Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Vallás

Hozzászólások

(#9701) Horka1 válasza kymco (#9699) üzenetére


Horka1
tag

Végre valami amivel egyetértek. A gyülekezet tartsa el magát. Pontosan. És ne állami támogatásokkal lopja a nép pénzét, amit a néptől egy szóval sem kérdeztek meg, hogy szánna e az egyházaknak?

Teremtsd meg az okokat, az eredmények pedig majd természetes módon következnek! http://hajdufighting.blogspot.com/

(#9702) JJános válasza Horka1 (#9700) üzenetére


JJános
addikt

Á nem tudod te ezt.
Miért teszi be az ellenség keze a lábát? Mert a láb mindig kéznél van. Nah, kapisgálod?

2007-05-06 óta itt!

(#9703) F.csaba válasza JJános (#9702) üzenetére


F.csaba
csendes tag

Egy régebbim éppen erről szól

Őserdő

Az őserdő olyan hely
ahova emberi kéz még
nem tette be a lábát.

Mert azt mondta a
kéz a lábnak,
ha nem mész
meg is csíplek,
meg is váglak.
Hogyha mennék,
nem maradnák
más mint emlék.
Hisz, nem látszik
ott semmi útnak
és már téged
nagyon unlak,
ha sokat kárálsz,
fel is rúglak .
Így hát, hiába volt
a bátor kéz
fenn menni kész,
ha alább
gyáva volt
s nem mozdult,
a láb.

És újra szólt a kéz:
Pedig megyek
minden áron !
Ha nem rajtad,
akkor lólábon.
Ide intek egy lovat,
egy jó hátast,
s ha nem jön,
bemegyek tótágast.

-F.Csaba-

(#9705) kymco válasza Horka1 (#9701) üzenetére


kymco
veterán

És ne állami támogatásokkal lopja a nép pénzét
Ez is egy sztereotípia... a gyülekezet eltartja saját magát... vagy egy másik gyülekezet segíti ki....

www.refujvaros.hu

(#9706) F.csaba válasza kymco (#9705) üzenetére


F.csaba
csendes tag

Nem beszélve arról, hogy az egyházak állami feladatokat, beteggondozás, oktatás, lelkigondozás, színte fillérekből az állami intézmények költségvetéseinek töredékeiből végzik el!

Az önkénteseik sok esetben a saját költségeiken, saját javaikból szolgálnak az elsetteknek, a rászorulóknak, a nyomorgóknak:
És rajtuk keresztül Istennek természetesen!
És mindenki jól jár! Kivéve persze a Kárrogókat!

Mert ők meg sem érthetik, hogy miről is van itten szó! Csak sóvárognak sok esetben azon fillérek miatt is, amit az állam csepegtet a keresztényekenk, hoyg abból oldják meg azt amit az állam képtelen hatalmas ráfordításokkal is elérni!

Ugyanakkor az is igaz, hogy amint intézményesülni kezd az egyházi szolgálat is, hát ottan is tapad, ami ragad.

ezért a kárrogó hollóknak azt kell mondani, hogy komám ottan van előtted is a lehetőség, te segíts úgy a te felebarátodon, hogy egy fillért sem kérsz az államtól és akkor már meg is mutattad, hogy nem csak kárrogni tudol, hanem segíteni is!

(#9727) F.csaba


F.csaba
csendes tag

Gyerekek! A Fénymadár Fórumban további gondolatokat csatoltam a "lélekmutató" műszerhez! Várom a ti ötleteiteket is!

(#9728) Kidus


Kidus
őstag

Toroltem az egeszet.
Mindket fel reszerol tulment a hatarokon sajnos....

Assuming Control

(#9729) JJános válasza F.csaba (#9727) üzenetére


JJános
addikt

Csabi te tényleg pásztor vagy?
Zavarban vagyok, hogy hova tartozol.

Úgy katyvaszolsz, mint egy katolikus, és mégis valami több az, ami benned van.

2007-05-06 óta itt!

(#9730) JJános válasza F.csaba (#9727) üzenetére


JJános
addikt

Téged nem zavar, hogy a fénymadár nevű honlap asztrológiával foglalkozik? Én be nem tenném a lábam ilyen helyre. Rákattintottam, azt vissza nagy gyorsan.
Okkultizus. Undormány.

2007-05-06 óta itt!

