Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14001) stefanitsr válasza Hurkaleves (#14000) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Láttam én már lyukas ABS sisakot.

No meg aláfő a fejed melegben, szarabbak csúszkálnak és állandóan igazgatod, blabla...

Jaja tudom én, hogy sokan a "teccikfaktor" miatt cidáznak igazi mélytorkosat, szóval nem ismeretlen a jelenség... (lásd boyi m4 hegyek)

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#14002) stefanitsr válasza Hurkaleves (#14000) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Egyébként van nekem is sisakom, fekete, lyukas, delta féle biciklis jószág, létezésének egyetlen oka, hogy arra tudtam rendesen feltenni a sisak kamera tartóját. :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#14003) Hurkaleves válasza stefanitsr (#14001) üzenetére


Hurkaleves
őstag

ezzel ami nekem van viszonylag jól elvagyok... nem zavar és nem lötyög. és még nem lyukas! :)

(#14004) rainmen válasza Hurkaleves (#14003) üzenetére


rainmen
aktív tag

Vigyázz, nehogy kilyukasszák! :DD

(#14005) stefanitsr válasza rainmen (#14004) üzenetére


stefanitsr
senior tag

A kulcsszó a "még" :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#14006) Hurkaleves válasza stefanitsr (#14005) üzenetére


Hurkaleves
őstag

hát igen, ez így igaz... ;)

(#14007) szbalogh


szbalogh
őstag

Én ezentúl Ghillie boonie-ban tolom :DDD
Lassan már láthatatlan leszek

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#14008) Kornel213 válasza Hurkaleves (#14000) üzenetére


Kornel213
tag

Ugyanezek a tapasztalataim már több mint 2 éve használom :)) Nekem a gumis megoldás bejön! nem kényelmetlen.
stefanitsr: Tavaly augusztusban egyik tököli játékon volt egy fejsérülése egy srácnak, boonie kalapot viselt és nem látta az egyik épületnél hogy ki áll egy vasdarab a bejárt felett és telibe fejelte! szóval azért a látványon túl is van szerepe egy sisaknak :) ( nem lett komolyabb baja csak felületi de azért rendesen vérzett a feje) , bár ez az ő hibája volt mert nem figyelt oda rendesen....

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#14009) Hurkaleves válasza Kornel213 (#14008) üzenetére


Hurkaleves
őstag

nos, igen. nálam is volt pár "szituáció" amikor is nagyon jól jött a sisak védelme a tereptárgyakkal szemben.

(#14010) Chris78 válasza Hurkaleves (#14009) üzenetére


Chris78
aktív tag

Hali mindenki. Én most szeretnék belekezdeni az airsoftba. "bár lehet ,hogy 32.-en tul már egy kicsit lemaradtam" :) . Kölcsönbe van nálam 1 elmondásra keveset használt jg g36c kb 3 éves, +szerelksin +red dot +taktikai markolat +hálos maszk az akkut (1100mA) kipróbáltam és birja a gyürödést. Külsöleg hibátlan. Kb 28k tudnám megvenni. Szerintetek megéri? Mit érdemes megnézni még rajta?

[ Szerkesztve ]

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#14011) Kornel213 válasza Chris78 (#14010) üzenetére


Kornel213
tag

Hello
Egyáltalán nem maradtál le, láttam már 60-70 év körüli bácsit is airsoftozni :D (volt katona volt)
Az fontos hogy a 3 év alatt a belseje karban volt-e tartva bezsírozva, kihézagolva!
Ha kicsit többet szánsz a fegyverre softairen kilehet fogni CA G36-ot 35-40 körül ami lényegesen jobb.
Mindenképp G36-ot szeretnél venni? pl a cyma 0.28-as AK-i nagyon jók mint kezdő mint haladó kézben! azok egyhamar nem romlanak el és 20 ezertől már lehet kapni.

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#14012) Mcray válasza Chris78 (#14010) üzenetére


Mcray
senior tag

Van már 100 plussz ezer forintos fegyverem is, mégis most vettem 20-ért egy fent említett AK-t, mert annyira megbízhatóak és kezdő játékos tűrőek , hogy akkor is eldöcögnek ha a 100 ezeres fegyver meghal, mert túl hideg/meleg van...Ha meg eltöröd a 2000 forintos műanyag testét, veszel egy új testet, vagy 18-ért eladod a többit és veszel még egyet...20000-ért :)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#14013) Chris78


Chris78
aktív tag

Köszi a válaszokat. Természetesen körülnéztem már a többi fegyót is pl cyma 031-et most is látam a vaterán 25k körül 2000-es akkuval de ha rászámolom a postát meg veszek maszkot + mondjuk red dot-ot akkor már joval tulszárnyalom a jg g36c árát amit ráadásul ingyen kiprobálhatok. (30k a keret kezdésnek) Egyébként az Ak jobban tetcik. :)
Végül is kezdésnek jó lenne ez a g36 csak azt nem tudom menyire volt karbantartva. Bonyolult szétszedni? Nehézgépeszetben van tapasztalatom.

