Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32551) Halo válasza tm5 (#32534) üzenetére


Halo
senior tag

Felnit, guminyomás szenzort honnan szereztél?

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#32552) AMD Power válasza Kornel (#32525) üzenetére


AMD Power
titán

Jol van koszi.. Suzuki a Mannol olajt mennyire szereti? Opelbe nagyon bevalt nekem.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#32553) mirci18 válasza Kornel (#32548) üzenetére


mirci18
addikt

Az a következő terv.
2 év múlva.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#32554) mirci18 válasza tboldi (#32550) üzenetére


mirci18
addikt

Ezért mondtam azt hogy számomra Mosonmagyaróvár nem vidék hanem város.
Sajnos ez egy elég hülye beidegződés évtizedek óta hogy Pesten kívül minden más csak vidék.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#32555) Kornel válasza AMD Power (#32552) üzenetére


Kornel
veterán

Passz, ami biztos, hogy a liqui moly top tec 4300 nagyon jó olaj, a Swift sport mást csipegetett, azt nem.

(#32556) dnelb válasza mirci18 (#32554) üzenetére


dnelb
veterán

Pedig sajnos pest az ország közepe.

(#32557) blakey válasza Halo (#32551) üzenetére


blakey
titán

Innen jó áron tudsz szerezni.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#32558) Halo válasza blakey (#32557) üzenetére


Halo
senior tag

Se felni, se érzékelő... :) :(

De köszi!

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#32559) tboldi válasza mirci18 (#32554) üzenetére


tboldi
nagyúr

Jól mondja írja Krisztián, Magyarország eléggé "vízfejű". Ez van. :)

(#32560) CoolBoy323 válasza tboldi (#32559) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Víz fej, sör has, pizza háut, narancs bőr

[ Szerkesztve ]

(#32561) pjen válasza dnelb (#32556) üzenetére


pjen
félisten

Pusztavacs.

(#32562) blakey válasza Halo (#32558) üzenetére


blakey
titán

[link], [link] :) Amúgy szívesen. :D
Mihez kéne?

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#32563) Halo válasza blakey (#32562) üzenetére


Halo
senior tag

Vitara.

Igen, látom, de nincs raktáron...Majd holnap felhívom őket, hátha...

Szenzort viszont tálaltam itt:
[link]

Azt írták Continentalhoz...a többihez nem is lenne jó?
...

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#32564) blakey válasza Halo (#32563) üzenetére


blakey
titán

TPMS-t (is) limkeltem neked, ennyire nem figyelsz? Mindenképp hívd fel őket. Gyári cintinental TPMS, jó máshoz is.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#32565) Halo válasza blakey (#32564) üzenetére


Halo
senior tag

Bocsáss meg, nem írtam ki külön, hogy mindkét termék jelenleg nem van, s érdeklődjek telefonon.
Amit holnap meg is teszek majd.
Köszi, meg peace! :)

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#32566) tm5 válasza Halo (#32551) üzenetére


tm5
tag

Bementem a gumishoz a felni pontos méreteivel és kérdezem, hogy szerel-e TPMS szelepet. Mindene van (illetve tud rendelni) és mindent csinál. Szóval így 1 helyről lesz minden. Ha esetleg debreceni vagy akkor priviben meg tudom adni a címét. Szerintem teljesen jó árai vannak.

(#32567) villifog válasza Halo (#32565) üzenetére


villifog
tag

Télre inkább az acélfelnit javasolják, alufelniből csak a tpms kompatibilis és a télen is használható felni jó. Amit linkeltél tpms-t az jó (Gyári Continental VDO 43139-61M00, 43130-61M00). Acélfelniből az Automax-on is van vitarához acélfelni, ráadásul ingyenes a szállítás.

[ Szerkesztve ]

(#32568) blakey válasza Halo (#32565) üzenetére


blakey
titán

Rendeltem tőlük ezt-azt, gyorsak, pontosak voltak és mellesleg jó áraik vannak. Másnap nálam volt a csomag.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#32569) villifog válasza Halo (#32528) üzenetére


villifog
tag

Érdemes odafigyelni arra, ha nem kifejezetten SUV-re való gumit nézel, akkor mindenképpen XL-es kell, hogy legyen. Ha rajta van az M+S az sem kifejezetten hátrány. Mindegyik prémium gumi, nem hinném, hogy bármelyikkel rosszul járnál. Esetleg még érdemes lenne ránézni egy másik Dunlop-ra. A Te méretedben 32990Ft.

