Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31001) stultus78 válasza #56573440 (#31000) üzenetére


stultus78
tag

Alu... na látod ezt nem is figyeltem. :DD

(#31002) stultus78 válasza macilaci78 (#30999) üzenetére


stultus78
tag

Egy 1100 as lipó akkor elég neki?

(#31003) oliwire válasza macilaci78 (#30997) üzenetére


oliwire
őstag

Ez is hasonló: [link]

(#31004) macilaci78 válasza oliwire (#31003) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Igen, ez adta az ihletet, miután kettőt is szétlőttem sima green gas GBB pisztollyal. ;]
Ha gondolod, a romokat felajánlom, ha még nem dobtam ki. A célokat beszkenneltem...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#31005) macilaci78 válasza stultus78 (#31002) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ezen a szinten 1 mAh >= 1 lövés.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#31006) oliwire válasza macilaci78 (#31004) üzenetére


oliwire
őstag

Az a gond, hogy én is szétlőttem már egyet :DDD , úgy érzem ez tényleg egy DIY féle projekt lesz :B

(#31007) kinghaxor válasza #56573440 (#31000) üzenetére


kinghaxor
aktív tag

Van ahol van esetleg valami bővebb információ, hogy pontosan mik is a különbségek a 904, 906, 907, 908 között? A 904 műanyag testes azt tudom. A 906-tól felfelé a tus kinézetén kívül milyen különbségek vannak? A 906 spiáter testes lenne a 907-8 meg alu? Vagy már a 906 is alu testes lenne? Van itt valakinek esetleg tapasztalata 906-os széria valamelyik darabjával? Érdekelne az anyaghasználata.

(#31008) DNReNTi válasza stultus78 (#30998) üzenetére


DNReNTi
őstag

Hogy a tokbe veszodik el egy airsoft fegyver? :D
Amugy ezek a belepo DE replikak tenyleg ar-ertek bajnokok. Epp ma voltam Rocko mesternel, o is epp ezeket emelte ki - illetve az Arcturus, de az egy picivel fentebb van arban szerintem, illetve nincs elektroika.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#31009) Coccolino_O válasza kinghaxor (#31007) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Full fém v. "bármi" fém nagyon jól esik a kéznek, meg jó a súlya, amíg bele nem vered valamibe/valakinek a fegyverébe és jönnek az első karcok, amik már nem fognak annyira jól kinézni. Nyilván én CQB-ból indulok ki, mert én csak beltéren játszom, de múlt héten pl. sikeresen lekoptatták a zsír új traceremet, mert Sonic módjára rohangálnak, meg egy kisgyerek koncentráció képességével rendelkeznek egyesek. Speedsofteres volt. ;]

(#31010) DNReNTi válasza Coccolino_O (#31009) üzenetére


DNReNTi
őstag

Szerintem a karcok, sebek, kopas jol all egy replikanak - mondjuk en eleve a mocsokban jatszok :D Az AK-m ugy nez ki mint amit a kukabol huztak elo (szandekkal), de az M4-em langrejtojet is sikerult mar letorni, a hicapa-n sem sok festek maradt, de volt olyan pisztolyom amit az elso jatekon romma tortem... :DDD

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#31011) #56573440 válasza Coccolino_O (#31009) üzenetére


#56573440
törölt tag

Nekem pl bent pont hogy a könnyű cuccok jöttek be, sokkal gyorsabban lehet azzal dolgozni, jó helyre kell járni cqbzni es nem futnak neked ;]

(#31012) Coccolino_O válasza #56573440 (#31011) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Igen, soha nem felejtem el, amikor a legelső játékaim egyikén, a 3 kilós cyma ak-74-el végignyomtam egy teljes napot, a végén már el akartam dobni, csak ne kelljen többet cipelni. :DDD

