Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32001) macilaci78 válasza jozsi252 (#32000) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én világ életemben zacskóból töltöttem a gyorstöltőt, még a flakonban árult Blastert is zacskóba töltöttem át.
Ha kell a gyorstöltő, akkor nem high cap tár van, akkor már a BB-tároló se zörögjön.
Anno lehetett kapni airsoft kiegészítőként is hasonló csőrös flakont, nekem is volt, de nem szerettem. Lassan tudtam csak kiadagolni a BB-t.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#32002) #56573440 válasza macilaci78 (#32001) üzenetére


#56573440
törölt tag

Én az osztrák sniper mester termosztát vettem erre legutóbb ;] mivel dupla falú igy nem zörög nagyon, cserébe kb 3300 bb belemegy, és két+40 lőtávot meg+300 pontosságot is ad :DDD

(#32003) macilaci78 válasza #56573440 (#32002) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nálunk anno az volt a divat, hogy vékony szövettel béleltük ki a flakont. Szemüveghez kapott ajándék tok és bizonyos egérpadok szövetborítása volt a két favorit. +3 stealth skill point in CQB. :K

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#32004) jozsi252 válasza macilaci78 (#32001) üzenetére


jozsi252
veterán

Azért gondoltam erre mert a 7-8mm-re feldagadó géles genyót ki lehet vele adagolni, tehát 8mm-nél nagyobbnak kell lennie kicsivel így a BB golyókat elvileg gond nélkül lehetne használni.

iPhone 13 Pro Max

(#32005) macilaci78 válasza jozsi252 (#32004) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Lehet, de zörög. Nagyon.
Illetve meg kell tanulni levenni a tárról, gyorstöltőről, mert a csőrből addig is jön a BB, amíg lefordítod a tartályról. Én nem szerettem, de lehet, megvan még.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#32006) Coccolino_O válasza #56573440 (#32002) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Csak egy hülye kérdés, de a belső cső hosszának van jelentősége olyan szempontból, hogy kevesebb psi-n is több fps-t kapj? Csak azért kérdezem, mert a G26 Advance 100 psi-n lőtt 330 fps-t, amire rácsodálkoztam rendesen. Persze, plasztik szán, de az is akkor is nagyon baba szvsz. :K

:R

(#32007) #56573440 válasza Coccolino_O (#32006) üzenetére


#56573440
törölt tag

Hát inkább úgy mondanám, hogy azonos psi mellett több fpst kapsz ;]

Nyilván lennebb lehet menni nyomással egy szintig, de nyilván replika függő hogy hol nem lesz ciklus. És elég hamar lassú takony lehet a szán mozgás

Én pisztolyba jellemzően azért tettem hosszabb csöveket, hogy kb azonos fpst kevesebb nyomással érjek el, kevésbé gyilkolja a technikát, és 1j mindenre elég bent :DDD

Kivéve az aréna public napok. Oda kell picit több. Néha picit sokkal több ;]

[ Szerkesztve ]

(#32008) Coccolino_O válasza #56573440 (#32007) üzenetére


Coccolino_O
őstag

"Én pisztolyba jellemzően azért tettem hosszabb csöveket, hogy kb azonos fpst kevesebb nyomással érjek el, kevésbé gyilkolja a technikát, és 1j mindenre elég bent"

Pontosan, engem is ez érdekelne. Főleg, hogy kevésbé gyilkoljám a belsőséget, de ugyanakkor ne essen le drasztikusan azért az fps se.

Jelenleg 110 psi-n lő 300 fps-t az alu szános gen.4 g17 maruim, ami eléggé csalódás volt számomra, de ez van. Cseréltem dugattyú fejet, belső csövet, hop-up gumit, még cserélek tárajak tetején gumit laylax-ra, aztán kb. ennyi a sztori.

A G26 Advance-t meg átépítettem G26-á fém szánnal, ugyanaz a sztori, 110 psi-n lő 270-280 fps-t, szóval azt se mondanám fantasztikusnak, de rövid belső csővel, plasztik szánnal se lő többet, szóval vissza fogok menni az eredeti 107mm-s csőre, és kísérleteznem kell plasztik meg fém szánnal is.

