Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25901) lacy86


lacy86
addikt

Ismerosom rendelni kiegeszitot ( ov, maszk, stb ... )
Melyik a legmegbizhatobb magyar oldal?

( AK47-hez lenne )

(#25902) macilaci78 válasza lacy86 (#25901) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Mind megbízható, 14 nap elállási lehetőséged van akár indoklás nélkül is, ragszámmal küldik a csomagokat, saját érdekük. Válasszon utánvétet és tuti biztos, hogy nem fizet feleslegesen.

Milyen öv, vagy maszk van, ami AK-47-specifikus?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25903) lacy86 válasza macilaci78 (#25902) üzenetére


lacy86
addikt

Konkretan amit multkor rendeltunk tesomnak 😁
Ahhoz szeretnenek ok is venni plusz kiegeszitot

(#25904) macilaci78 válasza lacy86 (#25903) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Továbbra sem tudok elképzelni olyan övet, ami AK47-tel nem kompatibilis, de más AK-kal, esetleg M4/14/16-tal, vagy Mp5-tel igen.
Fegyverszíj, az már más... ;]

A maszk meg: az AK-k irányzéka alacsonyan van, a pofadékon felfekszik a maszk, felnyomja, kényelmetlen, kitakar. De ha van rajta egy irányzék, esetleg magasító (pl infrabak), akkor meg mindegy, milyen maszk, kényelmesen elfér.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25905) lacy86 válasza macilaci78 (#25904) üzenetére


lacy86
addikt

Lehet melleny lesz :)
Azert kszi 👍

(#25906) MasterHUn


MasterHUn
senior tag

Sziasztok. Üdv a Co2-es játékosok táborában :)

KWC 1911 +2 tár
AAC-21 (M700) Co2 28rd Magazine db

remélem a hozzáfűzött reményeket adják majd, de a pisztoly már így is bitang :D

[ Szerkesztve ]

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#25907) nyisziati válasza MasterHUn (#25906) üzenetére


nyisziati
veterán

Jól néz ki. 👍

Mondjuk a CO2 pont nem szereti ezt az időt. A héten voltam az erdőben próbálgatni az enyémet (szintén CO-s), és a tár végére rendesen ledadogott, vagy 15 darab bennmaradt a tárban a 40-ből. :(

[ Szerkesztve ]

(#25908) MasterHUn válasza nyisziati (#25907) üzenetére


MasterHUn
senior tag

köszönöm :)

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#25909) MasterHUn válasza MasterHUn (#25908) üzenetére


MasterHUn
senior tag

Köszönöm. 28bb-re szerintem elégnek kell lennie. 15re meg biztos elég. csapattársaknak van ugyanilyen pisztolyuk és nekik nincs vele bajuk még ilyen hidegben is másfél tárat kidurrogtatnak vele :)

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#25910) macilaci78 válasza nyisziati (#25907) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A green gas még ennyit sem bír.
Az éles 1911 pedig 7 lövés után már tárcserés. :U

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25911) nyisziati válasza macilaci78 (#25910) üzenetére


nyisziati
veterán

Már gondolkodom is rajta, mit lehetne bevetni melegítőnek. Öngyújtó, malacpörzsölő... :))

(#25912) MasterHUn válasza nyisziati (#25911) üzenetére


MasterHUn
senior tag

én egy HFC m190 berettát cseréltem le most ezzel a 1911-el

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#25913) MasterHUn válasza MasterHUn (#25912) üzenetére


MasterHUn
senior tag

merthogy a drága kis berettám 2-3 max 4 lövés után elfújta a gázt....

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#25914) nyisziati válasza MasterHUn (#25913) üzenetére


nyisziati
veterán

Egy sima tömítéscsere nem lett volna elég?
(nem értek a fegyverjavításhoz, csak érdekel)

(#25915) MasterHUn válasza nyisziati (#25914) üzenetére


MasterHUn
senior tag

az a gond a berettával hogy 20 fok alatt valamiért annyira lehült a tár hogy egyszerüen használhatatlan volt :/

[ Szerkesztve ]

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#25916) nyisziati válasza MasterHUn (#25915) üzenetére


nyisziati
veterán

Ja, tehát konstrukciós hiba. Ezt se gondoltam volna. :Y
Főleg a Berettáról. Bár nyilván kínai a gyártó.

