Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26751) macilaci78 válasza Picturemaker (#26750) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A Cymához indulásnál már meg kell venni a 35€-s hengert, amit a 12€-val drágább PJ/A&K helyből ad.
Ugyanez a rugóvezetővel.

És akkor még majd kiderülhet, hogy az elsütőszerkezet is gyenge konstrukció, a hop up is használhatatlan, stb.

Majd rájössz, milyen az, amikor égen-földön nincs alkatrész, mert nem értékesítik és majd veszed a lefingott, törött replikákat, hogy legyen miből bontanod. Ehhez képest egy olyan gyártó, aki egyáltalán válaszra méltat, üde színfolt a piacon.

Taiwangun-on pedig van ingyenes posta, ha a rendelés értékhatára elér egy bizonyos összeget. Ha közelítesz hozzá, érdemes lesz beletenni a kosárba még valamit. :K

Te érted félre, nem az a lényeg, hogy minden van hozzá, hanem hogy minden kell hozzá, mert out of the box karcsú a történet. Marui VSR-10 egy álom, de dobozból 280-300 fps-t tud. A fegyver árának másfélszeresét kell rákölteni, hogy meglegyen stabilan az 560 fps. De van hozzá minden, használtan egy ilyenért 150-180k-t kérnek el, egy Bar-10-ért is 100k fölött kérnek.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#26752) DNReNTi válasza drzozo (#26749) üzenetére


DNReNTi
őstag

Jaja, az engem is meglepett, szerintem egy hengerszett annyi. Talan. :DDD

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#26753) drzozo


drzozo
senior tag

Remélem maradhat tájékoztatás jelleggel ez a komment:

Ez csak azért írom, mert 1 hónapja csinálta a fegyverem.

TM VSR / JG BAR 10 - BST Tuning:

Hengerszett: 41000Ft
- Henger 15000 / erősített, 1.5 mm falvastagságú. A gyári 0.75 mm és a tuning is max 1 mm.
- dugattyú 9000
- hengerfej 5000
- rugóvezető 4000 - csapágyas
- Rugó Guarder APS 150 8000Ft - 600FPS
Elsütő 25000Ft - Zero trigger
Dual lenyomó: 4500
Spacerek: 3000
Hopup gumi: 3500Ft
Összerakás: 8000Ft.

+

Plusz került bele egy Prom. percc. cső: 25000Ft
Hopup állító kar: 2000Ft

Egyébként szerintem már BAR10-et venni is tök felesleges, mivel 146 euró, míg a TM Pro 183 euró. (Na jó, erre még kell egy scope mount, ami kb 13. euró. De akkor sem sokkal több.)

[ Szerkesztve ]

(#26754) DNReNTi válasza drzozo (#26753) üzenetére


DNReNTi
őstag

Az oszt igen! :Y

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#26755) drzozo


drzozo
senior tag

Nem kevés. Azért mondjuk egy M/S24-et meg lehet úszni olcsóbban.

Egyébként elindult a BST Tuning hivatalos Facebook oldala.

Mondta annó, hogy készülőben van a saját tervezésű mesterövész fegyvere. :) Csak fele annyira jöjjön be neki, mint Novritsch-nak.

[ Szerkesztve ]

(#26756) DNReNTi válasza drzozo (#26755) üzenetére


DNReNTi
őstag

Nyomtam is a lajkot, koszi!

Kivancsi leszek, ha lesz, milyen lesz. Itthon mindenkeppen eselyes, hogy vinni fogjak, de kulcskerdes az ara. Kulfoldon szerintem akkor van eselye, ha moge all valamelyik gyar, vagy nagyobb disztributor, meg sokat dobna, ha sikerulne ravenni nepszeru youtube jatekosokat egy-egy review-ra. Szerencsere egyre tobb van europaban.

