Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8251) shteer válasza yakuza.tora (#8250) üzenetére


shteer
titán

;)
5 sör ;]

..szerintem jónak tűnik

(#8252) Thrawn válasza yakuza.tora (#8248) üzenetére


Thrawn
félisten

X2-re vettem most egy ilyen blokkot, összeszerelés hamarosan. Még holnapra várok csöveket, a ház tetejét most vágattam ki. Remélem jó lesz :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#8253) yakuza.tora válasza shteer (#8251) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Shteer:
Nem fogyasztom alkoholt.
Kérek engedélyt lelépni! :DDD (melóznom kell)

Thrawn: Akkor a tapasztalatokat érdeklődve várom! ;)

[ Szerkesztve ]

Alléz Olympique de Marseille!

(#8254) Thrawn válasza yakuza.tora (#8253) üzenetére


Thrawn
félisten

Már én is, sosem volt még vizem :)
Szereznem kellene egy fényképezőgépet, jó lenne egy írást összehozni róla képekkel illusztrálva.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#8255) Samanbacsii válasza yakuza.tora (#8248) üzenetére


Samanbacsii
őstag

Hali!
Már régen kérdezném: :D Neked MO-RA nagykered van? :DD
Szóval, hogyan érkezett a deal NÉGY darabra? ;] Kettőt már értem, hiszen megkérdeztem magam... :DDD

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#8256) shteer válasza yakuza.tora (#8253) üzenetére


shteer
titán

nem is neked szántam ;]

hirdetmény: elrendelem a kérvények automatikus engedélyezését :DDD

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#8257) #72042496 válasza yakuza.tora (#8253) üzenetére


#72042496
törölt tag

A sör nem alkohol.
2.) A medve nem játék.
3.) Az asszony nem ember.

:DDD

(#8258) Nyugdíjas válasza #72042496 (#8257) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Nyomás aludni:DDD

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#8259) B@bL3ve5


B@bL3ve5
aktív tag

héló héló..nem az ár a lényeg....lehet drágább is. persze az értelmes áron belül :DDD
pl ez : Enzotech SCW-1 Sapphire mivel tud többet? az előző kettőhöz képest :F
ha lehetséges a célom az h azt a négymagost mondjuk 4GHz -re felhúzni, s ott emberi hőfokon tartani terhelve. max 40..de asszem kicsit naív vagyok s minnyá elküldtök szárazjeget venni :D :DD :B XD

(#8260) B@bL3ve5


B@bL3ve5
aktív tag

hol tudok 10es csövet szerezni? :( OC kolegánál 8as a max :(

(#8261) Nyugdíjas válasza B@bL3ve5 (#8259) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Igen,az azért picit erős lenne. Azt hiszem nekem azért elég erős rendszerem van,és 1,5V-vel alig tudtam 60fok alatt maradni a quaddal.:U

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#8262) WildDaemon válasza B@bL3ve5 (#8259) üzenetére


WildDaemon
aktív tag

Nitrogén? Kompresszor? ;)

(#8263) shteer válasza B@bL3ve5 (#8259) üzenetére


shteer
titán

ez a vizes topik, itt nem jegelünk - max a radit ki a fagyba :)

10-es csövet akkor a konkurenciánál tudsz venni :) Nyugdíjas dealerúrnál vagy keresgélhetsz barkácsáruházban (utóbbit nem annyira ajánlom)

ezek között a blokkok között pár fok teljesítménykülönbség van, most a sapphire a sztárolt blokk

és valóban naív vagy, kb 15 fokos vízzel tudod a tuningolt quadot 50°C maghő körül tartani full terhelés alatt - ebből már le lehet vonni némi tanulságot :B

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#8264) Pulsar válasza Nyugdíjas (#8261) üzenetére


Pulsar
veterán

Maghőérségletekre gondolsz?

(#8265) Nyugdíjas válasza Pulsar (#8264) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Egyértelmű....