Igen, a műanyag nem adja vissza az esetek 99%-ban az igazit, viszont nagyon kényelmes, legalább a fegyver súlya nem fáraszt, nekem pont elég az a pár óra/egész napos rohangálás. Délután 3-4 fele már én sem szoktam futni, gondolhatod. ;]

(#31013) rudiii válasza DNReNTi (#30993) üzenetére


rudiii
csendes tag

Ajjaj, SRS?! :) Akkor a ma már tapizás nap van. :D Azért azzal is lesz még munka. Biztos vagyok benne rengeteg idő, energia van egy pár perces vidóban is, de milyen jó lesz majd neked is pár év múlva vissza nézni. Nem beszélve, hogy megnéznék majd mit tud egy SRS a te kezedben. ;)

Mennie kell sajnos ssgnek. Van egy szabályom mióta játszok. 3 puska, 2 pisztoly. Első prio vas amivel lényegében mindig játszom, második régi szépen rendbe rakott kicsit pimpelt vasam ha elsővel mégis gond lenne, a harmadik egy olcsóbb, nem költök rá, szoba dísz, nem sajnálom kategória amit mindig szivesen adok oda akit elhívok játék vagy valaki új embert hoz és neki. Ezek nevesítve egy mtw, gg arp9, cyma tommy gun természetesen dobtárral. :B
Ebből már tudod, hogy az új szerelem fél éve hpa. Csak ezzel fórumra nem mész nagyon mert nagyobb boszorkány üldöztetést kapsz álltalában mint "a srác" aki beír, hogy tegnap kezdtem airsoft, snipert akarok, 100m t lőjjön és 40ezret szán rá. :D

Másik hsz-ed el teljesen 1et értek. Jó ideje azt olvasom, hallom legtöbb helyen, hogy legjobb ár\érték kezdő vegyver Arcturus márka, de DE 1es puskái is hasonlók például sokat látom TWG n szereplő M904E-et.

(#31014) rudiii válasza Coccolino_O (#31009) üzenetére


rudiii
csendes tag

Nekem is ez a tapasztalom. Álltalában minnél régebb, de inkább többet játszaik valaki szépen elkezd haladni a praktikusság irányába. Az elején uhh minnék igazibb érzetét adja és tényleg egy 4 kilós fém, acel már kicsit életérzés. Meg EBB mert milyen f@sza már, hogy csattog. :D Aztán idővel inkább minnél kisebb, könnyebb, halkabb legyen hiszen ugy az a "teljesítmény".

Replika kopás szerintem menő. Használtan nem vennék leharcolt puska, de ha az én kezem alatt kopik meg azt szeretem. Autentikusabb, jobban néz ki és a sok élmény harci sebek csak jobban össze kötnek vele. :'D Kívül sose tisztítom meg őket. :D

(#31015) Coccolino_O válasza rudiii (#31013) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Nekem arra kell jó tanács/megoldás, hogy ne akarjak mindig újabb fegyvereket venni a meglévők helyett. Múlt héten pont olyan helyre mentem, ami airsoft bolt is, gondolhatod. P90/UMP/AKS-74U/G36C/UMP mind kézre állt, a törpe m4-ek hadseregéről nem is beszélve. Mindig az kéne, ami éppen nincsen, tipikus. Nagyon nehéz úgy eljönni onnan, hogy nem hozok el semmit. Vettem egy TM Glock 17-et, de az már ezer éve tervben volt, soha nem volt gázos pisztolyom.

#31014: Persze, ugyanez nálam a "felszerelés" kérdése. Vettem kamuflázsos ruhát, rohamsisakot, aztán rájöttem, hogy teljesen felesleges, küldtem vissza mindegyiket. Számomra a civil ruha is megteszi, van egy taktikai mellényem, meg egy egész fejet/arcot takaró paintball maszk, ennél többre nekem nincsen szükségem. Úgy öltözök mint egy speedsofteres (csak a színes GG ARP9 hiányzik), de viszont nem szoktam ész nélkül rongyolni mindenhova. ;]

[ Szerkesztve ]

(#31016) #56573440 válasza Coccolino_O (#31015) üzenetére


#56573440
törölt tag

Az a vicc hogy cqbn minél rikitobb a ruha annál jobb... A saját csapat kevésbé lő hátba amióta pink eccarvu vagyok...

