Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26351) DNReNTi válasza apholyon (#26349) üzenetére


DNReNTi
őstag

A par hozzaszollassal ezelotti listabol gondolom: KJW M700. :D

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#26352) apholyon válasza DNReNTi (#26351) üzenetére


apholyon
aktív tag

Jogos, sry :) :B

Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

(#26353) MasterHUn válasza apholyon (#26349) üzenetére


MasterHUn
senior tag

KJW M700 28bb-s CO2-tárakkal.

Jobb felső sarokban a co2-es tárak.

[ Szerkesztve ]

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#26354) DNReNTi


DNReNTi
őstag

Na megjott a TG-tol a csere hopup. Nem gyari, hanem valami meretre esztergalt cucc, gondolom eredetileg talan VSR/Bar kamra lehetett. Sokkal masszivabb anyagbol vannak mind a fem mind a muanyag reszei. No majd meglatjuk belemegy e, adagol e, mukodik e.
#fingerscrossed

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#26355) apollo12


apollo12
veterán

hali érdemes prec csövet venni, egy ak beta ba menne

(#26356) sss válasza apollo12 (#26355) üzenetére


sss
senior tag

Inkább normális bb + hopup. Szerintem.

(#26357) MasterHUn válasza sss (#26356) üzenetére


MasterHUn
senior tag

+ hop gumi.

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#26358) apollo12 válasza sss (#26356) üzenetére


apollo12
veterán

G&g 0.25 bio bb használók, g&g zöld hop up gumit hasznalok

(#26359) sss válasza apollo12 (#26358) üzenetére


sss
senior tag

És nem vagy elégedett a pontossággal?

(#26360) apollo12 válasza sss (#26359) üzenetére


apollo12
veterán

30 méternél eléggé szór :(( fps olyan 350 körül van

(#26361) apholyon válasza apollo12 (#26360) üzenetére


apholyon
aktív tag

Mit értesz az alatt, hogy szór? 30 méteren még gyári belsővel is szokás eltalálni emberalakot... persze ha egy érmét szeretnél ellőni... :)

Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

(#26362) apholyon


apholyon
aktív tag

Szerintetek CM.041 (V3 GB) elbírja gyári alkatrészekkel a 11,1 V LiPo-s akksit? Vagy maradjon a 7,4 v?

Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

(#26363) apollo12 válasza apholyon (#26361) üzenetére


apollo12
veterán

valahogy nem sikerült, pedig nyugodtan lőttem emberkére kb 10 ik lövésre sikerült, pedig holo és hop up be van lőve :W

(#26364) DNReNTi válasza apholyon (#26362) üzenetére


DNReNTi
őstag

En maradnek 7.4-en. Szet fogod egetni a tuzkapcsolot csere vagy FET nelkul a 11 volttal. Nekem mondjuk tovabbra is megfelel a NiMh akku mindenbe.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#26365) Belako


Belako
tag

Üdv!

King Arms m4-ből hogy tudom az első elhagyásmentes pint a testen teljesen nyitott állásba hozni?
Az a baj, hogy valahol 3/4-nél megakat és nem hajlandó teljesen kijönni a felső testből. Így sajna egy hop gumit se lehet benne cserélni, szétverni meg nem akarom.
Vagy van egyébb trükkje?
Választ köszi:
B.

Nyergeld meg a nagyot! Zsírszalonna nincs a tepertő kincs! Mindenki a maga szerencséjének a pogácsa

(#26366) csoola válasza DNReNTi (#26364) üzenetére


csoola
tag

Én pl. csak azért használok lipo akksit, mert gyorsabban fel tudom tölteni és tovább bírja sokkal. Illetve könnyebb is, mint a gyári nimh.

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#26367) Thome válasza DNReNTi (#26364) üzenetére


Thome
addikt

Én pont úgy vagyok vele, hogy 2 évente egy kapcsolócsere nem fájdalmas azzal az 1 óra szereléssel. :D
Nyilván a fet is jó dolog, sőt, van is mindenféle fetem, de egyszerűen lusta vagyok belépíteni, kábelezni. Mondjuk egy kapcsolócsere se kevesebb idő, de azt tudom hogy kell, ezt meg előtte meg kéne tanulni megépíteni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#26368) apholyon válasza DNReNTi (#26364) üzenetére


apholyon
aktív tag

Végül maradtam, elég az nekem, főleg, hogy nagyrészt egyes lövéssel játszom... viszont nekem kell a LiPo mindenbe, jobban is reagál + amit már írtak, hogy gyorsabb tölteni és sokkal tovább bírja. Az MP5-be nekem ugye rúd akksi megy ("stick"), amiből a gyári 1200 mAh NimH akksi nem bír ki egy fél napos játékot... :(((

Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

(#26369) macilaci78 válasza apholyon (#26368) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Azért a kínai 1.2 Ah és a GP ipari cellákból épített 1,2 Ah között van különbség. Az utóbbi 360 fps mellett vígan elvan 1200-1500 lövéssel. :R

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#26370) DNReNTi


DNReNTi
őstag

Jol sikerult lusti vasarnapi butykoles:
CM048, zero hopup, 0.20-as BB, 395-399 FPS, kb 20 lovesbol. Stabil. :D

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#26371) apollo12


apollo12
veterán

Hali erről [link]prec cső -ről mi a vélemény ?