(#9731) Vikusz77 válasza JJános (#9730) üzenetére


Vikusz77
tag

Rossz helyen voltál szerintem János...
Írd a madár mellé a gugliban hogy: fórum. Na és úgy rögtön megtalálod. Ott már rögtön otthon fogod magad érezni szerintem :DD törzshelyed lesz .

(#9733) F.csaba válasza JJános (#9730) üzenetére


F.csaba
csendes tag

Nem fénymadár honlap, hanem fénymadár fórum! Amit voltam bátor és én nyitottam! De te is nyithatsz benne bármilyen topilot!
Azt ottan én le nem törlöm a te írásodat! Nálam szabadság van! Már le is hülyéztek ottan és nem vettem zokon! Az egy másik féle szabadság!
A szabadosságot én sem engedem!

(#9734) Kidus válasza F.csaba (#9732) üzenetére


Kidus
őstag

Ezert egyelore figyelmeztetes.
Kovetkezo alkalommal ki foglak tenni.

Assuming Control

(#9735) F.csaba válasza JJános (#9729) üzenetére


F.csaba
csendes tag

Augsztusban leszünk négy évesek! Kb 20 fővel szombatonként ülünk össze, gyerekek, kisebbségiek, szegéyn időskorúak vegyesen: Többnyire én hírdetek, de szoktunk meghívni más felekezetekből is! Felekezeten kívüliek vagyunk!
Idáig nyolc egyház képviseletében hírdettek nálunk! az idén elkezdünk kifelé nyitni, és a történelmi egyházak mellett a pünkösdi tipusúak felé is keressük a kapcsolatokat!

Egyetlen felekezetet sem vetünk el, csak azért mert nem értünk egyet a tanításaikkal! Ha valaki a Názáreti Jézust az Isten fiának vallaj, aki maga is Isten, az mi meg a testvérünknek valljuk ! Független attól mii módon keresztelkedett, mi modón dícsér és milyen zöldségeket tanít! Bár a bibliai szövegekkel ellentétes tanításokat nem fogadjuk el!

Hát röviden...

Te meg ugye a Hites vagy?

Én egyébiránt református, de már elég sok mindenben nem azt vallamom ami a hivatalos református dogmatika.

(#9737) andrea.lois válasza Horka1 (#9698) üzenetére


andrea.lois
csendes tag

Szia!
Amikor elkezdtem olvasni a hozzászólásod, még mosolyogtam is...
Eszembe jutott, hogy én is voltam kezdő hívő, (boldog tudatlan idők) akkor történt, amikor számolgattam. De jól tettem, megvolt bennem a buzgóság, radikális hit, a tenni akarás, a bizalom és a hit minden testvéremben. Hjaj!
Ennek egy része ma is megvan. Csak átalakult.
Helyes értelmezés? Félrevezetés felelőssége? Hogy lehetséges, hogy a sokféleség mind helyes? Szerintem igen... !! (Magánvélemény, persze azért van kivétel balgatagok okoskodása pl...akiknek semmi közük Istenhez)
Én nem versenyzem senkivel. Vannak félreértelmezhető, és vannak egyértelmű dolgok. Például tudhatjuk, hogy a "Ne ölj!" nyilvánvalóan azt jelenti, ne öljünk embert semmiképpen, ne vegyük saját kezünkbe élet és halál felett az uralmat. Van annak Ura...
Szóval vannak egyértelmű dolgok azért. "Mi hívők" ezt jól tudjuk.

A biblia nincs elzsidósítva. A biblia elkeresztényesítve van. Ugyanis zsidók írták, mégis keresztény módon, és nyelvezetben van írva.
Mondjak példát? Hatszor van megemlítve a Károlyi fordítás Ószövetségében, hogy húsvét! Mond már meg nekem, hol volt az ószövetség idején húsvét? :) Mikor mi keresztények Jézus halálát és feltámadását ünnepeljük húsvétkor, persze hibásan!!! Mert mi is az a húsvét? Semmi köze nincs drága Megváltónk halálához! Természetesen az újszövetségben sem helyes a húsvét kifejezés. Egy germán ünnep csupa okkultizmussal. Annak idején, amikor a katolikus egyház be akart jutni a germánok országába, kompromisszumokat kötöttek, és jó alaposan összekeverték a keresztény ünnepeket az okkult germán ünnepekkel. Mint a karácsonyt is a fény ünnepével. Akkor már nagyon messze jártak minden zsidós dologtól!!! Ugyanis 300 környékén még a bibliai ünnepeket is más napokra tették, és törvényesítették, csakhogy ne kelljen együtt ünnepelni a zsidókkal a zsidó Messiás ünnepeit. Ennyit a biblia zsidósításáról.
Jó hogy nem azt tagadjuk már, hogy a zsidók írták. A holokauszt tagadás után már csak ez következhet. Meg mondjuk azt, hogy Jézus nem volt zsidó! Na ezt a sületlenséget már hallottam éppen eleget. Keresztényektől.
Ez történelem. Nincs mit vitázni rajta, ez tény. Jézus születése, és halála is tény.
Hogy ki kinek hiszi, na az már magánvélemény, és vallások szerint eltérhet.
De legalább a történelmet ne formáljuk már át!
Persze ma már olyan kavalkád van...
Ezért is nem foglalkozom már azzal, hogy sok okos ember merre jár a kis agyában, hihetetlen, mekkora hazugságok vannak ma köztudatban. Nem érdemes vitatkozni ostoba dolgokon.

