Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26651) Sylana


Sylana
csendes tag

Sziasztok!

Nincs valakinek felesleges Taiwangun kuponkódja?

Üdv

(#26652) joocek válasza Sylana (#26651) üzenetére


joocek
aktív tag

Az nekem is jól jönne!

XBOX Live Gamertag: joocekszbatta

(#26653) macilaci78 válasza Sylana (#26651) üzenetére


macilaci78
nagyúr

[link]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#26655) werszomjas


werszomjas
őstag

Vettem a CM.028-hoz LiPo akkut, XT60-as csatival, a fegyvernek gyárilag mini molex csatlakozója van, elegendő azt levágni és ráforrasztani egy XT60-as csatlakozót, vagy érdemes az egész kábelezést cserélni?

üdv

(#26656) macilaci78 válasza werszomjas (#26655) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Elég csak a csatlakozót cserélni.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#26657) werszomjas válasza macilaci78 (#26656) üzenetére


werszomjas
őstag

Köszi, abból kell figyelni milyet veszek?

Gyárilag van benne egy biztosíték, azt meg kell hagyni vagy vágjam ki?

üdv

(#26658) macilaci78 válasza werszomjas (#26657) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Li-Po mellé vagy FET, vagy biztosíték. Ha valamilyen elektromos bibi van, a biztosíték tervezetten a leggyengébb láncszem és enged. Ha nincs benne, akkor más fog engedni és ha a Li-Po akku az, akkor az tud nagyot szólni.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#26659) kiki22 válasza macilaci78 (#26658) üzenetére


kiki22
senior tag

Hali!Gbbr co s pisztolybol melyek a legmegbízhatóbbak ?

(#26660) macilaci78 válasza kiki22 (#26659) üzenetére


macilaci78
nagyúr

KJW 9 mm és WE .45 replikák jó ár-érték aránnyal rendelkeznek.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#26661) drzozo


drzozo
senior tag

Hálistennek tök tanácstalan vagyok. Szombatig venni akarok új ruházatot, le akarom cserélni a mostani sima woodland-et.

Igazából döntésképtelen vagyok abban a tekintetben, hogy full olive zöld színű legyen-e, vagy pedig vegyek marpat-ot. Nyilván ez eléggé befolyásolni fogja majd, hogy melyik oldalakon játszhatok a későbbiekben. Lehet egyszerűbb lenne venni egy ghillie-t (vsr 10-hez), rá a mostani szettre, és meg lenne oldva. :) Az a baj, hogy a full zöldet olcsóbban megúsznám, ráadásul csomó kiegészítőt még a Dechatlon-ból is meg lehetne vásárolni. A woodlandet már nagyon unom, ráadásul nem is teljesen egyszínű az alsóm és a felsőm, így kicsit gáznak érzem.

(#26662) DNReNTi válasza drzozo (#26661) üzenetére


DNReNTi
őstag

Ebben szerintem eleg nehez lesz segiteni, abszolut egyeni preferencia hogy mit veszel. En peldaul nem vagyok az egyszinu cuccok hive, hiaba olcsobb / es tobb a kiegeszito hozza. A ghillie sem adja, bar mutatos, de a bokros dzsindzsas terepen inkabb hatrany, beakadsz mindenbe vele, rohadt meleg is. Az airsoftban valahogy nem jellemzo, hogy beeszed magad valahova, aztan egesz nap ott kempelsz, szoval azon kivul hogy menon nez ki fotokon nem latom letjogosultsagat. En sniper modhoz egyebkent sotet hardwood mintat neztem ki, igaz meg nem vettem meg, tehat nincs tapasztalatom. ;)

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#26663) drzozo válasza DNReNTi (#26662) üzenetére


drzozo
senior tag

Szimpibb a terepminta nekem is, viszont ezt a stílust abszolút el tudnám képzelni. Főleg, hogy a fegyó is OD színű. Amikor megvettem a woodland-et anno, megbántam. Tuti, hogy megint meg fogom, bármit is veszek. :W

[ Szerkesztve ]

(#26664) macilaci78 válasza drzozo (#26663) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A ghilie tudni kell játszani és mozogni is. Tanulni kell, mert tanulható, menj el olyan játékokra, ahol 20-30 sniper-spotter páros is van.