Feketében többet kaptam tőlük mint ellenfeltol...

(#31017) rudiii válasza Coccolino_O (#31015) üzenetére


rudiii
csendes tag

Szerintem itt mindenki pontosan tudja miről beszélsz. :) Bár ehhez nekem még boltba se kell menni elég oldalakon nézelődni. :D Használd az én megoldásom. Így bármikor vehetsz egy új csúzlit,
DE
ha egy jön, egynek mennie kell.
Én pénzkidobásnak érzem, ha porosodik sose használom. Akkor tényleg csak áll benne a pénz. Mostanra ma már egy drágább csúzlira is beruháztam mert tudom, hogy nem tervezem holnap abba hagyni ezt a remek hobbyt és idén is márciustól dec közepéig elmegyek havi 3-4 játékra ha tehetem. Így idővel úgy érzem vissza hozza az árát számomra az élmények által. :) És minnél többet és minnél tovább használom annál inkább érzem, hogy egy olyan beruházás volt ami megérte és kevesbé vagy nem sajnálom az akkor ráfordított anyagit.
(Sajnos az én arp-m nem színes, hanem tiszta fekete szóval hiába próbálkozol. ;) )

[ Szerkesztve ]

(#31018) rudiii válasza #56573440 (#31016) üzenetére


rudiii
csendes tag

Ahogy olvastam egy (lehet csak számomra) kicsit hozzá kapcsoló téma jutott egyből eszembe. Ugye a játékok egy nagy része karszalagos. Sajnálom, hogy legtöbb játékon elég az egy szalag és azt még nem is kötelező domináns kézre tenni. Rengeteg baráti tűzet generál, rosszabb esetbe konfliktust. Én mindig 2 karra teszek és első sorba pont azért, hogy csapattársaim könnyebben be tudjanak azonosítani. Szóval adom a pink cuccod. :D

(#31019) DNReNTi válasza rudiii (#31013) üzenetére


DNReNTi
őstag

Egy MTW-m nekem is lesz egyszer. :D

Amugy en is igy adtam el az SSG10-et, gyakorlatilag egy kis rakoltessel lett belole egy SRS - kinvacsi vagyok ra, de ugy alapbol nem vagyok oda erte. Erzelmileg el vagyok kotelezve az SSG24-hez. :DDD Azert ez is meg fogja kapni a torodest, jonnek bele a Faceless upgradek (bar az Rhop mar most is az), magpul grip, SB hangtompi, meg kap egy festest. Ha majd ezek utan jol viselkedik, akkor maradhat.

A videokkal kapcsolatban azt szoktam mondani, hogy 1 perc video - 1 ora szoszoles. Minimum. :)

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#31020) Coccolino_O válasza rudiii (#31017) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Nem tudom, én azt érzem, hogy minnél drágább egy fegyver, annál nehezebb használtan eladni. És ez Anglia, feltételezném, hogy az embereknek itt több pénze van általánosságban véve, mint otthon.

Vettem ASG EVO Scorpion-t még anno, ráadásul a 2020-as változatot, pót tárak, evo-s szíj, el tudod képzelni, mennyit pénzt költöttem el, el tudtam adni a töredékért, lőttem vele kb. háromszor... Ezen a ponton már úgy vagyok vele, hogy veszek olcsóbb fegyvereket, használom őket valameddig, esetleg szétbontom, belerakok jobb alkatrészeket, utána tovább adok rajta, de az meg abszolút nem éri meg anyagilag, se idő szempontjából.

Teljes mértékben paradoxon, de nem vennék használt fegyvert ismeretlentől, mert nem ismerem az előtörténetét, pedig pénz szempontjából az lenne a legjobb megoldás, feltételezve, hogy nem nálam megy tönkre.