Más.... Van bármi tapasztalatod VORSK/WE Hi-Capa-val? Mind a kettő márka gyárt 7 colos Hi-Capa-t, gyakorlatilag az egész fegyver egy belső cső, mások elmondás alapján baromi alacsonyra le lehet húzni a psi-t, és úgy is bőven van fps-ed.

:R

(#32009) macilaci78 válasza Coccolino_O (#32008) üzenetére


macilaci78
nagyúr

We Hi-Capa tok standard, 3.8, 5.1, 7.1 szán rámegy ugyanarra a tokra. FPS-t nem mértem a különböző szánok közt. :B

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#32010) #56573440 válasza Coccolino_O (#32008) üzenetére


#56573440
törölt tag

A vorks felejtős, nuprol néven is ugyanaz fut, elég gagyi. Állítólag a golden eagle capa vonala lett újabban jó, az új darabok megdobbentoen tm kompatibilisek. Olyat mondjuk már nem vettem, az aap is megy el, maradnak a markerek, az elég mindenre :DDD

(#32011) Coccolino_O válasza macilaci78 (#32009) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Értem, köszi.

blackrulz: Az mennyire lenne hülyeség, hogy cserélek egy jóval hosszabb belső csőre, és rárakok a fegyver végére egy hangtompítót, hogy eltakarja a kilógó részt? Van-e értelme egy bizonyos hosszúság felé menni? Mert lehet kapni olyan gbb belső csöveket is, amik 220-230mm hosszúak. ;] Van-e drasztikus különbség 6.02 és 6.01 között fps szempontjából?

:R

[ Szerkesztve ]

(#32012) N€T0X|N válasza Coccolino_O (#32011) üzenetére


N€T0X|N
őstag

200-as csővel az AAP-m 80 psi-n tudott 1.4J-t, szóval van értelme, ha elbírja a cucc a relatív kis nyomást. Más kérdés, hogy mennyire lesz élvezetes, nekem nagyon steril volt úgy.

Sent from my keyBoard

(#32013) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Almát hasonlítunk körtéhez. Más a tömege egy AAP mozgó alkatrészeinek, egy műanyag szános és egy fém szános GBB-nek.
Az AAP-ben a cső, kamra fix, a Glockban meg nem, de a Hi-Capa külső csöve is kotyog kicsit.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#32014) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

Kipróbálhatom a Glockban is otthon, hangtompító és cső is van hozzá. :D

Sent from my keyBoard

(#32015) #56573440 válasza Coccolino_O (#32011) üzenetére


#56573440
törölt tag

lehetnek gondok, mert alapvetően a nozzle szabályozza hogy mennyi levegő mehet a bb mögé. Maradva pl aapnál mert azt ismerem, valahol 250-300mm között kezd el általában ilyen green gas 20 fok körül kevés lenni a buli. Undervolume lesz a rendszer, és ilyenkor jön az erősebb rugó a floating valve mögé, vagy valami shimmelős megoldás, hogy később engedje hátra a blowbackhez a gázt. De kis trükközéssel srácok valami 350-400-as csővel aapből csináltak greenen 3.3j-os szörnyet...

De ez megint olyan hogy replika válogatja hol van az a pont ahol már nem elég a gáz.

Meg mondom, nézd meg hogy reális keretek között milyen nyomással vállalható a blowback meg a ciklusidő, nekem az aap ilyen 80 körül már nagyon lassúnak érződik, olyan... Nem tudom... Nyúlós, gusztustalan, lassú, izé. 100-hoz képest nyilván :D

[ Szerkesztve ]

(#32016) N€T0X|N válasza N€T0X|N (#32014) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Nnna... szóval: 200mm @ 80 psi @ 0.25g az ~350 fps, azaz ~ 1.42J. Ciklus még simán működik (alu szán), csak nem rugdos akkorákat és kevésbé hangos, de meglepően nem vészes az élmény.

120 psi-n 405 fps, az már 1.91 és hol van még valami nehezebb bb. :D

Green gázzal valahol a kettő közt lenne, utóbbihoz közelebb, szóval valószínűleg bőven szabálytalan tartományban.

