Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20801) karlkani válasza lolka1980 (#20799) üzenetére


karlkani
aktív tag

Igen, köszönöm!

Amúgy nem sokkal az üzenet megírása után találtam képet, kivillogtattam, 12 jött ki, azaz nincs hiba. Mondjuk nem is világított az ellenőrző lámpa, csak kíváncsi voltam mit mutat.

Egy ilyen könyv jól jönne. Tudsz esetleg ebben segíteni? :)

(#20802) karlkani válasza karlkani (#20801) üzenetére


karlkani
aktív tag

Megtaláltam, letöltöttem, csak érdemes volt ide benézni... :)

(#20803) lolka1980 válasza karlkani (#20801) üzenetére


lolka1980
aktív tag

Itt lehet kapni valami hasonlót.

Meg itt is.

Ő meg sokat dob,válogathatsz. :)

Szerkesztve:
De látom már megvan.

[ Szerkesztve ]

(#20804) Studi válasza Motion_Blur (#20800) üzenetére


Studi
addikt

Nálunk szerencsére van automata kút, mindig ott töltök.

Mercutio_: remélem mondtad neki, hogy ha kell egy kis segítség a rutinszerzéshez akkor engem kereshet nyugodtan! :K :DDD

szerk: amúgy vilagitas.eu-n rendeltem +120%-os Tungi H4-eseket, kíváncsi vagyok milyenek lesznek. :)

[ Szerkesztve ]

(#20805) HUNPSP válasza Studi (#20804) üzenetére


HUNPSP
aktív tag

Én múlthét pénteken vettem 1 pár sima Tungsram H4-est, hétvégén be is lett szerelve (egyébként meglepően egyszerű volt a csere, ez volt az első :) ), rendben van, nekem több nem is kell egyelőre. Esetleg egy 30%-kal megtoldottat a későbbiekben majd kipróbálok.

Nálam 10W-s Castrol van, javasoljátok mihamarabb az 5W-re való cserét? Pár oldallal ezelőtt írtatok erről, de azok alapján úgy érzem hogy ez rossz választás volt, pedig nem a pénz volt az oka a 10-esnek.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=HUNPSP @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=HUNPSP&submit= @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=HUNPSP&submit=

(#20806) Motion_Blur válasza HUNPSP (#20805) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Majd ha legközelebb kell vinned cserére, akkor raksz bele 5W30-at, nem kell azért ennyire ráparázni a témára ;)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#20807) Mercutio_ válasza Studi (#20804) üzenetére


Mercutio_
félisten

Jött vele anyu-apu, evidens, hogy tolom a marketingedet, valamelyik csak ráharap:DDD

Egyúttal búcsúzom a topictól :R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#20808) Ace Ventura


Ace Ventura
addikt

Sziasztok!

Múlt héten belém tolattak, töltöttünk ki betétlapot. Perceken belül érkezik a kárszakártő is.
Sajnos nem tudom a biztosítás menetét. Ha a kárfelmérés megvan, gondolom el kell vinnem a kocsit megjavíttatni. Érdemes márkaszervizbe mennem? Bal ajtó kalapálás, és fényezés lesz, valamint bal tükör teljes csere.. Záram is megsérült.

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#20809) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Segítséget szeretnék kérni. Tehát 2003-as GLX felsz. Wagon R+-nál a a pótféklámpát hogy lehet szétszedni hogy izzót cseréljek benne? Nem égett ki, csak ledeket tennék bele.

[ Szerkesztve ]

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#20810) roberto211


roberto211
őstag

Na végre elhúzták ma a karosszériások suzit. :D Csütörtökre elvileg kész lesz , utána meg fényezés..

Jött az x5 ugye kiálltak telepről a suzival, rákötötték x5re..

