Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8351) Thrawn válasza Játékos (#8348) üzenetére


Thrawn
félisten

Szép lett! A talpáról tudsz mutatni képet? A belseje milyen?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#8352) Játékos válasza Thrawn (#8351) üzenetére


Játékos
addikt

Mutatok, a belseje az olyan, mint volt. Tehát sima Asetek VGA blokk. Gyakorlatilag egy nagy "S" van belemarva járatnak. :K NB-re elég simán, és ellenállása nincs igazából. :K
Csinálok SB-re is, az teljesen hómméd, aztán az Antarctica-t moddolom szét, mint egy állat! At jól fog kinézni! Most vettem mintát róla, megmértem az alját, 1mm! :Y Azt hittem, sokkal vastagabb... :F

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#8353) Nyugdíjas válasza Játékos (#8350) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Jah nem,csak én is rákaptam egy ideje a törölközőn fényképezésre,azé mondom:K

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#8354) Játékos válasza Thrawn (#8351) üzenetére


Játékos
addikt

Itt az alja, itt még a rendes tető van rajta.
Meg itt.

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#8355) Thrawn válasza Játékos (#8354) üzenetére


Thrawn
félisten

Ez gyárilag ilyen tükrös, vagy te políroztad? Nagyon szép :K
A 2. kép nagyon komoly :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#8356) Játékos válasza Thrawn (#8355) üzenetére


Játékos
addikt

Én csináltam. :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#8357) vinakos


vinakos
csendes tag

Elkészült végre a rendszerem! :C

Watercool HK NSB-3 + 2x Watercool HK SW-2
Thermalright XWB-1
Black Ice GT Xtreme 480
AquagraFX - 8800 GT
Laing DDC Ultra
Innovatek Tank-O-Matic

[ Szerkesztve ]

(#8358) P00By válasza Játékos (#8354) üzenetére


P00By
nagyúr

Tök állat képek, és a blokk is nagyon szép :) :R

(#8359) Játékos válasza P00By (#8358) üzenetére


Játékos
addikt

Jól esik a dicséret... :K :C
:R

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#8360) B@bL3ve5


B@bL3ve5
aktív tag

URAAAAK

gondom lenne. amit venni készülök cucc...ügye 3*12es radit akarok. nahmármost. én azt a házba gondoltam h beépítem. radi-venti-háztető <--ez nem lesz nekem akkor jó igaz? melege lesz bent :S de még ha fordítva is csinálom akkor se fog szobahőmérsékletű levegővel hülni a vizem :S

(#8361) P00By válasza Játékos (#8359) üzenetére


P00By
nagyúr

Tudom cifrázni is :DDD
Enikő is nagyon aranyos, no de befejezem a végén eszász ;] :P

(#8362) shteer válasza B@bL3ve5 (#8360) üzenetére


shteer
titán

szobahőmérsékletű vízhez nem egy tripla radi kell... amúgy miért ne lenne jó? elég sokan rakják a ház tetejébe a radit - szívóra rakd a ventit, ahogy írtad is

..szerintem jónak tűnik

(#8363) B@bL3ve5 válasza shteer (#8362) üzenetére


B@bL3ve5
aktív tag

aham....nah de a házba nem lesz meleg? így melegítve a chipsetem meg má egyebet? ok..szellőztetés..... :R :R

(#8364) Játékos válasza B@bL3ve5 (#8363) üzenetére


Játékos
addikt

És az nem tetszik, hogy a ház levegőjét szívja át a radin? :U

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#8365) B@bL3ve5 válasza Játékos (#8364) üzenetére


B@bL3ve5
aktív tag

de a házba meleg van a passzív chipsettől meg a memtől nem? :F

(#8366) Játékos válasza B@bL3ve5 (#8365) üzenetére


Játékos
addikt

Mekkora különbség lehet szerinted? Pláne, ha állandóan szívod? :U

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#8367) shteer válasza B@bL3ve5 (#8365) üzenetére


shteer
titán

azoknak azért folyamatos szellőztetés mellett nem szabad annyira fűteniük, hogy a víz is megérezze

..szerintem jónak tűnik

(#8368) B@bL3ve5 válasza shteer (#8367) üzenetére


B@bL3ve5
aktív tag

értem értem....hát egy 12es megy be elöl hátul pedig ugyan úgy egy 12es ki. egyik scythe másik Noctua :C :B nem szarral gurítok :D

(#8369) shteer válasza B@bL3ve5 (#8368) üzenetére


shteer
titán

akkor főleg no para :D

..szerintem jónak tűnik

(#8370) B@bL3ve5 válasza shteer (#8369) üzenetére


B@bL3ve5
aktív tag

wehh..megnyugodtam..már csak be kell férnie :D am meik megoldást ajánljátok tágulásinak?

