Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20801) O$zkł válasza fsb1000 (#20800) üzenetére


O$zkł
aktív tag

és ha a ramlemezt összeforrasztom a blokk ramhoz érintkező részeivel?

"Be the change you want to see in the world"

(#20802) fsb1000 válasza O$zkł (#20801) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Várjál... lehet hogy nem értem.
Most igy van a cuccod

<Blokk-rézlemez>
---GAP-PAD---
<RAM - lemez>
---GAP-PAD---
<RAM felülete>

Ez 3 hőlépcső (a GAP-padon akár 5-10°C is lehet)
Nem lehetne kihagyni az a ramlemezt?
Vagy akkor a blokk réz "nyulványai" nem pont a RAM-ok fölé mennének?

Azaz feltétlen szükséges, hogy az "eredeti" RAM-lemezt hűtsed?

(#20803) O$zkł válasza fsb1000 (#20802) üzenetére


O$zkł
aktív tag

az a helyzet ha nincs ramlemez akkor nem ugyan ott vannak a ramok a karin mint ahol a blokkon ezétz raktam oda gpadot vagy mit nem tettem hanem pasztát raktam
nekem így van

blokkrézlemez
paszta
"ramlemez"->ez valójában egy home made ramlemez 2mm-es(kicsit kisebb) ezt rézlemezből vágtam ki
paszta
ram felülete

"Be the change you want to see in the world"

(#20804) r-chee válasza O$zkł (#20791) üzenetére


r-chee
őstag

Ne haragudj, de én ilyen gagyi blokkot tuti, hogy nem vettem volna. Már ránézésre is gondolható, hogy a vga ramokat ez a megoldás hangyafingnyit sem fogja hűteni. Még talán a külön ram bordák is többet érnének mint ez. Jobban jártál volna egy full cover blokkal (lehet hogy az drágább, de akkor az ember spórol rá még pár hónapot...).

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#20805) jenei92 válasza r-chee (#20804) üzenetére


jenei92
senior tag

gagyi blokk? :F MAx nem erre való de nem gagyi

(#20806) syC válasza r-chee (#20804) üzenetére


syC
addikt

Én is ezt teszem.. Nincs kedvem 20kért venni EK FC blokkot, de muszáj lesz... :(

(#20807) r-chee válasza jenei92 (#20805) üzenetére


r-chee
őstag

Kinek hogyan... Ha csak egy önálló GPU blokk lenne, kiegészítve ram bordákkal, azt mondom, tökéletes. De ilyen gagyi "nyúlványokkal" az én szememben az egész gagyi ;] .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#20808) Delta-Laca válasza r-chee (#20807) üzenetére


Delta-Laca
aktív tag

Sajnos a fullcover blokk hátulütője a kártya csere, mert utána nem lehet a másikon használni :(

Üdv.: Delta-Laca

(#20809) fsb1000 válasza O$zkł (#20803) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Az a gond, hogy a paszta nem pótolja a GAP-PAD-ot ilyen esetekben.
Ha a felületek a legcsekélyebb mértékben eltérnek a párhuzamostól, a hőátadási jellemzők akár nagyságrenddel is romolhatnak, főleg ha eleve nem nulla a köztük lévő távolság és nem nagy erővel préselődnek egymáshoz.

Tán még emléxel, mikor ebben a topicban ki lettem figurázva egyesek által, mert vásárlás elött utánanézek, hogy a GAP-PAD nak milyen átviteli és rugalmassági tulajdonságait adja meg a gyártó.

Nem tudok neked mást javasolni, minthogy "titokban" szerezd be ezeket az adatokat, és ez alapján vásárolj GAP-PAD-ot.
Kivéve, ha van lehetőséged 3-4 kölönböző tipust kipróbálnod és igy tapasztalati úton eldőnteni melyik a megfelelőbb számodra.

A lózungok néha visszaütnek...
Mert azt mindenki szereti szajkózni, hogy egy ram chip nem sok hőt termel, csak közben az lesz elfelejtve, hogy azt a kevéske hőmennyiséget rendkivül kicsi felületen tudjuk elvezetni róla, igy a hőfluxus mértéke akár azonos nagyságrendbe eshet a CPU/GPU-éval.

