Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24001) Zotya984 válasza Lacuss20 (#23996) üzenetére


Zotya984
senior tag

S24 hol tart. Földet értek már az új cuccok?

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#24002) Lacuss20 válasza Zotya984 (#24001) üzenetére


Lacuss20
senior tag

620 Fps 91m lő táv. Lő kép nem volt még pontos tesztelve mivel folyamatosan fúja szél hetek óta. Holnap reményeim szerint, az is megtörténik. :R

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#24003) macilaci78 válasza Lacuss20 (#24002) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Először az fps-t vinném 600 alá. Különben a nem MASZ-kompatibilis légfegyverek kategóriájában neveznék egy Slawia 631-gyel. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24004) Lacuss20 válasza macilaci78 (#24003) üzenetére


Lacuss20
senior tag

20 fokba már alatta van :) 590.Hidegbe ( 4-6 fok) tömített módfelett az O gyűrű :) :R

[ Szerkesztve ]

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#24005) BaKeSZ87 válasza Lacuss20 (#24004) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

No offense de, mire nem elég 550, vagy 520 fps amihez 590 már igen?
Biztos nem kockáztatnám, hogy mondjuk utazok x km-t egy játék miatt, és már kronózáskor kikúrjanak.

(#24006) Lacuss20 válasza BaKeSZ87 (#24005) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Nem "szándékosan" lett annyi a rugót pedig nem állok neki elvagdosni. Az 590 az 1-+ 590. Tehát nem kúrnak ki sehonnan sem. :R

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#24007) BaKeSZ87 válasza Lacuss20 (#24006) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Kronó és kronó közt azért vannak különbségek. Madbull, Xcortech, Guarder, mind mást mér...

(#24008) stefanitsr válasza BaKeSZ87 (#24007) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Egyébként nekem már mértek .40-essel Joule-t, és az alapján akartak kirakni. (~4.0 Joule a Bar-10 fénykorában .40-essel)

Hohó, mondom a masz szerint bíz .20-assal mérünk fps-t és az alapján döntünk, a kiírásban pedig masz szerepelt, úgyhogy most tárazunk húszast és mérünk azzal is egyet. 580, mindjárt barátibb.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#24009) Lacuss20


Lacuss20
senior tag

Jaja :) Nagyon nem mindegy. Amit pedig kis műszaki beállítottságú ember is vág, hogy egy műszer nem műszer. Valakit kirakni, 1 műszer alapján nem lehet, nem igazságos. Ugye 1 műszer hitelesítéséhez minimum 1 másik, de inkább kettő kell, ami már hitelesített. Legalábbis ilyen esetben ahol nincs egyéb referencia. :R

[ Szerkesztve ]

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#24010) ClayMore


ClayMore
aktív tag

Volt anno próbálkozás vmelyik kínai gyártónál G36 pmag tárakra amiknek anno horror ára volt. Gondoltam mostanra biztos emberi az áruk és veszek, de nem találok.

Ezek az elmúlt 2 évben kihaltak ezek szerint?

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#24011) stefanitsr válasza ClayMore (#24010) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Valószínűleg méret pontossági parák miatt adagolási és egyéb izgalmak jöttek elő így az EU shopok lemondtak a forgalmazásról.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#24012) sss


sss
senior tag

Nézegetem, hogy milyen játékokat szerveznek a környéken (ezer éve nem voltam már játszani). De már nem először azt látom, hogy összesem annyi van írva a szabály-gyanánt hogy: "fps < 500"... nem tudom mit gondoljak.:(

Más: olvastátok a Hitman-féle mythbusteres beszámolót? Hogy Beszerző 100m-ről meglövi a mellalakot?

(#24013) macilaci78 válasza sss (#24012) üzenetére


macilaci78
nagyúr

100 méterről én is meglövöm, csak tűzfegyver kell hozzá. :DDD

500 fps alatt, akkor lassan a puskatussal... ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24014) Lacuss20


Lacuss20
senior tag

Persze el kell adnia a szutykait valahogy :).... Másrészt sniper 520(vissza butítva), Aksu 430, pisztoly 340. Nem vagyok fps hajhász. 2010-es masz teljesen korrekt. A mi játékainkon az a mérvadó, ha valaki 400 fölött van akkor az egyeslövés. Illetve, ha nem 400-egynéhány fps akkor, az épületet hanyagolja másodfegyver hiánya esetén. Be kellene látni, hogy normális használat esetén nincsen baj a 400+ ból sem. A masz pedig csak egy irányelv. 2010 ben írták, azóta a puskák szerintem több mint fele, gondolok itt a "gépkarabélyok"-ra 400+ al jön ki. A kedves tulaj örül neki, hogy átnézeti valakivel, ha van kivel. Ne vegyen már új rugót még kezdésnek. A sniper az Sniper, a DMR pedig DMR. Nem képezi vita tárgyát.

