Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) BaKeSZ87 válasza feka007 (#2998) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Mivel beltéri harc, a maszk kötelező!
Ha bevallod a találatokat, betartod a szabályokat, akkor nem lehet probléma.

(#3002) feka007 válasza BaKeSZ87 (#3001) üzenetére


feka007
nagyúr

Oks :R

(#3003) sowi


sowi
őstag

ojessz, ma megvettem a Dboys Ak-mat, gyonyoru a kicsike :D ti milyen arcvedelmet hasznaltok? maszk? szemuveg? halvanylila fingom sincs mit vegyek raadasul szemuveges is vagyok

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#3004) BaKeSZ87 válasza sowi (#3003) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Sensei maszk, annak rácsos a szemüveg része, és aláfér a sima szemüveg, viszont lehet, hogy zavarni fog a rács, meg kell szokni. Macilacinak van azt hiszem olyan védőszemüvege amibe lehet tenni dioptriás lencsét.

(#3005) sowi válasza BaKeSZ87 (#3004) üzenetére


sowi
őstag

neoprene maszk es szemuveg kombo nem jobb? az a racsos cucc egy kicsit zavaro...ma probaltam

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#3006) Djuree válasza sowi (#3003) üzenetére


Djuree
félisten

én rácsos maszkot használok.

szemüveg nem jó, mert párásodik és állandóan törölgetni kell. meg ha nagyon süt a nap megvakulsz, ha meg napszemüveget veszel akkor meg épületben nem látsz semmit :D
cserélhető lencsés szemüveg az jó de az meg marha drága.

viszont a rácsos maszkban meg félő hogy szétmegy rajta a BB és a szemedbe megy a forgács. habár velem még kb. 20 játék alatt nem fordult ilyen elő, de félek is tőle :U

a legjobb a plexis maszk sztem. ha fursz a plexire körben lyukakat akkor nem fog párásodni.

neoprén meg sztem marha kényelmetlen, meg tiszta nyál lesz, és izzadsz is alatta mint állat...persze a maszk alatt is izzadsz de onnan legalább kicsöpög :DD

én maszkot ajánlok, sztem kényelmes és jól véd mindenhol. attól meg ne félj hogy nem látsz majd a rácstól, 1-2 óra alatt megszokod, én már pl. észre sem veszem hogy rács van a szemem előtt :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3007) sowi válasza Djuree (#3006) üzenetére


sowi
őstag

igazad van, akkor megprobalok a plexis paintball maszkok fele orientalodni :)

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#3008) Djuree válasza sowi (#3007) üzenetére


Djuree
félisten

nézz szét softairen, éppen tegnap láttam ott több fajtát is eladót :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3009) feka007


feka007
nagyúr

Vettem egy Cyma AK74et használtan 15k-ért, holnap megyek vele játékra. Most lőttem párat vele, hát eléggé kakának tűnik, a golyó elkanyarodik jobbra, így nagyon pontatlan, 10m-re nem lehet egy céltáblát kétszer egymás után eltalálni... Hop-upot letoltam minimumra, akkor egy kicsit jobb, de ez így is f0s a tesóm M16-ához képest. Elvileg 6szor volt kint játékon, és bár nincs tökéletes állapotban, de nem hiszem hogy ilyennek kéne lennie :F Szerintetek? Holnap megyek gamere vele, szerencsére csak épületharc lesz, ott talán annyit nem számít, de így érdekes lesz játszanom...

(#3010) BaKeSZ87 válasza feka007 (#3009) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Pucold ki a csövet, esetleg ha be mered vállalni, szedd szét a hopup-ot és próbáld meg megigazítani a hopup gumit, lehet, hogy az nem áll úgy ahogy kéne neki.
Kis segítség a fegyver szétszedéséhez:[link]
Hopup szereléshez segítség:[link]

[ Szerkesztve ]

(#3011) Kornel213


Kornel213
tag

Sziasztok!
Ezzel a töltővel lehet tölteni egy 8,4V 3800mA-es aksit??200-500mA-ig van, ezt most nem tudom hogy ennyit lehet-e tölteni vele vagy ez cellánként ennyi? :F

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#3012) Kornel213 válasza Kornel213 (#3011) üzenetére


Kornel213
tag

Bocs a [link]
kimaradt!