(#25917) MasterHUn válasza nyisziati (#25916) üzenetére


MasterHUn
senior tag

HFC mint olyan tudomásom szerint (javitson ki bárki ha tévednék) TM erősített verzió.

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#25918) macilaci78 válasza nyisziati (#25916) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Egy KJW M9 berettával egy esős nyári napon meg tudtam azt csinálni, hogy a szán a tokkal a kicsapódó párának köszönhetően összefagyott. Jó, 5, vagy 6 tár kellett hozzá pár perc alatt, de ez ment. :K
Ezt nem tartom konstrukciós hibának.
A 3-4 BB után kifúj a gáz szobahőmérsékleten is egyedi hiba szrintem. Kiengedő szelep, kakasrugó, kalapács, dugattyú...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25919) nyisziati válasza macilaci78 (#25918) üzenetére


nyisziati
veterán

Nem semmi, nem is gondoltam volna, hogy ilyesmi megtörténhet. Bár szódásszifon esetén is volt már, hogy odafagyott az ujjam a patronhoz.

Tegnap történt még egy érdekes eset. Kilőttem egy tárat, majd ezt kivettem, újratöltöttem BB-vel, beraktam, majd ahogy felhúztam a fegyver tetején a kerek pöcköt (nem tudom a szaknevét, bocs ) , egy nagy sziszegést hallottam. Elengedte a gázt. Kicsavaroztam a tár alján a csavart, hogy kivegyem a CO2 patront, ekkor megint sziszegett kicsit.

Ez vajon mitől lehet.

Ezután egyébként új patront raktam be, és ki is lőttem bő két tárat vele, tehát nem ismétlődött az eset, csak zavar.

[ Szerkesztve ]

(#25920) macilaci78 válasza nyisziati (#25919) üzenetére


macilaci78
nagyúr

100-ból 1 patron akár hibás is lehet. Ugye, ez is tud göngyöleges lenni, mint a habpatron.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25921) nyisziati válasza macilaci78 (#25920) üzenetére


nyisziati
veterán

Ja, köszi, akkor megkönnyebbültem.
Már kezdtem vizionálni valami komolyabbat.

(#25922) jozsi252


jozsi252
veterán

Szégyen a Magyar Posta! 4 nap alatt ideért NL Post-al Kínàból a red dotom, de a Postán már 8 napja ott rohad. :W

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#25923) MasterHUn válasza jozsi252 (#25922) üzenetére


MasterHUn
senior tag

nekem egy csomagom hollandiából jött... 17-én HU-n csekkolt. de nem találták meg csekkoláskor majd visszapattant visszadobta a nyomonkövető hollandiába majt osztrákokhoz ..... érdemes megnézni a képet :D

ui.: Trans-O-Flex hozta. felhívtam őket késségesen segitettek minden ugy végződött ahogy megbeszéltük telefonon.

[ Szerkesztve ]

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#25924) jozsi252 válasza MasterHUn (#25923) üzenetére


jozsi252
veterán

Neked teljesen más tészta. Nekem EU-n kívülről jön és itthon a Magyar Posta veszi át. Amúgy csak szimplán ki kellett fakadnom itt a topicba és lám.

2016.11.23
09:52
Küldemény információ:
Belföldi feldolgozásra továbbítva – Forwarded for domestic sorting

De mindegy, szégyen ez akkor is hogy egy csomag 4 nap alatt ideér Kínából, a Magyar Posta meg 8 napig szarakodik vele. :(((

iPhone 13 Pro Max

(#25925) jozsi252


jozsi252
veterán

Na közbe ma meg is jött a red dot. Viszont lenne egy "probléma" ami szerintem nem a szerkezet hiába lehet, hanem a szemem lehet a ludas, mivel nem tökéletes. Szemüveget nem hordok, viszont távolra nem látok 100%-osan.
Amikor belenézek, olyan mintha több célkeresztet látnék egymástól kicsit eltolva. Hiába állítok be pl. keresztet, vagy pontot, vagy kört amibe pont van, mindegyiknél ez a helyzet.
Próbáltam csinálni képeket a szerkezetről, a képen teljesen rendben vannak az irányzékok, illetve feedback-et néztem a terméknél és ahol vannak képek, ott is mindegyiknél rendben van a célkereszt.

