-5mm-ert, akkor ez egy hangtompitónál kicsit furcsa, nem nagy baj, csak nem értem mi szüksége van erre a pisztolynak, mert amikor felhúzom hátrasiklik, de alaphelyzetbe minek kell annak mozognia? Ezt nem vágom, van rá valami magyarázat? :)
Működési elv? :)

Remélem egyre gondolunk, erre az alkatrészre gondoltam, ami a belső cső borítása.

Pl ilyen leírásokat sem találtam sehol, ezért kérdeztem tőletek, ha nem itt kérdezem, azt hinném hogy ez valami gyártási vagy összeszerelési hiba.

(#25513) macilaci78 válasza Alien83 (#25512) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ezek lőképes modellfegyverek, az igazi tűzfegyvereket másolják küllemben és működésben.
Mivel azok mozognak, ezek is. Ott a tartósságot és a könnyebb használatot, visszarúgás csökkentését szolgálják. Ha belegondolsz, megfigyeled, a táguló gáz hátralöki a szánt a lövedék irányával ellentétesen. Mivel a fegyver nem ebben a tengelyben van megtámasztva, hanem lejjebb a markolatnál, ezért ez az erővektor elcsavarja a fegyvert. Az is hozzájön, hogy szorítod a markolatot, mint állat és az emberek 80%-ának kezében a fegyver csöve felfelé mozdul, csak ritka kevesek kezében lefelé. Ezt a sokféle irányú és erősségű erőhatást kell kibírnia a fegyvernek.

A belső csövet borító csövet nemes egyszerűséggel külső csőnek hívjuk. :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25514) Alien83 válasza macilaci78 (#25513) üzenetére


Alien83
senior tag

Oks, de egy igazi rendes ilyen Berettának is a külső csöve alap normál helyzetben mozog előre hátra 4-5 mm-t amikor kézzel huzogatod? ezt látod nem hallottam nem tudtam eddig, kicsit furcsa, elhiszem hogy így kell működnie csak fucsa így tapasztalni, mert mindig azt hittem az fix. :D Vagyis hogy a belső csővel együtt van és nem csúszkál rajta. :D

Miket tud meg az ember. :)
A visszarúgás, annak fizikai része oké azt tudtam, de ezt nem. :)

[ Szerkesztve ]

(#25515) .45 válasza Alien83 (#25514) üzenetére


.45
csendes tag

Cso mozgásához: Nem normális, de ezt így kell elfogadni :D WE-nek ez a hátránya, hogy vannak kissebb minoségi hibák, továbbá nem ajánlatos elejteni a pisztolyaikat, mert konnyen tornek. De 100 dolláros kategóriában jó választás :)

(#25516) Alien83 válasza .45 (#25515) üzenetére


Alien83
senior tag

Az fasza, akkor ne nagyon dobáljak vele macskát ugye? :D

(#25517) macilaci78 válasza Alien83 (#25514) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A Beretta csöve tényleg nem mozog, de pl a Glocké igen.
Ugye, macskával azért nem játszunk airsoftot, mert nincs rajta védőszemüveg. :D Na meg állatkínzás is.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25518) kovacszk válasza Alien83 (#25510) üzenetére


kovacszk
senior tag

[link]Ezt a gázt használjuk most a legtöbben, innen olcsó és sok próbálkozás alapján az egyik legjobb.
Bb-ből ne 0.20-al próbálkozz, gázos fegyverek jobban szeretik a nehezebb bb-t 0.30 0.36 simán mehet neki.

[ Módosította: philoxenia ]

A jó kolléga nem csak igér, be is tart!

(#25519) Alien83 válasza macilaci78 (#25517) üzenetére


Alien83
senior tag

Akkor nem tudom aggódjak-e. Félek nem szabadna mozognia...:S :D

Kidobós játékhoz nem kell szemüveg. :D

Kovacszk:

Köszönöm a tippet :)

[ Szerkesztve ]

(#25520) macilaci78 válasza Alien83 (#25519) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ne aggódj... Jó az. :K

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25521) kovacszk válasza Alien83 (#25519) üzenetére


kovacszk
senior tag

A mozgás normális, szán hátrahúzott álapotban szinte csak a pisztoly orra tartja csövet, ha majd először szétszeded olajozni meglátod, ezen ne aggódj.

