Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25051) Thome válasza DNReNTi (#25050) üzenetére


Thome
addikt

Merrefele voltál játszani? Én csont nélkül bejutottam, egyik M4 280fps, másik 300. :D

(#25052) DNReNTi válasza Thome (#25051) üzenetére


DNReNTi
őstag

Miskolc. Az AK74-et akartam levinni 360 körülire. Lett 410+. Nem dicsértek meg. :)

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#25053) Thome válasza DNReNTi (#25052) üzenetére


Thome
addikt

Azt hittem pestszentimre. :))

Itt mindkét Taiwangunos fegyver amit kértem hogy butítsanak be 320 fps-re, az papíron mindkettő 315 és 330 között mozgott, aztán tömítés és rendberakás után a játékon a kronónál derült ki, hogy 280 és 300. Hozzáteszem hogy a 280-asra írták a taiwangunosok, hogy 330-at lő... :DDD Kéne egy chrono itthonra is, de ezekért a néhai rendelésekért felesleges.

Látszik, hogy ezek a vágott rugók amiket beleraknak a fegyverekbe gyengített névvel, nem sokat érnek. 2db M110 rugót beléjük kell dobni, hogy meglegyen az a 380 körüli fps. :K

[ Szerkesztve ]

(#25054) DNReNTi válasza Thome (#25053) üzenetére


DNReNTi
őstag

Én a gyári - elvileg - M130-nak megfelelőt cseréltem 110-re. A TG tesztje szerint 420-425fps volt, lekronóztuk mi is 410-420 volt, gondoltam a 110-es tuti beviszi 400 alá, (360-370-et tippeltem) de kitakarítottam, kihézagoltam, átkentem, kitömítettem, és így "túl jó" lett. Vehetek 100-as rugót... :D

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#25055) Thome válasza DNReNTi (#25054) üzenetére


Thome
addikt

Akkor nem lepődnék meg ha a kronójuk csalt volna egy kicsit, bár azért ez már meredek. Az egyiknél pedig csak a hopupot tömítettem, a beléhez nem nyúltam -még-, így gyanítom, hogy picit szépítettek az értéken.

Én bepróbálkozok az M110-zel, hátha becsúszok 400 alá... :))

(#25056) DNReNTi válasza Thome (#25055) üzenetére


DNReNTi
őstag

Én egy M100-at pattintok be, meg ha már úgyis szét kell szedni veszek egy rendes hengerfejet, dugattyút, dugattyúfejet, nózit. Szép az lesz ha ezeknek hála esetleg 100-assal is 400 felett marad... akkor falnak megyek. :D

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#25057) Thome válasza DNReNTi (#25056) üzenetére


Thome
addikt

Nos... Hát, akkor 90-es rugót bele. :D
De biztos hogy nem lesz 400 felett, kb lehetetlen.

Nekem is szét kellene kapni mindkét fegyvert újra
(és amit írsz, cserélni az egyikben kompletten mert mivel PJ, ezért boreup, 300-as csőhöz meg pont kell. :DDD )
de ezt már csak a rugócserekor fogom szerintem, ami meg március elején lesz, aztán vegyifegyver kivonásra már úgy megyek, hogy kajak is lesz a fegyverben.

Ami nagyon durva, hogy ezekkel az fps számokkal is megvolt az effektív 50-55 m lőtáv. Lemértem, nem csaltam. :))

[ Szerkesztve ]

(#25058) DNReNTi válasza Thome (#25057) üzenetére


DNReNTi
őstag

50-55 méterre el se látok pasztmek. :DDD

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#25059) macilaci78 válasza Thome (#25053) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Már csak az a kérdés, hogy a mért sebességek milyen tömegű lövedékkel lettek mérve. :U

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25060) Thome válasza macilaci78 (#25059) üzenetére


Thome
addikt

0,20 mindkét esetben.

(#25061) macilaci78 válasza Thome (#25060) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nos, akkor ennyit a kronózás hitelességéről. :DDD

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25062) IMIIKE1998 válasza DNReNTi (#25050) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Softairen meg egészen pofátlan árakon árulják a használt replikákat.(Tisztelet a kivételnek.) Amúgy csak én nem találom, vagy kiseperték Taiwangunról az STII NBB Berettákat?

(#25063) rainmen


rainmen
aktív tag

Köszönöm a tippet, megnézem!

