Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16001) Thome válasza bognar110 (#16000) üzenetére


Thome
addikt

Vigyázz, mert ezért is lefognak baszni... :U

(#16002) sowi válasza bognar110 (#16000) üzenetére


sowi
őstag

eleg jo dontes volt, a 028as annyiert amennyibe kerul kurva jo puska

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#16003) bognar110 válasza sowi (#16002) üzenetére


bognar110
őstag

Remélem is :)

(#16004) stefanitsr válasza bognar110 (#16000) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Ha a teli tusást rendelted akkor a lehető legjobb döntést hoztad. Sok helyen bérfegyvernek is ezt veszik, okkal...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#16005) macilaci78 válasza bognar110 (#16000) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ez gyorsan ment. :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#16006) bognar110 válasza stefanitsr (#16004) üzenetére


bognar110
őstag

Teli tusást ? Hát a tusa fix neki oda rakom be az akkumulátort, olyat rendeltem.

macilaci78: :)

[ Szerkesztve ]

(#16007) stefanitsr válasza bognar110 (#16006) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Azaz.

Más: Kalash aksuba a cyma kamra + cyma gumi + CA prec cső hozzávetőlegegesen hozott +45 fps-t (385 kb most shs m100-assal) úgyhogy kap egy 90-es rugót...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#16008) bognar110 válasza stefanitsr (#16007) üzenetére


bognar110
őstag

Igen majd tunningot akarok idővel. Na most maszkból milyet lenne érdemes vásárolni van itthon egy maszkom de eléggé kényelmetlen [link]

[ Szerkesztve ]

(#16009) stefanitsr válasza bognar110 (#16008) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Sima munkavédelmi szemüvegben tolom, cégtől ingyen van, és perfekt. :) Van még egy kakukk féle arcmaszkom cqb-ra.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#16010) bognar110 válasza stefanitsr (#16009) üzenetére


bognar110
őstag

Nekem is van céges :DD Kaptál már arcra lövést ?

(#16011) Thome válasza bognar110 (#16010) üzenetére


Thome
addikt

Szerintem ebben a topikban még senki nem kapott! ;)

(#16012) stefanitsr válasza bognar110 (#16010) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Jellemzően az első arc lövés után teszem fel a maszkot.:)

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#16013) bognar110 válasza Thome (#16011) üzenetére


bognar110
őstag

Jó tudom ez hülye kérdés volt. :DDD Nem akarok így járni. [link]

(#16014) Thome válasza bognar110 (#16013) üzenetére


Thome
addikt

Nekem a kedvencem a halántéklövés (hogy rohadna meg), mert azt nem tudom semmivel se védeni. :D

(#16015) zalman90 válasza stefanitsr (#16009) üzenetére


zalman90
őstag

én is azzal kezdtem de nekem nagyon párásodott . meg féltem h. nem véd eléggé :D ezé vettem rácsossat

arc lövést még csak láttam , szerencsére nem tapasztaltam még :D nem 1 szép látvány , durván 10 méterről kapta a lövést a srác , vérzett a lövés heje mint állat meg fel is dagadt az arca

Thome : haver az olyan sapkát szerzett aminek van ilyen függény féle rajta ami a nyakát védi (ezt jolmegaszontam :DDD )

[ Szerkesztve ]

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#16016) bognar110 válasza Thome (#16014) üzenetére


bognar110
őstag

iiiii :((( Hát az nem lehet kellemes.

(#16017) Thome válasza bognar110 (#16016) üzenetére


Thome
addikt

De ezen kívül volt már orr, fülcimpa, ajak, homlok, tarkólövés... :D

zalman90: Ilyet? :D

(#16018) zalman90 válasza Thome (#16017) üzenetére


zalman90
őstag

valami olyasmi :DDD

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#16019) szbalogh


szbalogh
őstag

Emnéjgy 29-ért a fostéren.

Nick: HE_Storm

(#16020) Thome válasza szbalogh (#16019) üzenetére


Thome
addikt

Elég korrekt darabnak tűnik.

