Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#92151) Robokutya válasza slig84 (#92150) üzenetére


Robokutya
senior tag

steam support.

(#92152) slig84 válasza Robokutya (#92151) üzenetére


slig84
újonc

Írtam nekik is.

(#92153) [Prolixus] válasza eami (#92148) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Mikorra várható szerinted amúgy? Csak megjelenés után, vagy már előtte küldik a kulcsokat?

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#92154) SenorGrande válasza slig84 (#92150) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Sajnos egyetlen Worms cím sem támogatja a cross-platform játékot, a Reloaded sem.
Az talán megoldás lehet, ha a Mac-es fél Wine alól indítja.

(#92151) Robokutya:
Steam support nem fog tudni segíteni, semmi közük ehhez. :U

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#92155) slig84


slig84
újonc

Gondoltam rá, hogy mac-en win alól indítani, illetve a hamachi még megoldás lehet virtual LAN-nal, már ha egyátalán fogjuk egymást tudni pingelni,, illetve kérdés, hogy mac-win mennyire fog a játékban a kapcsolódásnál hisztizni.

Igazából végül nem a support email-jére írtam, hanem a steam fórumra így nem csak a support fog reagálni hanem a playerek is.

[ Szerkesztve ]

(#92156) slig84


slig84
újonc

Esetleg még megoldás lehet, a Team17 support-nak írni.

(#92157) ollie válasza slig84 (#92156) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Minek írnál? Nem támogatja a játék a cross platform multiplayer-t, nyilván nem fogják beletenni a kedvedért.

***

(#92158) eami válasza [Prolixus] (#92153) üzenetére


eami
Topikgazda

szerintem előtte 1-2 nappal.

(#92159) slig84


slig84
újonc

És a hamachi? Egy próbát megér.

(#92160) SP4C3 válasza slig84 (#92159) üzenetére


SP4C3
veterán

Te csak telepítsd azt a +%!+#... ;]

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#92161) SenorGrande válasza slig84 (#92159) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Ez nem hálózati probléma, tehetsz alá akármilyen virtuális hálózatot. Leírtuk már, nem támogatja a játék a win-mac közötti játékot, ez a Steam fórumon is le van írva több tucatszor.
Megoldás: Windows mindkét gépen, vagy a mac-en egy próbát megér Wine alól.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#92162) slig84


slig84
újonc

Igen én is látom ezt. Mégis úgy gondolom, hogy mivel Virtual LAN-nal nem a worms szerverére megyünk fel, lehet rá esély, ha tudjuk egymást pingelni. Hisz így már nem kell szerintem multiszerver, mert egyenrangú hálózattal megoldható lehet esetleg. Ha nem akkor viszont marad a win-win kapcsolat.

(#92163) slig84


slig84
újonc

Kérdésem volna: Ha valaki mac-re vesz játékot steam-en, aztán nekiül a windows-nak be tud e lépni ugyanazzal az account-tal a win-es steam-be amivel a mac-es steam-be lépett és ha betud, szükség van e újra megvenni a játékot, avagy a steam automatikusan érzékelni fogja, hogy win és win telepítőt dob be, avagy mac-es telepítőt?

[ Szerkesztve ]

(#92164) AtHoS válasza slig84 (#92163) üzenetére


AtHoS
nagyúr

A Steam fiók ugyanaz. Attól, hogy másik géphez ülsz és azon lépsz be még ugyanaz a fiók marad

Szóval mi is a kérdés? ;) (Egy fiók mind felett, a fiók az egyetlen...)

Szerk.

Mac/Win telepítőt adnak a vásárlások, így mindkét rendszeren telepíthetőek és futtathatóak.

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#92165) slig84


slig84
újonc

Tehát akkor fel tudja tenni win-re is, amit még mac-en vett meg steam-en. Jelenleg így nincs több kérdés.

Egy a sötétbe zár, mert steam, az egyetlen! :)

[ Szerkesztve ]

(#92166) ollie válasza AtHoS (#92164) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azért vannak kivételek, pl. a CoD-ok tipikusan olyanok, hogy meg kell venned külön PC-re és Mac-re is. De szerencsére nagyon kevés az ilyen.

***

(#92167) Agyzuzo válasza ollie (#92166) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Ez biztos? Pont az olcsó MAC-es COD-oknak örültek itt sokan anno, merthogy simán megette a win-es Steam.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#92168) Csapoati válasza Agyzuzo (#92167) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mert nem mind olyan, amit ollie írt.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#92169) slig84


slig84
újonc

Talán menni fog hamachival, talán nem. Legrosszabb esetben akkor win alól, és akkor a bankszámlája barátomnak megcsappan. Viszont most már játszani szeretnénk! :D

(#92170) energy4ever


energy4ever
addikt

Olyan kerdesem lenne, hogy kineztem egy Steames jatekot G2A-n, de ami olcsobb, az csak Steam Gift, es nem Kulcs.