(#25064) DNReNTi válasza IMIIKE1998 (#25062) üzenetére


DNReNTi
őstag

Nem csak az NBB Beretta-kat, hanem úgy általánosan az összes *STTI fegyvert. Vegyél KJW GBB-t. ;) Ha cserélek majd én arra fogok. Csak jussak el egyszer odáig. :D

A használt árak meg, hát... sokszor pofátlannak tűnnek, de mondjuk én sem adnám el ár alatt azt a fegyvert, amit én megvettem újonnan, rendbe tettem, ápoltam, ráköltöttem még 20k-t, hogy a bele minőségi alkatrészekből legyen. Sokszor az ár árulkodó lehet, nem feltétlen az a pofátlan, aki az új ár felett kínál egy használt fegyvert, hanem lehet inkább az, aki féláron kínálja és az ígéri, hogy hibátlan. :) Tipikus esetek: "sosem volt játékon" - akkor minek vetted meg?, "új projekt miatt eladó" - újra bukni akarsz 50 ezret? ésatöbbi. Na de lehet csak én vagyok túl gyanakvó. Mindenesetre ez nem olyan mint egy laptop, hogy minden évben feleződik az értéke, egy rendszeresen rendben tartott, ápolt, minőségre és nem erőre tuningolt fegyver valóban jobb / értékesebb mint egy zsír új. Elég csak megnézni mondjuk egy vadi új gearbox, és egy megbecsült használt fegyver gb belét. Ez csak saját vélemény, én még újnak számítok, szóval lehet hülyeséget írok. :DDD

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#25065) macilaci78 válasza DNReNTi (#25064) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Vannak olyan hirdetők, akik jobban szeretnek eladni, mint árulni. :DDD

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25066) L1ZRRR


L1ZRRR
senior tag

Hali

Érdeklődni szeretnék, hogy nem tudja-e el linkelni a JG BAR10 FULL custom beszerzői tuning alkatrészeket,valaki be újítók most 1 sniperre, és most kerestem googln sehol se találtam rá. :R :R

[ Szerkesztve ]

You see, u believe that if a fridge falls off a minivan, you better swerve out of its way. I believe it's the fridge's job to swerve out of mine.

(#25067) macilaci78 válasza L1ZRRR (#25066) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Tokio Marui VSR-10 kompatibilis.
Laylax eleg jo hiru, de draga.
BST (beszerzo sufni tuning), softair forumon irsz neki privit.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25068) BaKeSZ87 válasza macilaci78 (#25067) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Tokio az a hotel. Ez Tokyo :P

Amúgy meg A&K M24-et kell venni, már kb. ezerszer le lett írva. Ha nem lehet most kapni, akkor várni kell amíg majd lehet.

(#25069) macilaci78 válasza BaKeSZ87 (#25068) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Igazad van, de a peksegben sem szolnak rad, hogy a rozskenyeret vedd, mert az a jobb. ;)

Vettem egy CA Aug A1-et meg decemberben, az akkut is felraktam toltore szombaton, de meg nem huztam le rola, nem probaltam ki a fegyvert. :D

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25070) BaKeSZ87 válasza macilaci78 (#25069) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

A rozskenyér is ugyan olyan szar mint a fehér kenyér, azért nem mondják :D
Csak nem tudsz kigyógyulni az éjjúdzsíből? :D Szép fegyver, hogy rohadjon meg. :) Glockkal mi van?

(#25071) macilaci78 válasza BaKeSZ87 (#25070) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Az is megvan. :)

éjjúdzsí? Ez valami, vagy megy valahová? :U

Az AUG egy ronda fegyver, de annyira kézreálló, kezes jószág, hogy szeretem. Van hozzá 2 db gyári hicap és 4 db MAG midcap táram. Már csak arra vagyok kíváncsi, lő-e. :DDD

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25072) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Mi a fene, sövénynyíró kit M249-hez. :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25073) DNReNTi válasza macilaci78 (#25072) üzenetére


DNReNTi
őstag

Lol. :DDD Az ára mondjuk nem vicces. :D

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#25074) MasterHUn


MasterHUn
senior tag

Sziasztok. Well Mp5K tárat szeretnék venni :) aki rendelt már kintről vagy rendelne mostanába annak örülék ha beugorhatnék a rendelésbe :)

másik :) kis csendélet :)

[ Szerkesztve ]

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#25075) Hubba12 válasza DNReNTi (#25064) üzenetére


Hubba12
senior tag

Én pl megvettem egy m16-ot és sosem volt még játékon :) mert nem csak fegyver kell oda:)

[ Szerkesztve ]

Csak az ASUS!