"Mert a szabályozás szándéka kiérződik bár, de az nem a goj-okra vonatkozik. Ugyan is csak a zsidót kell annyira szabályozni, amennyire kell is. nincs is még egy ilyen fajta, talán a cigány, és ezek együtt is járnak a diaszpórájukban a világban. Érdekes, hogy ahol belső feszültséget, bűnözést kell generálni, ott a zsidó és a cigány rögtön egymásra talál."

No comment.
Erről már véleményem sincs. Illetve van, de az már nem konkrétan neked szól.

Az alább írt véleményed Istenről már szintén szimpatikus. Részben. De nincs kedvem véleményt nyilvánítani.

"Nem személy válogató"
Ezen talán kicsit elgondolkozhatnál...

(#9738) Vikusz77 válasza JJános (#9730) üzenetére


Vikusz77
tag

Vesztemre beleolvastam Fcsaba fórumán az erről a topicról szóló topicba. Már ez is egy vicc így ömmagában hogy van ilyen, de mindegy.

Szóval, bár nem szeretnék Vele foglalkozni, de most kénytelen vagyok hogy ne ugrasszon minket egymásnak ha esetleg olvasod...

Mert.
FCsaba "félreértett" engem és ezt üzente nekem:

"innen üzenem, hogy azért szegény Jánost sem kell leminősítenie! Egyszerűségében én többre tartom mint téged a nagy távolságtartó uriember formád árnyékában is! "

Namármost.
Én nem Téged minősítettelek le (remélem ez számodra nyilvánvaló), hanem ironikusan az Ő szerintem beteg gondolatokkal teleírt fórumát. Célozva arra hogy amiket én ott olvastam, az alapján te ott nem fogod otthon érezni magad...
De egy betérést megér az igaz. Az meg hogy utána belemész-e a parttalan vitába már rajtad múlik. Tudod, a trollos etetés:).

Az idézett nekem szánt üzenet többi részét nem minősíteném, önmagáért beszél :)... Se füle se farka.

(#9739) andrea.lois válasza Vikusz77 (#9738) üzenetére


andrea.lois
csendes tag

Én nem nézek semmiféle más fórumba... Éppen elég ez is.

(#9740) Vikusz77 válasza andrea.lois (#9739) üzenetére


Vikusz77
tag

Szerintem is elég, de ha valakinek hiányzik például ez a szeretetteljes hangnem és lelkület ami az idézett Úr sajátja, akkor most egy ideig csak ott találhatja ezt meg.

Létezik egyébként hívő fórum, ahol nem ezek a (legalábbis számomra) beteg gondolatok uralják a teret. Bár ez eddig nem így volt itt sem.
Itt se az fáj igazán ha betér egy ateista és nem érti mi ez a "hülyeség", hanem ha egy magát hívőnek valló jön elő az elferdült dolgaival. És önjelölt tanítóként rátelepszik agresszív módon a többiekre.
De ez csak az én véleményem.
Az ilyen embert őszintén megmondva nehezemre esik szeretni. De megpróbálom:).
Szerencsére Te türelmesebb vagy:).

