Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#92101) FollowTheORI válasza bul07 (#92100) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ki lehet kapcsolni benne, de csak ajándék ajánlatokat fogad el, tehát cserét nem.

Mellesleg milyen gyakran esik meg hogy lopott cuccot küldenek ajándékként? :D

Mondjuk még abban sem vagyok biztos, hogy nem e csak az általa kezelt accokról történő ajándék küldéseket fogadja automatikusan e...

Szóval igazán félnivaló nincs szvsz (legalábbis ettől a részétől).

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#92102) bepken válasza FollowTheORI (#92101) üzenetére


bepken
veterán

itt le van írva szépen, miről is van szó - [link]

szerintem sem para egyébként. ha valaki ingyen akar küldeni nekem valamit, azt nyilván amúgy sem utasítanám vissza :D
(mondjuk az számomra is rejtély, hogy hogyan kerülik meg ilyenkor a hitelesítőt....de pl tremorgames botok is pillanatok alatt fogadják a csere ajánlatokat)

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#92103) FollowTheORI válasza bepken (#92102) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ajándék ajánlat fogadáshoz nem kell hitelesítés.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#92104) bepken válasza FollowTheORI (#92103) üzenetére


bepken
veterán

igaz. úgy néz ki, még nagyon korán volt... :D

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#92105) Robokutya


Robokutya
senior tag

Skacok kérdés.
Másnál is támadnak a 2 es színtű privát profilos felhasználók??
Ha igen Sokáig tartott a steam szankciók ellenük.

[ Szerkesztve ]

(#92106) Urguru válasza Robokutya (#92105) üzenetére


Urguru
tag

Ja tegnap 2 vagy 3 bekopogott.

(#92107) Amantius válasza Robokutya (#92105) üzenetére


Amantius
senior tag

Igen. Érdekes, eddig 1-2 ilyen volt nálam az elmúlt években, most meg többen erőlködnek.

[ Szerkesztve ]

Nagy gáz, kis szerencse!

(#92108) Kissssss válasza Robokutya (#92105) üzenetére


Kissssss
csendes tag

nekem nem volt ilyen gondom.

(#92109) Robokutya


Robokutya
senior tag

Az a vicc hogy nem rémlik hogy facebookon vagy steamgiften kívül csatiztam volna bárhová is a fiokomat kár hogy nem lehet ezekután utánna járni hogy megtudjam hova és milyen módon van csatizva a fiokom.
Bár egy rakat csgos steamcsoporthoz csatiztam én marha, lehet hogy törölnöm kéne ezen kapcsolataim.

(#92110) VGYke válasza sixpak (#92099) üzenetére


VGYke
addikt

Köszönöm válaszaitokat a Syberia problémára. Én a javaslataitok szerint bármit csinálok, fail :W
Lehetnek a programnak beállítás előzményei a D:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Syberia elérési úton kívül, amit nem töröltem újratelepítés és újra próbálkozás után?
Mert előzőleg, első körben telepítettem, majd rögtön ráküldtem a magyarítást és szinkront

[ Szerkesztve ]

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#92111) S1M0N válasza VGYke (#92110) üzenetére


S1M0N
senior tag

Érdekes, nálam mindenféle mókolás nélkül megy Windows 10-en...

Esetleg nézd meg így: Doing the settings to both syberia.exe and game.exe made the difference.
Magyarul 2 helyen kellene beállítani a kompatibilitási dolgokat.

A magyarításokat nézd meg a vezérlőpult->programok eltávolítása listában. Ha ott van uninstall lehetőségük, akkor futtasd. Ha csak fájlokat cserélnek ki, akkor meg valószínűleg a játék törlésekor azok is törlődtek.

[ Szerkesztve ]

(#92112) VGYke válasza S1M0N (#92111) üzenetére


VGYke
addikt

Azt kellene megfejteni, mit jelent játékindításnál ez a hiba:

Mit jelent? Tudja valaki a választ?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#92113) eami válasza VGYke (#92112) üzenetére


eami
Topikgazda

tele a gugli ezzel és a lehetséges megoldásokkal. melyikeket próbáltad már?