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#14014) alph4 válasza Chris78 (#14013) üzenetére


alph4
tag

Szétszedni annyira nem is nehéz, de nem értesz hozzá akkor úgy se fogod látni/tudni hogy rendbe van a belseje. Bonyolultabb a mechanizmusa mint a normál fegyvernek, ha már csak az belső alkatrészek számát nézzük. :)

G36 Szétszedés

v3 gearbox

(#14015) rainmen válasza Chris78 (#14013) üzenetére


rainmen
aktív tag

Vagy egy olyan érzésem, hogy inkább AK-t akarsz venni, nem G36-ot... :K

(#14016) Chris78 válasza alph4 (#14014) üzenetére


Chris78
aktív tag

Nos valóban nem értek hozzá csak gondoltam megnézem a fogaskerekek kopotságát ill kapna 1 kis zsirt.
Valóban az AK jobban tetszik de most ez van alkalmi vételben. Megnéztem a Softairon és 1 csomó jó kis AK van jó áron csak mind messze. :(
"hiszen 1 hithű kommunista csak AK 47 használ -Mel Gibson" :)

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#14017) stefanitsr válasza Chris78 (#14016) üzenetére


stefanitsr
senior tag

28k-ért jó vétel lehet.

Tapasztalat nélkül G36-ba nyúlni, pláne jg g36-ba, amihez ha nem értő kéz nyúl, 2-3 dolog úgy törhet, hogy már nem is lesz annyira jó vétel összességében a javítás után. :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#14018) Chris78 válasza stefanitsr (#14017) üzenetére


Chris78
aktív tag

Köszi. Akkor lehet ,hogy még sem kezdem el szédszedni :). Vasárnap kimegyek a DAT Kalocsai játékara majd ott körbekérdezek ,hogy valaki válal e karbantartást. Majd ott ellesem a fogásokat.

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#14019) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

Emberek! BBdepo-n mi ez az 1.000 Ft-os postaköltség?

[ Szerkesztve ]

(#14020) ClayMore


ClayMore
aktív tag

esetleg vki szombaton újvárosban?

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#14021) zalman90 válasza BaKeSZ87 (#14019) üzenetére


zalman90
őstag

:DDD

én most rendeltem , 6000ft felett ingyenes a posta

de ha rendelsz 2 csomaggal az 5900 körül van :D igy 3 mat rendeltem hogy legyen ingyen posta :D

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#14022) szbalogh válasza Chris78 (#14018) üzenetére


szbalogh
őstag

Jó az a g36. Ha meg megunod annyiért simán elkapkodják és vehetsz belőle valami jó vasat.

Én is 30 évesen kezdtem... wazze miért nem hallottam az airsoftról 10 évvel ezelőtt?

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#14023) Kornel213 válasza szbalogh (#14022) üzenetére


Kornel213
tag

Mert az országba is csak 2004 körül jött be :)
Megvannak még a Glockok? :D

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#14024) szbalogh válasza Kornel213 (#14023) üzenetére


szbalogh
őstag

Már elszórtam őket. Nekem a gbb-k jobban bejönnek.

Nick: HE_Storm

(#14025) Chris78 válasza szbalogh (#14024) üzenetére


Chris78
aktív tag

Én is erre gondoltam, ha bejön az airsoft a g36 ára +1 kis zseton és jöhet 1 komolyabb fegyó. :C

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#14026) stefanitsr


stefanitsr
senior tag

Hexagon PPSh

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#14027) ClayMore


ClayMore
aktív tag

újváros, 13 ember, kellemes játék, egyszer sem volt olyan h vki ne mondta volna be a találatot.

olyan is volt h vki egy fán volt, és alatta ment el vki aki párásodást törölgetett a szemüvegéről. de folyamatosan. a szünetben mondta neki a srác aki mint kiderült egy fán campelt h csak azért nem szedte le mert félpercenként levette a szemüvegét. korrekt hozzáállás sztem.

jó pálya bár a civilek miatt kicsit féltem h baj lesz. csövesek lakták be az 1ik épületet.