Szóval akkor röviden tömören, szar a szemem? :U

:R

iPhone 13 Pro Max

(#25926) macilaci78 válasza jozsi252 (#25925) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A készülék hibája, fegyverirányzékhoz gagyi. A lencse mindkét felületén megjelenik a fény és szellemképes.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25927) jozsi252 válasza macilaci78 (#25926) üzenetére


jozsi252
veterán

Szóval az a gond hogy egy sima átlátszó plexi van benne, nem pedig olyan aminek a másik fele kezelve van valamivel?

iPhone 13 Pro Max

(#25928) macilaci78 válasza jozsi252 (#25927) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Prizma is lehetne...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25929) Thome válasza macilaci78 (#25926) üzenetére


Thome
addikt

Szerintem airsoftra bőven elegendő. Szellemkép ennyiért belefér, bár én még mindig azt mondom, hogy az a holo lett volna az ideális választás amit linkeltem, az nekem is bejött, minimális szellemképpel. :D

(#25930) csoola


csoola
tag

Sziasztok kollégák!

Abbahagytam egy időre az airsoftot, de agyalok, hogy vissza kellene térnem hozzá, mostanában egyre jobban eluralkodik rajtam, hogy bevásárolok valami szép mordályt.
Anno JG G36-al játszottam, meg később egy KJW 1911-est szereztem mellé, nagyon szerettem őket, mindegyik jó fegyver volt. Most valami mást szeretnék, ezt a fegyvert néztem ki, véleményezzétek kérlek. Már ezt az összeget is soknak érzem, szegény Jézuskának kevesebbért írtam volna meg valamit. Max. ebben az árkategóriában ajánlhattok mást is, ha van jobb alternatíva, M4 variánsok közül.
Köszönöm a segítségeteket előre is! :R

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#25931) jozsi252 válasza Thome (#25929) üzenetére


jozsi252
veterán

Ez valahogy jobban bejött, legalábbis ami a kinézetet illeti illetve vékony keret van a plexi körül. Szóval tetszett ez, csak hát nem gondoltam a feedback alapján hogy ilyen. :) No sebaj

Viszont lenne egy másik gondom az M4 fegyómmal. Nemrég kilőttem egy hi cap tárnyi BB-t, de 4-5x is egyszerre kettőt lőtt ki. Na most ezt már legutóbb is tapasztaltam, az akku akkor 3.95V környéke lehetett, utána feltöltöttem teljesen, és akkor 3 hi cap tárnyi BB-t jól lőtt ki, nem nyomott kettőt egyszerre egy alkalommal sem.
Most megint 4V-ról indult a fesz, és megint kettőket lőtt ki ahogy említettem 4-5 alkalommal is. Nem hinném hogy összefügg az akkuval, csak mondom leírom azért.
Szerintetek tár hiba okozhat ilyet hogy amiatt lő ki 2db bb-t?

G&G BB-t használok a kezdetek óta, tolómérővel megmértem és 5.95mm az átmérője, szóval tuti nem a BB okozza ezt az anomáliát.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#25932) DJGABI


DJGABI
addikt

tegnap ha már blekkfrájdéj rendeltem egy Well MB06A-t. Mennyire bánom meg? Zotya984 tied még működik? :DDD

nyilván nem Novritsch akarok egyből lenni, meg azt írtá(to)k a legtöbb olcsó fegyónak a belét úgyis ki kell cserélni, kezdésnek/snájperkedést kipróbálni jó lesz, nem? igazából felénk elég dzsindzsás a pálya, szal nem is akarom túllőni az AEG-eket, az a 30-50m hatótáv bőven elég. Meg úgyis a lopakodós style-t kedvelem. jó ez persze már csak a magyarázkodás :D

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#25933) macilaci78 válasza jozsi252 (#25931) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Az akkufesz nem sokat befolyásol ebben.
Egyik fórumtárs delayer-t (késleltetőt) tett a felhúzó fogaskerékre, neki ez oldotta meg a problémát. Leggyakrabban nózi, adogató lap, hop up kamra, és/vagy gumi a ludas.

