Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7851) Blizzard.9 válasza Reac^ (#7806) üzenetére


Blizzard.9
tag

Talán innen

(#7852) Nyugdíjas válasza Blizzard.9 (#7851) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Gondolom neki most kellene. OC-nak meg ha jól tudom jelenleg még nincsen;)

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#7853) FID válasza hakos1987 (#7800) üzenetére


FID
őstag

Figyu srác ettöl a vizhütéstöl ne várj sokat! Tapasztalat! Egyik havernak is ez volt, én is akartam, de inkább aqua 3 lett belölle. És abba is ugyan ez a pumpa volt 4x vittem visza!
Mert + halt a szivatyu addig add el amig tudod és ha nincs sok kes akkor inkáb cseréld le a 745ös re abba jobb a pumpa és + bizhatobb!!! Havernak a 3700+ sandiegot 60fokon "hütötte"
és a gyári kis szar hütövel + 45fok fölé nem ment ö is ugyan igy kötötte be! Tehát a hiba h. fos a sima T.T. B.W.
Ui: Nem akarlak tényleg + sérteni de akkor már vagy 1jo lég vagy keresd + az öreg kolegát!
És hozzatok össze valamit ha fontos a viz.

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#7854) FID válasza Blizzard.9 (#7851) üzenetére


FID
őstag

Még mikor vettem a T.T. Aqua 3 vizhütést ilyet soztak rám mistralba! Gond nincs vele csak + örülsz mire szétkened! De láttom itt 300al olcsobb! :DD

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#7855) Silex


Silex
aktív tag

Működésben a stheer-tomika féle fetblokk.

[link]

Kicsit kuszának tűnhet, de jól működik :)

(#7856) WildDaemon


WildDaemon
aktív tag

Srácok ezt fejtse meg nekem valaki mi lehet a gond a gépemnél.
GA-X38-DQ6 + Q6600 + GA3870, procin HeatKiller rev. 2.5 , GPU-n XSPC X2O by Nyugdíjas.
GPU 36°C, CPU terhelve 64-68°C... ugyan azon a körön van természetesen sorbakötve..
Szerintem meleg egy kicsit a procim.. everest szerint: Cpu: 58°C mag1: 64°C mag2: 69°C mag3: 65°C mag4: 71°C... ez ilyenkor hogy is van?
Vízhőfok 31°C. Mi nem stimmel szerintetek?

(#7857) fuzik válasza WildDaemon (#7856) üzenetére


fuzik
aktív tag

Mekkora feszt adsz neki?

Illetve - nincsen elkoszolódva a blokkod?

___________________________________________________________________ Két ember két esetben tud igazán jót vitatkozni egy szakmai témáról: A) Mind a ketten értenek hozzá B) Egyikük sem ért hozzá : Persze az igazán élvezetes és parázsló viták a (B) esetben tudnak kialakulni....

(#7858) FID válasza Silex (#7855) üzenetére


FID
őstag

Hányméter csö van abba? Bár engem zavarna h. a sok kékségtöl nem látok semmit.
Viszont k. jol néz ki! :R

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#7859) Silex válasza FID (#7858) üzenetére


Silex
aktív tag

Köszönöm, bár a moddingot csak régebben tartottam elsődlegesnek. Tényleg minden kék és világít is! :K

Csövekből igazából olyan sok nincs, csak van egy-két kereszteződés :B (optikailag) cpu+fet+nb+sb+videokari van csak hűtve.

(#7860) #41635072


#41635072
törölt tag

Hello!
Szerintetek melyiket érdemesebb veni?
Konvekt-o-matic Maxi vagy Maxicool Slim Tripla?
Színes "vizeket" tényleg nem ajánlatos a rendszerbe töteni? (Eltömítődés, vizisperma)

[ Szerkesztve ]

(#7861) FID válasza #41635072 (#7860) üzenetére


FID
őstag

Szerintem minden attol függ h. hova akarod tenni! És h mennyi helyed van. Ne utolag derüljönki h. + szivtad!

Silex: Nekem bejön. csak egy kis erendezés férne rá.

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#7862) #41635072 válasza FID (#7861) üzenetére


#41635072
törölt tag

Hely az van.
Az érdekelne, hogy teljesítményben melyik nyújt többet.

(#7863) WildDaemon válasza fuzik (#7857) üzenetére


WildDaemon
aktív tag

A blokkom az tutira tiszta 1 hete takarítottam ki vagyis szétszedtem kimostam csap alatt fopgkefével e semmi nem volt benne, utánna papírlappal áthuztam a lamellák közét és semmi nem jöttt ki belőlle.
1,56 a Vcore 3,87Ghz-n.
Mod: azért nem értem mert a viz 31°C... ebben az esetben a víznek is melegebbnek kellene lenni illetve a GPU blokk alatt sem ésszerű a 35°C... vagy nem?

[ Szerkesztve ]

(#7864) fuzik válasza WildDaemon (#7863) üzenetére


fuzik
aktív tag

1,56V -nál már normális lehet az általad megadott hőmérséklet.