[ Szerkesztve ]

(#31021) rudiii válasza DNReNTi (#31019) üzenetére


rudiii
csendes tag

Behalok. :D Most szereztél egy SRS, de már tudod, hogy egyszer lesz egy mtw. :D Úgy érzem te akkor kezdhetnél egy társasági beszélgetést úgy, hogy: Sziasztok DNReNTi, airsoft függő. Köszönjük tappsoljuk meg. ;) De inkább ez meg ilyenek mint más egészségkárosító szenvedély dolgok én azt mondom. :) Azért ha szétkapod meg csámcsogtál rajta picit szívesen fogadjuk első tapizós képek, élmények mint anno A1 nél. :) Mtw ről nem irnék most, mert csak nyáladzanék itt és aki meg ismeri tudja mit tud egy ilyen. Neked aki ilyen jól szerel csúzli lehet nem is való. Se motor, se vezetékek hada, se gearbox fogaskerekek..stb nem lenne mit mókolj rajta. :D :D ;)

(#31022) rudiii válasza Coccolino_O (#31020) üzenetére


rudiii
csendes tag

Igen igazad van. Használt zsákba macska, ha nem ismerőstől veszed nem tudod előéletét nem beszélve rejtett hibákról. De ha nem háromszor lőttél volna vele hanem 20x-40x annyit vele lehet más utóérzésed lenne. :\ És igen valamennyit mindig bukik az ember ha túlad valamin, de ez az amit ki kell, hogy pótoljon az élmény amit addig szereztél, éltél át vele amíg megvolt. :) De ha az van amit mondasz nálad, még akkor is jobb mint ha rajtad rohad, ha érted. Én vásárlásnál amennyire lehet előre szoktam számolni majd túl tudok e adni rajta úgy ahogy szeretnék. Például mikor sniper vettem nyílván rengeteg tényező és eshetőség szóba jött minden téren. És akkor már ha picit is, de számoltam azzal egy ssg-t bármikor hamarabb elvisznek mint1 vsr,jg,m24 vagy bármit amiben minden kicseréltek és még lehet op is, de kitudja hogy passzol benne éppen minden. Nekem nem a brand volt a lényeg nem azért vettem, de soknak elég az, hogy novritsch. :S Mtw nél bazáron megnéztem hány hpa puska van eladó 2 volt, mind2őt felhívtam érdekelt csak a regulator. Mind2 már tuladott mindenen és az 1ik egy ilyen vulcan minigun volt 3 kiloért amire én azt mondtam volna itthon ez tuti nagyon sokáig nem viszik el. Így úgy számolok ha egyszer megválok tőle, azt korrekt áron tehetem és viszonylag hamar elviszik. Arp9emet mondjuk használtba vettem 45ért, mondjuk ráment egy 40es még. Új ára most 70 körül, igen itt nem oylan jó a matek ha majd megválni szeretnék tőle, de ha azt nézem 2 évig nyúztam megannyi játlékon és imádtam-om rengeteg élménnyel gazdagított. Azért tartotottam meg másodlagosba. Tényleg minden játékon megdicsérte valaki ismeretlen pár szóba (9milis tárak, tárfészek meg nem standard mp5 kinézet,) nem egy tucat így itt se félek ha meg kell válni majd tőle.
Rengetegen mondjuk azért nem tudnak szerintem megvállni replikájuktól olyan arért amit tényleg megérdemelne mert le van festve. Sokszor ocsmányan, de ha még szép is a szép relatív mindenkinek.