A jó kolléga nem csak igér, be is tart!

(#25522) Alien83 válasza macilaci78 (#25520) üzenetére


Alien83
senior tag

+ Kovacszk

Köszönöm, akkor mégsem aggódok. :DD
Ja azt lehe nem említettem szétszedtem 1x és tisztára meg van zsírozva vagy mi, szóval megy mint kés a vajban hálisten, próbalövést ahogy megjönnek a töltények nyomatok.

Érdekes a neten iszonyat megosztóak a kommentek.

Valaki szerint csak zsír, valaki szerint csak szilikon.
Valaki szerint a tárakat csak nyomás alatt szabad tárolni, más azt mondja csak leengedett gázzal szabad tárolni.
És sorolhatnám, mindezt állítólag tapasztalt sok fegyvert tesztelő airsoft játékosok bolt tulajok nyilatkozták, vagyis döbbenet, mert ha egyik-másikat egy kezdő youtuber írja akkor azt mondom egyértelmű a döntés.

Én azt választom, hogy hagyok gázt a tárban, illetve a zsír nekem kicsit jobban hangzik, mert a szilikont én max tisztításra tudom elképzelni meg a tömítésekre ugyi.

(#25523) macilaci78 válasza Alien83 (#25522) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Autóápolásban divat szilikonnal kezelni a műanyag ás gumi részeket: műszerfal, abroncs. Hosszú távon az a tapasztalat, hogy bántja ezeket a szilikon.
Aki tucatszám teszteli a fegyvereket, annál jellemzően egy adott tapusról nincs egy hosszútávú tapasztalat egyazon fegyverről.

Nálam a Marui Glock tárai nem voltak nyomás alatt tárolva, 3-4 évig semmi baj nem volt velük.
A KJW P226 tárait nyomás alatt tároltam, 3-4 évig semmi baj nem volt velük.

Tisztításkor csurgott a szilikon, de utána szárazva volt törölve és teflonzsarral vékonyan megkenve, pamut ronggyal visszatörölve a felesleg. A műagyag Glock és a fém P226 is ment.

A szilikon az airsoft WD-40-je. Semmire sem jó igazán, de mindenhova ajánlják. :D

Tömítéstechnikai szaküzletet keress magadnak, fent írtam, milyen méretű gumitömítések vannak a tárban. A zsírhoz meg valamilyen gépipari szaküzlet a jó választás. Én SKF csapágyboltban vettem gépzsírt, ami 35k rpm-ig nem csapódik le a tengelyről. Egy Systema Magnum motor forog 27k rpm-et, a többi alkatrész csak lassabb. 300 ml zsír került 1200 Ft-ba, köszöni szépen, elég. :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25524) Alien83 válasza macilaci78 (#25523) üzenetére


Alien83
senior tag

Köszönöm, egyetértünk akkor szilikon ügyben. :D

(#25525) twi452 válasza macilaci78 (#25517) üzenetére


twi452
senior tag

Azon a videón pont jól látszik, hogy mozog előre a cső ahogy visszatolja a szán :)

A kjw berettámon is mozog ugyanúgy egy fél centit legalább.

[ Szerkesztve ]

(#25526) macilaci78 válasza twi452 (#25525) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A fel-le mozgás volt az eredeti kérdés.

Éles maroklőfegyvereknél, de az airsoft pisztolyoknál is könnyű elérni, hogy "akadályos" legyen a fegyver. Ráfogsz szemből tenyérrel a csőre és picit hátratolod a szánt. A támadó jó eséllyel elsüti a fegyvert, a kakas előre lendül, de a hátrébb lévő szàn miatt az ütőszeget már nem éri el és nem lő, újra fel kell húzni. Közelharcban ez nagy előny a védőnek.

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25527) Alien83 válasza twi452 (#25525) üzenetére


Alien83
senior tag

Ja csúszkál a belső csőn, sőtt a belső cső is ha kiakasztom a szánt az is mozog előre hátra. :)

(#25528) Alien83 válasza macilaci78 (#25526) üzenetére


Alien83
senior tag

Bocs én a külső csőre gondoltam elsőre, az megy előre-hátra. :)
Amúgy ja így értem ezt a menetet, mármint a fizikai részét amit mondasz, ja logikus téma ez is, bár ember legyen a talpán aki a kezét egy pisztoly vagy puska csövéhez emeli, mert ha nem időbe nyomja hátra, akkor a golyó egy kis sebet ejt a kezén. :D

Gondolom ezek közvetlen a cső közelében komoly sebzést okozhatnak.

