Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) Laraxior


Laraxior
titán

megvolt az első lövöldözés..hatalmas game volt :C sajna vér is folyt :Y egy picike...az enyém is a nyakamon :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2002) BaKeSZ87 válasza Laraxior (#2001) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Nekem Orosházán lelőtték az orromról a bőrt 24-én. Nem esett jól.

(#2003) crazygránát válasza BaKeSZ87 (#2002) üzenetére


crazygránát
csendes tag

nyami

(#2004) Laraxior válasza BaKeSZ87 (#2002) üzenetére


Laraxior
titán

szó ami szó...első játékélménynek nem volt rossz...a rambo: első vér-ez tudnám hasonlítani :C :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2005) BaKeSZ87 válasza Laraxior (#2004) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Nekem már sokadik játékom volt, de így még nem találtak el.(2007. április 28-án volt az első játékom :B) Másnap Békésszentandráson játszottunk, ott meg bicepszre kaptam egyet, kb egy üdítős kupak méretű kék-lila folt maradt a helyén, középen piros folt, ahova a bb becsapódott.

(#2006) Laraxior válasza BaKeSZ87 (#2005) üzenetére


Laraxior
titán

már látom milyen ereje van a fegyvernek :C asszem az épületharcból én ki fogok maradni :B ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2007) StoneBridge válasza Laraxior (#2006) üzenetére


StoneBridge
senior tag

Pedig úgy élvezetes igazán a játék, ha a fegyverek igazi erejét is megérezzük. Közelről, egészen közelről. ;] Egyébként csak nagy a szám, mert épületben még nem harcoltam, de ami késik, nem múlik... :)

Júli 12-én jön valaki a VIETNAM: TET Offenzíva (Pestszentimre) játékra? Én jelentkeztem.

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#2008) Laraxior válasza StoneBridge (#2007) üzenetére


Laraxior
titán

csak,debrecen.
Hát én megéreztem az hót tuti. Végig varrtak egy AKval :O ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2009) BaKeSZ87 válasza Laraxior (#2006) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Hát úgy látom, nem lett volna szabad játszanod, mert ezek szerint nem olvastad jól át a MASZ-t.
0.20-as bb-vel 400fps-t nem haladhatja meg a fegyvered, hogy épületben játszhass. Elmondásod szerint 0.25-össel tol 400-at ami azt jelenti, hogy epületharc kilőve.

[ Szerkesztve ]

(#2010) Laraxior válasza BaKeSZ87 (#2009) üzenetére


Laraxior
titán

:F miért is? olvastam ne aggódj....
430 FPsig lehet épületharcot játszani... 1.7joule a max megengedett lövedéksebesség,én 400al bőven beleférek. Mellesleg amiből kaptam a nyakamra AK74es az is 350 felett volt,asszem 380. :K vagy mire gondolsz?
rosszul írtam :) látszik nem rég van nálam a cuccoska ) 0.2essel mértek 400FPS. én 0.25el játszom.

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2011) BaKeSZ87 válasza Laraxior (#2010) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Épületben nem játszhatsz olyan fegyverrel ami 0.20-as bb-vel 400fps felett van. 1.7 joule nem beltérre vonatkozik, hanem kültérre. DMR-rel csak távolabbi célra lőhetsz épületből, de épületen belül tilos használnod.

[ Szerkesztve ]

(#2012) Laraxior válasza BaKeSZ87 (#2011) üzenetére


Laraxior
titán

400fps-t mértek az enyémmel,és rosszul tudtam 0.2es BBvel.
a max pedig 430FPS (430fps=1.7joule) épületben,amúgysem könnyű egy ilyen hosszú és nehéz fegyverrel épületben mozogni. :(

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2013) BaKeSZ87 válasza Laraxior (#2012) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Mondom, hogy 400fps 120m/s 1.5 Joule 0.20-as bb-vel a max épületben. Erősebb fegyverrel csak az épületből kifelé lőhetsz, távolabbi cálra.