(#25076) Hubba12 válasza Hubba12 (#25075) üzenetére


Hubba12
senior tag

[link] itt egy kep a fegyverről:)

[ Szerkesztve ]

Csak az ASUS!

(#25077) gerenda110


gerenda110
aktív tag

Én most erre vadászok tompit:D Ahoz képest Hogy EE M89A eléggé strapabíró kis SMG:) 5 játékot kibírt már:) egy kis tuning kell majd bele:)

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#25078) macilaci78 válasza Hubba12 (#25076) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Egész szépen összelegóztad, de nekem az a zsinórkapcsoló azzal a zsinórral ebben a formában rossz helyen lenne. Megpróbálnám a hővédő panel alatt elrejteni a vezetéket, vagy a kapcsolót áttenni a másik oldalra.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25079) Hubba12 válasza macilaci78 (#25078) üzenetére


Hubba12
senior tag

Igen ezen én is sokat gondolkodtam hogy legyen:) belső tuning is van erősebb rugo minőségi hopup gumi:) 50m mel alak meg van vele:) 40 m van belőve a reddot:) de megfogadom a tanácsod megy a másik oldalra:)

Gerenda110: Jo kis fegyo:D biztos jó cqb-ra:)

[ Szerkesztve ]

Csak az ASUS!

(#25080) gerenda110 válasza Hubba12 (#25079) üzenetére


gerenda110
aktív tag

igen, arra tökéletes:)csak a tár ha kevés a bb nem tölti be....

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#25081) DNReNTi válasza gerenda110 (#25077) üzenetére


DNReNTi
őstag

Szék a JYSK-ből van fogadok. :DDD

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#25082) Hubba12 válasza gerenda110 (#25080) üzenetére


Hubba12
senior tag

Igen arra az én táram is hajlamos. :K

Csak az ASUS!

(#25083) gerenda110 válasza DNReNTi (#25081) üzenetére


gerenda110
aktív tag

nemtudom,főnökömtől kaptam:D nekem teljesen megfelel:D

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#25084) gerenda110 válasza Hubba12 (#25082) üzenetére


gerenda110
aktív tag

ha fejjel lefele fordítom a fegyvert akkor adagol rendesen:D ha már olyan 50-60 körül van benne. ha tele van akkor nincs baj:D

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#25085) Thome


Thome
addikt

Ilyen 1500 lövést futott Turnigy 7.4 1200-as 15-30c lipo akkut (pillangó) mennyiért lehet eladni?

300 fps körül jól pörgött a fegyver, de 380-400 fps körül "kicsit" lassan teker.

(#25086) Hubba12 válasza gerenda110 (#25084) üzenetére


Hubba12
senior tag

Az kemény:D xd azért nálam nem ilyen vészes csak neha meg reked ilyenkor picit meg utom es jo is:)

Csak az ASUS!

(#25087) gerenda110 válasza Hubba12 (#25086) üzenetére


gerenda110
aktív tag

de ettől függetlenül szeretem:) egyik fav fegyverem CS-ben is:D majd 9.6os aksit akarok venni, csak a vezetékelése olyan gyatra....

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#25088) Hubba12 válasza gerenda110 (#25087) üzenetére


Hubba12
senior tag

Értem azzal pörögni fog:) nekem most van 9.6-os 1100 gyári nimh. Egyenlőre kiszolgal:)

Csak az ASUS!

(#25089) macilaci78 válasza gerenda110 (#25084) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Gyenge a tárban a rugó, nem emeli fel a BB-t. Vadássz használt tárra, vagy webshopokban csak rugóra.
A 9,6 V-os jellemzően Ni-Mh, vagy Ni-Cd pakk. A 300 fps-mél nem lesz különbség, a 380 fps-nél jobb lesz várhatóan, de a 11,1 V-os Li-Po lenne az ugrás felfelé a ROF tekintetében. Már ha darálni is akarsz.