(#25529) Alien83 válasza Alien83 (#25527) üzenetére


Alien83
senior tag

Még annyit hogy üresen próbáltam a fegyvert, olyat durran hogy ihaj, mondták sokan hogy a hangja is nagyon élethű, de hogy ennyire, ez a youtube-os videók alatt nem nagyon jött át mikor nézegettem.
Nagyon durva. :D

///közbe rájöttem, tök ugyanaz a hang mint a játékban....érdekes, most már tudom honnan ismerős, létezik hogy valamilyen úton módon ennyire beállítanák a hangot?
Mert egy Glock-ot láttam videót pl annak hangos volt a lövése, kivehető, de nem ilyen pukkanos, hanem az ilyen fémes kattogós volt...érdekes.

[ Szerkesztve ]

(#25530) macilaci78 válasza Alien83 (#25529) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Majd ha lemégy egy lőtérre, rájössz, hogy az airsoft csak megszólalásig hasonlít az igazihoz. :D

Akire fegyvert fognak, az rendszerint elcseréli a fejlövést egy kézfejre. :K

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25531) Alien83 válasza macilaci78 (#25530) üzenetére


Alien83
senior tag

Most egy srác azt mondta többet ne nagyon lőjjek üresen a fegyverrel (ha van rá mód kerüljem el), mert tönkremehet, ez milyen genyóság már. :)

(#25532) sss válasza macilaci78 (#25530) üzenetére


sss
senior tag

Mikor először lőttem éles fegyverrel... még fülvédővel is olyan hangos volt. :Y
Ijesztő. Nem kicsit.

(#25533) kiki22


kiki22
senior tag

Sziasztok!gunfiren probalt mar valaki garanciaztatni?

(#25534) kiki22


kiki22
senior tag

Egy masik kerdes.Beszereztem egy modify kamrat a lct as val fegyomhoz.De beszereles utan az fps visszaesett 380 -rol 320 koruli ertekre .Mi lehet a problema?Kompatibilitasi gond ?Pro win esetleg jo az lct -hez?

(#25535) macilaci78 válasza kiki22 (#25534) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Az szép! :Y
A lőkép milyen? Szór mindennfelé? Felfelé tekeri a BB-t? Lehet, a gumit nagyon benyomja a kamrába és ez fékezi meg a BB-t.
A másik ötlet, hogy a nózi nem passzol a kamrához.

Vedd ki GB-ot és a csövet, illeszd össze kézben, fogd le a kamra alját, ahol a BB megy fel és fújj bele a csőbe. Ha a tömítés a gond, ilyen fps-esésnél szelelni fog. Dohányosok a cigifüsttel előnyben vannak.

Garival kapcsolatban mi a kérdés?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25536) kiki22 válasza macilaci78 (#25535) üzenetére


kiki22
senior tag

Megrepedt egy reszen a fegyo.a tusnal a hegesztes.Es elvileg ugye van 1 ev gari.Csak erdeklodnek,h ez ilyenkor hogyan mukodik.a fegyo nem esett le soha es nem is ultem ra.nozlyt is modifyre lett cserelve.

[ Szerkesztve ]

(#25537) macilaci78 válasza kiki22 (#25536) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Értem. Tehát belenyúltál, te, nem egy szerviz... Ez így szvsz garvesztés.
A fegyón van-e külsérelmi nyom? Te azt mondod, nem ejtetted le, az eladó azt monjda, nem rendeltetésszerűen használtad. Hogy bizonyítod az igazad?

Van értelme megpróbálni, egy kérdést megér, de a fentiekre érdemes számítani. Na meg saját kölrségeden küldheted visza és a gari egy teljes evységre vonatkozik, mindenre, ami a dobozban volt és magára a dobozra...

Magyarországon fegyverre nem kötelező garit adni.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25538) Alien83 válasza macilaci78 (#25537) üzenetére


Alien83
senior tag

...

