Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-04 16:14:18

LOGOUT.hu

A témában tilos az aktivátorokkal, vagy egyéb illegálisan történő aktiválással kapcsolatos hozzászólás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62050) manaur


manaur
újonc

Sziasztok!
Van egy igen nagy problémám a Windows 8.1-gyel. 1 évvel ezelőtt átváltottam az asztali gépemen windows 7-ről sima 8-ra. Perfektül működött, de mégis inkább úgy döntöttem hogy visszaállok a 7-esre. Most ahogy kijött a 8.1 elhatároztam hogy ezt már megtartom és újratelepítettem a rendszert. A telepítés sikeres volt, megcsináltam a fiókot, kiválasztottam a színt stb... majd amikor rányomtam hogy befejezést, elkezdte előkészíteni a gépet 30%-nál lefagyott, semmi nem mozdult. Vártam vele majdnem 2 órát de nem történt semmi. Gondoltam újraindítom, mert úgy is kiírta hogy még egyszer újraindul. Megtörtént a reboot, fel is állt a rendszer. Kb 5 perc használat után (IE-t akartam lecserélni Chrome-ra) ugyan úgy lefagyott a rendszer, de a várakozás itt sem segített. Itt már elkezdtem gyanakodni hogy valami gáz van és gondoltam hogy inkább visszarakom a sima 8-at, mert az még működött. Hát fel is tettem majd ez is szintén úgy ahogy a 8.1 a telepítés végén megállt. Reboot, de használat közben is kifagyott.

Gép adatai:
alaplap: Gigabyte GA-B85M-HD3 (1 PCI, 2 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 2 DDR3 DIMM, Audio, Video, Gigabit LAN)
CPU: DualCore Intel Pentium G3220, 3000 MHz (30 x 100)
VGA: AMD Radeon R7 200 Series (1 GB)
RAM: Samsung 4 GB DDR3-1600 DDR3 SDRAM
táp: Chieftec GPS 400AA-101A 400W

A rendszer követelményei megfelelnek. A sim Windows 8 két éve hiba nélkül működött. Pendrive-ról telepítettem (amire nem csak úgy drag and drop-oltam a dolgokat, hanem a RUFUS nevű programmal telepítettem rá). Jelenleg visszaraktam a 7-et, ami hiba nélkül működik.
Szerintetek Szerintetek mi lehet a probléma és a megoldás?
Előre is köszönöm a válaszokat

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.