Ha a Steam Ajandekot vasarolom meg, akkor azt a jatekot csak masnak tudom tovabbkuldeni, vagy magamnak is betudom aktivalni?

[ Szerkesztve ]

(#92171) genndy válasza energy4ever (#92170) üzenetére


genndy
addikt

Természetesen be tudod aktiválni a giftet is magadnak.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#92172) eami válasza energy4ever (#92170) üzenetére


eami
Topikgazda

jobban is jársz a steam gifttel mert ha kiderül hogy átvertek akkor hamar (2-3 hét) visszakapod a pénzed :DDD

(#92173) Ryder62


Ryder62
őstag

Nektek minden rendben a steam hangos csevegéssel?

(#92174) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Valaki tudna segíteni,hol lehet kikapcsolni a Steam értesítéseket telón?Mindig jönnek a rohadt jelzések és emailek,hogy mi akciós a kívánságlistámról...és már nagyon idegesít,mert sokszor éjjel,nem 7kor,ugye.Az email lenne a lényeg,de egyszerűen nem találok értesítésbeállítást,csak az ilyen ki-belépésekre,új üzikre vonatkozókat...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#92175) KubanitoS válasza BandiHUN (#92174) üzenetére


KubanitoS
veterán

Beállítások/ alkalmazás beállítások / mobile steam beállítások.

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#92176) Samus válasza BandiHUN (#92174) üzenetére


Samus
addikt

Az email értesítéseket itt, Az Elérhetőség résznél, azon belül E-mail beállítások kezelése menüpont alatt találod.

Az Alkalmazásban pedig bal felső sarok, Beállítások, Push notifications. Kiveszed a két felső jelölést, és a csevegés értesítőt is kikapcsolod.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#92177) sixpak válasza BandiHUN (#92174) üzenetére


sixpak
nagyúr

Beállítások-alkalmazás beállítások-steam beállítások....

Szerk:. lemaradtam.... :K

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#92178) szami777


szami777
addikt

Van rá mód pc-n, hogy steamen kikapcsoljam a jobb alsó sarokba pár másodpercre felugró (csoport) értesítéseket?
2-3 percenként, vagy gyakrabban felugrik egy, eléggé zavaró.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#92179) Samus válasza szami777 (#92178) üzenetére


Samus
addikt

Kliens->Steam->Beállítások>Barátok->Csoportesemények és bejelentkezések->kiveszed a pipát az értesítések megjelenítése részből. A többi felugró értesítést is itt állíthatod be.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#92180) Rendo84 válasza szami777 (#92178) üzenetére


Rendo84
senior tag

Elvileg igen.
Steam/Beállítások/Barátok és itt kell kivenni a pipát.

szerk.: megelőztek.

[ Szerkesztve ]

(#92181) BandiHUN


BandiHUN
veterán

:R Megoldva!Csak nem tudom,hogy a kliensnek miért nem része egyik beállítás sem,pedig az a lényeg,én böngiben nem használom,az app is azért van,mert a guardhoz muszáj...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#92182) szami777 válasza Samus (#92179) üzenetére


szami777
addikt

+(#92180) Rendo84

Nagyon szépen köszönöm, valamiért az rémlett, hogy nincs rá megoldás, végső elekeseredésemben írtam ide. :DDD

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#92183) SenorGrande válasza szami777 (#92182) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Nagyon friss feature, pár hete került bele a kliensbe, azért emlékszel úgy rá. :)

A 16,49€-os Mafia III vajon elárazás, vagy tényleg ennyire beesett az ára?

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#92184) Franklin válasza SenorGrande (#92183) üzenetére


Franklin
addikt

Hát az értékeléseket elnézve többet nem is nagyon ér :)

(#92185) sixpak válasza SenorGrande (#92183) üzenetére


sixpak
nagyúr

Topikjába nézz be azért, mielőtt megvennéd.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#92186) Out válasza SenorGrande (#92183) üzenetére


Out
addikt

5 euro-t megér majd nekem :D

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#92187) csaba951 válasza SenorGrande (#92183) üzenetére


csaba951
veterán

Pár hónapja kulcsos boltban vettem kb. 10 €-ért. Úgyhogy bőven van még hova esnie az akciós Steam árnak! :)

#92179 Samus
Köszönöm! Évek óta sírtak már az emberek a fórumokban ezért az opcióért. Most végre beletették! :R

(#92188) Sqveeze


Sqveeze
tag

Sziasztok,

lett 4 oldalnyi kuponom. Tudom legtöbb esetben semmit nem ér, de hátha valakinek mégis.

