Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25851) lacy86


lacy86
addikt

@macilaci!

Amit "osszeallitottunk" csomagot
Konkretan az aksi es tolto kapcsan kerdeznem, hogy a fegyverhez jaro aksit fogom tudni tolteni azzal amit rendeltem hozza?

(#25852) macilaci78 válasza lacy86 (#25851) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A li-po töltő tölti a Ni-Mh akkut is, a Ni-Mh töltővel nem szabad a li-pot.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25853) lacy86 válasza macilaci78 (#25852) üzenetére


lacy86
addikt

Akkor elvileg jo lesz 😌😁

(#25854) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Egy komolyabb Molle-s hátizsákot szeretnék venni Black Friday, vagy 11.11 akció keretében.
Fekete, coyote brown első sorban, de dark earth is szóba jöhet, mindenképp egyszínű.

Ivózsáknak legyen benne hely, 30-35 literes, Cordura 1000. Valami nevesebb, Gurader, Eagle Industries, 5.11 Tactical, Black Hawk, stb...

Ha láttok akciót, szóljatok! :R

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25855) jozsi252


jozsi252
veterán

Nézegettem Gunfire-en a táskákat a fegyó hordozására, és találtam is egy olyat ami szerintem megfelelő lenne.

1000mm gun bag – black Mi a véleményetek erről? Van esetleg olcsóbban máshol szerintetek, mert pl. néztem itthon is Swiss Arms-t, még olcsóbb is picit mint ez, és jónak néz ki. Swiss Arms fegyvertáska. Bár a shop szerint nincs raktáron, de ez a Swiss Arms is bejön.
Közbe az Airsoft Magyarországnál van raktáron ez a Swiss Arms.

Lámpa tartóval megcsömörlöttem kicsit. Ebay-en találtam egy jót ami szerintem jó lett volna, viszont nem láttam a nagy sietségbe hogy licites és elvitték. Ha esetleg beleakadtok valahol egy ilyen mountba ebay-en, akkor megtennétek hogy linkelitek? De az se baj ha Alin vagy itthoni boltnál. Csak ha már rendelek akkor biztos akarok benne lenni hogy jó lesz. Láttam hogy van olyan ami nem állítható annyira, szóval abba már egy kicsivel nagyobb testű lámpa nem megy bele, bár ami van nekem az átlagos szerintem.

Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#25856) Thome válasza jozsi252 (#25855) üzenetére


Thome
addikt

Keress Alin scope rail mountra.
Én 1 párt (2db-ot) vettem 2-3 dollárért, 22mm-es risre megy, és a belső átmérője pontosan a lámpára illett.

(#25857) jozsi252 válasza Thome (#25856) üzenetére


jozsi252
veterán

Ahh fenébe, ezzel a kulcsszóval hogy "Scope rail mount" máris kidobott egy csomót.

Jól látom hogy ez tökéletes lesz? 2pcs/lot 25.4mm Scope Ring High Profile Fit for 20mm Picatinny Weaver Rail Mount Flashlight Mounts Hunting Accessories

Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#25858) Thome válasza jozsi252 (#25857) üzenetére


Thome
addikt

Jó lesz!

Én low profile-t vettem, az laposabb, de saccper kiméregettem, hogy jó lesz-e. Kicsit a rail elé lógott az irányzék mellé, így tökéletes lett. Ilyen formájú lámpám van: LINK

És így nézett ki a fegyveremen: LINK

[ Szerkesztve ]

(#25859) jozsi252 válasza Thome (#25858) üzenetére


jozsi252
veterán

Ez ahogy látom C8 "típusú" lámpa. Ilyenem is van itthon. Ha SMO refi van benne, akkor inkább arra jó hogy távolabbra világítson, közelre nem szór annyit. OP refivel kicsit több a szórt fény. Én azért választottam a kis BLF lámpám, mert a led nem ül elég mélyen, és van elegendő szórt fénye ami közelre is jó, illetve távolra is azért.

Én azon gondolkoztam hogy alulra rakom, vagy esetleg valami végett jobb ha oldalra van rakva?

iPhone 13 Pro Max

(#25860) Thome válasza jozsi252 (#25859) üzenetére


Thome
addikt

Így van, távolra jó ez a lámpa, ez inkább a metro játékra kellett, átvilágítottam a folyosókat... :DDD

Szerintem egyéni dolog, ki hova teszi a lámpát, én azért tettem baloldalra, mert balkezes vagyok és ott abszolút nem takar ki semmit a látómezőmből.