[ Szerkesztve ]

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#14028) macilaci78 válasza stefanitsr (#14026) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Tetszik. :)
Mosin Nagant lenne jó, GNB sniper mondjuk. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#14029) stefanitsr válasza macilaci78 (#14028) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Sniper kategóriában aztán végképp nincs keresnivalója semmiféle gáznak. :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#14030) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

Le lett kronózva a BAR-10, 0.40-es BBone-nal 412 Fps. Jót játszottam ma, 6 lövés, 2 találat, + 2 a springes TM Socom-mal :D

(#14031) stefanitsr válasza BaKeSZ87 (#14030) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Jah, majd a henger fogja magát sajna gyorsan megadni.

Nekem meg sajna a sok próbálkozásnak köszönhetően tört a dugattyúfej az aksumban.

De akkor a jövő hónap projektje lesz a bar10 feltámasztása mellett...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#14032) ClayMore


ClayMore
aktív tag

Hali,

van megint problémám mid-cappel és a keresővel találtam egy ilyent a topikban és a rá adott választ

A beragadó mid cap Cyma Ak tárra mi a megoldás? :) Valahol olvastam , hogy szilikon spray, de nem tudom hogy merjek-e bele fújni! Hop up guminak nem lesz baja? :S

a válasz:

tárba nyomhatsz és utána járasd meg kicsit a tárat tisztító vesszővel. Én még szét szoktam őket szedni és a BB-t nyomó kis műanyagdarabról le szoktam vagdalni a sorját, meg nyújtok picit a rugón (nem minden tár szétszedhető)

a tisztító vesszővel úgy kell járatni a tárat h közben bb-is van benne? a vesszőt gondolom csak az első kanyarig nyomjam bele ugye? a sorját már le is szedtem. rugón nyújtani?
bármilyen szilikon spray jó? vagy vmi speciális kell?

a szóban forgó tárak boyi mid-cap g36 tárak. egyik sem etet jól. mindben megakadnak a bb-k ott ahol elkezd a műanyag befelé szűkülni, hogy a két soros elrendezésből 1 sorost csináljon mire a tár szájához érnek a bb-k.
3 tárból egy sem akar adagolni. a rugók toldott rugók, tehát 2 db rugó van benne. ez jelenthet problémát a gyakorlatban? youtubeon kerestem videókat mid-cappekről és többségében egy db rugó van.

továbbá találtam ilyent:
Mid-cap magazines must be prepared in particular way before first usage. Steps that must be made:

- during first usage, magazine MUST NOT be fully loaded with bb`s, miért tilos?
- before first usage, magazine SHOULD be oiled with silicon oil for better working,
- during first usage, magazine SHOULD be loaded with few bb`s and subsequently core out. After magazine SHOULD be loaded with 10 bb`s more than first time and
core out? ez lenne a megjáratás vesszővel?
subsequently core out. Activity SHOULD be repeated until full mag capacity will be achieved.
- REMEMBER, If magazine is stored, it MUST be empty,
- REMEMBER to regularly oil the magazine with silicon oil.

előre is köszi.

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#14033) BaKeSZ87 válasza stefanitsr (#14031) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Úton van a PDI Raven henger szet.

(#14034) stefanitsr válasza BaKeSZ87 (#14033) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Jah, gyári jg hengerrel nekem 190-es rugóval pár felhúzás után látványosan adja meg magát a felhúzó kar csapja...

Az aksuba meg leltem itthon egy element "silent" szettet, a szétesős fajtát. Loctite 401-el befikszáltam a kiesős gumi-szivacs részeket, összeraktam, szépen üzemel. Majd a gyakorlat megmutatja, mennyire lesz tartós, de ez úgyis egy könnyen szerelhető puska... (Ami mellesleg az alapszabályt is megmutatta, hogy ha valami jól működik azt ne bizgessük)

Vettem bele mindenfélét, cnc ak kamra, element ak kamra, rugók, prec cső, guarder rugóvezető, hopup gumik, stb, de ennek egyetlen dolog kellett igazán újkora óta, és azt kb rögtön bele is tettem: Egy guarder 50-es hopup gumi. Bármi egyebet tettem bele, legjobb esetben is nem lett rosszabb... :D Dugattyúfej egy ~130-140-es rugó betétele után ment szét...

