Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25701) kiki22


kiki22
senior tag

Sziasztok!aeg prowin ak kamrhaoz milyen nozzlet erdemes hasznalni?Nem talaltam csak gbb hez valot sajat markajaban.

(#25702) Thome


Thome
addikt

Na annyira felpiszkált ez a Specna Arms téma, hogy feldobtam eladásra az A&K M4-em, most hogy végre rendbe raktam és hibátlan, elkezdem árulni... :DDD

(#25703) jozsi252 válasza Thome (#25700) üzenetére


jozsi252
veterán

Igen azt olvastam hogy óvakodni kell a WD-40 és társaitól. Gondolom jó pár sorozat kilövése után kezdenek összekopni a tárba az alkatrészek, ezáltal simább lesz az adagolás.

Közbe összeállt a pakk hogy mit fogok venni kintről.

- SA-B02 SAEC™ System carbine replica
- 100rd mid-cap magazine for M4/M16 type replicas - black
- Magazine shaped BB pellet speed-loader
- Kulki P.S.B.P G&G 0,25g 1kg pack BB

Egyelőre ezzel el leszek kezdésnek, ameddig megismerem a fegyvert. Addig nézelődök úgyis softair-en irányzék után, vagy böngészgetek az általad linkelt hologsiht után. Ez még kicsit nehéz téma, majd alszok rá hogy melyik legyen pontosan. De ez most jelenleg mellékes. A fontos hogy a fegyver tár bb meglegyen.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#25704) Thome válasza jozsi252 (#25703) üzenetére


Thome
addikt

Én annyit módosítanék ezen a szetten (saját tapasztalatom alapján), hogy a gyorstárazót kicserélném erre, nekem is van egy ilyen nagy M4 formájú, de rendesen rázni kell töltés közben mert elakad, megakad, kaki.

Szóval én ezt venném az helyett: BB Loader
Több vele a szopó hogy betárazz mert nem tud egyszerre 400 bb benne lenni, de nekem ez jobban adagol. Macilaci?

Egyébként jó kezdő szett!
Ja igen, ha van lipo töltőd azt már nem kell venned. :)

[ Szerkesztve ]

(#25705) macilaci78 válasza Thome (#25704) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én Maruit használok kicsiből, nagyból, nem tudom, milyen akadásra gondolsz. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25706) Thome válasza macilaci78 (#25705) üzenetére


Thome
addikt

Hát, hogy szerinted melyiket vegye az egyik sem marui közül? :D

Ja amúgy, úgy hallottam van itt egy PH tagnak egy frankó eladó A&K M4-ese, szerinte vedd meg! ;]

(#25707) macilaci78 válasza Thome (#25706) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Most vettem 40-ért CA-t...

Ezekből az átlátszókból a kicsit is rázni kell, a nagy legalább a tárak mellett elvan, egy gyorstöltővel 4-5 midcapet megtöltesz és nem zörög.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25708) Thome válasza macilaci78 (#25707) üzenetére


Thome
addikt

Nem mértem a hasraesést a CA névtől, vannak-voltak jók megoldásaik, de ennyi.

Nekem ez a füstös well van,hibátlanul dolgozik, illetve van ez az átlátszó is, de ez sokat nem ér, pihen a dobozban.

(#25709) jozsi252 válasza Thome (#25704) üzenetére


jozsi252
veterán

Li-Po téma megoldott mert modelleztem és maradtak dolgok.

Lenne egy kérdésem a V2 Gearbox-al kapcsolatban. Olvastam többször több helyen hogy a V2 nem épp egy elnyűhetetlen típus, és az orra le szokott törni. Na most ha pl. a gyengébb rugót használom ami 310fps-re képes, akkor hány lövés után következ(het) be ez? Akár 5000 lövés után, vagy 20000 lövés után? Tudom hogy nehéz megmondani, de van egy szint miután végük van?