Ma csinálok "hiteles" videókat a full gyári cm0.45A és a módosított M24 lő távjáról. Sok a hitetlen, hogy a 295mm-es csővel nem lehet 70m-re el lőni. Nem a fenét :) és még az emberalakot szépen meg is szórja, egy rövid sorozatból :)

[ Szerkesztve ]

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#24015) Zotya984


Zotya984
senior tag

Hali
028-as front részt 031-es testtel össze lehet rakni?

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#24016) BaKeSZ87 válasza Zotya984 (#24015) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Minden további nélkül. A markolatnál van eltérés, 74-es markolat kell a 74-es tokhoz.

[ Szerkesztve ]

(#24017) sss válasza macilaci78 (#24013) üzenetére


sss
senior tag

De nem ő mondja, hogy megvolt a 100 m, hanem a többiek akik ott voltak, állítólag lesz róla videó is, szóval még hihetőnek is tűnik.

Lacuss20: azért nem túl szigorú a masz sem. Ha már átnézeti valakivel a puskát, akkor semmibe sem kerül lecsípni 1-2 cm-t a rugóból. A hatásos lőtáv tekintetében sem hinném, hogy hatalmas különbség lenne 420 meg 370 fps között, már ha van egyáltalán. Meg érted, amúgy lehet, hogy teljesen korrekt játékosok járnak ezekre a játékokra, de azért nem hiányzik, hogy 500 fps-sel sorozzanak épületen belül, mert, hogy a "szabályokba" belefér.

(#24018) yako válasza Lacuss20 (#24014) üzenetére


yako
tag

Szevasztok!

Szerintem ne kritizáljátok látatlanban. Olyanról alkossatok véleményt, amit láttatok, tapasztaltatok, vagy megbízható forrásból hallotok.
Nem volt szerencsém ott lenni, de ismerem az említett ember munkáit. Szeretnénk mi csak tized annyira konyítani a témához, mint Ő.
Egy szakembert látni kell dolgozni, és abból eldönteni, hogy érti e a dolgát vagy sem! Higyjétek el, érti.
Majd a videó eldönti a vitás kérdést, de nem hinném, hogy mindenkit megvesztegetett, hogy egyöntetűen álljanak az oldalára.

Ugyanakkor érdekes, hogy egy jól megépített sniperrel sántit a 97 méter, de egy dobozból kivett cyma AK vígan találatot ér el 70 méteren?

Nem vitázni szeretnék, minden tiszteletem a Tiétek, csak az bosszant, hogy így, látatlanban alkottok véleményt!

By Demons Be Driven

(#24019) macilaci78 válasza yako (#24018) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én a dobozból 70 métert sem hiszem el.

Olyan ez, mint az autók. A 200 km/h-t minden mai autó hozza, a 300-at már csak a kivételes szériák, vagy a tuningos mindennaposak, a 300 feletti sebességhez meg jócskán bele kell nyúlni.

Nem mondom, hogy lehetetlen a 97 méter, de nem tartom életszerűnek. Ahol már van 100 méteres rálövési távolság, ott már lehet szél, meg a lövedéknek is kell idő, míg az utat megteszi és ennyi elég lehet a cél elmozdulásához is. Persze a fizikai törvényei adottak, megfelelő körülmények között egy springes pisztollyal is el lehet érni a fejlövést 100 méterről 10 lövésből 10-szer.

És azt felejtik még el nagyon sokan, hogy egy ilyen 100 méteres lövésnél nem csak a fegyvernek kell oda tennie magát, hanem a lövésznek. A sok egyszeri sniper meg nem birtokolja a céllövészet know how-ját, és persze, hogy szar a sniper, szar az airsoft és nem lehet még 50 méterre sem ellőni.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24020) sss válasza macilaci78 (#24019) üzenetére


sss
senior tag

Zárt térben teszteltek, gondolom állványról, és a célpont sem mozgott.