(#16021) macilaci78 válasza Thome (#16020) üzenetére


macilaci78
nagyúr

-motor nélkül
-alap GB

Kinek mi a zsánere. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#16022) szbalogh válasza macilaci78 (#16021) üzenetére


szbalogh
őstag

Ha vesz bele egy motort 15-ért akkor is "féláron" van.... az eddigi hirdetésekhez képest :W
Nem akarok senkit a megvételére buzdítani :DDD

Nick: HE_Storm

(#16023) Thome válasza macilaci78 (#16021) üzenetére


Thome
addikt

Egy SHS motor 3 ezer pénz.
Na akkó' ez 32 ezer eddig, free floating rassal.

S mi van, ha gyári, alap a gb? Mit kell benne kicserélni szerinted, úgy őszintén? Mert szerintem marhára semmit.

Az meg hogy trollkodsz és flémelsz, nem engem minősít.

(#16024) stefanitsr válasza Thome (#16023) üzenetére


stefanitsr
senior tag

A boyi alap v2 gb-t simán ki lehet suhizni a kukába, csapágyak vackok, kompresszió jellemzően szar, dugattyúfej nem az igazi, nózi kuka. Rugóvezetőt el lehet tűrni, de egy csapágyas shs vagy super shooter sokkal bizalomgerjesztőbb. V2 egyeslövés alkatrész relatív gyorsan elkopik.

Más: SHS m90-essel 350 fps-em van a kalacsban. Most a motorral vackolok kicsit.

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#16025) BaKeSZ87 válasza stefanitsr (#16024) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Van fent softair-en egy G&P M120 motor. Érdemes megvenni MP5K-ba?

(#16026) stefanitsr válasza BaKeSZ87 (#16025) üzenetére


stefanitsr
senior tag

High speed motor, kisebb rugók mellé ajánlott.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#16027) stefanitsr válasza BaKeSZ87 (#16025) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Jah, Galaxyba mindenképp, az egész aeg piac legszarabb alapmotorja van benne.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#16028) macilaci78


macilaci78
nagyúr

szbalogh: Szóval az eddigi agyament árak fele még nem biztos, hogy elfogadható. Mint az az A&K-CA SR25 hibrid sem, amit a gazdája 180k-ra tart, de csak most, csak asoftairen 105k-ért is odaad.

Thome: Egy motor+pk, egy puska+pk, és a meglepiről még nem is beszéltem. A meglepit stefanitsr már ecsetelte. Postaköltség igenis játszik, nem mindenki lakik Butapesten, hogy a szájában legyen minden.

BaKeSZ87: Akkor én már nem licitálok rá.

stefanitsr: Két db GP hosszúnyakú motor van ott, a régebbi 4,5k+pk, ez kimondottan M120 high speed, az újabbról csak annyi infót közre az eladó, hogy M120. A GP M16-okat amúgy az előbbivel szerelték, vígan hoztak 390fps-t 9,6V-os akkuval 1100-as ROF mellett 40k lövés után is.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#16029) BaKeSZ87 válasza macilaci78 (#16028) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Ha ráklikkelsz ott van egy kép a motorról, és rá van írva, hogy high speed.

(#16030) stefanitsr válasza macilaci78 (#16028) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Úgy kb két éve van egy g&p sentrym, szóval tudom mire képes az m120. Egész konkrétan szerintem egy szar. Igaz, hogy pörög, de cserébe látványos ahogy sorozatban felgyorsul illetve az egyes lövése relatíve lusta, kisebb lipókat meg shimán megpuffaszt, olyan áramfevétele van (high speed motorok rákfenéje amúgy ez, nem csak ezé).

KB fél éve már egy piros fenekű Golden Eagle M93 van benne (alias systema magnum másolat), eléggé éles váltás volt a berakás után...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#16031) Thome válasza stefanitsr (#16024) üzenetére


Thome
addikt

Nos ebben tévedtem. Mondjuk nem azért, de egy darab rugóvezető régen is megállta a helyét (mondjuk egy maruiban), 330fps környékén, azóta mi változott?

De akkor legyen, csapágyak 1500, dugattyúfej valami normálisabb 2500, acél egyeslövés alkatrész ha épp kapni 2500ft.

S szerintem még mindig csak 40 környékén tartunk. De egyébként, ha lő 330-at a fegyver, s ezt stabilan, max +-5 fps szórással teszi, akkor nem értem miért is kellene a levegős résznél bármit is cserélni. Élettartam? Ok, ez még akár igaz is lehet, de jelen állapotában is használható, nem kell a kukába hajítani. De ez csak az én meglátásom.

