Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17351) SzlobiG válasza jones965 (#17348) üzenetére


SzlobiG
félisten

Hát nemtudom lehet, hogy kipróbálom így tripla radival azt majd ha kevés lesz veszek mellé egy dualt, de sztem megbírkózna velük procival együtt.:U

Egy képet dobnál a rendszeredről? Megnézném, hogy néz ki egy SLI-s cucc.:)

[ Szerkesztve ]

(#17352) jones965 válasza SzlobiG (#17351) üzenetére


jones965
Modder

Valahogy így

[ Szerkesztve ]

(#17353) HIJ válasza jones965 (#17352) üzenetére


HIJ
őstag

Azt a rézfánfütyülőjét :C Egy-két dollárba benne van. Grat.

(#17354) gyiku válasza Lucif-R (#17343) üzenetére


gyiku
nagyúr

cyberbeni dobott 1 privit :R

hüllő

(#17355) Oibacsi


Oibacsi
őstag

Srácok! Az nb-n és az sb-n ugyanolyan blokkom van. Szerintetek érdemes lehet párhuzamosan bekötni őket? A pumpám ddc moddolva, oclabs tetővel.

(#17356) SzlobiG válasza jones965 (#17352) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ejha ez már vízhűtés szett. :C

Oibacsi: Ezt a modot elmagyaraznád, hogy működik meg mit is ér? Emeli a fordulatszámot vagy mi?

(#17357) Oibacsi válasza SzlobiG (#17356) üzenetére


Oibacsi
őstag

[link]
Parancsolj:)

(#17358) Brumi˘ válasza SzlobiG (#17356) üzenetére


Brumi˘
addikt

Emelei a fordulatszamot 3900-rol 4500-ra. Itt olvashatsz rola bovebbe.

mod: megelozott :B

[ Szerkesztve ]

(#17359) SzlobiG válasza Oibacsi (#17357) üzenetére


SzlobiG
félisten

Köszi, most nézem az enyémen megvan csinálva.

Brumi. :R

(#17360) Oibacsi


Oibacsi
őstag

Kicsit variáltam a rendszeren: [link]

(#17361) Bulitt válasza Oibacsi (#17360) üzenetére


Bulitt
őstag

Alakul ez ;) Kell még egy kis spirálozás vagy harisnyázás a tápra meg csavart ide kábel és jó lesz :))

Amúgy nincs fordítva a HK cpu blokkom, te nézted be :)

(#17362) Oibacsi válasza Bulitt (#17361) üzenetére


Oibacsi
őstag

Felül kéne kijönni nem? Ezért gondoltam hogy fordítva van...Amúgy nagyon csinosítgatni nem akarom, csak a tartály kiiktatása volt a cél. A spirál meg egyáltalán nem tetszik.

(#17363) Lucif-R válasza Oibacsi (#17349) üzenetére


Lucif-R
senior tag

Van tartályom... tartály nélkül nagyon is nehéz lenne légteleníteni mivel az a legkiválóbb hely a bubigyűlésre :) Me neked nincsen vagy mivan? :D

(#17364) Oibacsi válasza Lucif-R (#17363) üzenetére


Oibacsi
őstag

Nekem nincs...pont ez volt a poén, nem olvastad végig a hsz-eimet:)

(#17365) Bulitt válasza Oibacsi (#17362) üzenetére


Bulitt
őstag

Így van helyesen, mert felül van az ábra és a hozzá közelebb eső lyuk a bemenő. Ha belenézel látszik is hogy ott van egy ilyen turbulenciás lemez :)

(#17366) Oibacsi válasza Bulitt (#17365) üzenetére


Oibacsi
őstag

Igen, az, de ha megfordítod, és felül jön ki a cső, könnyebben légtelenedik:) Legalábbis ezt tapasztaltam.

(#17367) Nyugdíjas válasza Oibacsi (#17366) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Igen. Általában ugy illik, hogy az out legyen felül...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#17368) Peo1942 válasza Nyugdíjas (#17367) üzenetére


Peo1942
csendes tag

Szoktatok együtt rendelni akvatuningról? Be lehet szállni rendelésbe? Kéne egy apró alkatrész (processzort váltok és a blokkomhoz másik lefogató kell), és nem akarok csak ezért rendelni.