(#25861) macilaci78 válasza Thome (#25860) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Érdekes, én azért teszem bal oldalra, mert jobbkezes vagyok, így a fegyver nem takar ki semmit a megvilágított tér látható részéből. ;]
Amúgy meg alulra teszem, a merev falú táska jobban élvezi.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25862) macilaci78 válasza jozsi252 (#25855) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Swiss Arms-ot ne, foszlik a varrás, szar a cipzár.
Meg a Cybergunt, mint gyártót is kerülni kell, nem gyárt semmit, csak újra csomagol. Pl P&J M249 mellől kiveszi a gyári motoros rakasztárat, tesz helyére M16 high capet, a rakaszt meg külön adja...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25863) Dave0502


Dave0502
csendes tag

Sziasztok. El akadtam. Segítséget szeretnék kérni. Adott egy mp5 a5 asg (b&t) gyártmány. A baj az hogy nem viszi ki a bb-t. Olyan mintha nem húzná folyamatosan ki. A tár hi-cap és teljesen fel van tekerve. Nem tudom hogy mit kezdjek vele. Ha valaki tud segíteni tapasztalt már hasonlót kérem írja le. Illetve még nem szedtem szét. Ha esetleg lenne valaki Pécsen illetve vonzáskörzetében aki tudna segíteni legyen szíves írjon privátba. Köszi.

(#25864) macilaci78 válasza Dave0502 (#25863) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Sok oka lehet, pl a tárból sem jön már ki a BB. A tárajakon a BB mellett van egy kis pöcök, amit a hop up kamra tol félre. Ha ezt félre tolod, akkor ki kell jönnie a BB-nek.
A kamra alja nem sérült?
Ha tár nélkül hanyatt fekteted a fegyót és szárazon lősz vele, akkor alulról belenézve látnod kellene valamit mozogni, ez a nózi. Ha ez nem megy teljesen hátra, akkor elállja a BB útját.
A következő lehetőség, hogy a hop up túl erős. Tekerd nullára és úgy próbáld.
Lehet a csőben, vagy a végén is akadály... Told bele a fegyverhez járó tisztítóvesszőt. Akadály nélkül végigmegy, míg a hop up kamra aljánál meg nem látod?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25865) Dave0502 válasza macilaci78 (#25864) üzenetére


Dave0502
csendes tag

Köszi hogy írtál. A tisztító cső gond nélkül végig megy. Ha haza érek meg próbálom tár nélkül oldalra fektetve meg nézni mi a helyzet.

(#25866) macilaci78 válasza Dave0502 (#25865) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Még az is érdekes, hogy érzel-e a lángrejtőnél huzatot. Jól észrevehetően meg kell lökje a tenyeredet a levegőnek.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25867) Thome válasza Dave0502 (#25865) üzenetére


Thome
addikt

A tárat ha feltekered, akkor egyre nehezebben tekerhető a végefele vagy végig könnyen tekeredik?

Én még arra gondolnék, hogy a tárban a spirálrugó a túltekeréstől elpattanhatott. De ha a tár ad, akkor ez kizárható.

(#25868) macilaci78 válasza jozsi252 (#25855) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ez a táska jó lehet neked?
Ahogy látom, IV, és XI kerület is játszik az eladónál. Én a XI. kerben lakom, dolgozom, szóval lehetek egy köztes pont, ha kell segítség.
Én a merev tokokat preferálom, jobban védi a fegyvert is.

A 29 centis magassága átlagos, egy M4 hordfogantyúra szerelt optika már magas neki, talán ha a tus-cső vonal átlósan van a tokba helyezve. Én le szoktam venni a hordfogantyút az upperről és a markolat aljára teszem. :D Az én merev táskáim 120 centisek, egy lépcsős hátú Octavia csomagtartójába már nem lehet behajtogatni...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25869) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Na, az ilyen pisztolyokra gondoltam a kerülendő alatt a használt kategóriában.
15 k az új korában $70-s pisztoly, mert törött és ereszt a tár... Természetesen a fém testek, vagy szánok 20+ €, de inkább 50€, az Army nem ad külön ilyen alkatrészeket, de ne csüggedjünk, Marui-kompatibilis, szóval rogyásik vagyunk drágábbnál drágább tuningalkatrészekkel. A szelep mondjuk 3€ alulra, 5€ felülre alsó hangon, de ebből is van 7-20€-ért is... És persze gyűszűnyi alkatrészekre is felszámolnak postát mindenhol.
Szóval ha értesz is hozzá, de üres a fiók, akkor sem éri meg belevágni.