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#3013) gabe_ válasza Kornel213 (#3012) üzenetére


gabe_
őstag

Hali!
Lehet vele tölteni. A maximálisan ajánlott töltőáram egy 3800mAh-s akksinál, 380mA, ezzel 15 óra a töltési idő. Persze a töltési áram változtatásával az idő is változik...

[ Szerkesztve ]

Sovány szakácsban sose bízz!

(#3014) Kornel213 válasza gabe_ (#3013) üzenetére


Kornel213
tag

Hello!
Oké köszönöm, akkor egy olyat fogok venni!

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#3015) feka007


feka007
nagyúr

Na megvolt tegnap az első játékom, elég jó volt, azt leszámítva hogy mindenki ismert mindenkit csak én lógtam ki... :D Na mind1 majd idővel biztos nem leszek már fasznak nézve ha többet járok. :DDD Ölég jól ment a game, kb 1:1-es statom volt, volt 1 nagyon kemphely ey szűk szobában, ahol a sarokban megbújva gyönyörűen ki tudtam szedni az arra haladót. :D Eléggé elhasznált fegyóval mentem (Cyma AK74), az egyik leggyengébb a csapatban, de így épületharcnál nem nagyon hátráltatott. Most le akarom cserélni majd, ez jó lenne szerintetek?

[ Szerkesztve ]

(#3016) BaKeSZ87 válasza feka007 (#3015) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Szerintem nem, nem megbízható.
Jó lesz az AK, csak a hopup-ot rendbe kell rakni.

(#3017) feka007 válasza feka007 (#3015) üzenetére


feka007
nagyúr

Csapattárs szerint egy AUG A2 sokkal jobb egy sportline M4-nél (neki is AUG-ja van), szval inkább azt kérdezem, hogy milyen távcsövet vegyek rá? Esetleg vmilyen kiegészítőt érdemes rárakni?
Következő game 18-án lesz, végre erdőben :C

BaKeSZ87: Nekem nem jött be, inkább cserélek

[ Szerkesztve ]

(#3018) phanzetomox válasza BaKeSZ87 (#3016) üzenetére


phanzetomox
őstag

nem akarok beszólni de az a CA sportline messze jobb cyma ak-nál. Meg mi ez a nem megbízható dolog? ebben az árkategóriában jobbat nem nagyon kap szerintem . Ott a Jg az se rossz csak mondjuk mire mindent kicserél benne erősebbre, tartósabbra má jobban kijön ha vesz egy felsőkategóriásat aztán azzal nincs gond 2-3 évig (csak ha spiáter a fogaskerék, azt nem árt cserélni) Az Aug 2 nem rossz ha csak nem zavar a bull-up felépítés, viszont a hosszú cső miatt elég pontos még ha kínai is. Ha azt veszel szerintem cseréld ki a hop-up-ot benne illetve vidd el hozzá értő barátodhoz hogy zsírozza át illetve hézagolja megfelelően. ( ez csak magánvélemény)

[ Szerkesztve ]

(#3019) BaKeSZ87 válasza phanzetomox (#3018) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Nem az ujjamból szoptam ki, elhiheted. Egy bizonyos személy, aki itt a topikban is fellelhető, az egyik hazai airsoft fegyvereket is forgalmazó bolt eladója, van szerencsém személyesen ismerni. Ő is mondta, hogy sorban viszik vissza a CA Sportline M15-ösöket, mert tönkremegy bennük ez az. De olvasgass egy picit:[link]
A Steyr AUG bullpup elrendezésű, nem bull-up, olyan nincs.

