Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15001) Xaels válasza macilaci78 (#15000) üzenetére


Xaels
félisten

CQB-n a MASZ2010 szerint nem 350 a felső határ ha csak épületben van a játék?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#15002) 3RROR válasza Xaels (#15001) üzenetére


3RROR
aktív tag

350-400 között egyeslövés van.400 fölött nem lehet bemenni mivel az már mesterlövész/DMR kategória.

[ Szerkesztve ]

(#15003) Xaels válasza 3RROR (#15002) üzenetére


Xaels
félisten

Ááá, leesett :DDD Tehát akkor ha egyes lövésen használom akkor a HK416-al is mehetek CQB-ra?

Szerk.: szombaton játék előtt chronozás volt mert 400 volt a felső határ a játékon és 379-385 volt a két mérés.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#15004) 3RROR válasza Xaels (#15003) üzenetére


3RROR
aktív tag

ha 350 és 400 között van akkor igen.

(#15005) macilaci78 válasza Xaels (#15001) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A MASZ 2010 egy szép elmélet. Több helyen a félreértések elkerülése végett épületben kategorikusan tiltva van a sorozatlövés.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#15006) szbalogh válasza Xaels (#15001) üzenetére


szbalogh
őstag

De.
• Belterekre, rövid lőtávolságokra korlátozott játék: maximális torkolati energia 1.1 Joule (350 fps) és RÖVID sorozatlövés engedélyezett! Maximum feletti fegyverek TILTOTTAK!

• Épületharcot mellékesen tartalmazó játék: beltérben és annak 10m sugarú körzetében maximum 1.5 Joule (400 fps) és KIZÁRÓLAG egyes lövés engedélyezett! Sorozatlövés csak a 10m zónán kívül, épületre- vagy abból kifelé tüzelve adható le.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#15007) Xaels válasza szbalogh (#15006) üzenetére


Xaels
félisten

Akkor még is csak jól emlékeztem. Különbséget tesz a csak épületben és a részben épületben vívott játék között.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#15008) stefanitsr válasza macilaci78 (#15005) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Jah, ez sajna így van pedig ugye van és volt is gyorsrugó cserés cuccom 330 fps körül. Meg pl a cyma glock18c sem rossz épületben nagy tárral, azt sem engedik sorozatot lőni...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#15009) macilaci78 válasza stefanitsr (#15008) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Az egész a szabálytalankodók és a vélt sérelmeik miatt hőzöngők miatt van.
Mi próbálkoztunk olyannal is, hogy fegyvertalálat esetén csak a fegyver esik ki, másodlagos fegyverrel folytathatja a harcot, de ez sem vezetett sehova. :(

G18C-ből a GBB is faintos. :) Amikor a földijeim már a játékban először meghallották a burst hangját... ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#15010) stefanitsr válasza macilaci78 (#15009) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Persze, a CQB fejezethez tartozó teljesítmény függő sorozat megkíván egy bizonyos fegyelmezettséget, higgadtságot és érettséget úgy a szervezőktől mint a játékosoktól, hasonlóan a shotgunos példához.

Érdemes egyébként némelyik nagyobb létszámú tököli játékra elnézni, egy jó rutinos játékos igen gyakran tud nagyon nagy meglepiket okozni a pl állóháború kirobbantására hajlamos gamerek között.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#15011) macilaci78 válasza stefanitsr (#15010) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ez az, szólóban történő hentelés unalmas. Ez egy csapatjáték, ami nem abból áll, hogy én leszopatom az ellenfél csapatát. ;]
Az utolsó köröket úgy játszottuk, hogy egy nyugalmazott rendőr, egy kopasz kiskatona és jómagam a 10 fős ellennel szemben. Így voltak egyenlőek az erőviszonyok.
CQB: volt egy épület a pályán, alig vártam az épületharcot. A 3. körtől kezdve be se mentek az épületbe. :O ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#15012) stefanitsr válasza macilaci78 (#15011) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Ó, véletlenül sem arról van szó, hogy egyedül teszed.

A két állóháborút vívó félből a saját csapatod ott levő tagjainak élére állsz és legjobb tudomásod szerint megmozdítod őket. Páratlan élmény. + ugye tökölön a beugróért szoktak osztogatni piro gránátokat is, nem is akárhogy színesítik ezek a kis vackok a játékélményt pláne állóháborús cqb során.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#15013) ClayMore válasza macilaci78 (#15011) üzenetére


ClayMore
aktív tag

csak ehhez az kell h tudjanak együtt dolgozni. épületen belül vagyunk ketten. kívülről épület sarkához ér egy db ellen. nem tudok kifordulni, mert akkor egyből lelő. ellenben azzal h ki-ki dugom az orrom ott tudom tartani.
mutogatom a másik srácnak, hogy én itt tartom a sarkon ő addig kihajolhatna az ablakon és seggen lőhetné a srácot, mert úgy is rám figyel. olyan activity-t lenyomtam neki és nem értette. pedig tudta, hogy ott van a sarkon vki.