(#31023) DNReNTi válasza rudiii (#31021) üzenetére


DNReNTi
őstag

Sokan vagyunk ilyen gear "fuggok". Nalam meg egeszen turheto ez a szint - szerintem. Korabban halmoztam a cuccokat, mostmar inkabb adom-veszem. Volt olyan fegyverem, amit megvettem, mert akcios volt, soha nem volt jatekon, egy az egyben ugy adtam el, ahogy megvettem. :) Van amit romma hasznaltam, van amit szenne tuningoltam, es van amit remelhetoleg sosem adok el (SSG24 es a Cyma AK-m :D). Egyebkent jelen pillanatban 2 AEG, 2 rugos sznajpor, 1 gazos es 1 CO-s pisztoly tulaja vagyok. Ismetelten - szerintem - ez egy telljesen "atlagos" arzenal.

Ismerek olyat aki az AK-jara eredeti, elesre valo kiegeszitoket vesz, de olyat is lattam, aki eles Kar98-at "restauralt" es epitette bele az SSG24 belet. Vagy van aki eles fegyverre valo optikakat hasznal, ezek egyenkent is tobb szaz euros upgradek. Jo nalam is van Magpul grip, az is elesre valo .. de az 25 euro. :D

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#31024) Coccolino_O válasza DNReNTi (#31023) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Nagyon rá voltam függve, hogy beöltözzek katonának meg kommandósnak fiatalabbként, de ahogy öregszem, úgy kezdtem elengedni ezeket a dolgokat, pulóver+farmer is megteszi, ezen a ponton. Viszont egy szürke repeszmellényt egyszer biztos fogok venni, az csak szimplán annyira jól néz ki... :B

(#31025) Atke


Atke
senior tag

Összeraktam a "DMR/Carbine" Mk23-amat, kész nincs még, de elvileg 70+ -on lehet puttyogtatni vele .40-essel. Lehet veszek majd .45-ös BB-t, meg egy novi TDC-t (vagy megerőszakolom az értékrendem és Stalkert vagy Hadront) és akkor lehet hogy megy ez feljebb is. Nekem tetszik,de csiszolás és festés kell még neki

(#31026) Coccolino_O


Coccolino_O
őstag

Bárkinek van tapasztalata P90 tárakkal? Fôleg 68 és 170 bogyós, érdekelne, hogy normálisan adagolnak-e. Illetve elférnek-e 9mm/mp5-nek szánt zsebben v. venni kell hozzá külön? Köszi.

(#31027) macilaci78 válasza Coccolino_O (#31026) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Réges régen a csapatban volt 1-2 P90, jellemzően Marui. A 68-as tárakkal nem volt semmi gond, nagyobb kapacitásúval nincs tapasztalat.
A high cap értelmes kialakítású, nem zörög. A rugó megfeszítésével egy lapka tolja hátra a BB-t és így nem marad szabad tér a tárban.
Az Mp5, UMP tárzseb kicsi hozzá, szélesek a P90 tárak. Kb egy G3/AK tárzseb keresztmetszet kell neki, de a G3 tár hosszának a duplája.
Gyakorlatilag a dupla P90 tárzsebben elfér a nagy palack green gas, vagy egy literes henger alakú kulacs.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#31028) Coccolino_O válasza macilaci78 (#31027) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Értem. Amit olvastam, az alapján nagyon hosszúak és ormótlanok azok a tárak, legalábbis, a többihez képest.

Piszkálja a fantáziámat a cyma p90, viszont minőségben, meg a marui biztosan jobb lenne. A TM High Cycle P90 meg már a zöldes színe is miatt is megérné, viszont az meg 300 font. Nem vagyok benne biztos, hogy ki akarok lapátolni még egyszer annyit egy fegyóért.

[ Szerkesztve ]

(#31029) macilaci78 válasza Coccolino_O (#31028) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Az biztos, hogy molle rendszerű állított tártatót mellkason előre nem akarsz tenni. Combpanelen van legjobb helyen szerintem.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#31030) DNReNTi


DNReNTi
őstag

A Toy Wars Armory podcast mai epizodjaban szo van a videoimrol - ha esetleg barki szamara erdekes lehet, akkor [itten megtekintheto]. Jofejek a sracok, hogy reagaltak a felkeresre.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#31031) #56573440 válasza DNReNTi (#31030) üzenetére


#56573440
törölt tag

Pont akartam reggel írni hogy ez te vagy? De akkor ja :DDD

(#31032) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Felmerült egy kérdés: Marui Gen 3 Glock és tracer házassága. Van valakinek tapasztalata?
Ugye, a mozgó külső cső nem barátja a plusz súlynak, de elég lehet-e a gyári műanyag cső fémre cserélése?