[ Szerkesztve ]

Sent from my keyBoard

(#32017) Coccolino_O válasza #56573440 (#32015) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Hm. Cseréltem tárajak tetején lévő gumit gyári marui-ról laylax-ra, extra ~20 fps.

Szóval most az alu szános pisztoly lő 90 psi-n 300 fps-t a 110 psi helyett, ami azért csak barátságosabb, a belsőség szempontjából. Maga a ciklusidő nyilván nem tetszik annyira, mint 110-en, de csak lőttem párat a kronométerbe, majd elviszem játszani, aztán meglátom élesben, hogy mennyire jó v. rossz. :K

Viszont most nézem, hogy NETOXIN 20 centis csővel mit alkotott, szóval határozottan van potenciál egy sokkal hosszabb belső csőben, a szokásos 10 centisekhez képest.

Egyetlen probléma, ahogy a fenti példa is mutatja, nagyon könnyen lehet a fegyver illegális beltérre, még alacsony nyomáson is. A fegyverét el sem vihetném játszani, 0.20g-n lő majdnem 400 fps-t.... :Y

[ Szerkesztve ]

(#32018) #56573440 válasza Coccolino_O (#32017) üzenetére


#56573440
törölt tag

Hát nem 120 psin kell használni ;]

(#32019) bigrob


bigrob
őstag

Ti hogyan rögzítenétek egy szereléksínt ennek a fém testes shotinak a tetején?

2mm vastag az anyag, menetet oda nem mernék vágni, anya már nem fér el szerintem testen belül..

Gondolkozom, hogy megcsiszolni és fém epoxy vagy megpróbálom egy b@szo 2 oldalas ragasztóval ami van a cégnél.

[ Szerkesztve ]

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#32020) macilaci78 válasza bigrob (#32019) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Fém ragasztó, de a csavar is teljesen jó, M4 menet 2 mm-ben fog, ha rendes acél, nem spiáter. Esetleg menetszűkítűt beragasztva.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#32021) #56573440 válasza macilaci78 (#32020) üzenetére


#56573440
törölt tag

azért sok acél külső csöves shoti nincs a piacon :D 99.9999% spiáter lesz az :D

(#32022) macilaci78 válasza #56573440 (#32021) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Akkor menetszűkítő, ahhozy nagyobb lyuk is kell, nagyobb helyen fogja a ragasztó és tuti nem nyalja ki az M4 csavar. :K

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#32023) bigrob válasza macilaci78 (#32020) üzenetére


bigrob
őstag

Spiáter cyma sajnos...
Megcsiszoltam a sín alját, megtakarítottam a felületeket alkohollal és most kétoldalú ragasztóval van fent, áll mint Katiban a gyerek.. :DDD
Ilyen ragasztó: [link]
Jól néz ki (szerintem a rövid M4 tár is benne :DDD)

Nincs elérhető leírás.
Nincs elérhető leírás.

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#32024) macilaci78 válasza bigrob (#32023) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ilyen pisztolymarkolatos tust honnan lehet venni? Simán elcserélném a felhajtható tusomra, mert nekem kényelmetlen.
Amúgy 3-lövetű shotira nem teszek optikát. Úgyse pontlövő, tök felesleges.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#32025) bigrob válasza macilaci78 (#32024) üzenetére


bigrob
őstag

Direkt ezt a fajtát rendeltem, CM360M.
Az elsőt vissza is küldtem, mert nem volt tökéletes, ennek a szétszedése közben rájöttem, hogy igazából 5 perc alatt én is meg tudtam volna csinálni... :))
Amúgy az elejét nem tudtam szétszedni, a felhúzókar (?) alján a 2 csavart kiszedtem, lecsavartam a végét és leszedtem az akasztót de ennél tovább nem tudtam bontani..

3D nyomtatással lehetne készíteni Thingiversről leszedett tervek alapján más tust, kérdés mennyire éri meg, lehet jobb lenne ebayen lőni használtat vagy valami töröttet.