(#3020) phanzetomox válasza BaKeSZ87 (#3019) üzenetére


phanzetomox
őstag

azt elírtam mindegy egyébként én is olvasok eleget (Vernéből az összeset olvastam :DDD )
cyma-t nem visznek vissza valszeg mert azon nincs mit javítani (aki olyat vesz valszeg tuningolja) :( egyébként tesómnak is van sportline fegyója (mp5, m15) azzal kb 1 éve nincs gond csak fogaskerék csere volt semmi más. van egy pár ócska "piacos cyma, bk, well" fegyóm ezek 3-4 hétig bírták utána mindnek jöttek elő a bajai ( pl: a cyma glock 18 Aep-ből egy 4centis darab kitört mikor meglőtték egy Tokyo marui m14-el ) én ebből indultam ki ,nem kell berágni ,saját tapasztalat. Egyébként ha elolvastad amit a végén írtam ' magán vélemény' tehát nem kötekedni akartam.
kösz a linket már olvastam mikor még nem volt fegyóm és venni akartam de aztán másra esett a választás

[ Szerkesztve ]

(#3021) BaKeSZ87 válasza phanzetomox (#3020) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Azért nem visznek vissza CYMA-t, mert kínai fegyverekre nem adnak garanciát.
A CYMA AK-k már bizonyítottak, kb. 2006 év közepe óta gyártják őket, folyamatos fejlesztés mellett.

Piacos dolgoktól nem kell sokat várni, hacsak nem fém gearboxos kínai piacos. Nem a 6000Ft-os műanyag gearboxos CYMA CM.023 MP5-ből kell kiindulni.

Nekem egy évig volt CYMA AK47-esem, soha semmi gond nem volt vele, ha egyszer rendbe van téve, akkor örök élet meg egy nap.
Mint a cikkben is le van írva, a CA sportline-ban, alu cső, spiáter fogaskerék, alu henger, sz@r, gyenge motor van. Ezzel szemben a CYMA: réz 6.05-ös cső, acél fogaskerekek, réz henger, 120-as rugót is felhúzó motor. Nem értem miért lenne "messze jobb" a CA Sportline M15. Ezt kifejthetnéd nekem, és a többi topiklakónak, tényleg érdekelne. Te egy M15-ösből indulsz ki, míg a cikk írója, és az ember(ke :) ) akit említettem, nyilván nem egy eset után állítja, hogy felejtős.

(#3022) phanzetomox válasza BaKeSZ87 (#3021) üzenetére


phanzetomox
őstag

tudom hogy cyma fegyóra nincs garancia tapasztaltam.
piaci fegyótól nincs mit várni ez is igaz
a magánvélemény meg annyit tesz hogy SZERINTEM az jobb. ennyi........
egyébként remélem nem okoztam álmatlan éjszakákat egyetlen ph-olvasónak se

[ Szerkesztve ]

(#3023) BaKeSZ87 válasza phanzetomox (#3022) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Ezt már írtad nem egyszer, hogy szerinted jobb, de MIÉRT?

(#3024) feka007


feka007
nagyúr

Régóta Aisroftozó csapattársam véleménye, hogy a Sportlineok szarok. Az AK-kat azért utálja, mert mindenki azzal megy, meg az olyan betegségek is idegesítőek minthogy egyes lövésben beragadnak sokszor (tegnap szoptam ezmiatt párszor). Ő az AUG-ra esküszik, és bár pont azt nem próbáltam ki az összes többi közül amivel mentek csapattársak, tesóm ment vele és szerinte nagyon jó fegyó. Dizájnra nekem nem jön be, de egy szépkis távcsővel, meg gránátvetővel már nem rossz. Szval sztem ez lesz a fegyóm :)

