Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21101) hossszú


hossszú
őstag

Sziasztok!
A G92 GTS blokkot rá lehet szerelni a G92b-s 9800GTX+-re?

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#21102) Bj Brooklyn


Bj Brooklyn
aktív tag

Tudom, hogy nem kicsit OFF, de azért is felteszem ide. Mire érdemes vigyázni/ odafigyelni/ kérni a másik féltől, hogyha használt vízhűtést veszünk? A csomagolásra és a jó kibéleltségre!! Bulitt kolléga profi csomagja :R :R ! Itt egy másik blokknál pedig megfigyelhető ezek hiánya; és állapota, ami most nem kis fejtörést okoz a helyreállítása az esztétikának :((( :O Egyszóval: Mindenki úgy adja fel másnak a csomagot, ahogy mástól elvárná, hogy megkapja!!

Ha a Google a barátod, akkor a Wiki a barátnőd :)

(#21103) Nyugdíjas válasza Bj Brooklyn (#21102) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Elsősorban, ha nem tudod megnézni személyesen, akkor kérj a blokkok belsejéről képeket. Ott lehet nagyot szivni, ha valami jó dzsuvás, vagy ne adj' Uram-teremtőm korrodált.

Szivattyúra jó, ha van gari, hiszen ez az egyetlen komponens, ami tartalmaz mozgó-alkatrészt, tehát "elromolhat". Többi az vagy egyben van, vagy nem.

Radi ne legyen lyukas :D, és koszos belülről...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#21104) jenei92 válasza Nyugdíjas (#21103) üzenetére


jenei92
senior tag

Te a radi belsejéről is szoktál a képet kérni? :Y

(#21105) Armando_19 válasza hossszú (#21101) üzenetére


Armando_19
őstag

Első ránézésre szerintem igen
GTS
GTX
Bár ennek a cserének én sehol nem látnám értelmét!:) Remélem nem akarod lecserélni a szuper, kis szettben lévő karidat egy azzal kb azonos teljesitményűre több pénzért.

(#21106) Nyugdíjas válasza jenei92 (#21104) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Nem, mert én azért jobbára új dolgokkal zsonglőrködöm ;]
Egyébként sem irtam ilyet, ha jól látom...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#21107) Silex válasza Bj Brooklyn (#21102) üzenetére


Silex
aktív tag

No igen ennek én voltam az elkövetője, de két dolog. Én is használtan vettem és már akkor sem nézett ki sokkal jobban. (jócskán megviselt volt) :U Tudod, hogy rohantam a csomagfeladással, de azért próbáltam kibélelni, ezzel minimum fociztak ahogy elnézem erről meg nem igazán tehetek.

Engem kevésbé zavart a megviseltsége végül is nem sok látszik ki a blokkból egy állóházban.
Elnézést kérek természetesen az elégtelen csomagolásért nekem sem szokásom amúgy, elég sok elégedett vevőm volt már.
SRY :(

A blokk belsejével amúgy nem lesz probléma:

[ Szerkesztve ]

(#21108) hossszú válasza Armando_19 (#21105) üzenetére


hossszú
őstag

Utána néztem a dolgoknak, tényleg nem érdemes cserélni :( , marad a jól bevált GTS. :K
Köszi a segitséget. :)

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#21109) Armando_19 válasza hossszú (#21108) üzenetére


Armando_19
őstag

Ugyanannyit tud kb teljesitményben. Meg a mostani játékokhoz még szerintem bőven elég az a kari 1680x1050-be!:) Várj inkább egy kicsit, gyúrj GTX260-ra legalább, ha előre lépést akarsz NV szinten. De ez már másik topik! ;)

(#21110) body007


body007
addikt

Megszüntettem a szivattyú rezgését. :) Kapott egy 5mm vastag gumi hidat maga alá, a ház 2mm-est kapott. Így most nagyon faja :K

pár kép:
Kép1
Kép2
Kép3

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#21111) Bulitt válasza Bj Brooklyn (#21102) üzenetére


Bulitt
őstag

:R :R

(#21112) Bagira01


Bagira01
veterán

Sziasztok, most vettem egy 2 éves laind ddc pro-t. Mennyire gyorsan döglenek ezek a pumpák( subc-n olvastam h 5 évet elvileg bírnak) :F

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#21113) DeadMen válasza Bagira01 (#21112) üzenetére


DeadMen
tag

Az 5 évet folyamatos működésre adják:) A laing szvsz "halhatatlan" :) Egyébként 5 év gar van rá úgy tudom.