3ezres dízel ezt tudni kell róla.. Elindult bimmer, akkora koromfelhőt kiokádott magából mikor nyomta a gázt,hogy aki kormányozta swiftem kicsit nyomta a féket láttam a lámpán mert nem láttam semmit.. :DDD :DDD :DD

:))

Mondom ez szép.. De csak erre használja amúgy a karosszériás.. Autómentés, húzás, stb stb erre kellett gondolom a 3literes dízel... Legtöbbnyire az mk4 1.5 ös swiftjével jár. :D 3 ajtós manua,l szép 17-es krómozott felnik,felpolírozott swift ott áll a garázsban azt szokták használni. :)

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#20811) Kornel válasza roberto211 (#20810) üzenetére


Kornel
veterán

csakis R17, ha felni :C
még a bimmerek is csak néznek, hogy miafsz van a suzuki alatt :DDD

(#20812) roberto211 válasza Kornel (#20811) üzenetére


roberto211
őstag

Jaja.. Övé is nagyon szép.. Ilyen sötétszürke színű,mellé jól passzol a króm r17 felni. :D

Tett rá gyári szárnyat stb... Szereti Ő is..

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#20813) bacsis


bacsis
Közösségépítő

helló URakok! Kérlek segítsetek megint!
Haver hozott a Suzuki swiftünkhöz gumikat mer az jó lenne...
25ezer Ft-ért adná felnikkel együtt...
Nekem aggályaim vannak a gumival kapcsolatban.. oké, Dunlop az jó márka hallottam róla :DDD :B
de a recék mintha túl "kicsik" lennének, vagy én nem tudom.. annyit már tudok hogy a gumikon fel van tűntetve a gyártási dátum de ezen azt sem találtam...
NA de a léyneg, szerintetek 1: felnikkel megér 25ezret, 2: fel merjem én ezt rakni, és ha igen kihúzna egy 3 szezont?
Köszi a választ előre is

(#20814) roberto211 válasza bacsis (#20813) üzenetére


roberto211
őstag

3 szezont szerintem semmiképp nem bírna ki... 1 re jó szerintem végső esetben.. Felnivel amúgy 25öt megér,ha a felni is jó.. Én 4 felnit vettem gumi nélkül 20ért.. Igaz ezek újak voltak..

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#20815) Kornel válasza bacsis (#20813) üzenetére


Kornel
veterán

szerintem ez így ebben a formában semmit sem ér.
a gumik kukásak, akkor inkább egy linglong tényleg, mint ezek... (szerintem 10+ évesek minimum)
a felnik képről ugyanúgy szarok, nem lennék meglepve, ha ütne, rázna, leeresztene, stb.

[ Szerkesztve ]

(#20816) pjen válasza bacsis (#20813) üzenetére


pjen
félisten

DOT számot keress.Viszont nagyon szép körmöd van.

(#20817) Studi válasza bacsis (#20813) üzenetére


Studi
addikt

Szép a körmöd! :DDD

A harmadik kép jobb felső sarkán az a pici pukli a résben a gyári kopásjelző, elméletileg addig engedhetnéd a gumit lekopni. Gyakorlatilag azért jobb, ha már a kétszeresénél cseréled, főleg a télit. Ellenben ezek a felnik nincsenek top állapotban, a gumik pedig szerintem igen öregek lesznek, inkább amiatt kukáznám. Én nem venném meg.

(#20818) bacsis válasza pjen (#20816) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

DOT szám az nem tudom mi de lefotózom a másik oldalát akkor, hátha :B
Jahh, nagyon menők a körmeik, oylan férfias nem? :D :R

(#20819) Studi válasza bacsis (#20818) üzenetére


Studi
addikt

A DOT szám az első kép jobb alsó sarkában van. DOT DLEY 0AAR és utána négy szám. Az a négy szám határozza meg, hogy mikor gyártották, első kettő elvileg a hét száma, a második kettő az év. Én 8807-nek látom, ami kizárt, mert 88 hét nincs egy évben. :DDD De jó eséllyel 2007-es gumik, tehát öregek.

pjen: :DDD

(#20820) pjen válasza bacsis (#20818) üzenetére


pjen
félisten

A Dot utáni szam megadja,hogy mikor készült a gumi,ha 3 jegyû akkor 2000 elôtt,ha 4 akkor rá kell keresni.