(#17369) jenei92 válasza Peo1942 (#17368) üzenetére


jenei92
senior tag

!!!!!!!
(Szerk:1-2 kép:[link],[link],[link],[link]) :B

[ Szerkesztve ]

(#17370) Cyberbeni válasza jenei92 (#17369) üzenetére


Cyberbeni
addikt

fogyókúrázott az a radi? mert nekem elég véznának tűnik.

(#17371) jenei92 válasza Cyberbeni (#17370) üzenetére


jenei92
senior tag

Vékonyka, de teszi a dolgát(a rendszeremhez egyelőre jó) :DDD !
Itt Egy óra Orthos..

[ Szerkesztve ]

(#17372) Oibacsi


Oibacsi
őstag

Tudja valaki hogy Debrecenben hol lehet kapni szilikoncsövet vagy vastag falú pvc-t? A 14/10-es praktikeres nem elég jó.

(#17373) Bulitt válasza Oibacsi (#17366) üzenetére


Bulitt
őstag

Nekem a légtelenedéssel nem volt gondom. Ha nem volt vele gondom miért fordítsam meg? :F

Mod: Hermes-ben kapható, olyan mint az enyém, és nagyon jó. Szerintem Nézd meg hogy van e ilyen üzlet Debrecenben :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17374) SP!T


SP!T
addikt

Valaki tud valami véleményt mondani a Laing DDC Pump Stand pumpáról? [link]

Hol lehet kapni és mennyiért? Illetve érdemes-e vele foglalkozni?

There's a device that I've been using called a whoop.

(#17375) jenei92 válasza SP!T (#17374) üzenetére


jenei92
senior tag

Ez a stand dolog szerintem csak egy álvány amin van,nem maga a pumpa.
De lehet hogy valamit félre értek! :DDD
Szerintem Nyugdíjas tud hozni ha van a cucc aquatuningon...
Érdees-e vele foglakozni? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17376) Nyugdíjas válasza SP!T (#17374) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Veszel egy DDC-t,meg hozzá az állványt, És kalap kabát.
Állvány.
És nálam egy kicsit alternativ felhasználásban:)

Amugy te szerintem megláttad valahol, miylen olcsó, aztán hűdekell!:) De az kb. csak az állvány ára :D
Vagy nem jól próbálom lekövetni a gondolatmeneted?:B

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#17377) SP!T válasza Nyugdíjas (#17376) üzenetére


SP!T
addikt

Beletrafáltál! :D Azt hittem maga a pumpa az egész cumó a kép miatt! :) Köszi a segítséget!

There's a device that I've been using called a whoop.

(#17378) jenei92 válasza SP!T (#17377) üzenetére


jenei92
senior tag

ÉN találtam bele előbb nem az Öreg! :((( :DDD :R

(#17379) Nyugdíjas válasza jenei92 (#17378) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

De te kicsi vagy, nincsen itt szavad;] Zsarnokság van, elnyomás;]:DDD

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#17380) SP!T válasza jenei92 (#17378) üzenetére


SP!T
addikt

Akkor te nyertél! :D

Akkor egy olyat mondjatok nekem, hogy milyen pumpát érdemes venni? Elég fontos lenne, hogy lehető legolcsóbb legyen. De azért nem akarok obis szökőkútszivattyúval gányolni! :D cpu, chipset-et hűtenék vele!

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#17381) Bulitt válasza Nyugdíjas (#17379) üzenetére


Bulitt
őstag

befesz téma van, oké?! :DDD és ne fütyülj :R :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17382) P1ty1


P1ty1
csendes tag

Elöször is üdv mindenkinek! Segitséget szeretnék kérni a tisztelt fórumozó társaktól. A problámám a következö: van egy alap innovatek rendszerem ami eddig a procit hütötte és szeretném kiböviteni, alaplapi chip meg vga-val. Az alaplapi chipel nem volt gond már meg is van a blokk, de a vga-ra ( Sapphire x1950pro) sajnos az innovatekt hazai forgalmazója már nem tudott biztositani számomra blokkot. Keresgéltem a neten de eddig még nem találtam rá megfelelőt és ezért kérném a segitségeteket, hogy hátha ti tudtok valamit ajánlani rá. Elöre is köszi mindenkinek :R

Üdv: P1ty1

Make Love, Not Warcraft...