(#21114) Bagira01 válasza DeadMen (#21113) üzenetére


Bagira01
veterán

Akkor no problem :DD

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#21115) DeadMen válasza body007 (#21110) üzenetére


DeadMen
tag

Nálam a vileda vált be :DDD Kajak semmi rezgést nem adott át a pumpa:))

(#21116) Lucif-R válasza shteer (#21092) üzenetére


Lucif-R
senior tag

Atyaég... ez már méretes darab meg kell hagyni :D legalább egy 7-es radival felér ha nem több :D lehet cserélhetem le lassan a NOVA-mat :DDD najó azé az még odébvan :DDD

(#21117) O$zkł


O$zkł
aktív tag

az összes laing ddc-t meg lehet forrasztani dogy plusz legyen belőle?

"Be the change you want to see in the world"

(#21118) Bulitt válasza O$zkł (#21117) üzenetére


Bulitt
őstag

1T-ket igen. Az összes alatt benne van már a plusz, az ultra stb :P

(#21119) Lucif-R válasza O$zkł (#21117) üzenetére


Lucif-R
senior tag

Nyem... csak a DDC-1T -ket lehet... és ha minden igaz akkor ha rákeresel itt totyikban akkor lesz kép is hogy hogyan... és ha mégmegint minden igaz akkor csak a kék rotorosokat lehet ( nem emléxem a pontos szinre deee a képen az is látszik ;) )

szerk.:
Bulitt: "Az összes alatt benne van már a plusz, az ultra stb"
Emmeg mit jelent??? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#21120) O$zkł válasza Lucif-R (#21119) üzenetére


O$zkł
aktív tag

szóval nm az összeset
kékrotorost forrasztós képet már láttam csak nekem fekete rotoros van és az 1 kicsit más
ahoz nincs valami forrsztós módszer?

Bulitt:a ddc ből a legegyszerűbre gondoltam az az 1-t amúgy meg jogos volt

[ Szerkesztve ]

"Be the change you want to see in the world"

(#21121) Lucif-R válasza O$zkł (#21120) üzenetére


Lucif-R
senior tag

Ismereteim szerint nem az összeset, és csak ezt az egy típust. Esetleg ha csinálsz egy képet a tied elekronikájáról akkor okosabbak leszünk ( de nem tartom valószínűnek hogy ezzel is működne )

DDC ből van az 1T nél is egyszerűbb kiadás. Igaz az már sztem sehol sem kapható (szal mégsintsen :DDD ) amúgy a DDC-1VC a legegyszerbűbb leggyengébb eddigi ismeretiem szerint a DDC famíliából.

(#21122) Bulitt válasza Lucif-R (#21119) üzenetére


Bulitt
őstag

Gondoltam itt a Laing DDC összes modelljére :U Mert ha így nézzük akkor az "összes laing ddc..." A sima, az 1T, plusz, Ultra,ultra plusz vagy hány féle van még belőle, ide sorolható. És ezekre már nem igaz a forrasztás :DDD

Vagy tévedek? ;]

(#21123) O$zkł


O$zkł
aktív tag

nah így néz ki az én ddc-m nyákja

"Be the change you want to see in the world"

(#21124) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

OMFG
Ugye ez csak valami vicc?!

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#21125) jenei92 válasza Shkiz0 (#21124) üzenetére


jenei92
senior tag

ez vót otthon ;]

(#21126) Lucif-R válasza Shkiz0 (#21124) üzenetére


Lucif-R
senior tag

óóóóóóó vazz... de legalább megy a zöld gépházhoz a zöld csövezés :DDD nem? :DDD ( ja és lent a két karin nézd milyen kicsi ívben tolta és nem törött meg :D szal annyira nem gáz csak a kinézete :DDD

(#21127) Nyugdíjas válasza Bulitt (#21122) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Kék rotoros 1T-t lehet moddolni...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#21128) Shkiz0 válasza Lucif-R (#21126) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

azé van rajta a bilincs szvsz

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#21129) Lucif-R válasza Bulitt (#21122) üzenetére


Lucif-R
senior tag

most melyik szó nem megy? he? :DDD "csak a DDC-1T -ket lehet..." pont vége ennyi... :DDD ;] :U

Shkiz0 na az lehet látod.