(#20821) bacsis válasza Studi (#20817) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

be tudnád a képen jelölni mire gondolsz mert így nem vágom hogy mondod :B
találtam DOT számto de se nekem se a gugli nem mond semmit :U

(#20822) Ace Ventura


Ace Ventura
addikt

20808-ra valaki?

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#20823) Studi válasza Ace Ventura (#20822) üzenetére


Studi
addikt

Kárfelmérő mit mondott? Kisebb kárnál az alap az, hogy hazamegy, számol neked egyet, és felajánlják azt az összeget, átutalják számlára. Utána ott javíthatod, ahol akarod. Amikor az enyémbe tolattak, akkor a bal első sárvédő sérült, picit horpadt, picit hátracsúszott, picit lejött a festék, erre kaptam ~40e Ft-ot. Azóta is úgy járok vele. :DDD

(#20824) Studi válasza bacsis (#20821) üzenetére


Studi
addikt

Ez az, csak a külső oldalon. Ott van még 4 számjegy utána. Pont az SP Winter felirat "SP"-je alatt.

(#20825) Ace Ventura válasza Studi (#20823) üzenetére


Ace Ventura
addikt

Azt, hogy csináltassam meg. Azt is mondta, hogy lehetséges, hogy az bal első ajtó cserés lesz, de akkor arra utólag is felmérés lesz.

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#20826) Kornel válasza bacsis (#20821) üzenetére


Kornel
veterán

másik oldal?

(#20827) pjen válasza Ace Ventura (#20825) üzenetére


pjen
félisten

A kárfelmérôknek általában van szerelôjük is.Le adod és aláiród,hogy ô intézzen mindent.Általában a többi apró hibát is megcsinálja a biztosítóval ô számol el.

(#20828) Ace Ventura válasza pjen (#20827) üzenetére


Ace Ventura
addikt

Értem. Ő nem mondott ilyesmit. Igazából az érdekelne, ha a márkaszervíz 3x akkora összeget állapít meg, akkor abba beleköthetnek?

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#20829) roberto211


roberto211
őstag

Ezt a szart,hogy a közelben nem találok kib@szott első lökhárító tartó patenteket :O

Ilyen apró dolgokért kell felkutatni az embernek egész netet..

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#20830) pjen válasza Ace Ventura (#20828) üzenetére


pjen
félisten

Mért nem viszed egybôl a szervízbe,a biztosítos ki jár hozzájuk,majd megegyeznek.

(#20831) Thome válasza roberto211 (#20829) üzenetére


Thome
addikt

Bolha?

(#20832) roberto211 válasza Thome (#20831) üzenetére


roberto211
őstag

Így is nevezik ja..

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#20833) gerii válasza Studi (#20824) üzenetére


gerii
addikt

Lényegtelen, 07 a vége, vagyis 8 éves. A felnik is elég kukák, én biztos nem adnék érte pénzt.

(#20834) Thome válasza roberto211 (#20832) üzenetére


Thome
addikt

Annyi sajnos nincs abból a típusból, hogy elég legyen az egész lökösre.

(#20835) roberto211 válasza Thome (#20834) üzenetére


roberto211
őstag

Hány db kell össz vissz?

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#20836) Thome válasza roberto211 (#20835) üzenetére


Thome
addikt

A jó istenke tudja, de én már a jó részét elhasználtam annak a típusnak, talán van még 1-2.

(#20837) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Köszi srácok a segítséget, ma még lefotózom a másik oldalát jobb minőségben, de szerintem ez nem túl sokat fog már befolyásolni :B akkor szerintem nem veszem meg :R

(#20838) Ace Ventura válasza pjen (#20830) üzenetére


Ace Ventura
addikt

Mert sajnos tudatlan voltam, és a biztosítónál jelentettem be előbb.
Gondoltam, hogy régebben csaltak a kötelező biztosításokkal, mert elvittem szervizbe, és csak annyit kértem, hogy az évekkel ezelőtt ellopott Suzuki emblémát pótolják, bár a kár nem arra szólt. Arra is azt mondták, hogy nem áll módjukban, mert mindennel el kell számolni, nem lehet már úgy simlizni mint 2-3 évvel ezelőtt. Volt olyan, aki mindent megcsináltatott a kocsiján, ha kár érte. Ez már más világ. Még az a nyamvadt embléma is 3000 Ft-ba kerül....