[ Szerkesztve ]

(#2014) Laraxior válasza BaKeSZ87 (#2013) üzenetére


Laraxior
titán

jó akkor 400...olymindegy,mert 0.25el lőttem. ez az egyuik, a másik: közöltem mindenkivel mekkora a fegyverem ereje.3. nem játszottunk épületben :C :K :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2015) BaKeSZ87 válasza Laraxior (#2014) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

A szabály úgy működik, hogy hiába használod a fegyvert 0.25-ös bb-vel, amivel ugye csökken az fps, akkorsem játszhatsz vele épületben, ha azzal már 400fps alatt vagy, mert a 0.20-as bb-vel mért kezdősebesség a mérvadó. Épületben kalandos lesz azzal a fegyverrel, de vizonyos célokra akár még jobb is lehet épületben mint a rövidebbek.

(#2016) macilaci78 válasza Laraxior (#2014) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Sovány vigasz a 300fps, ha ezt egy 2g-os csapágygolyóval érik el és Téged találnak meg vele. :o Nem véletlenül repülőből kidobva mérik a kocsik gyorsulását sem, a kronózásnak is vannak szabályai.
Ez az, ami miatt pl egy 8mm-es fegyót is nehéz kronózni, ilyen kaliberben nemigazán van 0,20g-os BB.
És a MASZ akármilyen szép és jó, akkor is csak egy nyamvadt irányelv, melytől a játékszervezőnek bármiben joga van eltérni, viszont amit a játékszervező mond, azt csak illik betartani. Nemigazán vannak komolyabb megkötések ebben a sportban, az a baj. :(

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#2017) Laraxior


Laraxior
titán

Hiába lovagolunk ezen.... Közöltem mindenkivel hogy ennyit tud a fegyverem,ennek tudatában mindenki felvette a megfelelő védőöltözéket....

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2018) BaKeSZ87 válasza macilaci78 (#2016) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Én úgy vagyok vele, és szerencsére a környékben lévő csapatok szintén, hogy a MASZ-t nem poénból találták ki, amikor meg valamelyik fórumon látok egy túlvezérelt idiótát aki olyanokat ír, hogy na majd ő kitalál egy olyat, és majd az ő csapata a szerint fog, és milyen hülyeség a MASZ, falba tudnám verni a fejem. Aztán majd nézhetjük a hírekben, hogy átlőtték a gyerek arcát, vagy kilőtték a szemét, és akkor bye bye AS Magyarországon. Szerintem ez nem hiányzik egy tisztességes játékosnak sem.

(#2019) macilaci78 válasza Laraxior (#2017) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nem lovagol ezen senki, de almát hasonlítunk össze körtével.
A másik a hozzáállásoddal kapcsolatban: én csak 200-230 fps körül tudok, de azt szívlapáttal, ehhez öltözz be. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#2020) Laraxior válasza macilaci78 (#2019) üzenetére


Laraxior
titán

ne aggódj a hozzáállásommal nincsen semmi baj :P
a lapátot meg hagyjuk...én sem ecsetelem milyen erővel tudok valakit pofán törölni ;)

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2021) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Hali

Most már én is ismerkedek a Cyma Ak-val és azon kivül hogy elfogyott a skuló, azon kivül más gondom nincs vele :)
Már az Akku gondott is megoldottam, jóval tovább töltöttem mint mondták és azota birja(kopp,kopp,kopp)
Ja Dugattyu fejet ill. rugóvezetöt is akarok bele majd venni, ebből vannak verziok?(1,2,3)Mert a rugó vezetönél találkoztam ilyennel(gondolom a Vezió 2-es nem jó a 3-as verzioju gearboxhoz).
Jövö héten kapom a lovémat aztán akkor veszek hozzá skulot, ill. egy két dolgot a gearboxba :)
(csak a fuvardij kerül sokba ahogy nézem :((( )

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#2022) BaLee válasza macilaci78 (#2016) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Kicsit felületesen olvastad akkor el a MASZ szabályzatot szerintem. Benne van, hogy attól csak szigorúbb irányban szabad eltérni, megengedőbb irányba nem. Nem véletlenül találták ki.

Én is beszéltem már egy nagy airsoftos csávóval aki nagyon tapasztaltnak akarta beállítani magát és azzal büszkélkedett, hogy ők hogyan játszanak épületharcot. Fogják a 420-430+ fps-es fegyóikat és azzal CQB-znak de úgy, hogy bemennek az ajtón és akkor kilő egy fél hicap tárat egy célpontra, hogy biztos legyen.
Ez elsősorban a szervező felelőssége mert ha megtiltaná akkor mindenki szépen visszagyengítené a fegyóját vagy nem menne játszani, ha viszont engedik és valami történik ott már gáz van.

