Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7901) Soak válasza P00By (#7899) üzenetére


Soak
veterán

Black ICE GTX radi és 3 yate loon ventiláttor ivadék ... 85 CFM asszem mindegyik

Nyugdijas : Fujnak a ventik... számomra igy logikus ,hogy igy jobb mert többet áttolnak rajta... vagy tévedek ?

[ Szerkesztve ]

(#7902) yakuza.tora válasza Soak (#7893) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Nincs is annál szebb, mint amikor a VGA derékban átéri az alaplapot! :DDD :K

Alléz Olympique de Marseille!

(#7903) Soak válasza yakuza.tora (#7902) üzenetére


Soak
veterán

hallanád hogy énekel :D ... sokkal idegölőbb :D

[ Szerkesztve ]

(#7904) yakuza.tora válasza Soak (#7903) üzenetére


yakuza.tora
addikt

"Pörgesd föl magad, az't bármi van bassz fel egy napszemüveget, rúgd ki a gázt padlóig, rúgd ki a kúrva anyját, hajoljon a lemez a kompresszorod úgyis jobban szív, mint bármelyik csajod!" (by Üvegtigris)

Magyarul: VIZET NEKI! ;)

[ Szerkesztve ]

Alléz Olympique de Marseille!

(#7905) Soak válasza yakuza.tora (#7904) üzenetére


Soak
veterán

Igen... épp rátapintottál amin filozom, de mivel lassan távozik a gépből nem merek rá venni blokkot.. :) ... majd a következő(k)re :D

(#7906) Nyugdíjas válasza Soak (#7901) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Jobb a teljesitménye,ha sziv. Forditsd majd meg őket,ha nem leszel lusta:DDD

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#7907) P00By válasza Nyugdíjas (#7906) üzenetére


P00By
nagyúr

Megfogja tenni, mindent a hőfokért alapon :D

(#7908) Soak válasza P00By (#7907) üzenetére


Soak
veterán

Most nem... majd ha szét kell szedni :D ... nem gyikoskodom 2fokért... most validot néztem ... 1,65V-n 4350-60 körül van a vége 27fokos ambientel .... omg :U

(#7909) P00By válasza Soak (#7908) üzenetére


P00By
nagyúr

Az igen! Mennyin pörögnek azok a ventik? :U

(#7910): Nem hangos? Hülye kérdés, mindnekinek más a hangos...

[ Szerkesztve ]

(#7910) Soak válasza P00By (#7909) üzenetére


Soak
veterán

~2200 ... nem emlékszem pontosan

szerk: Dehogyisnem hangos :D ... de passzivan is egész korrektül elvan a procival ... 7x500on ,1,35V körül max 65 fok votl eddig a legmelegebb mag

[ Szerkesztve ]

(#7911) Nyugdíjas válasza P00By (#7909) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Kizárt dolog, hogy azok a ventik ne legyenek hangosak. Yate Loon-ból a legerősebbek,szóval tolják neki alapossan:U

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#7912) P00By válasza Nyugdíjas (#7911) üzenetére


P00By
nagyúr

Nekem 1 perc után vérezne a fülem :DDD

(#7913) szacsee válasza P00By (#7912) üzenetére


szacsee
nagyúr

Nyugi én is száműztem az FSP-ből, amikor néztem mit tud a kukászsákot fele annyi idő alatt felfújta, mint az 1600-on ketyegő Scythe. :DDD

Soak: baro a cumó. :K

(#7914) P00By válasza szacsee (#7913) üzenetére


P00By
nagyúr

Az klassz :D Én úgy gondolom, ha már víz legyen hangtalan vagy legalábbis minimális zaja legyen. Ez csak az én magánvéleményem, nekem a vízzel ez lenne a szándékom... :(( :)

(#7915) Soak válasza P00By (#7914) üzenetére


Soak
veterán

Paszzivan megy a cuccli, de amig az XT-n nicnsen valami halkabb cucc igazából értelme nem sok van

[ Szerkesztve ]

(#7916) szacsee


szacsee
nagyúr

Na nípek megint felteszem a költői kérdést:
A jelenlegi felállás:
D5-SB-VGA-NB-CPU-Mosfet 1- Mosfet 2 - HDD blokk - Radi 1-es kör - Radi 2-es kör- D5... ;]

Lenne értelme emigyen csinálni?:
D5-SB-VGA- Radi 1-es kör NB-CPU-Mosfet 1- Mosfet 2 - HDD blokk - Radi 2-es kör- D5... :F

Az első azért van így bekötve, mert csak 1 része volt belőve a radinak és hamarjában akartam valami teljesítménynövekedést elérni...
Esetleg párhuzamosítsak??
Vélemények? :R

(#7917) M.W.H válasza Samanbacsii (#7900) üzenetére


M.W.H
aktív tag

még egy hidraulikus emelö kéne bele hogy a nyito oldalt felemelje mitegy motorháztetöt
és a biztonság kedvéért kéne venni héliumot meg oriási ballont ha mozditani akarod rákötöd a héliumos lufit és akkor elvileg könnyebb lesz
sajnos az extra hüttés az extra súly :(((