Az egyszínű ruha mindig jobban kiszúrható, mint a többszínű. Woodland és marpat kb egy kutya, de a marpat mutatósabb. A kiegészítőkön meg ne izgulj, egy mellény, combtok simán lehet fekete, vagy OD, esetleg OD alapon fekete, WL, CB zsebekkel. A WL IBA mellényemen zömmel WL zsebek vannak, de a pisztolytartó és a pisztolytártartó például fekete, admin pouch-ból pedig a fekete, CB, OD is szóba jöhet, ha jön egy jó ajánlat. :K

Az, hogy a zubbonyod a nadrágtól eltérő színű, lehet csak attól is, hogy a nadrágot többször mostad. Ilyen megfontolásból és a levehető lábszárú nadrágomat nyáron is lábszárral együtt mostam, hogy ne kopjon a szín. :K

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#26665) drzozo válasza macilaci78 (#26664) üzenetére


drzozo
senior tag

Maga a tudat idegesit, hogy mas szinuek lennenek. Ezert szeretnem ugyanabbol megoldani, mindket szinbol lehet talalni ugyis kiegeszitoket. Tudom, korulmenyes vagyok, de sniperhez amugy sem kell sok. :B

Palyafuggo, hogy hogyan rejt, Nagygombos, Tokol, Szentendre, ezeken a sima egyszinu zold sem rossz.

Szerintem mar vasarlaskor is elutott a szin, mert noname boltokbol verbuvaltam ossze, es akkor is ezen az elven voltam, hogy megusszam olcsobban. Most annyira nem sajnalom mar ra, de azert esszeru kereteken belul akarok maradni. Raadasul az irodam mellett van kozvetlenul egy katonai shop (Jaszai, Szent Istvan krt), a Nyugatinal meg egy Dechatlon, szoval messzire se kellene mennem.

Plusz ha egy csajjal esetleg elmennek turazni, lehet, hogy nem tunnek olyan hulyenek zoldben, mint marpatban.

[ Szerkesztve ]

(#26666) Thome válasza drzozo (#26665) üzenetére


Thome
addikt

Menj be akeleti military shopba, vannak használt de állapotú ruháik normális áron, aztán megtudod ott venni.

S van ott más is marpaton kívül :)

(#26667) jansky1


jansky1
senior tag

Hétvégén volt alkalmam kipróbálni egy JG G608-6-at. Tetszett a fegyver. Pár tesztet olvastam róla, azokon jól szerepelt. Kezdőként venném és nem lenne agyonhasználva. Beszerzési forrást tudtok ajánlani esetleg? Más kezdőnek ajánlatos fegyvert is ajánlhattok. Terepen, épületben használnám vegyesen. Köszi.

(#26668) macilaci78 válasza jansky1 (#26667) üzenetére


macilaci78
nagyúr

G36 jó kezdő fegyvernek. :K
608-8, de elfogyott, más 608-ak: [link][link]

A leglényegesebb különbség az akku helye, a 8-asban a tusban van, a másik kettőnél az előagyban. Ez a fegyver súlypontjánál számít, de ennél a típusnál nem sokat.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#26669) jansky1 válasza macilaci78 (#26668) üzenetére


jansky1
senior tag

Külön tetszett annál a fegyvernél a tus megoldása, hogy ilyen "teleszkopos" volt, nem előrehajtós.
Más, kezdőknek bestbuy esetleg? Nem ragaszkodom a G36-hoz, lehet M4 meg AK variáns is.
Bármelyikre is essen a választás, dobozból kivéve muszáj lenne hozzáértőnek átnézni?

