Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30901) gabipaci válasza Himym (#30900) üzenetére


gabipaci
addikt

"UPS-Standard: Free shipping on orders over £250
Our best value service offering direct delivery in 2-3 days."-arról nincs szó, hogy csak országhatáron belül. De az UPS is hungariankompatibilis...

Joshi: nem néztem végig az egész katalógust, a hűtőt, meg a két blokkot néztem, amit linkeltél.
Azok közül az egyik drágább majdnem egy ezressel, a többi olcsóbb az aquatuningnál.
És nincs érdekeltségem egyik cégnél sem :)
De Himym majd lecsekkolja az egészet egyben -gondolom- és a végösszeg számít.
De aztán beírhatná az eredményt, mert engem is érdekel, lévén hogy 1 nappal vagyok a vásárlás előtt.

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#30902) Kvazár válasza syC (#30891) üzenetére


Kvazár
őstag

Thx. Hát igen, sajnos ez a lehetetlen, max megrendelni tudom, majd kifizetem és utána szívom a fogam, hogy ezt sem tudom semmire sem használni.

Lehet az az akciós ár nem véletlenül van... :F

Csak gondoltam, hátha vett/tesztelt-e már valaki ilyet, mert akkor ő biztos tudná.

De, thx. Még gondolkodom a dolgon, igaz van már egy elgondolásom a hűtésére, meg is van hozzá minden, de ennyiért megingat.

(És sajna van az mondás, ami nagyon sokszor igaz:
Nem vagyok olyan gazdag, hogy olcsót vegyek.
Így tartok tőle rendesen.)

Thx. Üdv.

Eladó cuccaim: -

(#30903) Joshi válasza Himym (#30900) üzenetére


Joshi
titán

Ennyire részletesen én nem tudom, de OC-t megkérdezed akkor ő biztosan megmondja a frankót. Egyébként ha külföldre akarod rendelni mert feltételezem hogy ott élsz v dolgozol, akkor lehet hogy jobban jössz ki ha az Aqua-tól rendelsz már csak az € miatt is. Egy a lényeg hogy add össze a végösszegeket postával együtt és ahol olcsóbban jössz ki onnan rendeld meg. :K

ui.: OC is meg tud hozni bármit az Aqua-tól, úgy hogy nem gond ha nem látod a webshopjában az adott terméket.

[ Szerkesztve ]

(#30904) Himym válasza gabipaci (#30901) üzenetére


Himym
senior tag

Szia.

Az a helyzet, hogy én nem MO-n élek és egyszerübb lenne aquából rendelnem a dolgokat mint pestről postázzák ki meg aztán garancia stb stb...

A lecsekkolás révén mivel ott nem kapható Tygon cső ha jól láttam meg csatlakozóból is elég nagy a hiány én maradok az Aquánál egyben van minden lehet drágább de egyhelyen van.

Megfogadtam a Nexxus Radit és annyival olcsobb let, hogy belefért a keretembe 4 méter Tygon cső is.. + Egy kicsivel szebb WK-CPU hűtő.
Lista

Én szerintem teljesen rendben van a rendszer, :R

(#30905) Himym válasza Himym (#30904) üzenetére


Himym
senior tag

Oké ha mindent tud hozni OC az Aquából..

Kis figyelmetlenség akadt a rendszeremben nem 5870-et szerettem volna hanem 5970-et még jó, hogy nem rendeltem meg :DD és 4 méter tygon helyett 3rom métert. És így kicsivel több mint 112K ez az öszeg az árfolyamtól függ... szal lehet mindenpercben változik

(#30906) gabipaci válasza Himym (#30904) üzenetére


gabipaci
addikt

Az a helyzet, hogy én sem Mo-n élek (Írben) és nekem is az volt a bajom, hogy nem tudtam mindent megvenn egy helyen. Mivel mindenképp egy helyről akartam ( a posta miatt) ezért választottam az aqua honlapját. Az már csak ráadás, hogy ekkora összegnél nulla a posta.
De regisztrálj a honlapjukon, zongorázd végig a vásárlást, és mikor odaérsz, hogy kiválaszd a csomagküldés módját, rögtön kiderül, hogy ingyen kapod-e. Így:

Logitech hardware tester

(#30907) Joshi válasza Himym (#30904) üzenetére


Joshi
titán

Így ésszerűbbnek látszik az Aqua-ból a rendelés és szerintem is teljesen rendben vannak az alkatrészek. :K
A radira visszatérve csak annyi, hogy lehet hogy jobb az XSPC de nem 40%-al drágábban. :(

(#30908) Himym válasza Joshi (#30907) üzenetére


Himym
senior tag

Na ja és így legalább nem kell aggodni, hogy törik e a cső mert tygon lesz.
Ha meg nem lesz elég a tripla radi amin csodálkoznék akkor lehet jön a mora 2...
De szerintem elbírja a radi ha a cpu-t 4ghz-en pörgetném a gpu-t pedig a maxighúznám a szoftverrrel amit enged...

Esetleg az a zöld szinzék amit kinéztem festi a csöveket? Remélem nem...
gabipaci Akkor a német aquából rendeld onnan olcsobb ne az osztrák aquából.Ugyan nem sokkal olcsobb de valamennyivel igen legalábbi két napja pár dulog ami nekem kell olcsobban láttam.

[ Szerkesztve ]

(#30909) gabipaci válasza Himym (#30908) üzenetére


gabipaci
addikt

Megnéztem, semmi külömbség a német és az angol honlapon lévő árak között.
És az angolt még értem is :))
Nem variálok tovább rajta, megvárom a visszaigazolást a biznisz felhasználoiról, és megrendelem. Remélem holnap meg is jön.

Up:
Az én alaplapomra mit lehet felrakni?
Én csak ezt találtam. Nincs ott, hogy melyik alaplapra jó, nekem ud3r van.
Még mindig nem tudom, hogy hivják az ioncserélt vizet angolul, pls valaki...
THX

Logitech hardware tester

(#30910) Erdei88 válasza Joshi (#30892) üzenetére


Erdei88
veterán

Ezt a Shellnél lehet kapni?
Milyen a hővezetése? Nem hasonlítottad össze esetleg más keverékekkel?

[ Szerkesztve ]

(#30911) Fel válasza Himym (#30893) üzenetére


Fel
addikt

Az a blokk jó, de a teljesen réz verzió a legjobb ;) (Mind között) (vagy az LT, ez az LC nem tudom mi mindenben van lebutítva. Biztosan több a különbség, mint az anyaghasználat.).
Az aquás, akciós enzotech sapphire-ral érdemes vigyázni, mert nem a Rev A verzió, hanem az eredeti, műanyag tetős, amely hajlamos repedni. Így ahhoz venni kell új tető, és a lga1366 lefogató is külön pénz...
XSPC radi helyett esetleg Phobya Tesztek alapján kicsit jobb, mint az RX360, de olcsóbb annál.

gabipaci: Itt megnézven, nem jó az X58-UD3R-hez a blokk.

[ Szerkesztve ]

(#30912) Himym válasza gabipaci (#30909) üzenetére


Himym
senior tag

Ha jól tudom még nincs is egyik x58as alaplaphoz vizes blokk.. de ne legyen igazam :N

(#30913) Joshi válasza Himym (#30908) üzenetére


Joshi
titán

Írták már egy páran hogy jó vigyázni a színező adalékokkal mert vagy betrutyisodik tőle a víz vagy mindennek lesz színe csak a folyadéknak nem. :D Saját tapasztalattal sajnos nem tudok szolgálni mert még soha nem használtam színező adalékot már csak azért se mert fekete Tygon csövem van. :D

Erdei88: a különböző folyadékok közötti különbség nem számottevő a hőmérsékletet tekintve, talán az alkoholos az jobb de sokkal drágább és talán még párolog is. A fagyálló vagy az alkohol esetleg más gyári adalékanyag csak azért kell az ioncserélt vízbe hogy ne algásodjon és így ne rakódjon le a blokkokban vagy más tagoltabb helyeken.
Glycoshell-t a legegyszerűbben értelem szerűen a Shell benzinkúton tudsz venni, de pont most néztem hogy 2009.12.14.-én lejárt a szavatossága pedig még majdnem félig van a flakon. :B

(#30914) Himym válasza Joshi (#30913) üzenetére


Himym
senior tag

Igen én is olvastam de azér t nem akarok kiadna 15k-t, hogy vegyek feser one uv green fluidot...

