Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32901) Danex


Danex
addikt

Eddig amúgy kinek mi a tapasztalata azzal, hogy saját maga visz olajat a szervizre? Minősítésnek megfelelőt persze.

Gondolok én, hogy mennyire fogadják el.

(#32902) Kornel válasza blakey (#32898) üzenetére


Kornel
veterán

Nem az, hiába hasonlít a nevük.

(#32903) Tom1939 válasza Kornel (#32895) üzenetére


Tom1939
őstag

Figyelem majd őket, ebben a tekintetben csak az kell hogy hivatalosan ott csinálják.

(#32904) SirKero válasza Danex (#32899) üzenetére


SirKero
őstag

Akkor ezek szerint IGO-t nem fogok futtatni a telefonomon úgy,hogy a képet az autó kijelzőjén látom :W
Kár én azt hittem a teljes telefon tartalmat tudom használni így a nagy kijelzőn kitükrözve :O Ez így nem sokat ér nekem mert pont az offline navigáció lenne a lényeg.

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#32905) blakey válasza xmad (#32900) üzenetére


blakey
titán

Az nem az és nem Pesten van. :)

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#32906) xmad válasza blakey (#32905) üzenetére


xmad
őstag

Budai oldal oke... nekem budapest az szimplán csak pest 😃

(#32907) Danex válasza SirKero (#32904) üzenetére


Danex
addikt

Google térképet le tudod tölteni offline-ra. Illetve waze se eszik sok adatforgalmat.

Próbáltam anno az IGO-t az androidosat de szerintem nagyon fapad az új navikhoz képest, a térkép meg elavult.

Kamionosoknak megérteném, de személykocsinál szerintem már nincs létjogosultsága az IGO-nak, pedig közel piacvezetők voltak, de elkényelmesedtek és elszúrták az okostelefonok kihagyásával, hogy majd elég lesz a célhardver.

[ Szerkesztve ]

(#32908) Kornel válasza SirKero (#32904) üzenetére


Kornel
veterán

Pont az a jó, hogy a Google térkép és a waze is megy.
IGO?
2017-ben?

(#32909) tboldi válasza tboldi (#32891) üzenetére


tboldi
nagyúr

Kész. Csak annyi a bökkenő, hogy 5W30 helyett 10W30-as Ecstart raktak bele...így tél előtt...tök jó... :U Nem említettem nekik, hogy 5W30-at kérek, mert eddig 13 évig tudták, hogy az való bele. :W Legalább a szint jó.
Mivel apumé az autó, ezért nem reklamáltam, majd megkérdezem őt, hogy mi legyen.

Egyébként van most egy ingyenes téli előtti átvizsgálásos akció, nem találtak semmi kivetnivalót (csak az ablakmosó kevés, de van itthon, úgyhogy azt nem kértem). Plusz a zárakat, zsanérokat is átkenték, ami mondjuk nem rossz.

[ Szerkesztve ]

(#32910) Halo válasza SirKero (#32904) üzenetére


Halo
senior tag

Két fél országot le tudod szedni olyan 800 mb-bol!
A két offline térkép között pedig át tud navigálni. Próbáltam.
Havonta szépen szól, hogy frissítsd az offline térképeket, ennyi a Maps.
Nem tudom, mi az ami az iGO mellett szól...

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#32911) SirKero válasza Danex (#32907) üzenetére


SirKero
őstag

Akkor a képernyő tükrözés csak azokon a telefonokon megy amelyikben gyárilag benne van a Mirror Link :U

(#32908) Kornel Pont az a jó, hogy a Google térkép és a waze is megy. IGO? 2017-ben?

Ezt szoktam meg :K 50+ vagyok a régi dolgokat használom amit ismerek ( nagyjából :P )

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#32912) air válasza SirKero (#32911) üzenetére


air
nagyúr

De az Erika írógépet is lecserélted. ;]
Ha az igényeidnek valami nem felel meg, akkor váltani kell! Vagy az igényeket felülvizsgálni.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#32913) Kornel válasza SirKero (#32911) üzenetére


Kornel
veterán

Miben tud többet az iGO, mint a Waze?

