Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29954) totga@ válasza fsb1000 (#29952) üzenetére


totga@
csendes tag

Koszonom, olvasok, probalok okosodni (bar bevallom oszinten ennyire nem masztam vissza az archivumban). Nyilvan van bemaradasom amit be kell hozzak vhogy...
A hazi blokk kijelentessel pedig remelem nem sertettem meg senkit / ez tavolrol sem allt volna szandekomban! :R

Sok tenyezos ez a blokkvalasztas illetve ez az egesz vizhutes kerdeskor ezert (is) dontottem amellett, h hozzatok forumtarsakhoz fordulok kerdeseimmel amik bevallom egyre tobben vannak minel melyebben beleasom magam a Tmaba... :F Nyilvan a leheto legjobbat akarja az ember a leheto legolcsobban, mint mindenhol mashol.
Eddig a 2koros elvetemult elgondolasom ugy erzem le lett szavazva, amit megmondom oszinten nem is banok ha a ktg.oldalat szemugyre veszem.
T-Balancer bigNG-vel illetve esetleg a hozza valo waterkit-tel osszeakaszkodott mar valaki esetleg? Nem akarok athaghatatlan foleg nem atlathatatlan akadalyokba utkozni viszont vonzonak tunik a cucc ezzel a pwm-es ventiszabalyzassal de legfokepp a "veszleallito" uzemmoddal ha sikerul osszekabeleznem egy atfolyas- meg egy vizhofokmerovel pl...

Hala es vilagbeke!

If it's not Boeing, I'm not going.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.