Thome: 100 Ft, annyiért biztosan el lehet adni. A feszültség a motor fordulatszámát befolyásolja. Gyengébb rugónál nem feltétlenül veszed észre, illetve nyomatékos motornál.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25090) Thome válasza macilaci78 (#25089) üzenetére


Thome
addikt

Ezt a másik fórumban is utáltam, itt sem kedveltem meg. Az idegesítő kötözködésre (100ft).

Éppen pont ezért akarom eladni, mert nem teker, s hogy 11,1-el kitekerjem a fegyver belét, vagy egy normális nimh akkut vegyek (esetleg 9,9 life) még nem tudom. Valszeg 11,1 lesz fettel, csak az meg kvagyors.

(#25091) macilaci78 válasza Thome (#25090) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Igen, csak eladni a Ph!-n nem szabad a lokál topikokat és a HA-t leszámítva. Sajnálom, ha trollkodásként élted meg az előző hsz-em.
Aláírásba beteheted még az infót az eladó motyóról, de lokált leszámítva nem hivatkozhatsz rá topikban.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25092) Thome válasza macilaci78 (#25091) üzenetére


Thome
addikt

Eladási árat kérdeztem, tehát nem hirdetni akartam itt, arra megvan a megfelelő felület. Szerintem kicsit félreértettük egymást.

De hogy airsoft téma. Kézvédelem. 2 dologtól félek CQB-n. körmöst kapok / szétlövik a pofázmányom. A másodikra már van megoldás, az elsővel bajban vagyok, Mechanix M-Pact kesztyű védhet ez ellen? Vagy ennek kivédésére nincs megoldás?

[ Szerkesztve ]

(#25093) gabe_ válasza Thome (#25092) üzenetére


gabe_
őstag

Ha marokra fogod a fegyvert, akkor elég kevés köröm néz az ellenség felé, ezért elég kicsi az esélye, hogy pont azt találják el. (Pláne ha pl. egy karabélynál van előagy markolatod is.) Persze minimális esély azért megvan, de ez legalább tolja az adrenalint nem? :DDD

Sovány szakácsban sose bízz!

(#25094) Thome válasza gabe_ (#25093) üzenetére


Thome
addikt

Nem elsütős kezemre gondolok, hanem ami elől van, márpedig ott ha megfogom a tárfészeknél, akkor gond nélkül levarrhatják a körmeim... :DDD
S sajnos tették és már meg, én meg leültem és kb majdnem behánytam. :K

Mechanix M-Pact kesztyűt néztem, de kicsit erős az az ár így most kihagytam.

______________________________________

Más:
Nem tervez valaki rendelni taiwangunról és/vagy hobbykingről? :DDD

Nálam érik a dolog, de hobbykingnél a szállítás kb többe van mint a cucc amit vennék, taiwangunnál meg nem éri el a 100 eurót.

[ Szerkesztve ]

(#25095) gerenda110 válasza macilaci78 (#25089) üzenetére


gerenda110
aktív tag

ohh ha én azt tudnám milyen rugó kell bele..:D

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#25096) gabe_ válasza Thome (#25094) üzenetére


gabe_
őstag

Előagy markolat?

Sovány szakácsban sose bízz!

(#25097) macilaci78 válasza Thome (#25092) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A topikgazda topikban legalább 100 hsz van arról, hogy mit kell bujtatott hirdetésnek tekinteni.

Paintballosok, terepmotorosok, BMX-esek használnak komolyabb protektoros kesztyűket. Egy műanyag elem van ujjpercenként rávarrva a kesztyűre. Arra számíts, hogy a sátorvasba nehezebben fér be a mutatóujjad, de gyakorlással finomítható a mozgás.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25098) Thome válasza gabe_ (#25096) üzenetére


Thome
addikt

Az mondjuk van, de nem értem a kérdést.

macilaci78: Attól független ez nem hirdetős hanem beárazós kérdés volt, ha hirdetni akarom, akkor softair.

Kesztyű témát körbejárom, köszi!

[ Szerkesztve ]

(#25099) Kobe válasza Thome (#25094) üzenetére


Kobe
veterán

Mechanix mpact kopi van 3-4ert is mar....annyit nem er az eredeti se mint amennyit kernek erte

(#25100) Thome válasza Kobe (#25099) üzenetére


Thome
addikt

Na erre beneveznék, hol keressem?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.