Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21001) bocsika válasza ClayMore (#20999) üzenetére


bocsika
aktív tag

LOL. Biztos elefánt volt benne és szemet szúrt a vámosnak. :D

(#21002) stefanitsr válasza sss (#21000) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Nem. Nincs jelentősége.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#21003) stefanitsr válasza sss (#21000) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Ellenben ha szétesett egy golyóscsapágyad, és jóféle ragasztóval ragasztottad be, no az már lehet kihívás.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#21004) macilaci78 válasza stefanitsr (#21003) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ilyen kihívással már találkoztam. :W

Kroba készlet, alulra egy nagyobb fej, amiben épp elfér a csapágy, felülre egy kisebb, ami alatt épp elfér a csapágy, és a két kilós kalapács egy határozott megmozdulása. Aztán csak fúróállványon maró fejjel meg kellett igazítani a perselyeket.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#21005) rainmen válasza macilaci78 (#21004) üzenetére


rainmen
aktív tag

Javasolt még a GB fagyasztóládába helyezése pár órára. Viszont ebben az esetben óvatosan kell bánni a kalapáccsal, amiből nem javasolt 0,5 kg-nál nehezebb. Inkább 0,3 kg.

(#21006) szbalogh válasza rainmen (#21005) üzenetére


szbalogh
őstag

A könnyű kalapáccsal is oda lehet baszni nagyon ;)
1/2m x v2

Nick: HE_Storm

(#21007) ClayMore


ClayMore
aktív tag

meg is kaptam a t-1-et.
02/20 adta postára és ma jött meg. hétvégén megnézem mit tud. 37 USD volt postával.

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#21008) macilaci78 válasza rainmen (#21005) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Azért basztam oda a naggyal, mert inkább törjön, mint deformálódjon. Másrészt úgy alá volt támasztva a furat pereménél, hogy nem tudott volna törni, legfeljebb annyit, amennyit a ragasztó vitt volna magával a spiáterből.

Persze, nekem is 500g és 250g-os kalapácsaim vannak, na meg csavarhúzó feje. :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#21009) sss válasza stefanitsr (#21002) üzenetére


sss
senior tag

Ennek örülök. De azért legközelebb ha szétszedem majd jobban figyelek erre is.

(#21010) Gismo válasza bocsika (#20991) üzenetére


Gismo
addikt

Igen ilyen, de nem kell csiszolni, mert bőven elfér.

(#21011) stefanitsr


stefanitsr
senior tag

Szétszedtem az m24 hengert - a hengerfej nem volt beragasztva, de úgy megvolt tépve, hogy majdnem összexartam magam mire meglazult. Érdemes szerezni hozzá egy zéger nyitó fogót kölcsön és egy csőfogót amivel a hengerre ráfog az ember.

Amúgy teljesen rendben van, acél henger, alu dugattyú, acél egyrészes rugóvezető, VSR rugó. A rugóból érdemes benne hagyni a gyárit, mert amellett, hogy halk vele, a nagyobb rugóval a nem ventillált dugattyú miatt nem lesz fps növekedés, viszont nehezebb lesz fehúzni. Ami viszont rohadtul megéri bele, az a KJW vsr gumi 700 forintért a depóról, sokkal puhább, tapadósabb anyagú mint a gyárija, és teljesen maxra húzva egész szépen emeli a 40-est. Musthave. Érdekességképp a teljesítménye gyárilag 430-460 fps között van, ha a youtube-on rákeresel vavann56 névre találsz pár döbbenet videót, ahol hasonló teljesítménnyel nagyon eredményesen játszik a csávó, ergo ez több mint elég.

A tárfészken igazítanom kellett, mert jöttek elő adagolási parák, de valami döbbenetesen okosan meg van oldva, egy külön fém keret a tárfészek, két csavarral van belerakva a tokba. Aláhézagoltam a tárfészeknek egy félmillis rézlappal, visszacsavaroztam, puska össze, tár szépen stabilan áll és jól adagol. Illetve tárak, mert alapból 3 jár hozzá. Fuck bar10, ahhoz csak egy.

Tehát jelenleg a legjobb áron kínált sniper a kategóriában. Recept: A&k 24, optika, kjw hopup gumi, egy köcsög .40-es madbull, vagy airsoftone sniper BB, ghillie.

Szétszed, gyári gumi helyett KJW betesz. Lenyomó kar tetejét kicsit meghúz csiszolópapíron, mert a kamra átmérője kisebb mint a VSR-é azonban a kamra alkatrészei VSR kompatibilisek, ezért mikor "leveszed" a hophatást a külső csőben a lenyomó kar nem tud teljesen felmenni, érdemes ferdén levenni a tetejéből, hiányozni nem fog, használni annál inkább. Összerak, adagolást ellenőriz, hophatást ellenőriz, örül.