[ Szerkesztve ]

(#21130) Armando_19 válasza Shkiz0 (#21124) üzenetére


Armando_19
őstag

Ezt hívják extrém házmester shufni tuningnak:D

(#21131) butcher eu válasza Shkiz0 (#21124) üzenetére


butcher eu
senior tag

ez komoly.

sima 1/2"-os kerti slaggal megoldotta az elvetemült. én víz gáz fűtés technikai boltban dolgozom, de eszembe sem jutott volna a polcról össze rakni a cuccomat. pedig minden ilyen kókány megoldás kéznél van az üzletban. Sőt onnó kolegám felajánlotta hogy megforrasztja nekem az egészet 15-ös rézből. :Y

[ Szerkesztve ]

(#21132) Rampagaj


Rampagaj
csendes tag

Sziasztok,

A szakértőket kérdezném, egy Zalman Reserator 1 Plus képes normális hőmérsékleten tartani egy 2,6 os Intel Quad-ot és egy ATi 4870et vagy inkább ruházzak be egy Scythe Orochi és egy Scythe Musashi - ra?

Si algo valer su precio, pues valer

(#21133) Lucif-R válasza Rampagaj (#21132) üzenetére


Lucif-R
senior tag

Bal fent kereső :((( ( a KE-RE-SŐ használata nagyban csökkenti az elcsépelt 5000x kitárgyalt témák újra elcséplését és kitárgyalását ) :(((

test config:
* Intel Prescott 3.0GHz CPU overclocked to 4.0GHz
* ASUS P5LD2 Deluxe mainboard
* 2 x Corsair XMS2-4300 512MB memory @ 667 MHz
* NVIDIA GeForce 6800 GT PCIE graphics card
* Windows XP Pro SP2 OS

test:
íme

Guglink keresés : "zalman reserator 1 plus" , első találati link... :U

szerk.:
depo szerint : 65.278 huf a legolcsóbb ár
Rádobsz egy 20-ast és van egy profi rendszered... amit akár nb sb hdd mosfet felé bővíthetsz, nem beszélve arról hogy Zalmi nem éppen megbízható cucc, és a VGA-d full coveres lenne és nem ramsünizett... :U

[ Szerkesztve ]

(#21134) Rampagaj


Rampagaj
csendes tag

Köszönöm a választ, de nem ezt kérdeztem

Si algo valer su precio, pues valer

(#21135) Rampagaj válasza Rampagaj (#21134) üzenetére


Rampagaj
csendes tag

A "szerk.:" részed után, viszont asszem maradok a a ventis megoldásnál :))

[ Szerkesztve ]

Si algo valer su precio, pues valer

(#21136) Lucif-R válasza Rampagaj (#21134) üzenetére


Lucif-R
senior tag

Nincs mit DE de pont ezt kérdezted... ott a grafikon hogy mit produkált a lentebb látható configgal... hozzávetőlegesen lehet következtetni ( ha más nem googlel kikeresed hogy azoknak amik a tesztkonfigban mennyi a hőtermelésük, és hogy a te configodnak mekkora ) a hőtermelést és el tudod dönteni hogy mennyire megfelelő vagy sem... de ha már azt a configot is ilyen °C -occal hűtötte akkor a 48xx -et sem fogja hidegen tartani... sőt ramsüniket nem is szeretem egy ilyen kaliberü vidkarin... :U

Szal de ezt kérdezted... :K

(#21137) Lucif-R


Lucif-R
senior tag

Tegnap este valamiért má nem tom mé kikapcsoltam a ventiket a radin... reggel netezgettem szal IDLE volt a rendszer kb... igy produkálta a következőt : 44/44/43 mag1/mag2/gpu mindezt egy 25°C - 26°C jófűtött panyelben :)) ( olyan 1óra netezéssel ) majd nézek terheléses tesztet is monnyuk "The Witcher" gameval. Illetve majd primeal és szőröskockával.

(#21138) varga911 válasza butcher eu (#21131) üzenetére


varga911
senior tag

Kipróbálnám milyen lehet egy fixre forrasztott rendszer! :DDD

(#21139) #Szekig#


#Szekig#
csendes tag

Hello!

