Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-04 16:14:18

LOGOUT.hu

A témában tilos az aktivátorokkal, vagy egyéb illegálisan történő aktiválással kapcsolatos hozzászólás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33440) LadaLord


LadaLord
aktív tag

Helló Mindenki!

Most telepítettem fel a Win 8-at. Elismerem, kicsit elhamarkodottan cselekedtem. Kaptam egy információt, aminek nem néztem utána, és hirtelen felindulásból felraktam. Haverom mondta, hogy a régi rendszerből megmarad minden... Hát ez nem így történt persze... Kis segítséget kérnék a hozzáértőktől: Valahogy nem lehetne megoldani, hogy a régi rendszerből a telepített dolgaim meglegyenek itt is? Vagy látom, hogy van a C-n egy Windows.old könyvtár. Az mire jó? Ahogy néztem benne vannak a régi dolgaim. Esetleg vissza lehet hozni a belakott Win 7-emet, ezt meg legyalulni? Egyáltalán nem is tudom, hogy itt most jól működik-e minden... Mert pl ha a rendszerminősítést akarnám lefuttatni, azt írja, hogy nem lehet futtatni a felmérést, mert a rendszer nem nyújtja a megfelelő multimédia támogatást....
Lehet, hogy ha visszaolvasnék, ezekre a dolgokra találnék itt megoldást, de légyszi kíméljetek meg a sok kereséstől, és ha valaki tudna segíteni, tegye meg!

Amúgy tetszene a rendszer, csak hát hiányoznak a régi dolgaim....

Köszi előre is a segítséget! :R

Üdv,
T.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.