Mi a 3,95 V? A Ni-Mh akkuk 8,4 V, vagy 9,6 V szoktak lenni, de a 10 cellások 12 V névleges fesszel mennek. Egy cellát kb 1,4 V-ra töltesz fel, az 9,8 V, illetve 11,2 V Ezt a pakkot nehéz 4 V körülre meríteni.
A Li-Po cellafeszültsége 3,6-3,7 V, feltöltve 4,2-4,4 V, merülve pedig 3,2 V körül. Ebből is 2, illetve 3 cellások vannak. Ez meg 4 V körül még vígan szalad, mert a kapacitásnak csak kis része van a 4 V feletti tartományban.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25934) macilaci78 válasza DJGABI (#25932) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Mennyiért vetted, attól függ a megbánás mértéke. ;]
Nem mindegy egy snipernél, hogy csak a belét is cserélni kell, vagy pl a felhúzókart is... ;)

Miért nem volt jó egy Snow Wolf M24?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25935) DJGABI válasza macilaci78 (#25934) üzenetére


DJGABI
addikt

[link] 45 eur + posta

igen, tudom hogy az az ajánlott. mondom csak érdeklődés szintjén van ez sniper téma. ha nem jön be max felteszem én is apróra 30ért :N

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#25936) jozsi252 válasza macilaci78 (#25933) üzenetére


jozsi252
veterán

Elején mikor a fegyót próbálgattam még újkorába gyári hop up kamrával, akkor nem találkoztam ezzel a hibával. Az új hop up kamránál jött elő egy idő után.

Az tudom hogy normális dolog hogyha leveszem a tárat, akkor még pár bb kiesik. Viszont azt nem tudom hogy mennyire normális állapot, hogy a hop up kamrába nem mindig marad BB. Van amikor meg a nózi belóg a kamrába annyira hogy a bb-t bent tartsa a kamrába. Elvileg a nózinak minidig be kell lógnia a kamrába hogy egy BB mindenképp a kamrába maradjon? Mert ha igen, akkor lehet ez okoz(hatja) ezt a gondot.

Múltkor úgy vettem le a tárat hogy a fegyvert megfordítottam (tár felfele nézett) és láttam hogy a kamrába még szó szerint lötyögött 1db BB. Ahogy visszafordítottam a fegyvert ki is esett a kamrából a tár fele a BB. Ez azért van, mert a fogaskerék nem mindig úgy áll meg hogy a nózi elől legyen annyira hogy 1 bb-t bent tartson a kamrába?
Bár fura módon az esetek 99%-ba amikor lövöldözés végén leveszem a tárat, a nózi mindig úgy van hogy egy BB bent marad a kamrába.
Én még erre gondoltam hogy talán ez a dolog a ludas. Bár lehet hülyeség??

Li-Po akku járt alapból a fegyverhez, és a 2 cellára írtam hogy úgy állnak egyenként. Még az is eszembe jutott hogy esetleg túl gyenge a gyári akksi, ezért a fogaskereket talán nem úgy mozgatja ahogy kellene?

iPhone 13 Pro Max

(#25937) gabe_ válasza jozsi252 (#25936) üzenetére


gabe_
őstag

Szerintem ez normális. Mármint a hopup kamra csőrében maradó, tárcserekor kieső 1-2 golyó.
Amikor bent van a tár a fegyverben, akkor ez a csőr nyitja ki azt a pöcköt, ami kiengedi a golyókat a tárból.
A golyó kijön a tárból, de még nem kerül egyből a csőbe, hanem a kis csőrben marad, amíg az előre-hátra mozgó nózi fel nem engedi a csőbe. Ezek a bb-k ilyen köztes állapotban vannak, ami ha kiveszed a tárat, akkor simán kiesnek.

Sovány szakácsban sose bízz!

(#25938) jozsi252 válasza gabe_ (#25937) üzenetére


jozsi252
veterán

Persze én azt értem meg tudom hogy ez normális hogy kiesik pár BB. Viszont a kérdésem az hogy normális-e az a jelenség hogy a nózi úgy áll meg hogy a bb ki tud közvetlenül esni a hop up kamrából? Tehát nem lóg be a kamrába annyit sem hogy egy BB-t bent tartson közvetlenül a kamrába.

iPhone 13 Pro Max

(#25939) gabe_ válasza jozsi252 (#25938) üzenetére


gabe_
őstag

Akkor nem értem. Ha úgy állna meg, hogy marad bb a hopup kamrában, akkor gyakorlatilag csőre lenne töltve. (a gearboxban a dugattyú hátul lenne, a rugó megfeszített állapotban, ami nem jó)

Sovány szakácsban sose bízz!