(#26670) macilaci78 válasza jansky1 (#26669) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ami működik, azt ne akard megjavítani. Vannak típushibák, vagy gyengeségek, amire lehet készülni, de inkább várd meg, míg megjön. Válaszd ki a favoritod, véleményezzük.

A betolható tust akár később is rá tudod tenni G36-ra, M4-re és AK-ra is.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#26671) DNReNTi


DNReNTi
őstag

Sziasztok,

Na! Nagy nap ez a mai. Elgondolkoztam a flotta lipositasan. Miert?
Azt vettem eszre, hogy a gyari NiHm akkuk, hiaba vannak meg mindig ~8.4V-on, egy kis merules utan mar nem mindig sikerul felhuzni a dugattyut egyes lovesben. Ilyenkor sorozatba be, egy sor a foldbe hogy fesztelenitsem a rugot, aztan bambamm tovabb.

Na de a lenyeg: Milyet vegyek?
A tuzgyorsasag nem igazan cel (FET-elni nem akarok), viszont hogy hosszutavon mukodjon az igen. Akkor is jo lenne ha mukodne ha egyszer DMR-t epitek a fegyverbol, tehat inkabb az a cel, hogy bikabb motort es rugot is magabiztosan felhuzzon. Amiben jelen tudasom mellett gondolkozom: 7,4V 2200mAh 25/50C.

Amibe kellene: CM084, CM041PDW, esetleg CM126.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#26672) macilaci78 válasza DNReNTi (#26671) üzenetére


macilaci78
nagyúr

sorozatba be, ... hogy fesztelenitsem a rugot - facepalm

Ettől függetlenül a lipo jó. :K Pisztolyba nem fogsz tudni akkorát tenni, ami DMR-t is meghajt. A kis fizikai méret limitálja a kapacitást.
A PDW is limitálja a formát, hosszú rúdakku akár 7,4 V, akár 11,1 V mellett.
A CM084-et nem ismerem és google se a barátom.

2,2 Ah, 25C-vel 55 Ah-val terhelhető folyamatos üzemben, ez bőven elég egy DMR-nek is. Amúgy meg lehet csinálni 2 cellásból 3 cellásat, egy DC-DC konverter kell, ami 11-12 V-ra konvertálja. Már ha darálót akarsz meghajtani.

Hobbyking beszerzési forrásnak, de kiindulási pontnak is jó. Vannak fegyvertípusonként ajánlott akkuk a fizikai méretet, elrendezést figyelembe véve. Gyűjtsd ki a fegyvereidnek megfelelő akkukat fegyverenként, vedd a metszetüket és válassz a közös halmazból! :K

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#26673) DNReNTi válasza macilaci78 (#26672) üzenetére


DNReNTi
őstag

Koszikoszi! Kicsit balf*sz volt a megfogalmazas, a PDW meg az AEP eseteben nyilvan nem szempont a DMR kompatibilitas. :DDD A CM048-nal a tusban van az akku, oda befer egesz nagy tegla is. A PDW-be egyebkent mokas lenne a 11.1, csak nem tudom FET nelkul bevallaljam e. Velemeny?

"sorozatba be, ... hogy fesztelenitsem a rugot - facepalm" :F

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#26674) MasterHUn válasza DNReNTi (#26673) üzenetére


MasterHUn
senior tag

Szia. Nekem egy puskámba sincs fet. Sokan mondták de jó, mert nem ég le ez az amaz.. Láttam már beégett fet-et is.... szóval szerintem csak plusz egy hibaforrás. Persze mindenkinek a saját véleménye. 11.1 mellé se használok fet-et pedig van DMR-em(amig nem veszik meg) :D Most volt szervízbe gyengítés céljából, de semmi égés nincs a késen a vezetékek is tökéletesek pedig lassan 4 éves a puska.. Én T csatival használom azt mégis csak hamarabb rántod le ha baj van.