(#3025) phanzetomox válasza feka007 (#3024) üzenetére


phanzetomox
őstag

jó választás :K abban nem fogsz csalódni szerintem

BaKeSZ87: saját tapasztalat már mondtam (nekem a cyma ak74-el csak gondom volt sl m15-el meg még semmi ezért mondtam azt hogy jobb , de nyílván neked van igazad ha tudod hogy a vásárlók többségének gondja volt vele. nekem nem voltak ilyen infóim én csak felhasználói véleményem mondtam el . Sry)

(#3026) Djuree válasza phanzetomox (#3020) üzenetére


Djuree
félisten

válasz feka007-nek: vegyél JG-t :K nem egy havernak már sok-sok játék után sincs gond vele, pedig sosem voltak szétszedve, még hop-up sem lett cserélve. igénytelen fegyók, nem kell rájuk vigyázni. dobozból tolják a 440fps-t, de ez pár játék után "bekopik" 370fps körülire és ott is marad stabilan, és ennél több nem kell. ha nem akarsz sokat rákölteni akkor JG-t vegyél sztem ;)

ha meg van pénzed akkor marui.

(amúgy nem sorozatlövésnél akad el az ak? nekem sorozatlövésnél akad el. ill. akkor mikor átteszem egyes lövésről sorzatba. ezt lehet orvosolni, szétszeded a fegyót, megnézed hogy működik és megbütykölöd, nem nagy ördöngősség ;) )

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3027) sowi válasza Djuree (#3026) üzenetére


sowi
őstag

biza igazad van, ocsem JG g36c-je valami baromi jo cucc, latvanyosan nagyobb fps-t is tol mint az en kalash-om :) kicsit banom is hogy nem azt vettem...de azert a kalashnyikov feeling karpotol egy picit

[ Szerkesztve ]

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#3028) phanzetomox válasza Djuree (#3026) üzenetére


phanzetomox
őstag

hát ja akinek van pénze az tm-et vegyen abban nem fog csalódni

(#3029) Kornel213


Kornel213
tag

Sziasztok!
Ez a mellény szerintetek jó?[link]
Valakinek esetleg tapasztalata van?
Még egy kérdésem lenne hogy CQB-n a szemüveg és neoprén maszk elfogadott vagy csak maszk?

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#3030) Djuree válasza Kornel213 (#3029) üzenetére


Djuree
félisten

tökéletes. nekem ilyen volt csak feketében :K

jó a szemcsi meg a neoprén.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3031) Kornel213 válasza Djuree (#3030) üzenetére


Kornel213
tag

Oké köszi! :)

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#3032) feka007


feka007
nagyúr

Jing Gong Steyr AUG 30k-ért - elméletileg csak kipróbálva - megéri? Elvileg csak 100 BB-t lőttek vele, Guarder szilikonos hop up gumival. Keleti frontnál elvileg csak jövőhéten lesz, de valószínűleg 35k felett, és jövő hétvégéig mindenképp kéne a fegyver

[ Szerkesztve ]

(#3033) sowi válasza feka007 (#3032) üzenetére


sowi
őstag

nagyon tetszik neked az az aug :D egyebkent jo vetel, tobb ismerosonek is jo tapasztalata van a JG-vel

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#3034) ЯΞD


ЯΞD
senior tag

itt is találtok segítséget néhány fegyohoz (video) szét és összeszerelés kategoriákban! [link]

(#3035) feka007 válasza sowi (#3033) üzenetére


feka007
nagyúr

Le is ütöttem (Teszvesz), remélem tényleg zsír új, és csak kipróbálva lett, különben adhatja el másnak... Majd holnap vagy pénteken meglátom :R

[ Szerkesztve ]

(#3036) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

Üdv minden BB-t reggelizőnek!

Júniusban be kéne fizetnem egy airsoft-os témába, elég sok jelöltem van, de csak akkor szeretnék majd 100-150-t beleölni, ha látom, hogy megéri, és tetszik a játék.

