Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13634) Foose válasza építész (#13632) üzenetére


Foose
addikt

Persze itt most olyan probléma van,hogy sajnos nem tudod elképzelni,hogy van ember akinek nincs multiméterje. Pedig van. Szóval hidd el,mérnék azzal is,ha módomban állna. Mivel pénzem meg már nincs egy rohadt lemezre sem,ezért most ebben sem tudok lépni. Bizony,van ilyen. Sokan nem is gondolják,hányan vannak ilyen helyzetben,de ez most off.... Nem akartam kicserélni anyám tápját az enyémre,mert nem értek hozzá,nem mertem hozzápiszkálni. Végül muszáj voltam mégis,mert amit kaptam tápot valahogy ki akartam próbálni. Végül sikerült a műtét,azóta még nem volt gond a géppel. Azt hittem hogy a hibakódot csak akkor tudom megnézni,ha épp jön a kékhalál képernyő,ezért nem tudtam azóta kóddal foglalkozni. De most korábbi hibakódot meg tudok valahogy nézni??? (így van,a codegen tápról nem tettem fel képet,mert nem gondoltam,hogy nem 10A-t tud ahogy azt Te írtad. De nemrég táp csere előtt megnéztem,és 16A-t ír.) Itt most csak az a lényeg,hogy amit kaptam Q-TEC,az vajon jobb lesz-e,mert a másiknál elég sokat esett az adat terheléskor,ennél viszont nem esett annyit,és még újra sem indult azóta.

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.