(#92114) FollowTheORI válasza eami (#92113) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Muhaha... rákerestem a neten és a legtöbb helyen egy crack volt a megoldás ezekre a prblémákra több játéknál is.

Most vicces lenne a Syberia tartalmazna bármi DRM-et, de amugy akár azis lehet gond. :D

Szerintem itt valami hozzáférési jogkör probléma lehet... szóval első körben azt nézném át, pl admin módban futtatás meg ilyesmi. Steam és játék egyaránt.
Lehet a program files könyvtárral van baj, vagy valahol speciális karakter is lehet valamelyik elérési úton, vagy felhasználói névben (windows).

Esetleg máshova telepíteni... stb.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#92115) VGYke válasza eami (#92113) üzenetére


VGYke
addikt

Pl. ezt próbáltam, de számomra nem hozott értelmezhető megoldást. Vagy ha ezekben le van írva, nem értem. :W
Kérhetem, hogy a lehetséges megoldások közül 1-et belinkelj, vagy esetleg leírd?
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#92116) csaba951 válasza VGYke (#92115) üzenetére


csaba951
veterán

1) Konkrétan ennek a játéknak a neve? (Még mindig a Syberia 1 vagy valami más?)
2) Steam-et Rendszergazdaként indítottad?
3) Windows 10 vagy 7-et használsz? Vagy esetleg valami mást?
4) Magyarítás telepítést ne erőltesd addig amíg nem megy a játék.

[ Szerkesztve ]

(#92117) GyureX válasza VGYke (#92115) üzenetére


GyureX
tag

Ez alapján próbáld. Nekem egyből sikerült. Sőt először a szinkronos magyarítást raktam fel, csak utána konfiguráltam.

Viszont ha teljes képernyőn szeretnél játszani, mert a 640x480-as felbontás miatt kicsi a kép a kijelződön, ajánlom a linkelt topic 3. hozzászólását.

[ Szerkesztve ]

(#92118) Robokutya


Robokutya
senior tag

Tényleg hol tudok 100% csapást mérni ezekre a botokra akik látszatra level 2 8 at mutat alapra, de ha ráhúzom az egeret és a felugró ablakán meg ott a szép 0 ás szintjelző?? Mert az hogy blokkolom az nem jelenit azt hogy kizártam steamről.

(#92119) Pehi


Pehi
senior tag

Szevasztok! Segítségeteket szeretném kérni! Megvan az ETS 2 dobozos változata,amivel eddig csak singlibe játszottunk! Tartalmaz egy kódot,amivel aktiváltuk a játékot. Most szeretném megvenni hozzá a Going East+Skandináviát,amit csak steamen keresztül tudok aktiválni! De ezek csak úgy működnek,ha az alap játékot steamen keresztül aktiválom.Steam letöltve,kód beírva,és azt írja hogy a kód már aktiválva van egy másik fiókban. Ez azt jelenti,hogy egy kódot csak egy gépen tudok használni? A gyerek meg én is használni szeretnénk,de külön gép van. Köszi előre is! :F :R

(#92120) Spet válasza Pehi (#92119) üzenetére


Spet
addikt

Egy accounthoz van hozza rendelve nem egy gephez. Ha multizni szeretnetek akkor meg kell venni a dobozos vagy digitalis verziot es beaktivalni a masik accounthoz.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#92121) Robokutya válasza Pehi (#92119) üzenetére


Robokutya
senior tag

ha jól értem akkor egy kulcsot szeretnél két steam foikra aktiválni mert akkor igen
egy kulcs egy steam fiokra aktiválható.A dlct meg arra aktiváld ahol a játék tényleg aktiválva van.
Viszont van egy olyan fukció hogy megoszthatod a játékot egy másik felhasználó fiókra viszont azt nem tudom ebben az esetben mind a ketten játszhatok e vele párhuzamosan vagy csak az egyik ötök használhatja.

(#92122) Pehi válasza Spet (#92120) üzenetére


Pehi
senior tag

Megvan az eredeti játék,de több gépen szerettünk volna játszani! Közbe írta egy fórumtárs,hogy 1 kód,csak egy fiókhoz érvényes! :U Azért köszi!

(#92123) Pehi válasza Robokutya (#92121) üzenetére


Pehi
senior tag

Köszi a segítséget!