Mesélne vki a tapasztalatairól?
pl:
-mennyire zárt közösség?
-milyen gyakran vannak happeningek?
-hazai viszonylatban mennyien szoktak lenni egy-egy eseményen az emberek (kinti videókon vannak hatalmas egész erdőt betöltő harcok)
-mennyibe kerül (ha az embernek a harceszköze és felszerelése megvan már) a sport, utazgatás, hozzájárulási költségek, vagy pályabérlés meg ilyesmikre gondolok
-megéri úgy csinálni az elején mint a friss jogsis, szval hogy az elején tanulásiból veszek vmi gagyi kínait, és csak utána veszek normális harceszközt?
-mennyire fordul elő gyakran, h vki kötsögh és nem mondja be a találatot? ez azért jobb a paint-ballban, ott nem kell félni h más nem mondja be :B
-a kötelező védőszemüveg elegendő védelmet nyújt? CQB-ben is? Vagy ha mondjuk szabadtéri erősségű harceszközök vannak, és mondjuk vki vkit meglep közelről, és szemüvegen lövi?
-a BB granyók mennyire használhatóak?
-egy egy esemény általában milyen? csak megy a gyilok vagy este azért van kumbájá is? :DDD
-airsoft fegyók szereléséhez, upgradejéhez, karbantartásához vannak könyvek vagy vmi okosság, vagy ezt egymástól tanulják az emberek?
-átlag életkor?

Hírtelen kb ennyi, bocs ha hírtelen sokat kérdeztem volna.

(#3037) Djuree válasza hejesírásó (#3036) üzenetére


Djuree
félisten

üdv! gyere mert kellenek az ágyútöltelékek :DDD

-semennyire nem zárt a közösség. kellenek az újoncok.
-hetente akár 4-5 játék is van.
-20 - 200 fős játékok vannak.
- általában a játékköltség 0-2000-3000ft körül van, pályadíj + kaja, nem ebből gazdagszik meg a szervező. extrém esetekben 5000ft, de itt olyan is a játék, járművek stb.
-ez így is tanácsolt.
-sokszor van ilyen, de egy idő után már leszarod az ilyeneket, addig lövöd amíg be nem mondja, ha már fáj neki akkor be fogja mondani ;)
-nem elég a szemüveg, a fogad könnyen kilövik. legjobb a maszk. ha visszaolvasol picit, írtam egy szösszenetet a maszkokról/szemüvegekről.
-játéktól függ. komolyabb játékokon nagyon jók.
-itt is azt mondom hogy játéktól függ.
-legjobb egymástól tanulni, de a neten annyi leírás meg videó van mint égen a csillag, ha mindet elolvasod meg megnézed, garantáltan te leszel a világ legjobb as fegyverszerelő :DDD
-9-99 év :DDD átlag sztem 25 év.

asszem válaszoltam mindenre :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3038) feka007 válasza hejesírásó (#3036) üzenetére


feka007
nagyúr

Mi még csak egy szerveződő csapat vagyunk, mi reggeltől késő estig nyomtuk, de persze nem folyamatosan mint a hülye, 10 a.m.-től 12-ig nyomtunk egy sort, aztán (nekem első game volt) főzőcskéztünk, baráti volt a hangulat :D Majd délután megint game, utána pihenő sötétedésig, majd este sötétben tapogatózásos game, ami úgy zajlott, hogy egyik csapat az épületben védett, a másik meg az épület előtt lévő erdőben kezdett, és úgy kellett bejutni az épületbe. A kint kezdő csapat kapott egy éjjelátót amit tesóm vett. Mi az épületig se jutottunk, ablakból kipötyögtettek fél óra kúszás után :DDD

(#3039) hejesírásó válasza Djuree (#3037) üzenetére


hejesírásó
senior tag

elolvastam a maszkos hsz-t

én így látatlanban a neoprém + szemüvegre szavazok. Láttál is már kilőtt fogat, vagy csak képes rá?

nyálas lesz, ez van. kérdés->nem megy át a közelről lőtt neoprénen a BB ? gondolom azért nem, de megkérdeztem...
Apum most mondja, h ők a gázálarc lencséjére vmi növényt kenegettek egész nap és az vmennyire számít, de még azzal is párásodott :((

nincs vmi párásodásgátló folyadék? vagy olyan szemüveg aminek mikrobordázott a belső felülete? Mint a jobb úszószemüvegeknél->csatornákban a párát levezeti!

kérdés->van értelme red dotnál komolyabb célzó cumót airsoftokra rakni? távcső stb

van olyan, hogy vkit eltalálsz és azért nem mondja be mert nem érzi?