(#17383) jones965 válasza P1ty1 (#17382) üzenetére


jones965
Modder

(#17384) Lucif-R


Lucif-R
senior tag

"kész"

* nem véletlen az idézőjel... mert a,) vízhűtés soha nincs kész b,) mert pl a vinyók nincsenek benne a HDD boxban még...

(#17385) jenei92 válasza Lucif-R (#17384) üzenetére


jenei92
senior tag

AZIGE'! :Y ,
Szép munka! :K A radi picit furán néz ki így felrakva házra de prima cucc! :R
(Anyám mondta hogy a radi felvan csavarozva a falra...lol ;] Én észre se vettem :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#17386) Nyugdíjas válasza jenei92 (#17385) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Akkor ezentúl lehet inkbb hallgatni kellene anyura:D

Amugy szép munka:C Hiába, no! Az én tanítványom;]:DDD

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#17387) Lucif-R válasza jenei92 (#17385) üzenetére


Lucif-R
senior tag

Köszönöm... egy két képem szellemképes lett amint látom :(((

Igen a radi egy polctartó L vas páron pihen és nem a gépen, van köztük egy jó 10-15cm távolság. Üdvözlöm Écsanyukádat hogy ilyen jó szeme van, neked meg irány a szemészet. ( Anyud is Ph!-s vagy mutogatod neki a képeket rendszeresen? ( tisztajóamúgy ))

Nyugdíjas: Oda is egy köszönöm. :R

Azthiszem egyenlőre megvagyok vele... már csak a gép oldala maradth hátra... ja meg a matricázás hogy ilyen Nuclear Plant / Nuclear Waste feelingje legyen... de majd ha meglesz adok képeket.

Amúgy egy helyen lehet szétnyitni a rendszert... ezt csak a végén vettem észre igazán ( bár amikor kivettem a raditól a T-ket már tudtam ) és az a HDD BOX-ban az 90°C os könyökök... onnantól már szépen vissza lehet "fejteni" darabokra. :U

Szerk.:

:((( el is felejtettem mondani hogy az EK tartályok rögzítő műanyag C betüi... hát szarok... :((( legalábbis iszonyatosan könnyen képesek eltörni, icipicit megfeszíted és recs... én mind a kettőt kinyírtam. Ideges is lettem a mikor a második is elpattant. ( igazából csak akkor bírja a dolgokat ha a tartályra ráhúzod és nem bele / kipattintod belőle. A tépőzáras szalagom kivállóan tart amúgy ;) ( egyik legjobb találmány a tépőzár... a gépen belül is azzal van csinálva a kötegelés meg azon kívül is )

[ Szerkesztve ]

(#17388) Bulitt válasza Nyugdíjas (#17386) üzenetére


Bulitt
őstag

el ne sírd magad :DDD de azért látom a büszkeség csirája csillog a szemedben :DDD

(#17389) SzlobiG válasza Lucif-R (#17384) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ejha szép munka!:)

Minek akkora radi?:D

(#17390) -pooshy-


-pooshy-
tag

Üdv!

Nem tudja valaki hogy egy ThermalTake Tribe (CL-W0020) pumpálya elég erős(300l/h),hogy a proci mellett,egy vizhűtéses vga-ra is rákössem?
Pumpacsere megoldható?Macerás?

(#17391) Lucif-R válasza -pooshy- (#17390) üzenetére


Lucif-R
senior tag

A pumpa még csakcsak elfog vele bírközni, csak ha egy fűtősebb VGA-d lesz akkor lehet a RADI hőleadása kevés lesz illetve a CPU hőmérsékelte is feljebb fog kúszni kicsit. Pontos adatokat nem tudok adni, de ha van fél éved akkor fsb1000 kiszámolja neked, ezek csak saját véleményt tükröznek.