Dehát alku? Hülye vagy, ebből? Jóformán vasárban adja... :))

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25870) DNReNTi válasza macilaci78 (#25869) üzenetére


DNReNTi
őstag

Ennyiert ajandek. :D

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#25871) jozsi252 válasza Thome (#25860) üzenetére


jozsi252
veterán

Balkezes vagyok én is, na igen abból a szempontból jobb oda rakva hogy nem takar semmit, bár alul is jó helye lesz szerintem.
Az ilyen thrower lámpák azért is jók, mert aránylag kicsi a fénycsóva aztán talán(?) könnyebb lehet kapáslövéssel betalálni. Konkrétan oda célzol ahova világítasz. :)
Ha tervezel venni ilyen célból még lámpát, akkor XP-L ledeset vegyél mert azok ilyenek hogy távolra világítanak, közelre nem sok szórt fényt adnak.

(#25862) macilaci78

Akkor felejtős mind a kettő. :K

(#25864) macilaci78

Láttam képet hogy valaki a kis pöcökből vágott le ami a tárba van és nem engedi a golyókat kijönni, és így az adagolás gond is megoldódott. Gondolom valószínű hogy a kamra nem tolta eléggé félre, és így néha nem adagolta a golyót.

(#25868) macilaci78

Az az igazság hogy jobban szeretnék olyan táskát ami nem merev, és vannak rajta kis tartók, mert oda pl. be tudok rakni golyóktól kezdve mindent, és külön is tudom tárolni a dolgokat. Nyilván még akarok venni pár tartót mint hátizsák meg ilyeneket, de egy jó fegyvertáska lenne most az első. Illetve vállra is fel tudom rakni az akasztóval. De még azért agyalok rajta. Köszi a linket és a segítséget is! :R

iPhone 13 Pro Max

(#25872) macilaci78 válasza jozsi252 (#25871) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Hát azért merev tokban is elfér a fegyver mellett 1-2 tár, optika, akku. A merev tokon is van furat, ami mondjuk lakatnak van fenntartva, de elég erős ahhoz, hogy karabinerre akasztva a súlyt is elbírja és akkor már pántot is tudsz rátenni.
De persze szeretem a szövet tokomat is...

Egyszer edzés előtt majdnem teljes harci díszben bementem egy pékségbe valami abrakért, a kasszánál letámasztottam magam elé a 120 centis merev tokot és kértem a kajámat...
A kasszás kiscsaj kissé félve megkérdezte, mi van a táskámban?
- Ha azt mondom, hegedő, megnyugszol? ;)

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25873) macilaci78 válasza jozsi252 (#25871) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ja igen, lámpa: olyat szeretek, aminek van egy fókuszált csóvája, de azért a csőva körül egy széles udvar, hogy a periférián lévő dolgokat is lássam. :K

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25874) jozsi252 válasza macilaci78 (#25872) üzenetére


jozsi252
veterán

Akkor a merev toknál lényeg a lényeg hogy 120cm-eset kell venni, és akkor elfér még sok minden, legalábbis több mint egy 100cm-es hosszúságúba.

(#25873) macilaci78

Végül is nem lehetetlen olyan lámpát keresni amelyik mindkettőt tudja, tehát flooder is meg thrower is. Bár ez egyénfüggő. Mert lehet ha meglátod a BLF A6 lámpám, akkor azt mondod hogy ez bőven elég mind a kettőre. Mert ez távolra is jó, itt a távot nyilván nem több száz méterre értem, viszont közelre is elég sok szórt fényt ad.

Ha esetleg járnál a kettes metró környékén, vagy X. kerület, XIV kerület fele akkor odaadom aztán próbáld ki hogy milyen, vagy most nem tervezel vásárolni? Aránylag sűrűn cserélődnek nálam a lámpák, most van egy kis pici, amit tényleg pici, és maradni is fog mert nagyon szeretem. Lehet hogy azt fogom felrakni fegyverlámpának, nem a BLF-et. ITT egy kép amin kézbe fogják, így látod te is hogy milyen kicsi. Alig foglalna helyet a lámpán. 66mm hosszú 20mm az átmérője a testének. És akku nélkül 36g összvissz. A 300 lument pl. 60 percig tudja, 60 lument 4.5h keresztül. Maxon ami 900 lumen neki fél percig tudja, után visszavált 300 lumenre, és azt 55 percig tudja.
Viszont ami rossz hír hogy nincs hozzá remote switch, tehát a lámpán kell bekapcsolni.