Régóta perverzióm ez a micro dot, az M4-et eladtam, így rá lehet rakni erre :DDD
Igazából tök felesleges mert ott a traceres shoti "hangtompító" a végén, azt is elb*sztam és 22.5mm-est rendeltem, úgyhogy tegnap ezt tágítottam fel kb 23.5mm-re, így már normálisan fel lehet tenni és a 4db hernyócsavar megfogja. Cserébe jól összekarcoltam a satuban, de így már "Field-Tested" lett.. :D
Amúgy tetszik ez a kopott kinézet, lehet megcsiszolgatom a testet is.

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#32026) N€T0X|N válasza bigrob (#32023) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Tök fasza. Ez az új 5KU tracer rajta? (Edit: ja, látom) Nekem egy kis konzerv van a shotin, szerencsére van rajta gyárilag sín, cserébe egy darab irányzéka sincs. Úgyhogy nekem is kellett rá valami. CM.357M magpul előágyszánnal és pisztolymarkolattal, meg PCU tracerrel. :D

[ Szerkesztve ]

Sent from my keyBoard

(#32027) macilaci78 válasza bigrob (#32025) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Amikor rendeltem, nem volt, csak ez az egy tusos, aminek pisztolymarkolata van, ráadásul 50€ alatti akciós árra emlékszem fém testtel. Ennek szellemében megérné "donornak" venni a megfelelő tussal egy műanyag testest, csere és eladni...

A satura tettem fa betétet: 2 db 8 mm vastag tölgyfa lamella (20×200 mm), 10-es furatba préseltem mágnes-alátétet. Olyan gyönyörűen fogok be satuba azóta bármilyen replikát, hogy öröm nézni! Mellette bőrszíjas leszedővel D-ring az M4 replikákhoz. :K

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#32028) bigrob válasza N€T0X|N (#32026) üzenetére


bigrob
őstag

Igen, tiger111hk-ról jött.
Nem volt melóban tolómérő és egy gagyi műanyag vonalzóval kerek 22mm-nek tűnt a külső cső.. :))
Gondolkoztam a magpuloson is, de emellett döntöttem végül, pisztolymarkolatost akartam mindenképp fix tussal :)

#32027macilaci78
Annyiért ajándék volt valóban... Én most kb 75 EUR-ért vettem, olyan 32.500 körülre jött ki.

[ Szerkesztve ]

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#32029) N€T0X|N válasza bigrob (#32028) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Az enyémnek meg eleve vastag a csöve, 25.5 mm-es kéne rá, de akkora méretben nem gyártják, szóval nekem is faragni kellene. Mennyire volt az a része para? Bár a PCU-val is elégedett vagyok, amióta rendesen működik, csak annyira szét van már berhelve (védelem miatt elsősorban, mert CQB-n szétlövik, mint a szart)... Külsőre nagyon csecse az 5KU, főleg, hogy nem műanyag...

Sent from my keyBoard

(#32030) bigrob válasza N€T0X|N (#32029) üzenetére


bigrob
őstag

Hát egy jó 1,5 órát elvoltunk vele.
Én ex-fogtechnikus lévén valami kézi motoros csiszolóval tágítottam volna fel, de faterom előszedett valami állítható esztergált cuccot és mint egy menetvágót kellett egymás után áthajtani rajta és folyamatosan állítgatni ezek közt amíg el nem éri a kívánt átmérőt.
Ha eszembe jutt mi volt a cucc neve pótlom.
Ha van esztergályos ismerős valószínűleg gyorsabban megoldja.. :D

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#32031) N€T0X|N válasza bigrob (#32030) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Ha van esztergályos ismerős

Az mondjuk van - ha elég vastag az oldalfala a cuccnak, amiből le kell szedni. Majd meginterjúvolom, ha időszerű lesz. Úgyis lesz megint egy cső, amibe menetet kell vágnia. :D