Most a lenti leiras alapjan csak a tuningszett (es ebbe meg nincs kamra) anyagaron tobb mint 100k. Ebben meg nincs benne maga a fegyver, mondjuk az a legkevesebb, illetve nagyobb tetelben olcsobb az alkatreszek gyartasa is. Nehez lesz jol arazni a magyar penztarcakhoz, de hatha, en szurkolok.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#26757) DNReNTi


DNReNTi
őstag

Itt is egy jo kis leiras, how to az S24-rol: [link].
A velemenye kabe egyezik az enyemmel.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#26758) DNReNTi


DNReNTi
őstag

No csak lefott a kave a jo oreg NiMh akkunak. :(
TG-rol a 8Fields lipo akkuk mennyire vallalhatoak? Arban eleg barati.
Koszi!

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#26759) DNReNTi válasza DNReNTi (#26721) üzenetére


DNReNTi
őstag

Hihetetlen, de mar meg is erkezett a csomag. Se vam, se afa, koszi eHobby. :C

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#26760) Picturemaker


Picturemaker
őstag

Üdv!

Ezt az oldalt ismeri valaki?

www.militarysurplus.ro

[ Szerkesztve ]

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#26761) werszomjas


werszomjas
őstag

Taiwan-ról tervez vki rendelni?

Oszthatnánk a postaköltséget.

Torok / gége mikrofont használ vki játékon? Ajánlott?

[ Szerkesztve ]

üdv

(#26762) drzozo


drzozo
senior tag

Elképzelhető, hogy beszállnék a rendelésbe, de egyelőre függ egy fegyver eladásától.

Kettő kérdésem lenne, rövid távon mindkettő mókolás/tuning nélküli állapotra vonatkozna.

A VSR mellé gondoltam venni valami kicsi, olcsó AEG-et esti játékokra (mivel sniper este kilőve), esetleg másodlagosként a hátamon hordva pisztoly helyett nagyobb játékokra, épületben használva.

CM041K SMG out of box, mennyire használható? Mennyire megbízható? Mennyire érzitek használhatónak pisztoly helyett? Gyakorlatilag mióta játszom, nem igazán követem nyomon az AEG vonalat, nem éreztem szükségességét, hogy legyen, de most, hogy alakulóban van egy normálisabb csapat, akikkel tudnék menni több napos játékokra is, úgy érzem, kellene valami. Ilyen árban gondolkoztam, mint ez. Fő szempont a helytakarékosság, nem akarok nagy távokat lövöldözni ezzel, este és épületben úgyis mindegy.

Co2-es (mindenképpen!) pisztoly tekintetében, 30-40k magasságában, mit ajánlanátok? Tudom, hogy milliószor ki volt már vesézve, vissza is olvastam, itt is, és fb-n is, de megnyugtatásként jól esne az irányba állítás. :) Túlnyomó részt a KJW ment, azon belül is az 1911, és az M9. Szintén egyelőre out of box kellene.

[ Szerkesztve ]

(#26763) Lazyboooy


Lazyboooy
újonc

Szia!

Pisztollyal kapcsolatban tudok csak nyilatkozni Neked. Ahogy Te is említetted a KJW-nek a 1911-e és az M9 megy. Nekem személy szerint egy ilyenem van. Nekem nagyon bejön. Súlyra kb 1 kiló. Nagyon strapabíró anyagból van(Nem egyszer esett már ki a combtokomból futás közben). Érzésre tényleg olyan mint ha egy igazi lenne. Ezt gyárilag sima gázos tárral kapod, nem CO2-sel. Viszont bármilyen tárat tud kezelni.

KJW 1911. Jó pár ismerősömnek ilyen pisztolya van. Nekem is volt lehetőségem kipróbálni. Súlyra könnyebb mint a beretta, illetve a markolata is vékonyabb(ebből a szempontból nekem annyira nem kényelmes mert nagyok a kezeim :D )
Szerintem egyik sem rossz választás. Egyetlen problémám, hogy egy tár a berettába az 25 euró környékén van.

(#26764) Lazyboooy


Lazyboooy
újonc

Jut eszembe.

