Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-10-10 15:19:20

LOGOUT.hu

Ez egy agyalós-beszélgetős Covid-19 topik. Érvelni kötelező, a másikkal foglalkozni tilos, rettegőzés duplán, a szemlélet tudományos (a "meddig maradjanak a lezárások", azaz a társadalmi rész elfér, de csak szűken/járványhoz kapcsolódóan), ergo nem oltásellenes, nem hit alapú. Ami ebben a szellemben íródik, marad, ami nem, az nem, téríteni meg se próbálj.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70) mozso


mozso
senior tag

Én sokmindent kipróbáltam, feleségem és 9 éves kislányom is (textil, orvosi, FFP2, FFP3, FFP3 félálarc saját cserélhető szűrő betéttel, séta, biciklizés).

Tudom ez utóbbi lehet túlzásnak tűnik, de nem akarjuk elkapni. A gyermek elme pedig jól tud alkalmazkodni, ha racionalitást és észérveket lát a szülőktől és kap rendes magyarázatot minden kérdésre.

A KC cucc szerinten jó, egyik ismerősöm benne volt a projektben, de nincs nekem még ilyenem.

2020. Március 12-én, amikor súgtak, hogy mi lesz másnap csak ezt tudtam beszerezni. Előtte sok-sok héten át próbáltam sima FFP2/FFP3-at.

Magamnak ilyet vettem - a kép csak példa :-)

Kislányomnak a zongoraórára

A KC és a fenti két arcmaszkos megoldásnál ki tudod próbálni, mennyire tömít és van-e alászívás. Szűrők nélkül a szűrő nyílását befogva veszel egy nagy levegőt, ha nem kapsz semmi levegőt és az arcbőrödön sem érzed a levegő áramlást, akkor nincs fals levegő.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.