(#24021) Lacuss20


Lacuss20
senior tag

Igen elnézést kérek, módosítom a vélemény nyilvánításom formáját. Nos.
Én csak azt nem szeretem, ha valaki valamit túl drámáz.
Én puska 28-9 +cső+gumi+o gyűrű és csapágyazás 40 ből kihoztam ezt apuskát linkelem majd, hogy milyen távot tud oldalszélben.
Nem ebből élek és nem is keresek rajta. Ismétlem 40 ezer forint. Még egy módosítás várat magára, amitől plusz pontosságot remélek, kb 2000ft lesz.
Meg kell nézni mennyiért teszik fel a csoda tuningokat softairre. 100 alatt kb nincs.
Csak az aránytalanságot nem szeretem.
Másrészt, itt lesz a videóm ma este, igazolni, hogy a dobozból kivett AK-m meglövi a 85m, 90-ig elmegy, mindössze egy kicsit módosított lenyomóval, 520-30 fps el (0.20-ra átszámolva).
Aki pedig azt hiszi, hogy a videómon valamiféle csalás stb látható vagy ilyet sejt, bele se nézzen! :R

Nos igen hallottam az egyik szervezőtől a körülményekről és állítólag tényleg igaz amit felettébb írtak. Saját magamból ki indulva nincs benne lehetetlen. Rengeteg munka és kísérletezés van a BST féle sniperek mögött.
Én csak annyit szeretnék mondani, hogy ami elérhető 40-45 ezerből azért kár kidobni az ablakon 100-120 at.
Illetve be kellene fejezni,az ilyen és hasonló marhaságok hangoztatását, hogy egy jó tuning 120 ezer ezalatt nincs sniper.
Másrészt, igen el lövök 90m-en túl, látszik is majd a videón. Amikor berogyaszt az öcsém, akkor hall valamennyit a fegyver hangjából és már be is csapódik vagy elmegy mellette a BB. ( Itt számít az fps becsapódási időben )
Hozzáteszem a szél eléggé látványos módon csapja a BB-t minden felé örvénylett..
Ez már egyfajta presztízs, verseny részemről önmagammal szemben is. Mennyit tudok még kihozni ebből a csóri puskából 120k tuning nélkül. :U
Viszont végig kell gondolni a sniper hol fog játszani? Erdő, dzsumbuj, stb. épületes pályák... szinte sose kell 90m-re lőnie. :K

Az Ak-ról annyit ami a viden lesz látható, hogy mindig is ez volt nekem, összesen 2 db. Anno mit kapott? Kék madbull, ugyanez a módosított lenyomó. A dugattyútól, tűzkapcsolótól stb nem fog messzibbre lőni, max jobb lesz a tömítettsége stb. A hopup és a lenyomó a szív és a lélek. A tüdő mellette a lényeg, mindig kb ugyanazt a paramétert adja ennyi. Nem vagyok se nagy szerelő se mágus, kínlódtam vele 1-2 évet, 2 puskán át, hogy jó legyen az M24 és az Ak74su is. Saját pénztárcám kárára, no ebbe nem megyek bele emberektől tudom, nem mindenki csinálta így ezt. Az első Su74 tulajjal mai napig beszélek, ledaráltatta a fogaskerekeket.... oké csere+dugattyún fog csere, minden egyéb maradt továbbra is 80m.
Szívesen folytatok bárkivel építő jellegű vitát ezen témában.
:R :R :R :R

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#24022) yako válasza Lacuss20 (#24021) üzenetére


yako
tag

Helló!

macilaci78: Egyetértek. Valós játék körülmények között minimális az esélye egy 90-100 méteres találatnak. Pontosan a körülmények miatt. S valóban, ide kell az, hogy az ember tudjon lőni, ismerje a saját fegyverét. Hiába a száz ezres tuning, ha nem tudok lőni, és láttam már én is olyat, hogy dobozból kivett AK-val leköröztek egy több százezres épített fegyvert. Pedig ugyanott, ugyan arra a célra ugyan olyan BB-t használva lőttek ugyan olyan körülmények között.