Mivel említetted, hogy éjszakai játékokon is részt veszel. Érdemes olyat választani, ami szereléksínes, ha a későbbiekben raknál rá lámpát, lézert,stb. Én is ezért választottam a szereléksínes Berettát. Viszont a negatívum, hogy nem találtam olyan övre csatolható "Fast Draw" tokot, amibe úgy tudnám belerakni a pisztolyt, hogy már a lámpa is rajta van. Több féle ilyen tok létezik, én alapból a CYTAC márkából választottam mert ár érték arányban nagyon jó és strapabíró tokokat gyártanak. Ez eddig tiszta sor, örültem, hogy meg lett a tok, viszont nem gondoltam abba bele, hogy ha a késöbbiekben rakok rá lámpát ( még pedig szeretnék), akkor nem fog beleférni a pisztolytokomba.

(#26765) DNReNTi válasza drzozo (#26762) üzenetére


DNReNTi
őstag

CM041K:
Nekem a PDW verzio van, ugyan ez, csak behajtos valtamasszal. Szerintem az kenyelmesebb, de ez egyenenkent valtozik ugyis. Jo a cucc out of the box is, de egy zold gg gumit erdemes hozza rendelni. Szep lokepe van, kelloen eros is, sot! Ha esti CQB-ra kell, akkor egy 100-as rugo is illik bele. Gyarilag siman 380-390 FPS, ami aze' epuletben buntet, meg sok helyen nem is engedik csak 350-ig. Massziv, "nehez" replika, jol ossze van rakva. 30-35 meteren belul kelloen pontos. Epuletbe tobb mint amire valaha szukseg lesz. Vannak legendak, hogy 50-60 meteren is effektiv. MP5 lettere, V3 GB van benne. Egyetlen dolog ami kicsit arnyalja, elol a vertikalis markolat eleg ratyi anyagbol van. Ettol meg amugy siman ajanlott.

KJW M9:
Bika eros, kenyelmes, pontos. Nekem greengazos van, miutan rendbetettem, azzal 350 FPS. Out of the box tokeletes, ket plusz tarral megall 40k korul.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#26766) macilaci78 válasza Lazyboooy (#26764) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Azért a P226, P229 is elég jó a KJW-től. A lézer pedig airsoftban pont nem játszik.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#26767) DNReNTi


DNReNTi
őstag

Joreggelt,

Sokadjara erik bennem a gondolat, hogy venni kellene egy M4-et.
Az agyondicsert Specna peldanyokat nezegetem, 200 ojro korul. Olyat szeretnek venni amiben cserelek egy hopup gumit, aztan elvagyok vele orokke. Ahogy nezem vannak olyanok, ahol pl mar o gyurus alunozi van benne gyarilag, nem ezek az 1Ft-os muanyag szarok, viszont jellemzoen ezek dragabbak kicsivel sajnos.
Az alabbi peldanyok vannak teriteken:
SA-B02 - ebben sajnos meg nem a "tunying" alkatreszek vannak
SA-A06 - szep szep, de a PDW melle...
SA-B05

Ez az "Enter & Convert" tipusu gyorsrugocseres GB nem tul szimpatikus nekem, nem gyengiti meg nagyon szerkezetileg magat a gearbox hazat? Esetleg van olyan amin atsiklottam es jo vetelnek szamit? Tudom tudom, A&K M4 CQBR kellene nekem, viszont a 110$-os szallitasi koltsege, es a vam + AFA mar nem szimpatikus. Szemelyes favoritom ebben a pillanatban a SA-B05. Segitsetek. :D

Koszi!

Mod, nem ragaszkodom a SA-hoz, csak mostanaban csupa jot olvasok rola, ahogy elnezem van itt ennyiert G&G is, kerdes hogy melyik eri meg jobban... :)

[ Szerkesztve ]

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#26768) mima1017


mima1017
tag

Sziasztok,

Ismertek olyat aki foglalkozik airsoftok átnézésével stb stb? Van egy CYMA cm028-as AK-m és a tűzváltó néha nem az igazi, valamint az adagoló is érdekesen adagolja a BB-t.