(#26372) DNReNTi válasza apollo12 (#26371) üzenetére


DNReNTi
őstag

AK-ba nem 455mm-es kell? Vagy a tied vmi rovid valtozat?

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#26373) Thome válasza DNReNTi (#26372) üzenetére


Thome
addikt

A bétába kellett egyedül 229-es, aksuba is valami 248 körüli ment, a többi meg aztán méghosszabb. :)

(Csak plusz infó, hátha még hasznos lehet egyszer.)

[ Szerkesztve ]

(#26374) DNReNTi válasza Thome (#26373) üzenetére


DNReNTi
őstag

Ahaaa, sejtettem, ezert is kerdeztem. Egyebkent az enyemben is 490mm-es van asszem, nem pedig 455.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#26375) apollo12


apollo12
veterán

összességében ezeket néztem, melyiket érdemes venni ?

[link]
[link]
[link]

meg másik kérdés fegyom tegnapi mérés alapján 330fps tud hogy tudnám kicsit javítani rajta olyan 360 körülire

(#26376) DNReNTi válasza apollo12 (#26375) üzenetére


DNReNTi
őstag

En az acelt vinnem ha mar mindenkeppen kell. Kerdes higy kell e tenyleg. FPS-t novelni meg legkonnyebben rugoval lehet, de meg mielott arra szanod magad erdemes rendbetenni a gearboxot, hezagolni, atkenni, teflonszalagozni ha kell. Hopupot beallitani, minosegi gumit betenni, normalis BB-t hasznalni. Ezek siman hoznak 20-30 FPS-t, ha ezeken tul vagy akkor johet bele egy M110-es rugo. ;)

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#26377) apollo12 válasza DNReNTi (#26376) üzenetére


apollo12
veterán

Hali g&g 0.25 bb g&g zold hop up van benne

Gearbox kb 3 honapja rendbe raktam de nem teflon szallagoztam

Gyari cső kb 7-8 eves

[ Szerkesztve ]

(#26378) apholyon válasza macilaci78 (#26369) üzenetére


apholyon
aktív tag

Nyilván, azért is írtam, hogy a gyári (APS-ek újabban már akksi nélkül jönnek, Cymaknál meg nem hogy nem vállalnak garit a gyári akksira és töltőre, de egyenesen ajánlják, hogy ne használd hosszú távon). Ettől függetlenül én LiPo párti vagyok a már fentebb említett okokból kifolyólag, de ez nem azt jelenti, hogy egy NihM-es akksi nem lehet jó... :))

Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

(#26379) macilaci78 válasza apholyon (#26378) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A kínai fegyókhoz adott gyári akkukat régen sem volt divat még csak feltölteni sem, nemhogy használni, a töltőket meg nem is mertük áram alá helyezni. :D A li-po 10 éve meg még erősen űrtechnika volt, főleg az árán éreztük. Ma már csak egy töltő kér komolyabb beruházást.

Nekem kilencezerbe került csináltatnom egy 14 cellás akkut 1,2 Ah GP ipari cellákkal az AUG-ba, ez lett 8,4 V, 2,4 Ah. Lényegesen olcsóbb volt akkor, mint venni egy li-po töltőt és a hasonló kapacitást megvenni 7,4 V akkuban. Ma is olcsóbb.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#26380) apholyon válasza macilaci78 (#26379) üzenetére


apholyon
aktív tag

Igaz, de egy B6 töltő kb. 10k-ból kijön (mi mondjuk felesbe vettük) és a LiPo-s akksi meg már nem sokkal drágább a NihM-esnél, ár/érték arányban meg szerintem jobban megéri... valóban a töltő egy nagyobb beruházás, de akinek több fegyvere van, esetleg többen használják a töltőt, azoknak szerintem megéri (aztán persze mindenki maga mérlegeljen :K ).

Jah és egyébként az "okos töltő" jól jön a NihM-es akksikhoz is ;]

[ Szerkesztve ]

Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

(#26381) VW válasza apollo12 (#26377) üzenetére


VW
aktív tag

Okozhat szórást ha görbe a gyári cső ill. nincs benne szennyeződés?
Esetleg nincs nagy lötyögése a belső csőnek a külső csőben? (oldalirányba)

Sajnos a légzés nem intelligencia függõ, különben elég sok probléma megoldódna.

(#26382) apollo12 válasza VW (#26381) üzenetére


apollo12
veterán

hétvégén átlesem a fegyvert, köszi a segitséget

[ Szerkesztve ]

(#26383) DNReNTi


DNReNTi
őstag

Ha valakit esetleg erdekelne: meg van kemeny 13 db hely a The Pathfinder III - Vendetta jatekra a horvat Mrčara szigetre. A buli eleg koltseges. :DDD

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#26384) zarew


zarew
senior tag

Szevasztok! Ez mi a bánat?