Ezekből van megerősített verzió ami bírja, vagy az M4-el ez is együtt jár? Tudom hogy az AK-ba ami van V3 az nagyon sokat kibír, de ahh.. M4 nekem kinézetre jobban bejön. :B

iPhone 13 Pro Max

(#25710) kovacszk válasza jozsi252 (#25709) üzenetére


kovacszk
senior tag

Nem kell már ennyire túlmisztifákálni hogy gyengébb a v2 gb, a mostaniak kibírnak pont annyit mint egy v3 normális rugóval, 110-120 rugót is simán, de 400fps-hez jó tömítettséggel elég a 100-as is.

A jó kolléga nem csak igér, be is tart!

(#25711) Thome válasza kovacszk (#25710) üzenetére


Thome
addikt

Az M100-as rugó biztos nem elég a 400-hoz, oda azért kell a ténylegesen M110-es rugó.

Kollégát már megoktattam a V2 témáról, mert nagyon rástresszelt. :D

(#25712) kovacszk válasza Thome (#25711) üzenetére


kovacszk
senior tag

Most 100-as rugóval 400 felett van egy picivel az m4-em.
Igen nem kell ráparázni, nem szabad mindent készpénznek venni amit olvasni lehet. Az airsoft újonc leírásban is van egy-két dolog amitől égnek áll a hajam :)

A jó kolléga nem csak igér, be is tart!

(#25713) Thome válasza kovacszk (#25712) üzenetére


Thome
addikt

Ha 100-as rugóval van, akkor az csak a nevében lesz 100-as. :D
A 405 FPS-t a tökéletesen letömített fegyverem (+ sajnos) bore up-pal és egy M110-es rugóval tudtam összehozni.

SHS rugó van benne? Ott ez simán normális jelenség, hogy nem az van a csomagolásban, mint amit ráírnak. :)

Na igen, az airsoft újoncnál is van egy-két kicsit túltolt dolog, mint a maszlagnál.

(#25714) kovacszk válasza Thome (#25713) üzenetére


kovacszk
senior tag

SHS-t nem látott szerencsére. Egy 100-as lonex van benne.

A jó kolléga nem csak igér, be is tart!

(#25715) Thome válasza kovacszk (#25714) üzenetére


Thome
addikt

Akkor pedig végképp lehetetlen, az a rugó egy átlag aegben 320-330 fps-t ad le.
És nincs az a csapágyazás, előfeszítés, tömítés, hogy majd 25-30%-kal több erőt kihozz belőle.

(#25716) kovacszk válasza Thome (#25715) üzenetére


kovacszk
senior tag

Akkor van egy lehetetlen fegyverem, milyen jó nekem :)
Ne nyissunk ezen vitát úgysem győzzük meg egymást, meg egyébként sincs értelme :)
A lényeg nyugodtan mehet a v2 box bírni fogja.
Béke van!! :)

A jó kolléga nem csak igér, be is tart!

(#25717) Thome válasza kovacszk (#25716) üzenetére


Thome
addikt

Máshogy fogalmazok, pontatlan voltam, aláhúzom mi hiányzott az előző hsz-ből!

Ilyet még nem láttam és számomra hihetetlen.
De leírhatnád miből áll a cucc, mert baromira érdekel, milyen setupból lett összehozva! :K

De abban egyetértünk, hogy nem kell félni a v2 töréstől. Igazából ha úgy vesszük, kevés törik, csak annak nagy a visszhangja, mert a többiből még annyi sem törik el. :DDD

Egy cyma M4-ben itt egy M120-as rugó full alap bendővel (sehol egy csapágyazás a levegős résznél), 30 ezer volt a komplett fegyver újonnan, most 410-415 körül lő, 11,1-gyel megy, már vagy 10 ezer lövés kijött rajta, ha nem több, és köszöni szépen jól van, a gyári gagyi dugattyúfej fogain sincs kopás. :))

(#25718) kovacszk válasza Thome (#25717) üzenetére


kovacszk
senior tag

A levegős része lonex kivéve a dugattyút az modify, a többinek sok jelentősége nincs ebben a kérdésköreben, de leírom egy modify smooth kerékszett, modify boxban. ami még lényeges lehet prowin tárcsás kamra 370mm-es 6.03-as slong cső slong gumi.