Sent from my keyBoard

(#32032) petymeg válasza bigrob (#32023) üzenetére


petymeg
addikt

Jó tip ez a fajta kétoldalú ragasztó, hasonló dilemmában vagyok. Adott egy Umarex Glock 17 amire egy ilyen optikát akarok erősíteni. [link]
Ha jól értelmezem, az optikát mindössze a hátsó irányzék fél mm átmérőjű csavarja rögzíti a szánhoz, az meg érzésem szerint kevés, hogy megtartsa, ragasztani is kell.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#32033) macilaci78 válasza petymeg (#32032) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nincs igazad. A red dot plate kerül fel a szánra, amire csavarozod a red dotot.
A plate a hátsó irányzék helyére kerül, van egy téglatest formájú dudor az alján, ami az irányzék helyére ül be, ezzel a szán előre-hátra mozgásából származó erővektort ez veszi fel. A csavar a függőleges erővektornak kell csak ellenálljon, ami lényegesen kisebb. Nem mellesleg a téglatest magasságában is van menet.
Az a csavar meg inkább 1,5-2 mm magátmérőjű. Nem mértem le.

Novritsch SSP18-ot használok ilyen red dotot, nincs vele gond.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#32034) petymeg válasza macilaci78 (#32033) üzenetére


petymeg
addikt

Ok, akkor hagyom a ragasztót.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#32035) Coccolino_O válasza petymeg (#32032) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Pro-Arms RMR mount-ra van szükséged. A hátsó nyîlt irányzék csavarja fogja meg a plate-t, és az optika csavarja kap bele a plate menetébe.

Próbáltam ugyanilyen rmr-t pisztolyon, ezek a "gagyi" optikàk képtelenek középen tartani a piros pöttyöt, már kis ràngatás mellett is ugrál, nyîlt irányzékkal elôrébb vagy. Plusz, extra sùlyt raksz a szánra. Annak lesz jelentôsége ciklus, meg gáz evés szempontjából.

[ Szerkesztve ]

(#32036) petymeg válasza Coccolino_O (#32035) üzenetére


petymeg
addikt

Egyébként eredetileg egy 4x-es optikának a tetejére vettem, akkor maradok annál.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#32037) Coccolino_O válasza petymeg (#32036) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Hm.

Olcsó RMR nem rossz amúgy géppisztoly, meg gépkarabély méretű fegyverre. Amíg a fegyver nem mozog túl sokat fel/le és/vagy oldalirányban, addig használható. Meg jól is néz ki. :K


macilaci78: Arra van valami megoldásod, hogy az rmr picatinny szereleksín lötyög fel és le az mp5 picatinny szereléksínen? Köszi. :R

[ Szerkesztve ]

(#32038) #56573440 válasza Coccolino_O (#32037) üzenetére


#56573440
törölt tag

Hezagolj alá szigszalaggal pl :DDD

(#32039) jozsi252


jozsi252
veterán

Ha minden jól megy holnap meglesz a fegyóm. Na most nem is emiatt írok hanem azért mert megjött a red dot védő is aminek a minőségével maximálisan meg vagyok elégedve. Penge Pandától rendeltem és 3500ft volt az 5mm-es plexivel. (FB-n fent vannak az árak, van külön plexi is.)
Nagyon szép víztiszta karcmentes a plexi. Védőfólia is volt rajta természetesen.

iPhone 13 Pro Max

(#32040) macilaci78 válasza Coccolino_O (#32037) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én is a hézagolást mondom. Szigetelőszalag jól skálázható, de pl gumibelsőből is vághatsz oda egy darabot.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#32041) Atke


Atke
senior tag

Ha már RMR.... Francia (cybergun) megoldását nem lehet űberelni.
FNX-45-nél az rmr plate, a BBU-ba rögzül, ami nem lenne baj, ha nem a nozzle járatába menne bele a csavar....
Első és a negyedik képen látszik a furat,és az anyagvastagság is. Nem sikerült még csavart találnom ami ne lógott volna bele, már vágtam is le hozzá "kúposan" de az meg nem tartotta ott. Nem csoda hogy előző barátunk ráragasztotta pillanat ragasztóval :D És ez egy 70 eurós Azimuth alu bbu, jól kitalálták ennyi pénzért.