Lacuss20: Nem ebből élsz, ok, rendben. De a munkádért nem kéred el a pénzt?
Ezek mögött a fejlesztések, és alkatrészek mögött több év - és nem 2-3 - munkája, tapasztalatszerzése áll. Nem egyszer fizetett a saját kárára is tanulópénzt. Nyílván akkor csinálja az ember, ha haszna van belőle. Ne misztifikáld túl, nem 200%-os haszonkulccsal dolgozik, de még csak nem is 40%-al... Ki kell fizetni az anyagot, a gépidőt a marón, esztergán, a melóst aki megcsinálja, plusz az ő idejét. És akkor még nincs is rajta haszna, tehát az is rájön.
Szerencsére a tervezésért és az éveken át tartó finomításokért már nem kell perkálni.
Amúgy meg ha valaki nem egy műszaki ember, nincs képessége, készsége ilyen dolgokhoz, de van pénze megveszi. Aki azzal akar nagy hal lenni a pályán, hogy BST tunigos drága holmija van, ám legyen. Ha Te ezt házilag, magadnak megcsinálod az remek. Ha még a kívánt eredményt is eléred, és elégedett vagy, az meg a legjobb, emelem kalapom előtted, de komolyan!

Ellenben az AK 520-530 FPS-el ugye nem MASZ kompatibilis. Valóban egy ajánlás csak,de szerintem Te sem szeretnéd, hogy egy hasonlóval fülön találjanak akár 30 méterről is.
Viszont magadnak, kísérletezés céljából, határaitok feszegetésére zseniális.

De ha már a valós körülményekről is beszélünk. Szép és jó az az AK a maga 80 méteres lőtávjával, de Te magad említetted, hogy egy snipernek nem kell igazán 90 méteres lövést leadnia. Az AK-val sem fogsz 70-80 méterre lövöldözni szerintem. Pláne, hogy nagy valószínűséggel elsőre nem biztos, hogy találsz, így felfeded a pozíciód. Inkább megyek közelebb 35-50 méterre, és biztos lövést adok le. ilyen formában - szerintem - fölösleges a 80 méter, inkább legyen pontos!

Kicsit visszakanyarodva: szíve joga mindenkinek arra és annyit költenie, amire, amikor, amennyit akar, vagy tud. Attól, hogy ez Neked nem szimpatikus, a jelenség valós. Mikor Tic Tac-ot veszel, vajon elmondod ugyan ezeket a kitalálóról, a fejlesztőkről, a gyártóról a magyarországi forgalmazóról? Kétlem, pedig hidd el, sokkal nagyobb profitot szednek be rajta. :R

By Demons Be Driven

(#24023) Lacuss20 válasza yako (#24022) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Nem vettem sokszor :DD :DD az élet más területén is igyekszek ezen elvemet követni "csináld magad" :).
A videóban hibás az adat, az fps. nem 500+ A chrono is 0.25 el 350-55-öt mér tehát, ha hihetünk egy netes kalkulátornak akkor 399-400 a puska. Gyakorlatilag is 50fps szokott a különbség lenni.
Ergo MASZ kompatibilis vagyok.
Én konkrétan nem sajnálom tőle a pénzt, hagyjuk is akkor a személyeskedést más akart volna a mondandó lenni.
Fő célom, hogy bebizonyítsam, nem kell vagyonokat költeni ahhoz, hogy jó legyen egy alapból jó puska.
Illetve alternatívát nyújtsak azok számára akik nem is tudnak vagyonokat költeni.
Őszinte leszek nem kértem pénzt a munkámért, azt mondtam próbálják ki milyen lett és, ha gondolja honorálja a munkám. Érdekel, szeretem csinálni. Ha megköszöni és lelkes örül neki, nekem az is jó. Nyilván az anyagot nem fizetem ki senki helyett.
A másik része a dolognak, hogy nem csinálom meg mindenkinek, ha idehordja. Sőt segítek, hogy mit változtasson stb, tanulja meg szerelje meg magának. Egy springes fegyvernél nemigazán lehet elrontani sok mindent. Viszont tudni fogja, hogyan, mi, miért működik. Véletlen valami baja lesz, megtudja magának csinálni.

:R

[ Szerkesztve ]

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#24024) Lacuss20


Lacuss20
senior tag

S ahogy ígértem:

https://www.youtube.com/watch?v=hUiyQVDVS7c&feature=youtu.be :R

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#24025) Lacuss20


Lacuss20
senior tag

Töröltem véletlen... :D nemsoká felrakom újra :)

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#24026) stefanitsr válasza yako (#24022) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Beszerzőt nem kell annyira fényezni. Egy igényesebben összerakott S24, minimális pénz és sok idő ráfordításával tudni fogja azt amit az ő precíziós CNC, százados tűréssel összerakott fejlesztései, csak pl az elméretezett rugóvezető tányér, hasasodó henger, elrontott designú hengerfej, a zero triggerben szilánkká törő csapágyak és a seperc alatt gyengülő rugók problémái nélkül.