Jól raktad össze és vissza? Hülye kérdés.... nincsen fordítva bekötve a blokk?

[ Szerkesztve ]

___________________________________________________________________ Két ember két esetben tud igazán jót vitatkozni egy szakmai témáról: A) Mind a ketten értenek hozzá B) Egyikük sem ért hozzá : Persze az igazán élvezetes és parázsló viták a (B) esetben tudnak kialakulni....

(#7865) WildDaemon válasza fuzik (#7864) üzenetére


WildDaemon
aktív tag

De azért nem értem mert a vízhőfok miért nem emelkedik akkor jobban fel?
8*450 1,45 Vcore mellett is ezt tapasztalom....

(#7866) Nyugdíjas válasza WildDaemon (#7865) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Magas vizhőfok a radi gyenge teljesitményére utalna. Neked meg ezek szerint a blokkal van gond. De ezt már irtam,akkor sem füllentettem;)

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#7867) WildDaemon válasza Nyugdíjas (#7866) üzenetére


WildDaemon
aktív tag

Kevés lenne a quad-ra a HK rev. 2.5 ?

(#7868) shteer válasza Silex (#7855) üzenetére


shteer
titán

:C

mintha meg lenne tekeredve a cső a prociblokk és a fetblokk között

..szerintem jónak tűnik

(#7869) fuzik válasza WildDaemon (#7865) üzenetére


fuzik
aktív tag

Ha 1,45V mellett is ez a helyzet, akkor ott valami porbléma vagyon. Miből áll a rendszered pontosan? Esetleg egy picture?

___________________________________________________________________ Két ember két esetben tud igazán jót vitatkozni egy szakmai témáról: A) Mind a ketten értenek hozzá B) Egyikük sem ért hozzá : Persze az igazán élvezetes és parázsló viták a (B) esetben tudnak kialakulni....

(#7870) WildDaemon válasza fuzik (#7869) üzenetére


WildDaemon
aktív tag

Picture most sajnos nincsen mert dolgozóban vagyok...
Rendszerem: DDC-1T(kapcsolhatóra moddolva) XSPC vga blokk, HeatKiller rev. 2.5 CPU-n, Coolplex 10 tartály, GTS240 rajta 2db 12-cm-es venti ami leszívja rólla a meleget+ egy klímaradi 5,5-ös körülli belső csőátmérővel párhuzamosítva méretei 62cm*30cm*2,5cm.
csövezés 11/8-as.

(#7871) Silex válasza shteer (#7868) üzenetére


Silex
aktív tag

:K
Úgy van. Csak lusta voltam megigazítani, miután felszereltem. De meglepő módon miután átszereltem a rendszert a fet-blokkal javult az áramlási sebbesség, csavarodás ide, vagy oda.

(#7872) Lucif-R válasza Silex (#7871) üzenetére


Lucif-R
senior tag

Csavart víz jobban halad a csőben... nem véletlen hornyolják a fegyverek csövét is :))

(#7873) Samanbacsii


Samanbacsii
őstag

Napot! :)
Szacsee és esetleg Más érdeklődőknek:
Itt látható szivacs "balhé"... alulról jött és alul ment a víz. Középső lyukon meg a fény tört fel. ... és van itt két mora is... Még csak a váz de lassan jő a tartalom is... képek

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#7874) Buldozer99


Buldozer99
senior tag

Na kész a rendszer,mindjárt jönnek a képek! :DDD

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#7875) Delta-Laca válasza Samanbacsii (#7873) üzenetére


Delta-Laca
aktív tag

Vazze:), ez nagyon durván néz ki, elismerésem a házért :R, szép az a két radi a ház oldalán

Üdv.: Delta-Laca

(#7876) FID válasza Samanbacsii (#7873) üzenetére


FID
őstag

Ez bexarás! Durva és ott van a toppon! Mikor lesz kész?

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#7877) Buldozer99


Buldozer99
senior tag

Itt is van. ;)

[link]

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#7878) Samanbacsii


Samanbacsii
őstag

:R
Talán ma éjjel összerakom... Elhúzodott a sok vagdosás meg "kigondolás" miatt. :) Sajna még nincs meg minden alkatrész amit elképzeltem, de már nagyon unom, hogy egy hónapja, egy számítógépnek látszó "műtárgyat" nézegetek otthon.
Elég puritán de a póverka azért lejön róla... szerintem...

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#7879) Samanbacsii válasza Buldozer99 (#7877) üzenetére


Samanbacsii
őstag

:) :R Koolance. Jelzem: Koolance... ;)

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#7880) szacsee válasza Samanbacsii (#7878) üzenetére


szacsee
nagyúr

Jól néz ki, a tartályos felültöltős megoldás tetszik..XS-en láttam hasonlót, akkor beleestem. :B

Buldozer: Grat és üdv a klubban.