Azért gondoltam, hogy veszek egy Phermochill ilyen zöld szinezőt mert mégis csak "márkás" és nem valami müanyag flakonba van beleöntve mint a no-name lötyik...

Vagy ha esetleg tudsz valamit amitől zöld színü lesz a víz és nem trztyisodik össze akkor megköszönöm.

Megkérdeztem kémia tanárunkat ő mit ajánl és nem tudot mit mondani... Csak a zöld tintát de az meg tuti nem jó...

(#30915) Joshi válasza Himym (#30914) üzenetére


Joshi
titán

Hát sajnos ez ügyben nem tudok mit mondani, de szerintem minden színező anyag ha némelyik csak kis mértékben is de megszínezi az átlátszó csövet is.
Amiről van tapasztalatom az egy rózsaszín(pink) színű fagyálló volt amit még az audiból hoztam(ezt használják a V8-V10-es motorokhoz), de az simán megszínezte az átlátszó csövet igaz hogy nem márkás cső volt. Ráadásul ezzel a pink fagyállóval befaragtam úgy is hogy betrutyisodott tőle a vizem, igaz hogy nyáron és talán kevesebb fagyállót tettem a keverékbe de akkor is. Eddig nekem a Shell fagyálló vált be és még a színe is tetszik mivel a kék az egyik kedvenc színem. :K
A színezőanyagokról keress a neten teszteket angolul vagy németül, de lehet hogy itt is adnak majd tanácsokat. :U

(#30916) danati válasza Himym (#30914) üzenetére


danati
senior tag

Én ezt használom pár hónapja és teljesen meg vagyok vele elégedve. Színe zöld, eddig nem trutyis tőle a víz.

(#30917) Himym


Himym
senior tag

Esetleg ez? Feser One ez is az pedig elég jó ... Zöld.

(#30918) Himym válasza Himym (#30917) üzenetére


Himym
senior tag

Remek ne keverd más boltban kapható desztilált vizzel hanem csak feser one sima vizzel -.-

(#30919) nebancsa válasza Himym (#30914) üzenetére


nebancsa
senior tag

Rakj bele sima vizet, két héten belül garantált a zöldülés ;] Majd elmondhatod élőflórás a hűtésed.

Nekem pirossal van tapasztalatom, a csövet valóban befogja ez engem nem zavar, de nem trutyisodik.[link]

Ja és adtam hozzá kis piros fagyálót az algák ellen.

[ Szerkesztve ]

(#30920) Himym válasza nebancsa (#30919) üzenetére


Himym
senior tag

Sima vizet, hogy ne persze. :U
Fogalmam sincs, hogy mondjuk 1 évig zöld lesz aztán megunom és cserélném monjuk az egészet pirosra.Mondjuk megoldható úgy is, hogy ha megvesti akkor felcimkézem mi hol volt és berakok új csöveket minden egyes szinhez csak ez éppen rohadt drága móka lenne ezért próbálok olyat keresni ami nem festi a csövet...

[ Szerkesztve ]

(#30921) SimonYana válasza Himym (#30917) üzenetére


SimonYana
addikt

Én biztos nem veszek az életbe több ilyet!
Én pirosban vettem.Bele tettem a vízbe 5 fecskendővel és még így sem lett vérvörös. Később kifakult a víz és teljes anyagába beszínezte a csodaszép üveg tiszta Tygont. :W
Fel idegsített és ki vágtam az egészet! Vettem fekete Tygont!
Itt láthattok a gépemről pár variációt!
El lehet képzelni 1.5 méter Tygon és 5 flakon színező + a víz Kb 10 rugót dobtam ki az ablakon! :W :W :W