[ Szerkesztve ]

(#9741) andrea.lois


andrea.lois
csendes tag

Kedves Barátaim!
Ami itt folyik, (nem minden, mert van sok értelmes és kedves dolog is van azért), része annak, amiért 2000 óta nem tartozom semmilyen gyülekezethez, egyházhoz, és tavaly január óta hátrahagytam mindent. Mindent... Egyedül az én Istenem van, Ő elég nekem.
Nem értem, nem tudom mi van egyházunkkal...
Mégis miért nem lehet Krisztust követni, tényleg akarni Őrá hasonlítani?
Ti hívők, nyilván mind hallottátok már azt a kedves kis dolgot, hogy írjuk a kézfejünkre, "Mit tenne most Jézus!" és nézzünk rá minden szavunk és cselekedetünk előtt.
Miért nem tudjuk már visszafogni az önakaratunkat? Miért beszélünk olyan dolgokról, amihez nem is értünk, csak éppen zabos kedvünk van, és valamivel muszáj megerősíteni a magunk igazát?!
Hogy miért mondom azt, hogy "mi"? Mert az egyház része vagyok, és az egyház bűne az én bűnöm is... Ha egy részem beteg, beteg vagyok egészen... Ugyanazon test része vagyok.

Kíváncsi lennék drága Atyám arcára, amikor ezeket látja, amikor a billentyűkön leütjük a szavakat.
Képtelenségnek tartom, hogy örül, amikor gyűlölet jön ki a szánkon, vagy írjuk le azt. Amikor mi, akiknek a feltétel nélküli szeretetet kellene hirdetnünk és cselekednünk, népeket ítélünk, és gyűlölünk, zsidózunk, cigányozunk, egymást marcangoljuk... Ugyanazon egy test tagjai.
Mondhatjátok, hogy én is ezt teszem. Hát bizony, én sem vagyok tökéletes. Amiben viszont biztos vagyok, hogy nem hibázok, ha haragra gerjedek, amikor antiszemita, rasszista megnyilvánulást látok olyan emberektől, akik Jézus szolgájának vallják magukat.
Hihetetlen.
Hálát adok Istennek, hogy nem mindenki gondolkodik így, hogy sok gyülekezet tudja, hogy Izrael Isten választott népe, ahogyan mi is, szeretik a zsidóságot, és áldják.
Hogy bűnösök? Hát persze, hogy bűnösök!!! Te nem vagy az?! Én nem vagyok bűnös?!
De mit mond Jézus? Mit tegyél a bűnösökkel? Nem azt, hogy imádkozz értük?
Nem azt, hogy Ő maga a bűnösökért jött? Azt mondod a zsidók a legbűnösebbek?
Akkor imádkozz értük még többet! Ez Isten parancsa!!!
Van egy keresztény vicc, ami valójában nem vicc. Amikor hallottam egy kereszténytől, jól meg is jegyeztem.
Azt kérdezte, "mi az abszolút antiszemitizmus? (?) A zsidónak nem hirdetni az evangéliumot!"
Drága keresztény barátaim... Ha nem feladatod a zsidókkal foglalkozni, ha nem akarod nekik hirdetni az evangéliumot, ne tedd! Vannak erre elhívott emberek. De könyörgöm, ha már egyszer megtértél, Krisztus szolgája vagy, legalább ne átkozd azt a népet, akitől származik a Messiás! Aki azt mondta az asszonynak, aki kérte, hogy gyógyítsa meg az ő lányát, hogy nem eszik az eb az asztalról, merthogy én "AZ ÉN NÉPEMÉRT JÖTTEM!"
De megkönyörült az asszonyon. Meggyógyította a lányát. Így kapunk mi is üdvösséget.
INGYEN KEGYELEMBŐL! Kegyelemből... Nem azért, hogy felfuvalkodjunk, hanem, hogy éljünk vele. Alázatban, szeretetben, jóságban...
Alázat...
20 évvel ezelőtt még láttam alázatot kedves egyházunkban.
Ma már nem látok. Csak keveset, és ritkán.
EGYÜTT KELLENE MŰKÖDNÜNK AZ ELVESZETTEKÉRT!
Ehelyett én személy szerint menekülök a "szentek" közösségéből, és okkal menekülök.
Nem bírom már nézni, ami folyik. Nem bírom...
Inkább megyek, sírok kicsit a bácsikáért az utcán, megetetem, megölelem, hogy tudja, van, aki törődik vele. Ő is sír. Örömében. Hát ezért érdemes élni.
Hogy segítsek az utcán, aluljáróban élő kismamának megszerezni a pecséteket, hogy legalább gyest kaphasson, hogy a cukorbeteg, és életveszélyben élő hajléktalan lánynak sikerüljön segélyt intézni, hogy megkapja a gyógyszerét, és elindulhasson az úton, egy jobb úton... Ne, könyörgöm, ne kezdjük azzal, hogy önhibájából van az utcán!
Jézus megkérdezte a prostituálttól, hogy miért lettél te prostituált? Nem!!! Csak azt mondta, megkegyelmezek, megbocsájtok neked, és ne vétkezz többé.
Mit gondoltok, akivel Jézus így tett, mind meg is változott? Jézus megtette, amit tehetett, a többi rajtuk múlt.
És rajtunk múlik.
Ja persze, én azért teszek így, gondolkodok így, mert nő vagyok, és nekem ez a dolgom, ha már hülye vagyok nő létemre ahhoz, hogy tanítsak, és mert én érzékeny vagyok.
Hálát adok Istennek, hogy amikor azt mondtam, hogy többé nem akarok érzékeny lenni, mert nem érdemes az emberekkel foglalkozni, mert nem érdemlik meg, mert csakis gyűlölni képesek, Ő nem vette ezt komolyan, és az időszakos megkeményedésem után automatikusan visszatértem a normális érzékeny énemhez. Nem megy a gyűlölet. Haragszom, de 5 perc múlva el is felejtem...
Mindenesetre tuti, hogy jobban teszem, ha ezekkel az emberekkel foglalkozom, mintha a gyülekezetben tárgyalom ki, melyik evangélium az igaz! Meg figyelem, amint egymásnak prédikálunk, ahelyett, hogy az elveszettekkel törődnénk! Mert mi már olyan nagyon okosak vagyunk, hogy nem is kell beszélnünk az elveszettekkel, majd maguktól bejönnek a gyülekezetbe, elég, ha egymást kioktatjuk!
Amúgy meg... Az egyik azt mondja, csináljam ezt, mert én nő vagyok, ne tanítsak, mert én érzékeny vagyok, és ez a dolgom! Igen kedves Csaba, ezt te mondtad! Ugyanakkor egy keresztény nő alig három hete közölte velem, hogy ez a férfiak dolga!
Ehhez hasonló ellentétek, és meghasonlások történnek rendszeresen, hiszen már senki sem tudja mi van, mi az igazság, olyan nagyon bölcsek vagyunk, hogy már mi magunk is belezavarodtunk, mi hogyan is van!!!
Na akkor melyik az igazság? Női vagy férfi munka ez?!
Tudjátok mit? Csinálom, amit a szívemben, az én női érzékeny szívemben érzek, (jó, hogy még érzek), amit jónak látok, amiről úgy érzem, Jézus is úgy tenné. De nem gondolom, hogy nekem van igazam.
Mivel eleve különlegesen másképp gondolkodom minden egyes kereszténynél!
Ki tudja, lehet, hogy én egy külön vallás vagyok! :P Azért valljuk, be iciri-picirit hasonlít a mi Jézusunk tanítására... Csak egy picikét...

