Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25101) Thome válasza Thome (#25100) üzenetére


Thome
addikt

Megvan. 3000ft-ért nevetséges, már rendelem is be.

(#25102) Kobe válasza Thome (#25100) üzenetére


Kobe
veterán

aliexpress, ebay, mindenhol akad

(#25103) Thome válasza Kobe (#25102) üzenetére


Thome
addikt

Igen, alin kezdtem keresni, meglepő hogy kidobta a rendes nevére a találatot.
Rendeltem egy M-Pact-ot meg egy Originalt, kíváncsi lennék hogy mennyivel rosszabb mint az eredeti. Valószínűleg airsoftra több mint jó lesz, csak a kíváncsiság.

(#25104) Thome


Thome
addikt

Taiwangunról rendelnék 40 eur értékben. Mivel 100-tól free shipping, valaki még rendelne? Így spórolhatunk.

(#25105) DNReNTi válasza Thome (#25104) üzenetére


DNReNTi
őstag

Helyileg merre vagy? :)

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#25106) Thome válasza DNReNTi (#25105) üzenetére


Thome
addikt

Helyileg Esztergom, de kiderült hogy cimbi rendelt 30 eurós tételt így hozzácsaptam izibe. :B

(#25107) mrgreen


mrgreen
csendes tag

Sziasztok, kineztem egy uj fegyvert magamnak es kivancsi lennek hogy talalkoztatok-e mar vele kapcsolatban olvasott vagy valos tapasztalattal. Akar a markaval akar gearbox valtozattal kapcsolatban.
Ez lenne maga a fegyver Taiwangun-rol
itt pedig a gyártói oldala ennek a specifikacionak
Nem sok hasznalhato velemenyt talaltam rola amelyik ne marketing cellal kerult volna a netre. Volt ketto youtube video ahol elemeire szedtek a gb-t es vegigneztek milyen minosegu, azok meglepoen jo velemennyel voltak rola annak ellenere hogy ebb-s gearboxrol beszelunk.
Barmilyen velemenyt szivesen fogadok ;)

(#25108) Thome


Thome
addikt

Na én taiwangunról többet nem rendelek semmit, ismerőssel sem, tróger lump banda.
Nekem kellett leboxolni velük az alábbi menetet.

Elősztori, hogy már több ezer eurót ott hagytam náluk, csapaton keresztül.

Most rendelt ismerős egy apróságot vasárnap (!!), de mivel még ma reggel sem dolgozták fel a megrendelését, a cuccom hozzáakartam csapni.
Mivel ilyen jellegű cégnél dolgozok én is, így tudtam, hogy lehetséges a cucc hozzácsapása.

Kérdeztem tőlük emailben, hogy lehetséges-e. Írják hogy nem.
Jeleztem feléjük a dolog nem tetszését (ennyi pénz otthagyása után csalódtam, többetinnennemrendelek).
Egyből ok lett a dolog, utaljam át paypalon nekik az áru ellenértékét, beledobják a megrendelésbe.

Ez lejátszódott reggel 10 óráig.
Na most, elméletileg 24 órán belül fel kellene dolgozni a megrendelést (Mivel vasárnap volt, így ok, legyen hétfő reggel 8). Akárhogy nézem, a 36. órát taposom és semmi.

Ha drágább a gunfire ha nem, sajna ebből a mentalitásból nem kérek.

De nem panaszkodhatok, legalább válaszoltak a levelemre.

[ Szerkesztve ]

(#25109) DNReNTi válasza Thome (#25108) üzenetére


DNReNTi
őstag

Nekem még semmi negatív tapasztalatom nincs velük, de sokan panaszkodnak facebook-on is, hogy olyan mint "customer service" gyakorlatilag nincs náluk, illetve a garanciás ügyekkel sem érdemes őket zaklatni. Nekem is volt olyan, hogy egy zsír új AK tár szar volt, de meg se próbáltam garizni, többe került volna a posta. :D Meg amúgy is egy kalapács meg egy csapszeg megoldotta a gondot. Szerintem 1-2 nap átfutási idő sem para. Ha ma feldolgozták volna akkor sem ért volna ide a héten, az az egy nap meg nem oszt nem szoroz. Gunfire-ről még nem rendeltem, ott meg elvileg a szállítási idők hosszúak.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#25110) Thome válasza DNReNTi (#25109) üzenetére


Thome
addikt

Ha hétfőn feldolgozzák, akkor csütörtökre itt van de péntek garantált, kedden pedig esélyes lett volna a péntek. Na most nekem sokat nem oszt vagy szoroz, csak azért mégiscsak na. :)

(#25111) Thome


Thome
addikt

Kérdés.