Nem rég láttam több v3-at is ami az oldalánál szétmálott, ha jól emlékszem cymák voltak, de erre nem teszem le a nagyesküt. Volt viszont egy A&K m16-om, gyárilag egy kb130-as rugó lehetett benne, 450 körül lőtt, na az 10000 alatt ledobta az orrát :) de a gb ház anyagán is látszott hogy nem az igazi.

A jó kolléga nem csak igér, be is tart!

(#25719) jozsi252 válasza kovacszk (#25710) üzenetére


jozsi252
veterán

Airsoftújoncot olvasgattam, és ugye ott inkább csak negatívat írnak erről a Gearbox-ról, de akkor no para. Rendesen át lesz nézve, és nem lesz vele semmi gond.

Közbe készülök leadni a rendelést, és a mid cap tárnál ez van. "Ready to ship within 3days" a többinél 1 nap szerepel. Szóval akkor hiába adom le a rendelést, a tár miatt lehet hogy csak szerdán postázzák a terméket vagy csütörtökön, a hétfő helyett pl?
Lehet hogy akkor itthon megvenném a mid cap tárat ehhez a Specna M4-hez. Gondolom van itthon olyan webshop ahol meg lehet venni?

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#25720) kovacszk válasza jozsi252 (#25719) üzenetére


kovacszk
senior tag

Valószínűleg külső raktárból rendelik be ők is, ezért lehet késés.

A jó kolléga nem csak igér, be is tart!

(#25721) jozsi252 válasza kovacszk (#25720) üzenetére


jozsi252
veterán

Ah értem, kivettem a rendelésből azt, és most meg is rendeltem. Majd szerzek hozzá itthonról mid cap tárat, aztán kész. Nem akarom hogy emiatt csússzon kicsit a szállítás.
Gondolom az erősebb rugó van benne, és a gyengébb meg jár hozzá plusszba. Kíváncsi vagyok hogy minden alakítás átnézés nélkül hogy fog lőni.

Írtam Airsoftdoki-nak hogy átnézéssel kapcsolatban, illetve beálítással tud-e segíteni, most a válaszát várom. Remélem nem 200km-re lakik, mert akkor felejtős, Postázni nem szeretném a pakkot. Jó lenne ha Pesti lenne.

iPhone 13 Pro Max

(#25722) macilaci78 válasza jozsi252 (#25709) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Azért nem csak a rugón múlik. Kemény téli mínuszokban, amikor ridegebb a fém, könnyebb szétverni akármit.
Építettem már M150 rugóval is ver2-őt, személyesen még nem láttam törött gb-ot.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25723) Thome válasza kovacszk (#25718) üzenetére


Thome
addikt

Tehát lehet azt mondani, hogy full extra a GB bele. Így kicsit más, de még mindig hitetlenkedve állok előtte, de ám legyen! :))

(#25724) jozsi252 válasza macilaci78 (#25722) üzenetére


jozsi252
veterán

Igen azt tudom hogy a nagy hideg nem tesz jót neki, mint ahogy a guminak sem pl. Ezért kell abból is jobb minőségű.

Szereléksínnel kapcsolatban lenne egy kérdésem. A fegyverhez milyen irányzékot lehet rárakni? Mert a leírás végénél van egy ilyen hogy "RIS 22 mm". Akkor olyan irányzékot kell keresnem aminek a felfogatás 22mm széles?

Most néztem gyorsan Aliexpressen egyet próbaképpen, és itt az szerepel hogy 11 illetve 20mm. Gondolom akkor ezt nem is lehetne rárakni az M4-re?

iPhone 13 Pro Max

(#25725) Thome válasza jozsi252 (#25724) üzenetére


Thome
addikt

Létezik kisebb és nagyobb rail (11, 22)
Amit linkeltél, ott is kétféle irányzék választható ki, ebből neked a 20-as kell.

Célszerű védőplexit elétenni, különben az első komolyabb harcnál már be is lőhetik: Védőplexi

(#25726) jozsi252 válasza Thome (#25725) üzenetére


jozsi252
veterán

Amúgy elég jó áron van Aliexpressen ez a red dot, és több mint 2000-en rendeltek, értékelése is nagyon jó neki, úgyhogy lehet veszek egy ilyet. Ráadásul most 20%-al olcsóbb is.