Ellenben van akikkel ugyan akkor gondolok ugyan arra. szinte mondani se kell olyankor h mit kell csinálni.

[ Szerkesztve ]

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#15014) stefanitsr válasza ClayMore (#15013) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Viccesmód a legjobb játékaimként azokat idézem fel, ahol egyedül ismeretlenként csapódtam egy egy ott levő csapathoz vagy spontán egy rajba kerülő emberekhez, pl tökölön az operation scimitar esetében.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#15015) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Lesz Szegeden eladó CA M14 DMR póttárakkal (mid cap), távcsővel, táskával, miegymással.
Részletekkel hamarosan szolgálok.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#15016) LHunti


LHunti
csendes tag

Sziasztok.

Még mindig a gearboxommal szívok, mert kevés idő jut rá mostanában ezért lassan haladok vele. Ugye az egész szétszedés azért kezdődött, mert vettem használtan egy AK 47 Bétát és az első játékon feltűnt, hogy mint ha kicsit nehezebben húzná fel a moci a rugót, gondoltam biztos az akkuja gáz már, de kiderült hogy nem, mert ugyan az az akku még vígan felhúzta haverom AK-ját, mikor az enyémnek már majd beszart. Tehát gondoltam valami szorul (rossz hézagolás, motormagasság, vagy akármi). Most ott tartok hogy minden darabokban új csapágyak a helyükön és itt a bibi, ahogy a helyükön vannak :F Teljesen belenyomom őket a helyükre és látom, hogy az egyik kicsit erre, a másik kicsit arra ferde, tehát ebből mindenféleképpen csak baj lesz. De azért próba szerencse, szépen kihézagoltam összeraktam, de utána már elég nehézkesen akart forogni :W Persze ez várható volt. Úgyhogy most teljesen tanácstalan vagyok, hogy mit lehet ezzel kezdeni? Már gondolkodtam azon is, hogy veszek egy gearboxot, csak abból is melyik gyártótól lenne érdemes szerintetek?
Egy kép a csapágyról, amin látszik hogy a baloldala kicsit lejjebb van a jobb oldalánál
A képen látszik a pillanatragasztó is, de azóta már kiszedtem a helyéről a csapágyat, mert van itthon valami spéci ragasztó oldóm és szépen feloldja a ragasztót egy kis áztatás után

(#15017) szbalogh válasza LHunti (#15016) üzenetére


szbalogh
őstag

Ránézésre nem tűnik ferdének. Rakd össze hézagolók nélkül és nézd meg, hogy forog-e! Ha igen, akkor nem érdekes a csapágy ilyen kis mértékű ferdesége. Ha nem, akkor nézd meg, hogy nem került-e ragasztó a csapágy belsejébe! Ha tiszták a csapágyak és úgy sem forognak rendesen a kerekek akkor szedd ki és helyezd el őket rendesen úgy, hogy amikor ragasztod be őket akkor tedd be a kerekeket is és illeszd össze a gb-t. Akkor látni fogod melyik csapágy szorul/ferde.

Nick: HE_Storm

(#15018) Hurkaleves válasza LHunti (#15016) üzenetére


Hurkaleves
őstag

ha a csapágy nem megy bele rendesen (szorul) a helyére akkor esetleg kicsit megtágíthatod a lyukat. de csak érzéssel, és folyamatosan próbálgatva bele a csapágyat. (én is jártam már el így)

(#15019) macilaci78 válasza LHunti (#15016) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Új GB-ba rakva a csapágyakat jártam úgy, hogy ferdén ment bele, szorult. Tettem rá egy 8-as kroba-adaptert és kalapáccsal vertem a helyére.
Szerintem ragaszd be, ha kötött egy kicsit a ragasztó, akkor igazgasd meg, vagy fogaskerekekkel együtt rakd össze a GB-ot és így hagyd megkötni.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#15020) sptkyle válasza 3RROR (#14909) üzenetére


sptkyle
senior tag

3RROR: Most volt időm bontani a boxot. Igazad volt. Az elsütő kis rugója nem a helyén, a lyukban volt, hanem alatta. Ezer köszönet. :R

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#15021) Pety97 válasza 3RROR (#14950) üzenetére


Pety97
csendes tag

Hali!

Eladó Wellfire R8 kezdő airsoft fegyver! 330-350 fps! Átnézetve,kihézagolva,kenve!
Dobozával,féléves állapotban! Tartozékai természetesen megvannak!