(#3040) Djuree válasza hejesírásó (#3039) üzenetére


Djuree
félisten

láttam már kilőtt fogat :K sztem az a srác azóta is maszkban járkál, többet nem lövik ki a fogát tuti :DDD
éppen múlt játékon kaptam körömre egy olyan lövést hogy majd beszartam, de komolyan. 2 órát pihentem mire annyira lanyhult a fájdalom hogy tudtam valahogy játszani. egyből bekékült az egész körmöm, most meg lassan leesik :O
csinálni fogok egy olyan kesztyűt amin a körmömnél lesz a protektor. nem szeretnék mégegyszer olyan fájdalmat átélni.

nem megy át rajta a BB, de vigyázz mert ha szájon lőnek benne még úgyis könnyen megérzi a fogad. haverom még varrt a szája elé, a neoprénre egy dróthálót. a füledre is vigyázz, mert ha cimpánlőnek összeszarod magad :DDD

van párásodásgátló folyadék de szart sem ér. motorozok és a sisakom befújtam olyannal de ugyanúgy párásodik :(

red-dot az nagyon jó, de sima fegyóra nincs értelme nagyobb távcsőnek. egy 500fps fölötti sniperre már nem árt. én most ilyen fegyót akarok összehozni :K
írtam régebben egy red-dotos szösszenetet is, ha beírod keresőbe hogy 'red', vagy 'dot', akkor biztos megtalálod.

van olyan igen hogy azért nem mondja be mert nem érzi. ilyenkor lődd meg mégegyszer nyugodtan.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3041) ЯΞD válasza hejesírásó (#3039) üzenetére


ЯΞD
senior tag

igen főleg télen van legtöbbször, hogy nem érezni találatot a réteges hacuka miatt... mi télen egy régi gyártelepen játszottunk én bomber kabát+fekete taktikai mellény. abszolute nem éreztem a találatot! Viszont! nagyon jól lehet hallani!!! főleg ha rajtad koppan!

(#3042) BaKeSZ87 válasza ЯΞD (#3041) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Bomberen mekkorát tud csattanni a 0.30-as, áááá, gyönyörű hang :DDD

(#3043) hejesírásó válasza Djuree (#3040) üzenetére


hejesírásó
senior tag

huh ekkorát csap? én korábban kicsit odzkodtam az airsofttol mondván biztos nem csap akkorát mint a paint-ball, de ezek szerint ez is ad egy kis életérzést :) jó hallani.

a kezeden volt kesztyű amikor azt a találatot kaptad? Továbbá, van vmi találati zóna szerűség? Mert ha mondjuk vkit távolról, kis-kaliberrel vmi lightos helyen meglövök annak az élőerőnek még lesz harcértéke...

rugbyztem-a fülem sok mindent átélt már a zárt tolikban :B :DDD

szilikonos kettéosztott fogvédő a neoprén alá? beszélni tudsz, légzést nem zavarja, és kb 300-500 HuF? melegvízbe kell belerakni utána meg a fogaidra ráformázni

google: anti-fog google ->na vmi ilyet kéne szerezni síboltban, de van munkavédelmis is néhány dollárért, antifog-os