Optika feltesz, ghillie felhúz, megy játékra, élvezkedik. :DDD

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#21012) Zotya984


Zotya984
senior tag

BB kérdés.
Különböző színű sniper BB keresek.
Fekete
Sötétbarna / világos barna
Sötétzöld.

Lényeg hogy jó minőségű legyen és ne lehessen látni hogy honnan lőttem vele.

Ötletek tippek, trükkök hogy maradhatna észrevétlen a BB?

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#21013) stefanitsr válasza Zotya984 (#21012) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Nem használsz tracert. Viccen kívül.

Ha sötétet veszel, és te sem látod, akkor egyértelműen és combosan magaddal baszol ki. Nem veszed észre a szelet, hopupot sem tudod rendesen belőni és azt sem veszed észre, ha valami éri a puskát és nem oda lő ahová célzol. A nehéz BB-k közül kizárólag a 40-es madbull vagy a BBone sárga színe követhető jól, az is csak aránylag jó fényviszonyok között, távcsőben. Bármilyen más szögből mint a puska mögül és előre nem ismerve a remélt röppályát, lehetetlen kiszúrni egy sniper bb-t.

Azt külön nem is taglalva, hogy mi minden mást lehet kiszúrni az egyszerű, codon, battlefielden edzett "snipéren". Az abszolút kedvencem eddig a rohangáló csubi volt az egyik győri játékon. Csak nyugiban a helyén kellett volna maradnia, de ő nem.

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#21014) Zotya984 válasza stefanitsr (#21013) üzenetére


Zotya984
senior tag

Ezek hasznos infók.
Az igazsághoz hozzátartozik hogy jelentkeztem sniper szerepkörre. Bár még 3 hónap a játék, de mivel eddig nem vállalták el valószínű "ha ló nincs jó lesz a szamár is" alapon nekem adják majd a szerepet. Játék lényege hogy egy betonúttal elválasztott mezőn játszunk majd ahol az úttól 30-70m -re vannak kisebb épületek. A dolog szépsége hogy 8-12 játékos hajtóvadászat keretei között fog keresni + egyéb feladatot ellátni. Mivel fingom sincs a sniperkedésről megpróbálok minél több előnyt szerezni és úgy tűnik hogy a "láthatatlan BB" szar irány.(arra tippelek hogy 30percig bírom majd kb)
Te mit mondasz illetve minden kedves fórumtárshoz szól a kérdés.: Milyen taktikát javasoltok?

(egy helyben csücsülés jó 5-let ha keresnek?)

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#21015) macilaci78 válasza Zotya984 (#21014) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ha közlekedsz is, sunyin-laposan! És csendben.
Bírd ki, hogy nem lősz és ne indulj el unalmadban!

Ne lőjj távoli célra. Szép és jó a 70 méteres lőtáv, de kint terepen élő célra fennáll a veszélye, hogy nem találod el, ellenben felfedheted a pozíciódat. Egy 40 méteres lőtáv egészséges, biztos a találat és a raj a kilőtt ember "megvolt" jelzésére fog figyelni, nem fognak észre venni.

Spottered van?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#21016) Zotya984 válasza macilaci78 (#21015) üzenetére


Zotya984
senior tag

sajna a játék kiírása egyedüli tevékenységet követel meg.
Egyébként nincs spotterem.

Egy kicsit attól tartok hogy fölfedeznek mikor keresni fognak. Mezőn eléggé lehet látni mindent. Nincs tereptárgy csak az épületek.

[ Szerkesztve ]

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#21017) stefanitsr válasza Zotya984 (#21014) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Ha az elsődleges céljuk, hogy téged elkapjanak, az szopó, őszinte részvétem. :D

Ha az egyéb feladat az elsődleges, az viszont jó móka is lehet.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#21018) zalman90


zalman90
őstag

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#21019) stefanitsr válasza zalman90 (#21018) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Ezért kell magaddal vinni legalább öt replikát egy játékra... :DD

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#21020) Zotya984 válasza stefanitsr (#21017) üzenetére


Zotya984
senior tag

A TÖRTÉNET:

1941 Oroszország. A Német csapatok sikeres offenziája következtében, bár keserves küzdelmek és veszteségek árán elérik Sztálingrádot. A Német vezetés a légi úton küldött utánpótlással természetesen képtelen ellátni hadianyaggal és élelemmel a harcoló csapataikat. A Sztálingrádot övező erdőkben rejtőzködő partizánok komoly károkat okoznak az utánpótlásban és az azt kísérő katonai alakulatokban. Az ország belsejéből egyre több partizán érkezik, hogy a Sztálingrádba vezető vasút vonalon és utakon támadásokkal és robbantásokkal késleltessék illetve teljesen megakadályozzák az utánpótlás megérkezését a frontvonalra. A partizán akciókat megtorlandó a Német katonák egyre több Orosz állampolgárt végeznek ki. Innentől már nem csak a Német csapatok ellátásának, megakadályozása, hanem az elvtelen a békés lakosságot érintő kivégzések megtorlása és megfékezése is céllá válik a partizánok részéről. Az egyre erősödő partizán harcokat a Sztálingrádot védő Hruvcsov főparancsnok parancsára átvezényelt a már legendává vált Vaszilij Zajcev mesterlövész is erősíti. Ez morálisan kiválóan hat a partizánokra. A Német felső vezetés úgy dönt, hogy a tarthatatlan állapotot megszünteti és ezzel vissza állítja az ellátás rendjét. A partizán akciók és csapatok felszámolására egy különleges partizán felszámoló különleges alakulatot küld Sztálingrád környékére. Az alakulatot képező katonák a háború poklában edződtek a kegyetlen tettektől sem riadnak vissza.

JÁTÉKELEMEK:

1. A vasútvonal megvédése a Partizánok robbantásainak megakadályozása.
2. A Partizánok rejtett lőszerraktárának felkutatása és megsemmisítése.
3. A Partizán harcálláspont felderítése és megsemmisítése.
4. Hajtóvadászat! Vaszilij Zajcev elfogása.
5. Hajtóvadászat! Az erdő „megtisztítása” a Partizánoktól.
6. Fogolytábor létrehozás.
7. Fogolytábor felmentése.

A játékelemek nem képeznek külön részeket. A játék folyamatos. Az oldalak parancsnokai komplex módon a játék elemekre illesztik a harcfeladatok megoldását. A játékszervező szóbeli intézkedései teszik még változatosabbá és pörgősebbé a játékot.

Szerintem mindenképpen szopni fogok :DDD (174cn 123kg) Még akkor is ha nem én leszek Zajcev.

[ Szerkesztve ]

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#21021) rainmen válasza szbalogh (#21006) üzenetére


rainmen
aktív tag

Na ja, de nehézzel még jobban.

macilaci78: nekem a nagy kalapács 1,5 kg-tól kezdődik... :D

stefanitsr: kösz a részletes leírást, megvan az irányvonal. :R

[ Szerkesztve ]

(#21022) BaKeSZ87 válasza stefanitsr (#21011) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Pofon egyszerűen lehet csinálni hozzá szerszámot, amire ha köszörülsz kulcsnyílást, akkor villás kulccsal tudod tekerni.

Ma be lett mérve játékon a VSR-10 GSpec, fps szórás max. 1 fps. :)

(#21023) ClayMore válasza BaKeSZ87 (#21022) üzenetére


ClayMore
aktív tag

+ -1? az szép!
:R

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#21024) Lacuss20 válasza Zotya984 (#21020) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Szerintem a bokrokat, ha vannak "kerüld" mert nyilvánvaló lehet, hogy oda bújsz. Nem tudom mekkora a fű arrafelé, játszottam olyan helyen álcaruhába ahol a fűben kúszva feltérdelve lövés után továbbkúszva, egészen hatékonyan tudtam az ellenséget aprítani. Záloga persze a sok szerencse illetve, hogy minél ügyesebb legyél, remélem megtapasztalod azt az érzést mikor pár méterre melletted sétálnak el, majd pisztolyt előveszel és dobatsz :D :P vagy lősz ^^. Sok sikert jó a sztori bár leírásod alapján nem a legoptimálisabb a pálya sajnos.

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#21025) stefanitsr válasza BaKeSZ87 (#21022) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Azt azért érzed te is, hogy egyetlen darabért nem fogok szerszámot csinálni, mert ahhoz még a pofonegyszerű is bonyolult és időigényes, nem is beszélve az anyagról és a felszerelésről.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#21026) BaKeSZ87 válasza stefanitsr (#21025) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Szerintem megérte volna csinálni egyet, mert valószínűleg fogod még szerelni a fegyvered ( vagy más ugyan ilyen típusú fegyverét ), na meg pontos szerszámmal bármilyen külső sérülés elkerülhető lett volna. Esztergályos kevesebb mint 1 óra alatt megcsinálja, és biztos nem kér érte tízezreket.