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#8266) madve válasza shteer (#8263) üzenetére


madve
tag

"keresgélhetsz barkácsáruházban (utóbbit nem annyira ajánlom)"

Nekem sikerült vennem 10-mmes belsejű csövet hála az égnek. :DDD Igaz 1,5-ös falvastagságú, de számomra egál, mert csőbilinccsel van megfogatva a legtöbb helyen. Egyébként nagyon jó hajlékony cső... Az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy az X-edik Praktikerben volt..

[ Szerkesztve ]

Nem az a baj, hogy ekkora Isten állatkertje, hanem az, hogy igen alacsony a kerítés..........

(#8267) shteer válasza madve (#8266) üzenetére


shteer
titán

pont az utánajárás miatt nem ajánlom, a bevált terméket meg nem kell keresgélni. használom, jó, ajánlom :)

bár hozzám került tegnap kevéske finomság ;]

[link]
persze Balikának 4x ennyi van, de én mutizom meg előbb :D

..szerintem jónak tűnik

(#8268) Thrawn válasza shteer (#8267) üzenetére


Thrawn
félisten

Csodaszép! Gondolom az ára is :O
Pont passzolna a gépemhez :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#8269) shteer válasza Thrawn (#8268) üzenetére


shteer
titán

az :K fényes, durván tekerhető és remélem a szereléssel sem lesz gond

mintha a karomat adtam volna érte :DDD de azért nem panaszkodom :B

..szerintem jónak tűnik

(#8270) #72042496 válasza shteer (#8267) üzenetére


#72042496
törölt tag

Mindjárt írok is róla, csak most sok a munka. :(

Thrawn: 3K/m

[ Szerkesztve ]

(#8271) Thrawn válasza shteer (#8269) üzenetére


Thrawn
félisten

Ebben legalább nem látszana a rózsaszínű fagyálló :DDD

Balika911: OMG!

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#8272) Bivaly válasza shteer (#8249) üzenetére


Bivaly
tag

Mi, hogy közel 10 ropi? Használtan, polírozva meg lehet ezt szerezni olcsóbban is, csak s775-ös lefogatót kell hozzá barkácsolni :D !

Tapasztalataim szerint a PQ-Plus nem egy rossz blokk. Igaz, nem egy hi-tec, csak a nyomásesése nem olyan túl kicsi (bocs, hogy nem emléxem a pontos adatra, egy tesztben olvastam), s kialakításából adódóan hajlandó összeszedni a rendszerből a kisebb-nagyobb szilárd szennyeződéseket.

A teteje nem vörösréz, hanem sárgaréz.

A PQ-HT-val összehasonlítva: link
Másik 4 blokkal összehasonlítva: link

Nekem is volt ilyen az X2 3800+-on, HTF3-mal, HPPS Plus szivattyúval, 10/8-as csövezéssel a maghőfokok 1 óra Orthos után 55-58 °C-osak voltak. (De, ha majd visszakapom gariból a Strikeremet, teszek föl screenshotokat.)

Life begins at 140!

(#8273) shteer válasza #72042496 (#8270) üzenetére


shteer
titán

várjuk ;) nekem technikai okok miatt nem volt lehetőségem szerelni vele

Bivaly: :K én a sima PQ-t vettem a bazárban, igaz a szokásos plekómizériával. a plus sokkal kisebb járatokkal rendelkezik - érthető, hogy hajlandó "szűrni" a vizet. bár az XSPC jobban tetszik - arra lett megjegyezve, h vréz a teteje

..szerintem jónak tűnik

(#8274) RockHaRD


RockHaRD
addikt

Ezt nézzétek -.-

én ugy felb*sztam az agyam rajta :W be is írtam egy szép kis kommentet.... "napokban érkezett hazánkba" :Y

más téma, h 1 éve lehet kapni itthon is -.-

(#8275) Nyugdíjas válasza RockHaRD (#8274) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Télleg vicc:U

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#8276) RockHaRD válasza Nyugdíjas (#8275) üzenetére


RockHaRD
addikt

elvitték a tájcsim :Y

(#8277) shteer válasza RockHaRD (#8276) üzenetére


shteer
titán

:C akkor hozz nekem 2 csatit :D mingyá hílak, kapcsold bé a mobilt!