(#8371) shteer válasza B@bL3ve5 (#8370) üzenetére


shteer
titán

melyik megoldást? tartályt :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#8372) B@bL3ve5 válasza shteer (#8371) üzenetére


B@bL3ve5
aktív tag

de szivattyúra szerelhetőt vagy különállót? :D

(#8373) Játékos válasza B@bL3ve5 (#8372) üzenetére


Játékos
addikt

Tök mindegy, csak táguljon! :U
Egyébként, ha most van egyoda, meg egy vissza 120mm-es, akkor a +3 db. szívó be fogja horpasztani a házad aldalát. Lehet, hogy jobb lenne, ha a mostani 2 fújna befelé... :U

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#8374) B@bL3ve5 válasza Játékos (#8373) üzenetére


B@bL3ve5
aktív tag

vagy le kell a végén kötni h egy helybe maradjon :D:D:D bölcs gondolat am... :) :C :R

(#8375) shteer válasza B@bL3ve5 (#8372) üzenetére


shteer
titán

ddc-re nem olcsó a rászerelhető... inkább különállót, úgyis számít az ár

Játékos: ne ijesztgesd, mert még a végén nem meri feltenni az oldallapot ;]

..szerintem jónak tűnik

(#8376) Játékos válasza shteer (#8375) üzenetére


Játékos
addikt

R-3400-ban megy már a víz? :U Képeket mutassá' má'! :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#8377) shteer válasza Játékos (#8376) üzenetére


shteer
titán

még nem, majd vasárnap sztem... feldobom a GT-re is a blokkot

..szerintem jónak tűnik

(#8378) oliba


oliba
őstag

Na megvan a vízhűtésem és egy problémám adódott. A laing DDC 1T szivattyúm folyamatosan max fordulaton megy, ami nem enyhén zavaró, hanem rendkívül idegesítő. 3 pines csatival bármit csinálok arról nem indul el. Molexről hasít, jobban mondva süvít. Valami megoldást kellene találni, mert ez embertelen :(

(#8379) Pulsar válasza vbbb (#8342) üzenetére


Pulsar
veterán

huh, jó ára van! Azért köszi

fuzik: Bocsesz!

(#8380) Pulsar válasza B@bL3ve5 (#8370) üzenetére


Pulsar
veterán

én belülre raktam. Érezhető a különbség, de nem veszélyes. Csak pár fok a különbség, de még így is jobb mint akármilyen léghűtés :D

(#8381) Nyugdíjas válasza B@bL3ve5 (#8368) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

egyik scythe másik Noctua :C :B nem szarral gurítok :D
Erre csak ennyit mondok ;]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#8382) tsar válasza B@bL3ve5 (#8360) üzenetére


tsar
aktív tag

Hát nekem sajna rossz tapasztalatom van a ház tetejébe épített radiátorral. :(
Hosszabb használat után 7-8 fokkal melegebb levegő hűti a radiátort, pedig egy 12cm és egy 8cm-es venti nyomja befelé a levegőt a házba.
Ezért tervezek most új házat építeni.

(#8383) Játékos válasza tsar (#8382) üzenetére


Játékos
addikt

És mit hűtöttél vízzel? Mi fűtött folyamatos szellőzés mellett annyira? :U

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#8384) tsar válasza Játékos (#8383) üzenetére


tsar
aktív tag

cpu, nb, gpu egy ideig a hdd is.
Így ami fűt a vga memória, memória, alaplap, odd, hdd.

(#8385) Játékos válasza tsar (#8384) üzenetére


Játékos
addikt

Forgott az a 2 venti? :DDD

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#8386) hakos1987


hakos1987
őstag

Üdv nektek nép!

lenne pár kérdésem:

1, vettem egy hydor pumpát és ,,zizeg" sztetek ez mitől van? már szétszedtem, mozgattam, hátha levegős, de semmi.... arra is gondoltam, hogy valahogy be kéne dobozolni, zajszigetelve... erre kinek mi ötlete? amúgy nem sülne meg?

2, 2900XT karim egy EK blokkal 40 fok terheletlenül 50 fok terhelten... ez jónak számít? mert idle azt sokallom...

3, a rendszerem az alábbiak szerint van kötve: noise isolator AGB tartály -> hydor seltz L20 pumpa -> MAG CPU blokk -> waterchill radi -> NB blokk -> waterchill radi -> EK FCR600 VGA blokk -> TT radi
Ebben van vmi kivetni való? az én gondolatom az volt, mikor kötöttem, hogy minden blok után egy radi, hogy visszahűtse...