Mad W. Highflyer

(#7918) M.W.H válasza szacsee (#7916) üzenetére


M.W.H
aktív tag

én a párhuzamositás rabja vagyok
ugy is néz ki :))

Mad W. Highflyer

(#7919) P00By válasza Soak (#7915) üzenetére


P00By
nagyúr

A tripla radi elviszi passzívan emberi hőfokokkal a quadot?(bocs, ha sokat kérdezek, kíváncsi természet vagyok :D )

[ Szerkesztve ]

(#7920) M.W.H válasza P00By (#7919) üzenetére


M.W.H
aktív tag

hideg téli éjjeleken a minusz 10 fokos hoba vágva...
najo abbahagyom énis társulok a kérdéshez hány fokon???

Mad W. Highflyer

(#7921) Soak válasza P00By (#7919) üzenetére


Soak
veterán

Irtam már ;) [link]

(#7922) P00By válasza Soak (#7921) üzenetére


P00By
nagyúr

Bocsi, rosszul értelmeztem azt a hozzászólásodat, ez igen jó hőfok!

(#7923) lrobertoc


lrobertoc
tag

Sziasztok!

Habosodás ellen van valami ötletetek. Jjelenleg innovaprotect koncentrátum + desztvíz kombót használok, de marhára habosodik a cucc és így az életben nem tudom lelégteleníteni a rendszerem.

Esetleg valami más hűtófolyadék kombó?

(#7924) Soak válasza lrobertoc (#7923) üzenetére


Soak
veterán

azért habosodik mert levegő van a pumpában, kicsit mozgasd meg... nekem is habosodott az elején de utánna szépen lassan elmult ahogy elvegő is eltünt a rendszerből

[ Szerkesztve ]

(#7925) FID


FID
őstag

Ti elég nagy csöátmérökkel dolgoztok. Számít ez valmit? Vagy a kis csö átmérő is jo?

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#7926) Lucif-R válasza lrobertoc (#7923) üzenetére


Lucif-R
senior tag

Hol habzik pontosan? A tartályban a "csobogás"-tól habzik? Esetleg ez segít Samanbacsii ötlete.

[ Szerkesztve ]

(#7927) shteer válasza Soak (#7893) üzenetére


shteer
titán

nice! :C a falon ugye nem lesz ilyen kábelzavar? ;]

..szerintem jónak tűnik

(#7928) Soak válasza shteer (#7927) üzenetére


Soak
veterán

:R .. nem :D ... legalábbis remélem ,hogy bejön a számításom :B

(#7929) Nyugdíjas válasza shteer (#7927) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Húzás haza,de rögtön :DDD ;]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#7930) WildDaemon


WildDaemon
aktív tag

Nah akkor pár kép akiket érdekel:
1
2
3
4
5
6
7
8

Lehet fikázni nyugodtan.. ;]

[ Szerkesztve ]

(#7931) M.W.H válasza WildDaemon (#7930) üzenetére


M.W.H
aktív tag

nahát ez valami klimábol van?
viszont mért nem párhuzamosan kötötted össze? a cpu-t és vga-t

[ Szerkesztve ]

Mad W. Highflyer

(#7932) WildDaemon válasza M.W.H (#7931) üzenetére


WildDaemon
aktív tag

hogy kellet volna? így nem jó?
Igen klímából van! :)

[ Szerkesztve ]

(#7933) fuzik válasza WildDaemon (#7930) üzenetére


fuzik
aktív tag

A VGA hogy bírja - így, hogy csak a gpu van hűtve?

___________________________________________________________________ Két ember két esetben tud igazán jót vitatkozni egy szakmai témáról: A) Mind a ketten értenek hozzá B) Egyikük sem ért hozzá : Persze az igazán élvezetes és parázsló viták a (B) esetben tudnak kialakulni....

(#7934) WildDaemon válasza fuzik (#7933) üzenetére


WildDaemon
aktív tag

Teljesen jól mert a ramokon a gyári hűtés rajta maradt annyi változással, hogy mostmár szelőznek is mert a gpu venti tokozása gyárilag letakarja mint ha a képeket megnézed az első képen látod is!
MOD: ezt szerkeszthettem volna az előzőhöz is!... már mindegy! :W
A gyári megoldással semmi levegőt nem kapott szinte a ramok bordái most legalább szabadon vannak... langyosabbak is tapintásra mint eddig! ;)

[ Szerkesztve ]

(#7935) fuzik válasza WildDaemon (#7934) üzenetére


fuzik
aktív tag

A VR milyen meleg?

___________________________________________________________________ Két ember két esetben tud igazán jót vitatkozni egy szakmai témáról: A) Mind a ketten értenek hozzá B) Egyikük sem ért hozzá : Persze az igazán élvezetes és parázsló viták a (B) esetben tudnak kialakulni....

(#7936) WildDaemon válasza fuzik (#7935) üzenetére


WildDaemon
aktív tag

Nem tudom mert nekem csak a GPU diodát jelzi ki az everest.. :(
Mondasz progit amivel meg tudom nézni megnézem!