(#26385) DNReNTi válasza zarew (#26384) üzenetére


DNReNTi
őstag

Egy holo-sight. A dragabbak kozzul. :U

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#26386) kiki22


kiki22
senior tag

sziasztok!Van egy co2 es kjw 1911 em.4 honapos kb.kb 7 jatekon hasznaltam.Egy olyan problemam volna ,h mostanaban egy patronal csak egy tarat tudodk kiloni mig mikor megvettem 2,5 ment mindig.Valaki betudna nekem hatarolni kb mi lehet a gond?koszi elore is

(#26387) csoola válasza kiki22 (#26386) üzenetére


csoola
tag

Most a melegebb időben is ez van?

Amint tudok, válaszolok az üzeneteimre, kérlek, hogy Te is válaszolj, ha én keresnélek meg!

(#26388) nyisziati válasza kiki22 (#26386) üzenetére


nyisziati
veterán

Tömítés lehet. Nekem ugyanez volt a tünet, most van szerelőnél.

(#26389) macilaci78 válasza nyisziati (#26388) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Tömítés mellett lehet rugó is. Van egy rugó, ami a kalapácsot ráüti a szelepre és van egy másik, ami visszatolja a kalapácsot. Utóbbi lehet, elgyengült.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#26390) kiki22 válasza macilaci78 (#26389) üzenetére


kiki22
senior tag

köszönöm.Esetleg nem tudna valaki egy szerelöt ajanlani sopron környékén?Vagy esetleg valami leirást nem lehet találni neten hogyan kéne megmokolni?

(#26391) grHawk


grHawk
aktív tag

Sziasztok! Nem rég készült el a legutóbbi videónk, akit esetleg érdekel: https://m.youtube.com/channel/UCwpqndrjA8_EjN-3CtAu8iA

(#26392) MasterHUn válasza grHawk (#26391) üzenetére


MasterHUn
senior tag

ohh már tudom ki volt rossz az út végén.... :D

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#26393) MasterHUn


MasterHUn
senior tag

Valaki tudna nekem adni egy kis sgítséget VSR10 (MB03) tuningban? AS pro belsőt szerettem volna. de mindenhol out of stock.... vagy esetleg beszerző féle tuning?

[ Szerkesztve ]

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#26394) kiki22


kiki22
senior tag

sziasztok! npo márkát ismeri valaki ?

(#26395) DNReNTi


DNReNTi
őstag

Sziasztok,

Kicsit ki van halva a topik mostanaban, villamkerdessel felraznam a nepet.
Koma keres GBB-t en kettot ajanlottam neki, de valojaban en sem tudom mi elonye van egyiknek a masikkal szemben, attol eltekintve ami egyertelmu persze. KJW M9 ABS vs KJW M9 Aluminium? Meg tudja mondani valaki egeszen biztosra hogy a GGB-9606TM nem e egy spiater ontveny szar? Mert ha az akkor inkabb az ABS-t ajanlom, sajat "full metal" pisztolyomat egyszer ejtettem el, azota szigszalag tartja ossze. :D Mas kulonbseget egyebeknt en nem latok, nem is igazan ertem a dupla arat. Nos? Koszi!

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#26396) macilaci78 válasza DNReNTi (#26395) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A fém szánas állítható hop uppal rendelkezik.
Megnyugodhatsz, ennyiért sem a tok, sem a szán nem alumínium. Az, hogy a fegyver mely alkatrésze alu, az nem derül ki.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#26397) DNReNTi válasza macilaci78 (#26396) üzenetére


DNReNTi
őstag

Most lehet hulye kerdes, de az ABS valtozatnak akkor jol ertem nem allithato a hopupja? Az meg mifele megoldas? :D Jo nem varok csodat 40-50 euroert, de ez meglep. Mindenesetre tanulva a sajat hibambol, inkabb az ABS meg igy is.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#26398) macilaci78 válasza DNReNTi (#26397) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A fémnél a kép alapján állítható hop up van, a műanyagnál nincs ott az ez a kép.
Természetesen a leírás a hop up meglétét sem jelzi. :W

Ha dobálgatni akarod, akkor fegyveracélból csináltasd meg, ha tudsz rá vigyázni, akár gyertyaviaszból is kiöntheted. De ez megint csak igénybevételtől függ. Egy IPSC/IDPA fegyvernek a műanyag szánas Glock17 gyári állapotában alkalmatlan, mert egy intenzívebb edzés alkalmával összetörik a szán eleje, ezzel szemben egy tlagos airsoft játékost 5-6 évre kiszolgál hiba nélkül.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#26399) DNReNTi válasza macilaci78 (#26398) üzenetére


DNReNTi
őstag

Atlagos hasznalatrol lesz itt szo. Egyebkent en se szandekkal zuztam le az enyemet, egyetlen egyszer ejtettem el, az pont eleg is volt neki, bar azota is mukodik, csak szigszalagozni kell. :D Lehet szerencsetlenul esett.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#26400) zarew


zarew
senior tag

Zöld erdőben voltam, M4 emmel toltam. Berakok egy hi-cap tárat,s meglocsollak gyorsan !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.