(#32914) Tibko8


Tibko8
senior tag

Vácon a Suzuki szalonban nem tudnak a frissítésről. Ismerős most volt és hülyének nézték hogy mit akar. Aztán a központott felhivták és azt mondták ha frissíteni akarja akkor menjen Szlovákiába mert ott érhető el.

[ Szerkesztve ]

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#32915) M_AND_Ms válasza Kornel (#32908) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Számomra, még mindig az Igo a legjobb útvonal-tervezésre és navigációra.
Ne arra gondolj, hogy ismerős helyen segít megtalálni egy utcát, vagy segít elkerülni egy dugót, hanem arra, amikor Bukarest belvárosában, ahol sohase jártál még egy bonyolult kereszteződésen átvezet, segítve hanggal és képpel. Gondolok itt arra, hogy a manőver környezet ki van nagyítva, (nincs letakarva az utcacímkével a'la Waze) , az útvonal jól láthatóan rá van rajzolva, a használandó sávok meg vannak mutatva, a szóbeli instrukciók pedig pontosak, nem késnek, nem önismétlők stb.
Az útvonal-tervezésénél azt értem, hogy nem csak prompt az aktuális helytől tervez egy útvonalat valahova, hanem előre meg lehessen vele tervezni a másnapi etapot, abba önkényes pontokat meg lehessen határozni, útszakaszokat ki lehessen kerülni, stb, stb (ebbe a Google, főképp a pc-s oldalon elég jól teljesít). Majd mindezt másnap, mint egy leckét mondja fel nekem úgy, hogy ha kell bármikor belenyúlhassak, változtassak rajta anélkül, hogy az útvonal többi opciója megmarad.
És máris elértem ahhoz, ami az AA-ban és az ML-ben a legnagyobb hiba: minden útvonalopciót (tervezési algoritmus, útvonaltípus, stb) menet közben lehessen változtatni. Ezt egyik se tudja AA/ML alatt, mert butítva vannak :(((

Jelen pillanatban ott állok, hogy az Igo, Google, Waze ill Here progikból tudnék én magam összegyúrni egy fasza kis navit. A Waze-ből a közösségi információs adathalmaz kéne, más nem. A Google és Igo tervezési szolgáltatásai, az Igo programszolgáltatásai és testre szabhatósága (nem is tudjátok, mennyire át lehet szabni - egy egész más progit lehet belőle kihozni. Sok autóban, natívan Igo megy, anélkül, hogy külsőre valakinek is
feltűnne), a Here-ből pedig annak offline, online, vagy hibrid térkép használhatósága kell.
És mindezt megspékelném még a saját javaslataimmal. pl: országokat átívelő útvonaltervnél nem lehet megadni, hogy pl Magyarországon ne tervezzen fizetősre, de Ausztriában igen.
Na, ennek kéne AA alatt futnia! :K

És akkor ezek csak autózásra vannak. Bicajozáshoz, túrázáshoz csak Locus Androidon :P

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#32916) pjen válasza M_AND_Ms (#32915) üzenetére


pjen
félisten

+1

(#32917) kiskun968 válasza SirKero (#32911) üzenetére


kiskun968
tag

SirKero!

A Google Play áruházból letöltöd az LG MirrorDrive-ot. Azzal fog működni.

A p10+, p9+ így működött, egy próbát megér....

[ Szerkesztve ]

Angyalföld a világ közepe***Samsung Galaxy S23 Ultra*** Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm *** Suzuki Swift 2017 GL+***

(#32918) SirKero válasza Kornel (#32913) üzenetére


SirKero
őstag

Nem tudom,hogy többet tud-e :N Egyszerűen ezt kezdtem el használni annak idején és azóta is azt használom. :K Megszoktam ismerem ennyi.

(#32917) kiskun968 Sajnos nem megy Az eszköz nem kompatibilis ezzel a verzióval :O

[ Szerkesztve ]

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#32919) Kornel válasza M_AND_Ms (#32915) üzenetére


Kornel
veterán

Persze, mindez szép és jó lenne.
Nekem már az is elég, hogy a waze közösségi funkciója nagyon pontosan jelez minden balesetet, ellenőrzést, nálam ez nem mindegy, mert mindig a megengedett sebesség feletti megyek.
Emelett Budapesten a forgalomfigyelés/elkerülés funkciója szerintem nagyon hasznos, illetve hazafelé az M3-ason is, amikor mindig baleset van, még hamarabb le tudok térni...
Na ez nekem fontosabb, mint bármi más.
De kinek a pap, kinek a papné.