Alternatíva lehet az AAP-01, amivel az itteniek közül blackrulz fórumtársnak van a legtöbb tapasztalata. A tár Marui Glock rendszerű, de a gázkiömlő gumi tárajakban van különbség.
Még a Novritsch Glock SSP 18 lehet alternatíva: Glock, fém, menetes külső cső és szán és a külső cső a fix.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#31033) #56573440 válasza macilaci78 (#31032) üzenetére


#56573440
törölt tag

Ne is agyalj rajta, aap. Nem kérdés. Ha az elsutot kicsereled acelra cct pl gyárt hozzá örök élet kb. Gazkiomlo valóban az egyenes kell a tárba, de bakker gyári gumival 40-50m celzottan megvan...

Meg minden is van hozzá...

(#31034) macilaci78 válasza #56573440 (#31033) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nem az én kérdésem. Nekem személy szerint a Glock klasszikus formája jobban bejön, mint az AAP-01. De mindentől függetlenül: pisztoly, tracer, fegyverlámpa, molle rendszerű tok, tokhöz öv-adapter. Ha ez összeállna egy szettben, akkor már fontolóra venném az árát.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#31035) Coccolino_O válasza macilaci78 (#31034) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Rengeteg olvasás és kérdezgetés után azt mondanám, hogy menetes külcső cső nélkül, alap glock szenvedés lesz, tracer és hozzá való tok szempontjából.

Ugye megvettem a TM Glock 17-et, gondoltam, majd rakok rá SAS kit-et, amit meg is tettem, azonban a tokom nem támogatta az ötletet. Ez egy Warrior Assaults Systems univerzális tok, amiről azt kell tudni, hogy lámpát nem fogad, mert ott a szerkezet helye, ami megfogja a fegyvert a sátorvas körül, viszont én úgy gondoltam kép alapján, hogy jó lesz az, lesz még hely hozzá. :DDD Nem lett az, szóval a SAS kit ment vissza Japánba (UK-ban lehetetlen beszerezni, mint szinte mindent ezen a ponton), ezelőtt még megkérdeztem a Kydex Customs céget is, hogy nekik a sima v. a lámpás tokjuk a SAS kittel jó kombó lesz-e és azt mondták, hogy felejtsem el. Szóval vettem egy AAP-01-et, a glock-ot meg eladom (pedig imádom őket).

[ Szerkesztve ]

(#31036) drzozo válasza macilaci78 (#31034) üzenetére


drzozo
senior tag

Az SSP18 pont tud ilyet. Most vettem én is egy komplett szettet.

Rámegy minden is, ráadásul gyorstokkal.

[ Szerkesztve ]

(#31037) macilaci78 válasza drzozo (#31036) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Mivel majdnem szomszédok lettünk, megtapogathatom valamikor? :B

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#31038) drzozo válasza macilaci78 (#31037) üzenetére


drzozo
senior tag

Menetközben átköltöztem a 13. kerületbe, de természetesen megmutatom, amint visszakapom (remélhetőleg a héten, mert vasárnap már csapatni akarom) Csukás Petitől.

Kapott dotot, lámpát, plusz egy ilyen gyors holstert és adaptert.

Aztán nyáron kap egy ilyet is. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#31039) DNReNTi válasza drzozo (#31038) üzenetére


DNReNTi
őstag

Az a karabajn kit eleg szekszi :U

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#31040) Coccolino_O


Coccolino_O
őstag

Van bárkinek tapasztalata kézigránátot illetôen? Beltérre kellene. Ahogy láttam, ebbôl is van pár változat, a legolcsóbb, legalapabb is megtenné. Nem kell bb-t szórnia, elég ha durran és újrahasználható. Köszi.