(#20810) Nyugdíjas válasza fsb1000 (#20800) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

"(vagy mérjed.. de ezt tartsd titokban, mert gond lesz belőle...)"
Grrrr, bazzeg:W Befejezed az ilyeneket végre? Kiba. idegesítő tudsz ezekkel a cinikus(nak szánt) faxságaiddal lenni :W

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#20811) Bulitt válasza r-chee (#20784) üzenetére


Bulitt
őstag

ohh gyorsak voltak, remélem meg vagy elégedve :R

[ Szerkesztve ]

(#20812) Bulitt válasza oliba (#20787) üzenetére


Bulitt
őstag

Akkor elnézést kérek kicsit benéztem :U :B Rosszul emlékeztem sorry :R

(#20813) Bj Brooklyn válasza fsb1000 (#20781) üzenetére


Bj Brooklyn
aktív tag

Delta-Laca és fsb1000 kösz az infókat :R Akkor keresek valahol használtan :DDD

Ha a Google a barátod, akkor a Wiki a barátnőd :)

(#20814) fsb1000 válasza Nyugdíjas (#20810) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Tudod engem is sok minden idegesit....
Bár nem jobban, mint egy szunyogcsípés, vagy a szoba elhasznált levegője.
.
Legutóbb pl. Bulitt topictárs hozta fel a témát, hogy nem kéne annyit méregessek.
Aztán futottunk pár kört és máris kiderült, hogy Ő is pont ugyanúgy méreget, csak épp nem érdekli amikor csinálja.
Tisztára mint az időskori szex.
.
Béke van
Harag sincs, csak hadd pöffentsek már néhányat a sorok között.

(#20815) Bulitt válasza fsb1000 (#20814) üzenetére


Bulitt
őstag

Lényegében, akaratlanul is méreget az ember. Már akkor is mikor ránézek a hőmérséklet mutatóra. A Gond abban adódót hogy nem fejtegetjük a témát, és nem szedjük darabjaira mint te. A hozzá állás lényegében a "van és kész" részbe tartozik. :DDD

(#20816) Bulitt válasza ftmf (#20792) üzenetére


Bulitt
őstag

Persze, de egy víztartálynál ilyen feltételek mellet ez nálam elfogadhatatlan. Ha nem tudok rendesen hozzá férni vagy mozgatni kell, már kilőve. Ezért vettem Noise isolator AGB-t :K

(#20817) O$zkł


O$zkł
aktív tag

nah próbáltam alkotni valamit hogy használható legyen a ramikra is de sztem az lesz hogy szétszedem kiveszem a ramokra menő lemezt és csinálok oda egy olyat amivel csak a gpu-ra fogja feljogni a blokkot és aműgy is van itthon valamiféle ramsünim azt majd azokat felrakom(a nyulványok valóban nem érnek semmit főleg mert nem lehet egyvonalba hozni őkt, hogy mindegyik érintkezzen mindenhova meg ilyenek)
zalman féle borda elég lesz?

amúgy meg 20k-t nagyon nem volt kedvem kiadni egy fullcover blokkért szal ez tökéletes lesz nekem és ha másik karit veszek akkor nem kell majd eldobjam a pi****

[ Szerkesztve ]

"Be the change you want to see in the world"

(#20818) r-chee


r-chee
őstag

Lehet, hogy egy múltkori kérdésem csak elkerülte a figyelmet, vagy senki nem tudott rá pontos választ előkotorni se a fejéből, se a netről, ezért bepróbálom mégegyszer :D >>

Egy full egyszerű gondomra kéne megoldás, de érdekes mód netszerte sehol semmi kézzel foghatót nem találtam rá eddig. Kell nekem egy olyan program, ami a vízpumpa leállása esetén lekapcsolja a gépet. Tehát egy program, ami a pumpa által közölt fordulatszám értékének nullára csökkenésekor kikapcsolja a gépet. Egyszerű mint egy pont. Mint az everest, érzékeli a fordulatszámot, csak pluszban tud annyit, hogy ha az nullára csökkenik, gépet szépen shut down-ba küldi :) .