(#7881) Samanbacsii válasza szacsee (#7880) üzenetére


Samanbacsii
őstag

:R A tartály sokáig a házon kívülre, hátra, felűre készült. Most bent van. A táp, a tartály és a hdd tartó között egy-egy cm van... Sok, jó alkatrész kis helyen is... :))

[ Szerkesztve ]

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#7882) Lucif-R válasza Buldozer99 (#7877) üzenetére


Lucif-R
senior tag

Biztos hogy jó hogyha enyire kavarog az a víz? Mármint, hogy igy tajtékzik a tartájban a víz. Nem fogja igy a buborékokat szétvinni a rendszerben, illetve bevinni a szivatyúba?

Amúgy nagyon csinos egy szett :) Ugye ez egy 3D Aurora ház? Ilyet hajkurászok per pill :U

(#7883) Nyugdíjas válasza Samanbacsii (#7873) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Miylen népszerű lett a picasa galériája. Öröm é bódottá:D

BTW: csecse! Tetszik, hogy fehér a kuckó;)

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#7884) Buldozer99 válasza Lucif-R (#7882) üzenetére


Buldozer99
senior tag

Igen 3d,tegyek még bele vizet?

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#7885) Lucif-R válasza Buldozer99 (#7884) üzenetére


Lucif-R
senior tag

Hát lehet nem ártana tenni bele még csak hogy ne legyen ilyen tajtékzó benne a víz, de ha az itteni vízGuruknak nincs gondjuk a jelenlegi bubizással akkor ne ( bár attól ha teszel nagy gond nem lehet ).

Nincs még vizes rendszerem bár sokat olvasok :DD De a prodzsekt már tervezés fázisain kicsit túllépett :))

(#7886) Soak


Soak
veterán

Nyugdijas jóvóltábol én is klubbtag lettem egy szerényebb rendszer személyében, most végeztem az összeszereléssel, eddig biztatóak a hőfokok :K :)

szerk: Egy polir és egy nomrális pasztázás még ráflr mert a magok nagyon eltávolodtak egymástól ... a TRUE-vel már kijátszottam őket azonosra :K

[ Szerkesztve ]

(#7887) Buldozer99


Buldozer99
senior tag

Nyugdijas mi a véleményed tegyek még bele vizet?

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#7888) shteer válasza Buldozer99 (#7887) üzenetére


shteer
titán

szvsz ne, inkább a vízbül vegye ki a zoxigént :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#7889) Buldozer99 válasza shteer (#7888) üzenetére


Buldozer99
senior tag

Tipp.

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#7890) M.W.H válasza Samanbacsii (#7873) üzenetére


M.W.H
aktív tag

nem húzza meg a ház oldalát ha megemeled? vagyez egybe van a tetövel?
nehéz lesz szerelni de a morákért mindent :C :R

[ Szerkesztve ]

Mad W. Highflyer

(#7891) szacsee válasza Soak (#7886) üzenetére


szacsee
nagyúr

Kípeket kír a níp! :D
Üdv a klubban. :R

(#7892) #41635072 válasza #41635072 (#7860) üzenetére


#41635072
törölt tag

#7860???

(#7893) Soak válasza szacsee (#7891) üzenetére


Soak
veterán

As you wish :) [link] [link][link]

(#7894) Nyugdíjas válasza Soak (#7893) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Nem bántam vóna,ha kevesebb csövet használsz. ;] Amúgy rendbe van....

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#7895) Soak válasza Nyugdíjas (#7894) üzenetére


Soak
veterán

Féltem ,hogy valamit elszámolok :D inkább a biztos ... meg amugy a radi meg a többi cucc fent lesz a falon azért is van ennyi cső :) ... akkor meg azért "kifeszülnek"

(#7896) Nyugdíjas válasza Soak (#7895) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Akkor jogos. Csak azért a csőnek is van ellenállása,szóval csak amennyi szükséges,annyit használj. De akkor igy kell ennyi.

Ventik tolják rendesen? ;]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#7897) Soak válasza Nyugdíjas (#7896) üzenetére


Soak
veterán

Ezek a ventik durvák, most hogy igy áll a radi kiszellőztetik az összes winyot, meg engem is szinten tartanak :))

(#7898) Nyugdíjas válasza Soak (#7897) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Télleg,azt nem beszéltük, hogy merre fújjanak a ventik. Szivnak most radiról,ha jól látom. Vagy nem? Úgy lenne a jó,ha szivnának...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#7899) P00By válasza Soak (#7897) üzenetére


P00By
nagyúr

Milyen radi, ventik? :U

#7901: Köszi

[ Szerkesztve ]

(#7900) Samanbacsii válasza M.W.H (#7890) üzenetére


Samanbacsii
őstag

A ház egyik oldala egyben van a tetővel. A másik, (levehetőn) alul teljes hosszában felfekszik, felül hat v. nyolc helyen rögzül. Az illesztésnél nem tágul a rés a súly miatt. (De simán nyúlhatna, tartottam is tőle ...) Ez egyébként egy nyolc éves ház, PaloAlto810.
Sirdogáltam is mikor jött a flex meg a lombfűrész.
Jelenleg: 2mora+ház+táp+tartály= 10millió kg. Döbbenet. :O ...és hol a többi cucc?
Mozgatás felejtő...
Igen, ki kell találni vmit a nyíló oldalra ami megtartja.

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.