Köszi a segítőkész válaszokat előre is!

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#8387) B@bL3ve5 válasza Nyugdíjas (#8381) üzenetére


B@bL3ve5
aktív tag

abból nekem is van kettő :D de uraságnál mennyi darabja? :)

[ Szerkesztve ]

(#8388) B@bL3ve5 válasza hakos1987 (#8386) üzenetére


B@bL3ve5
aktív tag

a bátyám 2900XTje terhelve 80felett jár. oké gyári hűtés s ha játcik a függöny szó szerint lebeg a gép mögött másfél méterre szoal szerintem egy 2900XTnél 50fok az jó. nekem a 3870 húzva terhelve 48fok. oké egy artic S1 + kéccer 12es venti van rajta :)

(#8389) Nyugdíjas válasza hakos1987 (#8386) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

3.-as pont egy butaság,de amugy rendben van ;]

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#8390) Silex válasza hakos1987 (#8386) üzenetére


Silex
aktív tag

Előfordulhat a Hydorral, esetleg maga a fémtengely, vagy rajta a lapátok is lehetnek kicsit ferdék. De sokkal inkább azt ajánlom, mint ahogy sokan, én is merülőszivattyúnak használjuk, azaz csobb bele egy tartályba, így szívócsonkra nem kell cső és így jobban elnyelődnek a rezgések, zizegések.

(#8391) hakos1987 válasza Silex (#8390) üzenetére


hakos1987
őstag

erről tudnál egy képet küldeni?

Köszi!

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#8392) Delta-Laca


Delta-Laca
aktív tag

Volna egy érdekes kérdés, hátha van rá ötlet. Nekem Tody-féle CPU és NB blokkjaim vannak, a kérdesem az lenne, hogy a plekótetőket érdemes lenne-e fémtetőre cserélni, gondolok itt réz vagy esetleg sárgaréz tetőre, nem tudom melyik lenne jobb :B

Üdv.: Delta-Laca

(#8393) Nyugdíjas válasza Delta-Laca (#8392) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Annyiból már vegyél egy full fém blokkot. De ha nem reped nem szükséges,de ha cserélnéd,akkor szerintem mire utánajársz,megcsináltatod,inkább add el ezeket, evgyél fém blokkokat, ha fémre vágysz:)

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#8394) Delta-Laca válasza Nyugdíjas (#8393) üzenetére


Delta-Laca
aktív tag

Csak amolyan érdeklődés szinten merült fel a dolog, de én is inkább a cserére gondoltam,természetesen a megfelelő időben ;)

Üdv.: Delta-Laca

(#8395) Silex válasza hakos1987 (#8391) üzenetére


Silex
aktív tag

A tartályom az eléggé le van amortizálva, :B de így néz ki.
tartály

(#8396) Silex


Silex
aktív tag

Megigazítottam a csövezést, azért így esztétikusabb, meg talán kicsit jobb is.
[link]

p5k a lap, csak fentmaradt egy giga matrica, már leszedtem

[ Szerkesztve ]

(#8397) RockHaRD válasza Delta-Laca (#8394) üzenetére


RockHaRD
addikt

miután elrepedt? :DDD;]

(#8398) Silex válasza RockHaRD (#8397) üzenetére


Silex
aktív tag

nem repet el. bár a fet-cpu cső már megtörés felé haladt, csúnyán meg volt csavarodva. de megigazítottam a vga-nb csövet is, ha látod a különbséget. bocs, de ez Magyarország, nem azt mondod, na ez így már mindjárt más, hanem "miután elrepedt?" :C :W

(#8399) szacsee válasza Silex (#8398) üzenetére


szacsee
nagyúr

G^zC^mp€r-el ne foglalkozz Ő az ügyeletes hardver killer.
Akartam szólni, hogy meg van törve a cső, de gondoltam nem bajlódsz vele, ha fel van töltve a rendszer... :B

(#8400) Silex válasza szacsee (#8399) üzenetére


Silex
aktív tag

Tu képpen nem volt vele semmi gond, nagyon szépen hűtött a rendszer, a különbség inkább esztétikai. Picit javult azért az vízáramlás is. No offense, kicsit idegebetegebb vagyok mostanság egyéb dolgok miatt. :B

szerk.: azért így szebb nem? vagy legalább esztétikusabb, meg praktikusabb. csak ezt akartam viszonthallani. :D Ha már küzdöttem vele, a ti észrevételeitek alapján is :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.