[ Szerkesztve ]

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#26675) DNReNTi válasza MasterHUn (#26674) üzenetére


DNReNTi
őstag

Ertem ertem, en az atvezetekelest is halogatom mar egy ideje, lehet egyuttal meg kellene ejteni, minden megvan hozza, csak az idom nincs meg ra. Te gyari vezetekelessel hasznalod a 11.1-et, vagy 'tuning' kabelekkel? Egyebkent en XT csatikat vettem, szinten varat meg a felszerelesre.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#26676) MasterHUn válasza DNReNTi (#26675) üzenetére


MasterHUn
senior tag

szilikonbevonatú nagy terhelhetőségű vezetékek vannak benne igen.

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#26677) macilaci78 válasza DNReNTi (#26673) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Utolsó bekezdés.

Mekkora akkuk is mennek az AEP-ekbe? 400-700 mAh? Elég ez neked egy akármilyen AEG-be?
Szerintem a PDW-be beleteszed a 2 cellás rúdakkut, az még hosszában elfér a CM048-ban, és kapacitásban is kielégítő. Az AEP-be meg teszel egy oda való pici akkut.
Ha pedig később lesz DMR-ed, meglátod, mit tud a rúdakkuval, vagy teszel bele egy olyan téglát, ami a CM048-ban is elfér.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#26678) macilaci78 válasza MasterHUn (#26674) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Az egész rendszer úgy van tervezve, hogy a leggyengébb pontja a biztosíték. Túlterhelés esetén tervezhetően az ég ki leghamarabb, megszakad az áramkör, védve ezzel a rendszert. Az olvadó biztosíték egy kis keresztmetszetű vezető, ami nagy áram esetén felizzik, elolvad, elszakad.
Ha kiiktatod, vagy nagyobb áramúra cseréled (pl 10A helyett 25A-re), akkor már nem ez lesz a leggyengébb láncszem.
FET nélkül jellemzően a kapcsolókés lesz a legkisebb keresztmetszet, hiszen ott abban a pillanatban, amikor épp csak összeérnek az érintkezők, közel nulla a keresztmetszet. Ez sűrű egyes lövésnél jön elő, mert rövid idő alatt sokszor ismétlődik meg az ívkisülés, illetve a rendszer mozgásba lendítése nagyobb áramot igényel, mint a mozgásban tartása. Az égéshez mondjuk az is kell, hogy bőségesen bezsírozd a GB-ot...
Ha van FET, akkor az fog elégni, és nagyon helyesen, mert ez tartalmazza az elektronikában a védelmet. Persze az okosabbja biztosítékot is tesz mellé.
Ha a fentiek mindegyike túléli a dolgot, akkor a csatlakozók (szir-szar mini-Tamya), vezetékek (jó merev 0,75 mm^2-es szarok), vagy Ni-Mh akkuk cellák közti vezetőinek egyike adja meg magát. (Egyik csapattárs crane stok akkujának vezetékét a stock tube elnyírta, nem lő, nem lő, de már amperszag is van... Levette a hátulját, a fél szemöldökét és a halántékát lepörkölt az egypontos szíjon lógó fegyverből felcsapó lángcsóva... :N

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#26679) DNReNTi válasza macilaci78 (#26677) üzenetére


DNReNTi
őstag

Mire leirtam, gondoltam, hogy erre gondolsz. De en nem erre gondoltam. :DDD
Amit te itt irtal, az teljesen egyertelmu. Amire en gondoltam, hogy egyes lovesben nem mindig birja mar felhuzni a dugattyut a kisse merult akku, ilyenkor ha atkapcsolom sorozatba az valamiert elbirja, es utana megint vidaman mukodik. Ez amugy lehet egy-egy szerencsetlen elsutes eredmenye, amikor epp csak megindul a felhuzas, es gondolom mivel igy mar elofeszult rugo, nehezebb beinditani a felhuzast. Vagy csak siman szar mar az akku. Na mindegy is.