Tatabánya bányászkórház vagy a régi zsámbéki pálya szabadon járható terület, vagy engedélyköteles?
Csapattal bohóckodnánk egyet.

Úgy hallottam hogy a régi zsámbéki pálya eléggé omladozó, veszélyes, így ez csak akkor játszik, ha bebizonyosodik hogy nem az.

(#25112) macilaci78 válasza Thome (#25111) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Jogilag biztosan nem szabadon járható, mert magánterület. Mint ilyen, a tulajdonos engedélye kell ahhoz, hogy ott airsoft fegyverrel lődözz.
Szerencsédre a földhivatal ingyen/pici pénzért ad nem hivatalos tulajdoni lapot a tulajdonos(ok) elérhetőségével.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25113) Thome válasza macilaci78 (#25112) üzenetére


Thome
addikt

Annyit mondjuk tudok (remélem jól), hogy a Zsámbéki régi bázis az Önkormányzat tulajdona, holnap egy telefont megejtek feléjük... :K

[ Szerkesztve ]

(#25114) DNReNTi


DNReNTi
őstag

Hola,

Technikai jellegű kérdés: Miért mindenki a T csatlakozókat nyomja, holott az XT60, esetleg az XT30 csatlakozó szintén olyan jó, ha nem jobb mint a T? Én most tervezek átvezetékelni, de mindenképpen valamelyik XT csatit használnám inkább. Külföldi fórumokon is megoszlanak a vélemények, de inkább azt látom, mindenki azért mondja a T csatit, mert előtte valaki azt írta, semmilyen valós érv nincs mellette. Esetleg tapasztalat valakinek?

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#25115) VW válasza DNReNTi (#25114) üzenetére


VW
aktív tag

Szerintem csak annyi ,hogy a T csatlakozó terjedt el jobban.Az XT is ugyanolyan jó,azt használod amelyik tetszik.

Sajnos a légzés nem intelligencia függõ, különben elég sok probléma megoldódna.

(#25116) macilaci78 válasza DNReNTi (#25114) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Miért nem használják a Tamiákat? Az Applenek miért nem jó a micro-USB?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25117) DNReNTi válasza macilaci78 (#25116) üzenetére


DNReNTi
őstag

A tamiya csatiknak nagyobb az ellenállásuk, no meg nem is olyan passzentos, ráadásul relatív elég nagy, szóval azt még megértem, hogy cserélik valamire, csak azt nem értem, illetve arra nem találok magyarázatot, hogy a 99% miért kötelezően T-re cserél, holott van más (akár jobb) alternatíva. No mindegy.

Az Apple-t soha életemben nem értettem, a felhasználóit meg végképp nem. :D

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#25118) macilaci78 válasza DNReNTi (#25117) üzenetére


macilaci78
nagyúr

De azért megválaszoltad a kérdésedet: habár van a T-nél akár jobb is, de már ez is hozza a kötelezőt, ismertebb, elterjedtebb, mint az alternatívák.
A T-csati kisebb helyen elfér.

Ha pedig az ellenállás a kérdés, akkor a mai lítium ionos akkukat gond nélkül lehet direktbe forrasztani, mert a töltő csatlakozó külön van.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25119) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Ez vajon eredeti Imax B6?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25120) mykos válasza macilaci78 (#25119) üzenetére


mykos
aktív tag

Ezt a képről szinte lehetetlen megmondani. Az oldalán elálló(Túl magas) lemezek árulkodóak. A nyákot kéne látni. Az enyém pontosan ugyan ilyen, és másolat..bár egész jó másolat, de azért az ellenállások miatt kivégzi a lipo-t ha nem figyelek.
Az biztos, hogy nem új, mert az már másképp néz ki.

AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

(#25121) gerenda110


gerenda110
aktív tag

Hello!
DE M89Re hogy a fenébe rakjak hangtompítót?:D

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#25122) Kobe


Kobe
veterán

trigger guard cseréjénél a csapszeg nem akar kicsúszni a helyéről (a markolat oldali). Mennyire érdemes / lehet kalapáccsal plusz céleszközzel betámadni, anélkül hogy szétbarmolná az ember ? Hallottam sokaknak letört ilyenkor az egész öntvény alsó része

(#25123) macilaci78 válasza gerenda110 (#25121) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Neki sikerült. Biztosan van valami adapter.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25124) macilaci78 válasza Kobe (#25122) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nekem pici bitfejes imbuszkészletem van 1-8 méretben, csapszegkiütőnek megfelel. Másik oldalt megtámasztod az anyagot a csapszeg pereménél, akkornem az öntvény tart ellen a kalapácsnak, hanem az asztallap. Egy kis méretű csavaranya, szükség esetén aládúcolva akár tépőtömb lapjaival megteszi.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25125) DNReNTi válasza macilaci78 (#25124) üzenetére


DNReNTi
őstag

+1.
En is imbusz es kalapacs komboval szoktam kipufolni a szegeket. Ha ala van tamasztva egy nagy anyaval peldaul akkor semmi gaz nem lesz. Valszeg.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#25126) gerenda110 válasza macilaci78 (#25123) üzenetére


gerenda110
aktív tag

van, csak 50 dollár.. az a fegyver árának a fele...:D annyit meg sajnálok kiadni egy pöcökért..:D

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#25127) macilaci78 válasza gerenda110 (#25126) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Akkor töltsd le a képet és kérj ajánlatot marósoktól, esztergályosoktól.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25128) gerenda110 válasza macilaci78 (#25127) üzenetére


gerenda110
aktív tag

a cső végén van egy vájat, amibe a pici imbusz beleakad és leszorítja a lángrejtőt, na ide lehetne rakni tompit, de sehol nem találok hozzá:D

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#25129) gerenda110


gerenda110
aktív tag


itt is van a kép róla

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#25130) macilaci78 válasza gerenda110 (#25129) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Az a réz bisz-basz az már a belső cső?
A fekete karima miből van? Ha fém, vágass rá 14-es menetet. Mondanám, hogy húzz rá egy hengert és hernyócsavarral fixáld, de nem hiszem, hogy stabil és végig központos lenne. Szarvas hiba, amikor a hangtompítóban pattog a BB. :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25131) gerenda110 válasza macilaci78 (#25130) üzenetére


gerenda110
aktív tag

Az a kulso cso
Probaltam teflon szallaggal rogziteni de addig volt fix es fasza amig nem rangattam h va milyen faszan nez ki :d

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#25132) macilaci78 válasza gerenda110 (#25131) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ha az a külső cső, akkor nyertél. Menetet rá, bármekkorát, arra meg gyártatsz tompítót. De lehet, csak átalakíttatsz egyet.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25133) Thome válasza macilaci78 (#25132) üzenetére


Thome
addikt

Az a rézcső full belsőnek tűnik. :F

[ Szerkesztve ]

(#25134) DNReNTi válasza Thome (#25133) üzenetére


DNReNTi
őstag

Jaja. Elegge ugy nez ki.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#25135) gerenda110 válasza macilaci78 (#25132) üzenetére


gerenda110
aktív tag


Igen, Bent van a gyári cső.

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#25136) DNReNTi


DNReNTi
őstag

Szombat esti móka: Belső tatarozás, FPS downgrade. Sajnos az új tűzváltót sikerült kukáznom, a többi rendben belement, kérek kölcsön majd egy kronót, remélem így már 400 FPS alá kerülök. Tippem szerint ~360-370 körül kellene lennie, így M100-al, bár a minőségibb alkatrészek lehet kicsit fentebb tornázzák. Fura mód az SHS hengerfej "csöve" valamivel rövidebb mint a gyári, remélem ez nem nagy para. A fegyver feltűnően halkabb lett. Következő játékon kiderül jól dolgoztam e.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#25137) macilaci78 válasza DNReNTi (#25136) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Minőségibb alkatrész = több fps. :W
Az fps mellett más ismérve is van akár az egyes alkatrésznek, akár a rendszernek: megbízhatóság, tartósság, csendes járás, stb.
Nagy fps kell? Préselj keresztül egy hordónyi levegőt azon a 4 mm-es nózin 0,06 másodperc alatt!

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25138) DNReNTi válasza macilaci78 (#25137) üzenetére


DNReNTi
őstag

Itt a cél, ahogy irtad is a megbízhatóság, tartósság növelése, és az fps csökkentése. Mivel a 110es rugót 100-asra cseréltem, szerintem sikeres lesz a műtét. Na de majd meglássuk. ;)

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#25139) szabog4


szabog4
aktív tag

Sziasztok!