(#17392) -pooshy- válasza Lucif-R (#17391) üzenetére


-pooshy-
tag

Fűtős darab lett volna(evga gtx280 h2oc,vagy bfg-s verzió).

Inkább nem kockáztatok.Bevárom a 4870x2-t.

...ezt is egy garis vga árábólból veszem,ami túlmelegedett,úgyhogy a túlmelegedés most nagyon nem hiányzik...:)

Komolyabb hűtésre most nem futja.

Köszi a segitséget.

(#17393) Joshi válasza Lucif-R (#17384) üzenetére


Joshi
titán

Szép munka, én is hasonlóképpen szeretném kivitelezni a már 1éve meglévő vízhűtéses gépemet. :D A radim nekem is kb ekkora igaz nem olyan jó hatásfokú mint a te gyári radid. Nekem 4 venti teszi a dolgát és én a ventik szabályozására egy Zalman ZM-MFC1-et vettem. Nem fikázni akarom a te megoldásodat, de szerintem ilyen szép PC-hez inkább ez illett volna. :U

ui.: nem a Zalman szabályozót akarom fényezni(biztosan van sokkal jobb megoldás is). :U

[ Szerkesztve ]

(#17394) Lucif-R válasza Joshi (#17393) üzenetére


Lucif-R
senior tag

Nem veszem fikázásnak :) egyáltalán nem... Nem szeretem a kék fényeket a gépben mert rendkívül b@sszák a szemem. Neon is kikapcsolható elöl az egyik 5"25ös lapján elhelyezet ki be billencsel. A másik probléma a te általad linkeltel hogy nekem 9db ventim van és a vezérléshez meg a visszajelzéshez CSAK ez a megoldás volt eszközölhető ( egy ilyen panelról az életben nem varázsolom le hogy milyen szinnel mennyenek a ledek ). És akkor a bónusz indok: csukott ajtóval nem nagyon lehetne variálni, és sajnos a gépház ajtaja balra nyílik szal picit kényelmetlen is lenne ( de az igazi ok az a visszajelzés és az elektronikai ok )

Amúgy eleinte néztem kisfloppy helyére szabályzót de az a Sharkkon bőven elég igy :D ;)

(#17395) Oibacsi


Oibacsi
őstag

Na emberek, kicseréltem az 1a-sl2 blokkot Tody féle fekete tetősre. Csalódás...semmit nem javult, ugyannyit tud:( Normális ez?

(#17396) nygma


nygma
addikt

Üdv.

Akit érdekel van egy eladó Asus Maximus Formula lapom komplett vizes blokkokal.

Keressen rá apróban. ;)

:R

(#17397) varga911


varga911
senior tag

De rég néztem be ide... :)

Fuzik kolléga jóvoltából bő egy hete énis már az új full réz Enzo Sapphire-t használom, és egyedüli negatívumként mindössze azt tudom felsorolni hogy meglátszanak rajta az ujjlenyomatok. :P Esztétikus, jól hűt, nem szakad bé'.

Üröm az örömben hogy tegnap megpusztult a D5-öm, csak morog és remegteti a vizet... :O Szétszed-összerak nem segített (Nyugdíjas úr tanácsolta), a belsejében anomáliát nem tapasztaltam. Bármilyen ötletre nyitott vagyok.

Végére egy kis Enzotech csendélet.

Üdvözletem! :R

(#17398) redXIII


redXIII
senior tag

hali.szeretnék (majd ) összerakni egy jó kis vizhütést házilag.hol tudnák utánnaolvasni,hogy nagyjábol mi hogy müködik?

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#17399) nygma


nygma
addikt

Üdv.

Egy kis marketing: D-Tek Fuzion Cpu blokk eladó!

:R

[ Szerkesztve ]

(#17400) P00By válasza varga911 (#17397) üzenetére


P00By
nagyúr

Jól néznek ki, hűtésben hozott vmit a előző enzohoz képest?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.