Viszont kozben neztem FET-et, mer' nem nagy beruhazas, szoval lehet teljes elektroniakai upgrade lesz a ket AEG-ben, ahogy az divatos mostansag. Lipo, szilo drot, XT csatik, FET. Na meg igy mar lehet bevallalom 11.1 20/40C akkut. FET melle akkor tartsam meg a biztositekot azt mondod? :DDD

[ Szerkesztve ]

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#26680) macilaci78 válasza DNReNTi (#26679) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Az elsütőbillentyűt tövig kell húzni. Ha csak csiklandozod, akkor megakad, égnek a saruk.

Fetek közt van többféle, van védelemmel ellátott és védelem nélküli is.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#26681) DNReNTi válasza macilaci78 (#26680) üzenetére


DNReNTi
őstag

Gate Nano tipus. Szerintem semmi extra nincs benne csak megkimeli az elsutoszerkezetet.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#26682) Picturemaker


Picturemaker
őstag

Üdv!

Teljesen kezdőnek ezek vállalhatók?

Umarex HK G36 C elektromos
Umarex Ruger P345 CO2

(mindkettő magyar boltból)

Köszönöm.

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#26683) MasterHUn válasza macilaci78 (#26678) üzenetére


MasterHUn
senior tag

Ezért is irtam hogy kinek a pap kinek a papné. Anno mondták nekem is hogy 11.1 nél bizti nélkül a kapcsolót kell majd 2 évente cserélni terheléstől használattól függően.
2 év után megnyitották a GB-os downgrade miatt (DMR ből AEG) lett. a kapcsolókésen semmi nyoma égésnek vagy kormolódásnak. Lehet én vagyok ennyire szerencsés vagy annó jól lett összerakva nem tudom :)

Szervíz előtti állapot:

[ Szerkesztve ]

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#26684) jansky1


jansky1
senior tag

A fegyverek 400 fps alá "butítása" a szabályzat miatt szükséges csak, vagy van más jelentősége?

(#26685) VW válasza jansky1 (#26684) üzenetére


VW
aktív tag

Elsősorban szabályzat miatt kell. Másodsorban replika élettartamára van jótékony hatással ha nincsenek túlfeszítve az alkatrészek,plusz még a 400fps is nagyon tud fájni kevésbé védett vagy fedetlen testrészen.

Sajnos a légzés nem intelligencia függõ, különben elég sok probléma megoldódna.

(#26686) macilaci78 válasza jansky1 (#26684) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ugyanaz az ideológia áll mögötte, mint a kreszben a sebességkorlátozásoknak: elsősorban biztonsági megfontolásokból van ez így.

Persze nem kötelező megfogadni, de ha így gondolod, akkor inkább valamilyen aktív háborús övezetet javaslok csapatszituációs lövészet művelésére.

VW: pont leszarja a szabályzat a replikád élettartamát. Amúgy meg csak pénz kérdése tartósabb alkatrészek gyártása. Ez az egyetlen oka, hogy nem például fegyveracélból van a GB és tartalma.
Aki meg fedetlen testrésszel megy játszani, az meg is érdemli, hogy fájjon. :U

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#26687) mima1017


mima1017
tag

Sziasztok,

Mi a véleményetek a CYMA cm028a fegyverről?

(#26688) macilaci78 válasza mima1017 (#26687) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Egy jól bevált igásló.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#26689) jansky1 válasza macilaci78 (#26686) üzenetére


jansky1
senior tag

Félreértés ne essék, bérelt fegyverrel játszok, olyan beállítással, ahogy a kezembe adják. Csak érdekelt, hogy van-e más oka is.

(#26690) mima1017 válasza macilaci78 (#26688) üzenetére


mima1017
tag

Akkor jól tájékoztattak, mert egyik ismerősöm is aztmondta hogy kezdetnek megfelelő lesz!

A csapat nagyrésze ilyet vásárolt, úgyhogy reméljük tudunk majd veletek találkozni egy két játékon. Mi alakulunk eddig a csapatban kb 7-10 fő van.

Szép hétvégét nektek!