..szerintem jónak tűnik

(#8278) B@bL3ve5 válasza Bivaly (#8272) üzenetére


B@bL3ve5
aktív tag

"Nekem is volt ilyen az X2 3800+-on" nah de mien órajelen volt annyi a hőfok? :)

(#8279) Thrawn válasza B@bL3ve5 (#8278) üzenetére


Thrawn
félisten

Tuti nem alapon ha már egy DFI-ben volt, de én is kíváncsi vagyok a részletekre :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#8280) #72042496 válasza shteer (#8273) üzenetére


#72042496
törölt tag

A jelenlegi csatlakozóidra akarod ráhúzni ezt a csövet? Mert ahogy nézegettem, az elég nehezen fog menni - de ne legyen igazam.

Szerelni még én sem szereltem, de ami késik nem múlik. :)

Tényleg jól néz ki a cső, vadító ez a fényes fekete anyag, jobb, mint a latex. :DDD
A ClearFlex-hez hasonlítva határozottan nagyobb erővel kell hajlítani, de nehezebben is törik meg. Más kérdés, hogy már a CF-ből is olyan kis hurkokat is ki lehet alakítani, amire az életben nem lesz szükség.
A csövön levő felirat nyomása mintha szellemképes lenne, ráadásul le is lehet dörzsölni. Kifejezetten olcsó hatást kelt.

A csatlakozóimra jobban rágyógyul, mint a ClearFlex, masszívabbnak érzem ezt a csövet. A felülete nem érzékeny a karcokra, bútorlapba vágott 16-os furaton áthúzva semmi sem látszott rajta, a CF-be azért beleszántott helyenként a forgács.

Összességében nem éri meg az árát, legalábbis a tulajdonságai alapján a ClearFlex nekem jobban tetszik. Ettől függetlenül helyenként szerencsésebb lesz a Tygon erősebb tartása - pl. a ház hátuljánál, ahol meg kell tartania a fém gyorszáró csatlakozókat.

A szerelés persze sokmindenen változtathat, de ezt majd ha eljön az ideje... :)

[ Szerkesztve ]

(#8281) Nyugdíjas válasza #72042496 (#8280) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Kiprószáltuk mielőtt megvette. Tudod... az ember második legjobb barátja. Meg egy kis meleg viz. Megy az. Tarzan lenni erős...:D

Azt mi is vettük észre, hogy lejön a felirat,de lehet, hogy ez direkt van. Opcionális, hogy kéred-e a márkajelzést. Tudod..., a mercire se kéri mindenki, hogy S500:D

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#8282) #72042496 válasza Nyugdíjas (#8281) üzenetére


#72042496
törölt tag

Jahh, csak a Mercit anélkül is fel lehet ismerni. :D

Még amit kifelejtettem: úgy vettem észre, hogy a Tygon szeret egyenes maradni. Hiába volt hosszú ideig meghajlítva, egy mozdulattal ki lehet egyenesíteni. Lehet, hogy egy kis meleg vizes kezelés után meghajlított állapotra is be lehet állítani, na, az durva lenne. Otthon ki is próbálom.

(#8283) Nyugdíjas válasza #72042496 (#8282) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Hát azért szerintem ezt is fel lehet ismerni;)

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#8284) Tidor00 válasza dtss (#8241) üzenetére


Tidor00
tag

az az x2o szivttyú eléggé tud zúgni szivacs nélkül ...
legalább is nálam csak akkor maradt csendben miután vastag szivacsot raktam alá

még gondolkodom rajta

(#8285) P00By válasza #72042496 (#8280) üzenetére


P00By
nagyúr

Én már rohadt kíváncsi vagyok :DDD

(#8286) dtss válasza Tidor00 (#8284) üzenetére


dtss
tag

Nekem tépőzáras megolddással van elrekva így nem zúg. + ventiszabályzóval vissza is tom lasítani a fordulatot álltalában 7 volt körül hajtom, nem az alaplapra van rádugva.