Hú, most nagyon okos voltam... Én nem szeretem, ha ilyen okoskodó valaki, mint most én...
Úgyhogy elnézést kérek mindenkitől, akit esetleg megbántottam volna, vagy valami hülyeséget írtam volna.

Üdv mindenkinek!

(#9742) andrea.lois válasza Vikusz77 (#9740) üzenetére


andrea.lois
csendes tag

Remélem ezek után is türelmesnek tartasz! :)
Kicsit azért kijöttem a béketűrésemből...
Csak egy kicsit! :P
Amúgy teljesen egyetértek veled, és azt hiszem, amiről most utoljára írtam, kb. ugyanerről szól.

(#9743) Horka1


Horka1
tag

Fénymadár fórum Csak, hogy ne legyen gond megtalálni. Nem éppen ezoterikával foglalkozik, és úgy néz ki, hogy ott válaszol az itteni írásokra, ha érdekel valakit.

Link törölve.

[ Módosította: philoxenia ]

Teremtsd meg az okokat, az eredmények pedig majd természetes módon következnek! http://hajdufighting.blogspot.com/

(#9744) andrea.lois


andrea.lois
csendes tag

Az egyházi botránykövekről néhány szóban...
Arról lehet felismerni, hogy egy önjelölt kiscsoport vezető botránykő-e, avagy egy Istentől való kis csoport vezetője, hogy nem csinál botrányokat, hanem békesség, szeretet árad belőle, ha fedd, úgy fedd, hogy az gyógyítson is, Istenünk tanítása alapján, aki megsebez ugyan, de be is gyógyítja azt...