(#92124) Samus válasza Robokutya (#92121) üzenetére


Samus
addikt

Nem lehet egyszerre használni. Ha megosztja (családi megosztás), akkor hiába játszik a "családtag", amint a fiók tulajdonosa játszani kezd, a családtag figyelmeztetést kap, öt perce van befejezni, amit csinál, utána kilépteti a rendszer.

A kódok pedig Steam fiókhoz vannak kötve. Viszont a Steam fiók (account) gépfüggetlen. Akárhány gépen beléphetsz, akárhány gépre letöltheted a játékaid (szinte korlátlanul), viszont játszani egyszerre csak egy gépen tudsz velük. Ha dobozos játékot aktiváltál be, onnantól a doboz (lemez) sem kell a Steam szervereiről bármikor letöltheted a klienssel.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#92125) Robokutya válasza Samus (#92124) üzenetére


Robokutya
senior tag

hm ezt jó tudni pedig akkor ennek a funciónak sincs sok haszna akkor.

(#92126) [Prolixus] válasza Robokutya (#92125) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Miért ne lenne?

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#92127) Samus válasza Robokutya (#92125) üzenetére


Samus
addikt

Ennek annyi haszna van, hogy ki lehet probálni játékokat anélkül, hogy megvennéd, sőt végig is lehet játszani. Akár többen is külön-külön, saját mentésekkel, teljesítményekkel. Családon belül jó dolog. Vagy baráti körben.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#92128) Anulu79


Anulu79
addikt

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy ahhoz, hogy mikrofonon keresztül csevegjek valakivel ahhoz játékot kell vennem vagy elég ha csak az a bizonyos összes a számlámon van?

(#92129) Out válasza Anulu79 (#92128) üzenetére


Out
addikt

Szia!

Mit vettél be, hogy félrebeszélsz? ;]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#92130) Anulu79 válasza Out (#92129) üzenetére


Anulu79
addikt

Mivel nem vásároltam még a steam-en ezért még barátot sem tudok felvenni. Azt írja mindig, hogy töltsek a számlára 5 dollárt vagy eurot (már nem emlékszem, hogy melyiket) és utána tudok hívást kezdeményezni meg barátot felvenni.

(#92131) [Prolixus] válasza Out (#92129) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Te se érted mit akar kérdezni? Értelmes a mondat de mégsem értem. :F

(#92130) Anulu79

Hívást kezdeményezni? Dobj már egy linket ahol ezt írja légyszi.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#92132) SP4C3 válasza Out (#92129) üzenetére


SP4C3
veterán

Anulu detected

[link]

Anulu79 - Elég ha a számládra töltesz fel, vagy a másik fél vesz fel téged barátnak.

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#92133) Anulu79 válasza SP4C3 (#92132) üzenetére


Anulu79
addikt

Köszi!
Látom te érted mit akarok kérdezni. :DDD

(#92134) Spet válasza Anulu79 (#92130) üzenetére


Spet
addikt

Penzfeltoltes nelkul hasznalhatsz Vibert, messengert, whatsappot.

Latod sporoltam neked 5 dollart es egy mikrofont :DDD

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#92135) SP4C3 válasza Spet (#92134) üzenetére


SP4C3
veterán

Apropó, viber desktop variánsa nem a leg-fain-abb...
Még steam is jobb csevegôprogram annál.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#92136) Anulu79 válasza Spet (#92134) üzenetére


Anulu79
addikt

Köszi! De pont a mikrofonos beszéd lenne a lényeg. :)

(#92137) D.Orion


D.Orion
veterán

Üdv! Barátomnak valamilyen módon ellopták a steam account-ját. Természetesen citromail-es regisztráció volt. Freemail volt a backup. Citromail-hez már nincs hozzákötve a Steam account. Mi a teendő? Eme oldalon merre kell navigálni, hogy érdemi előrelépés legyen?

Ha lehet kicsit szájbarágósan, mert elakadtunk.

Azóta az account már másik email címen van regisztrálva.

[ Szerkesztve ]

(#92138) D.Orion válasza D.Orion (#92137) üzenetére


D.Orion
veterán

Sikerült visszaszerezni bankkártya adatokkal. @mail.ru-ra lett átírva az emial cím.