Gondolom mindenki másra esküszik, van akinek a nyilt jön be, van akinek a zárt.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#25727) DJGABI válasza jozsi252 (#25724) üzenetére


DJGABI
addikt

mindenhol össze-vissza írják a 20/22mm-t. de valszeg jó lesz. itt pár dodóval olcsóbb [link], én is ilyet vettem g36ra, vmi akcióban kereken 10$ volt. belövés gátló nélkül használom, tekintve hogy jó drága az a kis műanyag darab [link]. yolo

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#25728) lacy86


lacy86
addikt

Utolag rendelhetek ilyen red dot bigyot a fegyverre? :)

(#25729) sss válasza lacy86 (#25728) üzenetére


sss
senior tag

:K

(#25730) DNReNTi válasza Thome (#25723) üzenetére


DNReNTi
őstag

Szerintem nem lehetetlen, nekem gyári béllel, hézagolva, rendbe téve lőtt 410-415-öt Guarder M110-el. Csak pislogtam mint hal a szatyorban, mikor mutatták a kronót. Kinézem, hogy ki lehet hozni 400 fölé egy minőségi bore-up belsővel M100-al is. ;)

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#25731) jozsi252 válasza DJGABI (#25727) üzenetére


jozsi252
veterán

Végül is ha úgy veszem hogy az optika megsérül egy találatot követően, aminek azért van valószínűsége akkor nem drága szerintem. Nyilván ha egy 50-60$-os optikáról lenne szó akkor erősen ajánlott ennek a védőnek a beszerzése, de szerintem még egy 15-20$-os optikánál is.

Lehet kapni ezeket a kis pisztolyokat ami max pár ezer forint. Közelről meglőve az is tud csípni. Nem tudja esetleg valaki hogy az hány fps-el repíti ki a golyót? Tipikus búcsús 3 pálcás. :D

iPhone 13 Pro Max

(#25732) Thome válasza DNReNTi (#25730) üzenetére


Thome
addikt

Guarder SP110-e valójában M120-nak felel meg. ;)

Az A&K-mban megjegyzem csapágyazott, elég jó minőségű bore up cucc van (csak épp semmivel sem kompatibilis, de ez más tészta), és itt bizony nem repkednek a 400 fps-ek. :D

Szerencsére ez olyan bore-up cucc, hogy ha akartam ha nem, ezzel jött a fegyver.

De már nem állítom hogy nem lehet mert itt a példa rá, de azért a kételkedés jogát fenn tartom magamnak! Egyébként Macilaci véleményére is kíváncsi lennék, mert elég speciális az eset.

Jozsi252: A normálisabb rugós pisztolyok 200 fps körüllőnek, a bucsúsok szerintem 100 fps-nél nem nagyon tudnak többet, de ez most csak erősen tipp, nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#25733) DJGABI válasza jozsi252 (#25731) üzenetére


DJGABI
addikt

azért elég közelről kell eltalálnia h megsérüljön vagy elég balszerencsésnek lenni h messziről pont azon a ~3cm^2 érje találat

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#25734) DNReNTi válasza DJGABI (#25733) üzenetére


DNReNTi
őstag

Az ördög nem alszik. :DDD

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#25735) Thome válasza DJGABI (#25733) üzenetére


Thome
addikt

Találták már el a körmöm 25m-ről. Majd besz*rtam. Az pedig 1, max 1,5 négyzetcenti... :DDD

(#25736) jozsi252 válasza Thome (#25732) üzenetére


jozsi252
veterán

Ah értem. Ha már valaki amúgy komolyabban benne van, tuningolja a fegyverét, illetve tesztelgeti hogy mit tud, egy chrono beszerzése mindenképp ajánlott mi? Így legalább van visszajelzés a fegyver erejéről, illetve egyéb dolgokról.

(#25733) DJGABI

Hát azért biztos előfordul már hogy eltört az optika ilyen ügyből kifolyólag, de nyilván kicsi rá az esély, de mégis..