[ Szerkesztve ]

(#25539) Alien83 válasza macilaci78 (#25537) üzenetére


Alien83
senior tag

Nem nyúlt bele. :)

(elnézést valamiért 2 üzenetet küldött a telefonom...:S)

[ Szerkesztve ]

(#25540) kiki22 válasza macilaci78 (#25537) üzenetére


kiki22
senior tag

Ez külső repedés .semmi külsérelmi nyom nincs a fegyon.semmi sincs elgorbulve.csak simán a hegesztesnel elindult egy repedés .ha a garancia nem sikerül tudok valahonnan gyári tust beszerezni ?

(#25541) macilaci78 válasza kiki22 (#25540) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Biztosan lehet.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25542) kiki22 válasza macilaci78 (#25541) üzenetére


kiki22
senior tag

Remeltem,h tudsz valami biztatot :-)

(#25543) DNReNTi


DNReNTi
őstag

Az ember elmegy nyaralni és egyből micsoda élet kerekedik itt kérem. :DDD

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#25544) Thome


Thome
addikt

Véleményt kérek.
Valszeg a hopup kamrám a kaksi az A&K M4-ben, emiatt nem adagol sorozatlövésnél jól.

G&G vagy G&P fém kamrát vegyek? Ezek vannak elérhető áron, 4.000 Ft a lélektani határ, többet egy kamra sem ér számomra.

(#25545) macilaci78 válasza Thome (#25544) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Guarder?

Alkudok egy CA M4-re, amit kannibalizálni fog. A kamrát el tudom küldeni, hogy kipróbálhasd.

Milyen a ROF? A tár ki tudja szolgálni? És fejjel lefelé tartva adagol rendesen?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25546) Thome válasza macilaci78 (#25545) üzenetére


Thome
addikt

Guarder eszemben sem jutott, softairt böngésztem a kamrákkal.

Gyanítom a nagy rof is közrejátszhat a bajban. 11,1-es lipo 380fps-sel párosítva.

Cyma gagyi M4-ben tesztelve 390 fps-sel, 11,1-gyel hibátlanul adagol, több tár is, szóval kitudja szolgálni a 11,1-et. Ugyanezek a tárak ebben "lő, lő, lő, lő, nem lő, lő, lő, nem lő, nem lő, nem lő, lő, lő, lő, nem lő"-t produkál, kb.

A kölcsön kamrát megköszönném ha úgy alakul, de majd előtte a Cyma kamrát átteszem, de már csak holnap délután. Illetve a fejjel lefelét is letesztelem.

Illetve, imádkozom hogy a kamra legyen a ludas, mert ha nózi, akkor cseszhetem az egyedi A&K Bore up miatt.

(#25547) macilaci78 válasza Thome (#25546) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Bore up nóziból is van választék.
A rofot pedig az akkufeszen kívül a motor fordukata és az áttételek befolyásolják.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25548) Thome válasza macilaci78 (#25547) üzenetére


Thome
addikt

Na igen, de AnK-nál valami egyedi marhaság van, ami semmivel sem kompatibilis.

A fogaskerekeket meg motort nem cserélném le, mert annyiból szabványosítani tudom a "bore up" rendszert.

(#25549) macilaci78 válasza Thome (#25548) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Review alapján az A&K M4 egy teljesen hétköznapi M4, úgy a hop up, mint a GB.
Bore Up-nál divat a fél fogazású dugattyú, amihez külön fogaskerék is kell, de a ehhez is lehet kapni alkatrészeket. Van bore up hengerfejhez bore up nózi.

Na, megcserélted a két fegyverben a kamrákat?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25550) Kobe válasza macilaci78 (#25549) üzenetére


Kobe
veterán

ez csak részben igaz, a PJ M4-eknél viszont lehet eltérés elég sok dologban (hopup, bore-upos cilinder, csapágyazott dugattyúfej, vezetékek, motor), ugye a PJ az gyári, de TG által átbuherált A&K (de szép mondat lett, már csak az FBI, CIA, YMCA stb mozaikszavak nem kerültek be, minden más kb igen :D )

A poán ugye, hogy a TG nem mindegyik A&K t logoztatta át, főleg az elején.....bár azt nem tudom, hogy ez még az újfajta, tuningolt belső előtt, vagy után volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.