Olyan progit találtam már jópárat, ami egy gyári vagy egyénlieg beállított hangot (csipogás, zene stb.) hallatt venti vagy pumpa (fordulatszám tekintetében tökmindegy hogy mi, csak forogjon) leállásakor. Na de hogy olyat sehol sem találtam, ami lelövi a gépet....Most vagy én vagyok vak, vagy k*rva nagy, füldönkívüli tudás szükséges egy ilyen program megírásához :F .

[szerk.: Ezt még véletlenül se hozza fel senki, mert nem vagyok hajlandó 10-20E-ret kiadni egy felügyelő eszközre :) .]

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#20819) fsb1000 válasza Bulitt (#20815) üzenetére


fsb1000
nagyúr

hehe...
"van és kész" - a mifalunkban ezt a hónaljszagra szokták mondani.

Műszaki berendezésekkel és fizikai jellemzőkkel (pl. hőmérséklet) kapcsolatban hasznosabbnak tartom megmaradni a saját vagy mások méréseinek eredményeinél és azok összefüggéseinek megismerésénél .

És akkor remélhetőleg elkerülhető az a hiba, ami nálad a "van és kész" elvvel megjelent, azaz a gyanútlan kérdezőnek helyből 2 db thermochill PA120.3 ajánlottál az SLI-s rendszeréhez.

Nem a lehetséges tévedéssel van a problémám, hiszen én is és más is gyakran téved, hanem a gondolkodás és mérlegelés nélküli elfogadással, mert a "tapasztaltabbak mondták", akkor az úgy biztos jó.

Ezenközben te és még néhányan ebben a topicban elvetitek az "elméletet", a "mérést" és a "számolgatást" is.
Pedig ha nincs kellő tapasztalat az adott eszközzel, akkor ezek alkalmazása közelebb vihet a helyes megoldáshoz, mint a hallomáson alapuló lózungok.

Bocs... hogy épp neked címezve mondtam ezt el, de most épp jó voltál példának, mind az 50fokos ram esetével, mind a radi túlméretezésével.

(#20820) oliba válasza Bulitt (#20812) üzenetére


oliba
őstag

Semmi, én is többnek gondoltam, csak gyorsan utánanéztem :)

(#20821) Bulitt válasza fsb1000 (#20819) üzenetére


Bulitt
őstag

Az ilyen megjegyzéseid miatt esnek neked folyton. Az hogy mondok valamit ami tegye fel nem igaz, mert van ilyen. NEM HAZUDOK csak egyszerüen túlzásokba esek akármi, stb, ecetera.

Na most ha te megmagyarázod nekem hogy a bizonyítványom ennyit ér, és a leírt mondatom inkább paraszt vakítás mert ez nem így van, az nekem az "okoskodás" részbe tartozik.

Erre példa:

"Ezenközben te és még néhányan ebben a topicban elvetitek az "elméletet", a "mérést" és a "számolgatást" is. Pedig ha nincs kellő tapasztalat...."

Ez fordítva nem igaz? mert ha ez nem igaz rád nézve akkor én kérek elnézést de mit keresel itt?

Érted mi a gond? Nem az hogy fejtegetősdit játszol, hanem a stílusod lekezelő. És ezt más is megmondja.

És ez mérés nélkül Tény

"Bocs... hogy épp neked címezve mondtam ezt el, de most épp jó voltál példának,"

Ajánlásaim nem szent írások amiket meg kell fogadni, én ajánlok más is ajánl. A Vásárló majd eldönti. Kíváncsi volt, én elmondtam az enyémet.

Innentől kezdve az ON topikot read only-ba tolom :R

[ Szerkesztve ]

(#20822) rii


rii
nagyúr

régóta olvasgatom a vízhűtéses topikot, most már én is beszállok, és szeretném jelezni fsb, hogy bizony a stílusod botrányosan _lekezelő_. :U

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#20823) r-chee


r-chee
őstag

Nem árt, ha van némi számadataton alapuló tény is a topikban, de ha túlzásba van vive, az...az túlzás :) .
Amúgy az emeberkék 95%-át hidegen hagyják a térfogatárammal, fajhővel meg anyámkínjával kapcsolatos számadatok, képletek, egyenletek stb. Elolvassák 'oszt kész. Olyan mint a tegnapelőtti tv híradó. Nem sokáig emlékeznek rá. Pl. egy vízpumpánál az emelőmagasság, a nagyok tapasztalata legy komplett rendszerben való üzemelésről lesz a döntő az usernek, nem pedig az, hogy pl. ha xy CPU meg VGA blok van a rendszerben, akkor hány óra alatt hány liter víz milyen sebességgel járja körbe a csöveket, mennyi a vízáteresztési együttható, bla-bla... Tetszik érteni.