(#26769) DNReNTi válasza mima1017 (#26768) üzenetére


DNReNTi
őstag

Helyileg merre? Nem mindegy. :P

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#26770) drzozo


drzozo
senior tag

Lenne értelme nekem a behajthatós válltámasznak? Egyelőre én csak plusz súlyt látok benne. A markolat legyen a legkevesebb gondom, hiszen alapvetően csak alkalmanként lenne szükségem erre a fegyverre. A zöld hopup meg nem tűnik olyan drágának, mennyibe kerül itthon egy hopup gumi csere? Illetve meg tudják-e ezt nekem úgy csinálni, hogy odamegyek és megvárom? Érdemes egyáltalán cserélni, akkora pluszt ad arra a minimális időre?

Az akksija és a töltője, amit adnak hozzá, az elég? Mert egy-két helyen írták, hogy érdemes cserélni azonnal smartra, meg lipora, de nem feltétlenül akarok ezzel kínlódni, ha nem muszáj.

KJW-ből M9 vagy M9A1? Mintha valahol olvastam volna, hogy ebből már van 4. generáció, de az lehet az 1911 volt.

[ Szerkesztve ]

(#26771) DNReNTi válasza drzozo (#26770) üzenetére


DNReNTi
őstag

A valltamasszal stabilabban ra lehet fekudni a fegyverre szerintem, konnyebb vele celozni, a K valtozat kicsit olyan csipobol, vakon lovoldozos nekem. :D De hangsulyozom, ez en vagyok, csak szemelyes velemeny. Belsosegek tekinteteben mindegy, tok ugyan az. A gumi csere nem egy ordoglakat, akar te is meg tudod csinalni, de ha nem, lesz aki megoldja, es igen, sokat jelent. A gyari hopup gumi nekem teljesen el volt deformalva, fel volt kemenyedve, balra tekerte a BB-t, es nem is tomitett jol. Az akksi viszont tokeletesen eleg, en is a gyarival hasznalom a mai napig. Az pedig hogy sima M9 vagy az A1 valtozat, megint tokre egyeni izles kerdese, nekem a sima jobban tetszik mert klasszikus, az A1 kicsit inkabb katonai, de mondjuk en sose fogok lampat tenni a pisztolyra. Ha ez szempont akkor A1 vagy Vertec (vagymiaz). ;)

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#26772) macilaci78 válasza drzozo (#26770) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Mp5K helyett Mp5 PDW-t szoktak használni, illetve a végek cserélhetőek, így te döntheted el, hogy válltámaszos, vagy válltámasz nélküli kell-e.
A lényeg, hogy egy tusos fegyverrel mindig pontosabban lehet lőni, mint egy tus nélkülivel. Ezért szokták ap Mp5K-t úgy szíjra venni, hogy célra tartáskor a szíj megfeszül, ez is ad egy plusz stabilitást a fegyvernek. Illetve ezért szoktak egyes pisztolyokhoz tust is szerelni, mint a Luger, de szekrénytárasból ott van még a Glock, vagy forgótárasból is hozott már párat a történelem.

Én sniper mellé nem vennék AEG-et: nagy, nehéz, teljesen más játékstílus. Ott a rajod többi tagja, akinek védenie kell, vagy ott a spotter. Pisztolyt inkább másodlagos fegyvernek, 3-4 tárral egymagad is elvagy egy komolyabb taktikai visszavonulás, vagy épületharc során. Nem beszélve arról, hogy egy GBB fegyver egyszerűbb szerkezet, dobozból kivéve is jól használható.
KJW Beretta, 1911, P226, P229 típusok jók, de a WE Hi-Capa 4.3, 5.1 is jók. :K A 4.3 tárja 2 BB-vel rövidebb, íz 5.1 tárja megáll benne, de lesz hézag a tárfészek és a tárfenék közt.
Az 1911, 4.3, 5.1 mindegyike .45 kalibert mintáz, vaskos markolata van, a lapátkezűeket leszámítva nem egykezes fegyver, tehát vagy fogást váltasz, vagy bal kézzel oldod a tárat, és kezeled a szánakasztót. Én inkább a Beretta, P226, P229 vonalon mozognék.
A Berettának hihetetlen jó a fogása, de mind a Berettát, mint a Sigeket meg kell tanulni két kézzel fogni, mert a hátrarúgó szán alsó része hegyes, éles és könnyen sírás lesz a vége. Mindkét típusnak van revolverező funkciója, tehát nem kell hátrahúzni a szánt elsütéshez. Persze, ha a csőben nincs lövedék, akkor az első lövésed vaktölténnyel lesz. Én a Siget szeretem, mert ott biztosító csak a kakasrugót feszteleníti, míg a Berettát nem tudod elsütni biztosított állásban.