Nincs esetleg valakinek elfekvőbe Double Eagle M81 USP AEP tárja valahol vagy tud helyet, ahol lehet venni?

Megmondom őszintén a Militánsba picit sokallom a 4000ft-os árcédulát. :U

[ Szerkesztve ]

HUN_Thorpedo

(#25140) macilaci78 válasza szabog4 (#25139) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Sajnos ez nem adok-veszek lokál topik, sem apró, így az egymás közötti biznisz csak privátban.
Ezzel együtt hazai és külföldi boltok ajánlhatóak.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25141) szabog4 válasza macilaci78 (#25140) üzenetére


szabog4
aktív tag

Rendben, ezt értem, nem gondoltam, hogy probléma, mert láttam itt 1-1 ilyen jellegűt.
Sajnos sehol sincs, végignéztem az összes webshopot, googleztam is. Militánsnál van egyedül (Utolsó 3db).

Reménykedtem, valakinél esetleg kallódik 1 elromlott, eltörött vagy valami.
Airsoftos fórumokon általában egyből elkelnek, már ha van. Itt meg elég sok Double Eagle kerül szóba.

Elnézést kérek, de ha nem lenne gond nem törölném, hátha valaki esetleg itt meglátja, akinél valahol a szekrény mélyén még is kallódna 1. Amennyiben probléma, törlöm azonnal!

[ Szerkesztve ]

HUN_Thorpedo

(#25142) .45 válasza szabog4 (#25139) üzenetére


.45
csendes tag

Cyma AEP Glock tárat át lehet alakítani, azt hogy hogyan, azt passzolom. De meg lehet csinálni.

(#25143) macilaci78 válasza szabog4 (#25141) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ha úgy érezném, törölni kéne, megtettem volna. ;)

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25144) gerenda110


gerenda110
aktív tag

maci esetleg nemtudod hogy az umpbe (de m89a) v3as gearboxszal szerelt fegyberbe ha veszek g36 cuxxokat,mert csapat tarsam azt mondta hogy a gb ranezesre g36ossal egyezik meg, akkor vehetek bele barmi g36 comp. Alkatreszt?? Es ha igen akkor mi az a marka ami olcso es jo. Tudom a guarder g&g meg shs alkatreszek jok. Csak mondjuk ha taiwangunrol van gunfirerol kellene rendelnem.mert mon kicsit draga minden. Elje a 27%...

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#25145) macilaci78 válasza gerenda110 (#25144) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A Ver3 GB ugyanaz az AUG-ban, AK-ban, Mp5K-ban, G3-ban, stb. A különbség az, ami kiáll belőle: elsütőbillentyű, nózi, meg a tűzváltóhoz való kapcsolódás, csőhossz függvényében a henger.

E szerint válogass. Guarder is van Taiwangun-on, de az ismert, jó nevű kínai gyártók gyári alkatrészeit is veheted, Cyma, CM, BOYI, APS, stb. APS ugye M4 vonalon erős, értelem szerűen Ver2 GB-szal. Cyma AK-k jók, akkor az UMP Ver3 GB-hoz nézegethetsz cuccot.

Esetleg Softair-en is nézelődhetsz, ki lehet fogni ott is SHS-t másodkézből. Személyes átvétel, vagy jó minőségű makrofotók a kopások kiszűrésére.
Én pl ezen gondolkodom az AUG-ba.

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25146) DNReNTi válasza macilaci78 (#25145) üzenetére


DNReNTi
őstag

Durva az a kerékszett :C

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#25147) macilaci78 válasza DNReNTi (#25146) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ne is mond! :O

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25148) DNReNTi válasza macilaci78 (#25147) üzenetére


DNReNTi
őstag

Bakker ennyiért fegyvert is adnak :DDD

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#25149) kovacszk válasza macilaci78 (#25147) üzenetére


kovacszk
senior tag

Legutóbbi akción 16 dolcsiért sikerült fogni egyet :)

A jó kolléga nem csak igér, be is tart!

(#25150) macilaci78 válasza kovacszk (#25149) üzenetére


macilaci78
nagyúr

FTK szettekből is vannak akciósak. :D
Mondjuk ez Mp5-höz van, de teli henger, nózi és mehet is az M16-ba, az AUG meg kapja 100-as rugóval a pörgőset. Külön élmény lesz az AUG tűzváltójával. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.