Itt jön elő mindenkinek a saját felelőssége, hogy ha tudod, hogy ilyen stílusban játszanak akkor beállsz-e te is megkockáztatva, hogy kapsz egy 20-as sorozatot a fejedre 5m-ről vagy inkább azt mondod, hogy te ebből kimaradsz inkább...
Ezért kellene minden csapatba egy tapasztalt, erőskezű szervező ahol nem néznek el a szabályoktól eltérést.

(#2023) BaKeSZ87 válasza BaLee (#2022) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Általában a játékkiírásokhoz oda szokták írni, hogy MASZ szerint zajlik a játék. Ha nem MASZ szerint zajlik a játék, nem hiszem, hogy sokan jelentkeznek, hacsak nem ésszerű, és nem veszélyes dolgokban tér el a MASZ-tól. Egyébként akik azt mondják, hogy MASZ szerint játszanak, általában azok között is van aki nem a szerint játszik. Gondolj csak arra, hogy a találatot jelezni kell.

(#2024) BaLee válasza BaKeSZ87 (#2023) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Ez igaz. Csak az a gázabb eset ha azért akarnak eltérni a MASZtól mert pl. a széttuningolt fegyvereikkel akarnak CQBzni. Aki CQBzni akar az vegyen pisztolyt vagy egy mp5-öt és azzal rohangáljon a házban ne a 450 fps-es széttuningolt szarjával akarja lebontani a házat...

A találat jelzésével mi a gond? Ha valaki nem jelzi azzal szerintem saját játékát is elcseszi nem csak a másikét. Ha nem tud olyan jól rejtőzködni, hogy el ne találják akkor jelezze ahogy kell.
Persze tudom, hogy a játék hevében sokaknak ez nem így működik. :(

(#2025) Laraxior


Laraxior
titán

Kimentünk,mindenki megismerkedett a másik fegyverével,lőttünk is velük.Tudatában volt mindenki a másik fegyverének erejével. Nem véletlenül nem játszottunk épületben. Egyébként is tudom hogy nem épületre való az én fegyverem, a lövedék sebessége miatt sem,másrészt pedig félsniperre van alakítva.4x32es távcsővel... MASZ ide vagy oda,a világon nincsen olyanjáték ahol ne szegnék meg a szabályokat kisebb nagyobb mértékben.
Ez pedig nem is volt olyan nagy horderejű game,csak egy kis délutáni ismerkedés,összejöttünk páran,és kicsit puffogtattunk. Nem ügy...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2026) macilaci78 válasza BaLee (#2022) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Elolvastam a MASZ-t, köszi. ;)
A játékszervező eltérhet tőle, egész egyszerűen nem ismeri el. :P
Más tészta, hogy olyan játékra nem megyek, aminek szellemisége köszönőviszonyban sincs a MASZ-szal, pedig abban is vannak hibák, hiányosságok.
Életem legjobb játékai azok voltak, amiket azzal a max 20 fős kis közösséggel játszom, akikkel heti szinten többször is összefutok.
Mellesleg személy szerint sz@rok a MASZ-ra, az csak egy irányelv. Amíg nem elismert sportág az Airsoft, addig nincs betartandó egységesített szabályrendszer sem. A focinak, asztalitenisznek, sakknak, úszásnak, futásnak, bármilyen sportágnak van, az Airsoft ezt a szintet még nem érte el nemzetközi viszonylatban sem, regionálisan sem egyik államban sem.
Neked se esik jól a MASZ szellemében végrehajtott tökönlövés 20,5 méterről 550 fps-es RPK-ból. Vannak emberek, akiket nem lehet MASZ-szal, vagy mással beszabályozni, azoknak Szlovákiát tudom ajánlani. ;]
Mellesleg voltam én is játékon bíró, küldtem haza embert azért, mert nem tartotta be a szabályokat, játéktér határait és a játéktéren kívülről adott le lövést.

Mellesleg megnyugtató dolog szerinted egy 1,5J-os Sigma40F-fel, vagy egy 2,5J-os Desert Eagle-el CQB-t nyomni, ha már pisztoly? De hogy ne menjünk messzire, az Mk1 pisztoly első lövését is 460 fps-re kronóztam télen, az utolsót 380-ra. :Y Amúgy a Systema gyárt komplett készreszerelt M170-es GB-ot Mp5K-ba is. Ez is baromi megnyugtató. :F Fejben kell felnőni ahhoz, hogy annak a szerencsétlennek a puska másik végén esetleg kényelmetlen pillanatokat okozo a sz@rrá húzott fegyveremmel.