Ha ritkán használod, vagy kúszol-mászol, a combtokot felejtsd el. Ahogy fentebb is írták, a combtokból már többször esett ki a pisztoly. Ennek egyik oka, hogy nem tudja viselni, a másik, hogy nem a megfelelő tokot használja. Nekem katonai tokom van, ami egyrészt a pisztoly nagy részét takarja, nem verem le a cső végét, vagy az irányzékot, másrészt a pattintós gyorszár mellett egy hagyományos csatos szíj is tartja a fegyvert. Lennie kell annyi rutinodnak, hogy helyzetben az esemény előtt oldod a csatot és így a fegyverrántásban már nem akadályoz. Mindenképp csípőre, oldalt tenném fel, hogy ne akadályozzon hason fekve, kúszáskor. Esetleg ha a teljes pisztolyt takarja a tok, akkor mellkason is lehet elöl.

A puskát meg tanuld meg úgy viselni, szíjon, hogy a fegyverváltás és a pisztolyos mozgás gördülékeny legyen. A fegyver kétpontos szíjon lóg. Ha jobb vállon lóg a fegyver jobb oldalt, az az amerikai módszer, ekkor a pisztolynak útban van. Ha bal vállon lóg bal oldalt, az az afrikai módszer, szerintem ekkor elővenni is könnyebb. [link] Ha keresztben van átvéve a vállon, azt is kétféleképpen lehet. Majd rájössz. :K

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#26773) drzozo válasza macilaci78 (#26772) üzenetére


drzozo
senior tag

Ez az KJW M9 akkor vehető? Nem akarok most külföldről rendelni, mert hétvégére már kellene. Szállítással együtt amúgysem lenne olcsóbb annyival.

Ehhez egy övre (4CM vastag Helikon-Tex) felcsatolható/rögzíthető - akár műanyag, pattintós - tokot tudnátok ajánlani, amiből nem tud kiesni, és stabilan fogja?

Az MP5-öt inkább csak esti játékrészekre szántam volna.

[ Szerkesztve ]

(#26774) werszomjas


werszomjas
őstag

Ár/érték arányban jó a G&G BB Perfect 0.25gr ? Vagy van helyette jobb?

Ak47-be kéne.

Most GUARDER van, de nem az igazi.

[ Szerkesztve ]

üdv

(#26775) macilaci78 válasza drzozo (#26773) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A feltüntetett ár nem tartalmazza a fegyver kötelező bevizsgálásának (MKH kártya, sorozatszám gravírozás) 5000ft-os költségét. - tehát máris 41k és lehet, várnod kell a próbajelre.
A pisztoly green gas tárral, plusz egy CO2 tár postával 139,11€ paypallal, azaz kb 44,5 k, a green gas tárat meg softairen 6 ezerért.
Itt egy használható tok.

Ja igen, vehető. :K

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#26776) drzozo


drzozo
senior tag

Na jó, inkább akkor rendelek, és megpróbálom túlélni valahogy, hogy most vasárnap nem lesz másodlagosom.

Ez a tok fixen tartja és telibe kompatibilis? Nem lötyög benne, futás/kúszás/mászás közben nem fog tudni kiesni belőle?