(#32570) xmad válasza Thome (#32535) üzenetére


xmad
őstag

thanks

(#32571) Halo


Halo
senior tag

Ezzel a képpel szeretném megköszönni minden hozzászólást a téli gumi fejezetemhez! :)

Most lőttem, Békéscsabán. Nem is láttam még ilyet :)

(nem tudtam, csak kutyafuttában fényképezni - legközelebb, ha megint elkapom - készítek jobb képeket :) )

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#32572) tboldi válasza Halo (#32571) üzenetére


tboldi
nagyúr

Ez gyári, nem átalakított, bár nem a legszebb állapotú. :D Elsősorban nem a magyar közönség volt a fő célpont, tőlünk nyugatabbra több ilyet találni, de arrafelé sem volt túl népszerű. :)

(#32573) Halo válasza tboldi (#32572) üzenetére


Halo
senior tag

először csak pilláztam - oldalról olyan ismerős volt az eleje... 10 év régi Swift után... aztán a hátulja sehogy se akart összeállni - de az első lámpa... amikor elment mellettem, már tudtam a tutit. :D

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#32574) M_AND_Ms válasza Halo (#32571) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Többször állt ilyen nálunk a parkolóban...

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#32575) AMD Power válasza Halo (#32571) üzenetére


AMD Power
titán

Borzasztóan csúnya szerintem.

Láttam egy új piros Swiftet. Élőben szebb volt mint képen. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#32576) Zola007


Zola007
veterán

Tudtok ajánlani Miskolcon és körzetében olyan szakszervizt, ahol profik ABS fék hidraulika kocka felújítással kapcsolatban?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#32577) AMD Power


AMD Power
titán

Mint ma megtudtam egy régi ismerősömnek is Ignise van. 2005 évjárat, 1.3 170e km. Átmegyek majd hozzá csütörtökön és "megnézem" a gépet. Nem eladó, csak letesztelem. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#32578) dnelb


dnelb
veterán

Voltam ma nyomkodni 1.0 GL+ swiftet, hát nem tudom, nekem csalódás. Belül kicsit kisebb a fejtér mint az ss-ben, oldalra kb ugyanolyan, az anyagok viszont nagyon gagyik, recseg ropog minden ahova nyúlok, kőkemény műanyagok, bazári az egész.. Elképzelni se merem milyen lesz ez 100k km után. Ha sorrendbe kéne raknom kb a 2005ös swiftel lehet 1szinten(de lehet rosszabb, nekem a 160k kmet futott autóm nem ropogott így), csak más a festése a műanyagoknak, a 2011 utáni swifté egyértelműen jobb, a kornél féle s cross meg abszolút csúcs. Ajtó csukodas hangja is iszonyat gagyi, mintha valami papír trabant ajtó lenne...

Az ignis ugyanez, ott még a középkonzol is lötyög ha meglököm lábbal, miez?? Értem én hogy súlycsökkentés mindenekfelett de ért ennyit az a 100 kiló hogy dacia szintre süllyedt a swift meg az ignis is ?? :(

[ Szerkesztve ]

(#32579) tboy93 válasza dnelb (#32578) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nah, ezt nem gondoltam volna, képekről tök más jött le.

(#32580) dnelb válasza tboy93 (#32579) üzenetére


dnelb
veterán

Nekem is, ezért döbbentem ennyire meg. A valóság meg annyi hogy tettek rá egy szép festést, amitől nem tűnik annyira műanyagnak de ahhh. Engem ezek a dolgok, hogy mennyire kemény a műszerfal soha nem érdekeltek, és most se, de azért visszafelé ne fejlődjünk már. A legjobban az zavart hogy hozzáérsz valamihez és reccsen... uhh. Mindezt 0 kmesen.. A magyar utaktól csak rosszabb lehet...

[ Szerkesztve ]

(#32581) a_tesz válasza dnelb (#32580) üzenetére


a_tesz
Korrektor

Amivel én mentem a magyar bemutatókor, az csendben volt rossz úton is, és valahogy a belseje se tűnt fel, hogy recsegne, bár tény hogy nem nyomkodtam szét. De az biztos preparált autó volt, hogy valahogy kibírja a bemutatós hétvégét egyben :D

Másfelől a súlycsökkentés erről szól, fele olyan vastag anyagokból nem lesz minőségibb cucc, de én valahogy az előző Swift után nem éreztem olyan súlyosnak a visszalépést. Nem lehet, hogy a Sport egy fokkal jobb anyagokból készült, mint a simák? :)

A zajszinten egyébként menet közben én nem vettem észre, hogy olyan sok lenne, ebből a szempontból rendesen fájt a Cappuccinoba visszaülni utána. Pedig az értékesítő srác mondta is, hogy nagyon kihallani a háromhengerességét - gondoltam elviszem egy körre az enyémmel, aztán meglátjuk, hogy utána is úgy gondolja-e :)

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#32582) dnelb válasza a_tesz (#32581) üzenetére


dnelb
veterán

Nem hiszem hogy jobb anyag volt a sportban(képekről ugyanolyan) mint a simában, de egyébként ennek 300k híján ugyanannyi az ára mint a sportnak volt anno, szóval kb hasonlítható...
A zajszintje lehet okés, nem mentem vele :)

[ Szerkesztve ]

(#32583) tboy93 válasza dnelb (#32580) üzenetére


tboy93
nagyúr

Tavaly nyáron béreltünk egy hétre egy mk7 fiestát, na abban volt minden műanyag ilyen ropogós :( borzalmas.