(#92139) eami válasza D.Orion (#92138) üzenetére


eami
Topikgazda

mármint arra írattátok át vagy valaki más arra lopta ? :D gmail + 2fa legyen mindenképp.

(#92140) sixpak válasza eami (#92139) üzenetére


sixpak
nagyúr

Mennyivel jobb a gmail, mint a hotmail?
Csak mert 10 éve, amikor csináltam a fiókom, akkor még gmail sem volt. :D
Csak mert ha nem muszáj, nem piszkálom.

Más: megvetted a Nier Automata-t?
Ha igen, milyen?

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#92141) Samus válasza sixpak (#92140) üzenetére


Samus
addikt

Az egyik Google, a másik "PiciPuha" termék. Mindkettőnél elérhető a két lépcsős azonosítás, szóval most már mindegy. Emlékeim szerint a Google pár évvel korábban bevezette mint a Microsoft. Gmail volt 10 éve is, csak akkor még talán meghívásos alapon működött.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#92142) DrTechnoid válasza D.Orion (#92138) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Kéne valami EU-NA rendelkezés hogy az oroszokat valahogy távol tartsák a világ többi részének az online babrálásától. Sajnos nem hallottam még olyat hogy egy ruszkival kapcsolatban valakinek is pozitív élménye lett volna az online világban, de lehet hogy ez csak előítélet?

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#92143) tomsolo válasza DrTechnoid (#92142) üzenetére


tomsolo
őstag

Igen

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#92144) eami válasza sixpak (#92140) üzenetére


eami
Topikgazda

akár mondhattam volna azt is. a lényeg hogy valami normálisabbat használjon :)

Nier: majd csak 17-én jelenik meg PCre. egyelőre erősen filózok rajta. Tetszik a játékmenet, de mintha kicsit üres lenne a világa.

(#92145) sixpak válasza eami (#92144) üzenetére


sixpak
nagyúr

Néztem én is pár gameplay-t, de egyelőre fázok tőle, kicsit lélektelen a környezet...persze milyen legyen 11 ezer valahányba, emberek nélkül... :)
Ez a bemutató viszont nem fukarkodik a kitüntető jelzőkkel...ígéretes.

(#92141) Samus: így van. :R

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#92146) VGYke válasza GyureX (#92117) üzenetére


VGYke
addikt

Köszönöm! Korábban is próbáltam már, aztán uninstal/install és most is próbáltam a kompatibilitás állítgatást. Nekem nem sikerül működésre bírni. :W Érdekes, Syberia2 állítgatás nélkül egyből fut állítgatás nélkül win10 alatt :F

[ Szerkesztve ]

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#92147) ayo válasza sixpak (#92145) üzenetére


ayo
addikt

PS-re nagyon szép számokat kapott és az elődje is jó cucc, az egyetlen kérdés, hogy szereted-e a stílust szerintem.. Na jó meg hogy milyen port lesz... :)

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#92148) eami válasza ayo (#92147) üzenetére


eami
Topikgazda

én végül beadtam a derekam. remélem GMG időben küldi majd a kulcsot :DDD

(#92150) slig84


slig84
újonc

Sziasztok!

Volna egy windows-mac network game kérdésem. Steam-en megvette egyik barátom a Worms Reloaded játékot, neki macbook-ja van, nekem asztali win 10-em van, mindkettő x64-es arcihtectúra. A két gép a steam-en látja egymást, viszont amikor csatlakozni szeretnénk, akár én hozom létre a lobby-t akár a barátom, a csatlakozást eldobja a steam. Kirja hogy a játékos elhagyta a lobby-t. Hiába hívjuk meg egymást. A tűzfalak kikapcsolása után is ugyanez a probléma áll fenn. Utána olvastam fórumokon, nem találtam megoldást. Sokak írják, hogy nem tudták megoldani. Kérdésem az volna, van e erre esetleg erre megoldást. hivatalos patchek vagy bármilyen más lehetőség. Gondoltam esetleg virtual LAN-ra, megnéztem van hivatalos oldalon hamachi mac-re is, kérdés látni fogja e egymást crossplatformokon a két gép, de legjobb volna eredeti szerveren megoldani. Előre is köszönöm.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.