Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21066) shteer válasza TESCO-Zsömle (#21064) üzenetére


shteer
titán

a burkolt szemrehányásra a válaszom: nem tudom. mert nem tudom kiszámolni. az igazat megvallva nem is akarom.
tippelni nem akarok, mégpedig a következő okból:
amit véghez kívánsz vinni az ellentmond a vízhűtés és a léghűtés közti választás ésszerűségének. egy jó vízhűtéshez jó hatásfokú radi kell, amit egy ekkora területen az általad felvetett ötletekkel és légáramlattal működtetve képtelenség elérni

szerettem volna linkelni Bogica vízhűtését - a régiek valószínűleg emlékeznek rá: egyedi, profi módon kivitelezett, komplett, gyönyörű (és rendkívűl drága) passszív vízhűtés volt rézből készített radiátorral (sok hasznos tipp volt a radi készítésére vonatkozóan) de sajnos a webcímen már nem jön be (a rendszert pedig anno szétmarcangolták a hwsw fórumozói olcsópénzé ;])

véleményem szerint csak azért akarsz vízhűtést a HTPC-be, hogy víz legyen benne - pedig egy ilyen megoldás nem fog többet nyújtani egy jó léghűtésnél

a hővezető ragasztós tervednél még megálltam, nem szóltam, hogy világrengető ökörség (bocsánat, egyszerűen nem találtam rá megfelelőbb szót), de a beszólásra már nem tudtam...

mindennek ellenére kíváncsi vagyok a végeredményre és remélem sikerülni fog az elképzelésednek megfelelő vízhűtést belepaszírozni a HTPC-be - a továbbiakban viszont csak passzív szemlélő leszek

utoljára Reset Elek-et idézvén: maradok a legkiválóbb tisztelettel

..szerintem jónak tűnik

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.