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#14035) szbalogh válasza ClayMore (#14032) üzenetére


szbalogh
őstag

- szerintem rossz bb-t használsz (ha egyik tár se adagol jól)
- ha nem akkor mivel egy tárnak gyári csomagból kivéve általában tökéletesen kell adagolnia ezért
- a rugót ne nyújtsd meg mert megcsavarodhat és akkor már tuti nem fog a kanyarban továbbmeni
- a tárat csak ott olajozd ahol a rugó mozog, a bb-nek rossz az olaj
- sima szilikonolaj

Nick: HE_Storm

(#14036) .impulse.


.impulse.
csendes tag

sziasztok!

olvasgatom már ezt a fórumot egy ideje, meg máshol is próbáltam tájékozódni airsoft ügyben, de még mindig dilettánsnak érzem magam :)

az tehát a kérdésem, hogy kezdőknek, baráti játékra milyen fegyert (típus, márka, beszerzési hely) javasoltok? Még mindig nehezen igazodom el a márkák között, hogy akkor végülis ár/érték arányban melyikek a legjobbak, amiket azért már megvásárolhat az ember úgy, hogy nem kell attól félnie, hogy 10-15 játék után megdöglik, vagy játék közben elakad, meghibásodik, stb. mindemellett persze lehetőleg minél olcsóbb megoldásokban gondolkodunk :)

Illetve amit még nem látok át, az az, hogy pisztolyból milyet érdemes venni, amivel játszani is lehet. Springes gondolom kiesik, gázosak drágák, tehát ha jól gondolom elektromos lenne a megfelelő választás. na de abból milyet?

előre is hálásan köszönöm a felvilágosítást :R

(#14037) sowi válasza .impulse. (#14036) üzenetére


sowi
őstag

cyma028, softair.hu, hasznalt kinai fegyver rovat

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#14038) ClayMore válasza szbalogh (#14035) üzenetére


ClayMore
aktív tag

5 táram van hozzá 2 db 50bb-s azok jól és hibátlanul adagolnak és 3 db boyi mid cap. ezek ujjak. megvettem, kipróbáltam nem mentek. lecseréltem a bb-t. most guarderrel tolom. azzal mikor kipróbáltam az új bb-t adagolt. kivitem játékra. egyből nem adagol a 3 boyi tár.

elakadnak a bb-k ott ahol el kezd a járat szűkülni.

ilyent találtam a francia verébben->
ezzel szabad akkor ugyi?

de ha csakott kenem ahol a rugó van akkor hogy segíti majd a bb-ket feljönni :F

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#14039) VW


VW
aktív tag

Üdv Urak!
keresek M4 fém testet (JG kompatibilist) lehet kopott ,karcos ,fogantyús vagy nélküli, feliratos, felirat nélküli , de sérült/törött NE!
szívesen fogadok linket is,hol árulnak kedvező áron újat.köszi

Sajnos a légzés nem intelligencia függõ, különben elég sok probléma megoldódna.

(#14040) sss


sss
senior tag

Megírtam az első hozzászólásomat softairen, de nem engedélyezték mert nem elég érdemi... Mondjuk a fórumot olvasgatva a hozzászólások viszonylag kis százaléka felel meg ennek a kritériumnak. ;]

Más: elvileg rendeltem egy fegyvert gunfire-ről. Jött a visszaigazoló mail, viszont utána egyből "out of stock" felirat virított a fegyver mellett. Most akkor az utolsó darabot rendelhettem meg, vagy pedig egy nem létező fegyverért fogok fizetni? :F

(#14041) alph4 válasza sss (#14040) üzenetére


alph4
tag

Ha rendesen van az weboldalon felvéve tényleges raktári darabszám, akkor az valszeg az utolsót rendelted. Én nekem már volt így, csak máshol.

ui: softairen a 10hsz után már nem kell várni moderálásra, addig viszont eléggé nézik mit írsz meg hova :S Én elég ideges lettem mikor írtam egy csomót és utána nem jelentették meg, és ugye újra kellett írni mert a mailben nem volt benne... :W

(#14042) szbalogh válasza .impulse. (#14036) üzenetére


szbalogh
őstag

Ott ahol sowi írta van most egy cyma cm040c AK. Az nagyon megéri :K

sss: utolsó darab... én is voltam így :DDD

ClayMore: akkor még azt kéne megpróbálni, hogy kicsit kipuceválod fültisztítóval az összeszűkülő részt hátha valami kosz van benne. Nem a szilikon miatt kell kijönnie a bb-nek.
Ha ez se segít akkor megállt a tudomány :DDD

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#14043) .impulse. válasza szbalogh (#14042) üzenetére


.impulse.
csendes tag

Köszönöm a felvilágosítást meg az ajánlást, erre viszont még várom a választ:

pisztolyból milyet érdemes venni, amivel játszani is lehet? Springes gondolom kiesik, gázosak drágák, tehát ha jól gondolom elektromos lenne a megfelelő választás. na de abból milyet?