Amúgy van a márkás lámpa gyártók közül olyan ami direkt fegyverlámpaként funkcionál, az a Olight M23. És ahhoz viszont lehet kapni távkapcsolót. Ez egy nagyon pöpec kis lámpa!
Olight M23 a távkapcs pedig ez lenne Olight RM23

iPhone 13 Pro Max

(#25875) macilaci78 válasza jozsi252 (#25874) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Persze, de ugyanez a logika igaz a vászon tokra is: ha nagyobbat veszel, több dolog fér el benne...

A fegyverboltban Streamlight képviseletként el voltam kapatva. TL-2 van most is, meg egy ideig huncutkodtam TLR-1 lámpával is pisztolyon. ;]

De, most is keresek lámpát, de kell az egérfarok, egyféle módja legyen...

A fegyverlámpák indokolatlanul sokat tudnak airsofthoz: itt nincs szükség arra, hogy a csőtorkolati nagy nyomást és a fegyver rezgését üzemszerűen elviseljék.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25876) jozsi252 válasza macilaci78 (#25875) üzenetére


jozsi252
veterán

Igazából nem a plusz tudás itt a lényeg, hanem hogy a lámpára 5 év garancia van, IPX8-as a vízállósága, és minőségi, valamint van hozzá remote switch is. Valamint itt a módváltás a fej el-vissza forgatásával történik. Szóval ha a switch-et megnyomod, akkor mindig ugyanazon a módon lesz, mert megjegyzi az előzőt. De mivel a fejet nem tekergeted úgymond "1" módot tud csak, persze csak amíg a fejet el nem tekered.

Vettem még a fegyóval a gyorstöltőt, konkrétan erről van szó: Magazine shaped BB pellet speed-loader Lehet csak én fogtam ki olyat ami nem 100%-os, de mostanra szenvedés volt vele az adagolás, legalábbis ahogy próbálgattam bejáratni, nem nagyon akart összejönni.
Szóval szétszedtem teljesen, és 2 helyről is kellett lecsiszolni a műanyagból, de most már jó. Az volt a baj hogy amit le kell nyomni, nem jön vissza fel teljesen, így nem engedett be golyót. De most már jó lett szerencsére.

Éss persze hogy az eső folyamatosan esik, pedig most hétvégén lenne időm tesztelni a fegyót hogy milyen lett az új kamrával és gumival, de ebbe az időbe...

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#25877) csuzda válasza jozsi252 (#25876) üzenetére


csuzda
aktív tag

Melyik az a két hely ahonnan csiszolnod kellett? Ugyan ilyenem van, és nekem is ez a probléma. Nagyon idegesítő :W

[ Szerkesztve ]

(#25878) Thome válasza jozsi252 (#25876) üzenetére


Thome
addikt

Betudod jelölni hogy hol daraboltál belőle. Hasonló bajaim vannak ezzel a fajtával nekem is, aztán ha gyógyítható akkor megjavítanám én is.

(#25879) jozsi252 válasza csuzda (#25877) üzenetére


jozsi252
veterán

Persze, szétszedtem megint és bejelöltem nektek piros színnel.

Szóval azt kell amibe ez a kis adagoló beleül, illetve amikor benne van ebbe a részébe, akkor a bal szélét, kell neki, a képen épp felül van az a rész. Lehet is látni hogy a csiszolástól nem átlátszó lett a felülete. Viszont azt ki kell tapasztalnotok hogy mennyit kell csiszolni. Nyilván az sem jó ha sokat, az sem ha keveset, inkább csiszolj 2-3x mint hogy 1x sokat.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#25880) nyisziati


nyisziati
veterán

Sziasztok!
GBB Mini Uziba milyen BB-t (6 mm) illetve patront ajánlanátok? Csak itthoni célbalövésre kéne, nem komoly meccsekre.
Illetve hol lehet ezeket beszerezni (Bp).
Ma vettem (használtan, Swiss Arms), nem tudok még sokat a témáról. Előre is köszi.

(#25881) macilaci78 válasza nyisziati (#25880) üzenetére


macilaci78
nagyúr

0.2-0.25 g bio BB-t vegyél bele és green gas-t.
Ha rákapsz az ízére, akkor Coleman gázpalack+Madbull adapter.