(#32584) blakey válasza dnelb (#32578) üzenetére


blakey
titán

a kornél féle s cross meg abszolút csúcs - Khmmm… :))

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#32585) dnelb válasza blakey (#32584) üzenetére


dnelb
veterán

Mi az? A Vitara = SSS az anyagokban(avagy 11- swift), még a kormányt is átvették, váltószoknyát, az ajtó kapott 1 puhább betétet a könyöknek de ennyi. Az s cross meg fejlődött 1 kicsit. V mire gondolsz :)

[ Szerkesztve ]

(#32586) SirKero válasza Halo (#32571) üzenetére


SirKero
őstag

[link]

[ Szerkesztve ]

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#32587) blakey válasza dnelb (#32585) üzenetére


blakey
titán

;]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#32588) kiskun968


kiskun968
tag

Swift 1.2 GL+ 2017* 5434 km 5.87 l átlagfogyi főleg városi üzemben sok kis távval.

[ Szerkesztve ]

Angyalföld a világ közepe***Samsung Galaxy S23 Ultra*** Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm *** Suzuki Swift 2017 GL+***

(#32589) Kornel válasza kiskun968 (#32588) üzenetére


Kornel
veterán

Az király.
Bár majdnem ennyit tud egy 1.0T Scross is.

(#32590) a_tesz válasza dnelb (#32582) üzenetére


a_tesz
Korrektor

Akkor csak mást jelent a kemény, recsegős műanyag neked meg nekem :)

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#32591) Eugene Roe válasza Kornel (#32589) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Ha spórolósan vezetsz, akkor ténylegesen tud ennyit, igaz 1000 cm3-n nagyon könnyű elszállni a fordulattal :)

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#32592) Kornel válasza Eugene Roe (#32591) üzenetére


Kornel
veterán

Sajnos nekem +1 liter, mert az 1.4T többet eszik.
Igaz nyomom is neki.
Most kipróbáltam, hogy normális ember módjára vezetek, így 5,7-en áll a BC ;)

(#32593) kiskun968 válasza Kornel (#32592) üzenetére


kiskun968
tag

A BC nálam 5.5 áll. Nyomom én is rendesen :D :D :D

Angyalföld a világ közepe***Samsung Galaxy S23 Ultra*** Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm *** Suzuki Swift 2017 GL+***

(#32594) dnelb


dnelb
veterán

Nekem is tök pontos a bc!! Valós érték - 1.7l. De ez legalább fixen.. ;]

[ Szerkesztve ]

(#32595) Kornel válasza dnelb (#32594) üzenetére


Kornel
veterán

Nálam 0,3-0,5 liter.

(#32596) yaneez válasza Kornel (#32589) üzenetére


yaneez
csendes tag

Én az 1.4T-vel is elvagyok ennyivel. Volt már ettől picivel kevesebb is, de 6.3-nál többet még nem tudtam megitatni vele. Saját mérés, a fedcomp az kevesebbet mutat. (OMV 95 MaxxMotion vagy mi a tök amit tankolok bele)
Amúgy kb 40/60 város(Miskolc)/országút és időnként tiprom neki mert rohadtul élvezem ahogy megy. De egyébként "viszonylag" törvénytisztelő vagyok és sokat használom a tempomatot amit nagyon megkedveltem.
Ma este is megmentett Debrecenből hazafelé jövet, beállítottam 95 környékére hogy nyugodtan matathassak a zenéim közt illetve tetefonálhassak stb... így megúsztam egy csekket. Nagyon későn lehet észrevenni este a ragadozókat. :R

(#32597) Kornel válasza yaneez (#32596) üzenetére


Kornel
veterán

Miskolcra hazamenet Hatvanig pályán 140, utána 110 úgyis 6 alatt van, de sajnos vegyesben több, Pest nagyon megdobja.

(#32598) Tomics


Tomics
addikt

Nálam az utóbbi 1500km 4,9 L átlagfogyit mutat (ami valójábab kb 5.2-5.3). 2014-es Swift 1.2
Ebben volt 150km pálya (Gyöngyös-BP) 130-150-el, kb 500km haladós főútút (Gyöngyös-Jászfényszaru) 110-120, sok visszaváltással, előzgetésekkel), a többi része nyugis 90-100 és 70-80 (kb fele fele arányban, út minősége és a vadveszély miatt)

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#32599) Tom1939 válasza Kornel (#32597) üzenetére


Tom1939
őstag

A pest nagyon megdobja részt tanúsíthatom :) De ez bármilyen autóval így van.

(#32600) kiskun968


kiskun968
tag

Nálam a város az Budapest, így 5.87 az átlagfogyasztás.

Angyalföld a világ közepe***Samsung Galaxy S23 Ultra*** Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm *** Suzuki Swift 2017 GL+***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.