Annyival kiegészíteném, hogy úgy 20 ezer forint alatt (lehet használtan is) nézelődnék. Azt már tudom, hogy a cyma glock az egy igen jól sikerült darab, de nekem a glock nagyon nem jön be :B . inkább walther p99 vagy usp jellegű fegyverekben gondolkodom.

illetve egy AEP-pel AEG-ek ellen lehet eredményesen játszani, vagy első fegyvernek mindenképp egy AEG-re ruházzak be?

(#14044) alph4 válasza .impulse. (#14043) üzenetére


alph4
tag

Pisztolyoknál gázos amivel érdemes játszani, főleg ha fel akarod venni a versenyt az AEG-ekkel. Csak győzd majd utána tölteni. Egyénként AEGet vegyél.

Itt árulnak pisztolyt:[link]
csak nézz utána mert ma láttam egy hirdetőt az a ki a használt alap pisztolyát az új bolti ár több mint 2x-re értékelte :DDD

(#14045) sowi válasza .impulse. (#14043) üzenetére


sowi
őstag

nem fogsz tudni AEG ellen pisztollyal jatszani

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#14046) ClayMore válasza .impulse. (#14043) üzenetére


ClayMore
aktív tag

épületbe esetleg jó lehet aep. én ott használom néha. ha nem tetszik a glock nézd meg a cyma p 229-et.

szbalogh: totál tiszta volt :DDD
összeollóztam mindent amit csak találtam a gyárilag makacs mid-capekről:
szétszed
kitakarít (tiszta volt!)
leszedtem egy kis pici sorját a rugó-műanyag toldásánál, a bb-ket rogzítő rugós pöcöknél és a rugók végén találhataó bb-ket felnyomó pöcökről
kis szilikon
bb nélkül a tisztító pálcával megjárattam
10 bb-be a tárba->megjárattam
ezt 10-15 bbvel növelve és ismételve eljutottam a teljes kapacitásig

KÖZBEN mindig kiengedtem a bb-ket a bb-ket benttartó pöcök visszahúzásával. eleinte egy bb-se akart jönni ki. pedig hát vulkán szerűen kéne jönnie a rugó nyomja ugyanis...

ekkor a pálca be. nyomkod rajta párat. pöcök hátrahúz->pár bb kijön.

ezzel játszva azt vettem észre h egyre kevesebb játszás kell ahhoz h egyre nagyobb mennyiségű bb jöjjön ki egyszerre.

kb 10 perc után már a teljes kapacitás mint a kis-angyal ki is jön.

ekkor szétszedtem megint és alaposan kiszedtem a tárból a szilikont mert h ne tocsogjon benne a BB! amit járatás közben rugó felszedett magára (szemmel nem látható csak tapintható-szagolható) azt rajtahagytam a rugón (azt mondtátok h a rugón lehet szilikon).

tárat összeraktam és már friss (szilikonnal összekent bb-ket kidobtam) bb-vel teszteltem.
csodaszépen etet!

ennyi. fin. koniec.
ha ez után is makacskodik akkor veszek low-cap tárakat a g36 hoz vagy tárátalakítót ;]

köszi a segítséget!

[ Szerkesztve ]

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#14047) stefanitsr válasza .impulse. (#14043) üzenetére


stefanitsr
senior tag

28 és 29 ezer forint + postáért van fostairen kettő darab cm.040. Ha nem kizárólag a kertben akarsz sörös dobozra lövöldözni, vagy nem a belülről fújt boylertestű cituanciális lövészkék táborát akarod népesíteni, akkor a pisztoly gondolata csak folyamatos cqb jellegű játékok esetén, vagy másodfegyverként veendő fontolandóra.

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#14048) ClayMore válasza stefanitsr (#14047) üzenetére


ClayMore
aktív tag

google->cituanciális->0 találat :F

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#14049) BaKeSZ87 válasza ClayMore (#14048) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Szituációs.

(#14050) stefanitsr válasza ClayMore (#14048) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Jújj, rákerestél ? :DDD :DDD

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.