(#21027) stefanitsr válasza BaKeSZ87 (#21026) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Egyszer kellett kilazítani...

Nem fogok ezért esztergályossal szórakozni. :D Eddig mindegyik különösen nehéz eset volt, kivétel nélkül, többszöri utánajárás, baszogatás, stb kellett, mire nem kaptam semmit, erre nekem sem időm, sem energiám nincs.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#21028) ClayMore válasza stefanitsr (#21027) üzenetére


ClayMore
aktív tag

akkor lehet h megérné megtanulni esztergálni :P

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#21029) stefanitsr válasza ClayMore (#21028) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Esztergát meg majd rajzolok. :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#21030) ClayMore válasza stefanitsr (#21029) üzenetére


ClayMore
aktív tag

sztem bármelyik helyi szakközépbe beengednek egy hatos-csomag sörért ha mondod h csak ezt kell megcsinálnod.

SŐT
nálunk rendszeresen volt anno h egy vad idegen betévelyeg ad a tanárnak egy fél üveg-üveg páleszt a tanár meg kiadta egy jobb diáknak a melót az meg megcsinálta.
nekem fűnyíróba kés-megfogót kellett csinálnom meg bútorba egy perselyt.
régi szép idők...

szval ha van a városodban vmi szakközép vagy szakmunkás ott keressed a műhelytanárt ;)

[ Szerkesztve ]

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#21031) Zotya984 válasza Lacuss20 (#21024) üzenetére


Zotya984
senior tag

Van némi tereptárgy. Ez egy régi csirketelep. Van kút meg marhaitató de ott le van kaszálva a fű. Épületek mögött ott szerintem az elmúlt 20 évben nem vágtak füvet. Az viszont messze van (100m+ az úttól). Az út másik oldala érdekesebb. Térdelő helyzetben éjszakai játékon nem nagyon vettek észre, de nem volt túl sűrű sem mert mozogni jól és csöndben lehetett. Viszont az a rész csak 20-30m széles és vége a játéktérnek. Szóval nem tudom még majd el kell menni előtte terepszemlét tartani meg álcaruhát terepreigazgatni mert a mostani nem lesz jó.
Köszönöm a hasznos tanácsot. (bármi ilyen gondolat eszedbe jutna itt vagy pm-ben jöhet: nagyon hálás lennék)

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#21032) Zotya984


Zotya984
senior tag

"Snipersindróma" és gyógyulása. :D
röhögve-sírva sír-röhögve olvastam végig

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#21033) zalman90 válasza Zotya984 (#21032) üzenetére


zalman90
őstag

alapmű... :D :)

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#21034) csoola


csoola
tag

Boyi AKSU-ról tudtok mondani néhány "alap" infót? Konkrétan érdekelne, hogy mennyire jók (dobozból), Cymához képest milyenek, illetve (ha van több is) akkor milyen évjárat/generáció számít jónak közülük (no meg ha több modell/típus van, akkor melyik az optimális)?
Köszi előre is :) :R

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#21035) Zotya984 válasza Zotya984 (#21032) üzenetére


Zotya984
senior tag

+ez mekkora.
De komolyan szinte semmi publikált értelmes írást nem lehet találni a Sniper FAQ V2-őn kívül? ? ?

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#21036) BaKeSZ87 válasza Zotya984 (#21035) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Mi az ami nincs benne?

(#21037) Zotya984 válasza BaKeSZ87 (#21036) üzenetére


Zotya984
senior tag

Honnan tudjam mi nincs benne ha nincs benne? :DDD
Pl mozgás technikák (kúszás, gorilla mozgás közben hogy tartod a fegyvert stb). De ezt is onnan tudom hogy több 10 óra youtube-on vagyok túl.
Személy szerint: Ajánlott BB típus, mekkora fps-hez milyen súlyú bb + milyen keménységű gumi kell. Praktikák trükkök, hasznos infók.
Ezek vannak AEG-re de nem találtam szinte semmit Sniper-hez.