[ Szerkesztve ]

® SimonYana ®

(#30922) nemethati válasza SimonYana (#30921) üzenetére


nemethati
senior tag

Nekem a ez kettő nap után eltűnt a rendszerből :U
Gondolkodtam sokat hova lett, és amikor szétszedtem a rendszert meglett :Y

Ilyen volt az első napon:

[ Szerkesztve ]

(#30923) SimonYana válasza nemethati (#30922) üzenetére


SimonYana
addikt

Nekem Primochill PC Ice Dye Bomb - Blood Red 3ml volt!
De ezek szerint egyre jobban igazolódik , be az , hogy egyik sem ér egy garast sem!
Sőt sehol nem írják le azt hogy kárt okoz és az esztétika 1-2 napig tart!
Nekik kellene fizessenek kártérítést és nem nekünk megvenni!
Remélhetőleg sokan járnak itt fent , mert okos ember a más kárán tanul!
Még jó hogy a plexy tartályt és VGA blokkot nem fogta be! :N

[ Szerkesztve ]

® SimonYana ®

(#30924) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Az a jó színezék, ami a fagyállókban van. Az nem csapódik ki.
Van Zöld (eco) és van piros meg kék is. Ezek nem környezetbarátok, viszont alga sincs.
Erős színhez 10%-nál többnek kell lennie a fagyaló arányának.
A fajhő csökkenés 30%-os elegynél sem befolyásolja lényegesen a hűtési képességet.

(#30925) Kvazár válasza SimonYana (#30923) üzenetére


Kvazár
őstag

Ja a fagyállót ő is dicséri ;]

És az Eheim is azonnal széttépi a garancia levelet, ha nem hozzá tartozó adalékot használod! ( Mármint az innováét.)

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccaim: -

(#30926) nemethati válasza fsb1000 (#30924) üzenetére


nemethati
senior tag

Igen, utána töltöttem bele 1:10 glycoshell-t, attól szép kék lett és maradt is olyan :K

(#30927) Himym válasza fsb1000 (#30924) üzenetére


Himym
senior tag

Szia.

Milyen zöld akármiről is van szó? Én mindenféle képpen zöldet szeretnék vagy pirosat mert az néz ki jól szerintem a kék azt már unom mert most az van. (léghűtés)

SimonYana Hát ez faja se Feser One se Phermochill... A többi meg noname :(

(#30928) fsb1000 válasza Himym (#30927) üzenetére


fsb1000
nagyúr

A zöld jelzés = környezetbarát. Valószinüleg az algásodást nem szünteti meg.
Egyébként a leggyakoribb olcsó fagyállók szinezéke.

(#30929) Himym válasza nemethati (#30922) üzenetére


Himym
senior tag

Na és hova tünt mert csak azt nem írtad le....

Am másoknak: Milyen szinezőt használtatok ami nem fogta meg a tartály-t és a blokkokat meg a radit? Engem tul képpen nem zavarna ha megfogja a csövet mert nem megmarta nem jukasztotta át.

(#30930) nebancsa válasza Himym (#30929) üzenetére


nebancsa
senior tag

Az enyém a plexit nem bántja, sem a blokkokat, de a szilikon és a pvc-t beszinezi.

(#30931) SimonYana válasza nebancsa (#30930) üzenetére


SimonYana
addikt

Ahogy mondod!
A szilicon csövet és a pvc csövet befogja!
Nem is lenne baj,ha szép lenne,de olyan gusztustalan szín lesz belőle,hogy valami förtelem! :W

® SimonYana ®

(#30932) nebancsa válasza SimonYana (#30931) üzenetére


nebancsa
senior tag

Igen, piros helyett szép rózsaszín lett, mondjuk én annak tudtam be hogy majd 3 liter a vizem, ahhoz kevés 1 adag.
A képeiden az a narancssárga víz, az lett a pirosból ? :Y Hát tényleg van baja.