(#32920) CsakEgySrác


CsakEgySrác
csendes tag

Hali!

Régi swiftet tervezek venni, nagyjából 400e Ft-ért, ennyiért szép állapotúak vannak. Az lenne a kérdésem, hogy mit kell megnézni vásárlás előtt, hogy ne üljek fel arra a bizonyos rollere?

Köszi :)

(#32921) tboldi válasza CsakEgySrác (#32920) üzenetére


tboldi
nagyúr

Rozsda, rozsda és rozsda. Kihagytam valamit? :))

(#32922) CsakEgySrác válasza tboldi (#32921) üzenetére


CsakEgySrác
csendes tag

Ennyire rozsdásodik? Merre kell keresnem? Ha lehasalok akkor látható, vagy emelőre kell állni? Másra kell még figyelni? :DDD

(#32923) Kornel válasza CsakEgySrác (#32920) üzenetére


Kornel
veterán

Vegyél egy 2003-as példányt, első gazdáktól, ennyiért már talán kifoghatsz.
Viszont ennyiért autót is adnak. ;]

(#32924) tboldi válasza CsakEgySrác (#32922) üzenetére


tboldi
nagyúr

Ha nem is annyira vészesen, de azért elég gyakori probléma mostanra már.
Nem vagyok Swift-szakértő, hülyeséget meg nem akarok írni, úgyhogy várj szerintem egy tapasztaltabb fórumtárs válaszára. :)

(#32925) kiskun968 válasza SirKero (#32918) üzenetére


kiskun968
tag

Bocs tévedtem, csal a p10/p10+ kompatibilis

Angyalföld a világ közepe***Samsung Galaxy S23 Ultra*** Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm *** Suzuki Swift 2017 GL+***

(#32926) CsakEgySrác válasza Kornel (#32923) üzenetére


CsakEgySrác
csendes tag

Tudom, gyáva vagyok, hogy nem vállalok be valami V6-os szörnyet. Na, itt ragadtam a realitások talaján :D

(#32927) Kornel válasza CsakEgySrác (#32926) üzenetére


Kornel
veterán

Nem kell.
Figy.
Egy magene 1 ph2 is ennyi, 1.6 legalább olyan megbízható, mint egy swift, és 4 csillagos euro NCAP.
Punto 2 szintén.
És akkor még nem néztem szét, csak mondtam két alternatívát.

(#32928) CsakEgySrác válasza Kornel (#32927) üzenetére


CsakEgySrác
csendes tag

Néztem ezeket, de nagyon kicsi a választék. a 400as kategóriában nem láttam szépeket. Ha meg igen, akkor az kb a világ végén volt. A swiftből van választék. Swift volt a családban és megbízom benne.

(#32929) Kornel válasza CsakEgySrác (#32928) üzenetére


Kornel
veterán

Ebben van igazság.
Viszont tényleg ropi.
Nekem volt, imádtam, de féltem benne, ezért kellett mennie.
Ezen kívül a legjobb autóm volt, nulla extrával is.

(#32930) mdani01 válasza CsakEgySrác (#32926) üzenetére


mdani01
aktív tag

Kornel jol mondja. Nezz egy 3ajtos Punto Sportingot inkabb, jol is nez ki, arrol nem beszelve nem egy mozgo koporso.

iPhone 6S SpaceGray

(#32931) dnelb válasza mdani01 (#32930) üzenetére


dnelb
veterán

mondjuk nem értem ahol ennyire hajlik a tető meg az oszlopok az hogy lehet 4 csillag, ugyanannyi mint egy 05 swift ,ahol kb meg se moccan semmi.

[ Szerkesztve ]

(#32932) Kornel válasza dnelb (#32931) üzenetére


Kornel
veterán

Ez semmi, ebben túléled ezt.
Gondolom láttál már régi swiftet ilyenkor.