Inventory:
http://steamcommunity.com/id/sqveeze/inventory/#753

Offer URL:
https://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=93795966&token=cHzajJI-

GeTreKt!.hu - Magyar Teamspeak Közösség

(#92189) alcsa válasza Sqveeze (#92188) üzenetére


alcsa
senior tag

Te jó ég, egy hogy jött össze?

(#92190) szami777 válasza SenorGrande (#92183) üzenetére


szami777
addikt

Jah, akkor jó, köszi az infót. :R

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#92191) vorosmarti válasza Sqveeze (#92188) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Itt is megköszönöm a 3 kapott kupont :R

(#92192) morfondőr


morfondőr
őstag

Üdv!
Pár napja volt egy Win és egy steam frissítés is, és azóta az xbox one kontrollerrel nem tudom behozni az overlay-t nagy kép módban. Előtte működött, a regedit-ben 0-ra állítottam a megfelelő értéket (UseNexusForGameBarEnabled). Ezzel lehet valamit kezdeni? Win 10 64bit.
A segítséget előre is köszönöm!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#92193) eami válasza morfondőr (#92192) üzenetére


eami
Topikgazda

steam --> settings --> in-game --> enable steam overlay

(#92194) morfondőr válasza eami (#92193) üzenetére


morfondőr
őstag

Azért ilyen alap dolgokon végig mentem! ;) Korábban működött, valamelyik frissítés után jött a gond!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#92195) eami válasza morfondőr (#92194) üzenetére


eami
Topikgazda

hm, ha big picture módban vagy ott is van egy settings aminél ugyancsak külön be lehet kapcsolni (features/steam overlay). ott is próbáltad? ez az alap beállítástól független.

ha igen, akkor még kérdés:
hogy indítod a játékot (lépésről lépésre, pl mikor kapcsolod be a controllert)?

[ Szerkesztve ]

(#92196) morfondőr válasza eami (#92195) üzenetére


morfondőr
őstag

Több variációban megnéztem a dolgot és kiderült, hogy normál nézetben a shift+tab-ra sem jön elő az ovarlay, abszolút nem működik, pedig mindenhol be van kapcsolva. Amit a napokban csináltam: vga csere, driver teljes ddu, legújabb nvidia driver fel, afterburner + riva tuner ss újratelepítve. A fentiek közül esetleg tipp, hogy mi okozhatja az overlay eltűnését? Első körben a steam frissítésre gyanakodtam, de akkor valami más blokkolhat.
:R

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#92197) FollowTheORI válasza morfondőr (#92196) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem az afterburner rivatuner lehet a bűnös.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#92198) morfondőr válasza FollowTheORI (#92197) üzenetére


morfondőr
őstag

Letiltottam mindkettőt, steam-et újra telepítettem és csak annyit értem el, hogy elveszett az összes képernyőmentésem, az overlay nem jött helyre. Nem is értem, hogy egy uninstallal miért töröl minden user datát a steam, vagy legalább figyelmeztetne!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#92199) morfondőr válasza morfondőr (#92198) üzenetére


morfondőr
őstag

Próbálgattam az új vga-val a játékokat és újabb érdekes dologba futottam: a Batman Arkham City játékban működik minden gond nélkül az overlay! A többi telepítettben (Rise of the TR, Witcher 3, Batman AK, GTA 5 stb.) pedig nem. Mindegyikben külön-külön is engedélyezve van az átfedés! :F

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#92200) AxBattler


AxBattler
félisten

Üdv!

Nincs sok reményem, de felteszem a kérdést itt is, hátha: volt néhány Uplay-es játék, amit STEAM-en keresztül vettem meg, de kellett hozzájuk az U-s regisztráció. Megcsináltam, ugyanarra az email fiókra, mint a STEAM-et, és meg is jelent a UPlay kliensben a játékaim között az adott cím. Viszont ha UPlay-ből szeretném telepíteni, akkor rögtön felugrik a Steam-bejelentkezés, ugyanis onnan akarja mindenáron letölteni.

Mit tegyek, hogy közvetlenül Uplay-ből, Steam nálkül tudjam telepíteni és játszani ezeket a címeket?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.