(#31041) DNReNTi válasza Coccolino_O (#31040) üzenetére


DNReNTi
őstag

Szerintem ez most az ultimate budget kategoria: [link]
Rugos, BB szoros, ujrahasznosithato, es alig 5k.

En amugy ThunderB-t hasznalok, anno az volt a "legalja".

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#31042) #56573440 válasza DNReNTi (#31041) üzenetére


#56573440
törölt tag

Vettem kettőt anno de sajna szethullott elég laza használat mellett is fonixben ahol azért elég óvatosan dobalhattam...

Coccolino: pukkano ujrahasznalhato es olcsó nincs... Az alpha tec hex lehetne jó, csak nem olcsó, van emlékeim szerint ami 209-es csappanyuval - primerrel megy csak azt meg itthon tilos civilnek venni mert a fegyver törvény egy vicc. Meg lehet mokolni hogy egyen mást is de na. Cserébe csavarod, dobod, csavarod dobod 6-ig jó vagy...

Szerk: van 9 mm R/.380 R kompatibilis verzió is olyat könnyebben kapsz itthon is.

[ Szerkesztve ]

(#31043) N€T0X|N válasza #56573440 (#31042) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Vettem kettőt anno de sajna szethullott elég laza használat mellett is fonixben ahol azért elég óvatosan dobalhattam...

Az enyém még bírja. De nem nagyon használom újabban, mert hiába üvöltök, mivel nem durran, nem veszik észre és szobába lépés után csak pofánlő mindenki (értsd: a randomok legalábbis). "Hát nem történt semmi." Mondom nézd már meg mi van a földön, elműködött, mert szét van nyílva - ráadásul üresen nem is szoktam eldobni, pedig elméletileg főnixben úgy is szabályos, de mindig tele van. Szóval ezt emiatt nem/sem ajánlanám nagyon.

[ Szerkesztve ]

Sent from my keyBoard

(#31044) DNReNTi válasza #56573440 (#31042) üzenetére


DNReNTi
őstag

Ahh jo tudni. Nekem nincs, egy ismeros vett par honapja, de meg nem panaszkdott ra. A thunder nekem perfekt amugy, csak nem mindenhol engedik. Thx MASZ. :D

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#31045) DNReNTi válasza N€T0X|N (#31043) üzenetére


DNReNTi
őstag

A granatozasbol tobb vita van mint talalat. Nekem ez a tapasztalatom. :D 4 eve vettem vagy 25-30 hejjat a thubderhez, a bo fele meg megvan. :D

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#31046) Coccolino_O válasza #56573440 (#31042) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Rendeltem párat, amit Dnrenti ajánlott, megnézzük, hogy meddig bírja.

A fő problémám, hogy azok a fajták, amik közül te is ajánlottál egyet, abból 3 darab 130 ezer forintnál áll meg. Alapvetően azért nem keresek rosszul, de azért én sem vagyok ennyire eleresztve, meg nyilván van az a szint, amire én is azt mondom, hogy nem vagyok hajlandó annyit kilapátolni xy dologért.

Van esetleg valami olcsó alternatíva, ami egyszer használatos lenne? De akkor inkább durranjon, ahová szoktam járni játszani, ott 5 méteres körzetben fedezék nélkül mindenki hal, a marshall-ok különösképpen oda szoktak figyelni (erre is), meg alapvetően normális emberekkel szoktam együtt lenni, szóval ebből nem lesz probléma. Szerintem itt 9mm/209-es legális(engedélyezett), de utána kell néznem (Anglia).