Mindenesetre ha majd más szinüt akarok a csöveimet nem dobom el, jó lesz még Hello Kitty projekthez. :D

(#30933) somasz


somasz
addikt

Üdv!
Van valakinek ötlete, hogyan csináljak 2,5cm-s belső átmérővel rendelkező műanyag csőbe szabvány 1/4"-s menetet?
Ergo milyen átalakítót keressek, és hogyan applikáljam bele?
Egy nagy hűtőradiátorhoz kellene. Ki szeretném próbálni, hogy elviszi-e a gépemet max terhelésen passzívan, mert a magicool xtreme 1080 nem viszi, kéne rá venti...
Válaszokat köszi! :R

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#30934) Tomi84


Tomi84
aktív tag

tegnap úgy döntöttem, hogy visszatérek a vízhűtés világába és a már 2 éve porosodó alkatrészekből megint összerakom a vízhűtésem, immáron a ver. 2.0-ás verziót.
Procira Enzotech Sapphire (új, full fém, nem repedős verzió :) ) NB-n NBX-i2 SB-n NB1-SLI. Utóbbit még régi alaplapomra terveztem, de már nem akarom lecserélni. Szivattyúk hydor L20 és L40, radi (bontós szerint) ford fiestából, de lényeg, hogy 50*20cm, full réz, kieg. tartály meg a jól bevált ezer éves hunfrost. Tényleg, ő üzemel még?

éppen nyomásteszt közben, csapra kötve bírkózik 6 bárral :) [link]

(#30935) SimonYana válasza nebancsa (#30932) üzenetére


SimonYana
addikt

Én 2 literhez öntöttem 5 adagot és így sem lett vérvörös , csak mint a híg málnaszörp!
Fel tenném a kérdést a gyártónak! Számára a színező a vér vörös? Nem a kívánt cél elérése miatt van ez a a név. Még egy kérdésem lenne , hogy miért nem ír semmi nemű informácót róla. Így utólag megértem...... :W
Ha ezeket leírná sosem adna el 1 db-ot sem! Hamarosan a márkanevet is elfelejtheti ezek miatt,mert én biztos nem adok semmi hasonlóra pénzt! :))

® SimonYana ®

(#30936) nemethati válasza Himym (#30929) üzenetére


nemethati
senior tag

Ott van a linkelt képen a tartály falán, illetve a leengedett hűtővízben és lerakódott a blokkokra is. Teljesen eltűnt a vízből, lehet ioncserélttel nem kell keverni? De akkor mihez ajánlja a gyártó vaj' :(

(#30937) nebancsa válasza Tomi84 (#30934) üzenetére


nebancsa
senior tag

Minek két pumpa? Tied az első párhuzamos vízhűtés amit láttam, ötletes megoldás. Vagy csak a teszt miatt van párhuzamosítva? Én viszont a végleges állapotot nyomás próbáznám.

(#30938) Tomi84 válasza nebancsa (#30937) üzenetére


Tomi84
aktív tag

Már a legelső víhűtésem is párhuzamosítva volt, alapvetően elejétől kezdve így terveztem. Version 1.0 még így nézett ki
Azokat a "párhuzamosítókat" még 2004-ben csináltuk, akkor lehet tényleg én voltam az első, de azóta már láttam itt-ott. A két szivattyú szükségmegoldás. Elején volt még vga blokkom is, így négy blokk volt párhuzamosítva, ahhoz kevés volt egymagában az L20-as. Az L40 már bőven elég, viszont olyan erős a nyomása, hogy ha be van kapcsolva, akkor nem nyithatom ki a kiegyenlítő tartályt, mert kispriccel belölle a víz :) Szóval légtelenítésnél, utántöltésnél, stb, csak az L20 van bekacsolva, zárás után jöhet az L40.

