Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Vallás

Hozzászólások

(#10132) JJános válasza Sir Pocok (#10131) üzenetére


JJános
addikt

Nem leszólni akarok másokat. Mindenkinek szíve-joga, hogy milyen vallást fogad el.
Te buddhista vagy. Rendben van. Ezzel nincs semmi gond.

De te ne beszélj Jézusról, mert te hiteltelen vagy.

Ha te felvállalod a buddhizmust, az a te szuverén jogod. Esetleg beszélhetünk róla, mert én erről nem sokat tudok. Az is lehet, hogy jól érzed magad.

Lehet, hogy nem vagyok diplomatikus. De nekem csak a fehér, és csak a fekete világ van.

Innentől én még szeretlek téged, és mindig is hiteles ember voltál a szememben, mert azt képviseled, amiben letetted a voksot.

Én is képviselek egy szint. Hitem szerint a fehéret. Ha viszont azt látom, hogy valaki fekete, onnantól tőle a fehérről mondott, írt dolgokat nem tudom elfogadni.

Lehet rám dobálni kígyót, békát, de ez van.

Ha osztja az észt, hogy mit kell elfogadni a bibliából, és mit nem, a hátamon a szőr felborzolódik, és végem van.

Nem tudok diplomatikus lenni. Lehet, hogy nem is akarok. Nem tudom megmondani. Viszont nem célom mások bántása.

Én már mögé látok dolgoknak. És ez nem nagyképűség. Én drasztikus vagyok, ha úgy tetszik, bár én magamat csak gyors döntést hozó embernek látom.
Csak fehér, és fekete. Nálam nincsenek színek.

Keményvonalas vagyok Isten követésében.
Nem az a célom, hogy bántsak másokat, hanem, hogy felhívjam a figyelmet mások számára. Csak mert nagyon sok az elhitetett ember.

Isten is keményvonalas. Ebben 100%-ig biztos vagyok.
Szereti Isten az embereket, de akik nem kérnek istenből, azokból Isten sem kér.

2007-05-06 óta itt!

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Vallás
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.