[ Szerkesztve ]

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#21038) BaKeSZ87 válasza Zotya984 (#21037) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Erre csak azt tudom mondani, hogy nem youtube-ozni kell, hanem játszani és tapasztalni, tök mindegy, hogy ki mit ír, vagy mond a mozgásról, ennek valamilyen szinten természetesnek kell lennie, vagy megy, vagy nem, viszont csiszolni mindig lehet rajta. Kitaposott ösvényeket el kell felejteni, olyan helyeken kell menni, ahova átlag játékos be sem tenné a lábát, nem kell tőle fosni, ha kicsit koszos lesz a ruhád, oda kell figyelni, hogy hova és hogy teszed le a lábad, minél kevesebb zajt kell csapni. Én spec. egyedül szeretek mozogni, ebből lehet a legtöbbet tanulni, ha észrevettek, akkor nincs mire fogni, elbasztam valamit, zajt csaptam, vagy feltűnően mozogtam stb., legközelebb máshogy csinálom, néha viszont hiányzik egy jó spotter, vagy egy pisztoly méretű AEG :D.

Amúgy www.softair.hu, keresés, vagy elolvasod az egész "500fps felett-Sniper Club- Sniper tuning, módszer, életérzés" topikot, rengeteg infó, és hidd ha elolvasod nem lesz több kérdésed.

[ Szerkesztve ]

(#21039) sss válasza csoola (#21034) üzenetére


sss
senior tag

Egyik haverom rk-01w-vel tolja sztem elég jó, mondjuk egy acéltokos ak az túl rossz nem lehet. :) Az akku alapból használhatatlan volt, ez gondolom egyedi eset, vmi gyengébb fegyverbe lett átrakva abban tökéletes. A gb csavarjaival is volt valami gond, pár játék után szétnyílt a box orra. Ezeket orvosolva viszont korrekt, kapott még új hopup gumit mert az alapból elég vacak, meg belső csövet (de minek). A motor is elég gyengének tűnik, de azért használható, ezt talán az újabb verziókban már orvosolták. A belsejéről komolyabban nem tudok nyilatkozni, a srác aki szerelte eléggé megszenvedett vele azt mondja. A fa (hatású?) előagy lehetne szebb is. Adnak hozzá szíjat az azért nem rossz. Eddig az összes tárral adagolt rendesen amivel próbálta. Én a cymaban 1,5-2 év alatt semmit sem cseréltem (csak rugót, masz miatt), szóval ahhoz képest azért boyira jobban kell költeni, de összességében azért korrekt puska.

(#21040) Zotya984 válasza BaKeSZ87 (#21038) üzenetére


Zotya984
senior tag

köszi el is kezdtem olvasni. (eddig nem tudtam hogy van ilyen topic)

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#21041) csoola válasza sss (#21039) üzenetére


csoola
tag

Köszönöm szépen!

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#21042) sss válasza csoola (#21041) üzenetére


sss
senior tag

Azért jó lenne olyat is meghallhatni aki látott már ilyet belülről is. :B

(#21043) csoola válasza sss (#21042) üzenetére


csoola
tag

Jaja, egyik ismerősöm kérdezte egyébként, neki érdeklődtem.

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#21044) stefanitsr válasza csoola (#21034) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Ha nem a full steelt venné belőle (RK01S, ritka és drágább, nem nagyon tartják sehol) akkor a cyma CM.045/045A hasonló anyagválasztású, de a belseje jobb, problémamentesebb, pontosabb, használhatóbb, tartósabb.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#21045) Lacuss20 válasza csoola (#21043) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Szia volt tulajdonosként ( több mint 2 évig) csak ajánlani tudom kék madbull gumi alap cső 120-as rugó fehér H lenyomó 75 méteres lő táv és 395-410 fps. Idővel gyengült rugóval 395-400 volt nekem.( Bár a gyárival is 400 fölött van) Kiváló vas!

[ Szerkesztve ]

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#21046) Zotya984


Zotya984
senior tag

"No, fillérbagzó sniper project howto stepbystep."
by stefanitsr
No1. Nálam + alapműként kellene felolvastatni minden kezdő airsoftozónak még a MASZ előtt.

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#21047) evilzombie


evilzombie
tag

Sziasztok.

Atkoltoztem Szekesfehervarra, tudtok e oldalakat ahol jatekokat szerveznek?

Na náááá

(#21048) Lacuss20 válasza Zotya984 (#21046) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Azért alapnak szokták mondogatni, hogy kezdő nem kezd sniperrel :D

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#21049) ClayMore válasza evilzombie (#21047) üzenetére


ClayMore
aktív tag

DF shooter->Újváros és Dunaföldvár

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#21050) ClayMore válasza Zotya984 (#21046) üzenetére


ClayMore
aktív tag

isteni lett!

köszönöm az írást stenitsr!

be kéne ruházni egybe.

Lusta ember fiának mennyiért csinálod meg az alap melót egy A&K S24-en?

:R

[ Szerkesztve ]

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.