Li-Po témába lenne egy kérdésem. ITT van pl. egy 2 cellás Li-Po akku. Miért így van sorba kötve a 2 cella hogy külön van? Én arra gondolok hogy kevés hely van a tusban, és így könnyebb elhelyezni esetleg?
Gondolom ha van elég hely, akkor érdemesebb olyat ami egybe van?

Jah és még egy dolog. Van Li-Po akku fesz teszterem. Lehet hülyeség, de ha az ember otthon gyakorol, és mondjuk elég sokat lő, akkor érdemes a tusba beledugni ezt a kis jelzőt? Ha lemerül egy adott fesz alá az össz fesz akkor sípol.
Vagy Airsoft-ba nem lehet az akkut túlmeríteni? Tehát ha mondjuk 3.5V környékén vannak a cellák, akkor már lehet érezni hogy erőlködik a fegyver?

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#25737) DJGABI válasza jozsi252 (#25736) üzenetére


DJGABI
addikt

egy játéknapot simán ki kell bírnia még egy 1000mAh-s akkuval is. 1-2 lövés/mAh-t dob ki gúgel. 3.5V már régen rossz, lipo le se mehet addig. 4,2 körül van teljesen feltöltve egy cella. felesleges rádugni, úgyis érzed ha szenved a fegyver. 3,8 körül már nem is lő azt hiszem

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#25738) Thome válasza DJGABI (#25737) üzenetére


Thome
addikt

Egy 1000mah-s lipo akku fegyver teljesítménytől függően 1200-1800 lövés között szokta kibírni, én vígan elvoltam vele (1200mah) 2 napos játékon is.

(#25736) jozsi252: Chrono átlag usernek nem kell, nem cserélgeti mindennap a setupjában a rugót, satöbbi, ha hozzáértő szereli, az meg tudja tesztelni.

Nekem van 2 ilyen lipoőröm, úgy voltam vele hogy kell, aztán nem, mert hirtelen mikor terhelést kap, már vinnyog is. Legalábbis nálam ez volt.

Szerk: Kiszedtem a lipo részt, mert rosszul tudtam.

[ Szerkesztve ]

(#25739) kovacszk válasza Thome (#25738) üzenetére


kovacszk
senior tag

Lipóőr nálam is hasonlót produkált, terhelésre óbégatott rögtön. Arra jó hogy gyorsan rámérj az akku feszültségére.

[ Szerkesztve ]

A jó kolléga nem csak igér, be is tart!

(#25740) jozsi252 válasza DJGABI (#25737) üzenetére


jozsi252
veterán

3.5V-ot csak azért írtam mert az az alsó határ. Nyilván függ a cellák belső ellenállásától. Nyilván egy nagyobb belső ellenállással rendelkező Li-Po-nál az fesz lejjebb tudd menni, illetve a fesz is hamarabb beesik. Én mikor modelleztem, akkor 3.75-3.8V-ig merítettem a 3s 2200mAh akkuim, és így 1700-1800mAh-t szedtem ki az akkuból.

De akkor ezek szerint nem áll fent annyira a túlmerítés mert érezni lehet majd hogy a puska kevesebbet tud.

(#25738) Thome

Ez szintén az akku minőségétől, belső ellenállás, illetve a discharge értéktől függ. Nyilván egy 20C-s akkunál előbb be fog esni a fesz, mint egy 50-60C-s akkunál. Ilyenkor vagy azt csinálod hogy mondjuk 3.5-3.6V-ot állítasz be hogy akkor jelezzen, és akkor ha jelez akkor kevés van az akkuba. Vagy pedig jó nagy C értékű akkut kell venni, csak az drágább ugye.

Pl van a Wellpowernek 2 cellás 1800mAh akkuja, ami 45/90C-t tud aminek több mint elegendőnek kell lennie airsoft-hoz. 17 EUR, és van rajta egy battery check ledsor. Low - 30 - 60 - 100%-nál vannak a ledek.

iPhone 13 Pro Max

(#25741) macilaci78 válasza Thome (#25732) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Az számít, hogy adott térfogatnyi levegőt adott keresztmetszetű lyukon milyen gyorsan nyomsz át. Tehát a rugó sebessége és a hengerfej-nózi átmérője számít.
Sebességben is vannak eltérések a rugók között, nem csak erősségben.