Itt egy lista boltokról.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25882) nyisziati válasza macilaci78 (#25881) üzenetére


nyisziati
veterán

Köszi! :)

szerk.: green gasból sehol nem látok patronost, van tippje valakinek, hol kapható? :F

[ Szerkesztve ]

(#25883) jozsi252 válasza nyisziati (#25882) üzenetére


jozsi252
veterán

Kezdő vagyok a témába, de a palackot nem a táron lévő szelepre kell rányomni és úgy töltöd fel a tárat gázzal? Szóval szerintem a green gázos nem olyan mint a co2 hogy a patront kell cserélgetni, hanem maga a tár olyan. Azért is találsz csak nagyobb palackot, akár 2 litereset is.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#25884) nyisziati válasza jozsi252 (#25883) üzenetére


nyisziati
veterán

Köszi, ezt nem tudtam. Mindenki úgy mutatta (a tulaj, meg a Youtube videók is), hogy berakom a patront és alulról imbuszkulccsal rátekerem a tárfedőt.

Azt gondoltam, végig benne kell lenni a patronnak, mint a szódáspalackban.

Ez nagyon leegyszerűsíti a dolgot, köszi. Meg olcsóbb is. :)

[ Szerkesztve ]

(#25885) jozsi252 válasza nyisziati (#25884) üzenetére


jozsi252
veterán

Gondolom a tárba talán(??) lehet cserélni a palackot nagyobbra, de én úgy gondolom hogy amiket láttál videókat yt-on, ott a co2 patront cserélik ki. Green Gas-al szerintem 2-3 tárat el lehet lőni, de most mivel jön a tél, ezért kint nagy hidegbe túl sokat ne várjál tőle. Mínuszba egyáltalán nem is fogod tudni használni úgy vélem. Gázos dolgok nem szeretik a hideget, viszont a 25-35 fokos tartományt annál jobban. :K
De azért várd meg a hozzáértők véleményét is!

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#25886) DJGABI válasza nyisziati (#25884) üzenetére


DJGABI
addikt

igen, amit a kolléga mond. két fajta van, te a CO-sat láttad. az tényleg úgy működik mint a szódásszifonok.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#25887) nyisziati válasza DJGABI (#25886) üzenetére


nyisziati
veterán

és jozsi252: köszi a részletekért.

Sajna nekem mindkét tár co2-s, úgyhogy azt hiszem buktam a jó kis gazdaságos green gas-t. :(

Egy új tár 11.000 lenne, annyit meg nem akarnék költeni. Talán majd idővel.

(#25888) jozsi252 válasza nyisziati (#25887) üzenetére


jozsi252
veterán

Azért annyira nem rossz a helyzet. Attól függően hogy hol veszed (itthon/kint) 140-200ft környékén van egy 12g-os palack.

Viszont nem tudom hogy van-e olyan palack amit után lehet tölteni. Mondjuk egy átfejtővel egy nagyobb tartályból. Ugyanúgy mint pl. Paintball-nál sokan vesznek egy búvárpalackot 10-20l és onnan lehet egyszerűen és gazdaságosan tölteni a 0.8-1.5L-es palackokat.
De valószínű hogy a CO2 egyedisége miatt lehetséges hogy nincs ilyen mód. :(

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#25889) jozsi252


jozsi252
veterán

Végre volt ma időm lövöldözni, aránylag jó idő volt.. szél mondjuk fújt kicsit el is vitte a BB-t balra egy hangyányit, de legalább nem esett. Az első tárat kilőttem volt pár alkalommal hogy egyszerre kettőt lőtt ki. Szerintetek ezt mi okozhatja? Nem úgy volt hogy az előtte lévő lövésnél nem lőtt, aztán a következőnél kinyomta az előzőt is, hanem lövöldöztem egyesével, majd egyszer csak kettőt lőtt.

Lehet hogy hülyeség de az új hop up guminak meg kamrának be kell "kopnia" kicsit? Amúgy a 2. hi cap tárat mikor kilőttem ott már nem lőtt ki egyszer sem 2db-ot.

iPhone 13 Pro Max

(#25890) nyisziati válasza jozsi252 (#25888) üzenetére


nyisziati
veterán

Jaja, kösz az infót. Már találtam is áruházat, ahol egy tizes CO2 pakk csak 1.500 Ft.
Átfejteni meg valszeg erre ajánlotta Macilaci a Colemant.

(#25891) macilaci78 válasza nyisziati (#25890) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A green gas gyakorlatilag PB-gáz, ezért használható alternatíva a Coleman palack.
CO2 fegyvernél nem divat a fegyver testén belüli tölthető tartály, patront kell cserélni. A patronok nem tölthetők házi módszerekkel újra.