(#26777) macilaci78 válasza drzozo (#26776) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A sátorvasat fogja, a gomb megnyomásával lehet kivenni. Nem egy Blackhawk Sherpa, de nem is annyi az ára. Fobus tokok is jók és nem drágák. Az M9 egy jó replika, az éleshez való tokok jók hozzá, de a P9 tokok is általában.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#26778) DNReNTi válasza drzozo (#26776) üzenetére


DNReNTi
őstag

Nekem Cytak tok van hozza, tapasztalatbol perfekt. Viszont GunFire-en asszem pont akcios a KJW M9. Talan. Mintha remlene. Talan 90 euro. ;)

Jol tippeltem.

[ Szerkesztve ]

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#26779) drzozo


drzozo
senior tag

Többet ne mondjatok, mert így sem tudok dönteni. :D

(#26780) DNReNTi válasza drzozo (#26779) üzenetére


DNReNTi
őstag

En vagyok meg igy... :D
Kozbe kepbe jott az SA-A01 is, mer olcsobb.

Amugy a gyarto oldala az "A" es "B" sorozatokat advanced (A) es basic (B) szeriak allatt sorolja fel, ez amugy jelent is valamit? Mint angolban nemileg jaratos, szamomra azt sugallja hogy az "A"-k jobbak. Ez a felvetesem helytallo?

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#26781) apholyon válasza drzozo (#26779) üzenetére


apholyon
aktív tag

Ha még nem döntöttél:

Nekem is CM.041PDW van. Gyakorlatilag a CM.041K + lángrejtő + behajtható tus = CM.041PDW. Én is K-t akartam, de mivel a PDW konkrétan 25k HUF volt (féláron) újonnan akciósan, nem sokat teketóriáztam. A tus meglepően korrekt, de én nem használom (1 perc lekapni), kifejezetten rövid távra, épületharcra vettem. Én mondjuk nem cseréltem benne gumit, meglepően korrekt a gyárim, megvárom, míg szétmegy. Én is olvastam a legendákat, a tapasztalat az, hogy dobozból kivéve, kipucolva, 50 métert visz, de a hatásos lőtáv kb. 35-40m. Nem tudom új gumi mennyit húzna ezen, de egyelőre nem is érdekel, kültéren leginkább AK74-gyel tolom.

Pisztolyból 911 és M9 is van baráti körben, nem sok panasz volt rá. Én anno majdnem megrendeltem az M9-et (hangtompítós változatát), de aztán vettem egy USP-t (AEP) - kövezzetek meg, sokat lőttem gázos pisztollyal, hangulatos, meg minden, de ez verhetetlen, igénytelen, pontos, imádom :R (rajtam kívül mindenkinek gázos van, de ketten az első próba után vettek AEP-et is :U )

@werszomjas: megéri, mi is ilyet használunk, jó minőségű. Anno én is Guarderrel kezdtem, arról váltottam erre, ég és föld. :K

[ Szerkesztve ]

Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

(#26782) mima1017 válasza DNReNTi (#26769) üzenetére


mima1017
tag

Ebben igazad van. Én Heves megyében vagyok, de pest sem akadály

(#26783) DNReNTi válasza mima1017 (#26782) üzenetére


DNReNTi
őstag

Hevesben azert van airsoft elet, a helyedben valamelyik facebook csoportban keresnek erre embert. ;)

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#26784) DNReNTi


DNReNTi
őstag

AirsoftCluj nevu bolt a szomszedoknal ismeros valakinek? Rendelt mar valaki innen?

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#26785) kiki22


kiki22
senior tag

hali!Lényegében mindegy melyik beretta modelt rendeled kjw töl ?

(#26786) macilaci78 válasza DNReNTi (#26784) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Egyre divatosabbak a román webshopok. :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#26787) DNReNTi válasza macilaci78 (#26786) üzenetére


DNReNTi
őstag

Olcso, akcios, raadasul lehet veluk kommunikalni. Eddig nyeronek tunik.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#26788) drzozo


drzozo
senior tag

Fuck yeah!