[ Szerkesztve ]

(#31047) DNReNTi válasza Coccolino_O (#31046) üzenetére


DNReNTi
őstag

Egyszer hasznalatosnak szvsz a ThunderB orok klasszikus. Persze lehet van mar valami modernebb alternativa. A granat maga ujra es ujra felhasznalhato, csak a CO-t es a kulso boritast kell cserelni. Ez alkalmankent kb 6-700 Huf talan. Hatalmasat szol, viszont eleg kiszamithatatlan az elmukodese.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#31048) #56573440 válasza Coccolino_O (#31046) üzenetére


#56573440
törölt tag

Blank itt is játszik, csak primer nem. Egyébként meg minek három, bármikor újra tudod tölteni, es van megint 6 dobasod... Nem tudom milyen játékot játszotok, de a 3 hex az nálam 18 dobás l, ha annyival nem tudsz atsetalni a palya másik oldalára akkor oda nem kell több gránát ;]

(#31049) emre válasza Coccolino_O (#31040) üzenetére


emre
veterán

Ennek a csoportnak tagja vagy: Airsoft Fegyverképek (Optikai tunning és egyéb érdekességek) ?
A videót, képeket nem linkelem.

Március 13, Ádám Breuer írása:

Nem, nem optikai tuning. Inkább érdekesség, teszt van a porondon, következő műsorszámunkban gránát vélemény, leírás lesz olvasható.
Kimera JR 2
Kimera JR 3 Ultra Sonic
Airsoft Innovations Cyclone
3 gránát, 2 típus, 1 cél. Szobák pucolása. 🙂
Kimera JR 2 ♦️
Terít, de inkább 180 fokban, legtöbb esetben. Egyszerű mint a faék, széthúzása nehéz, de nem teher. A gàz egy nagy csapágy golyót tart a helyén, emiatt gáz tartása kb 1-2 napot bír. Ez nem egetrengető probléma. Cserébe masszív, robusztus jószág. Szétszedhető teljesen. Por, konfetti, BB, cigicsikk, tehetsz bele bármit, ami belefér. A gáz töltése a felső fél alján történik. Tűri a hideget. Minden BB útra kél belőle.
Kimera JR 3 Ultra Sonic 🖲
Nagyon szépen terít, elègedett vagyok az újításokkal. Könnyen szétjön, gàz töltése felül, külön porton pörténik. Opciókènt jöhet hozzá az ultra sonic core, ami lényegében több BB-t fogad be, red gázzal is hajtható. Molle tartót is kapni ehhez a típushoz. Felső része fix, nem szétszedhető. 3-4 napot bírt itt a dagi csapágy gáz szigetelése. Türi a hideget. Minden BB útra kél belőle.
Airsoft Innovations Cyclone 🧨
Gyönyörűen terít, a három közül a legjobban. Elsütés után komplikált az újratöltés, sok a tömítés, tili-toli. Billenő rugós szeg gondoskodik a szelep lemyomásáról. Hàtránya, hogy gyenge a konstrukció. 3 fő elemből áll, legalább ennyi darabra is képes széttörni, pláne hidegebb időben, vagy keményebb felületen. +5 fok körül már engednek a gyári tömítések, az alatt már fagy a szelep, O gyűrű is. A BB kapacitásának (100db) a negyede bent marad. Nagyon fázós jószág.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#31050) Coccolino_O válasza #56573440 (#31048) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Közben leesett, hogy ezeket a fajtákat lehet csavargatni. 3 tényleg túlzás ebben az esetben.

Gránátra is csak azért vagyok ráállva, mert ahol tag vagyok, ott szinte lehetetlen ránézni valakire a mások oldalról, annyira elônytelen poziból kell támadni és jó lenne kimozdîtani az ellenfelet legalább arra a pár màsodpercre, plusz vagàny dobálozni. ;]

Dnrenti: Pénz szempontjából nem tudom, hogy megéri-e. Azért csak kell venni a co2 patront meg a héjakat is, plusz angol fórumon nem îrtak túl jókat róla, fôleg ami a szerkezet tartósságát illeti.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.