Aki nem hiszi, járjon utána. Én utánajártam, fizettem, és aki elég gazdag ahhoz hogy a tapasztalaimat ne vegye figyelembe, tegye (mindenki a maga pénztárcájának ellensége), aki meg egy jó snipert akar vegyen a&k-t és felejtse el a 60+ ezer forintos tuning szettek anyagi vonzatait (+ puska + idő), ugyanoda fog jutni.

A dobozból 73 méterre elsorozó cyma AK pedig nem fikció, ezt majdnem mindegyik tudja. Ha valaki téged kimos vele mert észrevett rejtőzés közben, az is realitás. És nem kilépett, saccolt, google mapsen mért távolságok ezek, ezt lézer távmérővel szoktam kiméregetni, mert rászántam a pénzt egykoron, hogy akár ott rögtön játékon is tisztán lássak helyzeteket.

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#24027) yako válasza stefanitsr (#24026) üzenetére


yako
tag

Nem fényeztem, véleményt nyilvánítottam.
De fényezhetném is - és sajnos mást kell, mert én nem vagyok géniusz a témában, nem úgy mint egyes önjelöltek! Hogy miért?
Jártam már jó néhány, magát szerelőnek mondó kóklernél. Nem az került bele amit megbeszéltünk, garanciát nem kaptam az elvégzett munkára, s volt, hogy egy játékot sem bírt végig a hibásan összerakott fegyver.
Ez az én saram, rosszul választottam vagy csak az idő, pénz spórolása vezérelt.
Nagyjából három-négy olyan szerelő van, akinek oda merném adni a fegyverem. Ebből kettőnél jártam.
Egy, magát két betűs nickel futtató szerelőben is csalódtam - pedig neves szerelő.
Műszaki megoldásai jók voltak, csak épp a hanyagul összedobált, szigetelőszalaggal rögzített dolgok, nem éppen kompatibilis - érts, ami volt beletette - alkatrészek miatt az eredmény nem volt meggyőző, pedig Ő sem dolgozik olcsón.
Második neves szerelőmhöz már úgy memtem, hogy szeretném megvárni a munka végét, ha lehet nézni, hogyan csinálja. Így történt, láttam dolgozni. És ez az ami meggyőzött. Az, ahogyan dolgozik, amilyen a hozzáállása.
Sokan ezt nem vállalták. Ha valaki érti a dolgát, szerintem akkor is érti, ha éppen nézik.

De akkor újra!
Értem, hogy akinek van kedve, affinitása, szakértelme és ideje, az megcsinálja magának.
Aki meg inkább megcsináltatja szakemberrel - ismétlem: szakemberrel - az miért ne tehetné?
Egy jó kőműves, bádogos, burkoló is megkéri az árát! A hanyag, lusta és nem alapos pedig olcsóbb...

El is hiszem a 73 métert, biztosan van ilyen - magasan hipeolt - AK.
Csak épp az nem mindegy, hogy célra tartasz közben, vagy 15-20 fokos szögben tartod felfelé, hogy meglegyen az a bizonyos.

[ Szerkesztve ]

By Demons Be Driven

(#24028) Zotya984 válasza yako (#24027) üzenetére


Zotya984
senior tag

A 2 betűs nik név megvan. A másik akinél voltál az ki volt?

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#24029) L1ZRRR


L1ZRRR
senior tag

Srácok 11.1 lipo mennyire eszi a fogas kereket?
Lényeg: azon gondolkozom h ki lenne cserélve az egész bele konkrétan a fegyvernek fullos cuccokkal fogaskerekkel, vezetékelve stb.... 11.1 miatt.

Mennyire lenne tartós a cucc?

[ Szerkesztve ]

You see, u believe that if a fridge falls off a minivan, you better swerve out of its way. I believe it's the fridge's job to swerve out of mine.