Fu.k yeah

Szerk.: Hát ezt csúnyán elfordította... :(((

[ Szerkesztve ]

(#26789) DNReNTi válasza drzozo (#26788) üzenetére


DNReNTi
őstag

Egiszsiggel! :C

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#26790) drzozo válasza DNReNTi (#26789) üzenetére


drzozo
senior tag

Ég és föld a combtokhoz képest ez... nyilván ennek a javára. :R

(#26791) Picturemaker válasza DNReNTi (#26787) üzenetére


Picturemaker
őstag

Üdv!

A "cluj"-t át lehet állítani valahol angolra? Nem találom.
Köszi.

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#26792) macilaci78 válasza drzozo (#26788) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Majd arra figyelj, hogy pisztolyrántásnál nehogy a tokot is felhúzd! :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#26793) drzozo válasza macilaci78 (#26792) üzenetére


drzozo
senior tag

Igen, most azon gondolkozom, hogy lehet inkább úgy kellene rögzíteni, hogy áthúzom az övemen, de az vmi ritka kínlódós. :((( ;]

(#26794) macilaci78 válasza drzozo (#26793) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ismerős érzés, mikor a horvát mellényt összefűztem a nadrágot, csípőtokot, tárdobálót, tártartót is tartó övvel, akkor felöltözni is eltartott egy ideig, de vizeléshez levetkőzni is... :D
Télen még a zubbony, pulcsi is a mellényen, így a nadrágon is belül volt. :D

A mellényből kibújtam, mint egy overálból, ahogy kigomboltam a nadrágot, minden leesett a bokámhoz. :DDD Cserébe nem kellett szerelést igazgatnom egész nap.:K

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#26795) drzozo válasza macilaci78 (#26794) üzenetére


drzozo
senior tag

Kegyetlen. :N

Nekem az övön egy ilyen övtáska van csak a csípőm bal oldalán (benne gyorstöltő, kocsikulcs, és rádió), de kénytelen voltam karabínerrel is odafogni az övemhez, mert az övtáska patentja könnyen kienged. Így gyakorlatilag a vizelést kénytelen vagyok a sliccen keresztül megoldani, ami kva fájdalmas és szintén körülményes. :D

Btw, megyünk Veszprémbe 15-én, és kellett vennem egy játszós farmert a PMC dresscode miatt. Mondom kimegyek az Ázsia Centerbe, találok majd olcsón. Hát rohadtul nem, 5000-6500 ft volt a legolcsóbb. Na jólvan, átmegyek a Pólusba, körbenézek ott. H&M-ben találtam leakciózva 4 ezerért egyet. Még csak nem is slim, hanem regular fit, így legalább tudok benne majd mozogni. :U

(#26796) kiki22


kiki22
senior tag

sziasztok!Egy olyan kérdésem volna itthoni erdös terepre melyik a legjobb camo szerintetek?flecktarn talatam meg a marpatot amit dicsernek.

(#26797) macilaci78 válasza kiki22 (#26796) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Szia!

Itthoni lombhullató, vagy örökzöld erdős, melyik évszakban, melyik napszakban?

Úgy hallottam, a feketét nagyon dicsérik például éjszaka. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#26798) kiki22 válasza macilaci78 (#26797) üzenetére


kiki22
senior tag

lombhullatos ,fenyves reszben jatszom alltalaban . Multicamezni akartam eddig en is.A mellenyig el is jutotttam de meg nincs keso masfele terelni a dolgokat.Ezert kene egy kis segitseg :D esetleg ha tobben megosztanak a velemenyuket.Koszonom elore is

(#26799) sss válasza kiki22 (#26798) üzenetére


sss
senior tag

Flecktarn, woodland, magyar honvédségi. Szerintem. Mondjuk ahova mi jártunk, ott sok volt a homok/sárgásabb növényzet, ott a multicam is meglepően jó volt.

[ Szerkesztve ]

(#26800) macilaci78 válasza kiki22 (#26798) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Sima Woodland, Rába terep, de nekem a vietnámi tigris csíkos nagyon bevált hasalós helyeken. :K
A flecktarnt én mindig kiszúrtam messziről. :D A Marpat szerintem tájidegen, sokan a multicam-et mondják, de az én szememben az is elüt kissé.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.