Egyben szeretném kérni a vitasorozat befejezését, mert kezd unalmas lenni már a topik ez miatt :( .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#20824) fsb1000 válasza Bulitt (#20821) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Bulitt:
Ne a stilusom figyeld... csak a tartalmat.
Egyiksem ellened szól. Sem most, sem korábban.

És természetesen igazad van, nekem sincs QX + 8800GTX SLI rendszerrel tapasztalatom.
Honan lenne?
Sőt még PA120.3-asom se volt sosem.

Ezen közvetlen tapasztalat hiányában a "számok" és az "elmélet" segítenek eligazodni hogy mi lehet az optimális megoldás.
Épp ezt magyarázom.

Csak nem érted, de hidd el ez a mérnőki gyakorlat.
Évszázadok, évezredek óta gyűlnek a tapsztalatok és elméletek.
Ez igaz a hőtan és áramlástan nehezen definiálható folyamataira is, azaz a PC hűtésre is.

r-chee:
Ebben igazad lehet.
És rendben is van, ha csak 1.0-ás felhasználókról van szó.
Nekik felesleges érteni/tudni mitől megy a villamos.

[ Szerkesztve ]

(#20825) r-chee válasza fsb1000 (#20824) üzenetére


r-chee
őstag

Tényleg fsb 1000, mutass már pár képet a rendszeredről, ha már adatlapodnál nincs kitöltve semmi :D . Csak úgy, a kíváncsiság kedvéért :D ...

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#20826) rii válasza fsb1000 (#20824) üzenetére


rii
nagyúr

a stílust nem figyelik te nagyonhülye
hanem az _átjön_ ... _lejön_ .... ragozzam még?

amilyen stílusban te írsz, azt adod a többi fórumozónak. Ha azt akarod, hogy ne akadjanak ki a stílusodon, akkor másképp kellene a mondandódat körítened.
de persze te nem...
mindenki nyelje le azt a szar stílust amivel te kommunikálsz, nem pedig te vennél vissza ....

szándékosan csinálod?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#20827) fsb1000 válasza rii (#20826) üzenetére


fsb1000
nagyúr

rii:
látod... a kettönk stilusa közötti különbség könnyen megfogalmazható.
Én soha senkit nem minősítek úgy ahogy te.
(ha mégis ilyet találsz, akkor szólj és elnézést fogok kérni az illetőtől.)

r-chee:
2004 óta vagyok a PH tagja. Sosem tartottam fontosnak, hogy az itthoni vagy az irodai gépeim speckóját feltüntessem az adatim között vagy bárhol máshol.
Átlagos gépek ezek, netezésre játékra valók...
A vizes cuccaimról leginkább a peltieres topicban találhatsz képeket,.

Oda sem a versenyszellem hevében pakoltam képeket, hanem megkönnyítendő mások útját, ha H2C fejlesztésére adnák a fejűket és pénzüket.

(#20828) rii válasza fsb1000 (#20827) üzenetére


rii
nagyúr

mellébeszélni azt tudsz :U

(#20829) fsb1000:
nem bánottál .. dehogy ...

de elszomorító, hogy sem az, hogy én vagyok minimum a 4ik ember, aki szól a stílusod miatt, nem akar téged változásra bírni, és az is, hogy egyedül a "nagyonhülye" jelzőt voltál képes csak magadra venni ... a post-om többi részét már nem, sem a többiek visszajelzését.

csakazértis szembepisálsz az árral.

[ Szerkesztve ]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#20829) fsb1000 válasza rii (#20828) üzenetére


fsb1000
nagyúr

nem akartalak megbántani...

De ha gondolod... magánban folytathatjuk, bár ott sem fogok dehonesztáló kifejezéseket használni.