Olvasgattam a topicot már egy ideje, de nem találtam.
Van egy kérdésem, gondoltam feldobom itt.
Van a Zalman-nak a [ZM-GWB3850/3870] nevű VGA blokkja. Azt írják, hogy ez 3850/3870-hez van.
A kérdésem: Jó lehet-e ez egy 4850-re?
Kerestem a neten is de nem nagyon taáltam választ rá. Nem hinném, hogy akarok ilyet venni, ez csupán csak egy kis kíváncsiság a részemről.
Elméletileg a 38xx és a 48xx sorozatoknál ugyan ott vannak a hűtést rögzítő pontok nem?

Remélem nem volt túl zavaros... :U

***************************OFP->ArmA->ArmA2 Mert az jó!**************************** Akkor táncoljunk: http://www.youtube.com/watch?v=3EaQIEWGc-Q&feature=fvst

(#21140) fsb1000 válasza butcher eu (#21131) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Bp-i boltban dolgozol? Ha igen, akkor melyikben? Hátha ismerjük egymást....
Épp ma néztem 15-ös rétegelt belsejű csövet fényes fehér külsővel, meg 10-es "krómozottat" is. Sajna ezekhez nincs 1/4 szerelvény.

(#21141) r-chee


r-chee
őstag

Nem is lehetett volna jobb a mai nap. OC kolléga jóvoltából megérkezett a D-Tek blokkocska [link] :U :D . Erős késztetést érzek, hogy még ma este/éjjel installáljam az alaplapra (pedig meg akartam várni, míg meglesz FET blokk is és akkor mindent eccerre).

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#21142) Nyugdíjas válasza Shkiz0 (#21124) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

A festésből itélve sajnos neki ez tetszik :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#21143) Shkiz0 válasza Nyugdíjas (#21142) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Az... Meg jól tüdőn kéne rúgni, az ennyire igénytelen embert.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#21144) r-chee


r-chee
őstag

Már írta itt vki korábban, s most én is saját tapasztalatból bököm be ide, hogy kerüljétek ezt a förtelmet. Ez a fajta UV-s színezék, legyen akár piros, akár sárga, kék stb. egy nagy rakás sz*r. Amellett hogy erős koncentrátumban hajlandó csak reagálni egy kicsit az UV fényre, szépen összegányolja a csöveket (mehetnek kukába, melegvizes öblítőszer se mossa le róluk), a plexi tetőket, ragadóssá teszi a hűtővizet, és min. kétszeri rendszerátmosással hajlandó csak kiürüli teljesen a blokkok, radik rejtett zugaiból :( .
Én a magam részéről kerülni is fogom messzire a színező adalékokat.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#21145) butcher eu válasza fsb1000 (#21140) üzenetére


butcher eu
senior tag

sajna vidéken melózom nem bp-en.

[ Szerkesztve ]

(#21146) Lucif-R válasza r-chee (#21144) üzenetére


Lucif-R
senior tag

Nekem ilyen van és semmi gond vele... világít mint állat ahogy kell ( lásd adatlapon linket ). Kimosni csak 2-3xri átmosásssal lehet de ez sztem minden ilyesmi festék anyagnál ilyen. Lerakódás egyenlőre nem tapasztalható... sem az hogy kivállna... 3hónapig álltak egy helyen a flakonban és nem rakódott le. Szal sztem AJÁNLOTT kategória :DDD

(#21147) Bulitt válasza Lucif-R (#21146) üzenetére


Bulitt
őstag

Hallgattam rád és ilyet vettem pirosba :((( Na az egy rakás szar, piros helyet narancs színű és még nem is világít szépen :(

(#21148) Lucif-R válasza Bulitt (#21147) üzenetére


Lucif-R
senior tag

Én a zöldet használom és az zöld... szal... és én a zöldet ajánlom... anno 1x vettem 2 PIROS neont... beépítettem... és rózsaszínűen világítotak... kicsit csodálkoztam majd visszavittem... mondtam hogy bocs nem kell ez nem piros hanem rózsaszín... mé igy nem jó... mondom nem.... :S azt vissazvették :D

(#21149) Bulitt válasza Lucif-R (#21148) üzenetére


Bulitt
őstag

Hát ez érdekesen nézne ki ha vissza küldeném :DDD Mind1 saját kárán tanul az ember :))

[ Szerkesztve ]

(#21150) Lucif-R válasza Bulitt (#21149) üzenetére


Lucif-R
senior tag

Hát sajnálom, láthatod a fotók alapján hogy nekem rendesen jólnézett ki és a szine is olyan volt mint elvárt... sőt a fényerőssége is sztem, szal me szo szorry :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.