(#26691) yossarianHUN


yossarianHUN
újonc

Sziasztok!
E&L és LCT AK-k terén jártasabb illetőket kérdeznék: meg nem erősített forrásból, de többektől is azt hallottam, hogy az LCT-nél a gen. 2 E&L-ek megjelenése után azokra reagálva frissítettek az AK-ik belsején. Tud erről valaki valamit? Motort speciel nem hiszem, hogy fejlesztettek, mert még frissen vásárolt LCT-sektől is azt hallom, hogy az kalap szar, de esetleg máshol lehetett valami újítás.

[ Szerkesztve ]

(#26692) Lazyboooy


Lazyboooy
újonc

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni rendeléssel kapcsolatban. A Softairgames.net-ről szeretnék rendelni viszont az oldal az olasz és angol. Viszont sehol sem találtam róla, olyan infókat mint pl: Hány napon belül hozzák ki, stb. Valaki már rendelt onnan? Mik voltak a tapasztalatai,hány napon belül hozták ki, volt olyan termék ami hibás lett volna,stb?

A válaszokat előre is köszi :) :DD

(#26693) DNReNTi válasza Lazyboooy (#26692) üzenetére


DNReNTi
őstag

Kapasbol azzal indul az oldal hogy: Shipping within 24 hours!
Viszont eleg combos araik vannak, Magyarorszagra pl : 0-5kg 25,00 €, es csak 800 € felett van ingyen posta. Kemeny. Tapasztalatom nincs veluk egyebkent. Mi az oka hogy pont innen akarsz rendelni?

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#26694) DNReNTi


DNReNTi
őstag

Zsir uj, olcsobb fajta Specna Arms replikak gunfire-en. Ha valakinek esetleg pont aktualis.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#26695) Lazyboooy


Lazyboooy
újonc

Azért is vásárolnék innen mert van egy jó pár termék, ami pl: taiwangunon, illetve itthon sincs az én méretemben. Pl: Tactical uniform XXL-ben. Nem vagyok az a nagyon kicsi ember, viszont ilyen ruhát keresek megfizethető áron, és itt le is van akciózva 20Euróval. Ezen kívül, ahogy néztem nagyobb a választékuk mint pl: a taiwangunnak.
Igen láttam a 24 órás szállítást bár kétlem, hogy ha Olaszországból hozzák, hogy 24 óra alatt össze rakják a csomagomat és ki is hozzák nekem, mert pl Taiwangunról is 3-5 munkanap volt, és távolságban majdnem ugyan annyi.

(#26696) DNReNTi válasza Lazyboooy (#26695) üzenetére


DNReNTi
őstag

Az csak arra vonatkozik hogy masnap feladjak, valszeg ugyan ugy kabe 3-5 munkanap. Egyebkent a Gunfire is arul ilyen cuccokat (Emerson) asszem. Nezz majd ra, onnan gyorsan es olcson szallitanak. A TG meg csak azert jo, mert kabe mindentol olcsobb, viszont elegge limitalt a keszletuk.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#26697) drzozo válasza Lazyboooy (#26695) üzenetére


drzozo
senior tag

A military boltokat is nézted, vagy csak az airsoft-os boltokat?

(#26698) Lazyboooy


Lazyboooy
újonc

Köszi, nézegetem most a GunFire-t, egész jó cuccok vannak itt is.
Nézegettem a Military Boltokat, legalábbis ami itthon van és undorító árakban mennek a multi cam ruhák

(#26699) drzozo válasza Lazyboooy (#26698) üzenetére


drzozo
senior tag

A minap vásároltam itt. Szerintem messze korrekt árakkal és hatalmas készlettel operálnak. 2 szobából áll, az egyikben csak ruhák vannak, szerintem térj be.

(#26700) psyonist


psyonist
csendes újonc

Sziasztok!
Kérdésem a következő lenne.
Airsoft fegyvereknél, van bármi különbség lőtáv és pontosság tekintetében a belső csövek hosszát tekintve?
Mondjuk egy 310-es cső és egy 385-ös cső között?
Vagy apszolút a hop up-on és a gumin múlik a dolog?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.