(#20830) oliba válasza fsb1000 (#20829) üzenetére


oliba
őstag

Az a helyzet, hogy sokat képzelsz magadról. Lehet, hogy vagy is annyi, ezt meg nem mondom neked, csak ezt nem szokás kinyilvánítani, mert nagyképűnek és visszataszítónak fognak tartani. Bocs, hogy egyszerű júzer közbeszól, de azért olvasgatom itt a hsz-eket.

(#20831) #72042496 válasza fsb1000 (#20809) üzenetére


#72042496
törölt tag

"a hőfluxus mértéke akár azonos nagyságrendbe eshet a CPU/GPU-éval"

Ez nem igaz, ugyanis ha így lenne, akkor éppolyan komoly hűtő kellene a memóriára is, mint egy CPU-ra, vagy VGA-ra.

(#20832) fsb1000 válasza rii (#20828) üzenetére


fsb1000
nagyúr

"csakazértis szembepisálsz az árral."

Mire gondolsz?
- Hogy nem elégszem meg a "tapasztaltabbak" vélemények feltétlen elfogadásával?
- Hogy fontosnak tartom megérteni a hőtani és áramlástani alapfogalmakat?
- Hogy nagyrészt státusz szimbólumnak tartom a vízhűtés birtoklását.
- Hogy úgy gondolom pár topictárs úgy oszt tanácsokat, hogy nem érti a lényeget?
- Hogy úgy gondolom, akik valóban értenek hozzá nem szólnak bele a katyvaszba?
.
Talán csak egy mentségem lehet:
Engem is épp úgy elkapott a vizes láz, mint itt bárki mást, tök feleslegesen áldozok időt és pénzt rá, és naponta azon "gyötrödöm", hogy lehetne mégjobb...
De nem tartom hiábavalónak, ha néha elméleti oldalról is megközelítjük ugyanazt a problémát. Hónapokat töltettem az adatok, a tesztek és könnyen emészthető elmélet felkutatásával. Néha közreadom.. hátha ez is segít valakinek.
.
OK, majd próbálok változtatni a stiluson, de egy nemzedéknyi távlatából nem fog könnyen menni, ráadásul engem meg a látszólagos nyegleség és a felületesség zavar.
.
A dolgok mindig esimulnak.. pár hónap és eltünök ebből a tobikból.
Mert majd én is megunom, hogy bárkivel konfrontálódjak egy tripla radi ürügyén, vagy eltürjem hogy fiatalkák következmények nélkül lehülyézzenek.
Bocs... de megnéztem a bringás fotódat.
Emailem és telszámom nyilvános, ha további magyarázatra van szükséged

[ Szerkesztve ]

(#20833) fsb1000 válasza #72042496 (#20831) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Balika911:
Menjünk át magánba, beszéljük meg és számoljuk ki, aztán aki tévedett visszaírja ide a topicba, hogy a vitapartnerének volt igaza. OK?
.
oliba:
Igazad van. Elfogadom a kritikád.
Ha belegondolok.... a "kéttényezős szorzás" topikszintű elutasítása, meg a "szivattyú a gravitáció ellen dolgozik" esetek óta érzek valami diszonanciát.

[ Szerkesztve ]

(#20834) rii válasza fsb1000 (#20832) üzenetére


rii
nagyúr

semmi gond a fotóval kapcs. azért tettem ki, ... amúgyilag' 78-as vagyok

" .... Mire gondolsz? ... "
csak a stílusra, amit a többiek is írtak....

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#20835) r-chee válasza fsb1000 (#20832) üzenetére


r-chee
őstag

Kevesebb fizika és lazább stílus, s minden olyan lesz mint a mesében :D :D .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#20836) G.I.JOE


G.I.JOE
senior tag

Volna egy kérdésem az Urakhoz. Leereszteném a rendszert amiben eddig deszt víz, meg Innova protekt volt és most gondoltam rakok bele fagyállós hűtővizet. Van egy tescoban vásárolt A-Clean -35 fokos kivi színű :) hűtővizem (50% ioncserélt víz, 47% etilén-glikol, 3% korrózis inhibitorok) és az volna a kérdésem, hogy ez jó-e bele? De mivel valszeg igen, nem is ez volna a kérdésem lényege, hanem, hogy kell-e még ioncserélttel hígítanom, vagy jó így ahogy van?
Meg kicsit elszíneződtek a csöveim, azt ki tudom tisztítani valamivel? Ecetes-ioncserélt víz pár percig, vagy az nem tesz jót a réz blokkoknak?