Ez a Cybergun megoldás:

Ez meg a Marui megoldása:

[ Szerkesztve ]

(#32042) petymeg


petymeg
addikt

Rendeltem a gázos karabélyomra egy ilyen magpul stockot, de baromira lötyög rajta, legalább 1 mm-rel nagyobb. Mivel lehetne feszesebbé varázsolni? Ragasszak bicikli belsőt a stock tube-ra?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#32043) #56573440 válasza petymeg (#32042) üzenetére


#56573440
törölt tag

nyilván a stock tube hézagolás a megoldás :Dén a perun programozó lapját -amit egyébként eleve oda szánnak- tettem be, és patent lett :D

(#32044) jozsi252


jozsi252
veterán

Megjött a replikám. :D Lenne is egy elég béna kérdésem. A FET után van még egy deans tamiya átalakító és így csatlakoztatom az akkut. Viszont nagyon merev a fet kábele. Félek tőle hogy meg fog törni a kábel. Én erre a megoldásra gondoltam hogy így helyezem el a kábeleket. Ti hogy máshogy oldanátok meg? Tartok tőle hogy meg fog törni a kábel. Majd át lesz forrasztva az akku deans-re, de most hogy egy átalakító be van iktatva talán jobb is mert az egy picit hajlékonyabb.

Köszönöm! :R

iPhone 13 Pro Max

(#32045) Coccolino_O válasza petymeg (#32036) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Ha pedig rá vagy fixálva, nézz rá a Holy Warrior RMR-re. Youtube alapján elég jónak tűnik. Határozottan jobb, mint ami nekem van.

(#32046) jozsi252


jozsi252
veterán

Gunfire-ről akarok rendelni mid cap tárakat meg hi cap tárat. Valakinek lenne kedve beszállni rendelésbe hogy a szállítást elosszuk? 12.5EUR dobott ki nekem szállításnak.
Személyesen a rendelést Dányon illetve X. Ker Szállás utcában tudjátok átvenni, vagy Foxpost-tal továbbküldöm.

iPhone 13 Pro Max

(#32047) Atke válasza jozsi252 (#32046) üzenetére


Atke
senior tag

Ha begadi-n találsz, akkor rendelhetünk közösen :)

(#32048) jozsi252 válasza Atke (#32047) üzenetére


jozsi252
veterán

Sajnos ott nem találtam tárakat! Specna Arms S-Mag 125bbs mid cap illetve 380bbs hi cap polymer tárakat akarok venni.

iPhone 13 Pro Max

(#32049) macilaci78 válasza jozsi252 (#32044) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ha jól látom, a fet előtti kábelen van csatlakozó, addig kicserélném szilikonos kábelre.
Bár magamnak egészen a motorig, tűzkapcsolóig kicserélném, hogy ne legyen benne toldás.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#32050) jozsi252 válasza macilaci78 (#32049) üzenetére


jozsi252
veterán

Én ilyen projektbe nem merek belefogni, de reményeim szerint a hónap végéig vagy febr elején el fogom vinni DeadCat-hez mert már beszéltem vele szeretnék kérni egy üzembe helyezést. Akkor szólok neki hogy cserélje ki a kábelt és a toldást szüntesse meg. Mivel a kék csati alapból kicsit könnyen szét is jön. Plusz akkor vágja rövidebbre a kábelt.
Mondjuk úgy hogyha a stock be van tolva akkor a deans csatit össze tudjam dugni könnyen, ha pedig ki van húzva akkor ne kelljen a kábel eldugásával szarakodni annyit mint most.

Tudom hogy hosszú távon ez nem túl jó mert meg fog törni a kábel, szóval ezzel majd kezdeni kell valamit.
Szombaton végre le tudtam tesztelni a fegyvert és maximálisan meg voltam vele elégedve. :) Az első mid cap tárnál volt hogy néha 1-1 golyó kimaradt, plusz a végén is maradt benne. A 2. tárnál nem volt ilyen gondom, aztán vissza a másik tár és akkor már ott se nagyon volt vele gond max annyi hogy 1 lövés maradt ki.
Az valószínű hogy mivel új be kell kicsit kopnia az alkatrészeknek, vagyis inkább úgy mondom hogy használni kell minél többet?

:R

iPhone 13 Pro Max

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.