(#30939) mh197 válasza Tomi84 (#30938) üzenetére


mh197
senior tag

Egy évvel megelőztelek a párhuzamos vízhűtési rendszerrel. Annó 2003-ban két big water szettet fabrikáltam össze két pumpa, és elosztott hűtéskör több radival. :C
Mellesleg egyenként a big wati rendszer nem nagy durnás, de a kettő együtt 3 radival, két pumpával már egész jó volt az akkori rendszerekhez. NW, Prescott meg társai.. A TT ott szúrta el azt a rendszert, hogy 8mm-es csöveket tett hozzá, és pl a szivattyúi csatlakozók belső mérete 4-5 mm átmérő volt. Na azon nem sok víz megy ám át.
Ja, a párhuzamosítás is főleg onnan jött, meg a két pumpa, hogy a csövek belső átmérője kicsi volt. A pumpákkal még utánna kísérleteztem is, hogy soros vagy párhuzamos kötésük a jobb-e. Érdekes eredmények voltak. ;)

[ Szerkesztve ]

(#30940) adamka16


adamka16
őstag

üdv mindenki.
miért van az, hogy olyan víz jött ki a radiátor aljából, mint ha lett volna hozzá öntve tej, és már egyáltalán nem átlátszó. de csak ami a radiátor alján volt, az ilyen, a rendszerbe a csövön keresztül is még átlátszó volt a lötty. mitől van? fél évet volt használva.

(#30941) Tomi84 válasza mh197 (#30939) üzenetére


Tomi84
aktív tag

annó gondoltam rá, hogy bigwatert veszek és nem magam rakom össze a rendszert, de végül (szerencsére) letettem erről a gondolatról.
Egyébként ez a te rendszered hogy volt? Most én ezt úgy vettem ki, hogy egymás mellé beraktál két bigwatert. Az elosztott hűtéskör alatt mit értesz? Erről egy ábrát dobjál már lécci, megmondom őszintén nem értem teljesen... :B

(#30942) SimonYana válasza adamka16 (#30940) üzenetére


SimonYana
addikt

Az hogyan lehet!
Ha kering a víz akkor keveredik , tehát mindenhol egyformának kellene lennie! :F

® SimonYana ®

(#30943) adamka16 válasza SimonYana (#30942) üzenetére


adamka16
őstag

én is ezt mondom, vagy lehet leülepedett a legaljában, és amikor jött volna vissza nem volt akkora áramlási sebesség és ott maradt... meg az is lehet, hogy sokkal több cucc volt a rendszerbe keverve mint kéne. de most hígabbat töltök bele.

(#30944) mh197 válasza Tomi84 (#30941) üzenetére


mh197
senior tag

Szerintem gyorsabb, ha leírom, hogy volt elosztva. Én osztónak autósboltokban kapható ablakmosó csövekhez használt T osztót használtam. Az egész úgy nézett ki, hogy ugye big water lévén 8-as külsejű cső, ezért gondoltam egyet, és volt két big water radi, amiket sorban kötöttem, meg volt még egy 2x12 -es opel corsa radi, amit ezzel a két radival párhuzamosra kötöttem. A két pumpa szintén párhuzamos kötésben bizonyult erősebbnek, és csak egy helyen volt közös a cső a blokknál, mivel ugye oda tudva lévő a minél nagyobb vízsebesség a jó a turbulencia miatt, hogy minél több hőt tudjon ezáltal felvenni. A big water pumpáknak meg ugye be van építve egy olyan belső tér, olyan tartály féle, de a feltöltéshez meg az egyik ilyen résznek a kivezetéséhez még volt téve egy tartály, tt lehetett utántölteni/feltölteni a rendszert. A másik pumpán pedig ezek a csonkok le voltak dugózva. A feltöltésnél szépen kidolgozta abból a pumpából is a levegőt mind, szóval egész ügyes kis pumpáknak bizonyult nálam a big water pumpa. Sztem csak a csonkok szűk belső átmérőjével szúrta el nagyon a TT azoknak a gyártását. A későbbi tulaj, akiknek eladtam a két pumpát, még meg is jegyezte, hogy milyen jó kis halk pumpák. Mondjuk názam egy rezgésmentes esztétikusan borított parafa burkolatot is kapott a két pumpa, hogy semmi ne rezegjen a gépben.
Remélem nagyjából követhető, ahogy írtam, de ha mindenképp szükséges ábra, összedobhatok egyetpaint-ben, bár sztem a leírásból elképzelhető, hogy hogy volt összepárhuzamosítva a két big water az egy blokkhoz, mert akkoriban azzal még csak a procit hűtöttem?!