(#25940) csoola


csoola
tag

Úgy néz ki, hogy megrendelem ezt a fegyvert, meg tudnátok mondani, hogy esetleg milyen tárakat eszik meg (mivel kompatibilis)? Plusz szeretnék szíjat venni hozzá, de nincs rajta külön felfogatási pont, ezt a problémát hogyan lehetne orvosolni? Plusz még erre gondoltam, vagy valami ilyenre, anno a G36 mellé sosem vettem, de mindig szerettem volna.
Köszönöm a segítségeteket előre is.

[ Szerkesztve ]

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#25941) macilaci78 válasza DJGABI (#25935) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A két fegyver nem egy ligában játszik és ennyiért ő is csak árulja...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25942) macilaci78 válasza jozsi252 (#25936) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A nózit és a dugattyút ugyanaz a fogaskerék mozgatja. Íme.
Az adogatólap eleje a nózihoz, a vége a fogaskerékhez csatlakozik. A delayer a nózi mozgását módosítja, tovább tartja hátul.
Az akku pont nem számít a képletben: vagy felhúzza a rugót, vagy nem. Köztes megoldás nincs.
Az M4 kamrában 4 bb marad, plusz ami a csőben van. Ezért mondom, hogy használat után 2-3 egyes lövés üresen, hogy a csőben se maradjon BB és a dugattyú is elöl legyen, a nózi pedig hátul. Sorozatlövésnél véletlenszerűen áll meg valahol a rendszer: a dugattyú hàtul, a nózi elöl, stb...

Lehet, a gyári kamra a megoldás.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25943) macilaci78 válasza csoola (#25940) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A&K târakat természetesen fogad, CA, Boyi, P&J még jó hozzá.
Első szíjakasztóra példa és hátsóra.
Jó gondolat mindkettő.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25944) nyisziati válasza csoola (#25940) üzenetére


nyisziati
veterán

Szia! Red dotot az alin is találni fél-, vagy akár harmadáron. Mondjuk többet kell rá várni, az biztos.

(#25945) csoola válasza nyisziati (#25944) üzenetére


csoola
tag

Köszönöm szépen a válaszokat!

Körülnézek még ott is és ebayen is, hátha, nem sürgős, mert a fegyvert is a Jézuska hozza.

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#25946) Thome


Thome
addikt

Nem rég találkoztam egy ilyennel, de nem mentettem el könyvjelzőnek.

Szóval: Elvileg van valami mód, hogy custom markingos legyen a fegyver, s nem gravírozásos a dolog, hanem kapok egy matricát, s mint régen a vízalapú "tetkók", rárakod, valamit csinálsz vele, lehúzod, s a grafika tartósan ott marad.

Sehol nem találom ezt már, külföldi oldal, ha valakinek rémlik ilyen, linkelje be bátran. :DDD

(#25947) nyisziati válasza Thome (#25946) üzenetére


nyisziati
veterán

(#25948) Thome válasza nyisziati (#25947) üzenetére


Thome
addikt

Ez lesz az! :R

(#25949) macilaci78 válasza lacy86 (#25901) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Evike Airsoft akciózik a héten.
Use coupon code "CYBERMONDAY" to take 23% off your order this week!
Egyéb kuponok.

USA-ból jön a csomag, szinte biztos, hogy vám+áfa is fel lesz számolva, mert megfogja a vám.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25950) nyisziati válasza macilaci78 (#25949) üzenetére


nyisziati
veterán

"megfogja a vám."

Ja, pont ezt számolgattam, hiába eszméletlen jók az árak (kb. 40%-kal kevesebb, mint nálunk), de a vám, áfa... Plusz a szállítási költség is iszonyú magas. Mindennel együtt ott is vagyunk a hazai áraknál. És akkor még a garanciáról nem beszéltünk. :(

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.