(#24030) Lacuss20 válasza L1ZRRR (#24029) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Ha jól össze van rakva kihézagolva stb akkor mehet bele. Nem fogja megenni jobban.
Persze jó fogaskerék szett kell hozzá ami külön erre van. :R

[ Szerkesztve ]

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#24031) Lacuss20


Lacuss20
senior tag

Lézermérő nekem is van, de a mérő szalag sem kevésbé buta :) A lézer mérő pedig nem fogja verőfényes napsütésben lemérni a távot, legalábbis az enyém nem. ( Kis Makita) :R

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#24032) Lacuss20 válasza yako (#24027) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Ezért mondtam lehet hitetlenkedni, nem kötelező elhinni semmit. Csinálni fogok jó körülmények közötti dupla videós tesztet is, ahol felveszem a lövőt a célt és egymásmellé téve fogom össze rakni. Ellenben senki kedvéért nem bontom szét a puskát egy videó erejére, hiszen úgy csalnék azzal is ahogy akarok, ha akarok.
Ellenben a hopup csúszkát, az alap rézcsövet letolómérőzöm video felvétel közben.
A rof is fel lesz véve, hogy nem hiperűberhájtuning az fps pedig 400. Ha valaki átszámolja a 355-0.25 ről
Köszönöm. :R :R :R

[ Szerkesztve ]

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#24033) gradient99


gradient99
tag

Sziasztok! Van aki rendelt már Taiwangunról? Tudna segíteni valaki?

(#24034) sss válasza gradient99 (#24033) üzenetére


sss
senior tag

Egy páran már rendeltünk onnan igen. Mi a kérdés?

(#24035) L1ZRRR válasza gradient99 (#24033) üzenetére


L1ZRRR
senior tag

Hali

Igen, én már rendeltem elég nagy tételben, nagyon korrektek, 1 héten belül nálad a csomag.
Ja és paypallal fizess, euroban mert, ha számláról utalsz ők váltják át zlotyira és 15-20 k-val drágábban jössz ki.

[ Szerkesztve ]

You see, u believe that if a fridge falls off a minivan, you better swerve out of its way. I believe it's the fridge's job to swerve out of mine.

(#24036) gradient99


gradient99
tag

Szóval, az lenne a kérdésem(kérdéseim), hogy DPD futárral, vagy UPS-sel rendeljem, illetve hogy konkrétan PayPallal hogyan kell fizetni? Addig eljutottam hogy amikor levontak egy kis összeget a számláról, az akkor kapott kódot visszaigazoltam, de utána hogyan tovább? Lehet 1000 alkalommal megkérdezték már, és bizonyára idegesítő lehet hogy 1001. alkalommal is megkérdezi valaki, de én még soha semmit nem rendeltem külföldről, és jobb félni mint megijedni, tartja a mondás

(#24037) Lacuss20 válasza gradient99 (#24036) üzenetére


Lacuss20
senior tag

A honlapon összeállítod a rendelést, majd átfog irányítani a paypal oldalára ahol megkapod a konkrét fizetni való összeget. Devizanemet érdemes eurot választani paypalon és azt fizess a saját számládról vagy váltsd át a bankodnál és úgy utald paypalra ha nem közvetlen mastercarddal fizetsz. Szerintem mindegy melyik futár. Én UPS el rendelgettem onnan. Ha összekötöd paypalon a bankkártyád a paypallal akkor nem kell várni 2-3 napot arra hogy paypara elmenjen a pénz. Én így csinálom. Veszek eurot-t beteszem számlámra euros számla van a paypallal össze kötve és fizetek. Gyors egyszerű biztonságos. Költséghatékony is. Pár euro paypal fizetési díjat felszámolnak a férges webshopok sajnos, de nem jelentős annyira. :W

[ Szerkesztve ]

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#24038) mrgreen


mrgreen
csendes tag

Sziasztok, eljott a pillanat hogy egyseges mintara valtanam az alap ruhamat, a kerdesem, hogy tudtok olyan europai boltok vagy websopot ahol nagyobb valasztekban lehet ruhat vasarolni? Preferalnam az europai elerhetoseget mivel nyilvan meg lehet rendelni hongkonbol csak mire ideer kimarad a fel nyar. Alap multicam mintas nadragot es combat shirtot keresek. Eddig egy ilyen TMC gatyam volt, hasonlot vennek most is.
Segitsegeteket elore is koszonom!

(#24039) BaKeSZ87 válasza L1ZRRR (#24035) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Én mindig dotpay.pl-en keresztül utalok, zloty-ban fizetek, és mindig olcsóbban jön ki, mintha paypallel fizettem volna és euroban.