____________________________

Ezek a Chaoli motorok mit bírnak? Inkább nyomaték vagy inkább speed motorok? Vagy csak szimplán átlag kínai, se ez se az. (Dboysból kiszedettről van szó.)

(#16032) stefanitsr válasza Thome (#16031) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Dboys motorok a kínai alap motorok közül szerintem a gyengébbek közé tartoznak, se nem speed se nem high torque. Csak a galaxy mp5k-pdw motorjai gyengébbek ennél.

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#16033) Thome válasza stefanitsr (#16032) üzenetére


Thome
addikt

Akkor vonatkoztassunk el a Dboystól. Chaoli?
____________________________

Más:
Aki ezek után azt mondja, hogy a 330fps kevés, arra megkérem, hogy rálőhessek... :DDD

Tökre erőtlennek tűnt a fegyver, amikor itt lőttem 3-4-et itt a szobában, este... Kipróbáltam magamon. Tévedtem. :D

(#16034) macilaci78 válasza Thome (#16033) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Milyen lőtávval? ;] :W

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#16035) stefanitsr válasza Thome (#16033) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Cyma és dboys chaoli motorjai között is van difi, pl a cyma fekete házasat használ ami az alapmotorok között pl érezhetően erősebb mint a szürke házas boyiban használt.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#16036) Dr.Én válasza Thome (#16033) üzenetére


Dr.Én
veterán

ügyes vagy :DDD :C
gondolom fájhatott :D

WOT: kissio

(#16037) Thome válasza macilaci78 (#16034) üzenetére


Thome
addikt

Lál benéztem. Kb 15cm-ről lőttem rá. Odafordítottam a fegyvert, aztán puff. :DDD

(#16035) stefanitsr: Jó tudni, azt hittem chaoli-chaoli egyre megy. És az A&K-ban miféle motorok vannak (pl egy 1,5-2 évesben)? Van itt egy full fekete, de darál mint a meszes.

(#16036) Dr.Én: Mit ne mondjak, jól esett... :DDD Mondjuk annyira nem fájt, mint gondoltam.
Erről jut eszembe eddig a legrosszabb az volt, amikor kaptam egy ujjlövést. Kb 30-ról, de hallod, ott hányinger elkapott, beszédültem, azt se tudtam mi van. :D
_____________________________

Erre mondjatok valamit: Ugye előrekábelezett fegyvernél vannak elől is saruk (ugyebár hogy szét tudd húzni a fegyvert, különben a biztosíték és/vagy a csatlakozó miatt nem menne).
Na most, ha össze vannak ezek a saruk dugva, és erre dugom rá az akkut és lövök, akkor tegyük fel, hogy kb 15bb/s-el lövök. Ha széthúzom, és simán az aksi csatlakozójához nyomom hozzá a sarukat (vagyis kiiktatom azt a plusz darab biztosítékot), akkor kb 18bb/s-el lövök... Mitől van ez? 25 amperes biztosítékot is belenyomtam, tehát az áram áttud folyni rajta (gyakorlatilag nincs biztosíték így). Illetve, simán a két "csatlakozót", amibe a biztosítékok belenyomjuk, is egymásba nyomtam, és ugyanolyan "lassú". Na most elképzelhető az, hogy ennyi áram elveszne itt ennél a plusz csatlakozóknál? Nem tudom elképzelni, hogy hogyan... :U
Illetve, mit tudok tenni? Mert jó lenne, ha ezt a plusz rofot megkapnám, mert ekkora rofot akartam elérni ezzel a fegyverrel. Akár azt a darab kábelt el is hagynám ha lehetne mivel elég hosszú így is az előrevezetékezés, de ha elhagyom, nem tudom rádugni az akkut. ha pedig annak a végére csinálunk csatlakozót, akkor pedig -ugyebár- nem lehet széthúzni a fegyvert, a csatlakozó végett.

Szóval, valami megoldás? Nincsenek ilyen alkatrészek itthon, szóval valami sufnituning megoldás is megfelelne ideiglenesen. Biztosíték sem kell... :D

Na ezt jól megaszondtam, de szerintem érthető.