(#30945) danati


danati
senior tag

Ma megérkezett a VGA-mra a full cover blokk, de mivel a kártya nem referencia, ezért faragni kellett a blokkon és a kártyáról is lekerült egy fölösleges alkatrész. Ez az alkatrész a rajta lévő kis hangszóró volt. A blokkal már kicsit többet kellett küzeni. Az egyik oldala beleütközött a kártyán lévő alkatrészekbe, ezért a blokk oldalából le kellett vágnom kb 1 mm-ert. Kézi fűrésszel nem volt túl egyszerű. :DDD
A karin annyi por volt mint egy homokozóba. A GPU-n valamilyen ezüstpaszta lehetett amit csak körömmel tudtam óvatosan lekapargatni, mert teljesen rá volt száradva. A csatlakozókkal is meggyűlt a bajom. 10/8-as derékszögű csatira a 13/10-es csövet kellett rávarázsolnom. Szerencsére a cső elég rugalmas volt ehhez (ClearFlex).
Tény hogy nem ez életem legszebb munkája, de működik!
Kép1
Kép2
Kép3
Kép4
Kép5

A hőmérsékleteket még csak idle néztem. A GPU 10 fokkal hidegebb mint léggel volt, a CPU és a Chipset pedig 2-3 fokkal melegebb.

(#30946) Soni válasza danati (#30945) üzenetére


Soni
tag

Gratula,szerintem jó lett!Ahogy nézem,a hangszó/csipogónak átmenő lábai vannak,szóval azt átrakhattad volna a túloldalra.És működne tovább.Az ilyen oda száradt hővezető pasztákat körömlakk lemosós fülpiszkálóval szoktam leszedni,és utána fogkefével átdörzsölöm és patyolat tiszta.Persze úgy csinálod ahogy akarod,ezt csak azért írtam le,mert a gpu melletti kis kondik körömmel való kaparását nem tartom túl biztonságosnak.Ha csak 1db is véletlen lejön,lehet észre sem veszed,aztán megy a filo miért nem jó a kari :) .Na nem okoskodok,mindenki úgy szerel,ahogy akar! :R

SimonYana jó a házad :K a tartalomról nem is beszélve!

(#30947) Joshi válasza danati (#30945) üzenetére


Joshi
titán

Tök ugyan ebben a cipőben járok csak nekem egy XpertVision 8800GT kártyára lesz ez a blokk de a felépítését nézve ugyan olyan mint a tiéd. Én tegnap adtam oda faternak és nekem úgy lesz lemarva az a bizonyos 1,5 mm de nekem az acetalból is. :K


Nekem csak március környékén lesz kész a konfig, de az új táp legalább már meg van. :K

Ha kész lesz a gépem én is jelentkezem új képekkel, remélem tetszeni fog. :D

[ Szerkesztve ]

(#30948) Himym


Himym
senior tag

Én arra jutottam, hogy nem fogom szinezni a vizet minden szír szarral kipróbáltátok minden megfogja illetve eltünik a rendszerből leg1szerübb ha sima desztilált vizzel feltöltöm az egészet azt jól van elvigre lesz ledes venti az meg ad fényt a nredszernek.
Még1szer köszi a választási lehetőségeket szinezékkel. :R

(#30949) Joshi válasza Himym (#30948) üzenetére


Joshi
titán

"ha sima desztilált vizzel feltöltöm az egészet azt jól van"

Ember!!! Ezt ne tedd :Y , mert olyan élőflórád lesz hogy még senkinek. :DD :))
Mindenképpen kell bele valamilyen antiÖko anyag, legyen az fagyálló, alkohol vagy tudom is én mi. :U

[ Szerkesztve ]

(#30950) nebancsa válasza mh197 (#30944) üzenetére


nebancsa
senior tag

Azta te meg a radikat párhuzamosítottad, ilyen ha agyonlőnek sem jutott volna eszembe. :Y

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.