(#15022) macilaci78 válasza Pety97 (#15021) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Mindene megvan, csak ára nincsen.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#15023) sowi válasza macilaci78 (#15022) üzenetére


sowi
őstag

ez meg ingyen is sok

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#15024) stefanitsr válasza sowi (#15023) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Like. :DDD

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#15025) Pety97 válasza macilaci78 (#15022) üzenetére


Pety97
csendes tag

Jahogy nincs ára... bocsi :DDD
Szóval ára 14,15000 FT!

(#15026) ClayMore


ClayMore
aktív tag

Hali mindenki!

Ma kaptam G&G BB-t. meglátjuk mit tud. annyira ajnározzák h nem tudtam ellenállni. :B

Kérdés: Igaz az hogy a V3-as GB full autuban hajlamos beakadni? a dugattyú hátul marad. Ekkor állítólag safety-re rakod. lősz (próbálsz) vele. majd visszarakod egyes lövésre és máris jó. ilyen van :F

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#15027) zalman90 válasza ClayMore (#15026) üzenetére


zalman90
őstag

:K

pont ahogy leirtad

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#15028) macilaci78 válasza ClayMore (#15026) üzenetére


macilaci78
nagyúr

AUG-nál egyszer sem tapasztaltam, G36-nál nem hallottam róla, de az AK-k képesek ilyenre.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#15029) ClayMore válasza macilaci78 (#15028) üzenetére


ClayMore
aktív tag

ez konkrétan g36 nál volt.

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#15030) BaKeSZ87 válasza ClayMore (#15026) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

AK-nál volt ilyen, sorozatra kellett rakni, úgy lőni, vissza egyeslövésre, és jó volt. Ha nem tartod az elsütőbillentyűt hátul egyeslövéskor addig amíg le nem zárul a lövési ciklus akkor elakadhatott. Normális motorral és akkuval kiküszöbölhető. FET is segíthet.

(#15031) ClayMore válasza BaKeSZ87 (#15030) üzenetére


ClayMore
aktív tag

na most már ezt is tudjuk.
köszi a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#15032) rainmen válasza LHunti (#15016) üzenetére


rainmen
aktív tag

Lehet, hogy már írtad, de átsiklottam felette: mekkora rugó van a GB-ben?

(#15033) LHunti válasza macilaci78 (#15019) üzenetére


LHunti
csendes tag

Köszönöm a segítségeteket :R Áttisztogattam az összes csapágyat, volt ahol kellett egy kicsit tágítani a lyukon, hogy szépen belemenjen és most már össze is raktam a GB-t, csak mivel az akku egy ideje már a szekrényben áll ezért fél lövésig jutottam csak el :F úgyhogy gyorsan feldobtam töltőre az akkut és most várok. Jah igen akku.. Vélemények erről?

(#15034) szbalogh válasza LHunti (#15033) üzenetére


szbalogh
őstag

Még mindig a Hobbyking ajánlott lipo ügyben. Vagy másképp, ott egy töltőt kapsz hozzá ajándékba ennyiért a 2200-as akksihoz ;)

Nick: HE_Storm

(#15035) LHunti válasza szbalogh (#15034) üzenetére


LHunti
csendes tag

Valóban nagyon jó árak :Y Egyébként mekkora terhelhetőségű akkut érdemes néznem? 20C elég, vagy inkább szánjak többet egy 30-asra?

(#15036) szbalogh válasza LHunti (#15035) üzenetére


szbalogh
őstag

20C bőven elég airsoftra.

Nick: HE_Storm

(#15037) stefanitsr válasza BaKeSZ87 (#15030) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Bármilyen boxra jellemző lehet ez ha elég türelmetlen vagy miközben a box ciklusa relatív lassú (gyenge motor, gyenge akku pl).

A kulcsa a dolognak hogy sikerül-e egyesben úgy elengedned a billentyűt, hogy a szektor épp kiemelve tartsa meg a kapcsolókést, és a box ott meg is álljon (ha kellően gyors a ciklusa a boxnak akkor ez már eleve nem olyan egyszerű, meg ha sikerülne is, jó sansz van rá, hogy a lendület továbbviszi a fogaskerekeket és leteszi a kapcsolókést)

Ak-nál létezik egy speciális eset, egyes jg betáknál láttam rá példát, hogy a szelektor plate-nek akkora fel-le játéka volt (kb egy mm), hogy az billentyű elakadás anomáliát tudott előidézni. Már nem emléxem pontosan a jelenségre, de nála ez tűzmódtól függetlenül be tudott következni.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#15038) macilaci78 válasza stefanitsr (#15037) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Igen, a legszebbek azok az esetek, amikor nincs látható jele a hibának: nincs hátul a dugattyú, nem kormos semmi, nincs, minden tengely a helyén van, mégse lő a fegyver, nem kap áramot a motor.
Csak szétszedem, összerakom, semmit se csinálok vele és jó.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#15039) fasirTTT


fasirTTT
őstag

megvan az 1. fegyóm :C
G36K, csak keresek bele 1 hicap tárat. nem tud valaki/nincs valakinek eladó ? eléggé sürgős lenne :U