(#7937) Flatron710 válasza WildDaemon (#7930) üzenetére


Flatron710
tag

Jó nagyon! Én bele sem mernék kezdeni egy ilyenbe, mert attól félnék, hogy elönti a gépet a víz... Utána pedig engem... :((

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#7938) fuzik válasza WildDaemon (#7936) üzenetére


fuzik
aktív tag

Jó kérdés, hogy lehet e.... és mivel. Nekem még dobozban pihen a kari, ha bekerül a gépbe majd megpróbálom felderíteni.

___________________________________________________________________ Két ember két esetben tud igazán jót vitatkozni egy szakmai témáról: A) Mind a ketten értenek hozzá B) Egyikük sem ért hozzá : Persze az igazán élvezetes és parázsló viták a (B) esetben tudnak kialakulni....

(#7939) M.W.H válasza WildDaemon (#7932) üzenetére


M.W.H
aktív tag

jön a fü hideg kör elösztod két csöre egy Y osztoval és igy megy a két uj kör cpu egyik másik meg vga aztán a cpu bol vissza a meleg és a vga bol vissza egy meleg és ugyanugy egy csövet csinálsz a kettöböl egy Y alés mehet ki a meleg

Mad W. Highflyer

(#7940) shteer válasza M.W.H (#7939) üzenetére


shteer
titán

kétblokkos rendszernél és sorba kötött 2 radinál (amik eléggé eltérnek egymástól) nem nagyon van értelme egy párhuzamosításnak

..szerintem jónak tűnik

(#7941) west


west
őstag

hany fokra huti a viz a core 2ket?mert a tesom ninjaja 17 es 35 fok kozott szaladgal.tunningtol fugg.de 50 fole sosem m1.persze nem olyan halk mint a viz csak kivancsi vagyok,hogy ez jonak szamit e. :F

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#7942) Nyugdíjas válasza west (#7941) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Nem rossz az,de azért jó lenen tudni mennyi is az a tuning egészen pontosan. Milyen Core2,miylen fesz., órajel,ilyesmik...

Mondjuk egy jó viz hozza ezt egy Quaddal is 1,5V-n,ahol a Ninja igencsak elvérzik:U

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#7943) shteer válasza west (#7941) üzenetére


shteer
titán

17 és 35 között? gondolom ez nem maghőmérséklet... szobahő is beleszámít

..szerintem jónak tűnik

(#7944) szacsee válasza szacsee (#7916) üzenetére


szacsee
nagyúr

Má megint senki sem mond semmit? :F :DDD

(#7945) Samanbacsii válasza WildDaemon (#7930) üzenetére


Samanbacsii
őstag

Hali!
Meglepő a két "iskola" aktív-passzív egymás mellett... Melyik marad? Mindkettő? Én kipróbálnám melyik radi hűt jobban. Felváltva rákötném a blokkokat. Egyébként ha csak két blokk lesz, lehetne egyiket ezzel másikat azzal hűteni, nem?
A passzív tök jó, kéne még belőle és nem kell a ventis cucc...

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#7946) FID válasza WildDaemon (#7930) üzenetére


FID
őstag

Szerintem király a sufni reserator! :D

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#7947) Samanbacsii válasza FID (#7946) üzenetére


Samanbacsii
őstag

Igen! Vigyázni kell mert bekopog egy koreai férfi és kér ötezret a licenszé'...

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#7948) #72042496 válasza WildDaemon (#7930) üzenetére


#72042496
törölt tag

Úgy látom, a gyári módszerrel fogattad fel a CPU blokkot. Backplate így nincs alatta?

Csak azért kérdezem, mert a tapasztalatok szerint érdemes backplate-et használni, jobb hőfokokat kapsz és a lapot is kíméli (nem hajlik meg).

Tetszik a rendszer. Szép, rendezett! :R

(#7949) WildDaemon válasza Samanbacsii (#7945) üzenetére


WildDaemon
aktív tag

Terveimben az szerepel, hogy mind a kettő marad mert ha esetleg linkelni megyek akkor az aktív elviszi a gépet rövidebb távon is de amikor otthon vagyok és esetleg 24/24-ben megy a gépem akkor ott elfér a nagyobb radi is mellette. A kettő együtt nem egészen jól teljesít valószinüleg CPU blokkot fogok majd cserélni illetve trvbe vettem a klima radi eladását is és beszerzek valami nagyobbat a helyére. ;)
Késöbbiekben szeretném az alaplapot is vízzel hűteni de az pénz hiány miatt egyenlőre elmarad...
;)

Mod: Balika911: az alaplapon megmaradt a hűtőborda alul és a csavarok vannak rögzitve a laphoz, így sikerült feltennem a blokkot a CPU-ra ha erre gondolsz.

[ Szerkesztve ]

(#7950) Samanbacsii válasza WildDaemon (#7949) üzenetére


Samanbacsii
őstag

Milyen a cpu blokk?

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.