ASRock Z270 Fatal1ty Gaming K4, Intel Core i7-7700K, G.Skill DDR-4 16GB /3200 TridentZ RGB KIT, Sapphire R9 290X + Heatkiller gpu X3 blokk, Patriot Blast (SSD) 240GB, Antec Twelve Hundred, Corsair 850TXV2EU

(#8287) #72042496 válasza P00By (#8285) üzenetére


#72042496
törölt tag

Lesz még egy átcsövezési fázis: a Cora-t és a HDD blokk profiljait is 11/8-as fekete Tygon fogja összekötni, ill. emiatt a csatik rászorítói is 11/8-asra cseréltetnek majd.

Valamit időről időre ki kell találnom, mert hülyét kapok, hogy ott áll a tuti gép, de hozzá sem nyúlok, s miért? Miért? Mert a T. Gyártó már másfél hónapja nem képes egy rohadt darabot leszállítani a honlap közepén reklámozott RAM blokkjából! :(

(#8288) Játékos válasza shteer (#8267) üzenetére


Játékos
addikt

:Y Jajj, de gyönyörű! :C :K :C Nekem is van :DD

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#8289) Bivaly válasza B@bL3ve5 (#8278) üzenetére


Bivaly
tag

1.45V-on, 2850MHz-en.

[ Módosította: Racecam ]

Life begins at 140!

(#8290) Thrawn válasza Bivaly (#8289) üzenetére


Thrawn
félisten

Huh! Ugye 2850-et akartál írni?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#8291) B@bL3ve5


B@bL3ve5
aktív tag

jajaja :D érdekes lenne :D

(#8292) Bivaly válasza Thrawn (#8290) üzenetére


Bivaly
tag

IGEN-IGEN!

Most villámlott belém a gyerek etetése közben, hogy Atyaúristen, mekkora bődületes baromságot írtam be!!!!

Természetesen 2850 MHz!

Bocs mindenkitől!

Life begins at 140!

(#8293) P00By válasza Bivaly (#8292) üzenetére


P00By
nagyúr

Azért nem akkora tragédia :DDD

(#8294) Thrawn válasza Bivaly (#8292) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem mondod, hogy átjavíttatod 2850-re :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#8295) Bivaly válasza Thrawn (#8294) üzenetére


Bivaly
tag

De, igen. Ekkora baromság ne legyen a topikban. :)

[ Szerkesztve ]

Life begins at 140!

(#8296) Thrawn válasza Bivaly (#8295) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem baromság lenne, hanem WR! :D
Ha Manchester magos ha Toledo :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#8297) Detox!


Detox!
senior tag

Sziasztok

Egy röpke kérdés:

X2O szivattyú
ZM-WB4 Gold procihűtő
ZM-NWB1 alaplapi hűtő
ZM-GWB3 VGA hűtő+ZM-RWB1 VGA mem hűtő
Nexxxos Extreme III 3×120mm hőcserélő (hűtőradiátor)

mennyiért lehet kb. eladni kompletten (amennyiért el is viszik)? gar nincs, de vállalnék.

"Dobogóra kerülj, ne a bitófára!" || www.nightchild.hu

(#8298) yakuza.tora válasza Thrawn (#8254) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Én már korábban is felajánlottam, hogy aki igényt tart a segítségemre és pesti, ahhoz szívesen elmegyek vízhűtést fotózni! ;) (nem vagyok profi, de azért a lényeg látható lesz. Gép: Finepix S6500fd)

Alléz Olympique de Marseille!

(#8299) yakuza.tora válasza Samanbacsii (#8255) üzenetére


yakuza.tora
addikt

A válasz nagyon egyszerű.
Én nem vagyok normális! :DDD
De most tényleg. Egy MO-RA kevés passzívban. Lehet, hogy kettő is, de én biztosra akartam menni. A három már elég lenne, de bénán néz ki, ezért úgy döntöttem, hogy legyen négy! ;)

Alléz Olympique de Marseille!

(#8300) yakuza.tora válasza #72042496 (#8257) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Balika! Én ettől sokkal szerényebb embernek ismertelek meg! Ekkorát nem csalódhatok benned! :DDD
Mikor lesz már összerakva a masina? Mennék fotózni! :K

Shteer: Erről a Tygon csőről nekem a fekete óvszer jut az eszembe... :W

[ Szerkesztve ]

Alléz Olympique de Marseille!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.