Ami fontos: az airsoft célú green gas adalékanyagot is tartalmaz, ami kenést biztosít. PB-gáz, vagy CO2 esetében ezt pótolni kell.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25892) DNReNTi


DNReNTi
őstag

No, a hétvégén ki lett próbálva a CM041 PDW. Összességében elégedett vagyok vele, kellően kompakt kicsi, de mégis "súlyos" (többnyire) minőségi anyagokból összerakott fegyver. Könnyű vele operálni, kényelmes a fogása. Külön jó, hogy ebay-en van hozzá MP5K back plate (3000 Ft), így egy kizárólag CQB játékra még kisebb is tud lenni. A fegyver ereje is elegendő, stabil 370 FPS körül lő anélkül hogy hozzányúltam volna. A gyári hopup gumi megér egy cserét, érezhető/látható szórása van 20-25 méter felett. A tűzgyorsaság szuper a gyári akkuval is. CM tárakkal szuperül együttműködik, a tárak jól adagolnak, semmi gond nem volt velük. Egy hézagolás, átzsírozás, hopup gumi csere után csudijó fegyver lesz belőle. Az MP5 rail tökéletesen passzol a tetejére, ebbe se lehet belekötni.

Negatívumok:
Lángrejtő lötyög és valami vacak öntvény anyagból van, tuti össze fog törni max a harmadik játékon. Csere, ebayről 1-2000 Ft. Tűzváltó lötyög, és nagyon könnyen átkattan egyik állásból a másikba, többször is megszívtam, hogy safe-be váltotta a tármellény, állandóan nézegetni kell ha az ember felemeli. Tuti erre is van low budget megoldás, szóval eddig nem fáj a fejem.
Végül a legrosszabb: A front grip szörnyen szar. Az anyagminőség sehol nincs a fegyver többi részéhez képest, fröccsöntött WC ülőke műanyag, deformálódik és lötyög a helyén. A legrosszabb, hogy nem találtam még a neten hozzá valami cseredarabot mondjuk aluminiumból, illetve nincs lehetőség rá, hogy egy 3-5 centis railt felpattintson az ember rá, mondjuk egy elemlámpának.

Viszont akárhogy nézem 90 euróért, nagyon megérte a pénzét. :C

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#25893) Thome válasza DNReNTi (#25892) üzenetére


Thome
addikt

Mindenképp legyen átnézetve. Tömítetlenül 370-et lő, valszeg ott simán egy brutál rugó van belecsapva!

(#25894) DNReNTi válasza Thome (#25893) üzenetére


DNReNTi
őstag

Jaja, CM-ből kiindulva van benne egy 120-as. :DDD

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#25895) DNReNTi


DNReNTi
őstag

Nepszerusitik a fiuk a sportot. :(((

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#25896) jozsi252


jozsi252
veterán

Na végre a red dot ma ért be az országba. Remélem péntekig megkapom, aztán csinálok pár képet róla, hogy hátha esetleg valaki szeretne rendelni. Annyi előnye van neki hogy ingyen Posta van.

Hot 11mm / 20mm Rail Riflescope Hunting Airsoft Optics Scope Holographic Red Dot Sight Reflex 4 Reticle Tactical Gun Accessories

iPhone 13 Pro Max

(#25897) macilaci78 válasza DNReNTi (#25895) üzenetére


macilaci78
nagyúr

a [OFF]...[/OFF] szervezet tagjaival rendszeresen airsoftoztak magyarországi orosz diplomaták is - :DDD Had ne meséljek arról, mit láttam honvéd alezredestől, ezredestől egy airsoft tingli-tangli alkalmával... ;]
Mellesleg az ilyen ember airsoft nélkül is hülye. Sajnos októberben a majomnak éles fegyver akadt a kezébe, mikor a rendőrt megsebezte.

Na de remélem, mindenki látja, hogyan nem szabad tárolni az airsoft fegyvereket. :R

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25898) nyisziati válasza jozsi252 (#25896) üzenetére


nyisziati
veterán

A 11/20 mm a fegyveren lévő sín belméretét jelenti?

(#25899) jozsi252 válasza nyisziati (#25898) üzenetére


jozsi252
veterán

A sín szélességét jelenti amire fel tudod fogatni. Bár szerintem te is erre gondoltál. Ki tudod választani hogy milyet akarsz.

iPhone 13 Pro Max

(#25900) nyisziati válasza jozsi252 (#25899) üzenetére


nyisziati
veterán

Igen, köszi. Lemértem, 20 mm a belméret, akkor ez jó lesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.