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#2027) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

Régi de még mindig üt:[link]

(#2028) StoneBridge


StoneBridge
senior tag

Tasco 1x40 red dot-ot használ valaki?
Tapasztalat vele kapcsolatban? ;)

Még nem érkezett meg a sajátom.

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#2029) BaLee válasza StoneBridge (#2028) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Haverom vett hasonlót, árához képest nem rossz, meg fémből is van, fényereje sem rossz. A kupakjára vigyázz mert elég könnyű elhagyni.

Bár én a nyitott red dotokra esküszöm inkább, ami nekem van az állíthadó zöld/piros szín és 4 fajta célkereszt tipus között állítható. A nyitott sokkal kevesebb látóteret vesz el mint egy zárt amin át kell nézni.

(#2030) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Hali

Cyma Ak74
A jövö héten akarom egy hozzáértövel(már megbeszéltem) a gearboxot átnézetni kicserélni néhány dolgot.
Erre ma szereztem skulot és nem adagol a táram, nem akarja a BB-t a csőbe lökni, fejtetön belefolyik, ugy lő faszán :(((
Ilyen problemmal találkoztatok már :F

WOT: kissio

(#2031) Laraxior válasza Dr.Én (#2030) üzenetére


Laraxior
titán

valószínűleg a tárban ment szét a rugó,józan paraszti ésszel :)

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2032) Dr.Én válasza Laraxior (#2031) üzenetére


Dr.Én
veterán

Én is erre az elhatározásra jutottam :) Majd jövö héten megnézetem, másnem veszek egy uj tárat :(((

WOT: kissio

(#2033) mykos válasza Dr.Én (#2032) üzenetére


mykos
aktív tag

Rugó lehet, de nézd meg mert az esetek nagyrészében szerelhetőek a tárak.

Ha rugóerő van és nem adagol akkor próbáld meg beavatni: Marék BB bele, ráfúj egy adag szilikont, hogy egyenletesen nedves legyen, majd összerázod, feltekered és egy szuszra kilövöd. Majd fegyvertisztítás(cső-hopup). Adagolási probléma adódhat még a hopupkamra elhelyezkedési-összerakási hibáiból és a nóziból is.

[ Szerkesztve ]

AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

(#2034) Dr.Én válasza mykos (#2033) üzenetére


Dr.Én
veterán

A tárban halt be valami, ma inap megnézem.Ezt onnan sejtem hogy a tár alján lévő izé amivel feladagolom a golyót az minden irányba megy.(asszem az elején csak egy irányba forgott).
Rugó erő sincs mert nem röpül ki a tárból a golyó amikor elhuzom azt a pici pöcköt a tetején (ami hop-uo csőhöz csatlakozik), máskor meg egy csomo golyó akkor kirepült mindig.
Szóval ily esetben lehet hogy vegyek uj tárat?
A hop-up kamra elhelyezkedése jó, mert miután tesóm szétszeddte multkór, akkor utána még 1,5 tárat frankón kilött.
Mindegy jövö héten megyek a hozzám legközelebbi Airsoft csapthoz és azt mondták hogy teljes fegyom átnézik.Megy egykét dolgot cserélnek benne.

WOT: kissio

(#2035) macilaci78 válasza Dr.Én (#2034) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A tár alján a tekerőkerék nem csak azért bordázott, hogy könnyebben tudd tekerni. ;)
Azokba a bordákba akad bele valami, hogy ne forogjon vissza, az akadhatott ki. :o

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#2036) Dr.Én válasza macilaci78 (#2035) üzenetére


Dr.Én
veterán

Én is arra jöttem rá :P

WOT: kissio

(#2037) VW


VW
aktív tag

egy német airsoft Weboldalon jártam,és ott minden fegyver (pl. Classic Army) S-AEG (= schiesst nur Semiauto, kein Vollauto) ,tehát csak félautomata,nem sorozatlövő ha jól értem.
Ez miért lehet,németeknél más jogszabályok vannak? A fegyver vajon vissza alakítható e automatára?
Ezzel kapcsolatba tapasztalata valakinek? köszi

20 éve a Prohardveren. Sajnos a légzés nem intelligencia függõ, különben elég sok probléma megoldódna.

