Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#48562) kicsipapucs válasza OC (#48559) üzenetére


kicsipapucs
őstag

Nagyon vicces, úgy néz ki a szétszakadt gyűrű, mint egy sárgarépa, ha megnézitek "alaposan"! :DD
'fantom: ennél hatalmasabb infóáradat is jöhet, semmivel se lehet eltántorítani! :DDD :N
HUfantom, OC, DigitXT: köszönöm szépen a válaszokat! Viszont sajnos egyik kérdésemben sem kaptam, csak újabb felkavaró, fejfájásig tartó erőltetett gondolkodást kiváltó gondolatokat. A pumpát illetően DDC lesz és 18W-os mellett teszem le a voksom, de ez is újabb kérdéseket vet fel. A tetejét érdemes-e lecserélnem például egy Phobya DDC tetőre ( a szerelhető csatik és az állítólagos nagyobb erő miatt)?
Aztán ha mondjuk az alkatrészeket illetően sikerül is dűlőre jutnom, ott marad a kérdés, hogy hogyan, milyen sorrendben kössem össze őket. Valahogy így képzeltem el az áramlást:
vga blokk-->északi-híd blokk-->cpu blokk-->mora2-->tripla radi-->pumpa-->vga blokk. A tartályt azért nem írtam bele, mert nem tudom, hogy ha mondjuk egy "T" elagázással tenném be a radi meg a pumpa közé, akkor az hagy-e kívánnivalót maga után, vagy muszáj sorosan az egész hóbelebancot (ez esetben a radi és a pumpa közé jönne a tartály).
Előre köszi ismét megint segítő hsz-t! :R
És ne kíméljetek a tech-szöveggel!!! ;]

[ Szerkesztve ]

Nyugodj békében, drága Maffia cicám. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.