(#24040) Dupree válasza mrgreen (#24038) üzenetére


Dupree
csendes tag

Igaz ez angol MTP de a én a helyedben erre felé nézelődnék:

[The Army Box]

[Military Shop]

[ Szerkesztve ]

(#24041) Chris78


Chris78
aktív tag

Sziasztok.
Olyan problémám lenne ,hogy dugattyú csere miatt szétszedett g36c (dugattyú eltört) nem lő rendesen sorozatot. Hop kamrát ki sem vettem csak a boxot, boxban pedig minden maradt a régi kivéve a dugattyút.
Egyes lövésné tökéletesen lő sorozatnál viszont bezabál. Egyszerre van ,hogy többet is lő ill "betárazza" a bb-ket a csőbe majd 3-4 es csoportban kiköpi. Segítséget előre is köszi.

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#24042) Dupree


Dupree
csendes tag

Tőlem kért a barátom tanácsot, hogy milyen gyártónak vannak belépő szintű M-szériás replikái. Sajnos az AK variánsok nem tetszenek neki erre rá sem tudtam beszélni.
Első körben a PJ-t javasoltam esetleg más gyártót belépő szinttel tudna mondani valaki?

(#24043) BaKeSZ87 válasza Chris78 (#24041) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Boxban adagolásért a tappet plate + nózi a felelős. Viszont double feeding lehet hopup gumi hibájából is.

(#24044) stefanitsr válasza Dupree (#24042) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Jó lesz, hopup kamra cserés guarder meztelen kamrára, meg gyengíteni kell a rugót, de szép alumínium puskák CNC mart rassal. Annyi, hogy én lehet a gunfire-ről rendelném inkább, mert ott nem raknak bele bore-up hengert.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#24045) Dupree válasza stefanitsr (#24044) üzenetére


Dupree
csendes tag

Sajnos Gunfire-nél nincs raktáron így ha nem tud várni akkor marad a PJ. jól gondolom, hogy a Cyma-t ne is emlegesem neki? :)

(#24046) L1ZRRR


L1ZRRR
senior tag

Van valaki itt aki vállal teljes minőségi szervizelést és tuningot?
Értsd : JG G36C és 11.1 lipóval szeretném hajtani, és mint tudjuk gyári alkatrészek nemigazán erre vannak kitalálva.
Ebből kifolyólag tisztába vagyok vele h szinte minden csere lesz már ami a belsőségeket illeti.

Tartós 400 fpst szeretnék +-5, hibátlan tuningot szervizelést, mintha tiedet csinálnád.
Mindezt 11.1 lipóra alakítva.
Ha volna valaki, akkor kérem privibe jelezze a konkrét árral.

You see, u believe that if a fridge falls off a minivan, you better swerve out of its way. I believe it's the fridge's job to swerve out of mine.

(#24047) L1ZRRR


L1ZRRR
senior tag

Van valaki itt aki vállal teljes minőségi szervizelést és tuningot?
Értsd : JG G36C és 11.1 lipóval szeretném hajtani, és mint tudjuk gyári alkatrészek nemigazán erre vannak kitalálva.
Ebből kifolyólag tisztába vagyok vele h szinte minden csere lesz már ami a belsőségeket illeti.

Tartós 400 fpst szeretnék +-5, hibátlan tuningot szervizelést, mintha tiedet csinálnád.
Mindezt 11.1 lipóra alakítva.
Ha volna valaki, akkor kérem privibe jelezze a konkrét árral. :R :R

You see, u believe that if a fridge falls off a minivan, you better swerve out of its way. I believe it's the fridge's job to swerve out of mine.

(#24048) BaKeSZ87 válasza L1ZRRR (#24046) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Nem egy fegyvert hajtottam már 11.1V-os lipoval, mindnek gyári volt a belseje, probléma egyedül a CA sportline-nal volt, mert annak a sector gear-je spiáter, és hipp-hopp elkopott. Kábelezést érdemes cserélni, meg esetleg FET-et is be lehet építeni, ha félted a tűzkapcsolót.

(#24049) L1ZRRR válasza BaKeSZ87 (#24048) üzenetére


L1ZRRR
senior tag

Hát, ha én cserélek vmit akkor az egészet, nem akarok szüttyögni.

You see, u believe that if a fridge falls off a minivan, you better swerve out of its way. I believe it's the fridge's job to swerve out of mine.

(#24050) macilaci78 válasza L1ZRRR (#24049) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Systema komplett gearbox fettel és motorral. Az ne zavarjon, hogy 3× annyiba kerül, mint a fegyver. ;]
Csak ha már normálisan akarod csinálni... :U

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.