(#2038) macilaci78 válasza Dr.Én (#2036) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Na, azt vissza lehet akasztani. :P
Egy AK és egy AUG tárnál is sikerrel hajtotam végre ilyen műveletet. :K

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#2039) macilaci78 válasza VW (#2037) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Hali!
Igen, a német airsoft fegyverekkel nagyon elrúgták egyszer a pöttyöst és beszigorítottak.
Valami belvárosi randalírozás okán az összes tartományban egyöntetűen leszabályozták az airsoft kategóriát 300fps-re és max félautómatára. Értsd: az alap Classic Army fegyvereket ott úgy hozzák forgalomba, hogy a tűzváltóból kireszelik a lecsapókart kiemelő alkatrészt és beleraknak egy M90-es rugót.
A fegyverben persze elkopik idővel a lecsapókar és agyő egyeslövés, vivá sorozat és csak az. :W
Természetesen a tűzváltópanel és rugó cseréjével visszaáll a rend.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#2040) Dr.Én válasza macilaci78 (#2038) üzenetére


Dr.Én
veterán

Majd viszem a héten átnézetni, majd velük megcsináltatom :P

WOT: kissio

(#2041) VW válasza macilaci78 (#2039) üzenetére


VW
aktív tag

Értem,köszi a választ.Németbe kb. 40000.- lenne az itthoni 60000.- helyett,de ez a mizéria kicsit elrettentett. Gondolom a tűzváltó és a rugó se 2 forint lehet.
Ausztriában hogyan állhat a szabályzás, talán még onnan érné meg rendelni? Véletlenűl nincs a kedvencekbe lementva egy osztrák honlapcímed?
köszi :)

20 éve a Prohardveren. Sajnos a légzés nem intelligencia függõ, különben elég sok probléma megoldódna.

(#2042) BaKeSZ87 válasza macilaci78 (#2039) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Szal elvileg egy új selector plate-tel máris olyan mint az amit mi tudunk megvenni mondjuk a nowar-ban :P ?

(#2043) K6000 válasza StoneBridge (#2028) üzenetére


K6000
tag

Én használok kérdezz bátran!
Tapasztalat: bazinagy, nehéz, félvakoknak mint én ideális. Ha elég távolra rakod akkor nem takar ki sokat a látómezőből, és a többi 25 - 30 mm képest igen jól használható...
Amit én használok annak tiszta éles képe van, a háznak a bb meg se kottyan az első lencse is bírja, bár még csak 400 fps alatti fegyverből kapott :D

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#2044) macilaci78 válasza BaKeSZ87 (#2042) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ha a 300 fps-es határt tartják, akkor még egy rugó is kinézhet, de ja. :K Meg vám, áfa, esetleg igazolás, hogy légfegyver, és 7,5J alatti. Ha már Nowar, akkor garancia kérdése szemben az import cuccossal. Hoztak már pl 3 hetes Cybergun fegyvert javításra, pedig a Cybergun 1 év garit vállalt rá. Aki ért hozzá, vagy megbízható, hozzáértő ismerőse, az bátran rendeljen külföldről, vagy vegyen használtat, de egy zöldfülőnek keserű lehet a tanulópénz. :(

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#2045) BaKeSZ87 válasza macilaci78 (#2044) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Németország is EU tag tudtommal, ergo no vám. Nem?

(#2046) macilaci78 válasza BaKeSZ87 (#2045) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A vám az, aki megfogja és kéri az igazolásokat, illetve az ÁFÁ-t. ;)

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#2047) StoneBridge válasza K6000 (#2043) üzenetére


StoneBridge
senior tag

Hmm, ok, jól hangzik.
Akkor egy olyan kezdőnek, mint én is megteszi.

Milyen elemmel működik? :B

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#2048) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

M4 alkatrészeket árulok, ha érdekel valakit valami, kérdezzen bátran privátban.

(#2049) K6000 válasza StoneBridge (#2047) üzenetére


K6000
tag

3V a suliban/munkahelyen kilopod az alaplapból, vagy kunyerálsz az informatikustól :D

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#2050) BaKeSZ87 válasza K6000 (#2049) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Vagy elmész a boltba, és veszel kemény 250ft-ért.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.