(#3044) Djuree válasza hejesírásó (#3043) üzenetére


Djuree
félisten

nem volt rajtam keszytű :)

bárhol meglőnek az találat, ha nem így lenne akkor jönnének a félreértések, jajj ez még nem a lábam, csak a lábfejem, kinek meddig tart a lábfeje, keze stb. jobb úgy ha minden találat halál, így nincsenek félreértések ;) olyan van hogy ha sisakot viselsz akkor az nem találat, legyen már előnye a nehéz sisaknak :D

rugbyn én is gondolkodom, nem vagyok kis ember, 195cm 105 kila, majd lehet kipróbálom :D

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3045) Kornel213 válasza hejesírásó (#3039) üzenetére


Kornel213
tag

Szia!
Én ma vettem egy BolleX500-as szemüveget és egyáltalán nem párásodik!
Ha belehelsz a szemüveg belsejébe semmi párásodás nem látszik!Csak ajánlani tudom!
[link]

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#3046) hejesírásó válasza Djuree (#3044) üzenetére


hejesírásó
senior tag

hát ha találsz magad mellé még ét magas embert akkor toliba pillérnek elmehetsz, csak az a baj, h ott a magasság nem feltétlenül előny->aki alacsonyabb, mélyebbre le tud menni, és akkor Ő könnyebben fejt majd ki előnyt, és nehezebben lesz kibillenthető, mert kisebb lesz az erőkar a lábánál->másrészről, ha meg ügyes vagy, lejjebb tudod esetleg nyomni. :U

Futással hogy állsz?

A CQB-nél betarják az fps korlátot a gyakorlatban? mert ha veszek vmi belépő fegyót és az a határ fölött van CQB-re nem is tudom használni :O

[ Szerkesztve ]

(#3047) Djuree válasza hejesírásó (#3046) üzenetére


Djuree
félisten

hát régen jól futottam, amúgy pont 1 hete kezdtem el megint újra futni :D pár hónap és megint jól fog menni a futás.

cqb-n általában nem tartják be a korlátokat, csak komolyabb játékokon, ahol van kronó, de ez a játékok 20%-a, szóval sztem nem gond ha határ fölötti fegyód van. nekem is határ fölött van, mégsem zavar senkit, ott ahova én járok játszani (persze csak egy kicsivel van határ fölött) :D
meg én úgy vagyok vele, aki nem bírja ha meglövik ne jöjjön játszani. nem kislányok sportja :DD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3048) Djuree válasza Djuree (#3047) üzenetére


Djuree
félisten

még annyit hogy akkor is megengedik általában hogy játssz ha limiten fölül vagy, de csak 1-es lövést használhatsz. ugye nálunk még nem divat a 3 fegyver egy embernél :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3049) hejesírásó válasza Djuree (#3048) üzenetére


hejesírásó
senior tag

értem, köszi az infókat.

Occsó fegyó márkákat tudtok mondani, olyan kéne, ami nem esik szét 1-2 játék után, és nem esik le a BB az utca másik oldalára átérve :DDD

Pisztolynak van értelme? Minden alkalommal húzogatni kell?

Hát ha rugbybe belevágsz, előbb nézz meg élőben egy meccset sztem. TV-n nem jön át a küzdelem szaga. Meg az amit ott kap a jónép....
nekem szegycsontom tört, a "nincs értelmes funkciója" (aka:gyűrűs) ujjamat zúzták szét, meg egy fülemet. Meg egyszer volt egy kisebb agyrázkódásom, de nem volt vészes, észre se vettem, csak másnap volt fura az émelygés meg a hányinger és hasonlók.

[ Szerkesztve ]

(#3050) Djuree válasza hejesírásó (#3049) üzenetére


Djuree
félisten

olcsók és viszonylag jók a JG, CYMA márkák.

a springes pisztolyokat kell csak húzogatni. vannak elektromos meg gázos pisztolyok. ha igazán élethűt akarsz akkor gázos, ott a szán minden lövés után hátramegy mint igaziból :) persze ezek drágábbak is.

majd kinézek egy meccsre, egyik pesti csapatban játszik is ismerősöm. kicsit félek ezektől a sérülésektől :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.