(#32933) CsakEgySrác válasza Kornel (#32929) üzenetére


CsakEgySrác
csendes tag

Ajj basszus, én is ropi karosszériától féltem nagyon, de igazatok van. Viszont miket nézzek akkor? Megane, punto. Valami más ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#32934) Kornel válasza CsakEgySrác (#32933) üzenetére


Kornel
veterán

Csak jeleztem, ettől függetlenül jó autó.
Én megúsztam benne 4 évig :)

Más most nem jut eszembe, jó autót azonnal nem kapsz ennyiből, rá kell állni a keresésre, akár 500-ig is keresni, és ha van egy patika, akkor hátha lehet alkudni 50-60-at pl.

Én 4M-ig kerestem új autót, erre lett egy 4,7M-es Scross.
:DDD

(#32935) AMD Power


AMD Power
titán

Ma pont jottem ki este a kozertbol all elotte egyszep Suzuki 5 ajtos. Nem egy haverom ul benne. Na mondom pattanyal csak ki belole. Beultem,megneztem. Bar menni nem tudtam vele ido hianyaban,de baromi pozitivat csalodtam benne. Tok kenyelmes es tagas volt bent.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#32936) mdani01 válasza dnelb (#32931) üzenetére


mdani01
aktív tag

De van eselyed utkozes eseten, swiftbe meg..

iPhone 6S SpaceGray

(#32937) dnelb válasza mdani01 (#32936) üzenetére


dnelb
veterán

De a régi swift nagyon megy. Ma is leakart tolni egy pályán : (

(#32938) CsakEgySrác válasza Kornel (#32934) üzenetére


CsakEgySrác
csendes tag

Na jól van, keresek tovább, kicsit jobban szétnézek a nagyvilágban, hátha van élet a swiften túl is :))

(#32939) Kornel válasza CsakEgySrác (#32938) üzenetére


Kornel
veterán

Gondolom a Liana FL előtt nem tetszik.
Bár az is szeret rohadni, de összességében jobb autó sokkal.

(#32940) mdani01 válasza dnelb (#32937) üzenetére


mdani01
aktív tag

Ne is mondd, velem is ezt csinálják :((

iPhone 6S SpaceGray

(#32941) dnelb válasza AMD Power (#32935) üzenetére


dnelb
veterán

de milyen típus ?:)

(#32942) AMD Power válasza dnelb (#32941) üzenetére


AMD Power
titán

Gombóc Swift.

Jó gondolat. :R

Alakul ez: már a Suzuki is elektromos autókat gyártana

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#32943) tboldi


tboldi
nagyúr

Király! A facebookos S-Cross csoportból kiraknak, ha nem vagy aktív. :DDD :DDD

(#32944) Kornel válasza tboldi (#32943) üzenetére


Kornel
veterán

Jaja.
Kegyetlen.
De ha aktív vagy akkor is, mert fáj a gyökereknek az igazság.

(#32945) batai15


batai15
félisten

Sziasztok !csak kíváncsiságból az új Swift Kb mibe fájna havonta ha esetleg az ember hitelre venné? Mondjuk autó beszámítással? Nincs tervben de kíváncsi vagyok.

(#32946) pjen válasza batai15 (#32945) üzenetére


pjen
félisten

Ez elég sok mindentől függ.Mennyiért számolják be a régit,mennyi önerőd van,hány évre veszed,van e kedvezményes kamat?Mindent biztos nem írtam,a kereskedésben kiszámolják.

(#32947) dnelb válasza tboldi (#32943) üzenetére


dnelb
veterán

úristen :D

(#32948) Kornel válasza batai15 (#32945) üzenetére


Kornel
veterán

Általában a beszámítással buksz.
Magadnak érdemesebb eladni árban, bár akkor utána gyorsan kellene venni, ami nem mindig kényelmes.
Hahu-ra fel kell menni, ott láthatóak a kedvezményes árak, a hitel összegeket és törlesztőket pedig a Suzuki honlapján is láthatod.

(#32949) Napfénysüti válasza tboldi (#32943) üzenetére

Az úgy szép. :U Érdekes mert a FB-os Baleno csoport meg tök normális, lehet normálisan beszélgetni az autóval kapcsolatos dolgokról.

Més que un club!

(#32950) dnelb válasza Napfénysüti (#32949) üzenetére


dnelb
veterán

nagyon elvannak szállva mert vettek egy 4.5 milliós suzukit, mintha valami ferrari klub lenne vagy mittudomén :D de lehet még ott sincs meg ez a szintű sznobság meg arc ami itt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.