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#20839) bacsis válasza bacsis (#20837) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

jóóó.. nem bohóckodtam.. vissza mondtam...
Viszont akkor jön a fogós kérdés... honnan a francból szerezek téli gumit (lehetőleg) felnikkel? :DDD

(#20840) apollo12 válasza bacsis (#20839) üzenetére


apollo12
veterán

heló suzuki swift 1.3 8v hidegen sehogy se akar elindulni, ahogy be melegszik pöcre indul :W

hőgomba lehet hibás ?

(#20841) Tothgera30 válasza Tothgera30 (#20809) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Senki nem jött rá a 3. féklámpa/pórféklámpa izzójának cserélési metódusára? Illetve hogy milyen izzók/égők vannak benne? Fontos lenne.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#20842) Kornel válasza bacsis (#20839) üzenetére


Kornel
veterán

Boltbol...
Ne 20 meg ne 30 ezerert akarj szarokat venni hasznaltan.
Van jo is biztos, de azert altalaban annyit kernek, mint egy ujert...
Gyari r13 meretben 8k-ert is kapsz rendes uj gumit, ahhoz max.nezel egy jo allapotu hasznalt acelt, de ujan se hiszem, hogy tobb, mint 7-8 ezer, szet kell nezni.

(#20843) roberto211 válasza bacsis (#20839) üzenetére


roberto211
őstag

gumi.hu... AKH kereskedőház oldala..

Én itt vettem a 4db falkent... Akcióba volt valami 9800ft/db ... Télit ha most veszed akkor 40ből megúszod kb ha nem valami f*st veszel...

Felni az kb 4/db.. Ha kell akkor szólj és adok kontaktot felnihez..

MOndjuk egy helyen van gumival de ezek használt gumik és majdnem annyi mint az új..

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#20844) Kornel válasza roberto211 (#20843) üzenetére


Kornel
veterán

Az en meretembe brutal draga ez az oldal...
Szerintem arukereson kivalasztja a legolcsobb ertelmes gumit, aztan jonapot.

Barum polaris3 9300-ert hazhoz szallitva.
[link]

Ez jobb, mint a falken :)

[ Szerkesztve ]

(#20845) bacsis válasza Kornel (#20844) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

nahh zsír, akkor lehet ilyeneket rendelek :K
Akkor már csak valami mutatós felni kéne :))

(#20846) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Itt az új Baleno: [link]

Nekem nagyon bejön :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#20847) Hego válasza Motion_Blur (#20846) üzenetére


Hego
tag

Szerintem az eleje csúnya, meg a műszerfal is szebb a swiftben.

i5 3450, 2x8GB @1600mhz, 1050 Ti

(#20848) Kornel válasza Motion_Blur (#20846) üzenetére


Kornel
veterán

ez messze van a széptől és a jótól...
szerintem én ezután veszek egy kizashit ;]

(#20849) dudika10 válasza Kornel (#20848) üzenetére


dudika10
veterán

Hátulja szerintem jól néz ki. A forma rendben van, az eleje so-so. De mi ez a sok króm? Gusztustalan...
Na meg ezt a középkonzolt is átgondolhatták volna még egyszer (vagy többször).

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#20850) dudika10


dudika10
veterán

Hazafele jövet arra lettem figyelmes, hogy terhelésen, nagy gázon olyan hangja lett hirtelen az autónak, mintha lyukas kipufogó lenne alatta.
Aztán motorféknél elkezdett világítani a check engine, majd elaludt gázadásra.
Aztán a check engine úgy maradt.

Gyanítottam, hogy nem a kipufognál van a hiba, mert nemrég volt szerelőnél, rendesen alá néztünk, megrángattuk, minden a helyén volt, de azért most is alánéztem jó alaposan, és minden a helyén van.

Holnap reggel leadom szerelőnél. :(

ui.: 1.3-as, 3 ajtós, régi swift

[ Szerkesztve ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.