[ Szerkesztve ]

(#16038) stefanitsr válasza macilaci78 (#16034) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Milyen távolra tudod eltartani magadtól a puskád, úgy hogy még a billentyűt is meg tudod húzni, és a lövedék el tud találni ? :DDD

Elmondom Cyma glockkal is fáj, amik közül a nálam járt darabok max 205 fps-t lőttek. :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#16039) stefanitsr válasza Thome (#16037) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Törekedni kell arra, hogy minél kevesebb forrasztás, oldható kapcsolat (saru, biztosíték ház) legyen az áramkörben. A fet kiiktatja a tűzkapcsolót is, így nem feltétlen rossz ötlet...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#16040) Thome válasza stefanitsr (#16039) üzenetére


Thome
addikt

Ezzel most nem lettem okosabb, Sajnos pont nem találtam a fiókban IRF3105 fetet+2*0,5m szilikonos kábelt, szóval marad a sufnituning. Any idea? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16041) Dr.Én válasza Thome (#16037) üzenetére


Dr.Én
veterán

na igen, az érzékeny alkatrésze az embernek :(((
nekem is volt nagyon fájdalmas emlékem ilyen téren....

de azért ha jól esett akkor szólj valakinek a közeledben és engedd hogy sorozzon meg ;] :D

WOT: kissio

(#16042) stefanitsr válasza Thome (#16040) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Saru kibasz, helyére forrasztás, biztosíték ház kibasz, helyére forrasztás. :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#16043) zalman90 válasza Thome (#16033) üzenetére


zalman90
őstag

nekem a dboys m4 ben chaoli van , az jó vagy rossz ?

Amugy scar hoz hol tudok venni első hátsó irányzékot ? valakinek ötlet?

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#16044) stefanitsr válasza zalman90 (#16043) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Sok mindentől függ, akkutól, gb konfigtól, a játékos igényeitől, stb, de alapvetően játékra megfelelő.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#16045) macilaci78 válasza Thome (#16037) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Az akkuhoz vezető madzagot egészen a GB-ig kicseréled egy szál madzagból. A kis Tamya csatit is szét lehet kapni, nem kell hozzá más, csak egy pici, vékony falú hengeres test, vagy egy gombostű. Ha jól van összerakva, nem sűrűn kell széthúznod a fegyót. A csatik rézérintkezői pedig ugyanúgy átférnek a test kis nyílásán, mint a saruk. Így nem lesz gondod a kábelből, sarukból, és abból a 25A-es ellenállásbók sem. :K

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#16046) rainmen válasza Thome (#16040) üzenetére


rainmen
aktív tag

Ha már átalakítod, akkor ne 0,5 mm2-es kábelt használj. :D

(#16047) Thome


Thome
addikt

No sorry hogy rövidre fogom, nem válaszolok mindenkinek tételesen..

Egyelőre kiiktattam a biztosítékot, s rövidítettünk ezen a darab kábelen, ahol a bizti volt. Holnap kipróbálom, ha nem jó (értsd: ugyanúgy "lassú"), akkor egyelőre marad így, majd ha felmegyek bp-re, akkor útba ejtek egy modellboltot s megveszem a csatlakozót, s átforrasszuk, rendesen, szakszerűen.

rainmen: Ahhoz kéne vennem kábelt, az meg drága, és nincs rá pénz... :DDD
De újraakarom majd az egész kócerájt kábelezni, csak nem tudom milyen kábelt (átmérő, stb), honnan? Lehetőleg olcsón.

[ Szerkesztve ]

(#16048) Thome válasza Thome (#16047) üzenetére


Thome
addikt

No, megnéztem. Most már jól darál. Elveszett egy rakás áram a biztosíték csatlakozóinál, vagy ott valami gixer volt a kábellel. De hogy mi és hogy, nem tudom. De már melegedni se melegszik a kábel. Fogalmam nincs mi lehetett az oka, ezek szerint mégsem szűk a keresztmetszet..

(#16049) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

Na rendeltem egy ilyet az MP5K-ba [link], nem lesz többé külső akku, meg közben megjött Thome jóvoltából a plusz 1 tár az STTi MK23-hoz meg némi gáz ill. egy hátigyík.

(#16050) szbalogh válasza BaKeSZ87 (#16049) üzenetére


szbalogh
őstag

Nekem is ez volt egy ITU mocival párban ;]

Nick: HE_Storm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.