(#9745) Horka1 válasza andrea.lois (#9744) üzenetére


Horka1
tag

51Gondoljátok-é, hogy azért jöttem, hogy békességet adjak e földön? Nem, mondom néktek; sõt inkább meghasonlást
Lukács 12:51

Ne akarj te se megmondóember lenni, hanem az Istennel szembeni alázatot mutasd be azáltal, hogy nem másokat bírálgatsz, ráadásul önkényes biblia értelmezés alapján, ráadásul Jézus szavával szemben állva.

5Képmutató, vesd ki elõbb a gerendát a te szemedbõl, és akkor gondolj arra, hogy kivessed a szálkát a te atyádfiának szemébõl
Máté 7:5

Mert ha te valamiben jobbnak vagy feljebb valónak gondolod magad, máris önmagad felemelésére törekszel, még ha nem is tudatosul benned, és tudod, hogy Isten a felfuvalkodottakat megalázza.

Bármilyen mézes-mázasan is fogalmazol.

Teremtsd meg az okokat, az eredmények pedig majd természetes módon következnek! http://hajdufighting.blogspot.com/

(#9746) Horka1 válasza andrea.lois (#9744) üzenetére


Horka1
tag

"Istenünk tanítása"

Miért használsz birtokos szerkezetet? Talán te vagy Isten tulajdonosa?

Teremtsd meg az okokat, az eredmények pedig majd természetes módon következnek! http://hajdufighting.blogspot.com/

(#9747) JJános válasza Vikusz77 (#9738) üzenetére


JJános
addikt

Én nem olvastam bele! Egyáltalán nem adom oda magam akármihez.
Ide sem fogok járni. Hiába akartunk egy jó kis közösséget kialakítani, nem lehet.

Itt sajna a nem hívő oktatja a hívőt, az ostoba az okosat.....sorolhatnám.
Aztán vannak kivételek, akiknek lehetne jó kapcsolata egymással, van is, de nem lehet Istenről beszélgetni, mert a trollok állandóan osztják az észt.

Nem etetem a trollt!

Veled nincs semmi bajom. igyekezek nem félreérteni dolgokat.
Egyébként a fénymadár kifejezés miatt sem mennék oda. Mert ezt a nevet már birtokolja más, egy okkult lap. Én pedig gyűlölöm a bűnt.

2007-05-06 óta itt!

(#9748) andrea.lois válasza Horka1 (#9745) üzenetére


andrea.lois
csendes tag

Már említettem, hogy nem vagyok tökéletes, sem jó, nem is egyszer.
A hibáim viszont nem rád tartoznak.
Bírálatot én kaptam... Keményen... Tőled is...
Nem zavar.
Nem vagyok különb, sem okosabb senkinél.
Az igazságtalanságot, és az ostobaságot viszont rosszul viselem.
Tudod, egyszer majd minden kiderül...
Én mindössze a szeretetre hívtam fel a figyelmet. Ami senkit sem érdekel már. Kiment a divatból.
Vajon miért? :(

(#9749) JJános válasza andrea.lois (#9741) üzenetére


JJános
addikt

Csak egy dolgot szeretnék.
"Mert az egyház része vagyok, és az egyház bűne az én bűnöm is"

Én ezt másképp gondolom. A bűnös ember nem tartozik semmilyen egyházhoz.
Amíg meg nem tér, és nincs rá bocsánat, nincs egyetlen bűnösnek sem örök élete.

2007-05-06 óta itt!

(#9750) JJános válasza F.csaba (#9735) üzenetére


JJános
addikt

Nem vagyok hites. Jártam ott, nagyon szerettem ott lenni, mert kiváló munka folyik ott, bár tudom, hogy neked nem tetszik. Tiszta igét, és élő vizet vehet, aki oda megy, jó szándékkal. Ők igazi cionisták.(Ne arra gondolj, akik ezzel a névvel visszaélnek)
Ők izzanak Istenért. Égnek. Mindenük a biblia. Veled ellentétben.

Érdekes, hogy szeretsz mindenkit leszólni, de rólad még csak annyi derült ki, hogy antiszemita vagy, meg katolikus talán. Magadról, hogy reformátud voltál, másokról meg mindent megmutatnál? Ejnye.

"Ha valaki a Názáreti Jézust az Isten fiának vallaj, aki maga is Isten, az mi meg a testvérünknek valljuk"

Az ördögök is ezt vallják!

[ Szerkesztve ]

2007-05-06 óta itt!

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Vallás
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.