(#15040) LHunti válasza szbalogh (#15036) üzenetére


LHunti
csendes tag

Értem :R
Nah megvolt a teszt, akku feltöltődött, rádugom, húzom a ravaszt, erre megint elakad, én meg :Y Nah mondom, vajon mi baja van még mindig és akkor jött az ötlet, hogy lehet karcsú neki a vezeték (mert már ráforrasztottam a vékony vezetékeket a "kapcsolóra", mert úgyis fetes lesz) úgyhogy gyorsan visszaforrasztottam a gyárit és láss csodát ment minden. :C Rögtön megkönnyebbültem, hogy végre minden klappol és még a hangja is szebb lett, nem az az erőlködős mint volt. Még egyszer köszönöm mindenkinek a segítségét :R

(#15041) Hurkaleves


Hurkaleves
őstag

lehet olyan, hogy egy nagy nyomatékú motornak kevés a 25 amper?
mert sorozatba vereti neki a rof-ja már a speed-es motoréval vetekszik, de amint hátul marad a dugattyú már nem forgatja át. vissza tettem a gyári chaoli motort az meg átforgatta egyből...
mondjuk eddig a motormagasságon nem állítottam tehát a gyári motor beállításaival teszteltem csak már sötét volt kint és nem folytattam. lényeg, hogy a motormagasság bele szólhat ennyire a dolgokba? vagy mivan? thx.

(#15042) LHunti válasza Hurkaleves (#15041) üzenetére


LHunti
csendes tag

Szerintem sokat számít a pontos motormagasság, mert én is épp ma raktam össze a gb-t és a motorbeállításnál azt tapasztaltam, hogy annyira állítottam be hogy éppen csak "kotyogott" (tehát ugye feszíti a rugó de attól még kicsit tudtam tolni a motort a bevel gear felé) és már nyöszörgős hangja volt, pedig nemvolt teljesen neki tolva, de miután még egy picit hajtottam ki a hernyócsavaron, máris sokkal szebb hangja lett és könnyebben "járt" az egész.

[ Szerkesztve ]

(#15043) Hurkaleves válasza LHunti (#15042) üzenetére


Hurkaleves
őstag

holnap még eljátszok vele mert nem hiszem el hogy a gyári motor átforgatja a nyomatékos meg nem... :(((

(#15044) stefanitsr válasza Hurkaleves (#15043) üzenetére


stefanitsr
senior tag

SHS ?

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#15045) fasirTTT válasza fasirTTT (#15039) üzenetére


fasirTTT
őstag

senkinek nincs ?

(#15046) Thome


Thome
addikt

Kérdés. Hova megy el a levegő, a sok fps? M100-as erősségű M4-es fegyverről beszélünk.
Dugattyú+hengerfej+nózi tökéletesen tömít, ha befogom a nózit (!!) majd nyomom a dugattyút, alig bírom előrenyomni, ennyire tömít.

A nózi is a csőbe (300mm) nyomja bele a levegőt, mert hozzáér a hopupgumi szájához is, hogy ne szökjön vissza a levegő. A hopupgumi is le van tömítve. (2részes hopup kamra).

Szóval, mégegyszer, a kérdés, hova a picsába tűnik az fps, hogy a kartondoboz egyik oldalát sem lövi át? (Jelzem, az előző, picsafüst rugóval volt hogy belement a dobozba, s a másik oldalába beleszorult)

Mit kellene leellenőriznem? Esetleg az akku is közrejátszhat? Jelenleg egy határ szarral egyenlő aksim van, de meghajtja még úgy-ahogy.

(#15047) szbalogh válasza Thome (#15046) üzenetére


szbalogh
őstag

Ha az akksit összefüggésbe hozod az fps-el akkor simán feltételezem, hogy valamit elnéztél és mégis szökik valahol a levegő.
Rendesen belelóg a nózi eleje a hopgumiba? Legalább ennyire kéne szétfeszítenie a gumi száját

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#15048) Thome válasza szbalogh (#15047) üzenetére


Thome
addikt

Láttam már olyat, hogy jó akksival lőtt a fegyver rendesen, gyengével meg mindig beszorult a bb... :DDD

És nem, nem néztem el semmit. De még te szerencsére itt vagy, és építő jelleggel jó sokat segítettél!

Szerk: Mindjárt rápillantok.

[ Szerkesztve ]

(#15049) Thome válasza szbalogh (#15047) üzenetére


Thome
addikt

Igen, úgy tűnik nem nyúlik bele eléggé... Hát ezzel most szopni fogok egy darabig, mire ott marad a hopup gumi (szája), ahol kell lennie. :U

(#15050) macilaci78 válasza Thome (#15049) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Hosszabb nózi?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.