:R

(#20837) syC


syC
addikt

Már megint eszitek egymást. Minek?

(#20838) Sgor válasza G.I.JOE (#20836) üzenetére


Sgor
tag

Én a Tescos fagyállókkal óvatos lennék! ( ha érdekel miért, megírom priviben).
Amúgy nyugodtan lehet hígítani, 5-15%-os koncentrációt javasolnak a fanok!
Az ecetet pedig felejtsd el! Nem szeretik egymást a rézzel!

Aki három perc alatt nem tudja elmondani amit akar, az más súlyos bűncselekmények elkövetésére is képes!

(#20839) Mr.Csizmás válasza G.I.JOE (#20836) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Szerintem a Tecsóhoz köthető kétes dolgokat is felejtsd el. Benzinkútnál vegyél fagyállót, ami meg van Tecsós, azt használd nemes célokra, pl. anyós :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#20840) DeadMen válasza Mr.Csizmás (#20839) üzenetére


DeadMen
tag

Nehogy megfagyjon az öreglány :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#20841) O$zkł válasza G.I.JOE (#20836) üzenetére


O$zkł
aktív tag

nekem is ilyen van és én ezt nem tescoban vettem szal attól hogy tescos nem biztos hogy rossz
nekem semmi bajom nincs vele viszont még nyugottan hígíthatod

[ Szerkesztve ]

"Be the change you want to see in the world"

(#20842) gael


gael
tag

Néhány napja szó esett arról ,hogy passzívan milyen rendszert milyen radival lehet hüteni.
Kipróbáltam a saját rendszeremen és arra a következtetésre jutottam , hogy akár elég is lehetne , ha nem zavarnának a (vízhűtéshez képest) magas hőfokok.
Igaz ez nem szabványos radiátor , de viszonyítás képpen egy példának jó lehet.

25C fokos környezeti hő mellett: Quad+G80GTX Full load
A víz 23 fokról indult , 1 óra után 39,5 fokos lett

(#20843) Nyugdíjas válasza gael (#20842) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Milyen radi is ez?

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#20844) Brumi˘ válasza Nyugdíjas (#20843) üzenetére


Brumi˘
addikt

Szerintem róluk van szó.

(#20845) Nyugdíjas válasza Brumi˘ (#20844) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Há' úgy könnyű :D;]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#20846) Killing


Killing
addikt

Valaki megtudná mondani hogy kb.mennyibe kerül kiépíteni egy ilyen rendszert?

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#20847) Brumi˘ válasza Killing (#20846) üzenetére


Brumi˘
addikt

Egy normális alap rendszer 50K-nál kezdődik. Ebből lehet faragni de nem nagyon érdemes.

@Nyugdíjas: Nah jah két akkora batár radival én is passzívba tolnám és fűteném a szobát velük. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#20848) Nyugdíjas válasza Killing (#20846) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Azt gondolom tudod, hogy az "ilyen" szó mire használatos. Nostehát akkor mire utaltál vele?

Pontositsd kérlek, amit irtál :R

Brumi˘: Ne röhögjé,de nálunk két gép megy a szobában szinte folyton, és idén még eszünkbe nem jutott fűteni,de még pulóvert venni sem:D

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#20849) DeadMen válasza Brumi˘ (#20847) üzenetére


DeadMen
tag

Amikor egy mo-ra 2-m volt,egy kis ddc-vel,sok blokkal,vékony tikbéllel,akkor nekem el kellett zárnom a központi fűtés radiátorait :DDD :DDD

(#20850) Brumi˘ válasza Nyugdíjas (#20848) üzenetére


Brumi˘
addikt

Nah igen, nekem az ultrán még gyári cooler van és egy 8-as venti húzza ki a forróságot a házból alulról amit oda termel, úgyh nekem is megvan +3-4°C a szobába a lakás többi részéhez képest. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.