Szerintem megvalósítható, de hogy kereskedelmi forgalomban lévő alkatrészekkel, recept alapján folyamatosan megismételhető, az nem biztos.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25742) Thome


Thome
addikt

Gunfire-ről tervezek rendelni apróbb bazárokat mert leárazás van (Kb több ezer cuccra).

Valakinek valami?

Pont elvitték az ASCU v2 Gen4 fetet, morcos lettem kicsit.

[ Szerkesztve ]

(#25743) DNReNTi


DNReNTi
őstag

GunFire akciok mennyire tartosak, van tapasztalat? Beneveznek egy CQB Specna M4-re a Cyma MP5 helyett, de ha lehet nem most, hanem inkabb decemberben. Mivel jo ~50 euro a kedvezmeny nem szeretem elszalasztani. :) Varjak? Koszi!

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#25744) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Sziasztok!

Másik topikban hallottam, hogy itt esetleg tudnátok segíteni. Olyan, Kínából rendelhető, viszonylag olcsó walkie-talkie párt szeretnék venni, amivel el tudna játszogatni a fiam, viszont nem esik szét az első leejtéstől. Úgy hallottam itt az Airsoft miatt eléggé benne vagytok ebben a témában, így minden megfizethető tippet örömmel vennék! :R

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#25745) macilaci78 válasza Vertigo18 (#25744) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A Concorde-ok ilyen lakossági szinten elegek szoktak lenni. Például.

Az ilyen páros szetteknél el szokták követni azt, hogy közös, a két készüléket egyszerre fogadó töltőbölcsővel csomagolják őket. Én olyat választanék, amiben cserélhető, vagy szabány méretű akku van, pl AA, AAA méret. Azért 8-10 óra aktív használatot ezek kibírnak.
Amire érdemes figyelni, hogy a botantenna nagyon lelóg a készülékről, ez egy sérülési veszély, letörhet.

Általában a 8 főcsatorna mindegyiken megvan, kicsivel komolyabbakon van még főcsatornánként 4-4 alcsatorna. Az igazán komolyak PC-vel programozhatóak, szabvány csatlakozójú levehető antennájuk van, az 5 km nagy hatótávolságú maszlag helyett 100+ km-re is használhatóak. Az enyémmel pl a Mecsek és Bakony két kilátója közt volt adás-vétel. Persze ehhez nemigazán voltak közben tereptárgyak, de a linkelt Concorde ugyanilyen viszonyok közt tudja az 5 km-t.

Hama logóval is lehet kapni jó féle rádiókat, sokuk élénk színű (piros, sárga, stb), hogy pl túrázás közben is megtaláld. 6-7k párjáért reális ár, akcióban talán 5k/pár. Ami ettől olcsóbb, az vagy egy pálcás, vagy szóló készülék.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25746) macilaci78 válasza Thome (#25742) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én egy hátizsákkal beszállnék, csak tudnék választani! :))

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25747) Thome válasza macilaci78 (#25746) üzenetére


Thome
addikt

Hamagyorsan válassz, este menne a rendelés. :D

(#25748) macilaci78 válasza Thome (#25747) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Akkor passzolok. Nincs most 100€-m hátizsákra, olyat meg nem akarok venni, ami 1 év múlva foszlik.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25749) jozsi252


jozsi252
veterán

Úton van az M4-em, már 1 napja elindult Lengyelből. Airsoftdoki-val is megbeszéltem, hogyha megkapom akkor viszem is el hozzá hogy teljesen nézze át.

Attól függetlenül szerintetek amíg nincs hozzá nyúlva, pár száz golyót ha kilövök akkor nagy baja nem lehet nem? Mert kb max 1 hét környéke amíg kész lesz, de előtte mindenképp szeretnék vele kicsit lövöldözni. :B

iPhone 13 Pro Max

(#25750) macilaci78 válasza jozsi252 (#25749) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nyugodtan használhatod. :K

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.